4,3



Na podstawie 6 opinii
Boilie 20mm 10kg Mulberry Magic
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
197,99 zł
19,80 zł / 1kg
+ 35,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Kulki proteinowe (boilies) i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dynamite Baits Big Fish Hot Fish & GLM 1,8 kg 15 mm79,61 zł/1kg
143,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Krmivo Fishing Pellet Premium Halibut Black 2,0 mm 9 kg11,11 zł/1kg
109,00 zł
-9,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
99,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM

TB Baits Boilie Monster Crab 10kg 20mm
12,05 zł/1kg
120,54 zł
Sprzedawca: Rybina

Atraktor Dip Do Przynęt Kulek Korda Goo Kiana Carp Almond Bait Smoke 115Ml
1 167,22 zł/1l
134,23 zł
Sprzedawca: MisterShopping

Atraktor Dip Do Przynęt Kulek Korda Goo Kiana Carp Pineapple Smoke 115Ml
1 167,22 zł/1l
134,23 zł
Sprzedawca: MisterShopping

Shimano TX1 Boilies Squid & Octopus 20mm 5kg
37,05 zł/1kg
185,25 zł
Sprzedawca: MisterShopping

Starbaits Boilie Hot Demon 800g 20mm
460 989,98 zł/1kg
460,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

TB Baits Boilie Strawberry 10kg 20mm
13,99 zł/1kg
139,90 zł
Sprzedawca: Na-Karpie

Starbaits Boilies Hot Demon Hard Boilies 200 g, 24 mm
17 070,00 zł/1kg
17,07 zł
Sprzedawca: Rybina

Kulki proteinowe LK Baits Euro Economic Spice Shrimp 20mm 04040406
47,23 zł/1kg
47,23 zł
Sprzedawca: VISO

Faith Carp Tackle A-Prime Boilie zestaw combi - Orange Chocolate - kulki proteinowe karpiowe
153,99 zł/1kg
153,99 zł
Sprzedawca: RavenIntl

Mastodont Baits s.r.o. Mastodont Baits kulki Squid Attack 20 mm Opakowanie: 5 kg
33,23 zł/1kg
166,13 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

TB Baits Tomas Blazek Boilie 250g 16mm GLM Squid Strawberry - kulki haczykowe
93,96 zł/1kg
23,49 zł
Sprzedawca: Na-Karpie

Dynamite Baits Carptec Boilies, smak Tutti-Frutti, średnica 20 mm, waga 0,9 kg
63,90 zł/1kg
63,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kulki proteinowe Dynamite Baits Carptec Boilies 1,8 kg Scopex & Vanilla - 15 mm
58,97 zł/1kg
106,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dynamite Baits Hard Hookbaits 20 mm Hot Fish-GLM Kulki
390,75 zł/1kg
78,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

TB Baits Tomas Blazek - Boilie Garlic Liver 24mm 250g - kulki proteinowe
17,98 zł
Sprzedawca: Na-Karpie

Delphin Bait D Snax Waft 10x7mm 20g Garlic Butyric Garlic-Butyric
981,50 zł/1kg
19,63 zł
Sprzedawca: Rybina

LK Baits Nutrigo Predator 500g, 45mm
191,82 zł/1kg
95,91 zł
Sprzedawca: VISO

CCMoore Pro-Stim (system na żywo)
45,23 zł/1kg
251,26 zł
-25,13 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
226,13 zł
Sprzedawca: Designo_Magia
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Boilie 20mm 10kg Mulberry Magic
- Producent
- Tasty Baits
- Waga
- 10 kg
- EAN
- 8718794819211
- Numer producenta
- RAVRP014
- Producent
- Tasty Baits
- Waga
- 10 kg
- EAN
- 8718794819211
- Numer producenta
- RAVRP014
Pasuje również do tego
Bestseller




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6Bestseller




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22Bestseller




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23





4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37




3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(124)Liczba wystawionych ocen: 124




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(50)Liczba wystawionych ocen: 50




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4






5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3





1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(96)Liczba wystawionych ocen: 96




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(48)Liczba wystawionych ocen: 48




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4

TB Baits Boilie Monster Crab 10kg 20mm
12,05 zł/1kg
120,54 zł
Sprzedawca: Rybina

Tasty Baits Killer Krill 10 kg - Kryl - Boilie - 20 mm
19,80 zł/1kg
197,99 zł
Sprzedawca: RavenIntl

TB Baits Boilie Strawberry 10kg 24mm
13,99 zł/1kg
139,90 zł
Sprzedawca: Na-Karpie

Łódź wędkarska GPS, łódź z przynętą, 180 punktów pozycjonowania, odległość zdalnego sterowania 800, obciążenie 6,6 funta, inteligentny rejs, automatyczny powrót, 20000 mAh
1 570,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: anlund

Korda Goo Liquids Kiana Carp Dip - atraktant wabiący ryby, smak: salami smoke
1 118,58 zł/1l
134,23 zł
Sprzedawca: MisterShopping

Tasty Baits Scopex- Bolie - 20mm - 10kg
19,80 zł/1kg
197,99 zł
Sprzedawca: RavenIntl

Vincent Creation® Bokserki 12 sztuk Bokserki retro XL antracytowe
538,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
19,99 zł
Sprzedawca: Retoo

TB Baits Boilie Monster Crab 10kg 24mm
12,05 zł/1kg
120,54 zł
Sprzedawca: Rybina

Tasty Baits Mango Cream 10 kg - Mango - Boilie - 20MM
19,80 zł/1kg
197,99 zł
Sprzedawca: RavenIntl

Tasty Baits Pineapple 10 kg - Ananas - Boilie - 20 mm
19,80 zł/1kg
197,99 zł
Sprzedawca: RavenIntl

MK Coco Banana Boilies 20mm 5kg - Power Instant Boilie
99,95 zł
Sprzedawca: Melchers_Digital_Commerce

Łódka do karmienia, łódka wędkarska z przynętą 2kg ładująca 500m zdalnie sterowana łódka z przynętą, łódka wędkarska z wykrywaczem ryb dla dorosłych początkujących
1 124,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: funnyshopping

MK Garlic Robin Red Boilies 20mm 5kg - Power Instant Boilie
19,99 zł/1kg
99,95 zł
Sprzedawca: Melchers_Digital_Commerce

12000mAh GPS łódź wędkarska z 3 pojemnikami na przynętę Bezprzewodowa łódź wędkarska z funkcją automatycznego powrotu
621,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: funnyshopping

Tasty Baits Strawberry 10 kg - Truskawka - Bolie - 20MM
19,80 zł/1kg
197,99 zł
Sprzedawca: RavenIntl

Przynęty MK Boilie Monster Crab 20mm 5kg Instant Active Baits
19,99 zł/1l
99,95 zł
Sprzedawca: Melchers_Digital_Commerce

Atraktor Dip Do Przynęt Kulek Korda Goo Kiana Carp Pineapple Smoke 115Ml
1 167,22 zł/1l
134,23 zł
Sprzedawca: MisterShopping

Atraktor Dip Do Przynęt Kulek Korda Goo Kiana Carp Almond Bait Smoke 115Ml
1 167,22 zł/1l
134,23 zł
Sprzedawca: MisterShopping

MK Creamy Scopex Boilies 20mm 5kg - Power Instant Boilie
19,99 zł/1kg
99,95 zł
Sprzedawca: Melchers_Digital_Commerce

Zawiesie do ważenia MK Floating Weigh Sling XXL Supreme
170,61 zł
Sprzedawca: Melchers_Digital_Commerce

Zestaw drążków Fox Mini Micron X 2+1
862,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Rybina

Tasty Baits - Mix kulek proteinowych - 20 mm - 15 kg - Zanęta karpiowa - Zanęta karpiowa - Wędkarstwo karpiowe
274,99 zł
Sprzedawca: RavenIntl

Zestaw sztućców, 30 sztuk, stal nierdzewna, seria LISSABON
639,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Pabst Keimkraft - Nasiona lubczyku Maggikraut - 172185
68 798,00 zł/1kg
343,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Kids Globe Street Rider Inlineskates Inliner rosa/grau, verstellbar Größe 37-40
222,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy

Kołowrotek Quick Runshift 3L 5000 FS Camo Line 10Lb z wolnym biegiem i monofoniczną szpulą. Żyłka
534,99 zł
-89,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
445,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Wiertarko-wkrętarka udarowa akumulatorowa PARKSIDE® 20 V „PSBSA 20-Li E4”, bez akumulatora i ładowarki
254,75 zł
-43,18 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
211,57 zł
Sprzedawca: Axshop

Shimano Żyłka Technium PB Czarna 0,285 mm 7,5 kg 1280 m
0,14 zł/1m
179,79 zł
Sprzedawca: Rybina

Łóżko wędkarskie 8-nożne Fort Knox X-Flat Camo
768,53 zł
Sprzedawca: Melchers_Digital_Commerce
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 17% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
17%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 17% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
17%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 22 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Top
Oceniono dnia 7 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 1 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 23 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 27 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Krmivo Fishing Pellet Premium Halibut Black 2,0 mm 9 kg
109,00 zł
-9,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
99,99 zł
Sprzedawca: SHOPPINGROOM
11,11 zł/1kg

Tasty Baits Scopex- Bolie - 20mm - 10kg



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
197,99 zł
Sprzedawca: RavenIntl
19,80 zł/1kg

Boilie 20mm 10kg Mulberry Magic



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
197,99 zł
Sprzedawca: RavenIntl
19,80 zł/1kg

Tasty Baits Pineapple 10 kg - Ananas - Boilie - 20 mm



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
197,99 zł
Sprzedawca: RavenIntl
19,80 zł/1kg

Tasty Baits Mango Cream 10 kg - Mango - Boilie - 20MM



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
197,99 zł
Sprzedawca: RavenIntl
19,80 zł/1kg

Tasty Baits Killer Krill 10 kg - Kryl - Boilie - 20 mm



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
197,99 zł
Sprzedawca: RavenIntl
19,80 zł/1kg