5,0



Na podstawie 1 opinii
Staedtler FIMO 8010 Galaxy, Glinka do modelowania, Biały, Dorosły, 1 szt., 1 kol., 110 °C
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
16,07 zł
281,93 zł / 1kg
+ 15,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Masy modelarskie i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Staedtler FIMO 8023 C, Glinka do modelowania, Różne kolory, Dorosły, 12 szt., 110 °C, 30 min194,33 zł/1kg
58,30 zł
Sprzedawca: MATFEL

Więcej informacji o reklamie
Staedtler FIMO 8021, Glinka do modelowania, Biały, 1 szt., 1 kol., 110 °C, 30 min157,03 zł/1kg
71,29 zł
Sprzedawca: MATFEL

GRAINE CREATIVE 2610T5, Zielony, 1 szt., 14 lat(a), Chłopak, dziewczyna, Plastelina, Niemcy
451,40 zł/1kg
25,73 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

GRAINE CREATIVE 261402, 8 lat(a), Plastik, Biały, 1 szt.
332,86 zł/1kg
18,64 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

Staedtler FIMO effect 8010 Metallic, 1 szt.
281,93 zł/1kg
16,07 zł
Sprzedawca: Shan

Staedtler FIMO 8010, Glinka do modelowania, Fuksja, Dorosły, 1 szt., Neon fuchsia, 1 kol.
281,93 zł/1kg
16,07 zł
Sprzedawca: Shan

GRAINE CREATIVE 261415, Srebrny, 1 szt., 14 lat(a), Chłopak, dziewczyna, Plastelina, Niemcy
451,40 zł/1kg
25,73 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

Staedtler FIMO 8010-014, Glina garncarska, Biały, 8 szt., 110 °C, 30 min, Niemcy
281,93 zł/1kg
16,07 zł
Sprzedawca: Shan

GRAINE CREATIVE 261404, 1 szt., 14 lat(a), Chłopak, dziewczyna, Plastelina, Niemcy, Nastolatek
295,00 zł/1kg
16,52 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Staedtler FIMO 8050, Żel dekorujący, Półprzezroczysty, Dorosły, 1 szt., 130 °C, 20 min
1 113,40 zł/1l
55,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Staedtler FIMO 8030, Glinka do modelowania, Biały, Dziecko, 1 szt., 1 kol., 110 °C
845,00 zł/1kg
35,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Staedtler FIMO 8040, Glinka do modelowania, Biały, Dorosły/dziecko, 1 szt., Chłopak, dziewczyna, 1 kol.
281,93 zł/1kg
16,07 zł
Sprzedawca: Shan

Staedtler FIMO 8010, Glinka do modelowania, Szary, Dorosły, 1 szt., 1 kol., 130 °C
1 454,21 zł/1kg
82,89 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Staedtler FIMO 8010, Glinka do modelowania, Kolor kamienia, Dorosły, 1 szt., 1 kol., 110 °C
525,44 zł/1kg
29,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Staedtler FIMO 8021, Glinka do modelowania, Czarny, 1 szt., 1 kol., 110 °C, 30 min
182,53 zł/1kg
82,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Staedtler FIMO 8030212, Glinka do modelowania, Czerwony, Dziecko, 8 szt., 1 kol., 110 °C
248,10 zł/1kg
10,42 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Staedtler FIMO kids 8034, 4 szt.
230,38 zł/1kg
59,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Staedtler FIMO 8040, Glinka do modelowania, Niebieski, Dorosły/dziecko, 1 szt., Chłopak, dziewczyna, 1 kol.
464,74 zł/1kg
26,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Staedtler FIMO kids 8034, 4 szt.
0,24 zł/1kg
39,65 zł
Sprzedawca: VISO

Staedtler FIMO 8020, Glinka do modelowania, Lawenda
592,50 zł/1kg
33,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Model:
- Glinka do modelowania
- Kolor produktu:
- Biały
- Zalecany wiek:
- Dorosły
- Liczba części:
- 1 szt.
- Kolory wyświetlacza:
- 1 kol.
- Piec do pieczenia:
- Tak
- Temperatura pieczenia:
- 110 °C
- Dołączony pędzelek:
- Nie
- Czas pieczenia:
- 30 min
- Płeć dedykowana:
- Chłopak, dziewczyna
- Świecić w ciemności:
- Nie
- Łatwy w użyciu:
- Tak
- Kraj pochodzenia:
- Niemcy
- Waga produktu:
- 57 g
- Waga sztuki:
- 57 g
- Waga wraz z opakowaniem:
- 57 g
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
- Liczba dołączonych produktów:
- 1 szt.
- Gąbka:
- Nie
- Narzędzie tnące:
- Nie
- Nóż w zestawie:
- Nie
- Ilość patyczków w opakowaniu:
- 1
- Zestaw do zabawy w zestawie:
- Nie
- Foremka w komplecie:
- Nie
- Urządzenie do robienia makaronu:
- Nie
- Narzędzie do wykrajania:
- Nie
- Wałek do ciasta:
- Nie
- Nożyczki:
- Nie
- Baterie w zestawie:
- Nie
- Łopatka:
- Nie
- Minimalna wielkość zamówienia:
- 1 szt.
- Glinka do modelowania Glinka do modelowania FIMO efekt galaxy biały
- Materiał: tworzywo sztuczne
- FIMO soft, FIMO z efektem skóry i FIMO professional
- Łatwe otwieranie
- Nieograniczona wszechstronność: do biżuterii, akcesoriów i dekoracji wnętrz, szczególnie dla początkujących i hobbystów
- Skuteczny dodatek do utwardzanych w piecu modelin FIMO
- Miękka i gładka
- Praktyczne 8-częściowe porcjowanie ułatwiające mieszanie
- Rodzaj procesu suszenia: utwardzanie w piekarniku
- Rozmiar (szer. x wys. x gł.): 55x55x15 mm, 57 g
- Kolor: biały
- Rodzaj zawartości opakowania: Standardowy blok 57 g
Brak mapowania pola danych lub wartości wyszukiwania
n.d.
Najwyższej jakości termoutwardzalna masa plastyczna, stanowiąca znakomite uzupełnienie serii classic i soft. Seria effect to masy plastyczne brokatowe, marmurkowe, fosforyzujace, metaliczne, transparentne. Fimo effect znakomicie miesza się z serią classic i soft.
Masa modelarska Masa modelarska FIMO® effect galaxy biała FIMO® effect. FIMO soft, FIMO leather-effect i FIMO professional, normalny blok, 57 g, łatwe otwieranie, nieograniczona wszechstronność: do biżuterii, akcesoriów i dekoracji wnętrz, specjalnie dla początkujących i hobbystów, efektowne uzupełnienie mas modelarskich FIMO utwardzanych w piecu, miękka i elastyczna, praktyczne porcje po 8 sztuk ułatwiające mieszanie, kompatybilna z. Wykonanie masy modelarskiej: Materiał: tworzywo sztuczne, kolor: biały. Rodzaj procesu suszenia: utwardzanie w piecu. Wymiary (szer. x gł. x wys.): 55 mm x 15 mm x 55 mm. Wygląd zawartości opakowania: normalny blok 57 g.
Lśniące NOWOŚCI w galaktycznych kolorach to nowe odcienie FIMO z gamy kolorów efektowych. Marzysz o błyszczącej, mieniącej się biżuterii lub akcesoriach home deco w kolorach, które sprawią, że twoje oczy będą się błyszczeć? Przyjdź i stwórz je z tymi pięknymi odcieniami FIMO GALAXY! w sześciu galaktycznie błyszczących odcieniach - biały GALAXY, czerwony GALAXY, niebieski GALAXY, turkusowy GALAXY, zielony GALAXY i fioletowy GALAXY kompatybilny z FIMO soft, FIMO leather i FIMO professional zawiera cząsteczki miki mineralnej FIMOEfekt GALAXY 57 g to materiał polimerowy, który jest wykonany ze sztucznych materiałów modelujących składających się z polichlorku winylu, żeli, żywic, barwników i plastyfikatorów. Dzięki swojej plastyczności polimer można formować w różne kształty, które można wykorzystać do tworzenia biżuterii lub akcesoriów dekoracyjnych lub domowych. Lekki, plastyczny i miękki, łatwo go formować i piec w piekarniku w temperaturze 110 ° C przez 30 minut. dzięki FIMO możesz stworzyć wszystko, co chcesz, a po upieczeniu w piekarniku otrzymasz pięknie zabarwiony i trwały produkt, który sam stworzyłeś bezpieczny dla zdrowia taka sama konsystencja jak FIMO Soft łatwe mieszanie nowych odcieni po wyjęciu z pudełka możesz natychmiast modelować jasne kolory 8 praktycznych kształtek do łatwego mieszania odcieni FIMO effect możesz wybierać spośród 8 serii efektów i łącznie 44 odcieni. z brokatem przezroczyste imitacje klejnotów metaliczne kolory perłowe kolory neonowe świecące w ciemności odcienie GALAXY
Modelina utwardzana w piecu FIMO. Dla początkujących i hobbystów. Standardowy blok, 57g, 55x55x15mm. Miękka i gładka. Nieznaczna zmiana koloru po utwardzeniu. Praktyczne 8-częściowe porcjowanie ułatwiające mieszanie. Łatwe do otwarcia, zamykane opakowanie. Kompatybilny z FIMO soft i FIMO professional.
FIMO Mod.masse Effect 57g Galaxy white retail
- Wymiary
- 61x61 mm
- Kolor
- Biały
- Producent
- Waga
- 57 g
- EAN
- 4007817096369
- Numer producenta
- 8010-002
- Wymiary
- 61x61 mm
- Kolor
- Biały
- Producent
- Waga
- 57 g
- EAN
- 4007817096369
- Numer producenta
- 8010-002
Pasuje również do tego

Staedtler FIMO 8010, Glinka do modelowania, Pomarańczowy, Dorosły, 1 szt., Neon orange, 1 kol.
281,93 zł/1kg
16,07 zł
Sprzedawca: Shan

Staedtler FIMO 8010 Galaxy, Glinka do modelowania, Niebieski, Dorosły, 1 szt., 1 kol., 110 °C
281,93 zł/1kg
16,07 zł
Sprzedawca: Shan

Staedtler FIMO 8021, Glinka do modelowania, Biały, 1 szt., 1 kol., 110 °C, 30 min
157,03 zł/1kg
71,29 zł
Sprzedawca: MATFEL

GRAINE CREATIVE 261402, 8 lat(a), Plastik, Biały, 1 szt.
332,86 zł/1kg
18,64 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

Staedtler FIMO 8010, Glinka do modelowania, Fuksja, Dorosły, 1 szt., Neon fuchsia, 1 kol.
281,93 zł/1kg
16,07 zł
Sprzedawca: Shan

Staedtler FIMO 8010-602, Glinka do modelowania, Czerwony, Dorosły, 1 szt., Galaxy red, Saszetka
582,11 zł/1kg
33,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Staedtler FIMO 8010 Galaxy, Glinka do modelowania, Zielony, Dorosły, 1 szt., 1 kol., 110 °C
531,40 zł/1kg
30,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

GRAINE CREATIVE 261415, Srebrny, 1 szt., 14 lat(a), Chłopak, dziewczyna, Plastelina, Niemcy
451,40 zł/1kg
25,73 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

GRAINE CREATIVE 261477, Fioletowy, 1 szt., 14 lat(a), Chłopak, dziewczyna, Plastelina, Niemcy
2 511,05 zł/1kg
143,13 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Arboremedia

GRAINE CREATIVE 2610T2, Czerwony, 1 szt., 14 lat(a), Chłopak, dziewczyna, Plastelina, Niemcy
446,84 zł/1kg
25,47 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

Staedtler FIMO 8010-602, Glinka do modelowania, Fioletowy, Dorosły, 1 szt., Galaxy purple, Saszetka
281,93 zł/1kg
16,07 zł
Sprzedawca: Shan

GRAINE CREATIVE 261404, 1 szt., 14 lat(a), Chłopak, dziewczyna, Plastelina, Niemcy, Nastolatek
295,00 zł/1kg
16,52 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Staedtler FIMO 8010, Glinka do modelowania, Metaliczny, Dorosły, 1 szt., 1 kol., 110 °C
531,40 zł/1kg
30,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

GRAINE CREATIVE 261425, Czerwony, 14 lat(a), Chłopak, dziewczyna, Polimer, Niemcy, 57 g
281,93 zł/1kg
16,07 zł
Sprzedawca: Shan

Staedtler FIMO effect 8010 Metallic, 1 szt.
281,93 zł/1kg
16,07 zł
Sprzedawca: Shan

Staedtler FIMO 8010-112, Glinka do modelowania, Złoto, Dorosły, 1 szt., Saszetka, Chłopak, dziewczyna
531,40 zł/1kg
30,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

GRAINE CREATIVE 2610T37, Niebieski, 1 szt., 14 lat(a), Chłopak, dziewczyna, Plastelina, Niemcy
451,40 zł/1kg
25,73 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

GRAINE CREATIVE 261851, Różowy, 1 szt., 14 lat(a), Chłopak, dziewczyna, Plastelina, Niemcy
557,37 zł/1kg
31,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Staedtler FIMO 8023 C, Glinka do modelowania, Różne kolory, Dorosły, 12 szt., 110 °C, 30 min
194,33 zł/1kg
58,30 zł
Sprzedawca: MATFEL

Staedtler FIMO professional 8041, 1 szt.
145,90 zł/1kg
66,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Staedtler FIMO 8010 Galaxy, Glinka do modelowania, Turkusowy, Dorosły, 1 szt., 1 kol., 110 °C
531,40 zł/1kg
30,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Staedtler FIMO 8704, 1 szt.
1 078,86 zł/1l
37,76 zł
Sprzedawca: MATFEL

Staedtler FIMO 8010-014, Glina garncarska, Biały, 8 szt., 110 °C, 30 min, Niemcy
281,93 zł/1kg
16,07 zł
Sprzedawca: Shan

Staedtler FIMO 8010, Glinka do modelowania, Zielony, Dorosły, 1 szt., Neon green, 1 kol.
531,40 zł/1kg
30,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Staedtler FIMO 8023 C, Glinka do modelowania, Różne kolory, Dorosły, 24 szt., 110 °C, 30 min
188,87 zł/1kg
113,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

FIMO, modelina, modelina czarna miękka normalna
202,50 zł/1kg
11,34 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Staedtler FIMO 8010, Glinka do modelowania, Żółty, Dorosły, 1 szt., Neon yellow, 1 kol.
281,93 zł/1kg
16,07 zł
Sprzedawca: Shan

Staedtler FIMO 8010-81, Modelina dla dzieci, Glina, Metaliczny, Srebrny
281,93 zł/1kg
16,07 zł
Sprzedawca: Shan

Staedtler 68030009, Glinka do modelowania, Czarny, Dziecko, 110 °C, 30 min, Chłopak, dziewczyna
966,90 zł/1kg
40,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Staedtler FIMO effect 8010 Metallic, 1 szt.
275,79 zł/1kg
15,72 zł
Sprzedawca: Shan
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Kolor Różowy
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw glinki polimerowej Shuttle Art, 60 kolorów, modelina utwardzana w piecu, 1,65 kg
383,19 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
232,24 zł/1l

Zestaw do modelowania z polimerowej gliny, 64 kolory, z akcesoriami. Masa modelująca z foremkami i narzędziami, nietoksyczna
375,08 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
214,33 zł/1kg

Masa modelująca, schnąca na powietrzu, 64 kolory, zestaw do modelowania, zestaw kreatywny dla dzieci, glina, miękka, elastyczna, nietoksyczna
254,67 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
565,93 zł/1kg

Formy do modelowania gliny, noże do modelowania gliny, zestaw do modelowania gliny, zabawki do modelowania gliny, narzędzia do modelowania gliny, akcesoria do modelowania gliny
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24
1 324,00 zł/1kg

Elektryczny zamek magnetyczny do pojedynczych drzwi Siła trzymania 180 kg Tryb DC12V NC Zamek elektromagnetyczny ze stopu aluminium do drzwi przeciwpożarowych ze szkła, drewna i metalu
182,10 zł
Sprzedawca: Zanjo24
199,23 zł/1kg

Plastik Max 216 Rollen 1174
107,56 zł
Sprzedawca: MATFEL

Staedtler FIMO air basic 8101, Glinka do modelowania, Biały, 1 szt., 1 kol., 24 h, 1 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
38,82 zł
Sprzedawca: MATFEL
38,82 zł/1kg

Staedtler FIMO 8021, Glinka do modelowania, Biały, 1 szt., 1 kol., 110 °C, 30 min



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
71,29 zł
Sprzedawca: MATFEL
157,03 zł/1kg

Staedtler FIMO 8042-9, Glina garncarska, Czarny, 8 szt., 110 °C, 30 min, Niemcy
39,45 zł
Sprzedawca: MATFEL
174,56 zł/1kg

DAS F387600, Glinka do modelowania, Terakota, Dorosły, 1 szt., Saszetka, 1 kol.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
33,75 zł
Sprzedawca: MATFEL
33,75 zł/1kg

Staedtler FIMO 8023 C, Glinka do modelowania, Różne kolory, Dorosły, 12 szt., 110 °C, 30 min



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
58,30 zł
Sprzedawca: MATFEL
194,33 zł/1kg

Cernit Polymer Clay Translucent Glinka polimerowa Glitter White 56 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
29,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
533,75 zł/1kg

Alabaster Modellgips 1x 1,5kg



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
17,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
5,78 zł/1kg

Staedtler FIMO 8043 C6-1, Glinka do modelowania, Wielobarwny, Dorosły, 6 szt., Chłopak, dziewczyna, 6 kol.
70,66 zł
Sprzedawca: MATFEL
206,61 zł/1kg

Creativ Company 78033, Zestaw do zabawy z modeliny, Półprzezroczysty, 1 szt., 130 °C, 56 g, 1 szt.
20,84 zł
Sprzedawca: MATFEL
372,14 zł/1kg

Cernit Metallic Glinka polimerowa Pearl White 250 g
69,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER
279,60 zł/1kg

Cernit Metallic Glinka polimerowa Silver 250 g
48,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER
195,60 zł/1kg

Cernit Polymer Clay Kit Glinka polimerowa Basic 12 x 25 g
76,81 zł
Sprzedawca: MATFEL
232,76 zł/1kg

Cernit Polymer Clay Kit Glinka polimerowa Pastel 12 x 25 g
76,81 zł
Sprzedawca: MATFEL
232,76 zł/1kg

Cernit Polymer Clay Opaline Glinka polimerowa White 250 g
52,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
211,56 zł/1kg