4,0



Na podstawie 4 opinii
Waschkonig Żel do prania, color, 1,625l
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
12,20 zł
7,51 zł / 1l
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Płyny do prania i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l11,99 zł/1kg
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Więcej informacji o reklamie
Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml6,56 zł/1l
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Więcej informacji o reklamie
Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 L59,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Więcej informacji o reklamie
Persil 2452542, 1 szt., Plastikowa butelka92,74 zł/1l
231,84 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Waschkonig Żel do prania kolorowych tkanin, 3 l
12,46 zł/1l
37,37 zł
Sprzedawca: Katomix

Waschkonig, Żel do prania Sensitive, 1,625 l
12,20 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Płyn do prania Lavatrice Liquido Marsiglia 28 prań 1,26l - Chante Clair
15,07 zł/1l
18,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chanteclair 8015194530730
14,28 zł/1l
17,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Waschkonig Żel do prania, uniwersal, 1,625l
7,18 zł/1kg
13,41 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,20 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Aleppo Soap
15,67 zł/1l
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Odświeżacz koloru w płynie Dash 100WL
94,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Coral, Optimal Color, Płyn do prania, 20 prań (PRODUKT Z NIEMIEC)
47,85 zł/1kg
79,16 zł
-39%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
47,85 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l
37,71 zł/1l
188,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dash Alpen Fresh Żel do prania, 5l (PRODUKT Z NIEMIEC)
18,85 zł/1l
94,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Persil Gel Expert Lavender 900 ml 20 prań
51,50 zł/1l
46,35 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Waschkonig, Odplamiacz w proszku, 750g
22,57 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA

Spee AktivGel Freshness Kick 22WL Extra Freshness 990ml
37,25 zł/1l
37,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Purox Uniwersalny żel do prania, 1 l
84,20 zł/1kg
84,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Waschkonig Żel do prania, lawenda, 5 l
11,71 zł/1kg
58,55 zł
Sprzedawca: VISO

Persil Color Gel Żel do prania kolorów, 990 ml
48,13 zł/1kg
48,13 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Wysokiej jakości niemiecki żel do prania tkanin kolorowych Der Waschkönig C.G. Color. Skoncentrowana formuła sprawia, że 1,625 litra żelu wystarcza na wykonanie nawet 46 prań.
Der Waschkönig C.G. Color efektywnie pierze tkaniny, usuwając uciążliwe zabrudzenia nawet w niskich temperaturach, a do tego chroni kolory tkanin, dzięki czemu dłużej wyglądają jak nowe. Żel dzięki swojej sile oraz nowoczesnej formule radzi sobie z zabrudzeniami już w temperaturze 20°C. Do tego bardzo łatwo rozpuszcza się w wodzie nie pozostawiając zacieków. Nadaje praniu delikatny, przyjemny zapach.
Dzięki zastosowanej w nim formule włókna tkanin zostają wygładzone, co sprawia, że brud trudniej się na nich osadza, a powstałe zabrudzenia są łatwiejsze do usunięcia.
Waschkonig Gel 54P Colour 1.625L Do prania
- Kolor: wielokolorowy
- Materiał: żel do prania
- Jednostka miary: szt
- Kod celny: 3402909000
- Wysokość: 27.00
- Szerokość: 9.00
- Długość: 13,00
- Waga netto: 1,670
- Waga brutto: 1,670
- Zawartość
- 1.625 l
- Składniki
- Żel do prania Waschkonig, kolorowy, 1,625 l
- Producent
- Der Waschkönig
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 1700 g
- EAN
- 4260418930399
- Zawartość
- 1.625 l
- Składniki
- Żel do prania Waschkonig, kolorowy, 1,625 l
- Producent
- Der Waschkönig
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 1700 g
- EAN
- 4260418930399
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
Pasuje również do tego

Waschkonig Żel do prania, color, 3,305l
7,10 zł/1l
27,12 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,47 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Waschkonig Żel do prania, uniwersal, 1,625l
7,18 zł/1kg
13,41 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,20 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Płyn do prania Lavatrice Liquido Marsiglia 28 prań 1,26l - Chante Clair
15,07 zł/1l
18,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

FLEXISPOT Elektryczne fotele relaksacyjne z funkcją leżenia, regulowany fotel do oglądania telewizji, zakres regulacji oparcia i podnóżka: 105°–155° (jasnoszary)
799,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ErgonomicHome

Hama Shell, Przewodowa, Muzyka, 20 - 20000 Hz, Słuchawki, Czarny
80,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
6,56 zł/1l
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Chanteclair 8015194530730
14,28 zł/1l
17,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Waschkonig, Żel do prania Sensitive, 1,625 l
12,20 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Zestaw 4 drzewek owocowych – 1 Jabłoń, 1 Grusza, 1 Wiśnia, 1 Śliwa – Wysokość 70/100 cm – Doniczka 11 cm – Mix A
200,60 zł
Sprzedawca: Schramas

Wodoodporny ochraniacz na materac 140 x 200 - bezpieczna ochrona materaca
184,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Waschkonig Żel do prania, black, 1,625l
13,29 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,20 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Waschkonig Żel do prania, black, 3,305l
7,10 zł/1l
24,91 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,47 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Krzesło biurowe – Ergonomiczne siedzisko – Krzesło z podłokietnikiem odchylanym pod kątem 90° – Podparcie lędźwiowe – Regulacja wysokości – Różowe
299,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Urbanico-Stav

Narożnik KOS PIK z funkcją spania, w kształcie litery L, sofa z pojemnością, sofa do salonu, kanapa, sofa, rozkładana sofa, zestaw wypoczynkowy – czarny, KRONOS 07
1 399,00 zł
Sprzedawca: masseno

Płyn do płukania Chante Clair Orchidea 1,14 l
12,11 zł/1l
13,81 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lenor, Płyn do płukania Spring Awakening, 850 ml
25,88 zł/1l
22,00 zł
Sprzedawca: GiGiToys

Lenor Professional Koncentrat do płukania tkanin April Fresh Pack 4000ml
12,97 zł/1l
64,83 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Poduszka 80 x 80 cm pikowana poduszka z mikrofibry - poduszka dla alergików poduszka wypełniająca poduszka do łóżka poduszka do spania biała Poduszka
39,97 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Ergonomiczna nakładka na materac o wymiarach 140x200, produkowana w Niemczech, zapewniająca spokojny sen | Nakładka na materac
339,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Waschkonig Żel do prania kolorowych tkanin, 3 l
12,46 zł/1l
37,37 zł
Sprzedawca: Katomix

Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 L
59,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l
11,99 zł/1kg
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Waschkonig Żel do prania, color, 5 l
10,31 zł/1kg
51,54 zł
Sprzedawca: vikpap

Waschkonig, Proszek do prania, uniwersalny, 6 kg
8,09 zł/1kg
53,37 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
48,52 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Persil 2452542, 1 szt., Plastikowa butelka
92,74 zł/1l
231,84 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Felce Azzurra Aleppo Soap
15,67 zł/1l
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kołdra 135x200 cm całoroczna kołdra 2. wyboru - ciepły koc do spania
27,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Odświeżacz koloru w płynie Dash 100WL
94,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Waschkonig Uniwersalny żel do prania, 3 l
12,02 zł/1l
36,06 zł
Sprzedawca: Katomix
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
75%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
25%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 29 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny stosunek ceny do jakości
Zawartość 5 lWaga 5 kg
Dobry proszek do prania. Ma przyjemny zapach i spełnia swoje obietnice. Bielizna jest dobrze wyprana nawet w niskich temperaturach. Większość plam znika bez konieczności wstępnego czyszczenia. Na pewno kupię go ponownie.
Oceniono dnia 3 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 5 lWaga 5 kg
Oceniono dnia 15 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 3,305 lWaga 3,1 kg
Oceniono dnia 1 października 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 3,305 lWaga 3,1 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Płyn do Prania Czarnych i Ciemnych Tkanin Ubrań Perwoll Black Renew 4L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
123,55 zł
-63,56 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Żel Do Prania Uniwersalny Do Wszystkich Tkanin 900Ml Moomin
49,38 zł
Sprzedawca: EDANTI
98,76 zł/1kg

Madel Odplamiacz do tkanin 400 ml
16,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
42,22 zł/1l

Żel do Prania Białego Ariel Professional Universal + 4,95L



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Żel Do Prania Tkanin Kolorowych 1800 Ml Moomin Nordic Swan Ecolabel
63,07 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
60,94 zł
Sprzedawca: EDANTI
121,88 zł/1kg

Softlan Ultra Płyn Do Płukania Windfrisch 1L - 45 Prań
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
9,08 zł/1kg

Płyn do płukania iConcentrati Muschio Bianco XXl 1,8l - Chante Clair



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
21,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Odplamiacz Saptil 200 ml Sil
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
69,95 zł/1l

Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
11,99 zł/1kg

Żel do Prania Białego i Koloru Persil Deep Clean 2,47 L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
30,30 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
12,27 zł/1l

Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 L



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
59,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(36)Liczba wystawionych ocen: 36
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
6,56 zł/1l

Płyn do prania wełny jedwabiu Perwoll Renew Delicates 3,96L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
48,99 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

PERSIL Żel Color 4,5l 100 prań



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
13,11 zł/1l

Dr. Beckmann, kula do suszenia + probka zapachu do prania (1 sztuka+50ml) (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
32,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
164,95 zł/1kg

Płyn do prania uniwersalny Dash Actilift Classico 2,75 L



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
45,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
16,36 zł/1l

Coccolino Żel do prania Odor Protect 1480 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
46,83 zł
-32%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
31,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,45 zł/1l

Chanteclair 8015194530730



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(73)Liczba wystawionych ocen: 73
17,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14,28 zł/1l

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
188,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,71 zł/1l

Płyn do prania detersivo Utra clean 1480ml - Coccolino



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
28,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina