4,4



Na podstawie 170 opinii
COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
389,95 zł
216,64 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Myjki parowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Parownica Karcher SC 5 Deluxe Signature Line 1.513-491.02 095,10 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE

Więcej informacji o reklamie
COSTWAY Odkurzacz parowy 2000 W, ciśnienie pary 5 bar, 1,8 l, do 160 ℃, odkurzacz parowy podłogowy z 28 akcesoriami, kółkami i kablem zasilającym 5 m Biały227,75 zł/1l
419,95 zł
-10,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
409,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Więcej informacji o reklamie
Odkurzacz parowy Olvy PRO – do czyszczenia mebli tapicerowanych i dywanów, w zestawie z akcesoriami oraz odkurzacz do dywanów, odkurzacz do czyszczenia na mokro do sof, materacy, samochodów i dywanów759,98 zł/1l
379,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy

Więcej informacji o reklamie
Odkurzacz parowy Olvy 14 w 1 z funkcją mycia i ekranem dotykowym – para o temperaturze 125°C – ręczny odkurzacz parowy do dywanów, sof i twardych podłóg – kabel o długości 5 m345,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy

Mop Parowy Czyścik Wielofunkcyjny Elektryczny Myjka Parowa 2000W Akcesoria
444,75 zł/1l
177,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

Clatronic DR 3653, Przenośna myjka parowa, 0,25 l, Czarny, Żółty, 5 m, 1050 W, 220-240 V
548,44 zł/1l
137,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

350 ml Uniwersalny, przenośny odkurzacz parowy, ręczny odkurzacz parowy bez użycia chemikaliów
404,43 zł/1l
149,00 zł
-7,45 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
141,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Vileda Steam XXL Plus Tragbarer Dampfreiniger 0,4 l 1550 W Schwarz (168936)
762,47 zł/1l
304,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

H.Koenig nv6200, Cylindryczna myjka parowa, 1,5 l, Czarny, Żółty, Przyciski, 2000 W, 4 bar
366,66 zł/1l
549,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Adler | Ad 7038 | Odkurzacz Parowy | Moc 1200 W | Ciśnienie Pary 3,5 Bar | Pojemność Zbiornika Na Wodę 0,45 L | Biały/Czarny
357,78 zł/1l
161,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: avenido

Kärcher SC 2 EasyFix, Cylindryczna myjka parowa, 1 l, Czarny, Biały, 50 cm, 100 cm, 4 m
537,53 zł/1l
537,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kärcher SC 2 Deluxe, Cylindryczna myjka parowa, 1 l, Czarny, Biały, 50 cm, 100 cm, 2,2 m
569,00 zł/1l
569,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Odkurzacz parowy Leifheit CleanTenso Power
530,39 zł
Sprzedawca: _Haushaltsparadies_

Kärcher SC 4 EasyFix, Cylindryczna myjka parowa, 0,8 l, 50 cm, 100 cm, 4 m, 500 ml
1 160,00 zł/1l
928,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Kärcher SC 3 EasyFix, Cylindryczna myjka parowa, 1 l, Czarny, Biały, 50 cm, 100 cm, 4 m
648,00 zł/1l
648,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Odkurzacz parowy 900 W 450ml zbiornik na wodę | przeciw tłuszczowi, brudowi i zanieczyszczeniom | do czyszczenia tapicerki samochodowej, kuchennej, łazienkowej Retoo
166,42 zł/1l
78,89 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
74,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Kärcher SC 5 EasyFix IRON, Cylindryczna myjka parowa, 1,5 l, Czarny, Biały, 50 cm, 100 cm, 6 m
1 404,12 zł/1l
2 106,18 zł
Sprzedawca: Shop-Mediarado

Kärcher SC 3 Deluxe, 1 l, Czarny, Biały, 50 cm, 100 cm, 2,2 m, 1900 W
842,66 zł/1l
842,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kärcher SC 1 EasyFix, Przenośna myjka parowa, Czarny, Biały, 50 cm, 100 cm, 4 m, 200 ml
2 176,70 zł/1l
435,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Ręczny odkurzacz parowy Odkurzacz parowy Miotła parowa Urządzenie czyszczące 900-1050W
157,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Dlaczego warto wybrać nasz zestaw do czyszczenia parą?
Odkurzacz parowy ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra, temperaturą 160°C i ciśnieniem 5 barów do czyszczenia 108 m²
8-minutowy czas nagrzewania przy 30-minutowym użytkowaniu
Wskaźnik ciśnienia pokazuje pozostały poziom wody, a wodę należy uzupełnić tylko wtedy, gdy ciśnienie ponownie spadnie do zera
Ergonomiczny uchwyt z blokadą spustu zapobiega nagłemu uruchomieniu i potencjalnym zagrożeniom
13 dołączonych akcesoriów zapewnia ukierunkowane czyszczenie w szerokim zakresie zastosowań
Obracająca się o 360° szczotka do czyszczenia sof
Ściągaczka do okien do czyszczenia luster, zasłon i ubrań
Uchwyt umożliwia porządne przechowywanie myjki parowej
Korek zbiornika działa również jako zawór bezpieczeństwa, aby zapobiec gorącej parze
waga 5 kg ułatwia przenoszenie
Teraz możesz cieszyć się łatwym czyszczeniem, bez bólu pleców i kolan, bez uporczywych plam, bez chemicznych plam i zapachów
Atrybuty:
Zaprojektowany z myślą o wysokich temperaturach i wysokim ciśnieniu
Nasza 2000-watowa myjka parowa osiąga imponującą temperaturę 160°C i ciśnienie pary do 5 barów po dodaniu 1,8 litra wody. Nasz produkt oferuje skuteczny sposób usuwania uporczywych plam z dywanów, podłóg, okien, zasłon i trudno ch zakamarków.
Doskonałe bezpieczeństwo
Nasz odkurzacz parowy posiada niezawodną blokadę spustu na uchwycie, która zapobiega przypadkowemu włączeniu. Korek zbiornika służy jako zawór bezpieczeństwa, który bezpiecznie blokuje gorącą parę. Należy pamiętać, że wodę należy uzupełniać tylko wtedy, gdy manometr wskazuje ciśnienie 0.
Szybkie nagrzewanie i łatwa obsługa
Nasz odkurzacz parowy nagrzewa się w zaledwie 8 minut i umożliwia czyszczenie bez przerwy przez 30 minut. Dzięki powierzchni czyszczenia do 108 m2 jest idealnym pomocnikiem do skutecznego i szybkiego czyszczenia. Nasz odkurzacz parowy jest wyposażony w elastyczny wąż o długości 142 cm i kabel zasilający o długości 5 m, co zapewnia szeroki zakres ruchów.
Łatwa do przenoszenia i transportu
nasza myjka parowa z kółkami waży 5 kg i jest wyposażona w uniwersalne kółko oraz dwa kółka kierunkowe, dzięki czemu podąży za Tobą i wyczyści każdy zakątek Twojego domu. Produkt posiada praktyczny uchwyt do przenoszenia, który ułatwia transport.
w zestawie 13 akcesoriów
które czynią go wszechstronnym i idealnym do różnych zastosowań. Nasz robot domowy posiada 13 dodatkowych elementów, w tym obracającą się o 360 stopni szczotkę, która dokładnie usuwa nawet uporczywe plamy. Dzięki temu codzienne sprzątanie staje się dziecinnie proste.
Dane techniczne:
Kolor: żółty
Materiał: PP
Rozmiar odkurzacza parowego: 37 x 26 x 25 cm (dł. x szer. x wys.)
Długość miękkiego węża: 142 cm
Długość przewodu zasilającego: 500 cm
Napięcie: 220V-240V prąd zmienny 50Hz
Moc: 2000 W
Maks. Temperatura pracy: 160 °C
Czas nagrzewania: 8 minut
Maksymalne ciśnienie robocze: 5 bar
Pojemność zbiornika: 1,8 litra
Waga netto: 5 kg
Waga brutto: 7 kg
Zakres dostawy:
1 x myjka parowa
2 x rura przedłużająca
1 x szczotka do podłogi
1 x ściereczka do czyszczenia podłogi
1 x adapter szczotki do szorowania
1 x adapter małej końcówki
1 x szczotka prostokątna
1 x średnia szczotka
1 x mała szczotka
1 x dysza kątowa
1 x szczotka obrotowa
1 x Ściągaczka do okien
1 x lejek
1 x Kubek pomiarowy
1 x Instrukcja obsługi
Uwaga: Podczas użytkowania należy nosić rękawice, aby uniknąć poparzenia parą.
- Zawartość
- 1.8 l
- Wymiary
- Wymiary odkurzacza parowego: 37 x 26 x 25 cm (dł. x szer. x wys.), długość miękkiego węża: 142 cm, długość przewodu zasilającego: 500 cm
- Kolor
- Żółty
- Producent
- Maksymalne ciśnienie robocze
- 0.005 kbar
- Zakres dostawy
- 1 x myjka parowa, 2 x rura przedłużająca, 1 x szczotka do podłóg, 1 x ściereczka do podłóg, 1 x adapter szczotki do szorowania, 1 x adapter małej końcówki, 1 x szczotka prostokątna, 1 x szczotka średnia, 1 x szczotka mała, 1 x dysza kątowa, 1 x szczotka obrotowa, 1 x ściągaczka do okien, 1 x lejek, 1 x miarka, 1 x instrukcja obsługi
- Moc
- 2000 W
- Maksymalna temperatura
- 160 °C
- Waga
- 7 kg
- EAN
- 0783501299271783501299271
- Numer producenta
- ES10256DE-YW
- Zawartość
- 1.8 l
- Wymiary
- Wymiary odkurzacza parowego: 37 x 26 x 25 cm (dł. x szer. x wys.), długość miękkiego węża: 142 cm, długość przewodu zasilającego: 500 cm
- Kolor
- Żółty
- Producent
- Maksymalne ciśnienie robocze
- 0.005 kbar
- Zakres dostawy
- 1 x myjka parowa, 2 x rura przedłużająca, 1 x szczotka do podłóg, 1 x ściereczka do podłóg, 1 x adapter szczotki do szorowania, 1 x adapter małej końcówki, 1 x szczotka prostokątna, 1 x szczotka średnia, 1 x szczotka mała, 1 x dysza kątowa, 1 x szczotka obrotowa, 1 x ściągaczka do okien, 1 x lejek, 1 x miarka, 1 x instrukcja obsługi
- Moc
- 2000 W
- Maksymalna temperatura
- 160 °C
- Waga
- 7 kg
- EAN
- 0783501299271783501299271
- Numer producenta
- ES10256DE-YW
Pasuje również do tego
Bestseller





4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(378)Liczba wystawionych ocen: 378




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(988)Liczba wystawionych ocen: 988




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(448)Liczba wystawionych ocen: 448




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(378)Liczba wystawionych ocen: 378




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2121)Liczba wystawionych ocen: 2121




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(228)Liczba wystawionych ocen: 228




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(616)Liczba wystawionych ocen: 616




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(335)Liczba wystawionych ocen: 335




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(117)Liczba wystawionych ocen: 117




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(672)Liczba wystawionych ocen: 672




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(789)Liczba wystawionych ocen: 789




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(655)Liczba wystawionych ocen: 655




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(698)Liczba wystawionych ocen: 698




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(448)Liczba wystawionych ocen: 448




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(230)Liczba wystawionych ocen: 230




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(194)Liczba wystawionych ocen: 194




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(59)Liczba wystawionych ocen: 59




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(820)Liczba wystawionych ocen: 820Bestseller




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(293)Liczba wystawionych ocen: 293




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(52)Liczba wystawionych ocen: 52




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(164)Liczba wystawionych ocen: 164




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(188)Liczba wystawionych ocen: 188




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(162)Liczba wystawionych ocen: 162




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(72)Liczba wystawionych ocen: 72




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(507)Liczba wystawionych ocen: 507




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(80)Liczba wystawionych ocen: 80




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(244)Liczba wystawionych ocen: 244

Sidolux Dywany Płyn do czyszczenia, kwiatowy 500 ml
32,98 zł/1l
16,49 zł
Sprzedawca: MPsklepKROPKA

Odkurzacz piorący do dywanów Olvy 17 000 PA - Wydajny odkurzacz na mokro do sof, samochodów i dywanów z akcesoriami i środkiem czyszczącym
269,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy

Odkurzacz cyklonowy bezworkowy LEHMANN TYPHOON 2x HEPA, regulacja mocy, ultra system ssania
279,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Odkurzacz piorący Kanwod Superwash 2000W, odkurzacz do dywanów i mebli tapicerowanych na sucho i mokro z pojemnikiem na chemię
329,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Odkurzacz parowy Olvy PRO – do czyszczenia mebli tapicerowanych i dywanów, w zestawie z akcesoriami oraz odkurzacz do dywanów, odkurzacz do czyszczenia na mokro do sof, materacy, samochodów i dywanów
759,98 zł/1l
379,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy

2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

Mop Parowy Czyścik Wielofunkcyjny Elektryczny Myjka Parowa 2000W Akcesoria
444,75 zł/1l
177,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

Vileda Steam XXL Plus Tragbarer Dampfreiniger 0,4 l 1550 W Schwarz (168936)
762,47 zł/1l
304,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Cyfrowa waga osobista z technologią Step-On Precyzyjne czujniki Szklana waga osobista LCD do 180kg 100gr Waga kg lbs St Black Retoo
18,89 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,59 zł
Sprzedawca: Retoo

Odkurzacz na mokro/sucho JONR ED12, zbiornik 850 ml, 35 min, szczotka krawędziowa 6 mm, samoczyszczący, do podłóg twardych i sierści zwierząt domowych
739,99 zł
-94,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
645,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder

Clatronic DR 3653, Przenośna myjka parowa, 0,25 l, Czarny, Żółty, 5 m, 1050 W, 220-240 V
548,44 zł/1l
137,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Odkurzacz akumulatorowy Authmic, 60000 Pa/55 minut pracy/pojemnik 1,8L, bezprzewodowy, z wyświetlaczem, szczotka zapobiegająca splątywaniu włosów, bardzo cichy, idealny do sierści zwierząt, dywanów, podłóg i samochodów
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Blender ręczny LEHMANN CHOWMEI Mikser ręczny ze stali nierdzewnej ,Trzepaczka do mieszania, hak do mieszania ZESTAW 6w1 wielofunkcyjny, złote ostrze
124,90 zł
-5,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Hoover Zeegma Zonder Base Jet Bezworkowy z zestawem nasadek Czarny 900W Odkurzacz podłogowy Moc szczytowa 4000 W
659,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Sferyczny, Czarny, Niemiecki, Angielski, Hiszpański, Francuska, Włoski, Android, Fire OS, 4,4 cm
249,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Funtech

Odkurzacz piorący LEHMANN ULTRAWASH All-in-One, odkurzacz do dywanów i mebli tapicerowanych, na mokro/sucho zbiornik 20-l
319,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Osuszacz powietrza - pochłaniacz wilgoci O16439
295,38 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

De’Longhi PAC ES72 Classic, Przenośny klimatyzator powietrza, Chłodzenie, Osuszanie, Wentylator, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Używany
1 543,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: ScorpionElektro

Elektryczna akumulatorowa kosiarka do trawy, Akumulatorowa podkaszarka do trawy z 2 akumulatorami, Ręczna akumulatorowa kosiarka do trawy 21V
172,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: hatservice

Zestaw mopów Vileda Turbo Easy Wring & Clean z wirówką elektryczną i pedałem nożnym, kolor szary
144,99 zł
-14,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,63 zł
Sprzedawca: Lumarko

Poduszka 80 x 80 cm pikowana poduszka z mikrofibry - poduszka dla alergików poduszka wypełniająca poduszka do łóżka poduszka do spania biała Poduszka
39,97 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Robot kuchenny AREBOS 1500 W czarny | 6 L miska ze stali nierdzewnej z akcesoriami
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Philips 40PFS6009/12, 101,6 cm (40"), 1920 x 1080 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
2 405,00 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: mbosmart

2000W Elektryczna maszynka do mięsa Krajalnica do warzyw, Multi robot kuchenny 3 w 1 Krajalnica do warzyw Maszynka do robienia kiełbas z 3 perforowanymi tarczami, 4 ostrzami stożkowymi, tamperem
299,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

Hisense H20MOWP1, Blat, Mikrofalówka Solo, 20 l, 700 W, Przyciski, Obrotowy, Biały
382,13 zł
Sprzedawca: egenta-shop

Sony Playstation 5 Slim Disc Edition, 4K, HDR, 1TB SSD, biały
3 837,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Frezarka do Paznokci Manicure Pedicure Profesjonalna Zestaw Frezów 65W
117,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

Gorenje RK4182PS4, 269 l, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Komora Fresh zone, Szary, Metaliczny
1 499,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

zestaw 10 ściereczek do naczyń, bawełna, 50x70 cm, niebieska kratka
248,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Zipro One S Rower treningowy do domu Rower magnetyczny do 110 kg Magnesy Rower treningowy Rower fitness Hometrainer Rower cardio Komputer Sprzęt fitness w domu
399,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 68% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
68%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 16% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
16%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
6%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
2%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
7%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 14 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Daje porządną ilość pary i ma w zestawie mnóstwo akcesoriów
Kolor Czerwony
Jestem naprawdę zadowolony z tego odkurzacza parowego. Szybko się nagrzewa i wytwarza sporą ilość pary, co sprawdza się świetnie zwłaszcza przy czyszczeniu płytek i fug. Zbiornik jest na tyle duży, że nie trzeba go uzupełniać już po kilku minutach. Doceniam też bogaty zestaw akcesoriów – w zestawie jest kilka różnych nasadek i właściwie do prawie wszystkiego można znaleźć odpowiednią. Jest to naprawdę praktyczne, zwłaszcza w przypadku narożników i miejsc, do których trudno się dostać. Wymiana końcówek przebiega szybko i bez większych problemów. W międzyczasie posprzątałem już nim sporo rzeczy i jak dotąd urządzenie działa dokładnie tak, jak powinno. Biorąc pod uwagę cenę, naprawdę nie ma na co narzekać.
Oceniono dnia 22 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra wydajność
Kolor Biały
Dysza czyszcząca zapewnia silny strumień pary i jest łatwa w obsłudze. W przypadku większych i obrotowych akcesoriów ciśnienie pary jest niestety wystarczające tylko na stosunkowo krótki czas, dlatego trzeba raz po raz przerywać pracę i krótko czekać, aż bojler ponownie się nagrzeje, aby wytworzyć wystarczające ciśnienie. Myślę jednak, że przy mocy 2kW po prostu nie ma innego wyjścia. Wcześniej przez 25 lat miałem inne półprofesjonalne urządzenie, które było znacznie droższe i miało bardziej stałe, ale niższe ciśnienie pary. Jestem bardziej zadowolony z Costway.
Oceniono dnia 21 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry odkurzacz parowy
Kolor Biały
Jestem bardzo zadowolony z tego odkurzacza parowego. Szybko się nagrzewa, jest łatwy w obsłudze i bardzo dokładnie czyści. Doskonale nadaje się zwłaszcza do płytek, łazienki i kuchni. Bardzo przydatne jest również bogate wyposażenie dodatkowe. Jak na tę cenę to naprawdę świetne urządzenie. Zdecydowanie polecam!
Oceniono dnia 15 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jestem bardzo zadowolony
Kolor Żółty
Świetne urządzenie Jestem bardzo zadowolony, obsługa jest bardzo wygodna. Doskonale nadaje się również do mycia okien.
Oceniono dnia 30 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.sk i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Odkurzacz parowy
Kolor Żółty
Świetnie, jestem zadowolony. Brakuje mi jednak słowackiego tłumaczenia – instrukcji obsługi.
Oceniono dnia 11 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepsze czyszczenie parowe
Kolor Żółty
Odkurzacz parowy doskonale spełnia swoje zadanie. Przetestowany zaraz po dostawie - był szczególnie imponujący podczas czyszczenia okien: nasze okna wyglądały jak nowe! Świetne urządzenie, jeśli chcesz dokładnie posprzątać swój dom. Najpierw pozamiataj, potem odkurz, a na koniec wyczyść myjką parową - na pewno jesteś dobrze wyposażony!
Oceniono dnia 13 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Łatwa obsługa, bardzo dobre efekty czyszczenia
Kolor Żółty
Jestem bardzo zadowolony, gorąco polecam...!
Oceniono dnia 26 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Kolor Żółty
Super buty
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

COSTWAY Odkurzacz parowy 2000 W, ciśnienie pary 5 bar, 1,8 l, do 160 ℃, odkurzacz parowy podłogowy z 28 akcesoriami, kółkami i kablem zasilającym 5 m Biały



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
419,95 zł
-10,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
409,95 zł
Sprzedawca: FDSGmbH
227,75 zł/1l

Parownica Karcher SC 5 Deluxe Signature Line 1.513-491.0



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
2 095,10 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE

Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, 4 bar, zbiornik 1,5 l, do 108 ℃, czas parowania do 45 min. i lampka ostrzegawcza LED, odkurzacz parowy do podłóg z 18 akcesoriami Fioletowy



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
335,00 zł
-16,75 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
318,25 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

Karcher AG SG 4/2 Classic, Przenośna myjka parowa, 0,5 l, Antracyt, Czarny, Żółty, 5 m, 2,5 m, 1,5 l
2 725,99 zł
Sprzedawca: Karcher_PL
1 817,33 zł/1l

Odkurzacz parowy COSTWAY 2000W, ciśnienie pary 5 bar, 1,8 l, do 160 ℃, odkurzacz parowy podłogowy z 28 akcesoriami, kółkami i kablem zasilającym 5 m, żółty



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
449,95 zł
Sprzedawca: FDSGmbH
249,97 zł/1l

Odkurzacz parowy COSTWAY 2000W do 108 m², ciśnienie pary 5 barów, temperatura do 160 ℃, zbiornik 1,8 l, czas nagrzewania 8 min, urządzenia parowe z 13 akcesoriami i kablem zasilającym



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(170)Liczba wystawionych ocen: 170
389,95 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

Odkurzacz parowy COSTWAY 2000W do 108 m², ciśnienie pary 5 barów, temperatura do 160 ℃, zbiornik 1,8 l, czas nagrzewania 8 min, urządzenia parowe z 13 akcesoriami i kablem zasilającym



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(170)Liczba wystawionych ocen: 170
439,95 zł
-10,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
429,95 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, maks. ciśnienie pary 4 bar, z 19 akcesoriami, 5 min. czas nagrzewania, do 108 ℃, zbiornik 1,5 l, lampka ostrzegawcza LED, pomarańczowy



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
346,75 zł
-11,29 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
335,46 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(170)Liczba wystawionych ocen: 170
389,95 zł
Sprzedawca: FDSGmbH
216,64 zł/1l

Odkurzacz parowy Olvy PRO – do czyszczenia mebli tapicerowanych i dywanów, w zestawie z akcesoriami oraz odkurzacz do dywanów, odkurzacz do czyszczenia na mokro do sof, materacy, samochodów i dywanów



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(378)Liczba wystawionych ocen: 378
379,99 zł
Sprzedawca: Olvy
759,98 zł/1l

Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, 4 bar, zbiornik 1,5 l, do 108 ℃, czas parowania do 45 min. i lampka ostrzegawcza LED, odkurzacz parowy do podłóg z 18 akcesoriami, czerwony



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
318,00 zł
-18,85 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
299,15 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

Black & Decker BHSM166DSM, Mop parowy, 0,5 l, Kolor Aqua, Biały, Przyciski, Obrotowy, Stały, 6 m
893,95 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE
1 787,90 zł/1l

Myjka parowa COSTWAY, ciśnienie pary 2 bary, czas nagrzewania 1 min, moc 1400 W, zbiornik 400 ml Myjka parowa ręczna z 14 akcesoriami Szara



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
239,15 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

Myjka parowa COSTWAY, ciśnienie pary 2 bary, czas nagrzewania 1 min, moc 1400 W, zbiornik 400 ml Myjka parowa ręczna z 14 akcesoriami Niebieski



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
239,15 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

Odkurzacz parowy 6 w 1: mop parowy i szorowarka parowa o mocy 1580 W, generująca parę o temperaturze 110 °C, czas nagrzewania 15 sekund, ręczny odkurzacz parowy z obrotową szczotką do czyszczenia podłóg
361,99 zł
Sprzedawca: Lubluelu-DE
723,98 zł/1l

Myjka parowa COSTWAY, ciśnienie pary 2 bary, czas nagrzewania 1 min, moc 1400 W, zbiornik 400 ml Myjka parowa ręczna z 14 akcesoriami Zielona



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
239,95 zł
-15,77 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
224,18 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

Odkurzacz parowy Olvy 14 w 1 z funkcją mycia i ekranem dotykowym – para o temperaturze 125°C – ręczny odkurzacz parowy do dywanów, sof i twardych podłóg – kabel o długości 5 m



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
345,08 zł
Sprzedawca: Olvy

Przenośny odparowywacz Olvy 12-w-1 z ekranem dotykowym – idealny do czyszczenia łazienki, kuchni, sof i mebli



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
195,40 zł
Sprzedawca: Olvy

Myjka parowa COSTWAY, ciśnienie pary 2 bary, czas nagrzewania 1 min, moc 1400 W, zbiornik 400 ml Myjka parowa ręczna z 14 akcesoriami Żółty



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
188,95 zł
Sprzedawca: FDSGmbH