5,0



Na podstawie 3 opinii
LK Baits Nutrigo Predator Pop-up 30 mm 400 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
50,10 zł
125,25 zł / 1l
+ 24,90 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Zanęty i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

LK Baits Nutrigo Extra Mango 20 mm 100 ml
21,37 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Extra Compot N.H.D.C. 20 mm 100 ml
21,37 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Extra Bloodworm 30mm 400ml
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits boilie Nutrigo Feed-Ex Honey Rape 20mm 800g
70,40 zł/1kg
56,32 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Extra Spice Shrimp 24mm 250ml
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Extra Plankton 04190117
427,40 zł/1kg
21,37 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Jeseter Special Boilies Cheese 18mm 1kg
50,09 zł/1kg
50,09 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits kulki proteinowe Fish Activ Plus 200ml Příchuť: Spice Shrimp
29,21 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits CUC! Specjalny Carp 90 g Smak: Record Corn
337,22 zł/1kg
30,35 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Pop Smoothie Smak Butyric/Nuts/Creme: Średnica 18 mm
62,68 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

Kulki LK Baits Lukas Krasa Boilies World Record Carp Corn 1kg Průměr: 24mm
102,71 zł/1l
102,71 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Pellets Euro Economic Amur Special 1kg - 20mm
27,06 zł/1kg
27,06 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Balanc 200ml 04190163
53,13 zł
Sprzedawca: VISO

Chytil Perličky Foukačky 14 mm 20 g scopex
302,00 zł/1kg
6,04 zł
Sprzedawca: Rybina

LK Baits CUC! Nugget Balanc 17 mm 150 ml Smak: Predator
28,55 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Fluoro Boilies 18 mm 250 ml Smak: Sweet Pineapple
111,32 zł/1l
27,83 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits CUC! Nugget POP-UP Fluoro 17 mm 150 ml Smak: Compot NHDC
28,55 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Paste Fluoro 250 ml Smak: Compot N.H.D.C.
42,20 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Pop Up Pellets Jeseter Special Cheese Fish 12 mm 150 ml
41,12 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits CUC! Nugget 10 mm 1 kg Smak: Predator
35,74 zł/1kg
35,74 zł
Sprzedawca: Designo_Magia
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Pływająca wersja popularnej przynęty na sumy. Teraz masz możliwość dodania do przynęty rousnic, pijawek i innych przysmaków, tworząc w ten sposób nieodpartą przekąskę dla sumów, która będzie się znacznie lepiej prezentować! Przynęta została wyprodukowana przy użyciu specjalnej technologii z wykorzystaniem naturalnych związków, które stopniowo uwalniają się z przynęty i przyciągają okazałe ryby z dużej odległości.
Nutrigo Predator został opracowany przede wszystkim do połowu sumów (wypróbujcie go również do połowu prawdziwie trofealnych karpi), gdzie głównymi składnikami są płynna wątroba, olej z dorsza, krew i inne dodatki stymulujące drapieżniki. Podstawą tego oryginalnego płynu jest sprawdzony przez lata produkt Predator. Teraz macie dużą dawkę tej niezbyt pachnącej substancji wewnątrz mega przynęty!
Uwaga!
Nutrigo Predator jest bardzo atrakcyjną przynętą również dla trofealnych karpi, jesiotrów i wielkich węgorzy! Przebij Nutrigo Predator igłą i klasycznie nawlecz na włos pod haczykiem (czas działania wynosi do 24 godzin). Aby przyspieszyć uwalnianie płynu z wnętrza przynęty, zalecamy nakłuć ją igłą lub przewiercić cienkim wiertłem. Użyj stoperka do peletów. Ręczne wykonanie. Chronione patentem. Podana średnica jest orientacyjna. Na powierzchni przynęty może występować płyn. Przynęta może zmieniać kolor. Dostępna w rozmiarach 30 mm i 45 mm! Z czasem przynęta staje się coraz bardziej nasączona, dlatego należy używać cięższych obciążników.
Opakowanie zawiera 6 sztuk.
- Producent
- LK-Köder
- Zawartość
- 0.4 l
- EAN
- 8595602025886
- Producent
- LK-Köder
- Zawartość
- 0.4 l
- EAN
- 8595602025886
Pasuje również do tego

LK Baits Nutrigo Feed-Ex Honey Corn 20mm 800g
70,40 zł/1kg
56,32 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Predator 500g, 45mm
191,82 zł/1kg
95,91 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits boilie Nutrigo Feed-Ex Honey Rape 20mm 800g
70,40 zł/1kg
56,32 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Extra Bloodworm 24mm 250ml
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Extra Mango 20 mm 100 ml
21,37 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Feed-Ex Garlic Liver 20mm 800g
67,12 zł/1l
53,70 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Extra Cheese Pojemność 250 ml - Rozmiar 24 mm
322,33 zł/1kg
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Extra Plankton 04190117
427,40 zł/1kg
21,37 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Extra Wild Strawberry 20mm 200ml
50,47 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Extra Compot N.H.D.C. 20 mm 100 ml
21,37 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Nutrigo Extra Cheese Objem 400 ml - Velquost 30mm
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Pop Up – pelety w dipie Amur Special 17 mm 40 g
669,00 zł/1kg
26,76 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

LK Baits Jeseter Special Boilies Cheese 18mm 1kg
50,09 zł/1kg
50,09 zł
Sprzedawca: VISO

LK Baits Nutrigo Balanc 200ml 04190162
265,65 zł/1l
53,13 zł
Sprzedawca: VISO

Kołowrotek Quick Runshift 3L 5000 FS Camo Line 10Lb z wolnym biegiem i monofoniczną szpulą. Żyłka
534,99 zł
-89,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
445,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Łódź wędkarska GPS z 3 uchwytami na przynęty Bezprzewodowa łódź wędkarska z funkcją automatycznego powrotu
1 185,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: funnyshopping

LK Baits Pellets Euro Economic Amur Special 1kg - 20mm
27,06 zł/1kg
27,06 zł
Sprzedawca: VISO

Łódź wędkarska GPS, łódź z przynętą, 180 punktów pozycjonowania, odległość zdalnego sterowania 800, obciążenie 6,6 funta, inteligentny rejs, automatyczny powrót, 20000 mAh
1 570,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: anlund

VEVOR ekran projekcyjny 16:9 ekran rolowany statyw 4K ekran prezentacyjny 200-250cm
192,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU

Dynamite Baits Two Tone Fluro 15 mm Truskawka-Orzech kokosowy Pop up
143,20 zł/1kg
71,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

LK Baits Nutrigo Extra Spice Shrimp 24mm 250ml
48,35 zł
Sprzedawca: VISO

UGREEN Foldable Multi-Angle Phone Stand Gray (80708)
86,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

LK Baits – uchwyt do przynęty typu „wkręcany” Bait Super O-Rings, 15 szt.
30,17 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

Poziomica laserowa Laser krzyżowy z taśmą mierniczą 250cm Poziomica laserowa 16cm Poziomica laserowa Poziomica laserowa Poziomica sznurkowa Retoo
22,49 zł
Sprzedawca: Retoo

LK Baits boilie v dipu Fresh Boilie TopRestart Purple Plum 250ml 47030417
116,84 zł/1l
32,56 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,21 zł
Sprzedawca: VISO

Kabel antenowy JAMEGA, wtyk koaksjalny na gniazdo koaksjalne, 1,5 m
257,33 zł/1m
385,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

LK Baits Jeseter Special Boilies Beluga Halibut 18mm 1kg
51,54 zł/1kg
51,54 zł
Sprzedawca: VISO

Wędka Delphin CAPRI 360cm/3,5lbs/3 części
63,67 zł/1m
229,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Rybina

LK Baits – kulki Lukas Krasa Boilies World Record Carp Corn 1 kg Średnica: 18 mm
105,96 zł/1kg
105,96 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

łódka do karmienia 500M Łódka na przynętę RC GPS Łódka na przynętę Zdalnie sterowana łódka Bezprzewodowa wyszukiwarka ryb z 3 koszami i światłem
466,55 zł/1kg
793,14 zł
Sprzedawca: GreatDEshop2021
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
LK Baits
Wszystko w porządku, szybka dostawa, chętnie ponownie w razie potrzeby. Nadal trzeba przetestować.
Oceniono dnia 24 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 26 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Coppens Halibut Base Pellet - 19kg - 20mm - Pellet rybny - Karma dla karpi / sumów
285,99 zł
Sprzedawca: RavenIntl
15,05 zł/1kg