4,7



Na podstawie 35 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Zestaw 10 olejków zapachowych do lamp zapachowych, odświeżaczy powietrza i innych produktów, m.in. o zapachu wanilii i cytryny
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
435,99 zł
4 359,90 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Odświeżacze powietrza i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dyfuzor zapachów SensaHome ZEN300 - z olejkami eterycznymi - czarny148,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Buxibo

Więcej informacji o reklamie
ICY BOX IB-5251, Plastik, Czarny, Chiny, 147 mm, 175 mm, 40 mm1 208,70 zł/1kg
139,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Więcej informacji o reklamie
Rituals Ayurveda – Pachidła zapachowe – Wkład zapachowy474,60 zł/1l
237,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Tesori d'Oriente Hammam Odświeżacz 250 ml119,96 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Air Wick 3161408, Dyfuzor aromatu parujący
3 234,00 zł/1l
64,68 zł
Sprzedawca: MANADA

Air Wick Freshmatic Max Zestaw startowy zapachów w sprayu Summer Pleasure 250 ml
190,00 zł/1l
47,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wkład do odświeżacza powietrza Fresh & More (pakiet mieszany, 12 sztuk) 250 ml
168,00 zł/1l
503,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Zestaw olejków eterycznych Janolia - naturalne olejki zapachowe do dyfuzora i nawilżacza, zestaw upominkowy z czystymi olejkami aromatycznymi do domu, biura i spa, motyw popołudniowy
831,67 zł/1l
54,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yanwin

Pajoma zestaw zapachów do pokoju Vanilla & Berries Vanilla & Berries z dodatkiem drewna 100ml
694,00 zł/1l
69,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
218,70 zł/1kg
21,87 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Febreze, Lenor Aprilfrisch, Odświeżacz powietrza, 7,5ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
2 694,67 zł/1l
20,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

pajoma® Butelka uzupełniająca zapach do pomieszczeń 1000 ml, Lawenda
510,99 zł/1l
510,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

febreze 8001090946942 febreze Duftstecker frisch 80,0 ml, 1 Set
220 476,20 zł/1kg
115,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zapachy samochodowe California Scents - Laguna Breeze
0,85 zł/1kg
17,00 zł
Sprzedawca: vegaonline

Dyfuzor zapachowy Ayurveda 200 ml Tesori
148,35 zł/1l
29,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Beurer LA 40 Aromatyczny dyfuzor z kolorowym światłem LED
558,58 zł/1kg
283,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop

febreze 8001090839138 Zestaw startowy 3Volution z wtyczką zapachową, Lenor Aprilfrisch
3 455,00 zł/1l
69,10 zł
Sprzedawca: somnia24

Air Wick Aromatyczna Mgielka Mist Dyfuzor zapachu Szczescie Komplet 20 ml
6 843,50 zł/1l
136,87 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Medisana 60037, 10 ml, Pomarańczowy, Nawilżacz
46 399,00 zł/1l
463,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Pajoma 91256, Butelka na perfumy, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,1 l
4 059,90 zł/1l
405,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Nasze y w jednym zestawie
Zestaw zawiera 10 różnych olejków zapachowych na każdy dzień i na każdy nastrój.
W zestawie otrzymują Państwo następujące zapachy:
- Cytryna
- Lawenda
- Wanilia
- Dzika wiśnia
- Pomarańcza
- Jaśmin
- Róża
- Eukaliptus
- Opium
- Mięta
Każda buteleczka zawiera 10 ml odświeżającego olejku zapachowego.
10 różnych olejków zapachowych zapewniających przyjemny klimat w pomieszczeniu podczas uprawiania sportu, w miejscu pracy lub po prostu dla dobrego samopoczucia
Olejki zapachowe są wyposażone w zamknięcie zabezpieczające przed dziećmi. Zapach do pomieszczeń zapewniający zdrowszy klimat w pomieszczeniu, relaks lub lepszą koncentrację. Przeznaczone wyłącznie do stosowania w lampie zapachowej lub dyfuzorze.
Zestaw zawiera 10 różnych olejków zapachowych na każdy dzień i na każdy nastrój.
W zestawie otrzymują Państwo następujące zapachy:
- Cytryna
- Lawenda
- Wanilia
- Dzika wiśnia
- Pomarańcza
- Jaśmin
- Róża
- Eukaliptus
- Opium
- Mięta
Każda buteleczka zawiera 10 ml odświeżającego olejku zapachowego.
10 różnych olejków zapachowych zapewniających przyjemny klimat w pomieszczeniu podczas uprawiania sportu, w miejscu pracy lub po prostu dla dobrego samopoczucia
Olejki zapachowe są wyposażone w zamknięcie zabezpieczające przed dziećmi. Zapach do pomieszczeń zapewniający zdrowszy klimat w pomieszczeniu, relaks lub lepszą koncentrację. Przeznaczone wyłącznie do stosowania w lampie zapachowej lub dyfuzorze.
- Zawartość
- 0.1 l
- Producent
- levandeo
- EAN
- 4250948519065
- Zawartość
- 0.1 l
- Producent
- levandeo
- EAN
- 4250948519065
Pasuje również do tego

Acqua di Parma Buongiorno, Butelka na perfumy, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,18 l
1 467,50 zł/1l
264,15 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Wkład do odświeżacza powietrza Fresh & More (pakiet mieszany, 12 sztuk) 250 ml
168,00 zł/1l
503,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

22x lawendowe saszetki zapachowe - lawenda jako ochrona przed molami w szafie - lawenda do spania i relaksu
447,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Felce Azzurra Spina Casa Ricarica Classico 20 ml
1 094,50 zł/1l
21,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

236070 Neutralizator zapachów do odświeżaczy, 75 ml, TORK
1 365,20 zł/1l
102,39 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Millefiori Milano SANDALO BERGAMOTTO - Wkład do elektrycznego dyfuzora ARIA 20ml
407,67 zł/1kg
36,69 zł
Sprzedawca: Apollo_store

SCHOTT ZWIESEL 112412, Kieliszek do wina białego, Kieliszek w kształcie fleta, Szkło, Przezroczysty, Wino typu Sauvignon, 408 ml
226,94 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Zestaw startowy odświeżacza do koszy na śmieci Febreze + 1 pojemnik uzupełniający, zapach cytrusów
55,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dyfuzor zapachowy Yankee Candle Clean Bawełna 200 ml
302,25 zł/1l
60,45 zł
Sprzedawca: VISO

Dyfuzor zapachowy Ayurveda 200 ml Tesori
148,35 zł/1l
29,67 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Elzusha - Preparat do usuwania sierści ze zwierząt domowych do pralki, opakowanie 6 x 100g - Usuwa sierść i neutralizuje nieprzyjemne zapachy
191,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LawnCommerce

6x Air Wick Freshmatic Mulled Wine Refill 250ml | Zapach grzanego wina z dodatkiem skórki pomarańczowej oraz korzennego aromatu goździków i cynamonu
76,31 zł/1l
114,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Maison Berger Paris 003398, Szkło, Przezroczysty, Prostokątny, 225 mm, 173 mm, Pudełko
1 555,24 zł/1l
590,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Riiffs Hulm czyste perfumy dla kobiet 100 ml
1 109,90 zł/1l
110,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPerfumesHome

5 sztuk zapachu samochodowego VIP-MIX, odświeżacz powietrza do mieszkania, odświeżacz powietrza do samochodu, odświeżacz do wnętrza samochodu, wieszak zapachowy do samochodu, odświeżacz powietrza do mieszkania, akcesoria samochodowe do wnętrza
75,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LittleFarm

Saszetka zapachowa Chante Clair Muschino Bianco
416,75 zł/1l
16,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

ipuro Black bamboo, Odświeżacz powietrza w aerozolu, Czarny, Bambusowy, Jaśmin, Cytryna, 120 ml, Butelka ze sprayem, Uniwersalne
3 266,58 zł/1l
391,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Olejek eteryczny do dyfuzora zapachowego Aromatherapy Cool Mist Calm Mind 17,4 ml
91,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

California Scents x 12 Odświeżaczy powietrza do samochodu, taksówki, biura, domu, zapach wiśniowy (Cherry), 12 sztuk
9 885,71 zł/1l
415,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Zamsz w Sprayu Food Colours New Velvet 100ml Czerwony - Barwnik Spożywczy do Tortów i Deserów
405,90 zł/1l
46,23 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
40,59 zł
Sprzedawca: BallonImperium_de

HOMLA Dyfuzor elektryczny NARAVE falowany biały 19,5x12 cm
325,00 zł/1kg
169,00 zł
Sprzedawca: HelloHomla

Vinfer kwiatowy odświeżacz powietrza butelka 5 litrów
16,84 zł/1l
84,18 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Lattafa Khamrah Air Freshener 300 ml
65,40 zł/1l
19,62 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Zapach Lucky Top, Red Fruits
7,10 zł/1kg
7,10 zł
Sprzedawca: Motochemia_pl

L'Occitane Relaxing Pillow Mist, 100 ml, Geranium, Lawenda, Pomarańczowy
979,70 zł/1l
97,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Air Wick Freshmatic Białe Kwiaty/White Flowers 250 ml Komplet
38,90 zł
Sprzedawca: PAKOGROUP

Zestaw olejków eterycznych Janolia - naturalne olejki zapachowe do dyfuzora i nawilżacza, zestaw upominkowy z czystymi olejkami aromatycznymi do domu, biura i spa, motyw popołudniowy
831,67 zł/1l
54,90 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yanwin

Saszetka o zapachu słodkiej magnolii
242,70 zł/1l
27,91 zł
Sprzedawca: Arthome

EYFEL Zapach Domowy 120 ml - Anioł
58 764,71 zł/1kg
19,98 zł
Sprzedawca: Eyfel
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 80% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
80%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 14% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
14%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
3%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
3%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
Poza różanym zapachem, którego osobiście nie lubię, jest świetnej jakości, potrzeba mniej kropli i wystarcza na zawsze. Dostawa była szybka i sprawna!
Oceniono dnia 16 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Olejki zapachowe
Jestem bardzo zadowolony z dostawy, piękne zapachy, zawsze ponownie
Oceniono dnia 30 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
OK
Dobrze
Oceniono dnia 27 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko idealnie
Z przyjemnością ponownie
Oceniono dnia 22 lutego 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobra mieszanka
Mógłby być nieco bardziej intensywny, ale poza tym jestem z niego zadowolony.
Oceniono dnia 4 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 20 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 27 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

HOMLA Dyfuzor zapachowy WOODY BLEND Night Willow Herb 500 ml
149,00 zł
Sprzedawca: HelloHomla
298,00 zł/1l

HOMLA Dyfuzor elektryczny NARAVE z solą himalajską 19x13 cm
249,00 zł
Sprzedawca: HelloHomla
185,82 zł/1kg

HOMLA Dyfuzor elektryczny NARAVE falowany biały 19,5x12 cm
169,00 zł
Sprzedawca: HelloHomla
325,00 zł/1kg

Acqua di Bolgheri - Indaco wkład zapachowy do pokoju 500 ml IN-2505
209,38 zł
Sprzedawca: mk-tronic
418,76 zł/1l

6x Air Wick Freshmatic White Flower Air Freshener Refill | Odświeżający wkład o zapachu lilii, białej róży, jaśminu i odrobiny lilii



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
114,46 zł
Sprzedawca: CSVK
76,31 zł/1kg

Air Wick Freshmatic Magnolia & Cherry Blossom, 250 ml x 6



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
114,46 zł
Sprzedawca: CSVK
76,31 zł/1l

Acqua di Bolgheri - Vinum Raumduft Nachfüller 500 ml VI-2608



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
209,38 zł
Sprzedawca: mk-tronic
418,76 zł/1l

HOMLA Dyfuzor zapachowy ZEN RITUAL Soothing 500 ml
129,00 zł
Sprzedawca: HelloHomla
0,11 zł/1kg

HOMLA Dyfuzor zapachowy VELUMA Golden Amber 500 ml
129,00 zł
Sprzedawca: HelloHomla
112,17 zł/1kg

Dyfuzor zapachowy HOMLA AURA Jaśmin Bergamotka 500 ml
129,00 zł
Sprzedawca: HelloHomla
258,00 zł/1l

Automatyczny rozpylacz zapachów, sterowana czasowo percepcja światła, naścienny dozownik zapachów do domu, łazienki, toalety, biura



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
91,00 zł
Sprzedawca: Zanjo24
287,07 zł/1kg

Acqua di Parma ADP082967, Wazon, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,18 l



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
353,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 962,00 zł/1l

ICY BOX IB-5251, Plastik, Czarny, Chiny, 147 mm, 175 mm, 40 mm



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
139,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
1 208,70 zł/1kg

5 sztuk zapachu samochodowego VIP-MIX, odświeżacz powietrza do mieszkania, odświeżacz powietrza do samochodu, odświeżacz do wnętrza samochodu, wieszak zapachowy do samochodu, odświeżacz powietrza do mieszkania, akcesoria samochodowe do wnętrza



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
75,99 zł
Sprzedawca: LittleFarm

HOMLA Dyfuzor zapachowy WOODY BLEND Sandalwood White Tea 200 ml
79,00 zł
Sprzedawca: HelloHomla
395,00 zł/1l

Acqua Di Parma Signatures of the Sun Yuzu Diffusor 180ml
270,48 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 352,40 zł/1kg

Acqua Di Parma Signatures of the Sun Osmanthus Dyfuzor 180ml
298,57 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 658,72 zł/1l

Stroiki aromatyczne M.Brown Rhubarb & Rose
228,85 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 525,67 zł/1l

Acqua di Parma Insieme, Butelka na perfumy, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,18 l
240,56 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 336,44 zł/1l

Acqua di Parma Luce di Colonia, Czołg, Dyfuzor z zapachem trzcinowym, 0,18 l
246,26 zł
-6,39 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
239,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 332,61 zł/1l