4,5



Na podstawie 15 opinii
Barry Callebaut Weiße Schokolade Kuvertüre groß 1kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
126,35 zł
126,35 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Czekolada i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Czekolada biała Belgijska 500g Brat.pl69,48 zł/1kg
35,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Czekolada Velvet 2,5 kg - biała156,64 zł/1kg
391,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Callebaut W2 polewa czekoladowa Callets – biała czekolada 28% kakao – 2500 g153,84 zł/1kg
384,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Barry Callebaut 811 Zartbitter Schokolade Kuvertüre groß 1kg214,71 zł/1kg
221,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Biała czekolada w pastylkach Callebaut W2, 400 g
105,86 zł/1kg
52,93 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre groß 1kg
144,95 zł/1kg
144,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Barry Callebaut 811 Zartbitter Schokolade Kuvertüre 2,5kg
112,01 zł/1kg
280,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Czekolada w pastylkach Callebaut Gold, 400 g
115,74 zł/1kg
57,87 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Weinrichs White Drops - Couverture - 1500g
85,01 zł/1kg
127,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barry Callebaut 70-30-38 dunkle Schokolade Kuvertüre 400g
265,57 zł/1kg
106,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Krople czekoladowe - czekolada biała 100g Brat.pl
89,00 zł/1kg
9,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Czekolada Angel Hair różowa - z granatem, aromatem waniliowym, watą cukrową i kremem pistacjowym - baton 60 g Dubai Chocolate 2.0
422,30 zł/1kg
42,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Heartforcards

Czekolada mleczna do fontanny 500g
412,04 zł/1kg
206,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Wawi couverture ciemna czekolada 200g
164,35 zł/1kg
32,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

TABLICZKA KAKAOWA Z WANILIĄ FAIR TRADE80 g - ICHOC (VIVANI)
142,00 zł/1kg
11,36 zł
Sprzedawca: taleoo

Premium Dubai Chocolate l 100 gr. Oryginalna Dubajska Czekolada Artystyczna l Nadzienie Pistacjowe i Kadayif l Domowej roboty l OFERTA!
929,10 zł/1kg
92,91 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Wysokiej jakości belgijska czekolada 2,5 kg 30% złoty karmel
163,56 zł/1kg
408,89 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Valrhona Jivara 40% Vollmilch Schokolade Kuvertüre 1kg
260,16 zł/1kg
260,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Milka 329800 Milka Weiße Schokolade Schokolade 100,0 g
288,10 zł/1kg
28,81 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Milka 20662 Milka Weiße Schokolade 90,0 g
151,33 zł/1kg
13,62 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Biała polewa Barry Callebautnadaje się nie tylko do polewania ciast i babeczek, ale także do produkcji pralin i trufli. Można ją również stosować jako dekorację deserów lub dodatek do kremów i musów. Jej gładka konsystencja ułatwia nakładanie i zapewnia błyszczącą, gładką powierzchnię. Użyj polewy do swoich ulubionych przepisów lub daj upust swojej kreatywności!
Czekolada w kawałkach dobrze się rozpuszcza. Nadaje się do stosowania w pralinach, polewach i deserach czekoladowych. Callebaut Callets white zawierają 28% kakao i są wykonane z najlepszej belgijskiej czekolady. Callets są przeznaczone do topienia i mają kremowy, łagodny i kremowy smak. Nadają się do wyrobu cukierków lub czekoladek. Ale takéwnież idealneálníe do polewaniaáníw doáwnież ciast lub ciasteczek.
Składniki:
cukier, tłuszcz kakaowy, pełne mleko w proszku, emulgator: lecytyna sojowa, naturalny aromat waniliowy.
Czekolada do polew profesjonalnej jakości – delikatna, kremowa i wszechstronna w zastosowaniu. Czekolada do polew Callebaut Callets z białej czekolady to produkt najwyższej jakości, stosowany na całym świecie w profesjonalnych cukierniach. Dzięki zawartości kakao wynoszącej 28% charakteryzuje się wyjątkowo kremowym i słodko-łagodnym smakiem. Starannie skomponowana receptura z cukru, masła kakaowego i pełnego mleka w proszku zapewnia gładką konsystencję podczas obróbki. Praktyczna forma Callet sprawia, że polewę można bardzo łatwo porcjować i topić. Dodatek lecytyny sojowej wspomaga uzyskanie jednolitej konsystencji podczas obróbki. Naturalny aromat waniliowy harmonijnie dopełnia profil smakowy. Duże opakowanie od 400 g jest idealne dla osób intensywnie korzystających z produktu, hobbystów i profesjonalistów. Dzięki temu produkt doskonale nadaje się do kreatywnych pomysłów na wypieki i desery o niezmiennie wysokiej jakości. Tak wszechstronne zastosowanie – cztery pomysły do Twojej kuchni i cukierni Idealna do polewania ciast, tortów i wypieków, zapewniając gładką, błyszczącą powierzchnię. Doskonała do produkcji pralin, nadzień i wykwintnych wyrobów cukierniczych. Doskonale nadaje się również do uszlachetniania deserów, takich jak musy, kremy czy budynie. Ponadto polewa nadaje się do maczania owoców, ciastek lub innych słodkich przekąsek. Elastyczne wykorzystanie i obróbka – kiedy tylko chcesz Polewę można stosować elastycznie w zależności od przepisu i sposobu przygotowania i można ją wykorzystać w dowolnym momencie podczas pieczenia lub przygotowywania deserów. Nie ma konieczności stosowania jej w określonym momencie, ponieważ służy wyłącznie jako składnik w procesie przygotowywania. Podobne odmiany czekolady i polewy – dla większego wyboru kreatywnego Podobnymi produktami są polewy z mlecznej lub gorzkiej czekolady, które różnią się zawartością kakao i intensywnością smaku. Również biała czekolada w blokach lub kropelki innych producentów oferują porównywalne właściwości przetwórcze. Do specjalnych zastosowań dostępne są również wegańskie alternatywy czekoladowe lub warianty o obniżonej zawartości cukru, które spełniają różne wymagania receptur.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Lista składników
- 28% kakao: cukier, masło kakaowe, pełne mleko w proszku, emulgator: lecytyna sojowa, naturalny aromat waniliowy.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wielkość porcji 100 gramów Energia (kcal) 538,95 kcal Tłuszcz 76,1 gramów, w tym: - Nasycone kwasy tłuszczowe 23,3 gramów - Jednonienasycone kwasy tłuszczowe 12,6 gramów Węglowodany 30,8 gramów - Cukier 26,3 gramów Błonnik 14,00 gramów Białko 8,8 gramów Sól 8,8 gramów Sód 0,0074 gramów Witamina A 15,39 miligramów Wapń 48,9 miligramów (6,11% NRV) Żelazo 20,89 miligramów (149,21% NRV)
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Barry Callebaut
- Nazwa handlowa
- Barry Callebaut Biała czekolada do polewy 1 kg
- Producent
- Barry Callebaut
- Liczba sztuk
- 25
- Numer producenta
- W2-E1-U68
- EAN
- 5410522516715
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Lista składników
- 28% kakao: cukier, masło kakaowe, pełne mleko w proszku, emulgator: lecytyna sojowa, naturalny aromat waniliowy.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wielkość porcji 100 gramów Energia (kcal) 538,95 kcal Tłuszcz 76,1 gramów, w tym: - Nasycone kwasy tłuszczowe 23,3 gramów - Jednonienasycone kwasy tłuszczowe 12,6 gramów Węglowodany 30,8 gramów - Cukier 26,3 gramów Błonnik 14,00 gramów Białko 8,8 gramów Sól 8,8 gramów Sód 0,0074 gramów Witamina A 15,39 miligramów Wapń 48,9 miligramów (6,11% NRV) Żelazo 20,89 miligramów (149,21% NRV)
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Barry Callebaut
- Nazwa handlowa
- Barry Callebaut Biała czekolada do polewy 1 kg
- Producent
- Barry Callebaut
- Liczba sztuk
- 25
- Numer producenta
- W2-E1-U68
- EAN
- 5410522516715
Pasuje również do tego

Czekolada mleczna w pastylkach Callebaut 823, 400 g
101,42 zł/1kg
50,71 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre groß 1kg
144,95 zł/1kg
144,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Biała czekolada w pastylkach Callebaut W2, 400 g
105,86 zł/1kg
52,93 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Papier opłatkowy jadalny waflowy 100 arkuszy - Saracino cukierniczy
649,95 zł/1kg
129,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Syrop glukozowy 1 kg - Schronisko Bukowina
26,41 zł/1kg
27,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

ciemna czekolada w pastylkach Callebaut 811, 400 g
396,90 zł/1kg
198,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

FunCakes Fondant Rosa Pastel Pink 250 g
707,60 zł/1kg
176,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Barry Callebaut 811 Zartbitter Schokolade Kuvertüre groß 1kg
214,71 zł/1kg
221,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Barwniki spożywcze czerwony, żółty, niebieski 60 g
296,67 zł/1kg
17,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ochraniacz ekranu AVANA iPhone 16 Pro ze szkła pancernego 9H antyszpiegowski ochraniacz ekranu 2 szt
46,88 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

Regulowana tortownica ze stali nierdzewnej, średnica 16-30 cm, wysokość 15 cm, odporna na temperaturę, ze skalą i dźwignią zaciskową, akcesoria do pieczenia, Retoo
12,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Pickerd Silver Magic Zestaw 3 posypek dekoracyjnych z brokatem 89g
321,71 zł/1kg
22,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ziemia Okrzemkowa – 100% Czysta – Ultra Drobny Proszek (worek 25 litrów – 10 kg) - Organifer
6,40 zł/1l
159,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Organifer

Mąka do pizzy Manitoba Oro 5kg - Caputo
7,09 zł/1kg
35,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Weinrichs Backdeko ciemna czekolada drops couverture 1500g
91,62 zł/1kg
137,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

100% pektyna jabłkowa - nieamidowana 15g
772,67 zł/1kg
11,59 zł
Sprzedawca: taleoo

Special Ingredients Agar Agar Powder 100 g - Wegańska alternatywa dla żelatyny, naturalny środek żelujący, spożywczy
90,30 zł
Sprzedawca: Special_Ingredients_Europe

SodaStream 1047200490, Butelka karbonizowana, Przezroczysty, 0,6 l, 2 szt., CE, 205 mm
71,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Barry Callebaut 811 Zartbitter Schokolade Kuvertüre 2,5kg
112,01 zł/1kg
280,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Barry Callebaut 70-30-38 dunkle Schokolade Kuvertüre 400g
265,57 zł/1kg
106,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kamelur

Czekolada Velvet 2,5 kg - biała
156,64 zł/1kg
391,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Czekolada w pastylkach Callebaut Gold, 400 g
115,74 zł/1kg
57,87 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Funcakes Deco Melts - Zielone 250g
729,00 zł/1kg
182,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Günthart Jadalny klej spożywczy i kryształowe krople 25g
7,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Organiczne kwadratowe wafle do pieczenia Küchle
195,75 zł/1kg
7,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Rapunzel 1435020, 100 g, Kakaobutter* mild *kontrolliert biologischer Anbau, 900 kcal, 3700 kJ, 100 g, Torebka foliowa
247,90 zł/1kg
24,79 zł
Sprzedawca: taleoo

Syrop glukozowy 500 g- Schronisko Bukowina
29,95 zł/1kg
16,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pickerd brokatowa posypka do dekoracji różowa cukier różowy musujący 34g
315,88 zł/1kg
10,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
9,28 zł/1kg
9,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 91% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
91%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 9% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
9%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 16 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 3 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 11 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 5 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 7 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 7 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 28 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 17 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Czekolada biała Belgijska 500g Brat.pl



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
35,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
69,48 zł/1kg

Lindt 675057, 100 g, Czekolada mleczna, 59 mm, 42 mm, 165 mm, Opakowanie na prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
257,50 zł/1kg

Lindt Christmas Nuts Macadamia w mlecznej czekoladzie 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
231,09 zł/1kg

Niederegger marcepanowe domino z ciemną czekoladą 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
194,48 zł/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic tabliczka ciemnej czekolady 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg

Hachez Cocoa dArriba łagodna ciemna czekolada z pomarańczą 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 2000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
103,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg

Storz Relief Father Christmas w mlecznej czekoladzie 80 sztuk 1000g
162,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
162,14 zł/1kg

Czekoladowe Mikołaje Storz luzem w przezroczystym pudełku 770g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
141,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
183,99 zł/1kg

Niederegger marcepan klasyczny bez czekolady odpustowej 100g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
238,70 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
51,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg

Kolekcja czekoladek Merci Petits Delikatne małe czekoladki Merci 125 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
114,40 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkim karmelem 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,90 zł/1kg

Nappo classic w puszce Nugat z ciemną czekoladą 1320g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
130,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
98,81 zł/1kg

Weinrichs Backdeko ciemna czekolada drops couverture 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
137,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
91,62 zł/1kg

Sarotti Tiamo Finest Truffles Cognac Cream Delikatne czekoladki 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
19,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
156,40 zł/1kg

Weinrichs White Drops - Couverture - 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
127,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,01 zł/1kg

Yogurette truskawkowa czekolada mleczna z kremem truskawkowym 300g



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
29,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
97,93 zł/1kg

Kalendarz adwentowy Kinder und Co White Edition 24 drzwi 263g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
75,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
287,07 zł/1kg

Toblerone BT21001LW, Czekolada mleczna, 100 g, 2235 kJ, 535 kcal, 29,5 g, 60,5 g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
61,05 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
610,50 zł/1kg