5,0



Na podstawie 27 opinii
Granulki osuszające 5x 250g w opakowaniu uzupełniającym do pomieszczeń do 20m², bez elektryczności, odpowiednie dla alergików
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
53,21 zł
42,57 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Granulaty do osuszaczy powietrza i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Wkład do osuszacza powietrza, 10 sztuk, 230 g każdy, zapobiega powstawaniu pleśni w szafach, piwnicach i łazienkach417,44 zł/1l
208,72 zł
Sprzedawca: oCreon

Więcej informacji o reklamie
20x Wessper HumiFill Kazeta pohlcovače vlhkosti 250g - pohlcovač vlhkosti, granulki zapobiegają powstawaniu pleśni, grzybów, nieprzyjemnych zapachów, plam pleśni, osuszacz powietrza w pomieszczeniu21,43 zł/1kg
107,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Więcej informacji o reklamie
AquaFloow 8x tabletki pochłaniające wilgoć 430 g – Bezzapft, uniwersalne, działanie przez 90 dni87,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Więcej informacji o reklamie
Osuszacz powietrza Floordirekt, opakowanie 12 sztuk, worek 400g granulatu do osuszania pomieszczeń bez użycia prądu, przeciw wilgoci i pleśni, 40m²157,47 zł/1kg
62,99 zł
Sprzedawca: Floordirekt

Zestaw 2 osuszaczy powietrza WENKO "Drop" w kolorze różowym 1000 g
50,78 zł/1kg
142,18 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Wessper Feuchtigkeitskiller – osuszacz powietrza z wkładem uzupełniającym HumiFill 250 g (biały)
53,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Sillar osuszacz worek uzupełniający 10 sztuk, granulat w worku z włókniny 250g worek uzupełniający, osuszacz pokojowy, opakowania uzupełniające |
76,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Osuszacz powietrza Wessper + 500 g granulatu HUMIFILL – osuszacz pomieszczeń przeciw wilgoci, pleśni i nieprzyjemnym zapachom
52,02 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

4x Wessper AquaDryer On-Off Pochłaniacz wilgoci 250g - roczny zapas - do osuszania samochodu
49,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Pochłaniacz Wilgoci Lafita 2X450G
78,64 zł/1l
35,39 zł
Sprzedawca: VISO

Osuszacz powietrza AquaFloow Box + 2 opakowania granulatu – osuszacz do pomieszczeń o powierzchni do 22 m²
53,55 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
46,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Aquafloow Refiller Pochłaniacz wilgoci 250g w kolorze białym + 9x wkład pochłaniający | Pochłaniacz wilgoci do domów, samochodów
95,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Wessper HumiFill, zapas do odświeżacza powietrza o zapachu lawendy, 250g – 19 sztuk, do osuszaczy powietrza
267,85 zł/1l
107,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Ceresit Pochłaniacz wilgoci 300g Lavender Zestaw 2 wkładów uzupełniających
150,00 zł/1l
45,00 zł
Sprzedawca: esiteo

Orion | Pochłaniacz wilgoci w opakowaniu uzupełniającym - cytrynowy - 450 g - 6 sztuk - do 20 m²
64,99 zł
Sprzedawca: Vilde

UHU 52185 Osuszacz powietrza UHU, do pomieszczeń do 80 cbm, 1000 g
126,34 zł/1kg
126,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Pochłaniacz Wilgoci Lafita 2X250G
126,76 zł/1l
31,69 zł
Sprzedawca: VISO

2X osuszacz Wessper Humifill + 2x wkład z trawy cytrynowej 250G
248,81 zł/1kg
64,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Ceresit pochłaniacz wilgoci Aero360 tabletki uzupełniające 4x450g lawenda dziki kwiat
119,99 zł
Sprzedawca: esiteo

9x Wessper moisture killer lavender worek uzupełniający osuszacz - granulki w 250g - zapobiega pleśni, grzybom, nieprzyjemnym zapachom, plamom pleśni - osuszacz pomieszczeń
84,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
5x AQUAFLOOW UNIWERSALNY WKŁAD 250g DO POJEMNIKÓW WILGOCIOWYCH
Producent: AquaFloow
Czas działania: do 3 miesięcy
Waga: 250g
Opakowanie: folia
Typ pochłaniacza: Wkład do pochłaniacza
Uniwersalny wkład do wszystkich pochłaniaczy wilgoci. Skutecznie reguluje i kontroluje wilgotność w pomieszczeniach o powierzchni do 20 m2 przez okres do 3 miesięcy.
Wkład AquaFloow zapobiega
nieprzyjemnym zapachom stęchlizny
Korozji plam
Kondensacji
Nadmierna wilgotność może być szczególnie dokuczliwa w zamkniętych pomieszczeniach, w których przebywamy na co dzień. Sprzyja ona powstawaniu szkodliwych grzybów i pleśni.
Szczególnie zagrożone są pomieszczenia zacienione lub pozbawione światła dziennego. Pochłaniacz wilgoci przywraca optymalną wilgotność w pomieszczeniu w ciągu zaledwie kilku dni, poprawiając w ten sposób samopoczucie i komfort.
Pochłaniacz wilgoci AquaFloow nadaje się do wielu miejsc, w których występuje wilgoć:
w pomieszczeniach mieszkalnych, takich jak pokoje, salony czy sypialnie;
w toaletach i łazienkach
w piwnicach i garażach
w biurze;
w przyczepie kempingowej, przyczepie stacjonarnej lub domku letniskowym;
oraz w wielu innych miejscach narażonych na wilgoć.
Jak działa wkład pochłaniający wilgoć?
Granulki wewnątrz wkładu mają zdolność pochłaniania wilgoci. Wchłonięta woda zamienia wkład w grudkę. Po około tygodniu (w zależności od wilgotności w pomieszczeniu) ciecz skrapla się na dnie pojemnika pochłaniacza i tam pozostaje. Wystarczy opróżnić pojemnik i wymienić wkład na nowy po jego zużyciu.
ZASTOSOWANIE:
Zdejmij górną pokrywę pochłaniacza wilgoci.
Otwórz opakowanie foliowe zawierające wkład.
Umieść wkład w pochłaniaczu.
Założyć górną część pochłaniacza.
Umieścić pochłaniacz w wybranym miejscu, z dala od źródeł ciepła.
Dokładnie umyć ręce.
- Zawartość
- 0.25 l
- Wymiary
- 250g
- Model
- UNIVERSAL CONTRIBUTOR
- Producent
- Aquafloow
- Waga
- 1.25 kg
- EAN
- 4996459357962
- Numer producenta
- 5X_AF54
- Zawartość
- 0.25 l
- Wymiary
- 250g
- Model
- UNIVERSAL CONTRIBUTOR
- Producent
- Aquafloow
- Waga
- 1.25 kg
- EAN
- 4996459357962
- Numer producenta
- 5X_AF54
Pasuje również do tego

Granulat osuszający 20x 250g w opakowaniu uzupełniającym do pomieszczeń do 20m², bez elektryczności, odpowiedni dla alergików
107,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

20x Wessper HumiFill Kazeta pohlcovače vlhkosti 250g - pohlcovač vlhkosti, granulki zapobiegają powstawaniu pleśni, grzybów, nieprzyjemnych zapachów, plam pleśni, osuszacz powietrza w pomieszczeniu
21,43 zł/1kg
107,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Granulki osuszające 10x 250g w opakowaniu uzupełniającym do pomieszczeń do 20m², bez elektryczności, odpowiednie dla alergików
91,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Granulki osuszające 40x 250g w opakowaniu uzupełniającym do pomieszczeń do 20m², bez elektryczności, odpowiednie dla alergików
149,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Pochłaniacz wilgoci, osuszacz powietrza z dwoma workami w zestawie
22,04 zł
Sprzedawca: VISO

Sillar osuszacz worek uzupełniający 10 sztuk, granulat w worku z włókniny 250g worek uzupełniający, osuszacz pokojowy, opakowania uzupełniające |
76,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Zestaw 2 osuszaczy powietrza WENKO "Drop" w kolorze różowym 1000 g
50,78 zł/1kg
142,18 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Zaciskana roleta zaciemniająca bez wiercenia Roleta okienna Roleta termiczna Roleta wenecka, Kolor:Czarny, Szerokość:40 cm, Długość:160 cm
17,09 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5

Wessper Feuchtigkeitskiller – osuszacz powietrza z wkładem uzupełniającym HumiFill 250 g (biały)
53,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Pattex PA360 Osuszacz powietrza Pattex AERO 360 stopni, do pomieszczeń o kubaturze do 50 metrów sześciennych
76,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

SoBuy – Blat kuchenny, stół jadalny, bar z 3 półkami, stół stojący do małych pomieszczeń, wysoki blat do kuchni, salonu, kolor biały, model FWT17-II-W
408,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sobuy

VASAGLE kosz na pranie 3 przegrody, z półką, wysuwany, zdejmowany, 3 x 38 L, czarny
276,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Narożnik Masseno KOS PIK z funkcją spania w kształcie litery L, sofa z pojemnikiem na pościel, sofa do salonu, kanapa, sofa rozkładana, zestaw wypoczynkowy - beżowy, PAROS 02
1 399,00 zł
Sprzedawca: masseno

Osuszacz powietrza 550 ml – granulat osuszający, do pomieszczeń o powierzchni do 50 m², przeciwdziała wilgoci, pleśni i nieprzyjemnym zapachom, cichy, nie wymaga zasilania, trwały
10,77 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Pattex tabletki uzupełniające AERO 360 stopni "Neutral", 2 x 450 g
158,33 zł/1kg
71,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Smartwatch z funkcją połączeń Bluetooth, wodoodporny zegarek fitness o stopniu ochrony IP68, z trybami sportowymi, monitorem tętna, monitorem snu dla systemów iOS i Android, czarny
180,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Blackview-OSCAL FLAT 2, smartfon, 18 (6+12) + 256GB, wyświetlacz IPS 6,56 cala, 90Hz, bateria 5000mAh, rozpoznawanie twarzy, aparat Samsung 13MP, ultracienki (8,75mm), procesor Octa-Core Unisoc T606
479,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Leifheit 81454, Stojak na obrusy, Niebieski, Biały, 27 m, 3 pół., 680 mm, 680 mm
9,39 zł/1m
253,51 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

CreaTable, 21549, Nordic Fjord Blue, 30-częściowy serwis obiadowy, kamionka
624,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

VASAGLE szafka na buty stojak na buty z 2 klapami wywrotka na buty 83,5x60x24cm biały
364,89 zł
-35,12 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
329,77 zł
Sprzedawca: Lumarko

HOMCOM Mini sztuczna choinka 60 cm Sztuczna jodła z 73 końcówkami, 8 jagód ostrokrzewu, choinka z bombkami, cementowa podstawa, dekoracja świąteczna do wnętrz, biura, salonu
126,94 zł/1kg
107,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE

Opakowanie uzupełniające osuszacza Absodry duo Family 2x 600g granulatu w torbie z włókniny
188,77 zł/1kg
226,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Mister Sandman – nakładka na materac z pianki żelowej premium – 80 x 200 cm – wysokość 5 cm – wyprodukowana w Niemczech – nakładka na materac
429,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Fontanna solarna LED z akumulatorem, pompa solarna do stawu, pompa wodna solarna 10W do użytku zewnętrznego, idealna do stawu, ogrodu, jako kąpieliska dla ptaków
169,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: foreverspeed-eu

Esstisch >Bomuli< in Weiß - 180x75x90cm (BxHxT)
1 114,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: moebelando

Jopassy 5x Świece LED Timer Świeca Migoczący Płomień z Pilotem 5 Rozmiarów Ściemnialny Elektryczny Prawdziwy Wosk Ciepła Biel
116,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Osuszacz powietrza - pochłaniacz wilgoci O16439
295,38 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

20x Wkład do pochłaniacza wilgoci o zapachu trawy cytrynowej 250g - zapobiega powstawaniu pleśni, grzybów, nieprzyjemnych zapachów, plam z pleśni
24,49 zł/1kg
122,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Wieszak na ubrania Wieszak na ubrania z regulacją wysokości i półką na buty Wytrzymały na obciążenie Wysuwany wieszak ze stali nierdzewnej Retoo
22,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Drapak FEANDREA, drapak dla kota, mebel 2 w 1, duża górna półka, poduszka
369,00 zł
Sprzedawca: homerci
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo skuteczny. Używam go od bardzo dawna
Waga 10 kg
Umieszczony w wannach w moim studiu w piwnicy. Topi się i zamienia w wodę Co więcej, zapach wilgoci jest znacznie zredukowany i znika po otwarciu okien.
Oceniono dnia 13 września 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Osuszacz
Waga 5 kg
Towar został dostarczony i bardzo dobrze zapakowany. Ponieważ w mieszkaniu jest obecnie bardzo wilgotno, umieszczę torby w szafach.
Oceniono dnia 26 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.fr i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Worki osuszające
Waga 10 kg
Bardzo dobra jakość i bardzo skuteczna ochrona przed wilgocią w domu.
Oceniono dnia 19 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.pl.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
OK
Waga 10 kg
OK
Oceniono dnia 13 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pochłaniacz wilgoci
Waga 5,6 kg
Zadowolony
Oceniono dnia 21 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dziękuję
Waga 5 kg
Super.
Oceniono dnia 10 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 10 kg
Oceniono dnia 30 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Waga 5 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Granulat osuszający 20x 250g w opakowaniu uzupełniającym do pomieszczeń do 20m², bez elektryczności, odpowiedni dla alergików



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(27)Liczba wystawionych ocen: 27
107,14 zł
Sprzedawca: CSVK

AREBOS Osuszacz powietrza 30 l/24 h, 530 W, do 27–37 m², zbiornik 4,2 l, suszenie prania, 3 tryby, timer, sterowanie dotykowe, blokada dziecięca, wąż
800,00 zł
Sprzedawca: AREBOS
190,48 zł/1l

Wkład do osuszacza powietrza, 10 sztuk, 230 g każdy, zapobiega powstawaniu pleśni w szafach, piwnicach i łazienkach
208,72 zł
Sprzedawca: oCreon
417,44 zł/1l

20x Wessper HumiFill Kazeta pohlcovače vlhkosti 250g - pohlcovač vlhkosti, granulki zapobiegają powstawaniu pleśni, grzybów, nieprzyjemnych zapachów, plam pleśni, osuszacz powietrza w pomieszczeniu



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(43)Liczba wystawionych ocen: 43
107,14 zł
Sprzedawca: CSVK
21,43 zł/1kg

Uniwersalny wkład uzupełniający AquaFloow do pochłaniacza wilgoci 500g - 20 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(27)Liczba wystawionych ocen: 27
145,43 zł
Sprzedawca: CSVK

Berdsen BD-532 Odvlhčovač vzduchu kompresorový 20 l/24 h, Wi‑Fi, bílý
797,36 zł
Sprzedawca: QIKtech
177,19 zł/1l

Uniwersalny wkład uzupełniający AquaFloow do pochłaniacza wilgoci 500g - 10 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(27)Liczba wystawionych ocen: 27
107,14 zł
Sprzedawca: CSVK

Orion | Zestaw uzupełniający do pochłaniaczy wilgoci - Bezzapachowy - 1 kg - 6 sztuk - Do 50 m²
129,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Osuszacz sprężonego powietrza Berdsen BD-534 – pochłaniacz wilgoci, biały
628,07 zł
Sprzedawca: QIKtech
314,04 zł/1l

Osuszacz powietrza Wessper + 500 g granulatu HUMIFILL – osuszacz pomieszczeń przeciw wilgoci, pleśni i nieprzyjemnym zapachom



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
52,02 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: CSVK

AquaFloow 8x tabletki pochłaniające wilgoć 430 g – Bezzapft, uniwersalne, działanie przez 90 dni



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
87,99 zł
Sprzedawca: CSVK

Orion | Zestaw uzupełniający do pochłaniaczy wilgoci - Bezzapachowy - 1 kg - 4 sztuki - Do 50 m²
86,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Osuszacz powietrza Floordirekt, opakowanie 12 sztuk, worek 400g granulatu do osuszania pomieszczeń bez użycia prądu, przeciw wilgoci i pleśni, 40m²



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(40)Liczba wystawionych ocen: 40
62,99 zł
Sprzedawca: Floordirekt
157,47 zł/1kg

Odsuszacz samochodowy, woreczki, 400g, żel krzemionkowy, wielokrotnego użytku, do usuwania wilgoci
234,85 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
23 485,00 zł/1kg

Orion | Pochłaniacz wilgoci w opakowaniu uzupełniającym - cytrynowy - 450 g - 6 sztuk - do 20 m²



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
64,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Berdsen BD-529 Odvlhčovač vzduchu 750 ml/den, 64 W, bílý
319,56 zł
Sprzedawca: QIKtech
221,92 zł/1kg

AquaFloow Silica Gel 500 g biały – granulat pochłaniający wilgoć z wskaźnikiem wilgotności, wielokrotnego użytku



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
53,21 zł
Sprzedawca: CSVK

Absorbery wilgoci o zapachu lawendy, zestaw 6 sztuk, opakowania po 10,5 uncji, idealne do szaf, łazienek, samochodów, piwnic
326,44 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
196,65 zł/1kg

Absorbery wilgoci, zestaw 10 sztuk, bez zapachu, worki do zawieszania w szafach, usuwają nieprzyjemne zapachy
309,78 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
30 978,00 zł/1kg

Zestaw 12 pochłaniaczy wilgoci, bez dodatku zapachów, do łazienki, samochodu, piwnicy, pojemność 10,5 uncji. Możliwość uzupełniania
431,92 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
130,10 zł/1kg