4,3



Na podstawie 13 opinii
Liczba sztuk:
6- 6
- 994
Ponadczasowe szklanki do herbaty 6 ltg. Szklanka Caybardak Pasabahce
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
81,08 zł
+ 56,12 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Filiżanki do herbaty i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Zestaw 2 filiżanek do herbaty FESTA D'INVERNO142,98 zł
Sprzedawca: Arthome

Więcej informacji o reklamie
Spodek do herbaty Ritzenhoff i Breker Skagen23,10 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Palais Royal Zestaw filiżanek do herbaty 2 szt118,36 zł
Sprzedawca: Arthome

Więcej informacji o reklamie
Filiżanka Do Kawy Z Porcelany 210Ml Zestaw 6 Szt.160,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Pasabahce Timeless 96991 Zestaw szklanek do herbaty 12 sztuk ze spodkami 132 ml z przezroczystego szkła
101,10 zł
-13,92 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
87,18 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

LAV Alya Tureckie szklanki do herbaty, zestaw 24 sztuk – dla 12 osób, Cay Bardak
192,68 zł
Sprzedawca: nordicschiller

Pasabahce Ponadczasowy zestaw szklanek do herbaty dla 6 osób 12-częściowy 96992
82,81 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

Zestaw do herbaty Elysia, 12 elementów. 6x szklanka do herbaty + 6x podstawka pod szklankę Riva
129,25 zł
Sprzedawca: nordicschiller

Pasabahce zestaw 12 tureckich szklanek do herbaty 42021 Szklanka do herbaty Zestaw szklanek do herbaty "Optik" 120cc
34,74 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

Pasabahce 950054 Elysia 12-częściowy serwis do herbaty dla 6 osób
152,73 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

Pasabahce Aqua 12 szt. szklana filiżanka do kawy 215 ml szklany spodek do kawy z uchwytem
109,03 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

Pasabahce 42881 Ponadczasowy zestaw 6 szklanek do herbaty 6-częściowy zestaw przezroczystych filiżanek do herbaty
56,76 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

6x Szklanki do herbaty Pasabahce Istanbul z uchwytem Szklanki do kawy cappuccino 160 ml
65,33 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

Pasabahce Bekata 12-częściowy turecki zestaw szklanek do herbaty ze spodkami 12 ml Cay Bardagi szklanka do herbaty przezroczysta
78,44 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

LAV EDAS1 Szklanki do herbaty Cay Bardak 12 szt. zestaw dla 6 osób
87,18 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

Zestaw 6 szklanek do herbaty Elysia - stylowe i praktyczne dla doskonałej przyjemności picia herbaty
92,33 zł
Sprzedawca: nordicschiller

Karaca 8697918843793, Przezroczysty, 6 szt.
95,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Pasabahce 42781 - Zestaw 6 tureckich szklanek do herbaty ze spiralnym wzorem 130cc
39,11 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

Szklanki do herbaty Pasabahce Irish, 6 sztuk Cay Bardagi Seti 132cc przezroczyste
34,74 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

Pasabahçe 6-częściowa kwadratowa podkładka pod szklanki do herbaty Çay Tabagi Coaster do tureckich szklanek do herbaty
34,74 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Seria Pasabahce TIMELES
Zawartość: 6 sztuk
Numer modelu: 42981
Pojemność: ok. 160cc
Materiał: szkło kryształowe
Marka: Pasabahce
bez spodka
Można myć w zmywarce
wysoka jakość szkła
- Wysokość
- 9.6 cm
- Średnica
- 6.4 cm
- Pojemność
- 160 ml
- Materiał
- Szkło
- Model
- Timeless Teegläser-Set
- Kolor
- Przezroczysty
- Producent
- Liczba sztuk
- 6
- EAN
- 8693357537675
- Numer producenta
- 42881
- Wysokość
- 9.6 cm
- Średnica
- 6.4 cm
- Pojemność
- 160 ml
- Materiał
- Szkło
- Model
- Timeless Teegläser-Set
- Kolor
- Przezroczysty
- Producent
- Liczba sztuk
- 6
- EAN
- 8693357537675
- Numer producenta
- 42881
Pasuje również do tego

Zestaw imbryków ze stali nierdzewnej Serenk Definition, imbryk o pojemności 1 l i dzbanek o pojemności 2 l, konstrukcja podwójna, kompatybilny z indukcją, wykończenie polerowane na lustro
277,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BiggBrands_EU

Pasabahce Ponadczasowy zestaw szklanek do herbaty dla 6 osób 12-częściowy 96992
82,81 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

Pasabahce Timeless 96991 Zestaw szklanek do herbaty 12 sztuk ze spodkami 132 ml z przezroczystego szkła
101,10 zł
-13,92 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
87,18 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

Caykur Rize Turist cayi – czarna herbata, 500 g, termin przydatności do spożycia: 25.11.2023 r. – końcówek serii, cena promocyjna
235,24 zł/1kg
117,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Pasabahce Aqua 12 szt. szklana filiżanka do kawy 215 ml szklany spodek do kawy z uchwytem
109,03 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

Stolik kawowy zestaw 2 kątowych elementów optycznych z białego marmuru | Wohnling
908,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FineBuy_de

Hermia Concept, BNMPOLYWS24-51217, pudełka do przechowywania, zestaw pudełek do przechowywania (24 sztuki), biały, tworzywo sztuczne, 10 x 10 x 9,5 cm
178,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Ręcznik kąpielowy Betz XXL 100 x 200 cm – ręcznik do sauny i na plażę ze 100% bawełny, 360 g/m² – bardzo chłonny i miękki – duży ręcznik z uchwytem do zawieszania – wzór Berlin – ciemnoszary
347,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Codziennie herbata cytrynowa w proszku do przygotowania napoju 400g 6-pak
83,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

zestaw naczyń alpina 8 osób 40-częściowe naczynia kamionkowe - zestaw talerzy z talerzem obiadowym, miskami i kubkiem do kawy - naczynia kempingowe - można myć w kuchence mikrofalowej i zmywarce - biały
491,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Caykur Cay Cicegi Turecka czarna herbata 500 g Naturell Cay
220,02 zł/1kg
110,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Karaca 8693357488830, Przezroczysty, 2 szt.
61,13 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

Zaparzacz do herbaty Arzum Cayci Lux, elektryczny zaparzacz do tureckiej herbaty, stal nierdzewna, moc 1800 W, czajnik 1,8 l, imbryk 0,7 l, filtr do herbaty ze stali nierdzewnej
973,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Zestaw czajniczków Korkmaz Vertex - 1.0L/2.0L - stal nierdzewna 18/10, przystosowany do indukcji
567,88 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

PLAYSHOES (601003-biały) Moskitiera do łóżeczka dziecięcego Kolor: biały
275,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Zestaw imbryków Korkmaz Hanedan - stylowy wygląd i najwyższa funkcjonalność 1,1 l/2,0 l
371,23 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

LAV 6-częściowy zestaw spodków Zen z wysokiej jakości szkła ZEN277 Cay Tabagi
43,48 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

Zaparzacz do herbaty Arzum Cay Sefasi, elektryczny zaparzacz do herbaty tureckiej, moc 1650 W, czajniczek 1,2 l, czajnik 1,8 l, stal nierdzewna, funkcja utrzymywania ciepła
698,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

ProfiCare PC-AKS 3034, Suchy i Mokry, Filtracja, Bez worka, Antracyt, Niebieski, Ładowanie, Bateria
335,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

7-strefowy materac ergonomiczny 180x200 H2 / H3 – najwyższa jakość
599,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Odkurzacz akumulatorowy Aiibot 8w1, bezprzewodowy, 37000 Pa, 500 W, wymienny akumulator, 50 min, ręczny 5w1, system filtrów, pojemność 1,6 L
429,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Ergonomiczna nakładka na materac o wymiarach 140x200, produkowana w Niemczech, zapewniająca spokojny sen | Nakładka na materac
339,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

LAV Alya Tureckie szklanki do herbaty, zestaw 24 sztuk – dla 12 osób, Cay Bardak
192,68 zł
Sprzedawca: nordicschiller

Karaca 8693357487642, Przezroczysty, 4 szt.
69,02 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

Karaca 8693357492837, Przezroczysty, 4 szt.
77,37 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
57,46 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

6x Szklanki do herbaty Pasabahce Istanbul z uchwytem Szklanki do kawy cappuccino 160 ml
65,33 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

Pasabahce zestaw 12 tureckich szklanek do herbaty 42021 Szklanka do herbaty Zestaw szklanek do herbaty "Optik" 120cc
34,74 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 69% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
69%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 15% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
15%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
8%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
8%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Piękne szklanki do herbaty
Liczba sztuk 6
Jeszcze piękniejsze w oryginale niż oczekiwano po zdjęciach. Używamy ich codziennie i cieszymy się nimi! Dostawa była szybka i absolutnie bezproblemowa.
Oceniono dnia 12 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super szkło
Liczba sztuk 6
Jestem zadowolony. Bardzo ładne szklanki do herbaty z ciekawym dekorem. Mogę tylko polecić ☺
Oceniono dnia 24 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szklanki do herbaty
Liczba sztuk 6
Szklanki do herbaty wyglądają dobrze, przypominają mi moje ostatnie wakacje w Turcji
Oceniono dnia 8 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Tureckie szklanki do herbaty
Liczba sztuk 6
Piękne, oryginalne tureckie szklanki do herbaty w przystępnej cenie
Oceniono dnia 27 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Piękne okulary
Liczba sztuk 6
Piękne szklanki. Mój mąż pije z nich herbatę mate. Ładny format.
Oceniono dnia 27 listopada 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Piękne szklanki do herbaty w świetnej cenie
Liczba sztuk 994
Szklanki są wygodne do trzymania, samo szkło nie jest zbyt cienkie, a cena jest również bardzo dobra.
Oceniono dnia 16 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobrze
Liczba sztuk 994
Jestem zadowolony
Oceniono dnia 8 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Niestety, nalałem herbaty i szklanka natychmiast pękła. Jakość jest słaba.
Liczba sztuk 6
Niestety, nalałem herbaty i szklanka natychmiast pękła. Jakość jest słaba.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw 6 filiżanek ze spodkami, 300 ml, kolor zielony, wykonane z porcelany, marka Wilmax
370,98 zł
Sprzedawca: Rheinline

Zestaw 6 filiżanek ze spodkami, pojemność 300 ml, kolor lawenda, wykonane z porcelany, marka Wilmax
368,45 zł
Sprzedawca: Rheinline

GiftyCity Kubek 250 ml, Praga 1
26,94 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
25,59 zł
Sprzedawca: TradeConcept

Zestaw do herbaty Dimono w stylu azjatyckim, wykonany z czarnego żeliwa | 4-częściowy: czajniczek 1,3 l, podgrzewacz, 2 filiżanki i sitko | Delikatna faktura z wypukłościami



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
58,89 zł
Sprzedawca: Geheimshop-de

Zestaw 6 filiżanek Wilmax o pojemności 250 ml, wraz z podstawkami, w białym kolorze, wykonanych z porcelany



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
237,75 zł
Sprzedawca: Rheinline

Świąteczny kubek porcelanowy Świąteczny prezent 400 ml Białe i złote skarpetki
28,92 zł
Sprzedawca: EDANTI

Prezent na 70. urodziny dla kobiety - limitowany kubek marmurowy ze złotym nadrukiem
285,08 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Kubek Home Elements Poppies czarny
32,37 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,75 zł
Sprzedawca: TradeConcept

Kubek 10cm porcelana z motywem cytryny żółty / biały



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
76,46 zł
Sprzedawca: Cactula

Zestaw szklanek do herbaty, 6 sztuk, 246 ml – szklanki do kawy z uchwytem – szklanki do cappuccino/latte
87,39 zł
Sprzedawca: Benza-nl

Zestaw 6 filiżanek Wilmax, pojemność 460 ml, kolor biały, wykonane z porcelany



2,7Średnia ocena: 2,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
131,55 zł
Sprzedawca: Rheinline

Szklanka do herbaty dla kota z sitkiem w pokrywce
76,34 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
72,72 zł
Sprzedawca: Social-Discount

Zestaw 6 filiżanek Wilmax, pojemność 380 ml, kolor biały, wykonane z porcelany



2,7Średnia ocena: 2,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
118,23 zł
Sprzedawca: Rheinline

Zestaw 6 filiżanek Wilmax, pojemność 280 ml, kolor biały, wykonane z porcelany
113,93 zł
Sprzedawca: Rheinline

Kubek szklany filiżanka do kawy filiżanka do herbaty ze spodkiem szkło 250 ml 6 szt.
119,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Camelia Zestaw filiżanek do herbaty – japońska kultura herbaty w najpiękniejszej formie
72,04 zł
Sprzedawca: Goodwei

Camelia Zestaw filiżanek do herbaty – japońska kultura herbaty w najpiękniejszej formie
72,04 zł
Sprzedawca: Goodwei

Zestaw 4 japońskich kubków Fuji – ceramiczne filiżanki bez ucha, zaokrąglony kształt
72,04 zł
Sprzedawca: Goodwei

Zestaw 4 japońskich kubków Fuji – ceramiczne filiżanki bez ucha, zaokrąglony kształt
72,04 zł
Sprzedawca: Goodwei

Filiżanka ceramiczna w kształcie dyni z pokrywką i łyżeczką, pojemność 250 ml
265,08 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion