5,0



Na podstawie 4 opinii
Farby akrylowe, 12 szt. po 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
63,15 zł
39,77 zł / 1kg
+ 14,90 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
3h 29m 04s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Farby akrylowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Maimeri Acrilico Zestaw farb akrylowych 5 x 200 ml0,19 zł/1l
189,00 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Więcej informacji o reklamie
Farba akrylowa 12x12ml92,10 zł/1kg
27,63 zł
Sprzedawca: MATFEL

Więcej informacji o reklamie
Talens 9021712M, Wielo, Farba akrylowa, Płynny, 12 ml, 12 szt.4 327,50 zł/1l
51,93 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Więcej informacji o reklamie
Maaleo 27052 Zestaw 8 sztuk markerów akrylowych167,32 zł/1kg
39,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Marabu12100000209 Zestaw farb akrylowych Marabu "EFFECT", 18 x 36 ml
202,49 zł/1l
131,62 zł
Sprzedawca: M_plus_L

colozoo Glow In The Dark Acrylic Colours Set | 8x20ml fluorescencyjnych kolorów + 3 pędzle | świecące w ciemności akrylowe kolory są trwałe na każdej powierzchni | fluorescencyjne samoświecące kolory
1 569,50 zł/1l
251,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Stylex 28750, 500 ml, Biały, Matowy, Butelka
221,96 zł/1l
110,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Zestaw farb akrylowych Maaleo - 24 tubki 12 ml - Wysoce napigmentowane kolory artystyczne do płótna, drewna i papieru - Idealne do malarstwa akrylowego, sztuki i hobby
102,22 zł/1l
29,44 zł
Sprzedawca: Dionizos

Zestaw farb akrylowych 24 kolory 59 ml i 12 pędzli do malowania
1 272,03 zł/1l
75,05 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Marabu 1210000000201, 36 ml, Wielo, Tubka
2 928,61 zł/1l
105,43 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Marabu Acryl Basic, Wielo, Farba akrylowa, Płynny, 12 ml, 18 szt.
4 221,67 zł/1l
50,66 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Stylex 28653, 75 ml, Czarny, Niebieski, Zielony, Czerwony, Biały, Żółty, Matowy, Tubka
1 236,93 zł/1l
138,35 zł
-45,58 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Stylex 28651, 12 ml, Czarny, Niebieski, Brązowy, Zielony, Pomarańczowy, Czerwony, Biały, Żółty, Matowy, Tubka
315,00 zł/1l
45,36 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Zestaw farb akrylowych Mont Marte – 48 kolorów w tubkach 36 ml – idealny do malowania farbami akrylowymi i kreatywnych projektów – jaskrawe, odporne na światło kolory o dużej sile krycia
195,31 zł/1l
337,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Marabu 1210000000210 Zestaw farb akrylowych "PASTELL" 12 x 12 ml
336,79 zł/1l
47,15 zł
Sprzedawca: MATFEL

Talens 17820424, Wielo, Farba akrylowa, Płynny, 20 ml, 24 szt.
9 910,00 zł/1l
198,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Viva Decor 800188900 Zestaw farb akrylowych ViVA DECOR "Metallic", 5 szt
277,70 zł/1l
138,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Farba akrylowa w płynie ColArt White 500 ml
136,82 zł/1l
68,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Artico Acrylic Paint Set 18x21ml - Duży zestaw farb dla artystów - Wysoko napigmentowane farby akrylowe do malowania na płótnie, drewnie i papierze
96,17 zł/1l
33,66 zł
Sprzedawca: Dionizos

Farby akrylowe 75 ml zestaw 6 kolorów
143,04 zł/1l
64,37 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
12 sztuk farb akrylowych to idealny wybór do kreatywnej pracy. Zestaw zawiera 12 unikalnych, wyrazistych kolorów (żółty, pomarańczowy, fioletowy, cielisty, szary, niebieski, fioletowy, jasnozielony, ciemnozielony, brązowy, ochra, biały), które można łatwo mieszać, uzyskując szeroką gamę odcieni. Farby są odpowiednie dla profesjonalnych artystów, hobbystów i dzieci. Można je nakładać na różne powierzchnie. Dzięki przezroczystym tubom o pojemności 100 ml farby są łatwe w użyciu i dozowaniu. Farby są bezwonne, nietoksyczne i po wyschnięciu wodoodporne.
Główne zalety:
Paleta 12 wyrazistych odcińów: Zestaw zawiera 12 nasyconych kolorów, od jasnożółtego do głębokiego brązu. Wszystkie odcienie można łatwo mieszać ze sobą. W ten sposób szybko stworzysz nieskończoną liczbę nowych odcieni kolorów do swoich dzieł.
Uniwersalne zastosowanie na różnych powierzchniach: Farby akrylowe charakteryzują się doskonałą przyczepnością. Są idealne do malowania na płótnie, papierze, drewnie i metalu. Nadają się dla profesjonalnych artystów, studentów, a także do kreatywnej zabawy z dziećmi.
Praktyczne opakowanie i łatwe dozowanie: Farby są przechowywane w przezroczystych tubkach o dużej pojemności 100 ml. Dzięki temu zawsze dokładnie widać, ile farby pozostało. Tubki umożliwiają czyste dozowanie i łatwą obsługę podczas pracy.
Bezpieczny i trwały skład: Farby są nietoksyczne i całkowicie bezwonne. Praca z nimi jest przyjemna nawet w zamkniętych pomieszczeniach. Po wyschnięciu stają się wodoodporne, co zapewnia długą żywotność obrazów i dekoracji.
Parametry:
Kolory: żółty, pomarańczowy, fioletowy, cielisty, szary, niebieski, fioletowy, jasnozielony, ciemnozielony, brązowy, ochra, biały
Pojemność: 100 ml każda
Wymiary opakowania (długość/szerokość/wysokość): 16 ,5 × 16,5 × 12,5 cm
Wiek użytkownika: od 3 lat
: zgodność z normami europejskimi
ACRYL COLOURS 12 KOLORÓW à 100 ml
- PIĘKNE KOL ORY - Zestaw zawiera aż 12 różnych unikalnych, wyrazistych kolorów , które można łatwo mieszać, aby stworzyć piękną paletę barw.
- UNIWERSALNE ZASTOSOWANIE - Kolory świetnie sprawdzają się w przypadku profesjonalnych artystów, hobbystów lub dzieci. Mogą być malowane na różnych powierzchniach. Są łatwe w aplikacji dzięki otwartej tubce.
- BEZPIECZNE - farby są bezwonne i nietoksyczne. Można bez obaw malować nimi w domu. Są również bezpieczne dla dzieci powyżej 3 roku życia. Wysokiej jakości barwniki dają piękne kolory, nie blakną i nie pękają, po wyschnięciu farba staje się wodoodporna.
- WYGODNA APLIKACJA - Każdy kolor umieszczony jest w osobnej otwieranej tubce o pojemności 100 ml. Ułatwia to nałożenie odpowiedniej ilości koloru na paletę. Ponadto każda tubka jest przezroczysta, dzięki czemu można łatwo znaleźć odpowiedni kolor.
- SPECYFIKACJA - Kolory: żółty, pomarańczowy, fioletowy, nude, szary, niebieski, fioletowy, jasnozielony, ciemnozielony, brązowy, ochra, biały; Pojemność: 100 ml każdy; Wymiary: 16,5 x 16,5 x 12,5 cm; Waga: 1,470 kg; Waga opakowania: 1,588 kg.
SPECYFIKACJA
- Kolory
- żółty
- Pomarańczowy
- Fioletowy
- mięsisty
- szary
- niebieski
- Fiolet
- jasnozielony
- ciemnozielony
- brąz
- Ochra
- Biały
- Pojemność: 100 ml każdy
- Wymiary: 16,5 x 16,5 x 12,5 cm
- Waga: 1,470 kg
- Waga w opakowaniu: 1,588 kg
W ZESTAWIE
12 kolorowych tubek
FARBY AKRYLOWE 12 KOLORÓW po 100 ml
- PIĘKNE KOLORY - zestaw zawiera aż 12 różnych unikalnych wyrazistych kolorów, które można wygodnie mieszać, zapewniając sobie piękną paletę barw.
- UNIWERSALNE ZASTOSOWANIE - farby świetnie sprawdzą się dla profesjonalnego artysty, hobbysty czy dziecka. Można malować nimi na rozmaitych powierzchniach. Dzięki otwieranej tubce są wygodne w nakładaniu.
- BEZPIECZNE - farby są bezzapachowe i nietoksyczne. Można bez obaw malować nimi w domu. Są również bezpieczne dla dzieci powyżej 3 roku życia. Wysokiej jakości barwniki dają piękne kolory, nie blakną, ani nie pękają, po wyschnięciu farba staje się wodoodporna.
- WYGODNA APLIKACJA - każdy kolor umieszczony jest w osobnej otwieranej tubce o 100ml pojemności. Możesz więc wygodnie nałożyć odpowiednią ilość farby na paletę. Dodatkowo każda tubka jest przezroczysta więc łatwo znajdziesz właściwy kolor.
- SPECYFIKACJA - kolory: żółty, pomarańczowy, karmazynowy, cielisty, szary, niebieski, fioletowy, jasny zielony, ciemny zielony, brązowy, ochra, biały; pojemność: 100 ml każda; wymiary: 16,5 x 16,5 x 12,5cm; waga: 1,470kg; waga w opakowaniu: 1,588kg.
SPECYFIKACJA
- kolory
- żółty
- pomarańczowy
- karmazynowy
- cielisty
- szary
- niebieski
- fioletowy
- jasny zielony
- ciemny zielony
- brązowy
- ochra
- biały
- pojemność: 100 ml każda
- wymiary: 16,5 x 16,5 x 12,5cm
- waga: 1,470 kg
- waga w opakowaniu: 1,588kg
W ZESTAWIE
12 tubek farb
PRODUCENT:
ISO TRADE Spółka z o.o.
ul. Hangarowa 15
59-220 Legnica, Polska
[email protected]
OSOBA ODPOWIEDZIALNA W UE:
ISO TRADE
TREŚĆ OSTRZEŻENIA:
-Używaj zgodnie z przeznaczeniem.
- Farby akrylowe mogą powodować podrażnienia, szczególnie jeśli mają kontakt z wrażliwą skórą lub oczami. W przypadku dostania się farby do oczu należy natychmiast przepłukać je wodą.
-Farby akrylowe mogą być trujące, jeśli zostaną spożyte. Należy przechowywać farby w miejscach niech dla dzieci i zwierząt. W przypadku spożycia należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem.
-Farba akrylowa powinna być przechowywana w miejscu o temperaturze pokojowej, z dala od źródeł ciepła. Ważne jest, aby szczelnie zamknąć pojemnik, aby zapobiec wysychaniu farby.
-Aby zminimalizować kontakt z farbą, zwłaszcza jeśli jest używana przez dłuższy czas, warto stosować rękawice ochronne, zwłaszcza przy malowaniu większych powierzchni.
Nie bez powodu mówi się, że malarstwo akrylowe jest jedną z najpopularniejszych technik malarskich. Wysokiej jakości pigmenty, idealna konsystencja, doskonała przyczepność do wielu powierzchni (papier, płótno, szkło, drewno, metal itp.), a do tego szybkie schnięcie - to cechy, które wyróżniają farby akrylowe na tle innych.
SPECYFIKACJE:
- farby
- żółty
- pomarańczowy
- karmazynowy
- cielisty
- szary
- niebieski
- fiolet
- jasnozielony
- ciemnozielony
- brązowy
- okr
- biały
- pojemność: 100 ml każdy
- wymiary: 16,5 x 16,5 x 12,5 cm
- waga: 1,470 kg
- waga w opakowaniu: 1,588 kg
OPAKOWANIE:
12 tubek farby
Odkryj nasz zestaw kolorów akrylowych, który zawiera 12 unikalnych i żywych odcieni, każdy o pojemności 100 ml. Kolory te pozwalają stworzyć piękną paletę, która jest łatwa do mieszania. Są idealne dla profesjonalnych artystów, hobbystów i dzieci i mogą być stosowane na różnych powierzchniach. Dzięki otwartym tubkom kolory są łatwe w aplikacji, a przezroczysta konstrukcja tubek ułatwia wybór odpowiedniego odcienia.
Nasze farby akrylowe są bezwonne, nietoksyczne i bezpieczne dla dzieci w wieku od 3 lat. Po wyschnięciu są wodoodporne, nie blakną i nie pękają. Każdy zestaw zawiera kolory w odcieniach takich jak żółty, pomarańczowy, karminowy, szary, niebieski, fioletowy, zielony, brązowy i wiele innych. Wymiary opakowania to 16,5 x 16,5 x 12,5 cm, a całkowita waga zestawu to 1,588 kg. Idealny wybór dla każdego kreatywnego!
Zestaw farb akrylowych do malowania, 12 sztuk, 100 ml, Maaleo
Właściwości:
- Zawiera pełną paletę 12 różnych kolorów, które można również mieszać.
- Mogą być używane przez wszystkich, od dzieci po profesjonalnych artystów.
- Mogą być używane na różnych powierzchniach.
- Nie mają zapachu i są nietoksyczne.
- Po wyschnięciu kolory stają się wodoodporne, a na obrazie nie widać blaknięcia ani pęknięć.
- Każdy kolor jest przechowywany w osobnej tubce (100 ml każda). Wszystkie tubki są przezroczyste!
Kolory: żółty, pomarańczowy, czerwony, odcień skóry, szary, niebieski, fioletowy, jasnozielony, ciemnozielony, brązowy, ochra, biały
Specyfikacja:
- Wymiary pudełka: 16,5 x 16,5 x 12,5 cm
- Waga: 1,47 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Długość
- 17 cm
- Kolor
- ŻółtyPomarańczowyLiliowyBeżowySzaryNiebieskiFioletowyZielonyCiemnozielonyBrązowyOchraBiały
- Zawiera baterie
- Nie
- Producent
- Maaleo
- Liczba sztuk
- 10
- Waga
- 1.588 kg
- EAN
- 5900779942387
- Numer producenta
- MAA2387
- Zawartość
- 100 ml
- Długość
- 17 cm
- Kolor
- ŻółtyPomarańczowyLiliowyBeżowySzaryNiebieskiFioletowyZielonyCiemnozielonyBrązowyOchraBiały
- Zawiera baterie
- Nie
- Producent
- Maaleo
- Liczba sztuk
- 10
- Waga
- 1.588 kg
- EAN
- 5900779942387
- Numer producenta
- MAA2387
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Stylex 28662, Obraz, Płótno rozciągniete, Biały, Bawełna, 600 mm, 400 mm
89,33 zł/1kg
89,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Garaż rowerowy Skuter Motorower Rower elektryczny Pokrowiec ochronny na rower Plandeka Pełny garaż
82,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Stylex 28750, 500 ml, Biały, Matowy, Butelka
221,96 zł/1l
110,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Marabu12100000209 Zestaw farb akrylowych Marabu "EFFECT", 18 x 36 ml
202,49 zł/1l
131,62 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Pelikan 700405, Zestaw pędzli, Mieszany, Włosy kucykyka
26,45 zł
Sprzedawca: MATFEL

Hamak - beżowe krzesło brazylijskie Gardlov 23670
89,00 zł
Sprzedawca: GiGiToys

Stylex 35065, Zestaw pędzli, Mieszany
23,53 zł
Sprzedawca: M_plus_L

120 kolorowych markerów do graffiti, markerów tłustych, markerów dwustronnych, markerów alkoholowych
163,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

WESTCOTT E-40200 00 Zestaw szpachelek do malowania narzędzi modelarskich WESTCOTT, 5 szt
70,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sztaluga aluminiowa 158 cm sztaluga stołowa PRO sztaluga polowa stojak na płótno biała tablica płótna malarskie sztaluga studyjna XL sztaluga malarska Retoo
11,84 zł/1kg
22,49 zł
Sprzedawca: Retoo

ARTIFY 24-częściowy zestaw pędzli z torbą - do akrylu, oleju, akwareli i gwaszu
1 593,20 zł/1kg
318,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Belle Vous 4 szt. puste ptno z blejtramem - 15x15 cm, 20x25 cm, 30x40 cm, 35x50 cm - ptno z blejtramem dla artystw - materiay eksploatacyjne
59,20 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Brandslandia

Tritart Zestaw pdzli 25 sztuk - Zestaw pdzli syntetycznych - Pdzle akrylowe Akwarela - Zestaw pdzli do farb akrylowych - Zestaw pdzli akrylowych Malarstwo olejne
63,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Brandslandia

colozoo Glow In The Dark Acrylic Colours Set | 8x20ml fluorescencyjnych kolorów + 3 pędzle | świecące w ciemności akrylowe kolory są trwałe na każdej powierzchni | fluorescencyjne samoświecące kolory
1 569,50 zł/1l
251,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Creative Deco Pasta Strukturalna 2kg | Gruboziarnista | biała masa do projektów plastycznych | Łatwa w użyciu przy użyciu szpachelki
36,40 zł/1kg
74,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CreativeBrandsEU

Sztaluga malarska Maaleo 22621
38,40 zł/1kg
105,99 zł
Sprzedawca: SmartSprzedazNet

Marabu Acryl Basic, Wielo, Farba akrylowa, Płynny, 12 ml, 18 szt.
4 221,67 zł/1l
50,66 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Zestaw farb akrylowych 24 kolory 59 ml i 12 pędzli do malowania
1 272,03 zł/1l
75,05 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

Czajnik elektryczny LEHMANN bezprzewodowy ze stali nierdzewnej 1,8 l, 2200 W, stalowy mocny
244,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Zestaw farb akrylowych Tritart dla dzieci i dorosłych - 15x farba akrylowa z pędzlem - 16-częściowy zestaw farb akrylowych - wodoodporny zestaw farb akrylowych i pędzli
79,67 zł/1kg
54,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Brandslandia

Zestaw 24 farb akrylowych Artina 120 ml Crylic
3 862,92 zł/1l
463,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Tealighty Nightlight Paraffin ponadprzeciętny czas palenia 50 sztuk
22,92 zł/1kg
48,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Słuchawki bezprzewodowe Grundig Bluetooth – bezprzewodowe słuchawki douszne z mikrofonem – sterowanie dotykowe – dioda LED wskazująca poziom naładowania – 7 godzin odtwarzania – 2 godziny ładowania
179,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

SPANG Blumentopf (Verkaufseinheit: 8) Ton Ø18 cm konisch natur 900142 4013921001144
67,14 zł
-72%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,40 zł
Sprzedawca: Gardners

Waga kieszonkowa 200 x 0,01g
25,99 zł
Sprzedawca: ZakupyTV

Zestaw farb akrylowych Maaleo - 24 tubki 12 ml - Wysoce napigmentowane kolory artystyczne do płótna, drewna i papieru - Idealne do malarstwa akrylowego, sztuki i hobby
102,22 zł/1l
29,44 zł
Sprzedawca: Dionizos

Retevis RT388 Walkie Talkie, prezent dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat, z latarką VOX, DCS/CTCSS, radio dalekiego zasięgu do gier kempingowych
97,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Retevis_Official_Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 10 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Drewniane kwiaty i kruki
Kolor Żółty, Pomarańczowy, Liliowy, Beżowy, Szary, Niebieski, Fioletowy, Zielony, Ciemnozielony, Brązowy, Ochra, Biały
Farby akrylowe są łatwe w użyciu. Wykorzystałam je do malowania wyrobów z drewna.
Oceniono dnia 28 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Kolor Żółty, Pomarańczowy, Liliowy, Beżowy, Szary, Niebieski, Fioletowy, Zielony, Ciemnozielony, Brązowy, Ochra, Biały
Oceniono dnia 5 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Kolor Żółty, Pomarańczowy, Liliowy, Beżowy, Szary, Niebieski, Fioletowy, Zielony, Ciemnozielony, Brązowy, Ochra, Biały
Oceniono dnia 3 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Kolor Żółty, Pomarańczowy, Liliowy, Beżowy, Szary, Niebieski, Fioletowy, Zielony, Ciemnozielony, Brązowy, Ochra, Biały
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Farby akrylowe ESENG® Premium Fruit AP-12, zestaw 12 tubek x 12 ml, 12 opakowań
169,99 zł
Sprzedawca: ESENG
1 180,49 zł/1l

Farby akrylowe ESENG® Premium Fruit AP-12, zestaw 24 tubek x 12 ml, 4 opakowania
145,99 zł
Sprzedawca: ESENG
132,72 zł/1l

Farby Akrylowe 12 popularnych kolorów Zestaw Farb Akrylowych Farba 12x100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
84,50 zł
Sprzedawca: Phoenix-arts
70,42 zł/1l

Farby akrylowe Phoenix zestaw 8 x 200 ml – intensywne kolory, profesjonalne farby artystyczne do malowania i dekoracji
89,90 zł
Sprzedawca: Phoenix-arts
56,19 zł/1l

Farby akrylowe Phoenix — zestaw 7 popularnych kolorów (7 x 200 ml)
79,90 zł
Sprzedawca: Phoenix-arts
57,07 zł/1l

Farby akrylowe ESENG® Premium Fruit AP-12, zestaw 24 tubek x 12ml, 24 kolory+6 pudełek z farbami+10 pędzli
97,99 zł
Sprzedawca: ESENG
340,24 zł/1l

Matowe Farby Akrylowe Phoenix 12x59 ml – Zestaw Farb Artystycznych do Malowania na Płótnie, Drewnie i Tkaninach
59,90 zł
Sprzedawca: Phoenix-arts
84,60 zł/1l

Farby akrylowe 100 ml 6 popularnych kolorów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
49,90 zł
Sprzedawca: Phoenix-arts
83,17 zł/1l

Farby do Malowania Szkła i Ceramiki Phoenix Glass Paint – Zestaw 18 Kolorów x 30 ml, Transparentne Farby Witrażowe Akrylowe



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
52,50 zł
Sprzedawca: Phoenix-arts
97,22 zł/1l

Farby akrylowe ESENG® Premium Fruit AP-12, zestaw 12 tubek x 12 ml, 12 kolorów + 3 pudełka z farbami + 7 pędzli
67,99 zł
Sprzedawca: ESENG
472,15 zł/1l

Farby akrylowe 24 kolory Tubki 12 ml Do płótna Drewna i ceramiki
45,99 zł
Sprzedawca: RAGI
159,69 zł/1l

Medium akrylowe błyszczące Phoenix 500 ml ATGM
41,50 zł
Sprzedawca: Phoenix-arts
83,00 zł/1l

Wymienne końcówki 0,70 mm z nylonu do markerów akrylowych, 40 sztuk, kolor biały
272,53 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
45 421,67 zł/1kg

Zestaw farb akrylowych 20 x 59 ml, metaliczne, z 10 pędzlami, wodoodporne, odporne na działanie światła, nietoksyczne
247,99 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
146,74 zł/1kg

Farba akrylowa, biała i czarna, pojemność 120 ml, odporna na wodę, odporna na działanie światła, szybko schnąca
187,96 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
508,00 zł/1kg

Squidmar x Vallejo - Zestaw farb fantasy
203,59 zł
Sprzedawca: MagicalGames
942,55 zł/1l

Markery akrylowe, 80 kolorów, podwójna końcówka (pędzel i cienka), szybkoschnące, nietoksyczne, do malowania na kamieniach, szkle, drewnie, ceramice, płótnie, do projektów DIY
350,98 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
350,98 zł/1kg

Zestaw markerów akrylowych, 36 kolorów, wodoodpornych, z podwójną końcówką (0,5-5 mm), do malowania na kamieniach, drewnie, szkle, ceramice, do projektów DIY
261,14 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
26 114,00 zł/1kg

Markery akrylowe, 36 kolorów, wodoodporne, do malowania na kamieniach, drewnie, szkle, ceramice, płótnie, jajach wielkanocnych
244,93 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
244,93 zł/1kg

Zestaw markerów: 12 markerów metalicznych + 60 markerów akrylowych, wodoodpornych, do wszystkich powierzchni, z podwójną końcówką
334,76 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
1 115,87 zł/1kg