5,0



Na podstawie 3 opinii
Omino Bianco Additivo Disinfettante 900 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
25,03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,85 zł-28%
19,83 zł / 1l
+ 15,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Płyny do prania i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Madel Odplamiacz do tkanin 400 ml42,22 zł/1l
16,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Frosch Baby Waschmittel, 1 szt.25,99 zł/1l
38,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l37,71 zł/1l
188,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Płyn do białego prania Sole Bianco 1,845 l17,61 zł/1l
32,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Płyn do prania Detersivo Muschio Bianco 1,76l - Omino Bianco
17,04 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chanteclair 8015194530730
13,29 zł/1l
16,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Omino Bianco Detersivo Color+ 1,76 l
19,03 zł/1l
33,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Płyn do prania Lavatrice Liquido Marsiglia 28 prań 1,26l - Chante Clair
15,07 zł/1l
18,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sanytol Dezynfekujący dodatek do prania Białe Kwiaty, 500 ml
47,34 zł/1kg
23,67 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Felce Azzurra Aleppo Soap
15,67 zł/1l
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra 8001280034008, Płynny, 2000 ml, Różowy, Pomarańczowy, Niebieski, Piżmo, Butelka
6,88 zł/1l
14,69 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,76 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Płyn do prania Lavatrice Igienizzante 2,07l - Chante Clair
14,70 zł/1l
30,42 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Sanytol Odplamiacz dezynfekujący w proszku do białych i kolorowych tkanin, 450 g
66,24 zł/1kg
33,12 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Omino Bianco Odplamiacz do tkanin 500 ml
19,78 zł/1l
9,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Płyn do płukania Muschio Bianco 2 l Damina
5,25 zł/1l
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Woolite 5900627056945
9,77 zł/1kg
48,99 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
44,95 zł
Sprzedawca: Metler

Sodasan 778170
20,73 zł/1l
31,10 zł
Sprzedawca: taleoo

Chanteclair 8015194530754
12,30 zł/1l
17,91 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,50 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Woolite 5900627056938
9,98 zł/1l
49,49 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
44,90 zł
Sprzedawca: Metler

Chante Clair Płyn do prania Marsiglia 2,25 l
10,86 zł/1l
24,43 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Płyn do prania Additivo Disinfettante 900ml - Omino Bianco
Odkryj skuteczność i delikatność płynu do prania Additivo Disinfettante od Omino Bianco. Dzięki innowacyjnej formule, preparat ten nie tylko usuwa uporczywe plamy, ale również skutecznie dezynfekuje tkaniny, co jest szczególnie cenne w codziennej dbałości o higienę Twojej rodziny. Płyn o pojemności 900 ml jest wydajny i skuteczny nawet w niskich temperaturach prania, co czyni go idealnym rozwiązaniem do prania ubrań codziennych, bielizny czy odzieży dziecięcej. Pozwól sobie na komfort noszenia świeżo wypranych, nieskazitelnie czystych i higienicznie zabezpieczonych ubrań. Wybierz jakość i niezawodność marki Omino Bianco.
- Zawartość
- 0.9 l
- Składniki
- Informacje na opakowaniu
- Model
- Additivo Disinfettante
- Producent
- Omino Bianco
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 1170 g
- EAN
- 8004060129314
- Zawartość
- 0.9 l
- Składniki
- Informacje na opakowaniu
- Model
- Additivo Disinfettante
- Producent
- Omino Bianco
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 1170 g
- EAN
- 8004060129314
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
Pasuje również do tego

Chanteclair 8015194530730
13,29 zł/1l
16,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Płyn do prania Detersivo Igienizzante 1,76l - Omino Bianco
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Omino Bianco Detersivo Color+ 1,76 l
19,03 zł/1l
33,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Płyn do prania Lavatrice Liquido Marsiglia 28 prań 1,26l - Chante Clair
15,07 zł/1l
18,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Płyn do prania Detersivo Muschio Bianco 1,76l - Omino Bianco
17,04 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra 8001280034008, Płynny, 2000 ml, Różowy, Pomarańczowy, Niebieski, Piżmo, Butelka
6,88 zł/1l
14,69 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,76 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Aleppo Soap
15,67 zł/1l
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chante Clair Odtłuszczacz uniwersalny 600 ml
21,48 zł/1l
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chanteclair Sgrassatore Pavimenti, Płyn (gotowy do użycia), 0,75 l, Marmur, Płytki ceramiczne, Porcelain tile, Cytryna, Butelka, 1 szt.
12,00 zł/1l
9,00 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Chante Clair Muschino Bianco 220 ml
140,91 zł/1l
31,00 zł
Sprzedawca: Prostor

Felce Azzurra Mon Amour Blu Mare 3 l
6,52 zł/1l
21,76 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,57 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Mon Amour Blu Mare, Płynny, 1350 ml, Morze, Niebieski, Ciemny Niebieski, Butelka
14,05 zł/1l
18,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Perfumowana woda do żelazka Classic, 1000 ml
29,46 zł/1l
29,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Sanytol Dezynfekujący dodatek do prania Białe Kwiaty, 500 ml
47,34 zł/1kg
23,67 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Tesori d’Oriente Persian Dream, Płynny, 760 ml, Granat, Red tea, Butelka
18,41 zł/1l
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chante Clair Marsiglia płyn do prania 1,5 l
9,31 zł/1l
13,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Mon Amour płyn do prania 1,5 l
16,58 zł/1l
24,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Chante Clair Odtłuszczacz Trigger Aloni 625ml
22,22 zł/1l
13,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kapsułki do prania Omino Bianco 10 szt.
43,37 zł/1l
16,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra, Odtłuszczacz, 750 ml
13,13 zł/1l
9,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra 8001280062117, Rąk, Mydło w płynie, Buteleczka z pompką, Sosna, Różowy, Pomarańczowy, Różowy, Sosna, Pomarańczowy, Paczula, Lawenda
19,94 zł/1l
9,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Płyn do prania Lavatrice Pulito Profondo extra smacchiante 1,26l - Chante Clair
16,50 zł
Sprzedawca: Prostor

Odtłuszczacz Chante Clair Limone 5L
35,44 zł/1l
177,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Płyn do prania Lavatrice Pulito Profondo extra smacchiante 1,26l - Chante Clair
13,58 zł/1l
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Active Color
15,67 zł/1l
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Perfumy do prania Felce Azzurra Classica 220 ml
135,86 zł/1l
29,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Tesori d’Oriente Byzantium, Płynny, 760 ml, Butelka
20,54 zł/1l
15,61 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA

Chante Clair Sgrassatore Lawenda 600 ml
55,57 zł/1l
33,34 zł
Sprzedawca: BEBELUC

Płyn do płukania Ammorbidente Muschio Bianco 3l - Chante Clair
6,38 zł/1l
19,14 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 1,94 kg
Oceniono dnia 17 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 1,94 kg
Oceniono dnia 12 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 1,17 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Płyn do Prania Czarnych i Ciemnych Tkanin Ubrań Perwoll Black Renew 4L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
123,55 zł
-63,56 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Płyn do prania ciemnych ubrań Dual Power 2 l
20,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10,45 zł/1l

Madel Odplamiacz do tkanin 400 ml
16,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
42,22 zł/1l

Żel Do Prania Uniwersalny Do Wszystkich Tkanin 900Ml Moomin
49,38 zł
Sprzedawca: EDANTI
98,76 zł/1kg

Żel Do Prania Tkanin Kolorowych Delikatny Dla Skóry Moomin Color 900Ml
49,39 zł
Sprzedawca: EDANTI
98,78 zł/1kg

Żel do Prania Persil Deep Clean Universal Kraft-Gel 4,5l



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
11,99 zł/1kg

Softlan Ultra Płyn Do Płukania Windfrisch 1L - 45 Prań
9,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
9,08 zł/1kg

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(36)Liczba wystawionych ocen: 36
64,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
6,56 zł/1l

Żel Do Prania Tkanin Kolorowych 1800 Ml Moomin Nordic Swan Ecolabel
63,07 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
60,94 zł
Sprzedawca: EDANTI
121,88 zł/1kg

Żel Do Prania Uniwersalny 1800 Ml Dla Dzieci Moomin Nordic Swan
73,16 zł
Sprzedawca: EDANTI
146,32 zł/1kg

Żel do Prania Białego Ariel Professional Universal + 4,95L



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Odplamiacz Saptil 200 ml Sil
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
69,95 zł/1l

Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 L



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
59,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Żel do Prania Białego i Koloru Persil Deep Clean 2,47 L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
30,30 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
12,27 zł/1l

Płyn do prania wełny jedwabiu Perwoll Renew Delicates 3,96L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
48,99 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

PERSIL Żel Color 4,5l 100 prań



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
59,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
13,11 zł/1l

Dr. Beckmann, kula do suszenia + probka zapachu do prania (1 sztuka+50ml) (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
32,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
164,95 zł/1kg

Coccolino Żel do prania Odor Protect 1480 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
46,83 zł
-32%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
31,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,45 zł/1l

Płyn do prania uniwersalny Dash Actilift Classico 2,75 L



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
45,00 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
16,36 zł/1l

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
188,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
37,71 zł/1l