4,3



Na podstawie 6 opinii
Liczba sztuk:
3- 1
- 3
Świece zapachowe Classic 3-pak w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (dzika róża)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
15,04 zł
+ 39,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Świece zapachowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Świece zapachowe Classic 12-pak w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (wanilia)
60,51 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Zestaw 12 świec zapachowych HS Candle w szklanych pojemnikach "Bakery Selection", czas palenia do 18 godzin na świecę, średnica 6x6 cm, słodkie i korzenne aromaty, idealny zestaw prezentowy na Adwent i zimę
60,51 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe Creation pakiet 2 w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (wanilia-kokos)
10,77 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe motyw 6-pak w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (magia kwiatów)
52,12 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach ( Kocham Cię )
10,15 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Świeczki zapachowe w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach ( Urodziny )
10,15 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Świeca zapachowa w szkle "Macaron" z pokrywką, opakowanie 12 sztuk o czasie palenia ok. 7 godzin każda, wysokość: 5cm, Ø6cm
56,18 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe z motywem w szkle, długi czas palenia i przyjemny zapach (Black Cherry)
38,41 zł/1l
8,45 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe motyw 6-pak w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (Mixed Berries)
52,12 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Świeca zapachowa w słoiku "Dziękuję", zapach: Róża (czerwony), 120g - pali się do 30 godzin
142,42 zł/1kg
17,09 zł
Sprzedawca: Bestlivings

HS Candle "Zodiac" świeca zapachowa róża w słoiku ( Taurus ) - wiele motywów do wyboru, 120g - czas palenia do 30 godzin - Taurus
142,42 zł/1kg
17,09 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Świeca zapachowa w słoiku na komunię, zapach: róża (czerwony), 120g - pali się do 30 godzin
142,42 zł/1kg
17,09 zł
Sprzedawca: Bestlivings

HS Candle "Zodiac" świeca zapachowa róża w słoiku ( Leo ) - wiele motywów do wyboru, 120g - czas palenia do 30 godzin - Leo
142,42 zł/1kg
17,09 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe Creation pakiet 2 w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (truskawkowe marzenie)
10,77 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Karnawałowa świeca zapachowa w słoiku - wiele motywów do wyboru, - czas palenia do 110 godzin
38,18 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Bestlivings

Karnawałowa świeca zapachowa w słoiku - wiele motywów do wyboru, - czas palenia do 110 godzin
38,50 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Bestlivings

Karnawałowa świeca zapachowa w słoiku - wiele motywów do wyboru, - czas palenia do 110 godzin
38,50 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Bestlivings

Świeca zapachowa Happy Easter w słoiku - wiele motywów do wyboru, - czas palenia do 110 godzin
176,58 zł/1kg
21,19 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Świeca zapachowa w szklanym słoiku „Róża” – prezent na urodziny, kwadratowy słoik z pokrywką, czas palenia ok. 50 godzin, dekoracja na urodziny
34,22 zł
Sprzedawca: Bestlivings

HS Candle "Zodiac" świeca zapachowa róża w słoiku (Koziorożec) - wiele motywów do wyboru, 120g - czas palenia do 30 godzin - Koziorożec
142,42 zł/1kg
17,09 zł
Sprzedawca: Bestlivings
Opis i dane produktu
Świece zapachowe "Classic" - Świece w opakowaniu po 3 sztuki - Dzika róża
Świeczka zapachowa HS Candle o przyjemnym zapachu i czasie palenia do 12 godzin Świece zapachowe HS Candle mogą być używane jako lampiony do podgrzewaczy po ich wypaleniu Idealne jako prezent dla przyjaciół i rodziny, na urodziny, Walentynki lub po prostu jako podziękowanie
Nasze dekoracyjne świece zapachowe w szkle służą jako źródło ciepła i światła. Dają one wgląd w zupełnie nowy świat zapachów. Atrakcyjnie zaprojektowane słoiki zapewniają dodatkową dekorację przestrzeni życiowej.
Po zużyciu świec słoiki można ponownie wykorzystać jako pojemniki do przechowywania i słoiki dekoracyjne.
Instrukcje dotyczące palenia:
- Przed zapaleniem należy wyprostować knot
- Palący się materiał należy utrzymywać w czystości
- Czas palenia zależy od różnych czynników, np. temperatury, wiatru itp.
- Najlepiej pali się w temperaturze od 15°C do 25°C
- Zawsze ustawiać w pozycji pionowej
- Należy przestrzegać instrukcji palenia umieszczonych na świecy DIN EN 15494
Świeczka zapachowa HS Candle o przyjemnym zapachu i czasie palenia do 12 godzin Świece zapachowe HS Candle mogą być używane jako lampiony do podgrzewaczy po ich wypaleniu Idealne jako prezent dla przyjaciół i rodziny, na urodziny, Walentynki lub po prostu jako podziękowanie
Nasze dekoracyjne świece zapachowe w szkle służą jako źródło ciepła i światła. Dają one wgląd w zupełnie nowy świat zapachów. Atrakcyjnie zaprojektowane słoiki zapewniają dodatkową dekorację przestrzeni życiowej.
Po zużyciu świec słoiki można ponownie wykorzystać jako pojemniki do przechowywania i słoiki dekoracyjne.
Instrukcje dotyczące palenia:
- Przed zapaleniem należy wyprostować knot
- Palący się materiał należy utrzymywać w czystości
- Czas palenia zależy od różnych czynników, np. temperatury, wiatru itp.
- Najlepiej pali się w temperaturze od 15°C do 25°C
- Zawsze ustawiać w pozycji pionowej
- Należy przestrzegać instrukcji palenia umieszczonych na świecy DIN EN 15494
- Szerokość
- 4.5 cm
- Długość
- 6.5 cm
- Kolor
- Różowy
- Materiał
- Szkło
- Skład materiału
- 100% wosk
- Producent
- HS
- Liczba sztuk
- 3
- EAN
- 4059222253035
- Numer producenta
- 25298
- Szerokość
- 4.5 cm
- Długość
- 6.5 cm
- Kolor
- Różowy
- Materiał
- Szkło
- Skład materiału
- 100% wosk
- Producent
- HS
- Liczba sztuk
- 3
- EAN
- 4059222253035
- Numer producenta
- 25298
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Karta danych produktu (PDF)
Pasuje również do tego
Bestseller




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(34)Liczba wystawionych ocen: 34




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 64% zniżki




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(315)Liczba wystawionych ocen: 315




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(73)Liczba wystawionych ocen: 73




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(88)Liczba wystawionych ocen: 88




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(39)Liczba wystawionych ocen: 39




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(31)Liczba wystawionych ocen: 31




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(410)Liczba wystawionych ocen: 410




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(55)Liczba wystawionych ocen: 55




3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5





4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11

Poduszka 80 x 80 cm pikowana poduszka z mikrofibry - poduszka dla alergików poduszka wypełniająca poduszka do łóżka poduszka do spania biała Poduszka
39,97 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Zestaw 12 świec zapachowych HS Candle w szklanych pojemnikach "Bakery Selection", czas palenia do 18 godzin na świecę, średnica 6x6 cm, słodkie i korzenne aromaty, idealny zestaw prezentowy na Adwent i zimę
60,51 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe Creation pakiet 2 w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (Mango Sorbet)
10,77 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe Classic 12-pak w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (dzika róża)
60,51 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe Classic 3-pak w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (wanilia)
15,04 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe Creation pakiet 2 w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (truskawkowe marzenie)
10,77 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe Classic 3-pak w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (lawenda)
15,04 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe Classic 12-pak w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (wanilia)
60,51 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe Creation pakiet 2 w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (babeczka żurawinowa)
10,77 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach ( Kocham Cię )
10,15 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Półka kuchenna 22*18cm Wysuwane półki piekarnicze Biała półka do szafki
118,75 zł
Sprzedawca: GreatDEshop2021

Świece zapachowe Creation pakiet 2 w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (Cookie-Cream)
10,77 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

HERMA 15115, Film, Wielobarwny, Wyjmowana, Okno, Szkło, Chłopak, dziewczyna
15,74 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Teleskop Bodenwischer Classic XL z mikrofibry
123,12 zł
Sprzedawca: somnia24

Philips EasySpeed GC1751/80, Żelazko parowe, Płyta ceramiczna, 1,9 m, 100 g/min, Szary, 25 g/min
585,88 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: NovaMBSmart

Tealighty Nightlight Paraffin ponadprzeciętny czas palenia 50 sztuk
22,92 zł/1kg
48,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

HISENSE QLEDTV 80cm FHD 60Hz DVBT2/C/S SmartTV HDR G sw
2 164,07 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: NovaMBSmart

Delverde Spaghetti 72 Makaron Spaghetti z semoliny z pszenicy durum 500g
16,70 zł/1kg
8,35 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

zestaw 2 lamp stołowych lub nocnych BRUBAKER 28,5 cm ceramiczne podstawy lamp z brązowo-beżową strukturą i beżowymi bawełnianymi kloszami
149,99 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Wieniec adwentowy podłużny, dekoracja świąteczna aranżacja adwentowa, drewno 60x16x9cm biało-szary ~ ze świecami, biały
184,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: heute-wohnen

Obrus o wyglądzie futra Obrus o wyglądzie futra Dekoracja stołu jadalnego
2 306,00 zł/1m
69,18 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5

Ekspres do kawy MEDION z termosem i minutnikiem (ekspres do kawy z filtrem, 8 filiżanek, 1,2 litra, 900 W, 3 poziomy mocy, funkcja utrzymywania ciepła, minutnik, zabezpieczenie przed kapaniem, wyświetlacz, MD18458) stal nierdzewna
305,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Świece zapachowe motyw 6-pak w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (wanilia)
52,12 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Olympia 40138, Lampa płomieniowa, Biały, CE, LED, Bateria, CR2025, AAA
77,42 zł
Sprzedawca: somnia24

Komplet sztućców 24 elementy Bari Domotti
42,33 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Pojemnik do przechowywania świeżych produktów 1,4 l - 4-pak ( 4 sztuki ) turkusowy
58,14 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Rama łącząca "Buxton" do pralki/suszarki z wysuwaną półką
271,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: premiumxl

Świece zapachowe Creation pakiet 2 w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (wanilia-kokos)
10,77 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Przybory kuchenne 12-częściowy zestaw nieprzywierających przyborów kuchennych Silikonowe przybory kuchenne Zestawy przyborów kuchennych
106,67 zł
-2,14 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
104,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 17% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
17%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 17% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
17%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zapach bardzo przyjemny!
Liczba sztuk 1
Zapach bardzo przyjemny i choć świeczki są raczej małe, to czas palenia 12 - 14 godzin nie stanowi problemu ;). Wydajność cenowa też moim zdaniem ok. Dziękuję
Oceniono dnia 16 stycznia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko jest w porządku
Liczba sztuk 1
Wszystko w porządku
Oceniono dnia 10 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świece zapachowe
Liczba sztuk 1
Cóż, zapach nie jest do końca mój, ale jest okey.
Oceniono dnia 20 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 1
Oceniono dnia 17 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 1
Oceniono dnia 2 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 1
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Duża świeca Yankee Candle Spun Sugar Flurries



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
127,32 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
204,37 zł/1kg

Oud & Bergamot - świeca 200 g
330,86 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 654,30 zł/1kg

Świeca zapachowa Diptyque Geranium Rosa
318,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 188,70 zł/1kg

Obraz LED Harry Potter 30x40 cm - Patron
95,20 zł
Sprzedawca: Bambule

Świeczka Świeca Sojowa Dekoracyjna Zielona Herbata Z Trawą Cytrynową 250 Ml
88,81 zł
Sprzedawca: EDANTI
355,24 zł/1l

Świeca Dekoracyjna Szklana Świąteczna Ozdobna 10X5 CM Kolor Mocca
24,62 zł
Sprzedawca: EDANTI
164,13 zł/1kg

Świeca Zapachowa Świeczka Wild White Tea Świąteczna 13 Cm Okrągła Dekoracja Szklana



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
32,87 zł
Sprzedawca: EDANTI

KOTARBAU® Swieca Zapachowa Duza w Szkle z Pokrywka Wanilia Pomysl na Prezent Aromaterapia Swiece Dekoracyjne Czas palenia do 100 godzin



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
63,09 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Acqua di Parma Buongiorno, Cylidner, Żółty, 70 h, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
469,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
939,90 zł/1kg

100 szt. Diveevo Świece Rytualne 100% Wosk Pszczeli Żółty - Prawosławne Świece do Dekoracji Stołu Modlitewnego Wesele - Nietoksyczne, Sadza - Niekapiące 16,5 cm



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
96,64 zł
Sprzedawca: Diveevo

Świeca zapachowa HARIBO - różne smaki Melon Mix



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
101,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
102,93 zł/1kg

Świeca zapachowa HARIBO - różne smaki Peach Paradise



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
101,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
102,93 zł/1kg

Świeczka zapachowa Haribo Winter Fun 510g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
101,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
102,93 zł/1kg

Haribo świeczki zapachowe w słoiku - świeczki zapachowe owocowe - świeczka w słoiku - słoik na świeczkę - świeczki zapachowe w słoiku - świeczki Haribo - lampion z zapachem - Tropical Fun - 510g



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
101,90 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Relaxdays

Świeczka zapachowa Haribo Cozy Home 510g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
101,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
103,98 zł/1kg

Świeca zapachowa Winter Cherry - 510g
101,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
103,98 zł/1kg

Świeca zapachowa Vanilla Waffle Cream - 510g
101,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
103,98 zł/1kg

Świeca zapachowa Haribo Cake 510 g
101,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
101,90 zł/1kg

Świeca zapachowa Haribo Loved One 510 g
101,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
102,93 zł/1kg

50 szt. wielokolorowy zestaw świec z wosku pszczelego 5 kolorów N140: żółty, zielony, czerwony, niebieski, biały
89,71 zł
Sprzedawca: Diveevo