Osuszacz powietrza WENKO Cube biały 1000 g

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

77,44 zł

+ 13,99 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

śr. 30 września
Nasze najlepszeoferty
Osuszacze powietrza i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Osuszacz - Pochłaniacz wilgoci Berdsen BD-522 Biały
Osuszacz - Pochłaniacz wilgoci Berdsen BD-522 Biały
976,99 zł
Sprzedawca: Netsilla
Zdjęcie produktu dla Osuszacz powietrza Webber DEX1
Osuszacz powietrza Webber DEX1
877,99 zł
Sprzedawca: Netsilla
Zdjęcie produktu dla Elektryczny osuszacz powietrza MyBeo Osuszacz powietrza
Elektryczny osuszacz powietrza MyBeo Osuszacz powietrza
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 32
265,95 zł
-43,00 zł
222,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach
Zdjęcie produktu dla OSUSZACZ POWIETRZA ZENET 203 - oczyszcza i jonizuje powietrze
OSUSZACZ POWIETRZA ZENET 203 - oczyszcza i jonizuje powietrze
851,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zenet
Zdjęcie produktu dla Osuszacz powietrza Cube wkład 1000 g
Osuszacz powietrza Cube wkład 1000 g
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
60,99 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl
Zdjęcie produktu dla Osuszacz powietrza - pochłaniacz wilgoci O16439
Osuszacz powietrza - pochłaniacz wilgoci O16439
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 230
295,38 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store
Zdjęcie produktu dla Zabójca wilgoci 1 kg
Zabójca wilgoci 1 kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
96,99 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl
Zdjęcie produktu dla WENKO Osuszacz pomieszczeń Drop White 1000 g chlorku wapnia Możliwość uzupełniania bez użycia prądu
WENKO Osuszacz pomieszczeń Drop White 1000 g chlorku wapnia Możliwość uzupełniania bez użycia prądu
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
80,49 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl
Zdjęcie produktu dla Pochłaniacz wilgoci, osuszacz powietrza z dwoma workami w zestawie
Pochłaniacz wilgoci, osuszacz powietrza z dwoma workami w zestawie
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
22,04 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla WENKO Osuszacz pomieszczeń Drop 1000 g Air Box Piwnica samochodowa Łazienka Pokój Granulat turkusowy
WENKO Osuszacz pomieszczeń Drop 1000 g Air Box Piwnica samochodowa Łazienka Pokój Granulat turkusowy
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
100,99 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl
Zdjęcie produktu dla Pattex PA360 Osuszacz powietrza Pattex AERO 360 stopni, do pomieszczeń o kubaturze do 50 metrów sześciennych
Pattex PA360 Osuszacz powietrza Pattex AERO 360 stopni, do pomieszczeń o kubaturze do 50 metrów sześciennych
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
76,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Osuszacz powietrza 550 ml – granulat osuszający, do pomieszczeń o powierzchni do 50 m², przeciwdziała wilgoci, pleśni i nieprzyjemnym zapachom, cichy, nie wymaga zasilania, trwały
Osuszacz powietrza 550 ml – granulat osuszający, do pomieszczeń o powierzchni do 50 m², przeciwdziała wilgoci, pleśni i nieprzyjemnym zapachom, cichy, nie wymaga zasilania, trwały
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
10,77 zł
Sprzedawca: Bestlivings
Zdjęcie produktu dla Osuszacz powietrza WENKO Room Dehumidifier Cube 500 g skrzynka powietrzna piwnica samochodowa łazienka pokoje granulat biały
Osuszacz powietrza WENKO Room Dehumidifier Cube 500 g skrzynka powietrzna piwnica samochodowa łazienka pokoje granulat biały
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
68,49 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl
Zdjęcie produktu dla Fiqops osuszacz powietrza osuszacz powietrza oczyszczacz powietrza elektryczny osuszacz powietrza kompaktowy osuszacz powietrza
Fiqops osuszacz powietrza osuszacz powietrza oczyszczacz powietrza elektryczny osuszacz powietrza kompaktowy osuszacz powietrza
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
292,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi
Zdjęcie produktu dla Osuszacz powietrza WENKO Room Dehumidifier Cube Grey 1000 g chlorek wapnia Możliwość ponownego napełnienia bez użycia prądu
Osuszacz powietrza WENKO Room Dehumidifier Cube Grey 1000 g chlorek wapnia Możliwość ponownego napełnienia bez użycia prądu
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
100,99 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl
Zdjęcie produktu dla Zabójca wilgoci, opakowanie uzupełniające 1 kg
Zabójca wilgoci, opakowanie uzupełniające 1 kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
225,90 zł
-164,91 zł
60,99 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl
Zdjęcie produktu dla WENKO Zabójca wilgoci 5 kg opakowanie uzupełniające Chlorek wapnia Gospodarstwo domowe
WENKO Zabójca wilgoci 5 kg opakowanie uzupełniające Chlorek wapnia Gospodarstwo domowe
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
91,53 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl
Zdjęcie produktu dla Osuszacz powietrza WENKO Mod. Cube Beige 500 g, osuszacz powietrza
Osuszacz powietrza WENKO Mod. Cube Beige 500 g, osuszacz powietrza
66,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sympathischerladen
Zdjęcie produktu dla Osuszacz powietrza WENKO Room Dehumidifier Cube 1000 g skrzynia powietrzna piwnica samochodowa łazienka pokoje granulat niebieski
Osuszacz powietrza WENKO Room Dehumidifier Cube 1000 g skrzynia powietrzna piwnica samochodowa łazienka pokoje granulat niebieski
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
100,99 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl
Zdjęcie produktu dla Osuszacz pomieszczeń WENKO z granulatem 1 kg Osuszacz Osuszacz Klimat w pomieszczeniu
Osuszacz pomieszczeń WENKO z granulatem 1 kg Osuszacz Osuszacz Klimat w pomieszczeniu
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
130,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Osuszacz powietrza Cube White 1000 g


Designerski osuszacz powietrza Cube firmy WENKO w stylowym białym kolorze zapewnia mniejszą wilgotność i bardziej komfortowy klimat! Nowoczesny osuszacz powietrza elegancko integruje się z każdym pomieszczeniem i tworzy wizualną atrakcję w modnym kształcie sześcianu. Szczególnie praktyczny: osuszacz może być na wiele sposobów! W zaparkowanym samochodzie kempingowym lub kamperze zaparowane lub nawet zamarznięte szyby pojazdu należą już do przeszłości. Osuszacz wyciąga wilgoć z wnętrza pojazdu jak magnes. Dni zimnych i wilgotnych piwnic i pomieszczeń mieszkalnych również dobiegły końca. Środek przeciwwilgociowy intensywnie chroni ściany, meble i tekstylia przed wilgocią, pleśnią i nieprzyjemnymi zapachami. Zapobiega również powstawaniu plam z rdzy i pleśni oraz zapewnia przyjemny klimat w piwnicy, łazience, sypialni i wszystkich innych pomieszczeniach, a także w szafach. Sprytny osuszacz jest idealny do pomieszczeń o kubaturze do 80 m³. Odwilżacz zawiera 1000 g chlorku wapnia, który zaczyna wyciągać wilgoć z otoczenia natychmiast po uruchomieniu. Gdy blok chlorku wapnia wchłonie wystarczającą ilość wilgoci z powietrza w pomieszczeniu, stopniowo kapie ona do pojemnika zbiorczego, aż blok prawie całkowicie się rozpuści i można go zastąpić nowym. Ilość wody zebranej w pojemniku można odczytać w dowolnym momencie dzięki wbudowanemu wskaźnikowi poziomu wody, co jest dowodem skuteczności środka przeciwwilgociowego. Osuszacz działa całkowicie bez zasilania elektrycznego. Usuwa wilgoć z otaczającego powietrza przez okres do 3 miesięcy. Odpowiednie zestawy uzupełniające są oczywiście dostępne w WENKO. Trwałe osuszanie przez kilka miesięcy lub lat jest zatem łatwo możliwe. Jury ekspertów Plus X Award wyróżniło osuszacz powietrza WENKO Cube za rok 2017. To wyjątkowe wyróżnienie zostało przyznane w dwóch kategoriach: wzornictwo i funkcjonalność. Plus X Award to największa na świecie nagroda za innowacje w dziedzinie technologii, sportu i stylu życia. Aby zostać uhonorowanym tą nagrodą, produkt musi być wysokiej jakości, funkcjonalny i zaprojektowany zgodnie z duchem czasu. Możesz więc być pewien, że kupując osuszacz powietrza Cube od WENKO, kupujesz wysokiej jakości, atrakcyjny i wielokrotnie nagradzany produkt ze znakiem jakości.

  • Osuszacz powietrza Cube w kolorze białym zmniejsza wilgotność i chroni przed pleśnią i nieprzyjemnymi zapachami
  • Z 1000 g chlorku wapnia, blok osuszacza wystarcza na 3 miesiące, z możliwością ponownego napełnienia
  • Natychmiastowe pochłanianie wilgoci, bez zużycia energii, do wszystkich pomieszczeń do ok. 80 m³
  • Do zaparkowanych przyczep kempingowych, piwnic, łazienek, sypialni, szaf i garaży, wymiary (szer. x wys. x gł.): 16,5 x 15,7 x 16,5 cm
  • Wyróżniony za wzornictwo i funkcjonalność przez jury Plus X Award 2017
Pojemność
1 l
Kolor
Biały
Producent
Zalecana powierzchnia
80 m²
Liczba sztuk
1
Waga
1420 g
EAN
4008838235027
Numer producenta
50220100

Pojemność
1 l
Kolor
Biały
Producent
Zalecana powierzchnia
80 m²
Liczba sztuk
1
Waga
1420 g
EAN
4008838235027
Numer producenta
50220100
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Osuszacz powietrza Cube wkład 1000 g
Osuszacz powietrza Cube wkład 1000 g
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
60,99 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl
Zdjęcie produktu dla Zestaw 2 osuszaczy powietrza WENKO "Drop" w kolorze różowym 1000 g
Zestaw 2 osuszaczy powietrza WENKO "Drop" w kolorze różowym 1000 g
50,78 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 29
142,18 zł
Sprzedawca: NeuertsShop
Zdjęcie produktu dla Osuszacz powietrza WENKO Room Dehumidifier Cube 500 g skrzynka powietrzna piwnica samochodowa łazienka pokoje granulat biały
Osuszacz powietrza WENKO Room Dehumidifier Cube 500 g skrzynka powietrzna piwnica samochodowa łazienka pokoje granulat biały
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
68,49 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl
Zdjęcie produktu dla Cyfrowy termometr higrometr z czujnikiem Zegar wewnętrzny Miernik temperatury wilgotności Pomiar temperatury Mierzone wartości Celsjusz Fahrenheit Retoo
Cyfrowy termometr higrometr z czujnikiem Zegar wewnętrzny Miernik temperatury wilgotności Pomiar temperatury Mierzone wartości Celsjusz Fahrenheit Retoo
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 242
14,89 zł
-13%
12,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Osuszacz powietrza w kostce 500 g
Osuszacz powietrza w kostce 500 g
93,98 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
46,99 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl
Zdjęcie produktu dla WENKO zestaw 3 zestawów uzupełniających do osuszaczy pomieszczeń, blok granulatu do 1,4 litra wilgoci | blok uzupełniający idealny do samochodu, strychu, garażu, piwnicy, pralni, pokoju, przyczepy kempingowej do 80 m³
WENKO zestaw 3 zestawów uzupełniających do osuszaczy pomieszczeń, blok granulatu do 1,4 litra wilgoci | blok uzupełniający idealny do samochodu, strychu, garażu, piwnicy, pralni, pokoju, przyczepy kempingowej do 80 m³
33,66 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
100,99 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl
Zdjęcie produktu dla HG, Schimmel Vernichter, Środek do usuwania pleśni, 500 ml  (PRODUKT Z NIEMIEC)
HG, Schimmel Vernichter, Środek do usuwania pleśni, 500 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
210,98 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
105,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla WENKO Osuszacz pomieszczeń Drop White 1000 g chlorku wapnia Możliwość uzupełniania bez użycia prądu
WENKO Osuszacz pomieszczeń Drop White 1000 g chlorku wapnia Możliwość uzupełniania bez użycia prądu
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
80,49 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl
Zdjęcie produktu dla Osuszacz powietrza 550 ml – granulat osuszający, do pomieszczeń o powierzchni do 50 m², przeciwdziała wilgoci, pleśni i nieprzyjemnym zapachom, cichy, nie wymaga zasilania, trwały
Osuszacz powietrza 550 ml – granulat osuszający, do pomieszczeń o powierzchni do 50 m², przeciwdziała wilgoci, pleśni i nieprzyjemnym zapachom, cichy, nie wymaga zasilania, trwały
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
10,77 zł
Sprzedawca: Bestlivings
Zdjęcie produktu dla Osuszacz powietrza - pochłaniacz wilgoci O16439
Osuszacz powietrza - pochłaniacz wilgoci O16439
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 230
295,38 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store
Zdjęcie produktu dla Camelion | AG10/LR54/LR1130/389 | Alkaliczna bateria guzikowa | 10 szt.
Camelion | AG10/LR54/LR1130/389 | Alkaliczna bateria guzikowa | 10 szt.
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 377
23,40 zł
Sprzedawca: Warehouse
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Poduszka 80 x 80 cm pikowana poduszka z mikrofibry - poduszka dla alergików poduszka wypełniająca poduszka do łóżka poduszka do spania biała Poduszka
Poduszka 80 x 80 cm pikowana poduszka z mikrofibry - poduszka dla alergików poduszka wypełniająca poduszka do łóżka poduszka do spania biała Poduszka
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 142
39,97 zł
Sprzedawca: Amazinggirl
Zdjęcie produktu dla Princess 529202, Szczotka z gorącym powietrzem, Ciepły, Proste w kształcie beczki, Czarny, Plastik, Wiszący hak
Princess 529202, Szczotka z gorącym powietrzem, Ciepły, Proste w kształcie beczki, Czarny, Plastik, Wiszący hak
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 177
205,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Podróżny zasilacz Wtyczka Podróżny zasilacz Gniazdko Uniwersalny zasilacz dla USA Japonia Meksyk Kanada do UE Niemcy USA Europa Czarny
Podróżny zasilacz Wtyczka Podróżny zasilacz Gniazdko Uniwersalny zasilacz dla USA Japonia Meksyk Kanada do UE Niemcy USA Europa Czarny
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
2,99 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Osuszacz pomieszczeń WENKO Mod. Drop 1000 g o zapachu pomarańczy, obniża wilgotność powietrza
Osuszacz pomieszczeń WENKO Mod. Drop 1000 g o zapachu pomarańczy, obniża wilgotność powietrza
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
66,99 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl
Zdjęcie produktu dla Samsung, etui na Galaxy A52/A52s 5G z kieszeniami na karty, czarne
Samsung, etui na Galaxy A52/A52s 5G z kieszeniami na karty, czarne
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
147,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UNIVERS-CLUB
Zdjęcie produktu dla Łóżko tapicerowane Merax 140x200 cm z zagłówkiem o regulowanej wysokości i 4 szufladami, funkcjonalne łóżko podwójne z aksamitu ze stelażem z listew dla dorosłych i młodzieży
Łóżko tapicerowane Merax 140x200 cm z zagłówkiem o regulowanej wysokości i 4 szufladami, funkcjonalne łóżko podwójne z aksamitu ze stelażem z listew dla dorosłych i młodzieży
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 175
1 148,99 zł
-134,00 zł
1 014,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX
Zdjęcie produktu dla Osuszacz powietrza Cube 500 g o zapachu pomarańczowym
Osuszacz powietrza Cube 500 g o zapachu pomarańczowym
200,40 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
100,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz akumulatorowy Authmic, 60000 Pa/55 minut pracy/pojemnik 1,8L, bezprzewodowy, z wyświetlaczem, szczotka zapobiegająca splątywaniu włosów, bardzo cichy, idealny do sierści zwierząt, dywanów, podłóg i samochodów
Odkurzacz akumulatorowy Authmic, 60000 Pa/55 minut pracy/pojemnik 1,8L, bezprzewodowy, z wyświetlaczem, szczotka zapobiegająca splątywaniu włosów, bardzo cichy, idealny do sierści zwierząt, dywanów, podłóg i samochodów
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 672
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF
Zdjęcie produktu dla Cyfrowa waga osobista z technologią Step-On Precyzyjne czujniki Szklana waga osobista LCD do 180kg 100gr Waga kg lbs St Black Retoo
Cyfrowa waga osobista z technologią Step-On Precyzyjne czujniki Szklana waga osobista LCD do 180kg 100gr Waga kg lbs St Black Retoo
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 617
18,89 zł
-12%
16,59 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 724
1 347,00 zł
-348,00 zł
999,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH
Three screen protectors are shown, with one partially obscuring a smartphone screen.
AVANA iPhone 13 / iPhone 13 Pro osłona ekranu ze szkła pancernego 9H antyszpiegowska osłona ekranu 2 szt
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 570
51,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop
Zdjęcie produktu dla Osuszacz pomieszczeń WENKO z granulatem 1 kg Osuszacz Osuszacz Klimat w pomieszczeniu
Osuszacz pomieszczeń WENKO z granulatem 1 kg Osuszacz Osuszacz Klimat w pomieszczeniu
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
130,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Osuszacz powietrza WENKO Room Dehumidifier Cube 1000 g skrzynia powietrzna piwnica samochodowa łazienka pokoje granulat niebieski
Osuszacz powietrza WENKO Room Dehumidifier Cube 1000 g skrzynia powietrzna piwnica samochodowa łazienka pokoje granulat niebieski
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
100,99 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl
Zdjęcie produktu dla Pochłaniacz wilgoci, osuszacz powietrza z dwoma workami w zestawie
Pochłaniacz wilgoci, osuszacz powietrza z dwoma workami w zestawie
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
22,04 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla 20x Wessper HumiFill Kazeta pohlcovače vlhkosti 250g - pohlcovač vlhkosti, granulki zapobiegają powstawaniu pleśni, grzybów, nieprzyjemnych zapachów, plam pleśni, osuszacz powietrza w pomieszczeniu
20x Wessper HumiFill Kazeta pohlcovače vlhkosti 250g - pohlcovač vlhkosti, granulki zapobiegają powstawaniu pleśni, grzybów, nieprzyjemnych zapachów, plam pleśni, osuszacz powietrza w pomieszczeniu
21,43 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 43
107,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Zdjęcie produktu dla WENKO osuszacz powietrza pomieszczenie 1000 g granulat CUBE uzupełnienie pomarańczowy samochody ściany
WENKO osuszacz powietrza pomieszczenie 1000 g granulat CUBE uzupełnienie pomarańczowy samochody ściany
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
50,49 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl
Zdjęcie produktu dla Osuszacz powietrza WENKO Mod. Cube Beige 500 g, osuszacz powietrza
Osuszacz powietrza WENKO Mod. Cube Beige 500 g, osuszacz powietrza
66,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sympathischerladen
Zdjęcie produktu dla WENKO Osuszacz pomieszczeń Drop 1000 g Air Box Piwnica samochodowa Łazienka Pokój Granulat turkusowy
WENKO Osuszacz pomieszczeń Drop 1000 g Air Box Piwnica samochodowa Łazienka Pokój Granulat turkusowy
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
100,99 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl
Zdjęcie produktu dla Osuszacz powietrza WENKO Room Dehumidifier Cube 500 g skrzynka powietrzna piwnica samochodowa łazienka pokoje granulat szary
Osuszacz powietrza WENKO Room Dehumidifier Cube 500 g skrzynka powietrzna piwnica samochodowa łazienka pokoje granulat szary
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
101,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Recenzje klientów

Na podstawie 9 opinii
Oceniono dnia 2 lutego 2021 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Szybka dostawa i produkt godny polecenia
Oceniono dnia 14 stycznia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Mały i dyskretny
Oceniono dnia 18 stycznia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Super
Oceniono dnia 4 września 2021 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Osuszacz powietrza Cube 1000 g beżowy
Oceniono dnia 27 czerwca 2021 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Nic nie robi
Oceniono dnia 22 października 2024 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 29 września 2024 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 10 lutego 2023 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Osuszacz budowlany ATIKA ALE 500 N Osuszacz | 230V | 800W
Osuszacz budowlany ATIKA ALE 500 N Osuszacz | 230V | 800W
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
4 795,38 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE
Zdjęcie produktu dla Osuszacz COSTWAY 85L/dzień, osuszacz budowlany z pompą, wężem spustowym, 24-godzinnym wyłącznikiem czasowym i 2 kółkami, przemysłowe urządzenie osuszające do piwnicy, magazynu, placu budowy
Osuszacz COSTWAY 85L/dzień, osuszacz budowlany z pompą, wężem spustowym, 24-godzinnym wyłącznikiem czasowym i 2 kółkami, przemysłowe urządzenie osuszające do piwnicy, magazynu, placu budowy
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
2 899,00 zł
-199,05 zł
2 699,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla COSTWAY Osuszacz powietrza 27-73 l/dzień z 3 trybami i 24-godzinnym wyłącznikiem czasowym, osuszacz budowlany, osuszacz przemysłowy z wężem spustowym i automatycznym odszranianiem Blue
COSTWAY Osuszacz powietrza 27-73 l/dzień z 3 trybami i 24-godzinnym wyłącznikiem czasowym, osuszacz budowlany, osuszacz przemysłowy z wężem spustowym i automatycznym odszranianiem Blue
2 049,00 zł
-205,05 zł
1 843,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla COSTWAY 66 l/dobę Elektryczny osuszacz powietrza, przemysłowa suszarka budowlana z wężem odprowadzającym i pompą, urządzenie do osuszania pomieszczeń o powierzchni do 167 m² Pomarańczowy
COSTWAY 66 l/dobę Elektryczny osuszacz powietrza, przemysłowa suszarka budowlana z wężem odprowadzającym i pompą, urządzenie do osuszania pomieszczeń o powierzchni do 167 m² Pomarańczowy
1 599,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Osuszacz COSTWAY 66L/dzień, osuszacz budowlany z pompą, timer 24H, wąż spustowy i 4 kółka, osuszacz przemysłowy biały
Osuszacz COSTWAY 66L/dzień, osuszacz budowlany z pompą, timer 24H, wąż spustowy i 4 kółka, osuszacz przemysłowy biały
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
1 645,95 zł
-56,00 zł
1 589,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla COSTWAY 73 L/dzień komercyjny osuszacz powietrza do 695 m³, przemysłowy osuszacz budowlany z wężem spustowym, rolkami i wyłącznikiem czasowym, przenośny osuszacz powietrza
COSTWAY 73 L/dzień komercyjny osuszacz powietrza do 695 m³, przemysłowy osuszacz budowlany z wężem spustowym, rolkami i wyłącznikiem czasowym, przenośny osuszacz powietrza
1 734,00 zł
-140,40 zł
1 593,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla COSTWAY 66 l/dobę Elektryczny osuszacz powietrza, przemysłowa suszarka budowlana z wężem odprowadzającym i pompą, urządzenie do osuszania pomieszczeń o powierzchni do 167 m² Niebieski
COSTWAY 66 l/dobę Elektryczny osuszacz powietrza, przemysłowa suszarka budowlana z wężem odprowadzającym i pompą, urządzenie do osuszania pomieszczeń o powierzchni do 167 m² Niebieski
1 566,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Osuszacz powietrza COSTWAY 90 l/dobę, osuszacz budowlany do pomieszczeń o powierzchni 200 m², osuszacz elektryczny z pompą, wężem spustowym i kółkami, osuszacz przemysłowy
Osuszacz powietrza COSTWAY 90 l/dobę, osuszacz budowlany do pomieszczeń o powierzchni 200 m², osuszacz elektryczny z pompą, wężem spustowym i kółkami, osuszacz przemysłowy
1 641,00 zł
-82,05 zł
1 558,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla COSTWAY 60 L/dzień komercyjny osuszacz budowlany, osuszacz z wężem spustowym i 24-godzinnym wyłącznikiem czasowym, elektryczny osuszacz pomieszczeń, przemysłowe urządzenie osuszające
COSTWAY 60 L/dzień komercyjny osuszacz budowlany, osuszacz z wężem spustowym i 24-godzinnym wyłącznikiem czasowym, elektryczny osuszacz pomieszczeń, przemysłowe urządzenie osuszające
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
1 568,99 zł
-81,53 zł
1 487,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla WENKO samochodowy osuszacz powietrza 1000g poduszka wilgoci wielokrotnego użytku
WENKO samochodowy osuszacz powietrza 1000g poduszka wilgoci wielokrotnego użytku
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 74
66,99 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl
Zdjęcie produktu dla Klarstein DryFy Grand Smart 70L odvlhčovač - ovládanie cez WiFi aplikáciu, 8L nádrž, 24h časovač, automatické vypínanie, prenosný, elektrický odvlhčovač pre pivnice a miestnosti do 90 m²
Klarstein DryFy Grand Smart 70L odvlhčovač - ovládanie cez WiFi aplikáciu, 8L nádrž, 24h časovač, automatické vypínanie, prenosný, elektrický odvlhčovač pre pivnice a miestnosti do 90 m²
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
1 777,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Klarstein
Zdjęcie produktu dla Osuszacz COSTWAY 85L/dzień, osuszacz budowlany z pompą, timer 24H, uchwyt, 2 gumowe kółka i wąż spustowy, osuszacz przemysłowy czarny
Osuszacz COSTWAY 85L/dzień, osuszacz budowlany z pompą, timer 24H, uchwyt, 2 gumowe kółka i wąż spustowy, osuszacz przemysłowy czarny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
3 139,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Osuszacz powietrza Wilgoci Pochłaniacz 50L / 24H Przemysłowy Budowlany 900W
Osuszacz powietrza Wilgoci Pochłaniacz 50L / 24H Przemysłowy Budowlany 900W
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
1 849,00 zł
-250,00 zł
1 599,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla Klarstein Osuszacz i oczyszczacz powietrza elektryczny, 20 L osuszacz pomieszczeń Mały do mieszkania, sypialni, łazienki, piwnicy, Wydajny osuszacz do łazienki, Elektryczny mały osuszacz
Klarstein Osuszacz i oczyszczacz powietrza elektryczny, 20 L osuszacz pomieszczeń Mały do mieszkania, sypialni, łazienki, piwnicy, Wydajny osuszacz do łazienki, Elektryczny mały osuszacz
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
1 561,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Klarstein
Zdjęcie produktu dla Klarstein DryFy Connect 60L Osuszacz powietrza, 60L/24h, Sterowanie aplikacją WiFi, Zbiornik 8L, Timer, Osuszacz do pomieszczeń 45-65m², Automatyczne wyłączanie, Przenośny, Antracytowy
Klarstein DryFy Connect 60L Osuszacz powietrza, 60L/24h, Sterowanie aplikacją WiFi, Zbiornik 8L, Timer, Osuszacz do pomieszczeń 45-65m², Automatyczne wyłączanie, Przenośny, Antracytowy
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
1 474,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Klarstein
Zdjęcie produktu dla Komercyjny osuszacz powietrza COSTWAY 118 l/dzień do pomieszczeń o powierzchni do 790 m², osuszacz budowlany z 24-godzinnym wyłącznikiem czasowym, 4 kółka i wąż spustowy osuszacz przemysłowy
Komercyjny osuszacz powietrza COSTWAY 118 l/dzień do pomieszczeń o powierzchni do 790 m², osuszacz budowlany z 24-godzinnym wyłącznikiem czasowym, 4 kółka i wąż spustowy osuszacz przemysłowy
2 319,00 zł
-84,00 zł
2 235,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla COSTWAY Osuszacz powietrza 27-73,5 l/dzień z 3 trybami i 24-godzinnym wyłącznikiem czasowym, osuszacz budowlany, osuszacz przemysłowy z wężem spustowym i automatycznym odszranianiem Biały
COSTWAY Osuszacz powietrza 27-73,5 l/dzień z 3 trybami i 24-godzinnym wyłącznikiem czasowym, osuszacz budowlany, osuszacz przemysłowy z wężem spustowym i automatycznym odszranianiem Biały
2 094,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Osuszacz powietrza COSTWAY 40 l/dzień, cichy osuszacz powietrza z 3 trybami pracy, 24-godzinnym timerem, wyświetlaczem LED, blokadą przed dziećmi i wężem spustowym, osuszacz powietrza na kółkach
Osuszacz powietrza COSTWAY 40 l/dzień, cichy osuszacz powietrza z 3 trybami pracy, 24-godzinnym timerem, wyświetlaczem LED, blokadą przed dziećmi i wężem spustowym, osuszacz powietrza na kółkach
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
869,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Osuszacz powietrza COSTWAY 35 l/dzień, osuszacz elektryczny z 3 trybami pracy, 24-godzinnym wyłącznikiem czasowym, 3-kolorowym wyświetlaczem, wężem spustowym i rolkami, osuszacz biały
Osuszacz powietrza COSTWAY 35 l/dzień, osuszacz elektryczny z 3 trybami pracy, 24-godzinnym wyłącznikiem czasowym, 3-kolorowym wyświetlaczem, wężem spustowym i rolkami, osuszacz biały
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
892,99 zł
-47,44 zł
845,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH
Zdjęcie produktu dla Klarstein Smart, osuszacz i oczyszczacz powietrza, elektryczny, 50 l, do mieszkania, sypialni, łazienki, piwnicy
Klarstein Smart, osuszacz i oczyszczacz powietrza, elektryczny, 50 l, do mieszkania, sypialni, łazienki, piwnicy
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
1 165,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Klarstein