4,8



Na podstawie 4 opinii
Pralka parowa BISSELL SteamShot
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
351,09 zł
975,25 zł / 1l
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Myjki parowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
KARCHER Steam Cleaner SC 4 EasyFix Plus - 1.512-640.01 116,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Więcej informacji o reklamie
COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta216,64 zł/1l
389,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Więcej informacji o reklamie
Myjka Parowa Parownica Czyścik Odkurzacz Mop Parowy Do Podłogi Okien Zestaw166,58 zł/1l
199,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NUVIO

Więcej informacji o reklamie
Kärcher SC 4 EasyFix, Cylindryczna myjka parowa, 0,8 l, 50 cm, 100 cm, 4 m, 500 ml1 160,00 zł/1l
928,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Clatronic DR 3653, Przenośna myjka parowa, 0,25 l, Czarny, Żółty, 5 m, 1050 W, 220-240 V
548,44 zł/1l
137,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Camry Premium CR 7021, Przenośna myjka parowa, 0,35 l, Czarny, Biały, Przyciski, 1500 W, 3,5 bar
361,69 zł/1l
126,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ROTTWELL

H.Koenig NV60, Przenośna myjka parowa, Czarny, Żółty, 1000 W, 230 V, 4,2 bar, 1,3 kg
606,00 zł/1l
212,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Myjka Parowa 900-1500 W, 10 Akcesoriów
99,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Adler | Ad 7038 | Odkurzacz Parowy | Moc 1200 W | Ciśnienie Pary 3,5 Bar | Pojemność Zbiornika Na Wodę 0,45 L | Biały/Czarny
357,78 zł/1l
161,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: avenido

Odkurzacz parowy Leifheit CleanTenso
406,10 zł
-47,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
359,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

H.Koenig nv6200, Cylindryczna myjka parowa, 1,5 l, Czarny, Żółty, Przyciski, 2000 W, 4 bar
366,66 zł/1l
549,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Vileda Steam XXL Plus Tragbarer Dampfreiniger 0,4 l 1550 W Schwarz (168936)
762,47 zł/1l
304,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Mop Parowy Czyścik Wielofunkcyjny Elektryczny Myjka Parowa 2000W Akcesoria
444,75 zł/1l
177,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS

Odkurzacz parowy 900 W 450ml zbiornik na wodę | przeciw tłuszczowi, brudowi i zanieczyszczeniom | do czyszczenia tapicerki samochodowej, kuchennej, łazienkowej Retoo
166,42 zł/1l
78,89 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
74,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Czyścik parowy ETA Aquabelo - 126490000
171,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

350 ml Uniwersalny, przenośny odkurzacz parowy, ręczny odkurzacz parowy bez użycia chemikaliów
404,43 zł/1l
149,00 zł
-7,45 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
141,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

COSTWAY Ręczny odkurzacz parowy z 9 akcesoriami 3 bar/350ml/1050W/3-5min czas nagrzewania Ręczny odkurzacz parowy Żółty
127,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Parownica Karcher SC 1 Multi 1.516-404.0
2 043,00 zł/1l
408,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wëasy NVP15, Cylindryczna myjka parowa, 1,5 l, Czarny, Żółty, 1500 W, 4 bar, 35,4 kg
360,73 zł/1l
541,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

MYJKA PAROWA Czyścik do Okien PAROWNICA 1000W Ręczna Myjka 3bary STEAM CLEANER Kalorik SFC1005
425,71 zł/1l
149,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KDX-GROUP
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ręczny odkurzacz parowy
Opis produktu
Ta wydajna, ręczna myjka parowa pod wysokim ciśnieniem doskonale nadaje się do usuwania uporczywych zabrudzeń z różnych powierzchni w domu, w tym z kuchni i łazienki. Używając wyłącznie wody z kranu i pary, możesz uzyskać głębokie czyszczenie wolne od środków chemicznych, które eliminuje bakterie.
Funkcje
- **Skuteczne usuwanie brudu**: Rozbija brud i tłuszcz za pomocą pary.
- **Wszechstronne narzędzia**: Zawiera różne narzędzia do czyszczenia kuchni, grillów, łazienek, szczelin, okien i nie tylko.
- **Potężna wydajność**: jednostka o mocy 1000 W generująca ciśnienie 4,5 bara.
- **Czyszczenie bez środków chemicznych**: Do dokładnego czyszczenia wszystkich powierzchni używaj wody z kranu.
- **Steam na żądanie**: Przycisk z wbudowaną funkcją zabezpieczającą, która umożliwia uruchomienie pary tam, gdzie jej potrzebujesz.
Dołączone narzędzia
- Dzbanek do nalewania
- Wąż przedłużający
- Szczegółowy zestaw pędzli zawierający 3 pędzle oznaczone kolorami
- Kątowe narzędzie koncentryczne
- Skrobaczka do szyb
- Płaska podkładka
- Płaskie narzędzie do skrobania
- 2 ściereczki czyszczące z mikrofibry
- Dysza dodatkowa
Specyfikacje techniczne
- Moc: 1050 W
- Pojemność zbiornika na wodę: 0,36 L
- Długość przewodu: 4,8 m
- Czas nagrzewania: 60 sekund
- Długość węża: 0,8 m
- Czas pracy: do 15 minut
- Ciśnienie pary: 4,5 bara
- Waga: 1,5 kg
Wysokociśnieniowa myjka parowa BISSELL 1050W - Skuteczne sprzątanie dla Twojego domu
Odkryj wysokociśnieniową myjkę parową BISSELL o mocy 1050 W, która umożliwia skuteczne i równomierne czyszczenie. Dzięki ciśnieniu pary 4,5 bara i pojemności zbiornika na wodę 0,36 litra, ta myjka parowa jest idealna do dokładnego czyszczenia szerokiej gamy powierzchni w domu.
Potężne ciśnienie pary dla optymalnych rezultatów
Wysokociśnieniowa myjka parowa BISSELL oferuje wysokie ciśnienie pary 4,5 bara, które bez wysiłku usuwa nawet uporczywe zabrudzenia. Niezależnie od tego, czy chodzi o płytki, dywany czy uporczywe plamy z tłuszczu w kuchni - ta myjka parowa zapewnia imponujące rezultaty. Połączenie gorącej pary i silnego ciśnienia znacznie skraca czas czyszczenia.
Wszechstronność i łatwa obsługa
Praktyczny promień działania wynoszący 4,8 metra umożliwia łatwe czyszczenie nawet trudno ch miejsc. Kompaktowa konstrukcja zapewnia łatwe manewrowanie odkurzaczem parowym, a niewielka waga sprawia, że jest on łatwy w użyciu. Różne nasadki umożliwiają usuwanie różnych rodzajów zabrudzeń i skuteczne czyszczenie pomieszczeń.
Poznaj zalety wysokociśnieniowej myjki parowej BISSELL: przyjazne dla środowiska czyszczenie bez dodatków chemicznych, które nie tylko nabłyszcza podłogi, ale także redukuje alergeny i zapewnia zdrowy klimat w pomieszczeniach. Zainwestuj w skuteczne rozwiązanie do sprzątania w domu - z wysokociśnieniową myjką parową BISSELL czystość i higiena są gwarantowane!
Ręczny odkurzacz parowy Bissell to doskonałe rozwiązanie do usuwania uporczywego tłuszczu i brudu z różnych powierzchni w domu, takich jak kuchnia, łazienka i inne pomieszczenia.
Ręczny odkurzacz parowy czyści bez użycia środków chemicznych, wykorzystując jedynie czystą wodę. Dzięki strumieniowi pary zabija wszystkie bakterie w domu. Wydajna jednostka parowa o mocy 1000 W wytwarza ciśnienie 4,5 bara, a myjki parowej można używać przez 15 minut w dowolnym miejscu - wystarczy nacisnąć przycisk.
To wielofunkcyjne urządzenie posiada liczne akcesoria do różnych zadań: miarkę do zbiornika na wodę, wąż przedłużający, trzy kolorowe szczotki, szczotkę, dyszę kątową, ściągaczkę do okien, płaski pad, płaskie narzędzie do skrobania, dyszę do akcesoriów, dwie ściereczki z mikrofibry.
- Kolor: tytanowo-szary i niebieski
- Materiał: tworzywo sztuczne
- Wymiary: 24 x 13 x 21,6 cm (dł. x szer. x wys.)
- Moc: 1000 W
- Pojemność zbiornika: 0,36 litra
- Długość kabla: 4,8 m
- Długość węża: 0,8 m
- Gotowość do użycia w 60 sekund
- Maksymalne ciśnienie: 4,5 bara
- Czyszczenie bez chemikaliów - używaj tylko czystej wody do czyszczenia wszystkich powierzchni bez porów
- Para stalowa za naciśnięciem przycisku z wbudowanym zaworem bezpieczeństwa
- Nadaje się do czyszczenia blatów, zlewów, fug, łazienek i kuchni
- Narzędzia obejmują:
- 1 x miarka do napełniania zbiornika na wodę
- 1 x wąż przedłużający
- 3 x kolorowe szczotki
- 1 x szczotka szczelinowa
- 1 x dysza kątowa
- 1 x ściągaczka do okien
- 1 x Płaska podkładka
- 1 x Skrobak płaski
- 1 x dysza akcesoriów
- 2 x ściereczki z mikrofibry
Dzięki wysokociśnieniowemu odkurzaczowi parowemu Bissell 2635J w Twoim domu już nigdy nie będzie miejsca na brud i bakterie. Pożegnaj się z nimi raz na zawsze. Odkurzacz, który waży zaledwie 1,5 kg i jest bardzo łatwy w obsłudze, działa wyłącznie na bazie wody. Nie musisz więc kupować żadnych środków chemicznych, a i tak uzyskasz doskonałe rezultaty i idealnie czysty dom. Dzięki ciśnieniu gorącej pary do 4,5 bara nie tylko głęboko czyści, ale także eliminuje bakterie
Szybkie i łatweczyszczenie
Wlej zimną wodę z kranu lub wodę destylowaną do myjki i odczekaj 1 minutę. Po podgrzaniu wody zgaśnie czerwone światło i można rozpocząć czyszczenie. Para jest uruchamiana za pomocą przycisku i można ją czyścić przez maksymalnie 15 minut. Następnie należy uzupełnić zbiornik wody i odczekać minutę, aż ponownie się nagrzeje
Dom z pudełka
Urządzenie nie zapomina również o komforcie użytkownika. Dzięki przewodowi zasilającemu o długości 4,8 m i wężowi o długości 0,8 m możesz poruszać się po domu i na zewnątrz, aby wyczyścić podwyższone i trudno dostępne miejsca. Dzięki temu Twój dom będzie naprawdę czysty od góry do dołu. Przycisk uwalniania pary działa również jako blokada bezpieczeństwa, chroniąc przed nieprzyjemnymi wypadkami
- W zestawie: Akcesoria
- Napięcie: 240 V
- Moc: 1050 W
- Zawiera: Akcesoria
- Typ: Odkurzacz parowy Vaporeta
- Kolor: Szary
- Napięcie: 240 V
- Moc: 1050 W
Ogólne informacje dotyczące bezpieczeństwa produktu:
DALCQ S.A.
Rue de Hainaut 86, 6180 Courcelles - Belgique
6180 - Courcelles
+31207108650
[email protected]
BISSELL Steam Shot 2635J - Odkurzacz parowy - Odkurzacz ręczny - niebieski/tytanowy
- Zawartość
- 0.36 l
- Kolor
- NiebieskiSrebrny
- Producent
- Maksymalne ciśnienie robocze
- 0.004 kbar
- Moc
- 1050 W
- Maksymalna temperatura
- 100 °C
- Waga
- 1.36 kg
- EAN
- 001112022084111120220841011120220841
- Numer producenta
- 52794655
- Zawartość
- 0.36 l
- Kolor
- NiebieskiSrebrny
- Producent
- Maksymalne ciśnienie robocze
- 0.004 kbar
- Moc
- 1050 W
- Maksymalna temperatura
- 100 °C
- Waga
- 1.36 kg
- EAN
- 001112022084111120220841011120220841
- Numer producenta
- 52794655
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

LEGO® DUPLO® Kolejka parowa, 10874
634,81 zł
Sprzedawca: Brickcomplete_com

Clatronic KM 3765, 10 l, Czerwony, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, 1500 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
1 554,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Philips HD7548, Przelewowy ekspres do kawy, 1,32 l, Kawa mielona, 1100 W, Czarny, Metaliczny
419,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

Przedłużenie osłony drzwi Hauck 21 cm
261,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Grill kontaktowy Tefal GC241D Inicio wykonany ze stali nierdzewnej, powierzchnia grillowania 29 x 26 cm, płyty grillowe z powłoką nieprzywierającą, zintegrowany termostat
430,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: md-premium-e-commerce

Misa paleniskowa CAMP o średnicy 60 cm - wysokość: 29 cm - ze zdejmowanymi nóżkami
322,18 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ichzapfe

2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

Clatronic DR 3653, Przenośna myjka parowa, 0,25 l, Czarny, Żółty, 5 m, 1050 W, 220-240 V
548,44 zł/1l
137,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Adler | Ad 7038 | Odkurzacz Parowy | Moc 1200 W | Ciśnienie Pary 3,5 Bar | Pojemność Zbiornika Na Wodę 0,45 L | Biały/Czarny
357,78 zł/1l
161,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: avenido

Odkurzacz parowy 900 W 450ml zbiornik na wodę | przeciw tłuszczowi, brudowi i zanieczyszczeniom | do czyszczenia tapicerki samochodowej, kuchennej, łazienkowej Retoo
166,42 zł/1l
78,89 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
74,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Myjka Parowa 900-1500 W, 10 Akcesoriów
99,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Bissell SpotClean Pro, Ręczny, Głęboki, Dywan, Stopnie schodowe, Tapicerka, 2,8 l, 2,2 l, 750 W
648,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Kärcher 1.516-416.0, Przenośna myjka parowa, 0,2 l, Biały, Przyciski, 5 m, 1300 W
2 629,95 zł/1l
525,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

Poduszki, 2 Szt., Wypełnienie Z Puch/Pierze, 80X80 Cm, Białe Lumarko!
224,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

ProfiCook PC-VK 1080, Czarny, Stal nierdzewna, Marynować, Stal nierdzewna, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz
227,05 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Xiaomi Redmi Pad SE 11" 8/256GB Szary
1 828,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Kärcher SC 1 EasyFix, Przenośna myjka parowa, Czarny, Biały, 50 cm, 100 cm, 4 m, 200 ml
2 176,70 zł/1l
435,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Camry Premium CR 7021, Przenośna myjka parowa, 0,35 l, Czarny, Biały, Przyciski, 1500 W, 3,5 bar
361,69 zł/1l
126,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ROTTWELL

kanister-vertrieb® 4 sztuki kanistrów o pojemności 20 litrów, kanistry kempingowe na wodę, kolor naturalny, wraz z etykietą (4x20knn)
129,68 zł
Sprzedawca: wilai_GmbH

Xiaomi XM220002 Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C
663,63 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Prześcieradło z polaru Teddy marki étérea, 80% bawełna, 20% poliester, 180x200 – 200x200 cm
84,53 zł
Sprzedawca: magita

Nawóz wapniowo-magnezowy Dolomit 10kg
1,29 zł/1l
12,86 zł
Sprzedawca: DomoDomo

GSW brytfanna kwadratowa Gourmet GRANIT 28 x 28 x 8,5 cm , aluminium, stal nierdzewna, szkło, brytfanna kwadratowa z pokrywką ze szkła aromatyzowanego ø ok. 28 x 28 x H 8,5 cm
195,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Tefal Easy Fry EY1018, Frytkownica na gorące powietrze, 1,6 l, 30 min, Czarny, Przyciski, Suwak, 265 mm
416,88 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Pilot PANASONIC N2QAYB000829, N2QAYB000928
101,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UO-Company

Folia okienna WENKO, ochrona przed słońcem, perforowana, 56 x 200 cm
67,45 zł/1m²
99,99 zł
-24,45 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
75,54 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl

Bissell SpotClean Hydrosteam Pro, Cylindryczna myjka parowa, 1,9 l, Czarny, Miedziany, Przezroczysty, Obrotowy, Elastyczny, 4,5 m
1 199,00 zł
Sprzedawca: Digiexpert

Suszarka do paznokci Lampa LED UV do paznokci WYSOKA MOC Wyświetlacz LCD Urządzenie do utwardzania światłem Narzędzie do utwardzania paznokci Odpowiednie do wszystkich żelowych
17,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Klej termotopliwy w sztyfcie do pistoletu do klejenia - 200 mm, bezbarwny, uniwersalny klej do drewna, plastiku, tekstyliów i metalu - Ø 11 mm, 1 kg - 52 sztyfty
45,90 zł/1kg
45,90 zł
Sprzedawca: RAGI

Odkurzacz przeciw roztoczom Clatronic PC-MS 3079
859,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
75%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
25%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo praktyczny
Szybki i gotowy do użycia, poręczny i wszechstronny
Oceniono dnia 1 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetne urządzenie
Bardzo dobra jakość
Oceniono dnia 9 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 14 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Parownica Karcher SC 5 EF Iron Select Bath Edition 1.512-666.0



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
1 917,99 zł
Sprzedawca: Karcher_PL
1 278,66 zł/1l

COSTWAY Odkurzacz parowy 2000 W, ciśnienie pary 5 bar, 1,8 l, do 160 ℃, odkurzacz parowy podłogowy z 28 akcesoriami, kółkami i kablem zasilającym 5 m Biały



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
419,95 zł
-10,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
409,95 zł
Sprzedawca: FDSGmbH
227,75 zł/1l

Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, 4 bar, zbiornik 1,5 l, do 108 ℃, czas parowania do 45 min. i lampka ostrzegawcza LED, odkurzacz parowy do podłóg z 18 akcesoriami Fioletowy



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
335,00 zł
-16,75 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
318,25 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

Parownica Karcher SC 5 Deluxe Signature Line 1.513-491.0



4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
2 095,10 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE

Odkurzacz parowy COSTWAY 2000W, ciśnienie pary 5 bar, 1,8 l, do 160 ℃, odkurzacz parowy podłogowy z 28 akcesoriami, kółkami i kablem zasilającym 5 m, żółty



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
449,95 zł
Sprzedawca: FDSGmbH
249,97 zł/1l

Odkurzacz parowy COSTWAY 2000W do 108 m², ciśnienie pary 5 barów, temperatura do 160 ℃, zbiornik 1,8 l, czas nagrzewania 8 min, urządzenia parowe z 13 akcesoriami i kablem zasilającym



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(170)Liczba wystawionych ocen: 170
389,95 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

Karcher AG SG 4/2 Classic, Przenośna myjka parowa, 0,5 l, Antracyt, Czarny, Żółty, 5 m, 2,5 m, 1,5 l
2 725,99 zł
Sprzedawca: Karcher_PL
1 817,33 zł/1l

Odkurzacz parowy COSTWAY 2000W do 108 m², ciśnienie pary 5 barów, temperatura do 160 ℃, zbiornik 1,8 l, czas nagrzewania 8 min, urządzenia parowe z 13 akcesoriami i kablem zasilającym



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(170)Liczba wystawionych ocen: 170
439,95 zł
-10,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
429,95 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, maks. ciśnienie pary 4 bar, z 19 akcesoriami, 5 min. czas nagrzewania, do 108 ℃, zbiornik 1,5 l, lampka ostrzegawcza LED, pomarańczowy



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
346,75 zł
-11,29 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
335,46 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

COSTWAY odkurzacz parowy 2000W, mobilna maszyna czyszcząca ze zbiornikiem o pojemności 1,8 litra i 13 zestawami akcesoriów, szczotka parowa do dywanów, okien, szkła i zasłon, żółta



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(170)Liczba wystawionych ocen: 170
389,95 zł
Sprzedawca: FDSGmbH
216,64 zł/1l

Odkurzacz parowy Olvy PRO – do czyszczenia mebli tapicerowanych i dywanów, w zestawie z akcesoriami oraz odkurzacz do dywanów, odkurzacz do czyszczenia na mokro do sof, materacy, samochodów i dywanów



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(378)Liczba wystawionych ocen: 378
379,99 zł
Sprzedawca: Olvy
759,98 zł/1l

giętarka do plastiku 60cm akryl PVC giętarka na gorąco grzałka giętarka na gorąco 800W 220V EU
469,39 zł
Sprzedawca: GreatDEshop2021

Odkurzacz parowy COSTWAY 2000 W, 4 bar, zbiornik 1,5 l, do 108 ℃, czas parowania do 45 min. i lampka ostrzegawcza LED, odkurzacz parowy do podłóg z 18 akcesoriami, czerwony



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
318,00 zł
-18,85 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
299,15 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

Odkurzacz parowy 6 w 1: mop parowy i szorowarka parowa o mocy 1580 W, generująca parę o temperaturze 110 °C, czas nagrzewania 15 sekund, ręczny odkurzacz parowy z obrotową szczotką do czyszczenia podłóg
361,99 zł
Sprzedawca: Lubluelu-DE
723,98 zł/1l

Myjka parowa COSTWAY, ciśnienie pary 2 bary, czas nagrzewania 1 min, moc 1400 W, zbiornik 400 ml Myjka parowa ręczna z 14 akcesoriami Szara



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
239,15 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

Myjka parowa COSTWAY, ciśnienie pary 2 bary, czas nagrzewania 1 min, moc 1400 W, zbiornik 400 ml Myjka parowa ręczna z 14 akcesoriami Niebieski



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
239,15 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

Odkurzacz parowy Olvy 14 w 1 z funkcją mycia i ekranem dotykowym – para o temperaturze 125°C – ręczny odkurzacz parowy do dywanów, sof i twardych podłóg – kabel o długości 5 m



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
345,08 zł
Sprzedawca: Olvy

Myjka parowa COSTWAY, ciśnienie pary 2 bary, czas nagrzewania 1 min, moc 1400 W, zbiornik 400 ml Myjka parowa ręczna z 14 akcesoriami Zielona



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
239,95 zł
-15,77 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
224,18 zł
Sprzedawca: FDSGmbH

Przenośny odparowywacz Olvy 12-w-1 z ekranem dotykowym – idealny do czyszczenia łazienki, kuchni, sof i mebli



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
195,40 zł
Sprzedawca: Olvy