4,3



Na podstawie 4 opinii
INF Mały flakon perfum, 3 ml - 5 sztuk Przezroczysty 3 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
38,09 zł
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 90 dni
Łap promocję, póki trwa!
Butelki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Probówka plastikowa 15 SZTUK 40 ml z zakrętką Przezroczysta257,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Więcej informacji o reklamie
20 sztuk probówek plastikowych przezroczystych z korkiem 150 x 16 mm 20 ml184,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Więcej informacji o reklamie
10 sztuk probówek 16 * 150 mm przezroczystych z korkiem164,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Więcej informacji o reklamie
Szklana butelka do picia 400 ml59,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zestaw butelek podróżnych 6 sztuk, 100 ml, przezroczysty, w tym 2 małe leje, do podróży
159,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kimuri

Plastikowa Butelka 430 Ml
25,35 zł
Sprzedawca: VISO

Przezroczyste plastikowe butelki z atomizerem, zestaw 2 sztuki
215,17 zł
Sprzedawca: Versta

Plastikowe butelki z klipsem, 6 sztuk, 650 ml
319,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KLKCommerce

Zestaw 50 przezroczystych butelek plastikowych o pojemności 120 ml z zakrętkami
398,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SilkyStar

Butelki kosmetyczne z przezroczystą etykietą, 16 x 60 ml, 11 x 100 ml, przezroczyste
249,63 zł
Sprzedawca: Versta

Pusta butelka 50 ml, opakowanie 6 sztuk
9,82 zł
Sprzedawca: taleoo

Zestaw 10 małych szklanych butelek z zakrętką, pojemność 150 ml
239,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HDJ-Collective

Małe plastikowe butelki z czarnymi nakrętkami i lejkami
288,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KLKCommerce

4 sztuki 100 ml napełnialnych, szczelnych silikonowych butelek podróżnych – małe pojemniki na szampon, balsam, kosmetyki
222,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KLKCommerce

Zestaw buteleczek podróżnych, 100 ml, 4 sztuki, brązowy, silikonowy
196,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KLKCommerce

Małe brązowe butelki szklane 30 ml, zestaw 8 sztuk
183,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KLKCommerce

10 sztuk plastikowych butelek na sok o pojemności 100 ml, z zakrętką
148,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vaihana

Famanu, małe butelki o pojemności 40 ml - zestaw 24 sztuk z czarnymi zakrętkami i lejkiem
384,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KLKCommerce

Zestaw 32 małych szklanych butelek z zakrętkami
274,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VosRetail

Zestaw 20 małych szklanych butelek z korkiem (10 ml)
243,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VosRetail
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Mały szklany flakon na perfumy, idealny do noszenia w torebce lub zabierania ulubionych zapachów w podróż. Butelka jest łatwa w użyciu i uzupełnianiu.
Dostarczane w zestawach po 5 sztuk.
Dane techniczne:
Kolor: Przezroczysty
Rozmiar: Długość 6,5 cm, średnica 1,2 cm
Materiał: Plastik
Pojemność: 3ml
Pakiet zawiera:
5 x Buteleczki perfum
- Pojemność
- 3 ml
- Model
- Mini-Nachfüll-Sprühflasche
- Producent
- Waga
- 0.017 kg
- EAN
- 7314280462582
- Numer producenta
- 261206
- Pojemność
- 3 ml
- Model
- Mini-Nachfüll-Sprühflasche
- Producent
- Waga
- 0.017 kg
- EAN
- 7314280462582
- Numer producenta
- 261206
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
211,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Cyfrowy termometr higrometr z czujnikiem Zegar wewnętrzny Miernik temperatury wilgotności Pomiar temperatury Mierzone wartości Celsjusz Fahrenheit Retoo
14,89 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 149,60 zł/1l
414,96 zł
Sprzedawca: Sykz

Lustro Aquamarin® Hollywood - z oświetleniem, 3 kolory światła, ściemniane, dotykowe, 15 świateł LED, 58 x 43 cm - lustro ścienne, lustro kosmetyczne, lustro teatralne, lustro do makijażu, lustro toaletowe
729,00 zł
-218,70 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
510,30 zł
Sprzedawca: Kokiska

50 szt. 100 ml pusta butelka z atomizerem, przezroczysta kosmetyczna butelka podróżna z delikatną mgiełką
140,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Koc plażowy Bez piasku 200 x 200, 2-6 osób Wodoodporny koc piknikowy Odporny na piasek koc kempingowy XXL Ultralekki kompaktowy koc Retoo
19,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Goobay 68341, 10 m, Cat5e, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Żółty
0,87 zł/1m
8,72 zł
Sprzedawca: eu-bay_de

BRÜDER MANNESMANN M413-25 Vorhängeschloss (B)25 mm kurzer Bügel
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wahl 03615-1016, Golarka foliowa, Czarny, Srebrny, 1,7 cm, 0,4 mm, AC/Bateria, 45 min
79,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Pilnik do paznokci, manicure, pedicure. Przenośna maszynka do manicure i pedicure. Elektryczna maszynka do obróbki paznokci Retoo
37,09 zł
-48%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,99 zł
Sprzedawca: Retoo

INF Czapka do spania Czapka nocna (jeden rozmiar) Czarny
46,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: INFshop

Barbie HBT92, Zestaw do zabawy lalkami, 3 lat(a), 500 g
99,99 zł
Sprzedawca: PIASECZNOZABAWKI

AVANA iPhone 14 Pro Max szkło pancerne ochrona ekranu 9H antyszpiegowska ochrona ekranu 2 szt
43,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

DURABLE Obwoluta ochronna A6, Przezroczysty, 214019
4,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Elektroniczna skarbonka dla dzieci, bankomat, sejf z kodem PIN, automatyczny licznik monet i akceptor banknotów, skarbonka-prezent, Retoo
27,69 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
25,89 zł
Sprzedawca: Retoo

LOVELY SMILE WHITE-STRIPS Paski do wybielania zębów z technologią No-Slip Profesjonalne wybielanie do wybielania białych zębów Ray of Smile® (28 pasków)
5 412,00 zł/1kg
270,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zestaw hantli MOVIT 2 x 10 kg
241,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Golarka męska Philips OneBlade 360 QP2724/23 czarno-zielona, 3 w 1, etui podróżne, 3 grzebienie 1 mm 3 mm 5 mm, ładowarka USB, wodoodporna, do modelowania zarostu
143,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Denver TAQ-70353KBLUE/PINK, 1,2 GHz, 1 GB, DDR3-SDRAM, 8 GB, MicroSD (TransFlash), 32 GB
742,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Oral-B Vitality Pro, Dorosły, Obrotowa szczoteczka do zębów, Codzienna pielęgnacja, Delikatny, Czarny, 2 min, Bateria
249,40 zł/1kg
112,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Goobay 71882, Elektroniczny, 40 kg, 100 g, Czarny, kg, lb, 100 mm
59,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Namiot imprezowy składany kremowy 3×6 m
706,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

La Rive In Love Woda perfumowana, 90ml
733,00 zł/1l
65,97 zł
Sprzedawca: somnia24

2L butelka do picia butelka sportowa butelka na wodę butelka na napoje butelka do picia ze słomką, znacznik czasu kolor gradient czerwony
54,81 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Skarpety piłkarskie 6 par skarpet sportowych antypoślizgowe skarpety sportowe gr.39-46
120,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: anlund

Apple Lightning - USB, 2 m, Lightning, USB A, Biały, USB 2.0, iPhone 5/5c/5s, iPad 4 gen, iPad mini, iPod nan 7 gen, iPod touch 5 gen
31,50 zł/1m
63,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Zestaw lokówkoków 5 w 1 z 3 wymiennymi końcówkami, idealny do tworzenia dużych loków. Lokówki z regulacją temperatury, w zestawie również prostownica. Posiadają powłokę ceramiczną i służą do kręcenia włosów
187,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: BorlinGmbH

Waga kuchenna 2kg - WK3465 74489
41,45 zł
Sprzedawca: siluk_24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
25%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
25%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Butelka uzupełniająca perfumy spełnia swoją funkcję.
Pojemność 0,05 l
Flakonik można napełnić. Po naciśnięciu przycisku pompki płynne perfumy są rozpylane.
Oceniono dnia 19 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Pojemność 0,003 l
Oceniono dnia 4 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Pojemność 0,05 l
Oceniono dnia 12 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Pojemność 0,05 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Orion | Butelki na mleko 6 szt. - 1 l - 26x8 cm - Butelki szklane z zakrętką



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
70,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Butelka Tupperware EcoEasy 310 ml, zielona
58,08 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Butelka Filtrująca Dafi SOLID 0,5 l Flamingowa z Filtrem Węglowym



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
57,90 zł
Sprzedawca: Dafi_Official

Butelka Filtrująca Dafi SOLID 0,5 l digital lavender z Filtrem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
57,90 zł
Sprzedawca: Dafi_Official

Butelka Filtrująca Dafi SOLID SiliconeFit 700 ml Cappuccino z Filtrem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
69,90 zł
Sprzedawca: Dafi_Official

Butelka Filtrująca Dafi SOLID SiliconeFit 500 ml cappuccino z Filtrem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
55,00 zł
Sprzedawca: Dafi_Official

Butelka filtrująca Dafi SOFT 0,7 l peach fuzz z 2 filtrami węglowymi
39,99 zł
Sprzedawca: Dafi_Official

Butelka Filtrująca Dafi SOLID 0,5 SWEETY z Filtrem Węglowym Przypinka
59,90 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,00 zł
Sprzedawca: Dafi_Official

Butelka Filtrująca Dafi SOLID 1l Mocha Mousse z Filtrem
52,50 zł
Sprzedawca: Dafi_Official

Butelka Filtrująca Dafi SOLID 0,5 Flamingowa z Filtrem Kotki nadruk UV
57,99 zł
Sprzedawca: Dafi_Official

Butelka Filtrująca Dafi SOLID 0,5 Czarna z Filtrem StreetArt nadruk UV
57,99 zł
Sprzedawca: Dafi_Official

Butelka filtrująca Dafi SOLID 0,7 cytrynowa zbiornik czarny wkład
59,90 zł
Sprzedawca: Dafi_Official

Butelka Filtrująca Dafi SOLID 0,7 GOODIE z Filtrem Węglowym Przypinka
61,90 zł
Sprzedawca: Dafi_Official

Butelka Filtrująca Dafi SOLID 0,5 GOODIE z Filtrem Węglowym Przypinka
59,90 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,00 zł
Sprzedawca: Dafi_Official

KADAX szklana butelka na nalewkę 500 ml z syntetycznym korkiem 50 szt.
259,99 zł
Sprzedawca: KADAX

KADAX szklana butelka na nalewkę 200 ml z długą złotą nakrętką 50 szt.
255,00 zł
Sprzedawca: KADAX

KADAX szklana butelka na alkohol 250 ml z syntetycznym korkiem 50 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
194,99 zł
Sprzedawca: KADAX

KADAX szklana butelka na nalewkę 500 ml z czarną zakrętką 50 szt.
197,99 zł
Sprzedawca: KADAX

KADAX szklana butelka na nalewkę 500 ml z zieloną nakrętką 50 szt.
197,99 zł
Sprzedawca: KADAX

KADAX szklana butelka na nalewkę 500 ml ze złotą nakrętką 50 szt.
197,99 zł
Sprzedawca: KADAX