Najważniejsze informacje w skrócie

  • Widocznie odświeżysz ciemne kolory drewna, przywracając blask Twoim meblom.
  • Skutecznie zamaskujesz drobne rysy i usuniesz uporczywe plamy (np. z wody, alkoholu, nikotyny).
  • Nadaj powierzchni równomierny, głęboki połysk i chroń ją przed nowymi zabrudzeniami.
  • Doskonały do wielu ciemnych powierzchni drewnianych: mebli, parkietu, a nawet płyt łupkowych.
  • Produkt jest dziecinnie prosty w użyciu i dostępny w eleganckiej szklanej butelce.
Podsumowanie wygenerowane przez AI na podstawie danych produktu

Poliboy, Środek do pielęgnacji ciemnych mebli, 100ml (PRODUKT Z NIEMIEC)

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

16,55 zł

165,50 zł / 1l

+ 56,00 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

pt. 2 – śr. 7 października
Nasze najlepszeoferty
Środki do pielęgnacji mebli i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Nakładki Na Nogi Krzesła 17-21Mm Zestaw 16 Szt
Nakładki Na Nogi Krzesła 17-21Mm Zestaw 16 Szt
339 900,01 zł/1l
33,99 zł
15% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HomeMarkt24
Zdjęcie produktu dla KOTARBAU® Zestaw slizgaczy filcowych 106 sztuk Slizgacze meblowe Samoprzylepne do krzesel Meble
KOTARBAU® Zestaw slizgaczy filcowych 106 sztuk Slizgacze meblowe Samoprzylepne do krzesel Meble
37,11 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: KOTARBAU
Zdjęcie produktu dla Wosk pszczeli do drewna 85 g, renowacja mebli, parkietów i podłóg laminowanych, ochrona przed wodą i zarysowaniami, naturalna pielęgnacja – WoodWax
Wosk pszczeli do drewna 85 g, renowacja mebli, parkietów i podłóg laminowanych, ochrona przed wodą i zarysowaniami, naturalna pielęgnacja – WoodWax
558,71 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
47,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Netscroll
Zdjęcie produktu dla Olej do skór 0,5L | Naturalna impregnacja i pielęgnacja | Polski producent FLEXOL
Olej do skór 0,5L | Naturalna impregnacja i pielęgnacja | Polski producent FLEXOL
98,00 zł/1l
49,00 zł
2zł zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp
Zdjęcie produktu dla Remmers Maintenance Oil 2654 Larch 2,5 litra
Remmers Maintenance Oil 2654 Larch 2,5 litra
61,08 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
152,70 zł
Sprzedawca: Surtep
Zdjęcie produktu dla Kärcher 6.295-757.0, 1000 ml
Kärcher 6.295-757.0, 1000 ml
57,37 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
57,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Pronto Wood-Clasic Spray do Mebli 300ml Płyn rozpylacz Brązowy
Pronto Wood-Clasic Spray do Mebli 300ml Płyn rozpylacz Brązowy
54,77 zł/1l
16,43 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla Sidolux, Spray do  mebli, kwiatowy, 350 ml
Sidolux, Spray do mebli, kwiatowy, 350 ml
50,91 zł/1l
17,82 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Pronto, Classic Spray do mebli, 400 ml
Pronto, Classic Spray do mebli, 400 ml
33,72 zł/1kg
17,99 zł
-25%
13,49 zł
Sprzedawca: Lumarko
Zdjęcie produktu dla ISOKOR | Środek do czyszczenia mebli | 500 ml | Naturalny spray do czyszczenia i pielęgnacji mebli | Wegański i bez smug
ISOKOR | Środek do czyszczenia mebli | 500 ml | Naturalny spray do czyszczenia i pielęgnacji mebli | Wegański i bez smug
76,56 zł/1l
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
38,28 zł
Sprzedawca: ISOKOR_Market
Zdjęcie produktu dla Voigt 245, Antystatyczny środek do mycia mebli, drzwi i okien, 1l
Voigt 245, Antystatyczny środek do mycia mebli, drzwi i okien, 1l
30,41 zł/1l
30,41 zł
Sprzedawca: Kams
Zdjęcie produktu dla Czyszczenie teaku, preparat do czyszczenia teaku, środek do teaku 1000 ml
Czyszczenie teaku, preparat do czyszczenia teaku, środek do teaku 1000 ml
160,22 zł/1kg
160,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Pielęgnacja gumy, środek do gumy, konserwacja gumy, 250 ml
Pielęgnacja gumy, środek do gumy, konserwacja gumy, 250 ml
1 731,96 zł/1l
432,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Zdjęcie produktu dla Mountfield Płynny Środek Do Czyszczenia Drewnianych Mebli 500 ml
Mountfield Płynny Środek Do Czyszczenia Drewnianych Mebli 500 ml
140,96 zł/1l
71,96 zł
-2%
70,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: trade-solution
Zdjęcie produktu dla Pronto Multi Surface Lime 300 ml
Pronto Multi Surface Lime 300 ml
15,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop
Zdjęcie produktu dla Lavandera, Plyn do plukania, tropikal, 1760 ml
Lavandera, Plyn do plukania, tropikal, 1760 ml
18,04 zł/1l
31,75 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Uniwersalna farba w sprayu 400 ml czerwona 3020
Uniwersalna farba w sprayu 400 ml czerwona 3020
49,22 zł/1l
19,69 zł
Sprzedawca: DomoDomo
Zdjęcie produktu dla Bondex ściereczki do polerowania bawełna 2szt ściereczki do pielęgnacji drewna ściereczki do mebli ściereczki do polerowania mebli
Bondex ściereczki do polerowania bawełna 2szt ściereczki do pielęgnacji drewna ściereczki do mebli ściereczki do polerowania mebli
12,93 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5
Zdjęcie produktu dla Zestaw geometryczny 7 elementów
Zestaw geometryczny 7 elementów
63,20 zł/1l
32,66 zł
-3%
31,60 zł
Sprzedawca: MANADA

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Poliboy Fixneu – środek do odświeżania ciemnych mebli, 100 ml

Poliboy Fixneu Politur dunkel został opracowany specjalnie do pielęgnacji ciemnych, lakierowanych powierzchni drewnianych. Dzięki pojemności 100 ml polerowalnik idealnie nadaje się do punktowego stosowania oraz regularnego odświeżania ciemnych mebli.

Cechy produktu
Formuła Fixneu widocznie odświeża ciemne kolory drewna i pomaga optycznie zamaskować drobne rysy oraz ślady użytkowania. Jednocześnie polerowanie zapewnia równomierny, zadbany połysk i chroni powierzchnię przed nowymi zabrudzeniami. Pielęgnacja jest delikatna dla materiału i optymalnie dostosowana do ciemnych, lakierowanych powierzchni drewnianych.

Zastosowanie i możliwości wykorzystania
Pomadka nadaje się do lakierowanych mebli, drzwi, półek i innych ciemnych powierzchni drewnianych w pomieszczeniach mieszkalnych. Niewielką ilość nałożyć na miękką ściereczkę, równomiernie rozprowadzić, a następnie wypolerować do uzyskania pożądanego połysku.

Zalety w skrócie
Poliwka do mebli łączy pielęgnację i odświeżenie wyglądu w jednym kroku. Poprawia wygląd ciemnych powierzchni drewnianych, maskuje niewielkie ślady użytkowania i zapewnia równomiernie wypielęgnowaną powierzchnię.

POLIBOY Brandt & Walther GmbHTornéestraße 528865 Lilienthal: [email protected]

Słowo ostrzegawcze: NIEBEZPIECZEŃSTWO

Informacje o zagrożeniach:
H304 – Połknięcie i przedostanie się do dróg oddechowych może spowodować śmierć.

Wskazówki dotyczące bezpieczeństwa:

P101 – W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy przedstawić opakowanie lub etykietę.
P102 – Przechowywać w miejscu niem dla dzieci.
P331– NIE wywoływać wymiotów.

P301+310 – W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Natychmiast skontaktować się z CENTRUM INFORMACJI TOKSYKOLOGICZNEJ/lekarzem. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Natychmiast skontaktować się z CENTRUM INFORMACJI TOKSYKOLOGICZNEJ/lekarzem/…
P405 – Przechowywać pod kluczem.

P501 – Zawartość/pojemnik utylizować zgodnie z lokalnymi/regionalnymi/krajowymi/międzynarodowymi przepisami

Stosować produkt w bezpieczny sposób. Przed użyciem zawsze przeczytać etykietę i informacje o produkcie.



Poliboy Dark Polish 100ml: Czyszczenie i pielęgnacja ciemnego drewna

Powierzchnie z ciemnego drewna często z czasem tracą swój blask, ale dzięki Poliboy Dark Polish 100ml możesz tchnąć w nie nowe życie. Ta silna formuła zawiera odżywcze olejki, które wnikają głęboko w powierzchnię, pozostawiając ją czystą i odświeżoną. Niezależnie od tego, czy jest to szara mgiełka, plamy z wody czy plamy z alkoholu, Poliboy Dark Polish 100ml sprawi, że ciemne lakierowane drewno znów będzie lśnić.

Poliboy Dark Polish 100ml: Szklana butelka w dobrym stylu

Poliboy Dark Polish 100ml jest dostarczany w szklanej butelce, która nie tylko wygląda stylowo, ale jest również funkcjonalna. Łatwa w użyciu butelka ułatwia nakładanie pasty, a szklana konstrukcja nadaje jej elegancji i wyrafinowania. Ten produkt to nie tylko narzędzie, ale także element biżuterii, który doda Twojemu domowi odrobinę stylu.

Poliboy Dark Polish 100ml: dziecinnie prosty w użyciu

Używanie Poliboy Dark Polish 100ml jest proste i nie wymaga wysiłku. Wystarczy nanieść niewielką ilość pasty na miękką ściereczkę i delikatnie wetrzeć ją w powierzchnię ciemnego, lakierowanego drewna. Formuła zawiera cenne olejki zapachowe, które pozostawiają przyjemny zapach w domu, a lakier szybko wysycha i pozostawia głęboki i długotrwały połysk. Wyczyść powierzchnię ciemnego lakierowanego drewna przed nałożeniem pasty, aby mogła lepiej wniknąć i osiągnąć lepsze rezultaty. Następnie użyj tylko tyle, ile potrzebujesz! W przypadku ciemnego lakieru Poliboy 100 ml wystarczy niewielka ilość, więc uważaj, ile używasz. Na koniec pozostaw lakier do wyschnięcia na kilka minut.

Pielęgnacja ciemnego lakierowanego drewna: poczuj różnicę dzięki Poliboy dark polish 100ml

Przywróć piękno swoim ciemnym, lakierowanym powierzchniom drewnianym dzięki Poliboy Dark Polish 100ml. Dzięki skutecznej formule, eleganckiemu opakowaniu i łatwej aplikacji jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce wyczyścić i pielęgnować swoje meble i boazerie. butelkę Poliboy Dark Polish 100ml już dziś i przekonaj się sam!

W zestawie:
Poliboy dark polish 100ml

Nadaje się również do powierzchni drewnianych impregnowanych olejem, do parkietu oraz do odświeżenia płyt łupkowych. Pielęgnuje i odświeża zniszczone meble, skutecznie czyści, usuwa zadrapania.



  • Do ciemnych lakierowanych mebli i boazerii
  • Odpowiedni do usuwania plam z parkietu
  • Upiększa meble - zapobiega starzeniu się mebli
  • Usuwa szarą mgiełkę i osady, np. z nikotyny, tłuszczu lub wosku
  • Intensywnie odświeża kolor - utrzymuje
  • Usuwa plamy i pokrywa drobne zadrapania
  • Szklana butelka, bez plastikowego opakowania

Stosowanie:

Wstrząsnąć przed użyciem! Nanieść POLIBOY na czystą, niestrzępiącą się szmatkę - nie rozpylać bezpośrednio na powierzchnię. Nakładać równomiernie i cienką warstwą zgodnie z kierunkiem słojów i wypolerować do sucha. Przed użyciem przetestować na niewidocznym miejscu. Uwaga - unikać rozprysków, ponieważ produkt jest bardzo intensywny kolorystycznie.

POLIBOY fixneu polish dark służy do czyszczenia i polerowania ciemnych lakierowanych powierzchni drewnianych, takich jak meble i boazerie. Nadaje się również do usuwania plam z parkietu. Produkt zawiera odżywcze olejki, czyści wyjątkowo mocno, bardzo dobrze odświeża kolory i usuwa szarą mgiełkę oraz osady, takie jak ślady po wodzie i plamy po alkoholu. Pasta zawiera również cenne olejki zapachowe. Butelka jest wykonana ze szkła.



Politura do ciemnego drewna o wszechstronnym zastosowaniu

Poliboy Fixneu to wysokiej jakości politura do ciemnego drewna, idealna do pielęgnacji i renowacji drewnianych mebli oraz powierzchni drewnopodobnych. Doskonale sprawdza się na powierzchniach impregnowanych olejem, parkiecie, a także płytach łupkowych. Jej zaawansowana formuła skutecznie usuwa zadrapania, osady z nikotyny, tłuszczu, wosku oraz plamy z wody i alkoholu.

Dzięki Poliboy Fixneu Twoje meble odzyskają dawny blask i będą chronione przed zniszczeniem. Produkt nie tylko odświeża zniszczone powierzchnie, ale również pielęgnuje drewno, nadając mu długotrwały, głęboki połysk.

Zadbaj o swoje drewniane meble z Poliboy Fixneu. Zamów już teraz i przywróć im dawną świetność!

Pojemność: 100 ml

Niebezpieczeństwo. Połknięcie i dostanie się przez drogi oddechowe może grozić śmiercią. Trzymać z dala od dzieci. Nie wywoływać wymiotów w przypadku połknięcia. Natychmiast zasięgnij porady lekarza i pokaż opakowanie lub tę etykietę. Działa szkodliwie: może powodować uszkodzenie płuc w przypadku połknięcia. Do recyklingu wyrzucaj wyłącznie całkowicie opróżnione pojemniki.

Politurę POLIBOY fixneu nałożyć na czystą, niestrzępiącą się szmatkę - nie rozpylać bezpośrednio na powierzchnię. Nakładać równomiernie cienko w kierunku słojów i wypolerować na sucho. Przetestuj wcześniej w niewidocznym miejscu na wrażliwych powierzchniach o otwartych porach.

Uwaga - unikaj zachlapań, ponieważ produkt jest bardzo kolorowy.

 



Przechowywać w miejscu niem dla dzieci. W przypadku połknięcia nie wywoływać wymiotów. Natychmiast zasięgnąć porady lekarza i pokazać opakowanie lub etykietę. Działa szkodliwie; Połknięcie może spowodować uszkodzenie płuc. Całkowicie opróżnić w celu recyklingu.



Poliboy fixneu lakier ciemny butelka 100 ml
Zawartość
0.1 l
Składniki produktu
>30% węglowodorów alifatycznych, <5% substancji zapachowych (LINALOOL, BENZYL BENZOATE, HEXYLCINNAMAL)
Producent
Poliboy
Liczba sztuk
22
Waga
0.1 kg
EAN
0000040161334
40161334
Numer producenta
3310012

Zawartość
0.1 l
Składniki produktu
>30% węglowodorów alifatycznych, <5% substancji zapachowych (LINALOOL, BENZYL BENZOATE, HEXYLCINNAMAL)
Producent
Poliboy
Liczba sztuk
22
Waga
0.1 kg
EAN
0000040161334
40161334
Numer producenta
3310012
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla 3 sztuki lampki nocnej LED z czujnikiem ruchu, zasilanej przez USB, emitującej ciepłe, białe światło, idealnej do schodów i szaf
3 sztuki lampki nocnej LED z czujnikiem ruchu, zasilanej przez USB, emitującej ciepłe, białe światło, idealnej do schodów i szaf
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 74
99,99 zł
3% zniżki
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: DDP-Fashion
Zdjęcie produktu dla Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2600 mAh
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 143
72,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic
Zdjęcie produktu dla Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
5,48 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 75
136,97 zł
Sprzedawca: boni-shop
Zdjęcie produktu dla Kronenburg pokrowiec ochronny na krzesło plażowe - 125 x 90 x 165/135cm - pokrowiec - wodoodporny - 2 zamki błyskawiczne - zielony
Kronenburg pokrowiec ochronny na krzesło plażowe - 125 x 90 x 165/135cm - pokrowiec - wodoodporny - 2 zamki błyskawiczne - zielony
11 180,23 zł/1m²
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 106
249,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestDealsPL
Zdjęcie produktu dla Slipy męskie BRUBAKER 7-pack 100% bawełna - rozmiar XL czarny
Slipy męskie BRUBAKER 7-pack 100% bawełna - rozmiar XL czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 149
89,95 zł
Sprzedawca: BRUBAKER
Zdjęcie produktu dla Star Trading 728-98, Lekki łańcuch do dekoracji, Czarny, Przezroczysty, IP44, 6 h, 18 h, Czarny
Star Trading 728-98, Lekki łańcuch do dekoracji, Czarny, Przezroczysty, IP44, 6 h, 18 h, Czarny
3,2Średnia ocena: 3,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
157,59 zł
Sprzedawca: Marketsupply
Zdjęcie produktu dla Cyfrowy termometr higrometr z czujnikiem Zegar wewnętrzny Miernik temperatury wilgotności Pomiar temperatury Mierzone wartości Celsjusz Fahrenheit Retoo
Cyfrowy termometr higrometr z czujnikiem Zegar wewnętrzny Miernik temperatury wilgotności Pomiar temperatury Mierzone wartości Celsjusz Fahrenheit Retoo
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 242
14,89 zł
-13%
12,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Camelion | AG10/LR54/LR1130/389 | Alkaliczna bateria guzikowa | 10 szt.
Camelion | AG10/LR54/LR1130/389 | Alkaliczna bateria guzikowa | 10 szt.
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 377
23,40 zł
Sprzedawca: Warehouse
Zdjęcie produktu dla [KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)
[KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 80
36,84 zł
Sprzedawca: TR8
Zdjęcie produktu dla Łóżko gościnne COSTWAY 90x200cm składane z materacem do 120kg, na kółkach
Łóżko gościnne COSTWAY 90x200cm składane z materacem do 120kg, na kółkach
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 134
1 162,00 zł
-447,00 zł
715,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Grundig VCC 3850 A, 800 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Worek na kurz, 2,1 l, HEPA
Grundig VCC 3850 A, 800 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Worek na kurz, 2,1 l, HEPA
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 253
363,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Ergonomiczna nakładka na materac - nakładka z pianki termoelastycznej - wymiary 120x200 cm
Ergonomiczna nakładka na materac - nakładka z pianki termoelastycznej - wymiary 120x200 cm
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 875
319,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Zdjęcie produktu dla akumulatorowe nożyce do żywopłotu tectake® 7,2 V z 2 nasadkami i drążkiem teleskopowym
akumulatorowe nożyce do żywopłotu tectake® 7,2 V z 2 nasadkami i drążkiem teleskopowym
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 152
232,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Czajnik elektryczny LEHMANN bezprzewodowy ze stali nierdzewnej 1,8 l, 2200 W, stalowy mocny
Czajnik elektryczny LEHMANN bezprzewodowy ze stali nierdzewnej 1,8 l, 2200 W, stalowy mocny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 634
276,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Organiczna spirulina w granulkach - 600 tabletek (500 mg) - 4000 mg w wysokiej dawce - Czysta spirulina z kontrolowanych upraw - Wegańska - TRUE NATURE®
Organiczna spirulina w granulkach - 600 tabletek (500 mg) - 4000 mg w wysokiej dawce - Czysta spirulina z kontrolowanych upraw - Wegańska - TRUE NATURE®
698,47 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 34
209,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Misa paleniskowa CAMP o średnicy 60 cm - wysokość: 29 cm - ze zdejmowanymi nóżkami
Misa paleniskowa CAMP o średnicy 60 cm - wysokość: 29 cm - ze zdejmowanymi nóżkami
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 96
322,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ichzapfe
Zdjęcie produktu dla Renuwell 73012, Bawełna, Wielobarwny, Pranie w pralce, 60 °C, 4 szt.
Renuwell 73012, Bawełna, Wielobarwny, Pranie w pralce, 60 °C, 4 szt.
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
201,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Vileda 163229, Pokrywa górna deski do prasowania, Bawełna, Pianka, Szary, Obraz, 1300 x 450 mm, 1 szt.
Vileda 163229, Pokrywa górna deski do prasowania, Bawełna, Pianka, Szary, Obraz, 1300 x 450 mm, 1 szt.
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 264
47,91 zł
Sprzedawca: Lumarko
Zdjęcie produktu dla głowica prysznicowa 3 w 1 Premium Line z wężem 150 cm
głowica prysznicowa 3 w 1 Premium Line z wężem 150 cm
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
65,33 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH
Zdjęcie produktu dla Wiśnia laurowa 'Novita' 30-50 cm - 1 Pflanze - Prunus laurocerasus 'Novita' - Topfgewachsen
Wiśnia laurowa 'Novita' 30-50 cm - 1 Pflanze - Prunus laurocerasus 'Novita' - Topfgewachsen
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 247
7,38 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf
Zdjęcie produktu dla Czajnik podrny Navaris o pojemnoci 0,5 litra - 16 x 11 x 17 cm - May czajnik o mocy 1100 W do uytku w podry, na kempingu, w przyczepie kempingowej lub w drodze
Czajnik podrny Navaris o pojemnoci 0,5 litra - 16 x 11 x 17 cm - May czajnik o mocy 1100 W do uytku w podry, na kempingu, w przyczepie kempingowej lub w drodze
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 148
83,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Brandslandia
Zdjęcie produktu dla Samsung EP-TA20, Wewnętrzna, USB, Biały
Samsung EP-TA20, Wewnętrzna, USB, Biały
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 505
70,31 zł
Sprzedawca: Phonmatic
Zdjęcie produktu dla 60 cm listwa oświetleniowa LED pod szafką z czujnikiem ruchu, bezprzewodowe ładowanie, 3 kolory światła, ściemniane oświetlenie szafki z czujnikiem, srebrne
60 cm listwa oświetleniowa LED pod szafką z czujnikiem ruchu, bezprzewodowe ładowanie, 3 kolory światła, ściemniane oświetlenie szafki z czujnikiem, srebrne
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 236
90,57 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: DDP-Fashion
Zdjęcie produktu dla Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 1131
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Zdjęcie produktu dla Parasol N19, parasol ogrodowy, Ø 3m uchylny poliester/aluminium 5kg ~ kremowy
Parasol N19, parasol ogrodowy, Ø 3m uchylny poliester/aluminium 5kg ~ kremowy
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 64
467,00 zł
4% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: heute-wohnen
Zdjęcie produktu dla Meditrade® 80-901 Meditrade® medyczna maseczka ochronna Suavel® Protec DIN EN 14683:2019 typ II, 50 szt.
Meditrade® 80-901 Meditrade® medyczna maseczka ochronna Suavel® Protec DIN EN 14683:2019 typ II, 50 szt.
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,42 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Maclean MCE318 LED solarne lampy gruntowe z kolcem uziemiającym 12 LED SMD neutralna biel 4000K 0,7W lampa solarna do oświetlenia ścieżek ogrodowych IP44 (1x sztuka)
Maclean MCE318 LED solarne lampy gruntowe z kolcem uziemiającym 12 LED SMD neutralna biel 4000K 0,7W lampa solarna do oświetlenia ścieżek ogrodowych IP44 (1x sztuka)
176,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Pokrowiec ochronny Wehncke na meble ogrodowe - pokrowiec na stół ogrodowy - 242x162x100cm
Pokrowiec ochronny Wehncke na meble ogrodowe - pokrowiec na stół ogrodowy - 242x162x100cm
45,39 zł/1m²
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
177,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Zdjęcie produktu dla Latarka LED, akumulatorowa, COB 3w1. Ręczna latarka, ładowalna, z portem USB. Kieszonkowa latarka, idealna na kemping i do pracy. Retoo
Latarka LED, akumulatorowa, COB 3w1. Ręczna latarka, ładowalna, z portem USB. Kieszonkowa latarka, idealna na kemping i do pracy. Retoo
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 135
17,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Recenzje klientów

Na podstawie 25 opinii
Oceniono dnia 22 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Łatwy w użyciu.
Zawartość 2,5 l
Oceniono dnia 20 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Marka jak zwykle bardzo dobra
Zawartość 1 l
Oceniono dnia 14 lutego 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Super lakier
Zawartość 0,5 l
Oceniono dnia 18 czerwca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Spełnia obietnicę
Zawartość 2,5 l
Oceniono dnia 9 lutego 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Optymalna pielęgnacja drewna
Zawartość 2,5 l
Oceniono dnia 24 kwietnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Poliboy Fixneu pasta do mebli do ciemnych powierzchni 2 x 500ml
Zawartość 1 l
Oceniono dnia 10 grudnia 2021 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Po prostu błyszczące
Zawartość 0,2 l
Oceniono dnia 14 stycznia 2022 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Produkt markowy
Zawartość 2,5 l
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Wosk pszczeli do drewna 85 g, renowacja mebli, parkietów i podłóg laminowanych, ochrona przed wodą i zarysowaniami, naturalna pielęgnacja – WoodWax
Wosk pszczeli do drewna 85 g, renowacja mebli, parkietów i podłóg laminowanych, ochrona przed wodą i zarysowaniami, naturalna pielęgnacja – WoodWax
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
47,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Netscroll
558,71 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Poliboy, Środek do pielęgnacji ciemnych mebli, 100ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
Poliboy, Środek do pielęgnacji ciemnych mebli, 100ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 25
16,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
165,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Olej do skór 0,5L | Naturalna impregnacja i pielęgnacja | Polski producent FLEXOL
Olej do skór 0,5L | Naturalna impregnacja i pielęgnacja | Polski producent FLEXOL
49,00 zł
Darmowa wysyłka2zł zniżki
Sprzedawca: FonderhillSp
98,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Pronto Multi Surface Lime 300 ml
Pronto Multi Surface Lime 300 ml
15,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop