5,0



Na podstawie 21 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
RÖSLE 12742, Ręczny, Stal nierdzewna
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
140,81 zł
+ 55,12 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Krajalnice do trufli i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Weis 17209 Krajalnica do trufli ze stali nierdzewnej Krajalnica dla smakoszy 28 cm
104,70 zł
Sprzedawca: Cactula

Küchenprofi Parme, Ręczny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, 68 mm, 23 mm, 292 mm
119,99 zł
Sprzedawca: MARKA24

CONTACTO Obieraczka do trufli, długość: 255 mm
199,79 zł
Sprzedawca: getgastro

GSD 44012, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, 130 g, 190 mm, 20 mm, 90 mm
79,26 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

GEFU Gourmet-Hobel PRIMELINE mini
129,78 zł
Sprzedawca: Kuchniasklep

WMF Profi Plus, Ręczny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, 87 mm, 270 mm, 17 mm
180,32 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Regulowany strug wielofunkcyjny – stal nierdzewna – Eppicotispai
161,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

CONTACTO – obieraczka do trufli z gładkim ostrzem
122,11 zł
Sprzedawca: getgastro

Küchenprofi Trüffelhobel 804062800 4007371010580
172,91 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Regulowana tarka do trufli – stal nierdzewna – wielofunkcyjna
192,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KLKCommerce

Ambrogio Sanelli - Krajalnica do trufli XFETTA wykonana ze stali Nitro-B - Ostrze stałe 8 cm
518,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: YESEATIS

Mandolina Krajalnica Do Trufli Warzyw Czekolady Regulowana 0.2-3 Mm
149,99 zł
-13,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
136,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Ambrogio Sanelli - Krajalnica do trufli ze stali nierdzewnej - Gładkie ostrze z suwakiem od 0,2 do 3 mm i uchwytem 20,5 cm
157,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: YESEATIS

Tarka do trufli – regulowana tarka dla smakoszy – 1 sztuka – stal nierdzewna
174,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KLKCommerce

Zlewozmywak Bavytoy z akcesoriami niebieski
44,72 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
41,09 zł
Sprzedawca: Easytoys

Ambrogio Sanelli - Krajalnica do trufli wykonana z drewna Ovangkol - 5,5 cm faliste ostrze, regulowane od 0,2 do 3 mm
208,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: YESEATIS

Sanelli 403020 - Profesjonalny obracak do trufli, ostrze proste, długość 20 cm, wielokolorowy
178,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Ambrogio Sanelli - Zestaw do serwowania trufli z orzecha włoskiego - deska do krojenia z dzwonkiem i gładkim ostrzem, krajalnica do trufli ze stali nierdzewnej
459,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: YESEATIS

Ambrogio Sanelli – zestaw do trufli z krajalnicą do trufli z drewna dębowego z falistym ostrzem oraz pojemnikiem Tuber-Pack
211,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: YESEATIS

Viani & Co. Obieraczka do trufli / z prostym ostrzem
343,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Premax
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Krajalnica w plastry.
Ostre ostrze można dowolnie regulować i ustawić w celu uzyskania pożądanej grubości dla każdego rodzaju owoców lub warzyw.
Idealny do trufli, dzięki czemu te wykwintne grzyby można bardzo drobno pokroić.
Food Grip/Hand Guard zapewnia bezpieczne krojenie nawet małych kawałków.
Waga 0,25 kg
Wysokość 44 mm
szerokość 67mm
Długość 275 mm
Waga bez opakowania: 0,245 kg
Długość bez opakowania: 27,5 cm
Szerokość bez opakowania: 6,7 cm
Wysokość bez opakowania: 4,4 cm
Materiały: Stal nierdzewna 18-10
Powierzchnie: wysoki połysk - mat
Kontakt z żywnością: Tak
Kolekcja: Seria Rundgriff
Nadaje się do zmywarki: Nie
Wymiary części funkcjonalnej: 6,5
Długość użytkowa: 12,1 cm
Długość rączki: 10 cm
Średnica rączki: 1,9 cm
Długość ostrza: 4,5 cm
Wymiary: 28 x 6,5 x 3,5 cm Opis produktu Rösle 12742 Krajalnica dla smakoszy Krajalnica dla smakoszy to narzędzie kuchenne, które nadaje starannie przygotowanemu daniu decydującą nutę smakową. Często wystarczy odrobina trufli, kopru włoskiego lub kilka delikatnych kawałków czekolady. To tylko odrobina smaku, tylko niuans, a uczta staje się smakową atrakcją. Krajalnica dla smakoszy jest przeznaczona dla smakoszy ze względu na jej szeroki zakres zastosowań. Poręczna, praktyczna i z bezstopniowo regulowanym ostrzem, krajalnica dla smakoszy jest eleganckim towarzyszem w kuchni, który również świetnie prezentuje się na stole. Specjalne narzędzia Rösle sprawiają, że najbardziej nietypowe zadania stają się łatwe. Okrągłe, matowe uchwyty zapewniają pewny chwyt podczas pracy i można polegać na wyjątkowo solidnym wykonaniu. Prosta i bezszwowa konstrukcja gwarantuje łatwe czyszczenie narzędzi bez pozostawiania śladów. Zastosowanie stali nierdzewnej 18/10 gwarantuje neutralność smaku i zapachu oraz niemal nieograniczoną żywotność. Informacje prawne .
Stal nierdzewna 18/10, długość: 28 cm, długość uchwytu: 10 cm ::: Cenne trufle można pokroić w cienkie plasterki za pomocą krajalnicy do trufli ::: Ostre ostrze krajalnicy do trufli jest regulowane bezstopniowo ::: Oznacza to, że można również znaleźć odpowiednią grubość cięcia dla innych specjałów ::: Uchwyt na resztki pozwala na bezpieczną pracę nawet z małymi resztkami---Marka Rösle Numer modelu 12742 Kolor Srebrny Waga produktu 227 g Wymiary produktu 10,2 x 28,2 x 0,6 cm Materiał Stal nierdzewna Automatyczne wyłączanie Nie --Wymiary: 28 x 6,5 x 3,5 cm
Krajalnica dla smakoszy jest narzędziem kuchennym, gdy to coś specjalnego nadaje starannie przygotowanemu daniu decydującą nutę smakową. Często wystarczy odrobina trufli, kopru włoskiego lub kilka delikatnych kawałków czekolady. Wystarczy drobny akcent, niuans, a uczta staje się smakową atrakcją.
- Rodzaj krajalnicy:
- Ręczny
- Kolor produktu:
- Stal nierdzewna
Drobna tarka Kitchen Aid - stal nierdzewna, 27,5 cm - srebrna - Rösle.
Drobno zetrzyj czekoladę lub trufle za pomocą tej tarki ze stali nierdzewnej! Dzięki tej tarce możesz zetrzeć do odpowiedniej grubości. Ta drobna tarka ma regulowane ostrze.
Ponieważ tarkę można zawiesić, oszczędza ona dużo miejsca w kuchni! Drobna tarka jest wykonana ze stali nierdzewnej.
Plusy:
- Stal nierdzewna
- Możliwość zawieszenia
- Regulowane ostrze
Cechy:
- Nie można myć w zmywarce
Karl Theodor Rösle założył swoją firmę Rösle w Niemczech w 1888 roku. Jego celem było unowocześnienie metod produkcji bez porzucania rzemiosła.
Zaczęło się od przemysłu budowlanego, ale w 1903 roku dodano linię naczyń kuchennych do zabudowy, a wkrótce potem kolekcję z cyny, chromowanej i stali nierdzewnej! Ten sukces sprawił, że skupił się całkowicie nanaczyniach kuchennych i wkrótce marka stała się dobrze znana zarówno w profesjonalnych kuchniach, jak i w domu. Od korków do jabłek po durszlaki. Szeroka kolekcja Rösle oferuje wszystko, czego potrzebuje kuchnia.
To nie przypadek, że marka Rösle zdobyła już kilka prestiżowych nagród za wzornictwo To
nie przypadek,
że marka Rösle zdobyła już kilka prestiżowych nagród za wzornictwo.Krajalnica dla smakoszy Rösle 12742
Opis:Idealna do trufli.
Cenne bulwy można pokroić w cienkie plasterki. Ostre ostrze można bezstopniowo regulować, dzięki czemu można również znaleźć odpowiednią grubość cięcia dla innych specjałów.
Uchwyt na resztki pozwala na bezpieczną pracę nawet z małymi resztkami.
Dane techniczne:
Nr artykułu.
12742 Długość: 27,7 cm Szerokość: 6,7 cm Wysokość: 4,4 cm Waga: 0,235 kg Materiał: stal nierdzewna 18/10 Powierzchnia: wysoki połysk / mat Wykończenie:
Stal nierdzewna 18/10 wysoki połysk / mat Długość uchwytu (cm): 10,0 Średnica uchwytu (mm): 19 Długość użytkowa (cm): 12,1 Rozmiar części funkcjonalnej (cm): 6,5 Długość ostrza (cm): 4.
5 Do kontaktu z żywnością:
Tak Można myć w zmywarce: Nie
- Uniwersalna tarka wykonana ze stali nierdzewnej 18/10
- o wymiarach 27,5 x 6,7 cm
- z wytrzymałym uchwytem i długotrwałą ostrością ostrza
- z uchwytem o długości 10 cm
- z bezstopniowo regulowanym ostrzem
Uniwersalna tarka kuchenna Rösle KALIAS jest niezastąpionym pomocnikiem w każdej kuchni. Materiał, stal nierdzewna 18/10 i silikon, z którego jest wykonana, zapewnia łatwą obsługę i pielęgnację. Charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością i trwałością.
M ateriał: stal nierdzewna 18/10 Materiał: silikon F unkcja: regulowana Powierzchnia: polerowana Szerokość: 6,7 cm Wysokość: 27,5 cm Głębokość: 4,4 cm Kolor: stal nierdzewna Zakres dostawy: 1 uniwersalna tarka Cechy:
Pranie ręczne : Paczka Standard Marka: Rösle Numerartykułu 001704001704000
Idealny do trufli. Cenne bulwy można pokroić w cienkie plasterki. Ostre ostrze można bezstopniowo regulować, dzięki czemu można znaleźć odpowiednią grubość cięcia dla innych specjałów. Uchwyt na skrawki pozwala na bezpieczną pracę nawet z małymi skrawkami.
- w tym uchwyt na resztki - ostrze regulowane bezstopniowo - długość całkowita: 28 cm - długość rączki: 10 cm
Ostry nóż można dowolnie regulować i ustawić na żądaną grubość dla każdego rodzaju owoców lub warzyw. Idealny do trufli, dzięki czemu te wykwintne grzyby można kroić bardzo drobno. Uchwyt/osłona dłoni zapewnia bezpieczne krojenie nawet małych kawałków.
Krajacz slicer do trufli o długości 28 cm to narzędzie kuchenne, które umożliwia precyzyjne i eleganckie krojenie trufli.
Rösle 12742 Krajalnica dla smakoszy 28 cm (12742)
RÖSLE Gourmethobel 28cm
- Materiał
- Stal nierdzewna
- Kolor
- Srebrny
- Producent
- RÖSLE
- Waga
- 0.191 kg
- EAN
- 4004293127426
- Numer producenta
- 12742
- Materiał
- Stal nierdzewna
- Kolor
- Srebrny
- Producent
- RÖSLE
- Waga
- 0.191 kg
- EAN
- 4004293127426
- Numer producenta
- 12742
Pasuje również do tego

Trufla letnia w całości, 25 g
1 600,00 zł/1l
40,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Varta 05703, Bateria do ponownego naładowania, AAA, Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH), 1,2 V, 4 szt., 1000 mAh
37,69 zł
Sprzedawca: Baltrade

Fasola Gigantes w sosie pomidorowym 190g
93,74 zł/1kg
17,81 zł
Sprzedawca: taleoo

Relaxdays Patelnia do naleśników z odlewu aluminiowego 25 cm, patelnia żeliwna z powłoką nieprzywierającą do naleśników, łatwa w pielęgnacji, wyjątkowo płaska, czarna
110,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Yuzu (Citrus x junos) – roślina cytrusowa, wysokość 70-100 cm, odporna na mróz do -6°C, szczepiona, japońska cytryna odporna na mróz, idealna do uprawy w ogrodzie lub na balkonie
144,26 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Wella EIMI Extra Volume, Pianka do włosów, Kobiety, 300 ml, Włosy suche, Utrwalanie, Wszystkie kolory
377,60 zł/1l
113,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

ładowarka do iPhone'a 20W Zasilacz do ładowarki + zestaw kabli ładujących USB-C do Lightning o długości 1 m
84,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe

grillas® podpałka 10 kg wełna drzewna podpałka do grilla podpałka do drewna
20,00 zł/1kg
199,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Apple MagSafe, Wewnętrzna, Bezprzewodowe ładowanie, Srebrny, Biały
126,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ploonk

Słuchawki APPLE AirPods (3. generacja)
557,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

Dr. Oetker DR OETKER Teigkarte 12cm weiß – 20er Vorteilset
10,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Brennenstuhl 1290050004, Bezprzewodowy, Biały, Dom, Biuro, 85 dB, Bateria, 3 V
251,18 zł
Sprzedawca: Loechel_Industriebedarf

grill gazowy tepro Bloomfield, 2 palniki o mocy ok. 3 kW każdy, powierzchnia grillowania: ok. 40,5 x 44,5 cm
1 411,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Toster Arendo na 4 kromki, toster z długą szczeliną, długa szczelina, stal nierdzewna, 1500 W, wyświetlacz ze wskaźnikiem pozostałego czasu, stojak na bułki, funkcja rozmrażania, obudowa termoizolacyjna, czarny
268,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach

Oliwa truflowa, 100 ml - Frantoio Bartolini
428,70 zł/1l
42,87 zł
Sprzedawca: italia-genuss

Sos truflowy 180 gr Giuliano Tartufi
231,67 zł/1l
41,70 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Star Trading 728-98, Lekki łańcuch do dekoracji, Czarny, Przezroczysty, IP44, 6 h, 18 h, Czarny
157,59 zł
Sprzedawca: Marketsupply

Męska torba na zakupy na 6 butelek torba na piwo torba na imprezę
26,89 zł
Sprzedawca: M_plus_L

CONTACTO Łopatka do lodów, długość: 140 mm
38,57 zł
Sprzedawca: getgastro

400/1000 3000/8000 Zestaw osełek Premium Ostrzałka do noży Idealna ostrzałka do wszystkich ostrzy Antypoślizgowa podstawa noża
99,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: anlund

Czarny sos z letnimi truflami 5%, 80 g (Salsa nera con tartufo estivo)
337,50 zł/1l
27,00 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Küchenprofi Parme, Ręczny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, 68 mm, 23 mm, 292 mm
119,99 zł
Sprzedawca: MARKA24

AVANA silikonowa forma do czekolady na 6 tabliczek czekolady bez BPA nieprzywierająca powłoka forma silikonowa do czekolady brązowa (forma 2 szt.)
42,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

WMF 1874986030, Szczotka okrągła, Silikon, Stal nierdzewna, Czarny, Stal nierdzewna, 17 mm, 200 mm
75,61 zł
Sprzedawca: Kuchniasklep

Zestaw bombek świątecznych czerwony 100 plastikowych bombek świątecznych - do użytku wewnątrz i na zewnątrz - matowe, błyszczące, brokatowe, ażurowe - Ø 3/4/6 cm
195,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Składane krzesło kempingowe SONGMICS, zestaw 2 sztuk, obciążenie do 150 kg
170,99 zł
-5,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
165,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Apple iPhone 15 128 GB czarny
3 349,13 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: Vehe_Shop_DE

Bloomique - Phoenix Canariensis - Palma daktylowa kanaryjska - Palma mrozoodporna - Rośliny ogrodowe - 100-120 cm wysokości - Doniczka 21 cm
214,20 zł
Sprzedawca: Bloomique

Apple MLWK3ZM/A Apple AirPods Pro
2 324,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

29080 Taca do płukania stóp 56 x 46 x 9 cm
132,26 zł/1m²
34,07 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Eoshop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 95% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
95%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
5%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jestem bardzo zadowolony. Świetna cena/wydajność!
Tarka jest wysokiej jakości i wygląda bardzo dobrze. Nareszcie mogę zetrzeć naprawdę drobno Nie można tego zrobić tak dobrze za pomocą konwencjonalnej tarki lub noża.
Oceniono dnia 26 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobrze!
Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości. TOP WARE!!!!!
Oceniono dnia 2 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Tarka ze stali nierdzewnej
Jestem więcej niż zachwycony
Oceniono dnia 11 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dom towarowy
Byłem bardziej niż zadowolony ze wszystkiego
Oceniono dnia 9 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry
Robi wszystko, co powinien.
Oceniono dnia 15 września 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super urządzenie kuchenne
Łatwy w użyciu. Bardzo mi się podoba,
Oceniono dnia 9 lipca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobrze.
Wszystko zgodnie z opisem. Bardzo wysoka jakość.
Oceniono dnia 24 września 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Pomysłowy