Kolor:

Biały

Drops Paris, 16 białych

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

25,89 zł

517,80 zł / 1kg

+ 27,00 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Złóż zamówienie w ciągu
45m 58s
Nasze najlepszeoferty
Wełna i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla DROPS BIG MERINO 06 morglemmegei
DROPS BIG MERINO 06 morglemmegei
638,00 zł/1kg
31,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla Drops Paris, 02 jasny turkus
Drops Paris, 02 jasny turkus
5 103,00 zł/1kg
255,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla DROPS Baby Merino 33 knallblau
DROPS Baby Merino 33 knallblau
358,00 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
17,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla YarnArt Dolce 758 schlumpfblau
YarnArt Dolce 758 schlumpfblau
2 617,50 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
261,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Przędza JESENKA - 50 g / 230 m - Biała
Przędza JESENKA - 50 g / 230 m - Biała
25,15 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Przędza PARIS BEBE – 100 g / 175 m – różowa, biała
Przędza PARIS BEBE – 100 g / 175 m – różowa, biała
28,69 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Przędza STUŽKOVÁ – 50 g / 109 m – biała
Przędza STUŽKOVÁ – 50 g / 109 m – biała
19,86 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Drops Safran Uni Colour 17 White Przędza dziewiarska
Drops Safran Uni Colour 17 White Przędza dziewiarska
0,16 zł/1m
25,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla Przędza AURA - 100 g / 170 m - biała
Przędza AURA - 100 g / 170 m - biała
296,80 zł/1kg
29,68 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Przędza Violka – 50 g / 285 m – biała
Przędza Violka – 50 g / 285 m – biała
498,00 zł/1kg
24,90 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Włóczka Jeans ( 60 )
Włóczka Jeans ( 60 )
1,62 zł/1m
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 43
259,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Włóczka Drops Muskat 93 / migdałowy
Włóczka Drops Muskat 93 / migdałowy
183,80 zł/1kg
9,99 zł
-8%
9,19 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Drops Muskat Uni Colour 18 White Przędza dziewiarska
Drops Muskat Uni Colour 18 White Przędza dziewiarska
2,62 zł/1m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
262,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Drops Karisma Uni Colour 01 Off White Przędza dziewiarska
Drops Karisma Uni Colour 01 Off White Przędza dziewiarska
0,31 zł/1m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
30,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla Przędza TEREZKA - 50 g / 155 m - biała
Przędza TEREZKA - 50 g / 155 m - biała
422,60 zł/1kg
21,13 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Drops Belle Uni Colour 02 Off White Przędza dziewiarska
Drops Belle Uni Colour 02 Off White Przędza dziewiarska
2,04 zł/1m
245,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Alize Bella 100 132 Przędza dziewiarska
Alize Bella 100 132 Przędza dziewiarska
2 416,50 zł/1kg
241,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Schachenmayr SoftyEasy 11 Przędza dziewiarska
Schachenmayr SoftyEasy 11 Przędza dziewiarska
348,90 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
34,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Dolce 753 Przędza dziewiarska
Yarn Art Dolce 753 Przędza dziewiarska
2,20 zł/1m
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
263,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Alize Bella 455 Przędza dziewiarska
Alize Bella 455 Przędza dziewiarska
2 308,50 zł/1kg
230,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Skład: 100% bawełna
Grupa przędzy: C (16 - 19 oczek) / 10-warstwowa / aran / czesankowa
Waga / długość nawoju: 50 g = około 75 metrów
Zalecany rozmiar drutów: 5 mm (bliżej 3,5 mm dla amigurumis)

Włóczka DROPS Paris jest wykonana z wielu cienkich nitek 100% bawełny czesanej - oddychającego włókna o zdolności do wchłaniania wilgoci. Odzież bawełniana jest chłodna, a jednocześnie ciepła.

DROPS Paris to miękka i wytrzymała włóczka w pięknej palecie kolorów. Szybka i łatwa w dzierganiu, jest idealną włóczką na początek i doskonała do dekoracji domu, takich jak uchwyty do garnków, ściereczki, ręczniki i kocyki dziecięce.

Ponieważ przędza bawełniana nie drapie ani nie podrażnia skóry, jest szczególnie odpowiednia dla osób o wrażliwej skórze.

Wyprodukowano w UE

Ta przędza posiada certyfikat Oeko-Tex® (numer certyfikatu 951032), Standard 100, Klasa 1. Oznacza to, że przędza została przetestowana i nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych i jest nieszkodliwa dla zdrowia. Klasa 1 jest najwyższym poziomem i oznacza, że włóczka nadaje się na artykuły dziecięce (wiek 0-3 lat).

Miara ściegu: 10 x 10 cm = 17 oczek x 22 rzędy
Prać w pralce w 60°C / suszyć na płasko

Długość
75 m
Kolor
Biały
Rodzaj materiału
Bawełna
Producent
Liczba sztuk
1
Waga
50 g
EAN
7071723001035
Numer producenta
104316

Długość
75 m
Kolor
Biały
Rodzaj materiału
Bawełna
Producent
Liczba sztuk
1
Waga
50 g
EAN
7071723001035
Numer producenta
104316
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Gründl przędza szenilowa Funny uni, 100g/120m, wełna dziecięca, 100% poliester, przędza szydełkowa i dziewiarska Beige (19)
Gründl przędza szenilowa Funny uni, 100g/120m, wełna dziecięca, 100% poliester, przędza szydełkowa i dziewiarska Beige (19)
738,80 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
73,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Włóczka Gabo Wool Mohsilko 4305 / gorzka czekolada
Włóczka Gabo Wool Mohsilko 4305 / gorzka czekolada
1 516,00 zł/1kg
37,90 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Himalaya Dolphin Baby 80301 Przędza dziewiarska
Himalaya Dolphin Baby 80301 Przędza dziewiarska
0,24 zł/1m
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 173
28,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Bobbiny Premium 5 mm 100 m Jeans Sznurek
Bobbiny Premium 5 mm 100 m Jeans Sznurek
93,80 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 37
46,90 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Yarn Art Baby 502 Light Przędza dziewiarska
Yarn Art Baby 502 Light Przędza dziewiarska
1,66 zł/1m
248,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
A ball of white yarn with a label.
Alize Velluto 55 Przędza dziewiarska
2 623,50 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 42
262,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Zestaw Szydełek Prym 218441 7-12 Mm 5 Sztuk
Zestaw Szydełek Prym 218441 7-12 Mm 5 Sztuk
824,95 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
164,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
Zdjęcie produktu dla Przędza LENJA SOFT - 25 g / 85 m - Niebieska
Przędza LENJA SOFT - 25 g / 85 m - Niebieska
812,69 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
21,13 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla DROPS Lima 0100 natur
DROPS Lima 0100 natur
577,80 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
28,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla Schachenmayr Merino Extrafine 120, 50 g, kolor przędzy do ręcznego dziergania
Schachenmayr Merino Extrafine 120, 50 g, kolor przędzy do ręcznego dziergania
821,37 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
41,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla Leonora by Permin – Luksusowa włóczka z jedwabiu, wełny i kid moheru (41 nebelwald)
Leonora by Permin – Luksusowa włóczka z jedwabiu, wełny i kid moheru (41 nebelwald)
943,60 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,59 zł
Sprzedawca: marussia
Zdjęcie produktu dla Włóczka Gazzal Baby Bawełna XL 3424 / beż
Włóczka Gazzal Baby Bawełna XL 3424 / beż
0,08 zł/1m
7,90 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Lana Grossa COOL WOOL PRINT 50 g łatwa w pielęgnacji przędza dziewiarska z bardzo cienkiej wełny merynosów 160 m kolor 749 - czerwone wino/różowy/żółta zieleń/niebieski fiolet
Lana Grossa COOL WOOL PRINT 50 g łatwa w pielęgnacji przędza dziewiarska z bardzo cienkiej wełny merynosów 160 m kolor 749 - czerwone wino/różowy/żółta zieleń/niebieski fiolet
1 512,00 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
75,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Włóczka Jeans ( 73 )
Włóczka Jeans ( 73 )
0,11 zł/1m
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 126
17,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
Bestseller
Zdjęcie produktu dla DMC Eco Vita Raffia, Rękodzieło, Czarny, Włókno drzewne, 100 m, 100% wood fibers, 50 g
DMC Eco Vita Raffia, Rękodzieło, Czarny, Włókno drzewne, 100 m, 100% wood fibers, 50 g
611,80 zł/1kg
30,59 zł
Sprzedawca: marussia
Zdjęcie produktu dla Włóczka Scheepjes Catona 130 / 25 g - stara koronka
Włóczka Scheepjes Catona 130 / 25 g - stara koronka
0,13 zł/1m
7,90 zł
Sprzedawca: Assarion
Zdjęcie produktu dla Zestaw włóczek bawełnianych Alison & Mae - 8x25m - Wysokiej jakości włóczki do szydełkowania i robienia na drutach - Idealne do majsterkowania, amigurumi i rękodzieła
Zestaw włóczek bawełnianych Alison & Mae - 8x25m - Wysokiej jakości włóczki do szydełkowania i robienia na drutach - Idealne do majsterkowania, amigurumi i rękodzieła
0,13 zł/1m
25,23 zł
Sprzedawca: Dionizos
Zdjęcie produktu dla Nici Anchor Freccia 6 – przędza bawełniana merceryzowana do szydełkowania (kolor 00218)
Nici Anchor Freccia 6 – przędza bawełniana merceryzowana do szydełkowania (kolor 00218)
375,60 zł/1kg
18,78 zł
Sprzedawca: marussia
Zdjęcie produktu dla Creativ Company 16824054, Rękodzieło, Niebieski, Akrylowy, 50 g
Creativ Company 16824054, Rękodzieło, Niebieski, Akrylowy, 50 g
1 139,00 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
56,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
A ball of neon green yarn with a label.
Włóczka Baby YarnArt 8232
1,68 zł/1m
252,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Merino Soft Art'is Yarn 100% wełna, bez mulesingu i z wykończeniem Superwash (50 g / 120 m) (12 kremowy)
Merino Soft Art'is Yarn 100% wełna, bez mulesingu i z wykończeniem Superwash (50 g / 120 m) (12 kremowy)
445,60 zł/1kg
22,28 zł
Sprzedawca: marussia
Zdjęcie produktu dla 500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Beżowa
500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Beżowa
209,88 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
104,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion
Zdjęcie produktu dla Rosários 4 Meia 14 Baby Blue Przędza dziewiarska
Rosários 4 Meia 14 Baby Blue Przędza dziewiarska
0,11 zł/1m
20,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Zdjęcie produktu dla Materiał rzemieślniczy, wełna, włóczka do rękodzieła JASNY BEŻOWY Nice Life, 100%.poliakryl , motek 50g
Materiał rzemieślniczy, wełna, włóczka do rękodzieła JASNY BEŻOWY Nice Life, 100%.poliakryl , motek 50g
16,97 zł
Sprzedawca: PIKOLEO
Zdjęcie produktu dla Gründl Lisa – włóczka, 133 metrów, 50 gramów. Idealna do szydełkowania i robienia na drutach. Miękka, wysokiej jakości
Gründl Lisa – włóczka, 133 metrów, 50 gramów. Idealna do szydełkowania i robienia na drutach. Miękka, wysokiej jakości
2 911,20 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
145,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Bobbiny Premium 5 mm 100 m Aloe Sznurek
Bobbiny Premium 5 mm 100 m Aloe Sznurek
175,78 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 37
87,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Recenzje klientów

Na podstawie 2 opinii
Oceniono dnia 26 kwietnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Działało dobrze
Kolor Różowy
Oceniono dnia 30 sierpnia 2024 na
Zweryfikowany zakup
Kolor Niebieski
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla 500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Żółta
500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Żółta
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
141,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion
282,52 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla 500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Beżowa
500g DIY Aksamitna Miękka Przędza Dziewiarska Ręczna Przędza Szydełkowa Gruba Wełna Dziewiarska, Beżowa
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
104,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion
209,88 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla 500g DIY aksamitnej miękkiej przędzy dziewiarskiej przędza dziewiarska ręczna rowing wełna szydełkowa gruba wełna dziewiarska, zielona
500g DIY aksamitnej miękkiej przędzy dziewiarskiej przędza dziewiarska ręczna rowing wełna szydełkowa gruba wełna dziewiarska, zielona
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
104,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion
209,88 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (851)
Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (851)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g Diva Fine – wełna, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Wisteria – 158)
Alize 5 x 100 g Diva Fine – wełna, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Wisteria – 158)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5x 100 g Diva Fine Wełna, jednolita, szydełkowanie, dzierganie (Soft Cream - 450)
Alize 5x 100 g Diva Fine Wełna, jednolita, szydełkowanie, dzierganie (Soft Cream - 450)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (158)
Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (158)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (346)
Alize 5 x 100 g wełna Diva, jednolita, do szydełkowania i dziergania (346)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, czteronitkowa przędza z efektem gradientu do szydełkowania i dziergania 211
Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, czteronitkowa przędza z efektem gradientu do szydełkowania i dziergania 211
64,46 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
257,84 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, czteronitkowa przędza z efektem gradientu do szydełkowania i dziergania 217
Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, czteronitkowa przędza z efektem gradientu do szydełkowania i dziergania 217
64,46 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
257,84 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g Happy Kids – wełna, jednolita, do szydełkowania i dziergania (biała – 55)
Alize 5 x 100 g Happy Kids – wełna, jednolita, do szydełkowania i dziergania (biała – 55)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Ebony – 1060)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Ebony – 1060)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Honey Cream – 310)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Honey Cream – 310)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Oatmeal – 599)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (Oatmeal – 599)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (oliwkowa zieleń – 485)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (oliwkowa zieleń – 485)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (niebieski królewski – 141)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (niebieski królewski – 141)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (biała – 55)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (biała – 55)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (różowa – 185)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (różowa – 185)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (różowy – 28)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (różowy – 28)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (czerwony – 56)
Alize 5 x 100 g wełny Puffy, jednolita, do szydełkowania i dziergania (czerwony – 56)
86,09 zł
Sprzedawca: HobbyYARN
172,18 zł/1kg