4,8



Na podstawie 108 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Simplicol, Barwnik do tkanin czerwony rybn, 150g (PRODUKT Z NIEMIEC)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
44,44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
38,33 zł-13%
225,47 zł / 1kg
+ 19,49 zł za wysyłkę
Nasze najlepszeoferty
Farby do tkanin i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Simplicol - Intensywny Barwnik Do Tkanin, Oliwkowa Zieleń, 559G53,87 zł/1kg
30,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Simplicol, Barwnik do tkanin czarny, 400g (PRODUKT Z NIEMIEC)60,07 zł/1kg
24,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Marabu 1719000000084, Niebieski, Zielony, Farba w spraju, Płynny, 300 ml, 3 szt.232,90 zł/1l
69,87 zł
Sprzedawca: MATFEL

Simplicol 1706, Jeżyna, Czerwony, 1 szt., 150 g, Pudełko, Niemcy
354,93 zł/1l
53,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

7 Artists Farba do tkanin odporna na pranie w pralce – czarna farba do tkanin 125 ml | Farba do tkanin | Farby do tkanin odporne na pranie | Farby do tkanin | Fabric Paint
1 405,44 zł/1l
175,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Simplicol barwnik do tekstyliów expert delfin szary 150g & utrwalacz koloru expert 90ml
814,58 zł/1l
195,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Decola - Classic Red Textile Dye 50ml | Highly Pigmented Textile Dyes Machine Washable | Made by Neva Palette
25,35 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

Simplicol Aksamitna Czern Barwnik do tkanin, 550 g
98,84 zł/1kg
69,19 zł
Sprzedawca: Katomix

Ideal All in One, Barwnik do tkanin Czarny, 350g
81,75 zł/1kg
32,70 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Nieprzezroczysty barwnik do tkanin Pebeo Setacolor, 250 ml, żółty cytrynowy
525,20 zł/1l
131,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Marabu 173522064, Limonka, 1 szt.
1 144,80 zł/1kg
28,62 zł
Sprzedawca: VISO

Tusz do tkanin, kolory uzupełniające
725,80 zł/1kg
145,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy

Farba do tkanin - Pentart - czerwona 50ml
440,00 zł/1l
22,00 zł
Sprzedawca: Loveart

Nieprzezroczysty barwnik do tkanin Setacolor - Turkusowy niebieski - 45 ml
1 180,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Darwi DA0100050752C Farba do tkanin Orange 50 ml 1 szt.
438,00 zł/1l
21,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Lazur Barwnik Do Tkanin Khaki 15 G
23,96 zł/1kg
5,99 zł
Sprzedawca: SmartSprzedazNet

Marabu 17160005013 Barwnik do tkanin Marabu "Textile", pomarańczowy, 50 ml
1 210,00 zł/1l
60,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

KREUL Textilfarbe JAVANA "Opak", rot, 50 ml
621,80 zł/1l
31,09 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Simplicol intensywny barwnik do tkanin w płynie all in 1 w kolorze rubinowej czerwieni
Intensywny barwnik do tkanin rubinowa czerwień Idealny do ponownego farbowania, odbarwiania i odświeżania. Nadaje ubraniom i tkaninom trwałe, wspaniałe kolory: po prostu w pralce! To właśnie charakteryzuje intensywny barwnik do tkanin Płynna formuła zapewniająca doskonałe rezultaty w temperaturze 40°. Zoptymalizowany również dla pralek oszczędzających wodę. Płynny barwnik do tkanin natychmiast się rozpuszcza i zapewnia intensywne, równomierne zabarwienie. Bez pozostałości: brak pozostałości w maszynie i na tkaninach. Wszystko w jednym: sól barwiąca jest już dołączona.
Brauns-Heitmann GmbH & Co KG Lütkefeld 15 34414 Warburg
Hasło ostrzegawcze: Niebezpieczeństwo!
H334 Może powodowaćobjawyalergii lub astmylub trudności w oddychaniuw następstwie wdychania. H317Może powodować reakcję alergiczną skóry. P101W razie konieczności zasięgnięciaporady lekarza należymieć pod rękąpojemnik z produktemlub etykietę.P102Przechowywać w miejscu niem dla dzieci. P280Nosićrękawice ochronne/ochronę oczu/ochronę twarzy.
P302+P352 W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ:Umyćdużą ilościąwody z mydłem. P310Natychmiastskontaktować sięz OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem/producentem. P304+P341W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO DRÓG ODDECHOWYCH: W przypadku trudności z oddychaniemwyprowadzićnaświeże powietrze i zapewnić warunki do odpoczynku w pozycjiumożliwiającej swobodne oddychanie.P501Usuwać zawartość/pojemnikzgodnie z lokalnymi i krajowymiprzepisami.
Bezpieczne użytkowanie produktu. Przed użyciem zawsze przeczytać etykietę i informacje o produkcie.
Barwnik w płynie i utrwalacz.
Idealny do farbowania i odświeżania kolorów.
Przeznaczony do stosowania w pralce.
Simplicol Barwnik do tkanin Intensywny nadaje się do farbowania bawełny, lnu, wiskozy i tkanin mieszanych (tkaniny z zawartością sztucznych włókien do 50%).
Dzięki płynnej formule błyskawicznie się rozpuszcza - intensywny, równomierny efekt farbowania.
Idealny również do pralek z systemem oszczędzania wody.
Jedno opakowanie wystarcza, aby trwale pofarbować ok. 600g białego materiału, nadając mu intensywny kolor.
Stosowanie
Otworzyć butelkę i woreczek, a następnie włożyć do bębna pralki razem z tkaninami.
Włączyć program Syntetyki 40° bez prania wstępnego.
Następnie od razu wyprać z proszkiem do prania.
Przed użyciem zapoznaj się z instrukcją znajdującą się wewnątrz opakowania.
Efekt farbowania Intensywne, trwałe kolory.
Po farbowaniu tkaniny można prać, zgodnie z metką producenta tkaniny w temperaturach do 95°.
Barwnik do tekstyliów do stosowania w pralce.
Kochaj kolor, żyj bardziej kolorowo: to bardzo proste dzięki simplicol Textile Dye Intensive. Nadaj swoim ubraniom i tekstyliom domowym nowy wygląd w jednym praniu.
Barwnik tekstylny nadaje się do tkanin bawełnianych, wiskozowych, lnianych i mieszanych. Nakłada się go bezpośrednio do bębna w temperaturze 40 °C. Tam płynna farba natychmiast się rozpuszcza i zapewnia równomierne, lśniące zabarwienie bez plam.
Barwione tekstylia można następnie prać (w temperaturze do 95 °C) zgodnie z etykietą prania.
1. Włóż czystą tkaninę luźno do pralki lub ładowarki górnej.
2. Otwórz butelkę i worek i umieść je bezpośrednio na tkaninach w bębnie.
3. Uruchomić program łatwej pielęgnacji 40 ° C bez prania wstępnego.
4. Wyjąć butelkę i worek. Umyj raz zabarwione tkaniny w pralce detergentem zgodnie z etykietą prania.
Jedno opakowanie trwale barwi około 600 g tkaniny (sucha masa) w pełnym tonie. Odpowiada to na przykład jednej parze dżinsów, trzem ręcznikom, czterem T-shirtom lub jednemu ręcznikowi kąpielowemu. Przy większej ilości prania kolorystyka będzie jaśniejsza. Jednocześnie możesz farbować do 1 200 g prania. Należy użyć maksymalnie dwóch opakowań simplicol Textile Dye Intensive. Podczas barwienia barwnik tekstylny trwale wiąże się z tkaniną. Farbowane ubrania można następnie wyprać i wysuszyć jak zwykle.
Płynny kolor: Zawiera masę reakcyjną metylochloroizotiazolinonu i metyloizotiazolinonu (3:1). Może powodować reakcje alergiczne.
Fixierer: Uwaga. Powoduje silne podrażnienie oczu. Jeśli wymagana jest porada lekarska, przygotuj opakowanie lub etykietę identyfikacyjną. Przechowywać w miejscu niem dla dzieci. Nosić okulary ochronne/ochronę twarzy. Po użyciu dokładnie umyć ręce. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Delikatnie płukać wodą przez kilka minut. Jeśli to możliwe, zdejmij soczewki kontaktowe. Kontynuuj płukanie. W przypadku uporczywego działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
Simplicol Intensiv Rubin-Red Stofffarbstoff 560G
- Jednostka miary: szt
- Kod celny: 32129000
- Wysokość: 16.00
- Szerokość: 6.00
- Długość: 8.00
- Simplicol kolor tekstylny
- intensywna rubinowa czerwień
- 150g
W zestawie:
Simplicol farba do tkanin intensywna rubinowa czerwień 150g
Simplicol Textile Colour Intensive sprawia, że tekstylia lśnią nowym blaskiem! Farbowanie tekstyliów: Płynny barwnik do tekstyliów z proszkiem utrwalającym (zawiera sól barwiącą) do ponownego farbowania, odnawiania i odświeżania koloru. Wszystko, czego potrzebujesz do farbowania tekstyliów, jest już zawarte w opakowaniu. Zalety barwników do tekstyliów simplicol: Łatwe stosowanie w pralce bez oddzielnej soli barwiącej (zoptymalizowane dla pralek oszczędzających wodę) Długotrwałe i równomierne farbowanie dzięki szybkiemu rozpuszczaniu płynnego barwnika do tekstyliów Nie farbuje szwów i zamków błyskawicznych Do farbowania tekstyliów wykonanych z bawełny, wiskozy, lnu i tkanin mieszanych (maks. 50% zawartości poliestru, poliamidu lub poliakrylu), np. pulowerów, koszul, bluzek, dżinsów, sukienek, bielizny pościelowej. W przypadku tkanin mieszanych z zawartością syntetyczną można uzyskać jaśniejsze kolory. Łatwość użycia w pralce: 1. umieścić suche, czyste pranie w pralce 2. otworzyć torebkę i butelkę i umieścić oba elementy na tkaninach w bębnie (bez konieczności bezpośredniego kontaktu z kolorem) 3. uruchomić program łatwej pielęgnacji (40°C, bez prania wstępnego) Ilość tkanin Około 600 g tkanin (ok. 1 para dżinsów/ 3 ręczniki/ 4 koszulki/ 1 ręcznik kąpielowy). Intensywność koloru może się zmniejszyć przy większych ilościach Brak pozostałości koloru w pralce Barwienie jest całkowicie bezpieczne dla pralki. Wszelkie pozostałości koloru można usunąć z pralki poprzez jednokrotne płukanie lub użycie 5-10% roztworu chlorowego środka czyszczącego. Uwaga Kolor pokazany na opakowaniu odnosi się do białych tkanin. Mieszane kolory mogą występować z innymi kolorami. Wyblakłe obszary i plamy czasami nie są całkowicie pokryte. Więcej informacji na stronie simplicol.de Przechowywać z dala od dzieci.
Barwnik do prostego, kreatywnego farbowania tekstyliów w pralce lub misce. Nadaje się do farbowania wełny i jedwabiu a także bawełny, lnu, wiskozy i tkanin mieszanych.
- Zawartość
- 150 ml
- Długość
- 16 cm
- Kolor
- Czerwony
- Producent
- simplicol
- Liczba sztuk
- 38
- Waga
- 0.17 kg
- EAN
- 4052400018044
- Numer producenta
- 1804
- Zawartość
- 150 ml
- Długość
- 16 cm
- Kolor
- Czerwony
- Producent
- simplicol
- Liczba sztuk
- 38
- Waga
- 0.17 kg
- EAN
- 4052400018044
- Numer producenta
- 1804
Brak hasła ostrzegawczego
Specyfikacja nie jest wymagana.
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
Pasuje również do tego

Simplicol intensywny barwnik do tekstyliów w płynie all in 1 w kolorze zmysłowej jagody
122,58 zł/1kg
29,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Płynny Barwnik Tekstylny Niebieski Simplicol
496,33 zł/1l
74,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Płynna Farba Do Bawelny, Lenu I Wiskozy, Szara
200,07 zł/1l
30,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Simplicol - Intensywny Barwnik Do Tkanin, Oliwkowa Zieleń, 559G
53,87 zł/1kg
30,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Simplicol das Oryginalny płynny utrwalacz koloru dla doskonałych kolorów
153,11 zł/1l
13,78 zł
Sprzedawca: Katomix

Simplicol intensywny barwnik do tekstyliów all in 1 w płynie w kolorze opal petrol
201,87 zł/1l
30,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Intensywny barwnik tekstylny w płynie Simplicol w kolorze błękitu królewskiego
198,07 zł/1l
29,71 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Termometr na podczerwień Cyfrowy termometr kliniczny Bezdotykowy termometr do ciała dla niemowląt i dorosłych Jasność Czoło LED Retoo
14,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Simplicol 1706, Jeżyna, Czerwony, 1 szt., 150 g, Pudełko, Niemcy
354,93 zł/1l
53,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Simplicol, Barwnik do tkanin czarny, 400g (PRODUKT Z NIEMIEC)
60,07 zł/1kg
24,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Intensywny barwnik do tekstyliów Simplicol all in 1 w płynie w kolorze leśnej zieleni
222,00 zł/1l
33,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Simplicol 1711, Turkusowy, 1 szt., 150 g, Pudełko, Niemcy
405,07 zł/1l
60,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Simplicol 1707, Lawenda, Liliowy, 1 szt., 150 g, Pudełko, Niemcy
353,47 zł/1l
53,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Intensywny barwnik do tekstyliów Simplicol all in 1 w płynie brąz espresso
310,21 zł/1kg
74,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
21,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo

SONGMICS Aksamitny wieszak na ubrania, zestaw 50 sztuk, wieszak, antypoślizgowy, mały drążek na krawaty, haczyk obrotowy 360°, grubość 0,6 cm, oszczędność miejsca, długość 43,5 cm
100,99 zł
Sprzedawca: Lumarko

masażer głowy relaxdays
177,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Glemo

Stölzle Lausitz Power Weißweinkelch 402 ml 6er Set Weißweingläser spülmaschinenfest bleifreies Kristallglas hochwertige Qualität elegant und
268,00 zł
Sprzedawca: TR8

SONGMICS Półka łazienkowa na książki, 5 poziomów, regulowana wysokość, bambusowa
251,26 zł
Sprzedawca: decoaltaa

Intenso 7501521, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 100 szt., 2600 mAh
128,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Szklana folia ochronna do Xiaomi Redmi Note 10 Pro Ochrona wyświetlacza Folia pancerna 9H
25,07 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: MSMTECHNOLOGIES

Lampa LED do uprawy roślin ze statywem - 80 diod LED, 4 panele, 100 W5904665712108
83,10 zł
Sprzedawca: Eoshop

Myjka ultradźwiękowa o pojemności 600 ml i częstotliwości 40 kHz Myjka ultradźwiękowa z uchwytem na zegarek Kosz do czyszczenia pierścionków Biżuteria Okulary Retoo
216,48 zł/1l
129,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Tusz do tekstyliów, kolory standardowe
203,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

10 uchwytów meblowych KW128 Black Rozstaw otworów 128 mm + śruby
39,90 zł
Sprzedawca: Meblando

Simplicol 1701, Żółty, 1 szt., 150 g, Tkanina, Pudełko, Niemcy
96 823,53 zł/1kg
16,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Avalo Pojemniki Szklane Do Przechowywania Żywności - Pojemniki Meal Prep - Pojemniki Do Zamrażarki - Z Pokrywką - 10 Elementów 1060ml / 370ml
169,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SBD-Trading-BV

Ciekła Farba Tekstylna, Czarna Simplicol
195,80 zł/1l
29,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Bombki czerwone okrągłe plastikowe nietłukące zestaw 12 sztuk 6 cm
55,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Deubois pluszowy miś XL kremowy
129,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
121,00 zł
Sprzedawca: Jurhan
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 93% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
93%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
3%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
1%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
2%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
2%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 20 marca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Karaibski turkus
Kolor jest tak pięknie intensywny, po prostu wow. Ale tylko dla białych tkanin. Mogłam się jednak domyślić, że efekt kolorystyczny będzie zupełnie inny, jeśli chciałoby się zafarbować coś na inny kolor. Ale nie mam nic przeciwko, to był tylko eksperyment. A moje dzieci są szczęśliwe, ponieważ każde z nich włożyło do niego białą koszulkę i naprawdę uwielbiają ten kolor.
Oceniono dnia 18 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetna jakość i niezwykle łatwa aplikacja w pralce
Od około 30 lat od czasu do czasu farbuję tkaniny preparatem Simplicol, zawsze w pralce. Świetne efekty bez późniejszego farbowania. Niedawno farbowałam ubranka dla niemowląt. W pralce nie pozostały żadne ślady. Produkt jest wart swojej ceny. Bardzo dziękuję i chętnie skorzystam ponownie.
Oceniono dnia 23 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
cudowny kolor
Zafarbowałam nim 2 koszulki i bluzkę. Na jednej z koszulek na górze rękawa jest plama, której nie udało się usunąć, ale teraz widać ją tylko wtedy, gdy się o tym wie. Świetnie
Oceniono dnia 29 lutego 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Proste i świetne
Regularnie farbuję swoje ubrania... głównie... obrusy, zasłony, zasłony, a także poduszki... świetna rzecz... działa naprawdę dobrze w pralce. Kolory od lat są zgodne z metką lub specyfikacją....
Oceniono dnia 17 czerwca 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry produkt
Bardzo łatwy w użyciu. Bardzo dobry efekt kolorystyczny. Później wokół gumowej uszczelki drzwi pozostały resztki koloru. Wyczyściłem je ręcznie wybielaczem, a następnie przeprowadziłem 2 prania. To zadziałało.
Oceniono dnia 7 lutego 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Punktualna dostawa
Nowy listonosz opóźnił dostawę o jeden dzień, ale przesyłka i tak dotarła na czas, a dostawca nie był odpowiedzialny za opóźnienie. To sprawia, że cała sprawa jest trochę ludzka.
Oceniono dnia 19 sierpnia 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top 1a
Barwnik do tkanin robi to, co obiecuje! Zafarbowałem nim parę beżowych chinosów! Spodnie zmieniły kolor na piękny ciemnobrązowy! Jak nowe! Mogę tylko polecić barwnik do tkanin simplicol!
Oceniono dnia 28 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Farba do bielizny Simplicol
Bezproblemowe barwienie bielizny w pralce, po prostu idealne. Piękny brąz.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw do tworzenia figurek "Squishy" z płynnego silikonu, banan, 3D, powolne odkształcanie, zestaw DIY z pastą do barwienia
301,90 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
30 190,00 zł/1kg

Markery akrylowe, 80 kolorów, farba w płynie, idealne do tkanin, płótna, szkła, drewna, papieru, do rękodzieła i projektów DIY
791,84 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
468,54 zł/1kg

GUANGNA Markery akrylowe 60 kolorów – Dual-Tip, cienki hrot & pędzel, DIY i prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
85,00 zł
Sprzedawca: Nordatech

Duża ilość wełny do ręcznego dziergania i robienia na drutach, 2 motki, 500g, kolor: biały (odcień: marshmallow)
261,14 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
522,28 zł/1kg

Zestaw 2 sztuk markerów do tkanin, kolor biały, odporne na pranie. Podwójna końcówka, idealne do malowania na tkaninach i innych materiałach
191,46 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Ciekła Farba Tekstylna, Czarna Simplicol



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(108)Liczba wystawionych ocen: 108
29,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
195,80 zł/1l

Simplicol 1701, Żółty, 1 szt., 150 g, Tkanina, Pudełko, Niemcy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(77)Liczba wystawionych ocen: 77
16,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
96 823,53 zł/1kg

Simplicol 1708, Niebieski, 1 szt., 150 g, Pudełko, Niemcy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(77)Liczba wystawionych ocen: 77
16,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
96 000,00 zł/1kg

Simplicol - Intensywny Barwnik Do Tkanin, Oliwkowa Zieleń, 559G



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
30,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
53,87 zł/1kg

Intensywny barwnik do tekstyliów Simplicol all in 1 w płynie w kolorze leśnej zieleni



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(108)Liczba wystawionych ocen: 108
33,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
222,00 zł/1l

Płynna Farba Do Bawelny, Lenu I Wiskozy, Szara



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(108)Liczba wystawionych ocen: 108
30,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
200,07 zł/1l

Simplicol intensywny barwnik do tekstyliów all in 1 w płynie w kolorze opal petrol



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(108)Liczba wystawionych ocen: 108
30,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
201,87 zł/1l

Simplicol 1716, Brązowy, 1 szt., 150 g, Pudełko, Niemcy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(77)Liczba wystawionych ocen: 77
14,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
93,87 zł/1l

Kreul Javana Farba do tkanin Vanille 50 ml 1 szt.
14,89 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
277,80 zł/1l

Barwnik do tkanin Motylek (Wrzosowy)
13,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
1 399,00 zł/1kg

Barwnik do tkanin Motylek (Bordowy)
13,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
1 399,00 zł/1kg

Czarna farba plakatowa 250 ml (Artykuły szkolne i papiernicze, Kolory)
19,63 zł
Sprzedawca: MATFEL
78,52 zł/1l

Simplicol, Barwnik do tkanin czarny, 400g (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
24,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
60,07 zł/1kg

Farba do Ubrań Tkanin Jasnych i Ciemnych Phoenix 59 ml Gold 130
11,90 zł
Sprzedawca: Phoenix-arts
201,69 zł/1l

Farba do Ubrań Tkanin Jasnych i Ciemnych Phoenix 59 ml White 102
11,90 zł
Sprzedawca: Phoenix-arts
201,69 zł/1l