5,0



Na podstawie 1 opinii
AEG Electrolux 14005563601 140055636017 Uszczelka drzwi Uszczelka fartucha Uszczelka dna zmywarki Zmywarka również Juno Zanussi Zanker
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
111,95 zł
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Akcesoria do dużego AGD i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Electrolux - Uszczelka drzwi (dolna) - 1527401002
18,40 zł
Sprzedawca: PG-Service

Whirlpool - Türdichtung - 481246668467
143,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Obudowa Electrolux panel przedni Electrolux 4055306585 dla suszarek
439,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

AEG Zanker Zanussi Klamka do drzwi Zestaw klamki do drzwi z zamkiem, biały Pralka 405508700 4055087003
76,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Wąż dopływowy Aquastop 1,5 m do zmywarki AEG Electrolux - Nr: 140180589016
176,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Europart uchwyt drzwi AEG 405508700/3 biały kompletny do pralki
166,03 zł
Sprzedawca: InstaSpares

easyPART, np. 10095525 EUROPART, uszczelka do drzwi, np. AEG 140074278015, z 4 haczykami do piekarnika
700,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

ELECTROLUX - Uszczelka drzwi - 8581527401419
142,08 zł
Sprzedawca: InstaSpares

Klamka drzwi Europart biała jak Whirlpool 481949869162
630,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

easyPART pasuje do 10006917 BOSCH Blokada drzwi Blokada drzwi emz do zmywarki
700,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

easyPART pasuje do 49045766 – uszczelka drzwi Haier 0020300590D do pralki
994,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

easyPART pasuje do 10036066 EUROPART ORIINAL uszczelka drzwi gumowa uszczelka drzwi trójstronna górna zmywarka pasuje do Electrolux AEG Juno Zanussi Zanker 117126545
679,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

easyPART pasuje do 2211201039 AEG zawias drzwi zawias drzwi zamrażarka zawias drzwi zamrażarka zawias dolny lodówka zamrażarka Zanussi 221120103 zud euu
705,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Electrolux AEG 2231024288 Tacka na jajka Tacka na jajka Wkładka na drzwi lodówki Lodówka również Zanker Zanussi
637,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Electrolux - Türgriff - 4055067278
130,40 zł
Sprzedawca: InstaSpares

Electrolux - Tür-Verriegelung - 140036536013
125,47 zł
Sprzedawca: InstaSpares

Tachogenerator Electrolux do silnika FHP AEG 400602023/6
198,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Tuleja drzwiowa Zanussi 807120002/9 Oryginalna do pralki
249,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Europart żebro bębna ZANUSSI 5025227100/7 Oryginał do pralko-suszarki
70,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Electrolux AEG 111919228 1119192282 Pokrywka pojemnika na sól Pokrywka zmiękczacza Pokrywka uszczelniająca Pokrywka soli Zmywarka Zmywarka również Zanker Juno Zanussi
692,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Uszczelka drzwi Electrolux 14005563601
Stosowana w zmywarkach do naczyń
Zakres dostawy
- Zawartość: 1 uszczelka
numery referencyjne: (tylko do celów porównawczych
)Poniżej znajdują się "numery referencyjne lub porównawcze", które identyfikują wyświetlany przedmiot jako pasujący, jeśli ten numer znajduje się na liście.
W niektórych przypadkach różne pisownie "numeru referencyjnego lub porównawczego" są również brane pod uwagę i wyświetlane jako możliwe wpisy.
Jednak różne pisownie nie są wyczerpujące i możliwe są dalsze różne pisownie!
- grupa Electrolux: AEG Electrolux Juno Zanker Zanussi... (3)
- 1173419001 -> 14005563601/7
- 140055636017
- EAN: 7321424020683
Tabela użytkowania - nadaje się do następujących urządzeń:
Poniżej znajduje się lista wszystkich urządzeń i maszyn, dla których wyświetlany artykuł został zidentyfikowany jako odpowiedni.
Lista ta nie jest jednak wyczerpująca i możliwe jest, że istnieją inne odpowiednie urządzenia i maszyny, do których pasuje przedstawiony artykuł.
Stale staramy się aktualizować zawartość listy użytkowania i jesteśmy bardzo wdzięczni za wszelkie sugestie!
- zero (8)Oznaczenie urządzenia/modelu/E-, numer serwisowy, produkcyjny lub główny
- zmywarki AEG (2746)Oznaczenie urządzenia/modelu/e, numer serwisowy, produkcyjny lub główny
ESI 67070 XR 20100826
FÖKOXLIM0P 20100723
FÖKOXLIM0P 20100910
FÖKOXLIM0P 20110120
FÖKOXLIM0P 20110824
FÖKOXLIM0P 20120816
FÖKOXLIM0P 20121010
FÖKOXLIM0P 20121120
FÖKOXLIM0P 20130206
FÖKOXLUM0P 20100923
FÖKOXLUM0P 20110111
FÖKOXLUM0P 20110111
FÖKOXLUM0P 20110912
FÖKOXLVI0P 20101027
FÖKOXLVI0P 20101110
FÖKOXLVI0P 20110124
FÖKOXLVI0P 20110211
FÖKOXLVI0P 20110622
FÖKOXLVI0P 20110922
FÖKOXLVI0P 20120221
FÖKOXLVI0P 20120827
FÖKOXLVI0P 20121008
FÖKOXLVI0P 20121106
FÖKOXLVI0P 20121127
FÖKOXLVI0P 20130514
FÖKOXLVI0P 20131107
FÖKOXXLIMP 20100125
FÖKOXXLIMP 20100428
FÖKOXXLIMP 20100826
FÖKOXXLIMP 20101129
FÖKOXXLM0P 20101201
FÖKOXXLM0P 20101201
FÖKOXXLM0P 20110825
FÖKOXXLMP 20100126
FÖKOXXLP 20100126
FÖKOXXLP 20101217
FÖKOXXLUMP 20100216
FÖKOXXLUMP 20100505
FÖKOXXLUMP 20100826
FÖKOXXLVIP 20100210
FÖKOXXLVIP 20100701
FÖKOXXLVIP 20100825
FÖKOXXLW0P 20101201
FÖKOXXLW0P 20101201
FÖKOXXLW0P 20110826
FÖKOXXLW0P 20120907
FÖKOXXLW0P 20130502
F35000VI1P 20111017
F35000VI1P 20120802
F35000VI1P 20120810
F35000VI1P 20121003
F35000VI1P 20121029
F35000VI1P 20121129
F45020VI0P 20110322
F45020VI0P 20110518
F45020VI0P 20110823
F45020VI1P 20110908
F45020VI1P 20120809
F45020VI1P 20120925
F45020VI1P 20121017
F45020VI1P 20121205
F45020VI1P 20130311
F45020VI1P 20130508
F45020VI1P 20140214
F55000IM0P 20100722
F55000IM0P 20100923
F55000IM0P 20101210
F55000IM0P 20110712
F55000IM0P 20111128
F55000IM0P 20120817
F55000IM0P 20121004
F55000IM0P 20121108
F55000IM0P 20121205
F55000IM0P 20130507
F55000IM0P 20130614
F55000IM0P 20140212
F55000VI0P 20100722
F55000VI0P 20100906
F55000VI0P 20110224
F55000VI0P 20110224
F55000VI0P 20110621
F55000VI0P 20110727
F55000VI0P 20110802
F55000VI0P 20111129
F55000VI0P 20121012
F55000VI0P 20121025
F55000VI0P 20121128
F55000VI0P 20130506
F55000VI0P 20130701
F55000VI0P 20140211
F55000VI1P 20110623
F55000VI1P 20110908
F55000VI1P 20120809
F55000VI1P 20121010
F55000VI1P 20121025
F55000VI1P 20121204
F55000VI1P 20130507
F55000VI1P 20130613
F55000VI1P 20140219
F55000VIOP 20120809
F55002ID0P 20100920
F55002ID0P 20110120
F55002ID0P 20110713
F55002ID0P 20120821
F55002ID0P 20121003
F55002ID0P 20121113
F55002ID0P 20121219
F55002ID0P 20130614
F55002IM0P 20100923
F55002IM0P 20110111
F55002IM0P 20110725
F55002IM0P 20120813
F55002IM0P 20120925
F55002IM0P 20121108
- Kompatybilny z urządzeniami producentów
- AEGElectroluxARTHUR MARTINATAGForsHusqvarnaIKEASonstige VerlageJunoZanussiZanker
- Wysokość
- 1.3 cm
- Szerokość
- 2.2 cm
- Głębokość
- 2.2 cm
- Długość
- 0.54 m
- Kolor
- Czarny
- Producent
- Waga
- 0.048 kg
- EAN
- 7321424020683
- Numer producenta
- 140055636017
- Kompatybilny z urządzeniami producentów
- AEGElectroluxARTHUR MARTINATAGForsHusqvarnaIKEASonstige VerlageJunoZanussiZanker
- Wysokość
- 1.3 cm
- Szerokość
- 2.2 cm
- Głębokość
- 2.2 cm
- Długość
- 0.54 m
- Kolor
- Czarny
- Producent
- Waga
- 0.048 kg
- EAN
- 7321424020683
- Numer producenta
- 140055636017
Pasuje również do tego

AEG 1171580002 Uszczelka drzwi 1,8 m do zmywarki (patrz opis)
161,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Electrolux - Uszczelka drzwi (dolna) - 1527401002
18,40 zł
Sprzedawca: PG-Service

NOWOŚĆ Uszczelka drzwi 1-stronna dolna Zmywarka Electrolux AEG 1527401002
60,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

NOWOŚĆ Uszczelka drzwi 1-stronna dolna zmywarki Beko Blomberg 1882470100
117,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Silnik Electrolux 8588072524024 Nidec DB085D50E00 do suszarki bębnowej
419,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Whirlpool - Türdichtung - 481246668467
143,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Blokada drzwi AEG 8084553067 Rold DKS10A do pralki
96,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Europart drzwi komory zamrażarki AEG 206375402/8 Drzwi wewnętrzne z uszczelką Uchwyt itp. do lodówki
261,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

NOWOŚĆ Uszczelka drzwi gumowa 1-stronna dolna do zmywarki Bauknecht 481246668912
61,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Electrolux - Besteck-Korb - 1525593222
212,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Uszczelka do drzwi Electrolux Electrolux 809001402/1 dookoła 4 haczyki do płyty piekarnika
95,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Element grzejny Bosch 12004179 Grzałka Element grzejny 2000W 230V do pralki
187,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Obudowa Electrolux panel przedni Electrolux 4055306585 dla suszarek
439,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Siemens SZ36DX02, Szuflada, Siemens, Czarny, 1 szt., 660 mm, 700 mm
263,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Zestaw kół zębatych ORYGINALNY KitchenAid 2403092 Bauknecht Whirlpool 481201229629 Indesit C00374180 Przekładnia zębata Koło zębate Koło zębate Robot kuchenny Mikser stojący również Ignis Philips
118,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Electrolux M3GCP401, Zmywarka/Pralka, Proszek, 12 szt.
99,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK

Tefal XD9030, Wkład przeciwskalujący do żelazka, Niebieski, SV5030, 138 mm, 72 mm, 110 mm
76,22 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
68,60 zł
Sprzedawca: PG-Service

Juskys Polyrattan Lounge Manacor - Sofa, stolik, stołek i poduszki - Czarny i kremowy
2 791,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Bosch Siemens Neff Constructa blacha do pieczenia, blacha do ciasta, emaliowana blacha do tłuszczu 00662999, 662999, 17008354
201,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Uszczelka drzwi Electrolux 152740100/2 Dolna uszczelka fartucha do zmywarki
791,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

AEG VARIO4500, Dysza, Uniwersalne, Czarny, AEG, Bodenstaubsauger, Pudełko
213,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

easyPART pasuje do 1882470200 Uszczelka dolnych drzwi zmywarki Beko
815,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Wieszak na ubrania SONGMICS z 2 drążkami i 2 półkami, nośność do 70 kg
849,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Krups TS-01040300 Płyta do gofrownicy FDD95D10 Gofrownica
155,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

AEG - Szczotka do odkurzacza Vario 500-ø 32 mm - 9001683441
129,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Siemens 00704952 Półka na butelki 475 x 100 mm do drzwi lodówki
821,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Topchances Inteligentny zegarek dla dzieci z odtwarzaczem muzyki, grami SOS, aparatem, kalkulatorem, budzikiem i czatem głosowym dla chłopców i dziewczynek, niebieski
161,85 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Hangtong-DE

Smeg DCGC01, Dzbanek, Smeg, 10 kub., 1 szt., 208 mm, 157 mm
118,00 zł
Sprzedawca: Kuchniasklep

Whirlpool Bauknecht 481010600233 Indesit C00374878 Klamka do drzwi Klamka do drzwi Plastik srebrny czarny 530 x 30 x 41 mm Piekarnik Płyta kuchenna
165,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 24 kwietnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
wszystko w porządku
szybka wysyłka, uszczelka pasuje
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Podstawa pod pralkę Jayseuw, biała, wymiary 63 x 54 x 45,5 cm
400,46 zł
Sprzedawca: Yuet-Chi

Czarna podstawa pod pralkę Jayseuw, wymiary 63 x 54 x 45,5 cm
386,96 zł
Sprzedawca: Yuet-Chi

Jopassy 2x Podstawa pod pralkę z szufladą Czarna Podstawa pod pralkę Cokół pod pralkę 62,5x54,5x32,5cm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
634,46 zł
Sprzedawca: Yuet-Chi

Jopassy 2X Rama podstawy pralki z szufladą do suszarki do 150 kg Szafka podstawy pralki czarna
634,46 zł
Sprzedawca: Yuet-Chi

Podstawa pod pralkę Jopassy 2 wykonana ze stali Podstawa pod pralkę z szufladą do 150 kg 62,5x54,5x32,5 cm
634,46 zł
Sprzedawca: Yuet-Chi

Cokół pod pralkę Olvy z kółkami, podstawa pod pralkę, podstawa pod pralkę 300kg lodówko-suszarka



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(40)Liczba wystawionych ocen: 40
127,59 zł
Sprzedawca: Olvy

Clanmacy 2x Podstawa pod pralkę z szufladą Czarna szafka pod pralkę Podstawa pod pralkę 62,5 x 54,5 x 32,5 cm



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
539,96 zł
Sprzedawca: Yuet-Chi

Clanmacy 2X Podstawa pod pralkę z szufladą na suszarkę do 150 kg Podstawa pod pralkę Czarna



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
539,96 zł
Sprzedawca: Yuet-Chi

Łącznik Pralki I Suszarki Z Wyjmowaną Półką. Lumarko!



3,4Średnia ocena: 3,4 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
196,99 zł
Sprzedawca: vidaXL

Jayseuw Podstawa pod pralkę z 2 szufladami, czarna Szafka pod pralkę, podstawa pod pralkę 62,5 x 54,5 x 32,5 cm
539,96 zł
Sprzedawca: Yuet-Chi

Cokół pralki 2-krotny 'Bothel' z wysuwanymi półkami 150 kg Biały



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
533,31 zł
Sprzedawca: premiumxl

SucceBuy podgrzewacz do ręczników, 25 l, duży podgrzewacz do ręczników, ekran LED, ogrzewanie podłogowe, regulowany timer, automatyczne wyłączanie, do ręczników, szlafroków, koców, piżam, biały
278,99 zł
-13,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
265,99 zł
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU

Hengda – szafka pod pralkę z 2 szufladami, czarna, wymiary: 62,5 x 54,5 x 32,5 cm
589,46 zł
-49,50 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
539,96 zł
Sprzedawca: Yuet-Chi

Pralka na podwójnej podstawie "Heyen" z 2 szufladami Biały



3,9Średnia ocena: 3,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
488,11 zł
Sprzedawca: premiumxl

Rama nośna Wiltec do pralek maks. 150 kg, cokół pralki z szufladą, stalowa nadstawka do pralki i suszarki bębnowej



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
336,99 zł
Sprzedawca: WilTec

Rama łącząca do pralko-suszarki z szufladą



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
415,79 zł
Sprzedawca: premiumxl

Podstawa pod pralkę Bettizia, biała, wymiary 63 x 54 x 45,5 cm



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
400,46 zł
Sprzedawca: Yuet-Chi

Podstawa pod pralkę Bettizia, czarna, wymiary 63 x 54 x 45,5 cm



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
386,96 zł
Sprzedawca: Yuet-Chi

KOTARBAU® Waz spustowy do pralki 5m Waz do pralki Zmywarka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
99,58 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Trójnik KOTARBAU® do plaskich kanalów wentylacyjnych 120x60mm z otworem ?100mm zlacze kanalowe
41,48 zł
Sprzedawca: KOTARBAU