4,5



Na podstawie 10 opinii
Liczba sztuk:
2- 2
- 6Pokaż dostępne warianty
- 10Pokaż dostępne warianty
- 12Pokaż dostępne warianty
Świece zapachowe Creation pakiet 2 w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (babeczka żurawinowa)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
10,77 zł
+ 39,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Świece zapachowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Świeca zapachowa Haribo Cake 510 g101,90 zł/1kg
101,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Więcej informacji o reklamie
AURA Świeca Zapachowa PIERNICZKI 100h snd99-34646,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Świece zapachowe Classic 12-pak w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (dzika róża)
60,51 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Zestaw 12 świec zapachowych HS Candle w szklanych pojemnikach "Bakery Selection", czas palenia do 18 godzin na świecę, średnica 6x6 cm, słodkie i korzenne aromaty, idealny zestaw prezentowy na Adwent i zimę
60,51 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe motyw 6-pak w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (magia kwiatów)
52,12 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe Creation pakiet 2 w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (truskawkowe marzenie)
10,77 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe Creation pakiet 2 w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (Mango Sorbet)
10,77 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe w szkle, długi czas palenia i przyjemny zapach ( Dziękuję )
10,15 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach ( Kocham Cię )
10,15 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe motyw 6-pak w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (Mixed Berries)
52,12 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe Classic 12-pak w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (lawenda)
60,51 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Karnawałowa świeca zapachowa w słoiku - wiele motywów do wyboru, - czas palenia do 110 godzin
55,16 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Bestlivings

Karnawałowa świeca zapachowa w słoiku - wiele motywów do wyboru, - czas palenia do 110 godzin
29,68 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Bestlivings

Świeca zapachowa w słoiku "Dziękuję", zapach: wanilia (żółty), 300g - czas palenia do 70 godzin
127,27 zł/1kg
38,18 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Karnawałowa świeca zapachowa w słoiku - wiele motywów do wyboru, - czas palenia do 110 godzin
29,68 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Bestlivings

Świeca zapachowa NeroliTee, 330g, czas palenia 70 godzin, dwuwoskowana, wosk sojowy, zapach kwiatowy, aromaterapia
322,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Karnawałowa świeca zapachowa w słoiku - wiele motywów do wyboru, - czas palenia do 110 godzin
29,68 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Bestlivings

Świeca zapachowa w słoiku "Dziękuję", zapach: lawenda (fioletowy), 300g - pali się do 70 godzin
127,27 zł/1kg
38,18 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Christmas Bakery - świeczka zapachowa 510g od Haribo
59,59 zł/1kg
58,99 zł
Sprzedawca: Zoelibat

Świeca zapachowa z napisem "Rose" w słoiku z cukierkami, wosk 120 g - czas palenia ok. 30 godzin, świeca w słoiku w opakowaniu prezentowym
21,19 zł
Sprzedawca: Bestlivings
Opis i dane produktu
Świeca zapachowa "Creation" - Świece w opakowaniu po 2 sztuki - Cranberry Cupcake
Świeca zapachowa HS Candle o przyjemnym zapachu i czasie palenia do 18 godzin Świece zapachowe HS Candle mogą być używane jako lampiony do podgrzewaczy po ich wypaleniu Idealne jako prezent dla przyjaciół i rodziny, na urodziny, Walentynki lub po prostu jako podziękowanie
Nasze dekoracyjne świece zapachowe w szkle służą jako źródło ciepła i światła. Dają one wgląd w zupełnie nowy świat zapachów. Atrakcyjnie zaprojektowane słoiki zapewniają dodatkową dekorację przestrzeni życiowej.
Po zużyciu świec słoiki można ponownie wykorzystać jako pojemniki do przechowywania i słoiki dekoracyjne.
Instrukcje dotyczące palenia:
- Przed zapaleniem należy wyprostować knot
- Palący się materiał należy utrzymywać w czystości
- Czas palenia zależy od różnych czynników, np. temperatury, wiatru itp.
- Najlepiej pali się w temperaturze od 15°C do 25°C
- Zawsze ustawiać w pozycji pionowej
- Należy przestrzegać instrukcji palenia umieszczonych na świecy DIN EN 15494
Świeca zapachowa HS Candle o przyjemnym zapachu i czasie palenia do 18 godzin Świece zapachowe HS Candle mogą być używane jako lampiony do podgrzewaczy po ich wypaleniu Idealne jako prezent dla przyjaciół i rodziny, na urodziny, Walentynki lub po prostu jako podziękowanie
Nasze dekoracyjne świece zapachowe w szkle służą jako źródło ciepła i światła. Dają one wgląd w zupełnie nowy świat zapachów. Atrakcyjnie zaprojektowane słoiki zapewniają dodatkową dekorację przestrzeni życiowej.
Po zużyciu świec słoiki można ponownie wykorzystać jako pojemniki do przechowywania i słoiki dekoracyjne.
Instrukcje dotyczące palenia:
- Przed zapaleniem należy wyprostować knot
- Palący się materiał należy utrzymywać w czystości
- Czas palenia zależy od różnych czynników, np. temperatury, wiatru itp.
- Najlepiej pali się w temperaturze od 15°C do 25°C
- Zawsze ustawiać w pozycji pionowej
- Należy przestrzegać instrukcji palenia umieszczonych na świecy DIN EN 15494
- Szerokość
- 5.8 cm
- Długość
- 6 cm
- Kolor
- Różowy
- Materiał
- Szkło
- Skład materiału
- 100% wosk
- Model
- Creation
- Producent
- HS
- Liczba sztuk
- 2
- EAN
- 4059222252762
- EPREL ID
- 2302965
- Numer producenta
- 25267
- Szerokość
- 5.8 cm
- Długość
- 6 cm
- Kolor
- Różowy
- Materiał
- Szkło
- Skład materiału
- 100% wosk
- Model
- Creation
- Producent
- HS
- Liczba sztuk
- 2
- EAN
- 4059222252762
- EPREL ID
- 2302965
- Numer producenta
- 25267
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Karta danych produktu (PDF)
Pasuje również do tego

Świece zapachowe Creation pakiet 2 w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (Mango Sorbet)
10,77 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe Creation pakiet 2 w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (truskawkowe marzenie)
10,77 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe Classic 12-pak w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (dzika róża)
60,51 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe Classic 12-pak w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (wanilia)
60,51 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Zestaw 12 świec zapachowych HS Candle w szklanych pojemnikach "Bakery Selection", czas palenia do 18 godzin na świecę, średnica 6x6 cm, słodkie i korzenne aromaty, idealny zestaw prezentowy na Adwent i zimę
60,51 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe Creation pakiet 2 w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (Cookie-Cream)
10,77 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Zestaw 12 świec zapachowych HS Candle w szklanych pojemnikach "Winter Spice Selection", do 18 godzin palenia na świecę, średnica 6x6 cm, korzenny zapach, idealny zestaw prezentowy na Adwent i Boże Narodzenie
60,51 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Bestlivings

Zestaw 4 świec zapachowych HS Candle w szklanych pojemnikach "Bakery Selection", czas palenia do 18 godzin na świecę, średnica 6x6 cm, słodkie i korzenne aromaty, idealny zestaw prezentowy na Adwent i zimę
21,19 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe Creation pakiet 2 w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (wanilia-kokos)
10,77 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe Classic 3-pak w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (dzika róża)
15,04 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe z motywem w szkle, długi czas palenia i przyjemny zapach (Black Cherry)
38,41 zł/1l
8,45 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe z motywem w szkle, długi czas palenia i przyjemny zapach (Coconut)
8,45 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach ( Kocham Cię )
10,15 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Świeca zapachowa w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (Fresh Melon)
8,45 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe motyw w szkle, długi czas palenia i przyjemny zapach (magia kwiatów)
8,58 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
219,10 zł/1kg
21,91 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Świeca zapachowa w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (Mixed Berries)
8,58 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe z motywem w szkle, długi czas palenia i przyjemny zapach (wanilia)
8,45 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Świeca zapachowa w szkle "Macaron" z pokrywką, opakowanie 12 sztuk o czasie palenia ok. 7 godzin każda, wysokość: 5cm, Ø6cm
56,18 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Bestlivings

Star Trading Wandy, Oświetlenie do podłoża, Przezroczysty, IP44, LED, 5 szt., 3 V
111,34 zł
Sprzedawca: Marketsupply

Relaxdays Uniwersalne ramię chwytne, chwytak do śmieci, przedłużka ramienia, pomoc w chwytaniu dla seniorów, aluminium, 76 cm, srebrno-czarne
88,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Świeca zapachowa odświeżacz do pokoju w szklance, długi czas palenia i przyjemny zapach (Aloe Bawełna)
8,45 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Świeca zapachowa w szkle "Macaron" z pokrywką, opakowanie 2 szt. o czasie palenia ok. 7 godzin każda, wysokość: 5 cm, Ø6 cm
10,77 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Bestlivings

Świeczki zapachowe w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach ( Urodziny )
10,15 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Zestaw 4 świec zapachowych HS Candle w szklanych pojemnikach "Floral Selection", do 18 godzin palenia każdej świecy, średnica 6x6 cm, świeży, kwiatowy zapach, zestaw prezentowy do łazienki i domu
21,19 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Bestlivings

Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
128,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Świece zapachowe z motywem w szkle, długi czas palenia i przyjemny zapach (lawenda)
8,45 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Zestaw 12 świec zapachowych HS Candle w szklanych pojemnikach "Fruit Selection", czas palenia do 18 godzin na świecę, średnica 6x6 cm, owocowy i świeży zapach, idealny zestaw prezentowy na lato i do domu
60,51 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Bestlivings

Bispol, Swieca zapachowa, kwadrat ogrod SPA, 1 sztuka
284,25 zł/1kg
11,37 zł
Sprzedawca: DABSTER_PL

BOXILAND® kalendarz adwentowy 2026 owoce orzechy & pestki bio 24 snacki
251,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Umbrella
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 80% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
80%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 10% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
10%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 10% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
10%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 30 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Drobne upominki
Liczba sztuk 6
Artykuł został bardzo dobrze przyjęty przez moich kolegów i dałem go jako mały prezent z podziękowaniami. dostawa była szybka, a towary były bardzo dobrze zapakowane, ponieważ są szklane.
Oceniono dnia 19 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Liczba sztuk 12
Wszystko idealne
Oceniono dnia 17 lipca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świece zapachowe
Liczba sztuk 6
Przedmiot zgodny z opisem
Oceniono dnia 2 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
bardzo ładny zapach
Liczba sztuk 6
jakość super zapach dobry
Oceniono dnia 6 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 12
Oceniono dnia 5 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 6
Oceniono dnia 5 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 6
Oceniono dnia 5 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 6
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Duża świeca Yankee Candle Spun Sugar Flurries



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
127,32 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
204,37 zł/1kg

Oud & Bergamot - świeca 200 g
330,86 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 654,30 zł/1kg

Świeca zapachowa Diptyque Geranium Rosa
318,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 188,70 zł/1kg

Obraz LED Harry Potter 30x40 cm - Patron
95,20 zł
Sprzedawca: Bambule

Świeczka Świeca Sojowa Dekoracyjna Zielona Herbata Z Trawą Cytrynową 250 Ml
88,81 zł
Sprzedawca: EDANTI
355,24 zł/1l

Świeca Dekoracyjna Szklana Świąteczna Ozdobna 10X5 CM Kolor Mocca
24,62 zł
Sprzedawca: EDANTI
164,13 zł/1kg

Świeca Zapachowa Świeczka Wild White Tea Świąteczna 13 Cm Okrągła Dekoracja Szklana



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
32,87 zł
Sprzedawca: EDANTI

KOTARBAU® Swieca Zapachowa Duza w Szkle z Pokrywka Wanilia Pomysl na Prezent Aromaterapia Swiece Dekoracyjne Czas palenia do 100 godzin



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
63,09 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Acqua di Parma Buongiorno, Cylidner, Żółty, 70 h, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
469,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
939,90 zł/1kg

100 szt. Diveevo Świece Rytualne 100% Wosk Pszczeli Żółty - Prawosławne Świece do Dekoracji Stołu Modlitewnego Wesele - Nietoksyczne, Sadza - Niekapiące 16,5 cm



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
96,64 zł
Sprzedawca: Diveevo

Świeca zapachowa HARIBO - różne smaki Melon Mix



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
101,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
102,93 zł/1kg

Świeca zapachowa HARIBO - różne smaki Peach Paradise



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
101,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
102,93 zł/1kg

Świeczka zapachowa Haribo Winter Fun 510g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
101,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
102,93 zł/1kg

Haribo świeczki zapachowe w słoiku - świeczki zapachowe owocowe - świeczka w słoiku - słoik na świeczkę - świeczki zapachowe w słoiku - świeczki Haribo - lampion z zapachem - Tropical Fun - 510g



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
101,90 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Relaxdays

Świeczka zapachowa Haribo Cozy Home 510g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
101,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
103,98 zł/1kg

Świeca zapachowa Winter Cherry - 510g
101,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
103,98 zł/1kg

Świeca zapachowa Vanilla Waffle Cream - 510g
101,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
103,98 zł/1kg

Świeca zapachowa Haribo Cake 510 g
101,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
101,90 zł/1kg

Świeca zapachowa Haribo Loved One 510 g
101,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
102,93 zł/1kg

50 szt. wielokolorowy zestaw świec z wosku pszczelego 5 kolorów N140: żółty, zielony, czerwony, niebieski, biały
89,71 zł
Sprzedawca: Diveevo