4,0



Na podstawie 1 opinii
Bestseller
Zawartość:
0.06 l- 0.004 l
- 0.06 l
Finish 8690570520491, Zmywarka, 1 szt., Blister
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
11,99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,19 zł-23%
153,17 zł / 1l
+ 11,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Tabletki do zmywarki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sól specjalna Finish 1,2 kg5,85 zł/1kg
7,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Frosch Tabletki do zmywarki Limonen 70 szt.45,36 zł/1l
49,90 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Finish Classic Reiniger Pulver 3 kg do zmywarki19,27 zł/1kg
58,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Frosch Limonkowe tabletki do zmywarki 50szt48,88 zł/1l
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Finish All in One Quantum Kapsułki do zmywarki 46 sztuk
154,51 zł/1kg
84,98 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Finish 5900627073003, Zmywarka, Tabletka, 3 szt.
35,10 zł/1kg
10,53 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Finish Kapsułki do zmywarki Quantum All-in-1 lemon 60 szt.
61,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Finish, Quantum All in 1 Kapsulki do zmywarki, 100 sztuk
47,14 zł/1kg
99,00 zł
Sprzedawca: Metler

Finish Ultimate All in 1 Kapsułki do zmywarki, 30 sztuk
155,17 zł/1kg
62,07 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Somat Nabłyszczacz do zmywarek 750 ml
31,32 zł/1l
23,49 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Finish Quantum All in 1 Tabletki do zmywarki 120 sztuk Lemon
100,71 zł/1l
139,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Finish Quantum Fresh Kapsułki do zmywarki, 46 sztuk
93,37 zł/1kg
77,20 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
74,70 zł
Sprzedawca: MANADA

SOMAT All in 1 Extra Tabletki do mycia naczyń w zmywarkach 730 g (44 sztuki)
87,66 zł/1kg
66,62 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Finish DEO zapach do zmywarki lemon, 2 sztuki
1 741,78 zł/1kg
78,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Ludwik All in one tabletki do zmywarek GRAPEFRUIT 41 szt.
72,19 zł/1kg
54,14 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Finish Tabletki do zmywarki Power All-in-1 lemon 40 szt.
80,09 zł/1kg
55,26 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Finish 8594002682736, Sól do zmywarek, 1,5 kg, 1 szt., Pudełko
15,56 zł/1kg
26,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Ludwik Płyn Nabłyszczający Do Zmywarek 750 Ml
23,85 zł/1l
17,89 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Calgonit finish 3143116 Calgonit finish DISHWASHER CLEANER 250,0 ml
47,20 zł/1l
11,80 zł
Sprzedawca: SupportGroup

Ecover, Tabletki do zmywarek, 25 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)
152,67 zł/1kg
61,07 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Odświeżacz do zmywarki Finish to proste rozwiązanie w walce z nieprzyjemnymi zapachami. Unikalna technologia Scent Control zapewnia orzeźwiający, świeży zapach przy każdym otwarciu zmywarki. Filtr ochronny powoduje, że zapach wydziela się tylko po zakończeniu zmywania. Dzięki temu odświeżacz eliminuje nieprzyjemne zapachy, sprawia, że nie osiadają na naczyniach i wystarcza nawet na 60 zmywań. Łatwy w zamocowaniu.
Sposób użycia: Wystarczy, że zawiesisz odświeżacz Finish na górnym koszyku zmywarki tak, by nie blokował ramion spryskiwaczy. Po około 60 zmywaniach wymień odświeżacz na nowy. Spróbuj również drugiej wersji zapachowej odświeżacza Finish.
Opis:
Odświeżacz do zmywarki Finish wykorzystuje unikalną technologię Scent Control, która zapewnia orzeźwiający, świeży zapach przy każdym otwarciu zmywarki. Produkt eliminuje nieprzyjemne zapachy, łatwo się mocuje i wystarcza nawet na 60 zmywań.
Sposób użycia:
Zawieś odświeżacz Finish na górnym koszyku zmywarki tak, by nie blokował ramion spryskiwaczy. Wymień po zużyciu się płynu (po około 60 zmywaniach). Termin ważności to dwa lata od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.
Skład:
Środki ostrożności:
Uwaga. Działa drażniąco na skórę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Chronić przed dziećmi. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody z mydłem. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry: Zasięgnąć porady lekarza.
Identyfikator produktu UFI: 93U2-70TN-K00C-HWGE
- Rodzaj urządzenia:
- Zmywarka
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
- Rodzaj opakowania:
- Blister
Nie czekaj, zamów już dziś i ciesz się świeżością w swojej zmywarce! teraz i poczuj różnicę!
Opis szczegółowy Wewnątrz zmywarki, pomiędzy cyklami, może gromadzić się nieprzyjemny zapach. Możemy go odczuć szczególnie wtedy, gdy otwieramy lub zapełniamy urządzenie. Od dzisiaj koniec nieprzyjemnych zapachów w Twojej zmywarce! Odświeżacz Cytryna i Limonka Finish odświeża zmywarkę czystym, orzeźwiającym zapachem Cytryny i Limonki. Dzięki specjalnemu podwójnemu zbiorniczkowi, przy każdym otwarciu zmywarki, uwalnia świeży, czysty zapach. Najnowsza Technologia Scent Control! Cechy produktu: - Zapobiega nieprzyjemnym zapachom, - Długotrwały aromat cytrusów, - Orzeźwiająca, owocowa nuta, - Czyści i odświeża zmywarkę, - Wystarcza na 60 myć.; Uwaga. Działa drażniąco na skórę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Chronić przed dziećmi. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody z mydłem. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry: Zasięgnąć porady lekarza. UFI: SVU4-70CU-G004-2FFK Parametry produktu Zapach Neutralny Miejsce umieszczenia Brzeg kosza zmywarki Waga jednostkowa brutto 0,08 kg Piktogramy GHS Toksyczność ostra (droga pokarmowa, po naniesieniu na skórę, po narażeniu inhalacyjnym), Działanie drażniące na skórę, Działanie drażniące na oczy, Działanie uczulające na skórę, Działanie toksyczne na narządy docelowe – jednorazowe narażenie, Działanie drażniące na drogi oddechowe, Skutek narkotyczny, Stwarzające zagrożenie dla warstwy ozonowej (GHS07) Hasła ostrzegawcze uwaga Rodzaj zagrożenia [H315] Działa drażniąco na skórę. Zagrożenie Tak Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: rb (hygiene home) poland sp. z o.o. ulica i numer: okunin 1 kod pocztowy i miasto: 05-100 nowy dwór mazowiecki pl Wydajność 60 cykli (cykl) Zawartość nominalna 4 ml Trwałość od otwarcia 24 mies. Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 160 op. zb. (DU) Linalool (3,7-dimetylo- 1,6-oktadien-3-ol) Tak Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE Przechowywać w miejscu niem dla dzieci Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w Unia Europejska Specyfikacja produktu: Kod kreskowy: 8690570520491 Marka: Finish Kategoria: ŚRODKI CZYSZCZĄCE Podkategoria: ŚRODKI DO ZMYWAREK Kraj pochodzenia: Podmiot wprowadzający do obrotu: rb (hygiene home) poland sp. z o.o. ulica i numer: okunin 1 kod pocztowy i miasto: 05-100 nowy dwór mazowiecki pl Waga jednostkowa brutto: 0.08 kg
Odświeżacz Finish odour stop
FINISH_5x Power Actions Freshener odświeżacz do zmywarki 4ml
- Zawartość
- 0.06 l
- Składniki
- sodu, srebro, alkohol, chlor, woda, octan, enzymy, witamina C, zapach, substancje zapachowe, kwasy, kwasy tłuszczowe, barwniki, konserwanty, substancje tłuszczowe
- Model
- Odor Stop
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Grupy docelowe
- Unisex
- Waga
- 20 g
- EAN
- 8690570520491
- Zawartość
- 0.06 l
- Składniki
- sodu, srebro, alkohol, chlor, woda, octan, enzymy, witamina C, zapach, substancje zapachowe, kwasy, kwasy tłuszczowe, barwniki, konserwanty, substancje tłuszczowe
- Model
- Odor Stop
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Grupy docelowe
- Unisex
- Waga
- 20 g
- EAN
- 8690570520491
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
P502: Przestrzegać wskazówek producenta lub dostawcy dotyczących odzysku lub wtórnego wykorzystania.
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
EUH 210: Karta charakterystyki dostępna na żądanie.
Pasuje również do tego

Finish 3141360054405, Zmywarka, 1 szt., Blister
1 559,50 zł/1kg
31,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Finish 8592326010419, Środek nabłyszczający do zmywarki, Płynny, 800 ml, Cytryna, 1 szt., Butelka
20,54 zł/1l
16,43 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Concept OPP1250BC, 136 m³/h, Kanałowe / obiegowe, G, B, C, 60 dB
307,27 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: C.
Sprzedawca: Euroelectronics

Sól specjalna Finish 1,2 kg
5,85 zł/1kg
7,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Calgonit finish Środek do czyszczenia zmywarek Calgonit finish 250 ml
176,60 zł/1l
44,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
100%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 12 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,004 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Astonish | Tabletki do zmywarki - z nabłyszczaczem - All-in-1 - zapach Lemon Fresh - 42 sztuki - Płyn do mycia naczyń
39,99 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
37,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
37 990,00 zł/1kg

Sól specjalna Finish 1,2 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
7,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
5,85 zł/1kg

Frosch Limonkowe tabletki do zmywarki 50szt



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
48,88 zł/1l

Finish Classic Reiniger Pulver 3 kg do zmywarki



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
58,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,27 zł/1kg

Somat Excellence 4w1 Tabletki do zmywarek 48 sztuk
64,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
67,00 zł/1kg

Frosch Tabletki do zmywarki Limonen 70 szt.
49,90 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
45,36 zł/1l

Tabletki do zmywarki Tabs 60szt x12g - Gut&Gunstig
19,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
27,75 zł/1l

Somat Giga+ Excellence 4w1 Tabletki do zmywarki, 75 sztuk
89,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
56,24 zł/1kg

FINISH Tabletki do zmywarki Quantum All-in-1 35 fresh



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
63,52 zł
Sprzedawca: Teosmart
151,24 zł/1kg

Good & Cheap 1237020007 Sól regenerująca - 2 kg, gruboziarnista



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
5,99 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
2,80 zł/1l

Zapach do zmywarki Cytryna 2x60 Gut&Gunstig
6,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
343,50 zł/1l

Sól do zmywarek Somat Salz 1,2 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
8,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
6,66 zł/1kg

Somat Machine Cleaner, Tabletki do czyszczenia zmywarki, 3 x 20 g
17,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
224,88 zł/1kg