5,0



Na podstawie 4 opinii
LK Baits Nutrigo Extra Mango 20 mm 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
21,37 zł
+ 24,90 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Zanęty i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

LK Baits Nutrigo Predator Pop-up 30 mm 400 ml
125,25 zł/1l
50,10 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Extra Compot N.H.D.C. 20 mm 100 ml
21,37 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Extra Plankton 04190117
427,40 zł/1kg
21,37 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Extra Bloodworm 30mm 400ml
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits boilie Nutrigo Feed-Ex Honey Rape 20mm 800g
70,40 zł/1kg
56,32 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Extra Spice Shrimp 24mm 250ml
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits boilie v dipu Fresh Boilie TopRestart Purple Plum 250ml 47030417
116,84 zł/1l
32,56 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,21 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Jeseter Special Boilies Cheese 18mm 1kg
50,09 zł/1kg
50,09 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Balanc 200ml 04190165
53,13 zł
Sprzedawca: VISO

Carp Zoom Amur Lupin Lupin Lupin 220ml
88,14 zł/1l
21,55 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,39 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits CUC! Specjalny Carp 90 g Smak: Record Corn
337,22 zł/1kg
30,35 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits CUC! Nugget Spice Shrimp 17 mm, 1 kg
37,56 zł/1kg
37,56 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Pellets Euro Economic Amur Special 1kg - 20mm
27,06 zł/1kg
27,06 zł
Sprzedawca: VISO

Chytil Rohlíkové Boilies 8 mm 22 g o smaku mango
15,35 zł
Sprzedawca: Rybina

LK Baits Plum Molasses 250 ml
161,32 zł/1l
40,33 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Paste Fluoro 250 ml Smak: Compot N.H.D.C.
42,20 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

Chytil Perličky Foukačky 8 mm 20 g truskawkowe
302,00 zł/1kg
6,04 zł
Sprzedawca: Rybina

LK Baits Fluoro Boilies 18 mm 250 ml Smak: Carp Secret
27,83 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Lukas Krasa Boilies Paste 200ml 04071801
241,75 zł/1l
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

Chytil Perličky Foukačky 14 mm 20 g scopex
302,00 zł/1kg
6,04 zł
Sprzedawca: Rybina
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
NUTRIGO EXTRA MANGO - Całkowita nowość i najskuteczniejsza przynęta do połowu karpi. Dodatkowa dawka czystej esencji z owoców tropikalnych zastosowana wewnątrz przynęty to absolutna innowacja na rynku wędkarskim i najbardziej soczysta przynęta, jaką kiedykolwiek opracowano do łowienia karpi. Tropikalna bomba, wzbogacona delikatnym olejem z mango, wabi ryby kilka razy szybciej i na znacznie większe odległości niż wcześniej produkowane przynęty.
Nutrigo Extra jest przekłuwana igłą i klasycznie nawlekana na włos pod haczykiem (czas działania wynosi do 24 godzin). W celu szybszego uwalniania, krótkich spacerów lub łowienia zimą, przynętę można przekłuć wielokrotnie (czas działania wynosi do 12 godzin).
Do użytku przez cały rok!
Specyfikacja:
Nutrigo Extra jest przekłuwana igłą i klasycznie nawlekana na włos pod haczykiem (czas działania wynosi do 24 godzin). W celu szybszego uwalniania, krótkich spacerów lub łowienia zimą, przynętę można przekłuć wielokrotnie (czas działania wynosi do 12 godzin).
Do użytku przez cały rok!
Specyfikacja:
- chronione patentem
- średnica jest przybliżona
- na powierzchni przynęty może znajdować się płyn
- przynęta może zmieniać kolor
- wykonany ręcznie
- Producent
- LK-Köder
- EAN
- 8595602020379
- Producent
- LK-Köder
- EAN
- 8595602020379
Pasuje również do tego

LK Baits Nutrigo Feed-Ex Honey Corn 20mm 800g
70,40 zł/1kg
56,32 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Extra Plankton 04190117
427,40 zł/1kg
21,37 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Predator Pop-up 30 mm 400 ml
125,25 zł/1l
50,10 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Extra Bloodworm 24mm 250ml
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

Sony Playstation 5 Slim Disc Edition, 4K, HDR, 1TB SSD, biały
3 742,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

LK Baits Nutrigo Extra Compot N.H.D.C. 20 mm 100 ml
21,37 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits boilie Nutrigo Feed-Ex Honey Rape 20mm 800g
70,40 zł/1kg
56,32 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Extra Wild Strawberry 20mm 200ml
50,47 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Pop Up – pelety w dipie Amur Special 17 mm 40 g
669,00 zł/1kg
26,76 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Extra Cheese Pojemność 250 ml - Rozmiar 24 mm
322,33 zł/1kg
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Predator 500g, 45mm
191,82 zł/1kg
95,91 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits boilie v dipu Fresh Boilie TopRestart Purple Plum 250ml 47030417
116,84 zł/1l
32,56 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,21 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Feed-Ex Garlic Liver 20mm 800g
67,12 zł/1l
53,70 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Extra Peper 24mm 250ml
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Extra Spice Shrimp 24mm 250ml
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Nutrigo Extra Cheese Objem 400 ml - Velquost 30mm
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Extra Mango 24mm 250ml
203,40 zł/1kg
50,85 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Balanc 200ml 04190162
265,65 zł/1l
53,13 zł
Sprzedawca: VISO

Black Cat Rolnička Hells Bells 3ks
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

LK Baits Nutrigo Extra Bloodworm 30mm 400ml
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

Carp Zoom Amur Lupin Lupin Lupin 220ml
88,14 zł/1l
21,55 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,39 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits CUC! Specjalny Carp 90 g Smak: Mango
337,22 zł/1kg
30,35 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Balanc 200ml Smak Kwas Nutric: Średnica 20mm
265,65 zł/1l
53,13 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Jeseter Special Pellets Cheese 1kg Průměr: 20mm
23,16 zł/1kg
23,16 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Jeseter Special Boilies Cheese 18mm 1kg
50,09 zł/1kg
50,09 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Balanc 200ml 04190156
314,40 zł/1l
62,88 zł
Sprzedawca: VISO

CarpZoom Pellet 2w1 Turbo Ananas-Banan 3mm 500g
27,00 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA

LK Baits Nutrigo Extra Mango 20mm 200ml
47,85 zł
Sprzedawca: VISO

Cukierki rybne LK Baits Nutrigo - prezent dla wędkarzy
73,38 zł
Sprzedawca: VISO

Tasty Baits Killer Krill 10 kg - Kryl - Boilie - 20 mm
19,80 zł/1kg
197,99 zł
Sprzedawca: RavenIntl
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Produkt Super 1A
Oceniono dnia 24 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Super
Oceniono dnia 5 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 8 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Coppens Halibut Base Pellet - 19kg - 20mm - Pellet rybny - Karma dla karpi / sumów
285,99 zł
Sprzedawca: RavenIntl
15,05 zł/1kg