4,2



Na podstawie 5 opinii
Liczba sztuk:
10- 2Pokaż dostępne warianty
- 10
Świece zapachowe Creation 10-pak w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (Cookie-Cream)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
43,72 zł
+ 39,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Świece zapachowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Świeczka zapachowa Haribo Cozy Home 510g103,98 zł/1kg
101,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Zestaw 12 świec zapachowych HS Candle w szklanych pojemnikach "Bakery Selection", czas palenia do 18 godzin na świecę, średnica 6x6 cm, słodkie i korzenne aromaty, idealny zestaw prezentowy na Adwent i zimę
60,51 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe Classic 12-pak w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (dzika róża)
60,51 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe Classic 12-pak w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (wanilia)
60,51 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe Creation pakiet 2 w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (truskawkowe marzenie)
10,77 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe w szkle, długi czas palenia i przyjemny zapach ( Dziękuję )
10,15 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe Classic 12-pak w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (lawenda)
60,51 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach ( Kocham Cię )
10,15 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Świeca zapachowa w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (Fresh Melon)
8,45 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe motyw 6-pak w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (magia kwiatów)
52,12 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Świeca zapachowa w słoiku "Hearts", zapach: Rose (czerwony), 300g - pali się do 70 godzin
128,33 zł/1kg
38,50 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Świeca zapachowa w słoiku "Dziękuję", zapach: wanilia (żółty), 300g - czas palenia do 70 godzin
127,27 zł/1kg
38,18 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Karnawałowa świeca zapachowa w słoiku - wiele motywów do wyboru, - czas palenia do 110 godzin
55,16 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Bestlivings

Świeca zapachowa Happy Easter w słoiku - wiele motywów do wyboru, - czas palenia do 110 godzin
42,38 zł/1kg
21,19 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Karnawałowa świeca zapachowa w słoiku - wiele motywów do wyboru, - czas palenia do 110 godzin
29,68 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Bestlivings

Świeca zapachowa Haribo™ Christmas Bakery, świeca zapachowa w szklanym słoiku, 300 g, czas palenia 50 godzin
62,85 zł/1kg
42,74 zł
Sprzedawca: Barazzoni-Shop

Karnawałowa świeca zapachowa w słoiku - wiele motywów do wyboru, - czas palenia do 110 godzin
38,18 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Bestlivings

Christmas Bakery - świeczka zapachowa 510g od Haribo
59,59 zł/1kg
58,99 zł
Sprzedawca: Zoelibat

MILKHOUSE CANDLE Świeca zapachowa Fireside CREAM JAR (142 g)
61,09 zł
Sprzedawca: LBD

Świeca zapachowa, słoik 300 g, czas palenia 50 godzin
94,99 zł
Sprzedawca: Netsilla
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Świece zapachowe Creation 10-pack Cookie Cream
Świeczka zapachowa HS Candle o przyjemnym zapachu i czasie palenia do 18 godzin Świece zapachowe HS Candle mogą być używane jako lampiony do podgrzewaczy po ich wypaleniu Idealne jako prezent dla przyjaciół i rodziny, na urodziny, walentynki lub jako podziękowanie
Nasze dekoracyjne świece zapachowe w szkle służą jako źródło ciepła i światła. Dają one wgląd w zupełnie nowy świat zapachów. Atrakcyjnie zaprojektowane słoiki zapewniają dodatkową dekorację przestrzeni życiowej.
Po zużyciu świec słoiki można ponownie wykorzystać jako pojemniki do przechowywania i słoiki dekoracyjne.
Instrukcje dotyczące palenia:
- Przed zapaleniem należy wyprostować knot
- Palący się materiał należy utrzymywać w czystości
- Czas palenia zależy od różnych czynników, np. temperatury, wiatru itp.
- Najlepiej pali się w temperaturze od 15°C do 25°C
- Zawsze ustawiać w pozycji pionowej
- Należy przestrzegać instrukcji palenia umieszczonych na świecy DIN EN 15494
Świeczka zapachowa HS Candle o przyjemnym zapachu i czasie palenia do 18 godzin Świece zapachowe HS Candle mogą być używane jako lampiony do podgrzewaczy po ich wypaleniu Idealne jako prezent dla przyjaciół i rodziny, na urodziny, walentynki lub jako podziękowanie
Nasze dekoracyjne świece zapachowe w szkle służą jako źródło ciepła i światła. Dają one wgląd w zupełnie nowy świat zapachów. Atrakcyjnie zaprojektowane słoiki zapewniają dodatkową dekorację przestrzeni życiowej.
Po zużyciu świec słoiki można ponownie wykorzystać jako pojemniki do przechowywania i słoiki dekoracyjne.
Instrukcje dotyczące palenia:
- Przed zapaleniem należy wyprostować knot
- Palący się materiał należy utrzymywać w czystości
- Czas palenia zależy od różnych czynników, np. temperatury, wiatru itp.
- Najlepiej pali się w temperaturze od 15°C do 25°C
- Zawsze ustawiać w pozycji pionowej
- Należy przestrzegać instrukcji palenia umieszczonych na świecy DIN EN 15494
- Szerokość
- 5.8 cm
- Długość
- 6 cm
- Skład materiału
- 100% wosk
- Producent
- HS
- Liczba sztuk
- 10
- EAN
- 4059222252816
- Numer producenta
- 25277
- Szerokość
- 5.8 cm
- Długość
- 6 cm
- Skład materiału
- 100% wosk
- Producent
- HS
- Liczba sztuk
- 10
- EAN
- 4059222252816
- Numer producenta
- 25277
Pasuje również do tego

Świece zapachowe Classic 12-pak w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (wanilia)
60,51 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe Classic 12-pak w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (dzika róża)
60,51 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe Creation opakowanie 10 sztuk w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (wanilia-kokos)
43,72 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Zestaw 4 świec zapachowych HS Candle w szklanych pojemnikach "Floral Selection", do 18 godzin palenia każdej świecy, średnica 6x6 cm, świeży, kwiatowy zapach, zestaw prezentowy do łazienki i domu
21,19 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Bestlivings

Zestaw 12 świec zapachowych HS Candle w szklanych pojemnikach "Bakery Selection", czas palenia do 18 godzin na świecę, średnica 6x6 cm, słodkie i korzenne aromaty, idealny zestaw prezentowy na Adwent i zimę
60,51 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Bestlivings

Zestaw 12 świec zapachowych HS Candle w szklanych pojemnikach "Winter Spice Selection", do 18 godzin palenia na świecę, średnica 6x6 cm, korzenny zapach, idealny zestaw prezentowy na Adwent i Boże Narodzenie
60,51 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe Classic 3-pak w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (wanilia)
15,04 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe Creation pakiet 2 w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (babeczka żurawinowa)
10,77 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe Creation pakiet 2 w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (truskawkowe marzenie)
10,77 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe Classic 3-pak w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (dzika róża)
15,04 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Bestlivings

Zestaw czterech świec zapachowych HS Candle w szklanych pojemnikach "Winter Spice Selection", czas palenia do 18 godzin na świecę, średnica 6x6 cm, korzenny zapach, idealny zestaw prezentowy na Adwent i Boże Narodzenie
21,19 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Bestlivings

Zestaw 4 świec zapachowych HS Candle w szklanych pojemnikach "Fruit Selection", do 18 godzin palenia na świecę, średnica 6x6 cm, świeży, owocowy zapach, idealny zestaw prezentowy na lato i do domu
21,19 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Bestlivings

Świeca zapachowa odświeżacz do pokoju 6-pak w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (Aloe Bawełna)
50,92 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Zestaw 12 świec zapachowych HS Candle w szklanych pojemnikach "Fruit Selection", czas palenia do 18 godzin na świecę, średnica 6x6 cm, owocowy i świeży zapach, idealny zestaw prezentowy na lato i do domu
60,51 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Bestlivings

Świeczki zapachowe powiedzonka opakowanie 6 sztuk w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach ( Dziękuję )
50,92 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe w szkle, długi czas palenia i przyjemny zapach ( Dziękuję )
10,15 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe motyw 6-pak w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (Mixed Berries)
52,12 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Zestaw 4 świec zapachowych HS Candle w szklanych pojemnikach "Bakery Selection", czas palenia do 18 godzin na świecę, średnica 6x6 cm, słodkie i korzenne aromaty, idealny zestaw prezentowy na Adwent i zimę
21,19 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Bestlivings

Tealighty Nightlight Paraffin ponadprzeciętny czas palenia 50 sztuk
22,92 zł/1kg
48,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Świeczki zapachowe w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach ( Urodziny )
10,15 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe Creation pakiet 2 w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (Mango Sorbet)
10,77 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe Creation pakiet 2 w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (wanilia-kokos)
10,77 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Zestaw 12 świec zapachowych HS Candle w szklanych pojemnikach "Floral Selection", czas palenia do 18 godzin na świecę, średnica 6x6 cm, świeży, kwiatowy zapach, zestaw prezentowy do łazienki i domu
60,51 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach ( Kocham Cię )
10,15 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe Classic 12-pak w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (lawenda)
60,51 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe Classic 3-pak w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (lawenda)
15,04 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Bestlivings

Świeca zapachowa XXL (Ø13cm) "SPA" - Długi czas palenia - 3 knoty
38,88 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe Creation pakiet 2 w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (Cookie-Cream)
10,77 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe Creation opakowanie 10 sztuk w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (truskawkowe marzenie)
43,72 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Świeca zapachowa w szkle "Macaron" z pokrywką, opakowanie 12 sztuk o czasie palenia ok. 7 godzin każda, wysokość: 5cm, Ø6cm
56,18 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Bestlivings
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 80% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
80%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 20% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
20%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 12 września 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wymarzony zapach
Liczba sztuk 2
Bardzo piękny
Oceniono dnia 22 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Na górze
Liczba sztuk 2
Top
Oceniono dnia 22 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Na górze
Liczba sztuk 2
Top
Oceniono dnia 24 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 2
Oceniono dnia 1 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 2
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Duża świeca Yankee Candle Spun Sugar Flurries



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
127,32 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
204,37 zł/1kg

Oud & Bergamot - świeca 200 g
330,86 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 654,30 zł/1kg

Świeca zapachowa Diptyque Geranium Rosa
318,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 188,70 zł/1kg

Obraz LED Harry Potter 30x40 cm - Patron
95,20 zł
Sprzedawca: Bambule

Świeca Zapachowa Świeczka Wild White Tea Świąteczna 13 Cm Okrągła Dekoracja Szklana



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
32,87 zł
Sprzedawca: EDANTI

Świeczka Świeca Sojowa Dekoracyjna Zielona Herbata Z Trawą Cytrynową 250 Ml
88,81 zł
Sprzedawca: EDANTI
355,24 zł/1l

Świeca Dekoracyjna Szklana Świąteczna Ozdobna 10X5 CM Kolor Mocca
24,62 zł
Sprzedawca: EDANTI
164,13 zł/1kg

KOTARBAU® Swieca Zapachowa Duza w Szkle z Pokrywka Wanilia Pomysl na Prezent Aromaterapia Swiece Dekoracyjne Czas palenia do 100 godzin



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
63,09 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Acqua di Parma Buongiorno, Cylidner, Żółty, 70 h, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
469,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
939,90 zł/1kg

Świeca zapachowa HARIBO - różne smaki Melon Mix



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
101,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
102,93 zł/1kg

Świeca zapachowa HARIBO - różne smaki Peach Paradise



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
101,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
102,93 zł/1kg

Haribo świeczki zapachowe w słoiku - świeczki zapachowe owocowe - świeczka w słoiku - słoik na świeczkę - świeczki zapachowe w słoiku - świeczki Haribo - lampion z zapachem - Tropical Fun - 510g



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
101,90 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Relaxdays

100 szt. Diveevo Świece Rytualne 100% Wosk Pszczeli Żółty - Prawosławne Świece do Dekoracji Stołu Modlitewnego Wesele - Nietoksyczne, Sadza - Niekapiące 16,5 cm



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
96,64 zł
Sprzedawca: Diveevo

Świeczka zapachowa Haribo Winter Fun 510g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
101,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
102,93 zł/1kg

Świeczka zapachowa Haribo Cozy Home 510g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
101,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
103,98 zł/1kg

Świeca zapachowa Winter Cherry - 510g
101,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
103,98 zł/1kg

Świeca zapachowa Vanilla Waffle Cream - 510g
101,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
103,98 zł/1kg

Świeca zapachowa Haribo Cake 510 g
101,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
101,90 zł/1kg

Świeca zapachowa Haribo Loved One 510 g
101,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
102,93 zł/1kg

HARIBO A1077 Haribo Duftkerze 3er Set



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
92,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays