Camry Premium CR 7021, Przenośna myjka parowa, 0,35 l, Czarny, Biały, Przyciski, 1500 W, 3,5 bar

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

126,59 zł

361,69 zł / 1l

Darmowa wysyłka

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Złóż zamówienie w ciągu
14h 38m 48s

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Nasze najlepszeoferty
Myjki parowe i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, 4 bar, zbiornik 1,5 l, do 108 ℃, czas parowania do 45 min. i lampka ostrzegawcza LED, odkurzacz parowy do podłóg z 18 akcesoriami, czerwony
Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, 4 bar, zbiornik 1,5 l, do 108 ℃, czas parowania do 45 min. i lampka ostrzegawcza LED, odkurzacz parowy do podłóg z 18 akcesoriami, czerwony
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
318,00 zł
-18,85 zł
299,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
216,64 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 170
389,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla H.Koenig NV6400, Cylindryczna myjka parowa, 1,5 l, Arktyczny niebieski, Czarny, Biały, Przyciski, Elastyczny, 2000 W
H.Koenig NV6400, Cylindryczna myjka parowa, 1,5 l, Arktyczny niebieski, Czarny, Biały, Przyciski, Elastyczny, 2000 W
410,27 zł/1l
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
615,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Mop Parowy Czyścik Wielofunkcyjny Elektryczny Myjka Parowa 2000W Akcesoria
Mop Parowy Czyścik Wielofunkcyjny Elektryczny Myjka Parowa 2000W Akcesoria
444,75 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 72
177,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS
Zdjęcie produktu dla Clatronic DR 3653, Przenośna myjka parowa, 0,25 l, Czarny, Żółty, 5 m, 1050 W, 220-240 V
Clatronic DR 3653, Przenośna myjka parowa, 0,25 l, Czarny, Żółty, 5 m, 1050 W, 220-240 V
548,44 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 117
137,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Myjka Parowa 900-1500 W, 10 Akcesoriów
Myjka Parowa 900-1500 W, 10 Akcesoriów
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 63
99,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy Leifheit CleanTenso
Odkurzacz parowy Leifheit CleanTenso
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 186
406,45 zł
-47,35 zł
359,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla H.Koenig NV60, Przenośna myjka parowa, Czarny, Żółty, 1000 W, 230 V, 4,2 bar, 1,3 kg
H.Koenig NV60, Przenośna myjka parowa, Czarny, Żółty, 1000 W, 230 V, 4,2 bar, 1,3 kg
606,00 zł/1l
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
212,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE
Zdjęcie produktu dla H.Koenig nv6200, Cylindryczna myjka parowa, 1,5 l, Czarny, Żółty, Przyciski, 2000 W, 4 bar
H.Koenig nv6200, Cylindryczna myjka parowa, 1,5 l, Czarny, Żółty, Przyciski, 2000 W, 4 bar
366,66 zł/1l
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
549,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime
Zdjęcie produktu dla Vileda Steam XXL Plus Tragbarer Dampfreiniger 0,4 l 1550 W Schwarz (168936)
Vileda Steam XXL Plus Tragbarer Dampfreiniger 0,4 l 1550 W Schwarz (168936)
762,47 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 228
304,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla COSTWAY Ręczny odkurzacz parowy z 9 akcesoriami 3 bar/350ml/1050W/3-5min czas nagrzewania Ręczny odkurzacz parowy Żółty
COSTWAY Ręczny odkurzacz parowy z 9 akcesoriami 3 bar/350ml/1050W/3-5min czas nagrzewania Ręczny odkurzacz parowy Żółty
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
127,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Adler | Ad 7038 | Odkurzacz Parowy | Moc 1200 W | Ciśnienie Pary 3,5 Bar | Pojemność Zbiornika Na Wodę 0,45 L | Biały/Czarny
Adler | Ad 7038 | Odkurzacz Parowy | Moc 1200 W | Ciśnienie Pary 3,5 Bar | Pojemność Zbiornika Na Wodę 0,45 L | Biały/Czarny
357,78 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 41
161,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: avenido
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy 900 W 450ml zbiornik na wodę | przeciw tłuszczowi, brudowi i zanieczyszczeniom | do czyszczenia tapicerki samochodowej, kuchennej, łazienkowej Retoo
Odkurzacz parowy 900 W 450ml zbiornik na wodę | przeciw tłuszczowi, brudowi i zanieczyszczeniom | do czyszczenia tapicerki samochodowej, kuchennej, łazienkowej Retoo
166,42 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 137
78,89 zł
-5%
74,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Wëasy NVP15, Cylindryczna myjka parowa, 1,5 l, Czarny, Żółty, 1500 W, 4 bar, 35,4 kg
Wëasy NVP15, Cylindryczna myjka parowa, 1,5 l, Czarny, Żółty, 1500 W, 4 bar, 35,4 kg
360,73 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
541,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE
Zdjęcie produktu dla Pralka parowa BISSELL SteamShot
Pralka parowa BISSELL SteamShot
975,25 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
351,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Czyścik parowy ETA Aquabelo - 126490000
Czyścik parowy ETA Aquabelo - 126490000
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
171,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla 350 ml Uniwersalny, przenośny odkurzacz parowy, ręczny odkurzacz parowy bez użycia chemikaliów
350 ml Uniwersalny, przenośny odkurzacz parowy, ręczny odkurzacz parowy bez użycia chemikaliów
404,43 zł/1l
3,6Średnia ocena: 3,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
149,00 zł
-7,45 zł
141,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Zdjęcie produktu dla Vileda mop parowy 3.0 trójkątny VILE000972
Vileda mop parowy 3.0 trójkątny VILE000972
674,97 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 153
279,99 zł
-10,00 zł
269,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Maszyna do czyszczenia parą Esperanza EHS001 STORM
Maszyna do czyszczenia parą Esperanza EHS001 STORM
369,60 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
92,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla MYJKA PAROWA Czyścik do Okien PAROWNICA 1000W Ręczna Myjka 3bary STEAM CLEANER Kalorik SFC1005
MYJKA PAROWA Czyścik do Okien PAROWNICA 1000W Ręczna Myjka 3bary STEAM CLEANER Kalorik SFC1005
425,71 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
149,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KDX-GROUP

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Model:
Przenośna myjka parowa
Pojemność:
0,35 l
Kolor produktu:
Czarny, Biały
Typ kontroli:
Przyciski
Moc:
1500 W
Para pod ciśnieniem:
3,5 bar
Czyszczenie powierzchni:
Dywan, Szkło, Laminat, Płytki
Możliwość złożenia:
Nie
Ergonomiczna konstrukcja:
Tak
Wyjmowany zbiornik wody:
Nie
Schowek na przewód sieciowy:
Nie
Kabel zwijany:
Nie
Elastyczny wąż:
Tak
Waga produktu:
1,6 kg
Liczba akcesoriów w zestawie:
9 szt.
Dołączony pędzelek:
Tak
Pojemnik do uzupełniania:
Tak
Podręcznik użytkownika:
Tak


Odkurzacz parowy Camry CR7021 ułatwia czyszczenie. Zapomnij o szorowaniu plam i używaniu środków chemicznych, ponieważ jego silny strumień pary rozpuszcza brud i usuwa bakterie bez wysiłku.

CECHY:

  • Skuteczne czyszczenie: Pistolet parowy wykorzystuje moc pary do usuwania 99,9% bakterii z czyszczonych powierzchni. Para emitowana pod wysokim ciśnieniem dociera nawet do trudno ch miejsc i usuwa nieprzyjemne zapachy oraz uporczywe zabrudzenia.
  • Para pod ciśnieniem 3,5 bara: Dzięki maksymalnej mocy 1500 W i pompie o ciśnieniu 3,5 bara generuje silny strumień pary, który usuwa nawet uporczywe zabrudzenia. Zbiornik mieści 350 ml.
  • Wszystkie rodzaje powierzchni: Idealny do dokładnego czyszczenia wszystkich rodzajów powierzchni: Płytek, okien, mebli tapicerowanych, materacy, tworzyw sztucznych itp. Do zbiornika nie trzeba dodawać żadnych środków chemicznych, co zapewnia maksymalną skuteczność czyszczenia i dezynfekcji.
  • Lekki i łatwy w użyciu: Jest lekki i łatwy w użyciu, wystarczy nacisnąć przełącznik, a myjka parowa zacznie emitować parę.
  • Akcesoria: 10 akcesoriów w zestawie: 1 metalowa szczotka, 1 nylonowa szczotka, 1 elastyczny wąż przedłużający, 1 dysza z zakrzywioną końcówką, 1 nasadka do okien, 1 nasadka do tkanin, 1 lejek, 1 kubek dozujący, 1 ściereczka, 1 długa dysza.

SPECYFIKACJE:

  • Idealny do czyszczenia:
    • Płytek podłogowych i ściennych
    • Okna
    • Meble tekstylne
    • Meble plastikowe
    • Materace
    • Do 80% mniej roztoczy w materacach
    • Ochrona przed przegrzaniem
    • Maksymalne ciśnienie robocze 3,5 bara
    • 10 Akcesoria w zestawie:
    • Szczotka metalowa
    • Szczotka nylonowa
    • Elastyczny wąż przedłużający
    • Dysza z zakrzywioną końcówką
    • Nasadka do okien
    • Przystawka do tkanin
    • Lejek
    • Kubek dozujący
    • Tkanina
    • Długa dysza
    • Materiał urządzenia: tworzywo sztuczne
    • Moc maksymalna: 1500 W
    • Moc znamionowa: 900-1050 W
  • Pojemność zbiornika 350 ml


  • Myjka parowa o ciśnieniu pary 3,5 bar
  • Moc 900-1050W
  • Moc maksymalna 1500W
  • Pojemność zbiorniczka 350ml
  • Aż dziesięć akcesoriów w komplecie:
  • Okrągła końcówka ze szczotka nylonową
  • Okrągła końcówka ze szczotka drucianą
  • Końcówka zagięta
  • Końcówka przedłużająca (elastyczna)
  • Nakładka do okien
  • Przystawka do tkanin
  • Lejek
  • Miarka
  • Ściereczka
  • Dysza kolumnowa


Camry Premium CR 7021 Portable steam cleaner 0.35 L 1500 W Black White



Moc: 1100 W
Inne cechy : Ciśnienie pary do 3,5 bara
Akcesoria w zestawie : Okrągła szczotka nylonowa, Szczotka druciana, Zakrzywiona dysza natryskowa, Wąż przedłużający, Ogólna dysza parowa, Przystawka do okien, Długa dysza natryskowa, Kubek pomiarowy, Rękaw na ręcznik, Lejek.

Nazwa produktu producenta: CR 7021
Rodzina produktów producenta: Odkurzacz parowy
Bezprzewodowy: Nie
Pojemność zbiornika na wodę: 0,35 litra
Funkcja spryskiwania: Tak
Funkcje : Moc pary i różne akcesoria w zestawie pomagają w czyszczeniu okien, wnętrz samochodów, a nawet trudno ch miejsc w łazience.
Typ urządzenia : Ręczny odkurzacz parowy
Ciśnienie pary : 3,5 bara
Kolor produktu: Biały
Źródło zasilania: Zasilanie sieciowe



  • Ciśnienie pary do 3,5 bara
  • Moc: 900-1050 W
  • Maksymalna moc: 1500W
  • Pojemność zbiornika na wodę: 350 ml
  • Zawór bezpieczeństwa
  • Lampka kontrolna zasilania
  • zastosowanie: Łazienka, toaleta, płyta grzewcza i piekarnik, okna, czyszczenie felg, czyszczenie tekstyliów
  • 10 akcesoriów w zestawie:
    • Okrągła szczotka nylonowa
    • Szczotka druciana
    • Zakrzywiona dysza spryskująca
    • Wąż przedłużający
    • Ogólna dysza parowa
    • Przystawka do okien/drzwi
    • Długa dysza rozpylająca
    • Kubek pomiarowy
    • pokrywka
    • Lejek
  • Kolor: czarny/biały
  • Waga: 1,3 kg


Konstrukcja



  • Kolor produktu: czarny, biały
  • Typ:Przenośny odkurzacz parowy
  • Pojemność:0,35 l
  • Typ sterowania:Przyciski

Moc



  • Moc:1500 W

Waga i wymiary



  • Waga: 1,6 kg

Moc



  • Ciśnienie pary: 3,5 bara
  • Czyszczenie powierzchni: dywan, szkło, laminat, płytki ceramiczne

Zawartość opakowania



  • Instrukcja obsługi:
  • TakLiczba
  • dołączonych akcesoriów:9
  • sztukKubek
  • do napełniania
  • :Tak Szczotka
  • w zestawie:Tak li&gt

Ergonomia



  • Składany:Nie
  • Wyjmowany zbiornik na wodę:Nie
  • Kabel do nawijania:Nie
  • Ergonomiczna konstrukcja:Tak
  • Przechowywanie kabla:Nie
  • Elastyczny wąż:Tak




  • Przenośny odkurzacz parowy
  • Pojemność: 0,35 litra
  • 1500 W
  • 3,5 bara
  • Czarny, biały

Design

Typ*
Przenośny odkurzacz parowy
Pojemność*
0,35 L
Kolor produktu
Czarny, Biały
Rodzaj sterowania
Przyciski

Sterowanie zasilaniem

Zasilanie*
1500 W

Moc wyjściowa

Ciśnienie pary*
3,5 bar
Czyszczenie powierzchni de
Dywan, szkło, laminat, płytki

Ergonomia

Składana
Brak
Ergonomiczna konstrukcja deski do prasowania
Tak

Ergonomia

Wyjmowany zbiornik na wodę
Nie
Schowek na kabel
Nie
Chowany kabel
Nie
Elastyczny wąż
Tak

Waga i wymiary

Waga*
1,6 kg

Zawartość opakowania

Liczba dołączonych akcesoriów
9 sztuk
Szczotka w zestawie
Tak
Kubek wielokrotnego napełniania
Tak
Instrukcja obsługi
Tak


Jeśli lubisz dbać o każdy szczegół swojego domu i śledzić najnowsze trendy w produktach, które ułatwią Ci życie, kupuj Mop parowy Adler CR 7021 1500 W w najlepszej cenie.

  • Kolor:
    • Biały
    • Czarny
    • Wielokolorowy
    • Czarny/Biały
  • Moc: 1500 W
  • W zestawie:
    • Wąż
    • Instrukcja obsługi
    • Szczotka
  • Pojemność:
    • 0,35 L
    • 350 ml
  • Typ: Laptop
  • Materiał: Tworzywo sztuczne
  • Właściwości: Laptop
  • Klasyfikacja energetyczna: A
  • Konstrukcja: Ergonomiczny
  • Przybliżona waga: 1,6 kg
  • Typ sterowania: Przyciski
  • Waga: 1,6 kg


Ogólne informacje dotyczące bezpieczeństwa produktu:
Adler Sp. z o.o.
ul. Postępu 25a, Warszawa, Polska, 02-676
02-676 - Warszawa
+48228583550
php/en/Main/


Specyfikacja techniczna

  • ID produktu: 63875
  • Kolor: biały, czarny
  • Moc: 1100 W
  • Długość kabla: 275 cm
  • Materiał: tworzywo sztuczne
  • Napięcie: 250 V
  • Pojemność zbiornika na wodę: 0,35 litra
  • Średnica: 9,7 cm
  • Waga: 0,94 kg
  • Całkowita wysokość: 22,0 cm
  • Symbol producenta: cr 7021


  • Kod producenta: CR 7021
  • Regulacja mocy: Nie
  • Wskaźnik zapełnienia worka: Nie
  • Automatycznie zwijany przewód: Nie
  • Informacje dodatkowe: Lejek; Miarka; Ściereczka; Dysza kolumnowa


Czyścik parowy z zestawem funkcjonalnych końcówek to skuteczne rozwiązanie problemów zarówno codziennego, jak i okazjonalnego sprzątania. Emitowana pod dużym ciśnieniem para dociera w trudno dostępne miejsca. Z kolei wysoka temperatura sprawia, że usuwanie nawet zaschniętego brudu i tłuszczu staje się wyjątkowo proste. Używanie myjki parowej zabija też bakterie, pozostawiając czystą, higieniczną powierzchnię.

Odkryj miotłę parową Camry CR7021 10 w 1 - wszechstronnego partnera do sprzątania w domu. To innowacyjne urządzenie łączy w sobie wydajność i elastyczność dzięki maksymalnemu ciśnieniu pary 3,5 bara i mocy do 1500 W. Dzięki wadze zaledwie 1,5 kg i kompaktowym wymiarom 28 x 22,5 x 12,5 cm jest łatwa w obsłudze i idealna do użytku w ograniczonych przestrzeniach. Miotła parowa jest dostarczana z różnymi akcesoriami, które pomagają bez wysiłku czyścić różne powierzchnie. Obejmują one powierzchnię z mikrofibry do czyszczenia tapicerki i dywanów, specjalną dyszę do okien do czyszczenia szklanych powierzchni bez smug oraz elastyczne przedłużenie, które dociera do trudno ch miejsc. Dołączone nylonowe i druciane szczotki są idealne do usuwania uporczywego brudu i starych osadów z powierzchni odpornych na zarysowania. Dzięki dołączonej do zestawu miarce i lejkowi napełnianie zbiornika na wodę o pojemności 0,35 l jest dziecinnie proste, a szybki start gwarantuje natychmiastową gotowość do pracy w zaledwie 3 minuty. Camry CR7021 jest nie tylko wydajny, ale także higieniczny. Wytwarzana gorąca para eliminuje bakterie i roztocza, tworząc czyste i zdrowe środowisko w domu. Przewód o długości 2,8 metra zapewnia swobodę poruszania się po mieszkaniu, a niezmiennie pozytywne działanie potwierdzają znaki EAN 5908256835153. Zaufaj Camry CR7021 i doświadcz mocy pary, aby uzyskać lśniąco czyste podłogi, płytki, tapicerkę i nie tylko. Spełnia najwyższe standardy jakości i oferuje trwałe rozwiązanie dla wszystkich potrzeb związanych z czyszczeniem. Postaw na nowoczesne i bezwysiłkowe czyszczenie z Camry.

Camry Premium CR 7021, Typ: Przenośny odkurzacz parowy, Pojemność: 0,35 l, Kolor produktu: Czarny, Biały. Moc: 1500 W. Ciśnienie pary: 3,5 bar, Czyszczenie powierzchni: Dywan, szkło, laminat, płytki. Waga: 1,6 kg. Liczba dołączonych akcesoriów: 9 szt

Odkurzacz parowy Camry CR 7021

Higieniczna czystość... Niezależnie od tego, czy chodzi o płytki, okna, felgi, panele podłogowe, parkiet, łazienkę czy meble... Dzięki temu odkurzaczowi parowemu można czyścić prosto, łatwo, skutecznie i całkowicie bez użycia chemikaliów i środków czyszczących. 99,99% brudu, kurzu, roztoczy, grzybów i bakterii jest usuwanych. Niezwykle poręczny i lekki, niewielkie wymiary ułatwiają przechowywanie. Łatwy do napełniania dzięki dołączonej miarce oraz szerokiej gamie akcesoriów i różnych nasadek uzupełniających pakiet. Najważniejsze cechy: - Odkurzacz parowy - Generator pary o mocy 1100 W - Ciśnienie pary maks. 3,5 bara - Niezwykle poręczny i lekki - Czyści gorącą parą - Usuwa 99,9% brudu, kurzu, roztoczy, grzybów i bakterii - Wymiary: ok. 30 x 22 x 13 cm (szer. x wys. x gł.) - Długość kabla: ok. 250 cm Zakres dostawy: - 1 elastyczna dysza parowa - W zestawie 10-częściowe akcesoria: - Okrągłe szczotki (nylonowa i miedziana) - Lejek - Ściereczka do czyszczenia - Kubek z miarką - Nasadka do mycia okien - Zakrzywiona dysza - Wąż przedłużający - Nasadka z włókniny - Dysza uniwersalna

Adler Camry Premium CR 7021 Przenośny odkurzacz parowy 0,35 l 1500 W czarny, biały
Zawartość
0.35 l
Model
CR7021
Kolor
Czarny
Biały
Producent
Maksymalne ciśnienie robocze
0.004 kbar
Moc
1500 W
Waga
1.6 kg
EAN
5908256835153
Numer producenta
62557881

Zawartość
0.35 l
Model
CR7021
Kolor
Czarny
Biały
Producent
Maksymalne ciśnienie robocze
0.004 kbar
Moc
1500 W
Waga
1.6 kg
EAN
5908256835153
Numer producenta
62557881
Pasuje również do tego
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Kołdra 135x200 cm całoroczna kołdra 2. wyboru - ciepły koc do spania
Kołdra 135x200 cm całoroczna kołdra 2. wyboru - ciepły koc do spania
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 411
27,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl
Zdjęcie produktu dla Vileda Steam XXL Plus Tragbarer Dampfreiniger 0,4 l 1550 W Schwarz (168936)
Vileda Steam XXL Plus Tragbarer Dampfreiniger 0,4 l 1550 W Schwarz (168936)
762,47 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 228
304,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Clatronic DR 3653, Przenośna myjka parowa, 0,25 l, Czarny, Żółty, 5 m, 1050 W, 220-240 V
Clatronic DR 3653, Przenośna myjka parowa, 0,25 l, Czarny, Żółty, 5 m, 1050 W, 220-240 V
548,44 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 117
137,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz Ręczny Mocny Bezworkowy Samochodowy Bezprzewodowy Auta Samochodu
Odkurzacz Ręczny Mocny Bezworkowy Samochodowy Bezprzewodowy Auta Samochodu
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 78
101,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EwaToys
Zdjęcie produktu dla Elektryczna akumulatorowa kosiarka do trawy, Akumulatorowa podkaszarka do trawy z 2 akumulatorami, Ręczna akumulatorowa kosiarka do trawy 21V
Elektryczna akumulatorowa kosiarka do trawy, Akumulatorowa podkaszarka do trawy z 2 akumulatorami, Ręczna akumulatorowa kosiarka do trawy 21V
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 59
172,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: hatservice
Zdjęcie produktu dla HP Zestaw 2 oryginalnych trójkolorowy/czarnych wkładów atramentowych 305, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, Atrament barwnikowy, Tusz na bazie pigmentu, 2 szt., 120 stron(y)
HP Zestaw 2 oryginalnych trójkolorowy/czarnych wkładów atramentowych 305, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, Atrament barwnikowy, Tusz na bazie pigmentu, 2 szt., 120 stron(y)
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 416
112,78 zł
Sprzedawca: TisknuLevneCZ
Zdjęcie produktu dla Projektor LED gwiaździste niebo, muzyczny projektor gwiaździsty lampa projekcyjna pilot zdalnego sterowania/Bluetooth/timer/głośnik, dziecięce fale oceanu
Projektor LED gwiaździste niebo, muzyczny projektor gwiaździsty lampa projekcyjna pilot zdalnego sterowania/Bluetooth/timer/głośnik, dziecięce fale oceanu
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 62
49,00 zł
-8%
45,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: TanningParadise
Zdjęcie produktu dla zestaw 10 ściereczek do naczyń, bawełna, 50x70 cm, niebieska kratka
zestaw 10 ściereczek do naczyń, bawełna, 50x70 cm, niebieska kratka
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 80
248,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla AREBOS Składany wózek ręczny z dachem Szary | z siatką i kieszeniami zewnętrznymi
AREBOS Składany wózek ręczny z dachem Szary | z siatką i kieszeniami zewnętrznymi
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 329
340,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS
Zdjęcie produktu dla Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 471
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 124
19,99 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
Zestaw 12 sztuk naczyń ze stali nierdzewnej, w tym garnki i patelnie, kompatybilne z płytami indukcyjnymi. Zestaw garnków do gotowania, szklane pokrywki. Zestaw patelni o średnicach: 16, 18, 20, 21,8 i 24 cm. Kolor: srebrny. Marka: Retoo
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 523
99,89 zł
-20,00 zł
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Drapak FEANDREA większy, 141cm, gruba kolumna, stabilny, antyprzechyłowy czarny
Drapak FEANDREA większy, 141cm, gruba kolumna, stabilny, antyprzechyłowy czarny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 738
554,99 zł
Sprzedawca: Lumarko
Zdjęcie produktu dla Pulsoksymetr Pulsoksymetr palcowy z 1,5-calowym wyświetlaczem LED HD i modułem MCU Monitor nasycenia tlenem Tlenomierz krwi
Pulsoksymetr Pulsoksymetr palcowy z 1,5-calowym wyświetlaczem LED HD i modułem MCU Monitor nasycenia tlenem Tlenomierz krwi
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
71,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz piorący Kanwod Superwash 2000W, odkurzacz do dywanów i mebli tapicerowanych na sucho i mokro z pojemnikiem na chemię
Odkurzacz piorący Kanwod Superwash 2000W, odkurzacz do dywanów i mebli tapicerowanych na sucho i mokro z pojemnikiem na chemię
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 448
329,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla Mikser ręczny 450W Mikser z misą Mikser elektryczny stojący, mikser ręczny, ubijaczka do jajek, 220V, 7 prędkości, mikser ręczny, przycisk turbo, mikser Retoo
Mikser ręczny 450W Mikser z misą Mikser elektryczny stojący, mikser ręczny, ubijaczka do jajek, 220V, 7 prędkości, mikser ręczny, przycisk turbo, mikser Retoo
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 69
54,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Namiot turystyczny dla 2-4 osób. Montana 23481
Namiot turystyczny dla 2-4 osób. Montana 23481
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 66
137,00 zł
Sprzedawca: Dareknaklik
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Urządzenie do pielęgnacji twarzy Darsonval, generujące wysoką częstotliwość, służące do oczyszczania skóry, redukcji trądziku i masażu z elektrodą. Urządzenie do pielęgnacji skóry, imitujące zabiegi spa, wykorzystujące ultradźwięki. Marka: Retoo
Urządzenie do pielęgnacji twarzy Darsonval, generujące wysoką częstotliwość, służące do oczyszczania skóry, redukcji trądziku i masażu z elektrodą. Urządzenie do pielęgnacji skóry, imitujące zabiegi spa, wykorzystujące ultradźwięki. Marka: Retoo
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 413
45,49 zł
-23%
34,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Czarny kran ze stali nierdzewnej, designerska bateria umywalkowa z jednym uchwytem do łazienki, bateria łazienkowa wysokociśnieniowa, bateria z jednym uchwytem
Czarny kran ze stali nierdzewnej, designerska bateria umywalkowa z jednym uchwytem do łazienki, bateria łazienkowa wysokociśnieniowa, bateria z jednym uchwytem
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 211
145,00 zł
Sprzedawca: Homelody
Zdjęcie produktu dla Szafka pod umywalkę VASAGLE na nóżkach, 3 duże szuflady, 2 półki za drzwiami, 30 x 70 x 64 cm, biała
Szafka pod umywalkę VASAGLE na nóżkach, 3 duże szuflady, 2 półki za drzwiami, 30 x 70 x 64 cm, biała
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 122
337,00 zł
Sprzedawca: Kokiska
Zdjęcie produktu dla Revlon RVDR5222E, Czarny, Różowy, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
Revlon RVDR5222E, Czarny, Różowy, 285 mm, 100 mm, 250 mm, 1 kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 123
148,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Waga kieszonkowa 200 x 0,01g
Waga kieszonkowa 200 x 0,01g
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 239
25,99 zł
Sprzedawca: ZakupyTV
Zdjęcie produktu dla Słuchawki bezprzewodowe Grundig Bluetooth – bezprzewodowe słuchawki douszne z mikrofonem – sterowanie dotykowe – dioda LED wskazująca poziom naładowania – 7 godzin odtwarzania – 2 godziny ładowania
Słuchawki bezprzewodowe Grundig Bluetooth – bezprzewodowe słuchawki douszne z mikrofonem – sterowanie dotykowe – dioda LED wskazująca poziom naładowania – 7 godzin odtwarzania – 2 godziny ładowania
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 248
179,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo
Zdjęcie produktu dla Oświetlenie świąteczne 20 diod LED o barwie ciepłej bieli na srebrnym drucie, długość 95 cm
Oświetlenie świąteczne 20 diod LED o barwie ciepłej bieli na srebrnym drucie, długość 95 cm
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
17,34 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Inteligentny hula-hoop, regulowany, do ćwiczeń, fitness, trening brzucha, obręcz do gimnastyki - SPINSLIM, różowy
Inteligentny hula-hoop, regulowany, do ćwiczeń, fitness, trening brzucha, obręcz do gimnastyki - SPINSLIM, różowy
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
60,40 zł
-4%
57,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Zdjęcie produktu dla 6-czesciowy zestaw malarski KOTARBAU® z taca na farbe do prac remontowych i malarskich
6-czesciowy zestaw malarski KOTARBAU® z taca na farbe do prac remontowych i malarskich
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
77,36 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KOTARBAU
Zdjęcie produktu dla SONGMICS Stojak na buty 10 poziomów Szafka na buty Organizer na buty DIY Stojak wtykowy Stojak do przechowywania Biały
SONGMICS Stojak na buty 10 poziomów Szafka na buty Organizer na buty DIY Stojak wtykowy Stojak do przechowywania Biały
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 51
236,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla ALIGHTUP, szafa garderobiana, szafa z półkami i drążkiem na wieszaki, 150 x 45 x 175 cm, kolor: czarny
ALIGHTUP, szafa garderobiana, szafa z półkami i drążkiem na wieszaki, 150 x 45 x 175 cm, kolor: czarny
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 740
171,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom
Zdjęcie produktu dla ProfiCook PC-VK 1080, Czarny, Stal nierdzewna, Marynować, Stal nierdzewna, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz
ProfiCook PC-VK 1080, Czarny, Stal nierdzewna, Marynować, Stal nierdzewna, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 93
227,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Philips EasySpeed GC1751/80, Żelazko parowe, Płyta ceramiczna, 1,9 m, 100 g/min, Szary, 25 g/min
Philips EasySpeed GC1751/80, Żelazko parowe, Płyta ceramiczna, 1,9 m, 100 g/min, Szary, 25 g/min
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 315
585,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Recenzje klientów

Na podstawie 66 opinii
Oceniono dnia 10 maja 2018 na
Zgłoś
Czystość bez chemikaliów
Oceniono dnia 19 lutego 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Odkurzacz parowy OK.
Oceniono dnia 11 marca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Jestem zaskoczony
Oceniono dnia 18 lutego 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardzo poręczny i łatwy w użyciu.
Oceniono dnia 22 czerwca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Polecam
Oceniono dnia 14 maja 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Mały i poręczny
Oceniono dnia 11 kwietnia 2024 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Świetny
Oceniono dnia 28 stycznia 2022 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Odkurzacz parowy
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Parownica Karcher SC 5 EF Iron Select Bath Edition 1.512-666.0
Parownica Karcher SC 5 EF Iron Select Bath Edition 1.512-666.0
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
1 917,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Karcher_PL
1 278,66 zł/1l
Zdjęcie produktu dla COSTWAY Odkurzacz parowy 2000 W, ciśnienie pary 5 bar, 1,8 l, do 160 ℃, odkurzacz parowy podłogowy z 28 akcesoriami, kółkami i kablem zasilającym 5 m Biały
COSTWAY Odkurzacz parowy 2000 W, ciśnienie pary 5 bar, 1,8 l, do 160 ℃, odkurzacz parowy podłogowy z 28 akcesoriami, kółkami i kablem zasilającym 5 m Biały
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
419,95 zł
-10,00 zł
409,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
227,75 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, 4 bar, zbiornik 1,5 l, do 108 ℃, czas parowania do 45 min. i lampka ostrzegawcza LED, odkurzacz parowy do podłóg z 18 akcesoriami Fioletowy
Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, 4 bar, zbiornik 1,5 l, do 108 ℃, czas parowania do 45 min. i lampka ostrzegawcza LED, odkurzacz parowy do podłóg z 18 akcesoriami Fioletowy
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
335,00 zł
-16,75 zł
318,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Parownica Karcher SC 5 Deluxe Signature Line 1.513-491.0
Parownica Karcher SC 5 Deluxe Signature Line 1.513-491.0
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
2 095,10 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy COSTWAY 2000W, ciśnienie pary 5 bar, 1,8 l, do 160 ℃, odkurzacz parowy podłogowy z 28 akcesoriami, kółkami i kablem zasilającym 5 m, żółty
Odkurzacz parowy COSTWAY 2000W, ciśnienie pary 5 bar, 1,8 l, do 160 ℃, odkurzacz parowy podłogowy z 28 akcesoriami, kółkami i kablem zasilającym 5 m, żółty
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
449,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
249,97 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy COSTWAY 2000W do 108 m², ciśnienie pary 5 barów, temperatura do 160 ℃, zbiornik 1,8 l, czas nagrzewania 8 min, urządzenia parowe z 13 akcesoriami i kablem zasilającym
Odkurzacz parowy COSTWAY 2000W do 108 m², ciśnienie pary 5 barów, temperatura do 160 ℃, zbiornik 1,8 l, czas nagrzewania 8 min, urządzenia parowe z 13 akcesoriami i kablem zasilającym
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 170
389,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Karcher AG SG 4/2 Classic, Przenośna myjka parowa, 0,5 l, Antracyt, Czarny, Żółty, 5 m, 2,5 m, 1,5 l
Karcher AG SG 4/2 Classic, Przenośna myjka parowa, 0,5 l, Antracyt, Czarny, Żółty, 5 m, 2,5 m, 1,5 l
2 725,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Karcher_PL
1 817,33 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy COSTWAY 2000W do 108 m², ciśnienie pary 5 barów, temperatura do 160 ℃, zbiornik 1,8 l, czas nagrzewania 8 min, urządzenia parowe z 13 akcesoriami i kablem zasilającym
Odkurzacz parowy COSTWAY 2000W do 108 m², ciśnienie pary 5 barów, temperatura do 160 ℃, zbiornik 1,8 l, czas nagrzewania 8 min, urządzenia parowe z 13 akcesoriami i kablem zasilającym
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 170
439,95 zł
-10,00 zł
429,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, maks. ciśnienie pary 4 bar, z 19 akcesoriami, 5 min. czas nagrzewania, do 108 ℃, zbiornik 1,5 l, lampka ostrzegawcza LED, pomarańczowy
Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, maks. ciśnienie pary 4 bar, z 19 akcesoriami, 5 min. czas nagrzewania, do 108 ℃, zbiornik 1,5 l, lampka ostrzegawcza LED, pomarańczowy
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
346,75 zł
-11,29 zł
335,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 170
389,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
216,64 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy Olvy PRO – do czyszczenia mebli tapicerowanych i dywanów, w zestawie z akcesoriami oraz odkurzacz do dywanów, odkurzacz do czyszczenia na mokro do sof, materacy, samochodów i dywanów
Odkurzacz parowy Olvy PRO – do czyszczenia mebli tapicerowanych i dywanów, w zestawie z akcesoriami oraz odkurzacz do dywanów, odkurzacz do czyszczenia na mokro do sof, materacy, samochodów i dywanów
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 378
379,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy
759,98 zł/1l
Zdjęcie produktu dla giętarka do plastiku 60cm akryl PVC giętarka na gorąco grzałka giętarka na gorąco 800W 220V EU
giętarka do plastiku 60cm akryl PVC giętarka na gorąco grzałka giętarka na gorąco 800W 220V EU
469,39 zł
Sprzedawca: GreatDEshop2021
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, 4 bar, zbiornik 1,5 l, do 108 ℃, czas parowania do 45 min. i lampka ostrzegawcza LED, odkurzacz parowy do podłóg z 18 akcesoriami, czerwony
Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, 4 bar, zbiornik 1,5 l, do 108 ℃, czas parowania do 45 min. i lampka ostrzegawcza LED, odkurzacz parowy do podłóg z 18 akcesoriami, czerwony
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
318,00 zł
-18,85 zł
299,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy 6 w 1: mop parowy i szorowarka parowa o mocy 1580 W, generująca parę o temperaturze 110 °C, czas nagrzewania 15 sekund, ręczny odkurzacz parowy z obrotową szczotką do czyszczenia podłóg
Odkurzacz parowy 6 w 1: mop parowy i szorowarka parowa o mocy 1580 W, generująca parę o temperaturze 110 °C, czas nagrzewania 15 sekund, ręczny odkurzacz parowy z obrotową szczotką do czyszczenia podłóg
361,99 zł
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: Lubluelu-DE
723,98 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Myjka parowa COSTWAY, ciśnienie pary 2 bary, czas nagrzewania 1 min, moc 1400 W, zbiornik 400 ml Myjka parowa ręczna z 14 akcesoriami Szara
Myjka parowa COSTWAY, ciśnienie pary 2 bary, czas nagrzewania 1 min, moc 1400 W, zbiornik 400 ml Myjka parowa ręczna z 14 akcesoriami Szara
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
239,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Myjka parowa COSTWAY, ciśnienie pary 2 bary, czas nagrzewania 1 min, moc 1400 W, zbiornik 400 ml Myjka parowa ręczna z 14 akcesoriami Niebieski
Myjka parowa COSTWAY, ciśnienie pary 2 bary, czas nagrzewania 1 min, moc 1400 W, zbiornik 400 ml Myjka parowa ręczna z 14 akcesoriami Niebieski
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
239,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz parowy Olvy 14 w 1 z funkcją mycia i ekranem dotykowym – para o temperaturze 125°C – ręczny odkurzacz parowy do dywanów, sof i twardych podłóg – kabel o długości 5 m
Odkurzacz parowy Olvy 14 w 1 z funkcją mycia i ekranem dotykowym – para o temperaturze 125°C – ręczny odkurzacz parowy do dywanów, sof i twardych podłóg – kabel o długości 5 m
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
345,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy
Zdjęcie produktu dla Black & Decker BHSM166DSM, Mop parowy, 0,5 l, Kolor Aqua, Biały, Przyciski, Obrotowy, Stały, 6 m
Black & Decker BHSM166DSM, Mop parowy, 0,5 l, Kolor Aqua, Biały, Przyciski, Obrotowy, Stały, 6 m
893,95 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE
1 787,90 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Myjka parowa COSTWAY, ciśnienie pary 2 bary, czas nagrzewania 1 min, moc 1400 W, zbiornik 400 ml Myjka parowa ręczna z 14 akcesoriami Zielona
Myjka parowa COSTWAY, ciśnienie pary 2 bary, czas nagrzewania 1 min, moc 1400 W, zbiornik 400 ml Myjka parowa ręczna z 14 akcesoriami Zielona
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
239,95 zł
-15,77 zł
224,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Przenośny odparowywacz Olvy 12-w-1 z ekranem dotykowym – idealny do czyszczenia łazienki, kuchni, sof i mebli
Przenośny odparowywacz Olvy 12-w-1 z ekranem dotykowym – idealny do czyszczenia łazienki, kuchni, sof i mebli
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 21
195,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy