4,7



Na podstawie 3 opinii
Świece zapachowe w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach ( Kocham Cię )
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
10,15 zł
+ 39,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Świece zapachowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Atmosphera 130728A, 1 szt.899,89 zł/1kg
80,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Więcej informacji o reklamie
Świecznik z olejkiem eterycznym i zapachem cytryny5,31 zł/1kg
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Glade 311014, Cylidner, Kremowy, Wanilia, 1 szt.41,45 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw 12 świec zapachowych HS Candle w szklanych pojemnikach "Bakery Selection", czas palenia do 18 godzin na świecę, średnica 6x6 cm, słodkie i korzenne aromaty, idealny zestaw prezentowy na Adwent i zimę
60,51 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Bestlivings

Świeca zapachowa XL ( Ø10cm ) "SPA" - Długi czas palenia - 2 knoty
30,23 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Świeca zapachowa odświeżacz do pokoju 6-pak w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (Aloe Bawełna)
50,92 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Świeczki zapachowe z napisami, opakowanie 6 sztuk w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach ( Kocham Cię )
50,92 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe Classic 12-pak w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (dzika róża)
60,51 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe w szkle, długi czas palenia i przyjemny zapach ( Dziękuję )
10,15 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe z motywem w szkle, długi czas palenia i przyjemny zapach (Black Cherry)
38,41 zł/1l
8,45 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Świeca zapachowa odświeżacz do pokoju w szklance, długi czas palenia i przyjemny zapach (Aloe Bawełna)
8,45 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe Creation pakiet 2 w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (wanilia-kokos)
10,77 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Świeca zapachowa w szkle "Macaron" z pokrywką, opakowanie 12 sztuk o czasie palenia ok. 7 godzin każda, wysokość: 5cm, Ø6cm
56,18 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe motyw 6-pak w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (magia kwiatów)
52,12 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Świeca zapachowa w szkle "Macaron" z pokrywką, opakowanie 2 szt. o czasie palenia ok. 7 godzin każda, wysokość: 5 cm, Ø6 cm
10,77 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Bestlivings

Yankee Candle Sweet Honeycomb 49 g
13,06 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Świeca zapachowa w szkle BISPOL Aura 22H ŚWIĄTECZNY PREZENT
74,50 zł/1kg
7,45 zł
Sprzedawca: DABSTER_PL

Świeca zapachowa Pina Colada Creme, średnica 13 cm – edycja koktajlowa, świeca zapachowa z trzema knotami w szklanym słoiku, zapach ananasowo-kokosowy, czas palenia ok. 36 godzin, do ogrodu i domu
38,82 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Bestlivings

Świeca zapachowa Air Wick pieczone jabłko i laski cynamonu, 185 g
162,05 zł
-38,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
123,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Świeca zapachowa w słoiku "Hearts", zapach: kokos (zielony), 300g - czas palenia do 70 godzin
128,33 zł/1kg
38,50 zł
Sprzedawca: Bestlivings
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Świeca zapachowa do pokoju "Sayings" - I love you
Świeca zapachowa HS Candle o przyjemnym zapachu i czasie palenia do 22 godzin Świece zapachowe HS Candle mogą być używane jako lampiony do podgrzewaczy po ich wypaleniu Idealne jako prezent dla przyjaciół i rodziny, na urodziny, Walentynki lub po prostu jako podziękowanie
Nasze dekoracyjne świece zapachowe w szkle służą jako źródło ciepła i światła. Dają one wgląd w zupełnie nowy świat zapachów. Atrakcyjnie zaprojektowane słoiki zapewniają dodatkową dekorację przestrzeni życiowej.
Po zużyciu świec słoiki można ponownie wykorzystać jako pojemniki do przechowywania i słoiki dekoracyjne.
Instrukcje dotyczące palenia:
- Przed zapaleniem należy wyprostować knot
- Palący się materiał należy utrzymywać w czystości
- Czas palenia zależy od różnych czynników, np. temperatury, wiatru itp.
- Najlepiej pali się w temperaturze od 15°C do 25°C
- Zawsze ustawiać w pozycji pionowej
- Należy przestrzegać instrukcji palenia umieszczonych na świecy DIN EN 15494
Świeca zapachowa HS Candle o przyjemnym zapachu i czasie palenia do 22 godzin Świece zapachowe HS Candle mogą być używane jako lampiony do podgrzewaczy po ich wypaleniu Idealne jako prezent dla przyjaciół i rodziny, na urodziny, Walentynki lub po prostu jako podziękowanie
Nasze dekoracyjne świece zapachowe w szkle służą jako źródło ciepła i światła. Dają one wgląd w zupełnie nowy świat zapachów. Atrakcyjnie zaprojektowane słoiki zapewniają dodatkową dekorację przestrzeni życiowej.
Po zużyciu świec słoiki można ponownie wykorzystać jako pojemniki do przechowywania i słoiki dekoracyjne.
Instrukcje dotyczące palenia:
- Przed zapaleniem należy wyprostować knot
- Palący się materiał należy utrzymywać w czystości
- Czas palenia zależy od różnych czynników, np. temperatury, wiatru itp.
- Najlepiej pali się w temperaturze od 15°C do 25°C
- Zawsze ustawiać w pozycji pionowej
- Należy przestrzegać instrukcji palenia umieszczonych na świecy DIN EN 15494
- Szerokość
- 7 cm
- Długość
- 6 cm
- Kolor
- Biały
- Materiał
- Szkło
- Skład materiału
- 100% wosk
- Model
- Ich liebe Dich
- Producent
- HS
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4059222253530
- Numer producenta
- 25348
- Szerokość
- 7 cm
- Długość
- 6 cm
- Kolor
- Biały
- Materiał
- Szkło
- Skład materiału
- 100% wosk
- Model
- Ich liebe Dich
- Producent
- HS
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4059222253530
- Numer producenta
- 25348
Pasuje również do tego

Zestaw 12 świec zapachowych HS Candle w szklanych pojemnikach "Bakery Selection", czas palenia do 18 godzin na świecę, średnica 6x6 cm, słodkie i korzenne aromaty, idealny zestaw prezentowy na Adwent i zimę
60,51 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Bestlivings

Świece zapachowe z motywem w szkle, długi czas palenia i przyjemny zapach (Black Cherry)
38,41 zł/1l
8,45 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Świeca zapachowa w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (Mixed Berries)
8,58 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Tealighty Nightlight Paraffin ponadprzeciętny czas palenia 50 sztuk
22,92 zł/1kg
48,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Świece zapachowe w szkle, długi czas palenia i przyjemny zapach ( Dziękuję )
10,15 zł
Sprzedawca: Bestlivings

BRUBAKER Zestaw 6 olejków eterycznych do aromaterapii 6 x 10 ml - Lawenda Róża Rozmaryn Rumianek Cytryna Cedr - Olejek zapachowy do dyfuzora Nawilżacz Masaż Aromaterapia Pielęgnacja ciała
974,17 zł/1l
58,45 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

2X szkło ochronne (wyświetlacz + aparat) do Samsung Galaxy A55 5G folia pancerna Full 9H
50,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MSMTECHNOLOGIES

Górna okładka broszury Len 100Er A4 43806
44,02 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Zestaw 12 świec zapachowych HS Candle w szklanych pojemnikach "Winter Spice Selection", do 18 godzin palenia na świecę, średnica 6x6 cm, korzenny zapach, idealny zestaw prezentowy na Adwent i Boże Narodzenie
60,51 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Bestlivings

Świeczki zapachowe w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach ( Urodziny )
10,15 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Samsung EP-TA20, Wewnętrzna, USB, Biały
70,31 zł
Sprzedawca: Phonmatic

Świece zapachowe motyw 6-pak w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (wanilia)
52,12 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Standardowy papier do kopiowania A4 75 g (500 arkuszy)
26,86 zł
Sprzedawca: eu-bay_de

Bosch Serie 2 SPV2IKX10E, W pełni wbudowany, Wąski (45 cm), Czarny, 1,75 m, 1,65 m, 2,05 m
2 181,51 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Katomix

Świece zapachowe Classic 12-pak w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (dzika róża)
60,51 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Słuchawki Samsung EHS64AVFWE Galaxy Biały
82,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IK-Handelsgruppe

Zewnętrzny dysk twardy Intenso 2,5 cala, pamięć 2 TB, kolor: czarny
538,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Świece zapachowe z motywem w szkle, długi czas palenia i przyjemny zapach (wanilia)
8,45 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Świeca zapachowa w słoiku, długi czas palenia i przyjemny zapach (Fresh Melon)
8,45 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: D.
Sprzedawca: Bestlivings

Miękiki koc polarowy dla zwierząt, możliwość prania, 120 x 100 cm, kolor szary
220,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Zestaw 2 poduszek 80x80 cm Wypełnienie: 1500 gramów pierza, pierze gęsie 100% naturalne Poszewka poduszki: 100% bawełna Poduszka pierzasta 80 x 80 cm
239,00 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion

10 000 nasion rumianku pospolitego (Matricaria chamomilla) – delikatna roślina lecznicza i ulubienica pszczół | Aromatyczne nasiona ziół do ogrodu, na balkon i do ogrodu naturalnego
8 550,00 zł/1kg
8,55 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

Nintendo The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Nintendo Switch, E10+ (powyżej 10 lat), Nośnik fizyczny
330,44 zł
Sprzedawca: somnia24

SANILO® Deska sedesowa z mechanizmem cichego domykania Golden Leaves, deska sedesowa bezpośrednio od producenta, deska sedesowa, deska sedesowa, deska sedesowa, deska sedesowa z mechanizmem cichego domykania
418,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Tuban Hel Do Balonów Crazy Hel, Pompka do balonów, Wielobarwny, Obraz, Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 36. miesiąca życia, Drobne części. Zagrożenie..., 1 szt., Polska
49,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kadzidła HEM mix + drewniana podstawka 200szt
632,90 zł/1kg
63,29 zł
Sprzedawca: MateMundo

Świeca zapachowa w szkle "Macaron" z pokrywką, opakowanie 2 szt. o czasie palenia ok. 7 godzin każda, wysokość: 5 cm, Ø6 cm
10,77 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Bestlivings

Zestaw 12 świec zapachowych HS Candle w szklanych pojemnikach "Fruit Selection", czas palenia do 18 godzin na świecę, średnica 6x6 cm, owocowy i świeży zapach, idealny zestaw prezentowy na lato i do domu
60,51 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Bestlivings

Wandkalender 30x52cm 3M/1S
25,14 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

Bosch 4242001235159, Tabletki do czyszczenia, 6 szt.
741,31 zł/1kg
96,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 67% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
67%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 33% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
33%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 lutego 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świeca zapachowa
Witam, zamówiłam tę świecę zapachową dla mojego partnera jako prezent na urodziny, bardzo mu się podobała i oczywiście mi też się podoba, zdecydowanie mogę ją polecić.....
Oceniono dnia 23 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 13 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Duża świeca Yankee Candle Spun Sugar Flurries



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
127,32 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
204,37 zł/1kg

Oud & Bergamot - świeca 200 g
330,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 654,75 zł/1kg

Świeca zapachowa Diptyque Geranium Rosa
318,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 189,60 zł/1kg

Obraz LED Harry Potter 30x40 cm - Patron
95,20 zł
Sprzedawca: Bambule

Świeca Zapachowa Świeczka Wild White Tea Świąteczna 13 Cm Okrągła Dekoracja Szklana



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
32,87 zł
Sprzedawca: EDANTI

Świeczka Świeca Sojowa Dekoracyjna Zielona Herbata Z Trawą Cytrynową 250 Ml
88,81 zł
Sprzedawca: EDANTI
355,24 zł/1l

Świeca Dekoracyjna Szklana Świąteczna Ozdobna 10X5 CM Kolor Mocca
24,62 zł
Sprzedawca: EDANTI
164,13 zł/1kg

KOTARBAU® Swieca Zapachowa Duza w Szkle z Pokrywka Wanilia Pomysl na Prezent Aromaterapia Swiece Dekoracyjne Czas palenia do 100 godzin



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
63,09 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Acqua di Parma Buongiorno, Cylidner, Żółty, 70 h, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
470,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
940,16 zł/1kg

Świeca zapachowa HARIBO - różne smaki Melon Mix



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
101,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
102,93 zł/1kg

Świeca zapachowa HARIBO - różne smaki Peach Paradise



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
101,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
102,93 zł/1kg

Haribo świeczki zapachowe w słoiku - świeczki zapachowe owocowe - świeczka w słoiku - słoik na świeczkę - świeczki zapachowe w słoiku - świeczki Haribo - lampion z zapachem - Tropical Fun - 510g



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
101,90 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Relaxdays

100 szt. Diveevo Świece Rytualne 100% Wosk Pszczeli Żółty - Prawosławne Świece do Dekoracji Stołu Modlitewnego Wesele - Nietoksyczne, Sadza - Niekapiące 16,5 cm



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
96,64 zł
Sprzedawca: Diveevo

Świeczka zapachowa Haribo Winter Fun 510g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
101,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
102,93 zł/1kg

Świeczka zapachowa Haribo Cozy Home 510g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
101,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
103,98 zł/1kg

Świeca zapachowa Winter Cherry - 510g
101,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
103,98 zł/1kg

Świeca zapachowa Vanilla Waffle Cream - 510g
101,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
103,98 zł/1kg

Świeca zapachowa Haribo Cake 510 g
101,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
101,90 zł/1kg

Świeca zapachowa Haribo Loved One 510 g
101,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
102,93 zł/1kg

HARIBO A1077 Haribo Duftkerze 3er Set



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
92,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays