5,0



Na podstawie 5 opinii
Już tylko 3 sztuki w tej cenie
ZWILLING FRESH & SAVE Rechteckig Box Grau - Transparent 3 Stück(e) (36803-003-0)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
189,99 zł
+ 14,90 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Pojemniki do przechowywania żywności i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Westmark Glas-Frischhaltedose, 1520 ml 23442270218,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
caso® 1177 caso® Vakuumbehälter-Set VacuBoxx Eco transparent 0,5/1,5 l, 1 Set182,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
GOURMETmaxx szklane pojemniki do przechowywania żywności click-it zestaw 4 Doskonałe do zmywarki kuchenki mikrofalowej zamrażarki hermetyczne szczelne100,75 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Zwilling Vakuum Starterset, M/L / 7-tlg , Borosilikatglas , Weiß , Premium , EU (36806-007-0)
383,83 zł
Sprzedawca: PolisElectro

ZWILLING 36804-003-0, Pudełko, Prostokątny, 3,94 l, Szary, Plastik, 97 °C
186,07 zł
Sprzedawca: Kuchniasklep

Zwilling - Plastikowy pojemnik 400ml Fresh&Save
48,74 zł
Sprzedawca: Kuchniasklep

Zwilling - Zestaw startowy 0,9L/ 1L/ 1,1L/ 2L/ 2L Fresh&Save M/L Morski
697,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Zwilling Vakuumbox L Fresh & Save Glas grau
126,42 zł
Sprzedawca: Kuchniasklep

Zestaw pojemników do próżniowego przechowywania żywności Leifheit
260,23 zł
Sprzedawca: EFIGlobalStoreDE

ZWILLING FRESH & SAVE Rechteckig Box 2 l Grau 1 Stück(e) (36812-100-0)
129,00 zł
Sprzedawca: Kuchniasklep

Zwilling Vakuum Starterset, M/L / 7-tlg , Kunststoff , Weiß , Premium , No plug (36807-007-0)
439,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

ZWILLING 39506-002, Pudełko, Prostokątny, 1,4 l, Czarny, Przezroczysty, Szkło, Plastik, 280 °C
59,99 zł
Sprzedawca: Kuchniasklep

ZWILLING 1025971, Pojemnik, Prostokątny, 2,445 l, Przezroczysty, Biały, Plastik, -10 - 90 °C
340,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Zestaw trzech pojemników do przechowywania żywności
245,60 zł
-30,02 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
215,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KLKCommerce

GOURMETmaxx pojemniki do przechowywania żywności Klick-it zestaw 18 pojemników do przechowywania bez BPA zmywarka mikrofalówka zamrażarka hermetyczne szczelne sztaplowanie
463,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KLKCommerce

Zwilling - Plastikowy pojemnik 900ml Fresh&Save Morski
76,49 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
73,12 zł
Sprzedawca: Kuchniasklep

LOCK&LOCK Frischhaltedose Boroseal rechteckig 2l 25,1x18,9x8,8cm 1 Stck. LLG455G
79,17 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Zwilling - Szklany pojemnik 350ml Fresh&Save Morski
92,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Zwilling - Szklany pojemnik 2,2L Fresh&Save Morski
209,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Pojemniki do przechowywania FoodSaver Fresh 2.0 3 sztuki - 700 ml, 1,2 litra i 1,8 litra
220,26 zł
Sprzedawca: egenta-shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Wszystko na swoim miejscu w jednym systemie: 3-częściowy zestaw szklanek Wiele szafek kuchennych jest przepełnionych szklankami, słoikami i miskami. Ale każdy z tych produktów ma swoje słabe strony: Jeden nie nadaje się do kuchenki mikrofalowej, drugi nie jest hermetyczny, a pokrywka innego nie została znaleziona od lat. Zrób miejsce dla systemu, który potrafi wszystko i jednocześnie oszczędza miejsce! Wysokiej jakości szklane pojemniki próżniowe FRESH & SAVE, które można układać jeden na drugim, w wyjątkowy sposób łączą wygodę, zrównoważony rozwój i design. Kupuj świeże produkty, gotuj dla siebie, przechowuj resztki pysznego sosu guacamole: Trzy szklane pojemniki w zestawie w rozmiarach S, M i L są od razu gotowe do użycia. Po naciśnięciu przycisku praktyczna bezprzewodowa pompka próżniowa usuwa powietrze z pojemników i zapewnia optymalne zachowanie smaków, składników odżywczych i witamin. Twoja żywność i potrawy pozostają świeże do pięciu razy dłużej niż w przypadku konwencjonalnych metod przechowywania bez próżni! Kolejna cecha szczególna: szklane pojemniki nadają się nie tylko do użytku w lodówce i zamrażarce. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości szkła borokrzemowego, pojemniki z zestawu mogą być używane w piekarniku bez pokrywki. Oznacza to, że można ich używać do przygotowywania pysznych wypieków, a następnie przechowywać je zapakowane próżniowo w lodówce lub zamrażarce, aby zjeść je później. A co z resztkami? Wystarczy podgrzać je w kuchence mikrofalowej lub piekarniku. Wszystkie pojemniki w zestawie mają kod QR na pokrywkach i są połączone z aplikacją ZWILLING Culinary World. W ten sposób zawsze możesz śledzić swoje zapasy. Dzięki zestawowi szklanych pojemników FRESH & SAVE wszystko jest na swoim miejscu!
- Funkcja próżniowa: żywność pozostaje świeża do pięciu razy dłużej niż w przypadku konwencjonalnych, niepróżniowych systemów przechowywania. Smaki i składniki odżywcze są bezpiecznie zachowane, co ogranicza marnowanie żywności
- Oszczędność miejsca dzięki możliwości przechowywania żywności i naczyń w lodówce i zamrażarce, rozmiary S / M / L można przechowywać jeden na drugim w szafce kuchennej, gdy nie są używane.
- Eleganckie pojemniki do serwowania
- Bezpieczne przechowywanie żywności i gotowych dań w zamrażarce (próżnia zmniejsza ryzyko poparzenia)
- Można używać w piekarniku (bez pokrywki do 280°C)
- Można używać w kuchence mikrofalowej i myć w zmywarce
- Zestaw składa się z 3 pojemników [pojemność (bez pokrywki) / maks. wysokość napełnienia: S 0,35 l / 0,2 l, M 0,9 l / 0,75 l, L 2,0 l / 1,6 l].
- Materiały: wolne od BPA szkło borokrzemowe (podstawa), tworzywo sztuczne (pokrywka), silikon (zawór, uszczelka)
- Pokrywa próżniowa z innowacyjną technologią podwójnego uszczelnienia i funkcją wskaźnika próżni: gdy wewnętrzna pokrywa jest opuszczona, w pojemniku panuje próżnia
- Dzięki kodowi QR na pokrywkach można łatwo połączyć pojemniki z aplikacją ZWILLING Culinary World, aby śledzić żywność i jej okres przydatności do spożycia.
- Bezpłatna aplikacja oblicza okres przydatności do spożycia zapakowanej próżniowo żywności i potraw, a funkcja przypomnienia informuje, kiedy należy je zużyć. Aplikację uzupełniają przepisy, filmy objaśniające i funkcja listy zakupów.
Zestaw odkurzaczy Zwilling Fresh and Save
Cechy:
- Wysokiej jakości, szczelne pudełko wykonane ze szkła
- Pokrywka z technologią podwójnego uszczelnienia
- Próżniowe przechowywanie żywności na dłużej
- Zestaw można myć w zmywarce
- Nadaje się zarówno do kuchenki mikrofalowej, jak i zamrażarki
- Kod QR na pudełkach pozwala śledzić okres przydatności do spożycia żywności
- Liczba pudełek: 3
Dane techniczne
| Ogólne - Materiał | Szkło |
| Cechy - Automatyczne wyłączanie | Nie |
| Ogólne - Kolor | przezroczysty / szary |
| Cechy - Lampka kontrolna | Nie |
| Typ - Typ | Zestaw pojemników próżniowych |
ZWILLING FRESH & SAVE Rechteckig Box Grau - Transparent 3 Stück(e) (36803-003-0)
Najwyższej jakości szklane pojemniki próżniowe Fresh&Save w wybitny wręcz sposób łączą wygodę, trwałość oraz niepowtarzalny design. Zestaw, składa się z trzech pojemników w rozmiarach S, M i L.
ZWILLING Fresh & Save - Zestaw pojemników do zamykania próżniowego - zamykany - szary
Pasuje również do tego

Zwilling Vakuum Starterset, M/L / 7-tlg , Borosilikatglas , Weiß , Premium , EU (36806-007-0)
383,83 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Zwilling zestaw worków próżniowych M Fresh & Save 10 szt
105,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zwilling Fresh & Save próżniowe naczynie do zapiekanek
145,43 zł
Sprzedawca: Kuchniasklep

Zwilling Vakuumbox L Fresh & Save Glas grau
126,42 zł
Sprzedawca: Kuchniasklep

Zwilling - Zestaw startowy 0,9L/ 1L/ 1,1L/ 2L/ 2L Fresh&Save M/L Morski
697,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

ZWILLING FRESH & SAVE Rechteckig Box 2 l Grau 1 Stück(e) (36812-100-0)
129,00 zł
Sprzedawca: Kuchniasklep

ZWILLING 36804-003-0, Pudełko, Prostokątny, 3,94 l, Szary, Plastik, 97 °C
186,07 zł
Sprzedawca: Kuchniasklep

Zwilling - Zestaw 3 korków próżniowych Fresh&Save
68,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zwilling Vakuumpumpe, Weiß , Premium , No plug (36801-000-0)
257,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

GOURMETmaxx szklane pojemniki do przechowywania żywności click-it zestaw 4 Doskonałe do zmywarki kuchenki mikrofalowej zamrażarki hermetyczne szczelne
100,75 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

WMF zestaw misek kuchennych 4-częściowy Gourmet, zestaw misek, okrągły, stal nierdzewna, stal nierdzewna
181,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Zwilling - Plastikowy lunch box 1,6L Fresh&Save Biały
69,90 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,99 zł
Sprzedawca: Kuchniasklep

Pompka próżniowa Zwilling Fresh & Save
603,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Lattafa Perfumes - Ajayeb Dubai Portrait EDP 100ml
840,10 zł/1l
84,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

ZWILLING 39500-075, Przezroczysty, Szkło borokrzemowe, Okrągły, 2 szt., Przezroczyste, 80 ml
136,25 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Hermes Kelly Caleche, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Spray, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Citronellol,..., 1 szt.
4 089,20 zł/1l
408,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Staub Cocotte, Patelnia pojedyncza, Szary, Żeliwo, 0,4 l, 1 szt., 12 cm
396,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Hermes, Twilly d'Hermes Eau Ginger, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
6 072,40 zł/1l
303,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Perfumes - Pride of Lattafa Fakhar Lattafa EDP 100ml
917,50 zł/1l
91,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Smeg DCF02BLEU, Przelewowy ekspres do kawy, 1,4 l, Kawa mielona, 1050 W, Czarny
615,00 zł
-27,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
588,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kuchniasklep

Zwilling Fresh & Save, próżniowy korek do wina 1 szt
48,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Armaf Club de Nuit White Imperiale Woda perfumowana, 105ml
176,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
772,30 zł/1l
77,23 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
1 076,63 zł/1l
127,84 zł
-41,71 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
946,38 zł/1l
75,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

WMF Compact Cuisine 0798546380, Zestaw mieszany, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna
1 999,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kuchniasklep

Lattafa Emeer, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Juniper Berries, Clary Sage, Bergamot and Lemon, Sandalwood, Olibanum, White Tea and Cardamom, Patchouli, Ambergris, Cashmeran and Cedarwood
1 658,50 zł/1l
165,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

W pełni automatyczny ekspres do kawy De'Longhi ECAM 290.81.TB Magnifica Evo Milk
1 996,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

Zwilling Vakuumbox M Fresh & Save Glas grau
100,29 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 lutego 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepsze pojemniki próżniowe
Używam systemu Zwilling już od dłuższego czasu i uważam, że zarówno pompa próżniowa, jak i pojemniki są świetne! Te plastikowe są już trochę odbarwione, więc tym bardziej lubię te szklane, bo wciąż wyglądają jak nowe!!!
Oceniono dnia 27 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko top)
Artykuł jest bardzo dobry naprawa przebiegła pomyślnie dziękuję bardzo :)
Oceniono dnia 23 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Super jakość
Oceniono dnia 1 października 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Idealny dla mnie i dobrej jakości, daję 5 gwiazdek ⭐️ ⭐️⭐️⭐️⭐️
Idealny dla mnie i dobrej jakości, daję 5 gwiazdek
Oceniono dnia 15 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

SucceBuy zestaw pojemników do przechowywania składników o pojemności 5,5 galona, 3-częściowy, pojemnik na mąkę z materiału PP z kółkami, biała półka, do użytku komercyjnego, przesuwana pokrywa i szufelka, biały
268,99 zł
-13,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
255,99 zł
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU

Mucola Komora próżniowa Komora odgazowująca Silver280x450mm SilverPojemnik próżniowy Pułapka na żywicę Komora próżniowa - 7,39L Akryl



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
687,90 zł
-43,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
644,90 zł
Sprzedawca: Mucola

Szczelne pojemniki do przechowywania Viwares z pokrywką | Zestaw 20 pojemników do przechowywania | BEZ BPA | Do przechowywania płatków śniadaniowych, mąki i cukru | Praktyczne pudełko do przechowywania w kuchni dla wszystkich produktów spożywczych



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
130,21 zł
Sprzedawca: Viwares

Zestaw pojemników do przechowywania żywności – LUNCHIO
84,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,80 zł
Sprzedawca: Mormark

18-częściowy zestaw słoików do przechowywania Viwares - w tym pojemnik na spaghetti o pojemności 2,0 l i 6 słoików na przyprawy z pokrywką dozującą - pojemniki do przechowywania z pokrywką, hermetyczne, wolne od BPA i 52 etykiety



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
115,69 zł
Sprzedawca: Viwares

Prostokątne wiadro Benbow z pokrywką i uchwytem 5L Ilość: 100 sztuk, przezroczyste, z certyfikatem BSR, hermetyczne, bezpieczne dla żywności, z certyfikatem BRC



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
844,61 zł
Sprzedawca: www_benbow_de

Vilde | Pojemnik szklany 1 l - Pojemnik kwadratowy z uszczelką silikonową - Można myć w zmywarce
21,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Wiadro BenBow z pokrywką 30L x20 białe - bezpieczne dla żywności, wytrzymałe, hermetyczne, szczelne, bezzapachowe - plastikowe wiadro z uchwytem - puste



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
759,72 zł
Sprzedawca: www_benbow_de

Szklany pojemnik HERMET z drewnianą pokrywką, 400 ml
37,99 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,49 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl

Vilde | Pojemnik szklany 1,8 l - Pojemnik kwadratowy z uszczelką silikonową - Można myć w zmywarce
25,51 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Zestaw 8 szklanych pojemników do przechowywania z pokrywkami bambusowymi, szczelne



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
255,55 zł
Sprzedawca: Mormark

Wiadro BenBow z pokrywką 20L x20 zielone - bezpieczne dla żywności, wytrzymałe, hermetyczne, szczelne, bezzapachowe - plastikowe wiadro z uchwytem - puste



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
520,43 zł
Sprzedawca: www_benbow_de

Pojemnik na suchą żywność Pojemnik do przechowywania Pojemnik kuchenny Puszka do przechowywania z pokrywką 1,2 L
12,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Vilde | Słój DUŻY SŁOIK pojemnik szklany na ogórki kiszone małosolne przetwory 6L



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
49,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Vilde pojemniki na żywność Pojemniki szklane Słoik do przechowywania żywności z pokrywką i uszczelką 4 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
64,99 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Zestaw Pojemników Plastikowych Do Żywności Okrągłe 3 Szt Pojemniki Różowe



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,76 zł
Sprzedawca: EDANTI

Zestaw Pojemników Plastikowych Do Żywności Okrągłe 3 Szt Pojemniki Zielone



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,59 zł
Sprzedawca: EDANTI

Zestaw Pojemników Plastikowych Do Żywności Okrągłe 3 Szt Pojemniki Niebieskie



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
28,59 zł
Sprzedawca: EDANTI

Pojemniki wielofunkcyjne Tupperware One Touch Fresh – zestaw 3 sztuk w kształcie prostokąta



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
184,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Zestaw Pojemników Plastikowych Do Żywności 17 Szt Pojemniki Zielony



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
64,65 zł
Sprzedawca: EDANTI