5,0



Na podstawie 1 opinii
LK Baits Nutrigo Extra Compot N.H.D.C. 20 mm 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
21,37 zł
+ 24,90 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Zanęty i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

LK Baits Nutrigo Extra Mango 20 mm 100 ml
21,37 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Predator Pop-up 30 mm 400 ml
125,25 zł/1l
50,10 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Extra Plankton 04190117
427,40 zł/1kg
21,37 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits boilie Nutrigo Feed-Ex Honey Rape 20mm 800g
70,40 zł/1kg
56,32 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Extra Bloodworm 30mm 400ml
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Extra Spice Shrimp 24mm 250ml
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Jeseter Special Boilies Cheese 18mm 1kg
50,09 zł/1kg
50,09 zł
Sprzedawca: VISO

Kulki LK Baits Fish Activ Plus 200 ml Smak: World Record Corn
26,76 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Pellets Euro Economic Amur Special 1kg - 20mm
27,06 zł/1kg
27,06 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits boilie v dipu Fresh Boilie TopRestart Purple Plum 250ml 47030417
116,84 zł/1l
32,56 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,21 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Balanc 200ml 04190163
53,13 zł
Sprzedawca: VISO

Chytil Perličky Foukačky 14 mm 20 g scopex
302,00 zł/1kg
6,04 zł
Sprzedawca: Rybina

Chytil Rohlíkové Boilies 8 mm 22 g halibut
15,35 zł
Sprzedawca: Rybina

LK Baits Paste Fluoro 250 ml Smak: Compot N.H.D.C.
42,20 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Lukas Krasa Boilies Paste 200ml 04071801
241,75 zł/1l
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits CUC! Nugget Bloodworm 10 mm, 1 kg
43,33 zł/1kg
43,33 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits CUC! 40 g Smak: Ananas
669,00 zł/1kg
26,76 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

Chytil Perličky Foukačky 8 mm 20 g Skopex
302,00 zł/1kg
6,04 zł
Sprzedawca: Rybina

Chytil Rohlíkové Boilies, 14 mm, 32 g, wanilia
15,35 zł
Sprzedawca: Rybina

LK Baits Plum Molasses 250 ml
161,32 zł/1l
40,33 zł
Sprzedawca: VISO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
NUTRIGO EXTRA COMPOT N.H.D.C. - Całkowita nowość i prawdopodobnie najszybsza przynęta do połowu karpi. Dodatkowa dawka legendarnej ostrej esencji COMPOT N.H.D.C. wewnątrz przynęty jest absolutną innowacją na rynku wędkarskim i najbardziej soczystą przynętą, jaką kiedykolwiek opracowano do łowienia karpi. Nieustannie uwalniający się ostry owocowy aromat ze słodzikiem NHDC przyciąga ryby kilka razy szybciej i na znacznie większe odległości niż konwencjonalne przynęty.
Nutrigo Extra jest przekłuwana igłą i klasycznie nawlekana na włos pod haczykiem (czas działania wynosi do 24 godzin). W przypadku szybszych uwolnień, krótkich spacerów lub połowów zimowych, przynętę można przekłuć wielokrotnie (czas działania wynosi do 12 godzin).
Do użytku przez cały rok!
Specyfikacja:
Nutrigo Extra jest przekłuwana igłą i klasycznie nawlekana na włos pod haczykiem (czas działania wynosi do 24 godzin). W przypadku szybszych uwolnień, krótkich spacerów lub połowów zimowych, przynętę można przekłuć wielokrotnie (czas działania wynosi do 12 godzin).
Do użytku przez cały rok!
Specyfikacja:
- wykonane ręcznie.
- chroniony patentem
- średnica jest przybliżona
- na powierzchni przynęty może znajdować się ciecz
- przynęta może zmienić kolor
- Producent
- LK-Köder
- EAN
- 8595602020447
- Producent
- LK-Köder
- EAN
- 8595602020447
Pasuje również do tego

LK Baits Nutrigo Feed-Ex Garlic Liver 20mm 800g
67,12 zł/1l
53,70 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Extra Wild Strawberry 20mm 200ml
50,47 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Feed-Ex Honey Corn 20mm 800g
70,40 zł/1kg
56,32 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Extra Mango 20 mm 100 ml
21,37 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Extra Plankton 04190117
427,40 zł/1kg
21,37 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Predator Pop-up 30 mm 400 ml
125,25 zł/1l
50,10 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Extra Bloodworm 24mm 250ml
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Nutrigo Extra Cheese Objem 400 ml - Velquost 30mm
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Extra Mango 20mm 200ml
47,85 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits boilie Nutrigo Feed-Ex Honey Rape 20mm 800g
70,40 zł/1kg
56,32 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Extra Spice Shrimp 24mm 250ml
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits boilie v dipu Fresh Boilie TopRestart Purple Plum 250ml 47030417
116,84 zł/1l
32,56 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,21 zł
Sprzedawca: VISO

Cukierki rybne LK Baits Nutrigo - prezent dla wędkarzy
73,38 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Extra Mango 24mm 250ml
203,40 zł/1kg
50,85 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Jeseter Special Boilies Beluga Halibut 18mm 1kg
51,54 zł/1kg
51,54 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Extra Cheese Pojemność 250 ml - Rozmiar 24 mm
322,33 zł/1kg
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Jeseter Special Boilies Cheese 18mm 1kg
50,09 zł/1kg
50,09 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Extra Bloodworm 30mm 400ml
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Predator 500g, 45mm
191,82 zł/1kg
95,91 zł
Sprzedawca: VISO

Boilie 20mm 10kg Mulberry Magic
19,80 zł/1kg
197,99 zł
Sprzedawca: RavenIntl

Tasty Baits Killer Krill 10 kg - Kryl - Boilie - 20 mm
19,80 zł/1kg
197,99 zł
Sprzedawca: RavenIntl

12000mAh GPS łódź wędkarska z 3 pojemnikami na przynętę Bezprzewodowa łódź wędkarska z funkcją automatycznego powrotu
621,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: funnyshopping

LK Baits Pop Up – pelety w dipie Amur Special 17 mm 40 g
669,00 zł/1kg
26,76 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

Łódka do karmienia, łódka wędkarska z przynętą 2kg ładująca 500m zdalnie sterowana łódka z przynętą, łódka wędkarska z wykrywaczem ryb dla dorosłych początkujących
1 124,32 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: funnyshopping

Łódź wędkarska GPS, łódź z przynętą, 180 punktów pozycjonowania, odległość zdalnego sterowania 800, obciążenie 6,6 funta, inteligentny rejs, automatyczny powrót, 20000 mAh
1 570,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: anlund

LK Baits CUC! 40 g Smak: czosnek niedźwiedzi
669,00 zł/1kg
26,76 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Extra Compot N.H.D.C. 20mm 200ml
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

Zestaw sygnalizatorów brań Lixada, cyfrowy zestaw alarmów wędkarskich, wyświetlacz LED, dzwonek alarmowy, wskaźnik brań, sprzęt wędkarski z pudełkiem zapinanym na zamek błyskawiczny
231,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: anlund

Łódź do karmienia RC z GPS, zdalnie sterowana łódź wędkarska z funkcją automatycznego powrotu
1 124,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: funnyshopping

Inteligentna łódź do karmienia, łódź na przynętę, zdalnie sterowana łódź na przynętę, zdalnie sterowana łódź z dwoma silnikami i światłami LED, łódź RC, 500 m
377,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: funnyshopping
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 5 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Coppens Halibut Base Pellet - 19kg - 20mm - Pellet rybny - Karma dla karpi / sumów
285,99 zł
Sprzedawca: RavenIntl
15,05 zł/1kg