4,9



Na podstawie 32 opinii
Rozkładana rama do pieczenia Zenker „Patisserie” Regulowana rama do pieczenia Prostokątna rama do tortów, od 27,5 do 52 cm x 18,5 do 43 cm, rama do pieczenia do indywidualnych rozmiarów ciast i tortów, ilość: 1 sztuka
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
212,11 zł
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Formy do pieczenia chleba i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Forma do pieczenia chleba Rosmarino BakerPRO68,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vitapurliving

Więcej informacji o reklamie
Forma do pieczenia Orion Forma do pieczenia BAGIETEK49,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Więcej informacji o reklamie
Prostokątna forma do pieczenia ciast, stal węglowa32,82 zł
Sprzedawca: Fernity

Więcej informacji o reklamie
Guardini kształt na chlieb Gardenia, 20 cm21,52 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
20,44 zł
Sprzedawca: TradeConcept

Forma do pieczenia Forma do chleba Forma do pączków
196,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Zenker 6520, Forma do chleba, Owalny, 230 °C, Czarny, Niemcy, 265 mm
86,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Forma do pieczenia chleba Westmark, długość: 32 cm, emaliowana, czarna, 33892270
198,41 zł
-62,75 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
135,66 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Kaiser 650302, Owalny, Czarny
121,01 zł
Sprzedawca: Di-Life

RBV Birkmann 208971, Trzcina, Drewno, Okrągły, 25 cm, 85 mm
84,60 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Westmark Brotbackform »Back Meister«, ausziehbar 32932270
141,20 zł
-20,82 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
120,38 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

CANDeal do 450g ciasta tostowego Forma do pieczenia chleba Forma do pieczenia ciasta z pokrywką (czarna prostokątna fala)
248,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Zestaw 2 okrągłych koszyków do garowania z darmowym skrobakiem do ciasta, 2X koszyki do garowania chleba i ciasta chlebowego, trzcina 22 i 25 cm, forma do chleba, wkład lniany, szlifowane drewno
332,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

KAISER Inspiration Brotbackform, ausziehbar, 20-35 cm 3201004321 4006932750385
187,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Kaiser 23.0065.1323, Forma do chleba, Prostokątny, Czarny, 250 mm, 1 szt.
121,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Koszyk do garowania mały ze skrobakiem do ciasta - Idealny koszyk do garowania ciasta chlebowego wykonany z naturalnej trzciny (okrągły | Ø 22 cm) - z wkładką lnianą
262,64 zł
-25,92 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
236,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Zenker 7314, Forma do bagietek, Prostokątny, 230 °C, 1 szt.
147,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

RBV Birkmann 210578, Forma do chleba, Prostokątny, 30 °C, Brązowy, 3 szt.
229,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Cookinglife

Forma do ciasta / forma do chleba MasterClass - 22 x 13 cm
262,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Forma do pieczenia chleba MasterClass - 23 x 13 cm
57,34 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Forma do tarty Guardini 9 x 2,3 cm 6 szt
80,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Elastyczność: rozmiar prostokątnej ramki do ciast można dowolnie regulować, a następnie umieścić ją na tradycyjnej blasze do pieczenia , aby uzyskać indywidualne rezultaty pieczenia
Funkcjonalność: w zależności od potrzeb i ilości ciasta ramkę można ustawić w zakresie od 18,5 do 43 cm i od 27,5 do 52 cm, a jej wysokość 7,5 cm zapewnia wystarczającą ilość miejsca na pyszne ciasta i torty, które można dodatkowo udekorować według własnego uznania. Kolejny
Zakres dostawy: 1 x rozkładana ramka do pieczenia „Patisserie” firmy Zenker
Wysoka jakość: rama do pieczenia jest wykonana z nierdzewnej stali szlachetnej i można ją myć w zmywarce
Prostokątna rama do pieczenia z serii Pâtisserie firmy Zenker jest idealnym pomocnikiem do pieczenia wspaniałych ciast o wysokości do 5 cm i można ją regulować w zakresie szerokości i długości. Elementy ramy są wykonane ze stali nierdzewnej.
− Prostokątna rama
− Ze stali nierdzewnej
− Indywidualna regulacja długości i szerokości
− Wysokość ok. 5 cm
− Można myć w zmywarce
OGÓLNE CECHY:
Rodzaj produktu: formy do pieczenia
Materiał: stal nierdzewna
Maksymalne wymiary: ok. 34 x 5 x 50 cm (szerokość x wysokość x głębokość)
Minimalne wymiary: ok. 18,5 x 5 x 27,5 cm (szerokość x wysokość x głębokość)
Można myć w zmywarce: tak
Zakres dostawy: 1 rama do pieczenia
Rama do pieczenia Zenker z możliwością wysuwania
- Wysuwana
- Indywidualna regulacja długości i szerokości
- Można myć w zmywarce
Wysokość: 5 cm
Szerokość: 18,5 cm (rozsuwana do 34 cm)
Długość: 27,5 cm (rozciągalny do 52 cm)
Materiał: stal szlachetna
- Materiał
- Stal nierdzewna
- Kształt
- Prostokątny
- Producent
- Zakres dostawy
- 1
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 0.442 kg
- EAN
- 4044935077092
- Numer producenta
- 7709
- Materiał
- Stal nierdzewna
- Kształt
- Prostokątny
- Producent
- Zakres dostawy
- 1
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 0.442 kg
- EAN
- 4044935077092
- Numer producenta
- 7709
Pasuje również do tego

Rama do pieczenia ze stali nierdzewnej Lares, dł. 25 - 46 cm, szer. 17 - 32 cm, dodatkowa wysokość 7,5 cm, wysuwana
129,79 zł
Sprzedawca: Di-Life

ZENKER Blechkuchen Springform Deluxe schwarz metallic
176,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Akcesoria do haftu diamentowego Malatec 19184
104,41 zł/1kg
80,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Telefon bezprzewodowy Philips D165B – telefon stacjonarny bezprzewodowy – telefon DECT – telefon z wyświetlaczem o przekątnej 1,6 cala – 50 kontaktów – telefon domowy z czasem rozmów do 10 godzin – czas czuwania do 200 godzin – czarny
326,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Gorenje WPNEI84A1TS, Od przodu, 8 kg, B, 76 dB, 1400 RPM, A
4 138,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: FlatPrime

Zaprawa do lepszego kruszenia: Idealna do przypraw i pesto
18,90 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Komfortec, wodoodporna ochrona na materac, 90x200 cm | Oddychająca, bezgłośna, O
105,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Gorenje RK4182PS4, 269 l, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Komora Fresh zone, Szary, Metaliczny
1 499,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Dr. Oetker 1912, Forma do ciasta, Okrągły, Stal nierdzewna, 150 mm, 30 cm
143,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

12 sztuk rosyjskich dysz do wyciskania +1 profesjonalny worek do wyciskania 20 cm zestaw 27 sztuk do dekoracji ciast
65,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Lares 6009, Pierścień do ciasta, Okrągły, Stal nierdzewna, 300 mm, 90 mm, 1 szt.
54,91 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Lares Backrahmen verstellbar und mit Klemmung zum fixieren 25 - 46 cm und 17 - 32 cm, Höhe 7,5cm 6028
92,34 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Rama do pieczenia Westmark, kwadratowa, regulowana, wysokość 8 cm 31332260
247,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Günthart Jadalny klej spożywczy i kryształowe krople 25g
7,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

ORION rama do pieczenia prostokątna regulowana forma do pieczenia elastyczna rama do ciasta
51,75 zł
Sprzedawca: OneGlobalTrade

Dr. Oetker 1920, Rama, Metaliczny, 520 mm, 340 mm, 50 mm
107,11 zł
Sprzedawca: Di-Life

AVANA silikonowa forma do czekolady na 6 tabliczek czekolady bez BPA nieprzywierająca powłoka forma silikonowa do czekolady brązowa (forma 2 szt.)
42,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

ORYGINALNY - Blacha do pieczenia Bosch / Siemens / Neff 00662999 - oryginał - 465 x 375 x 29 - emalia
145,74 zł
Sprzedawca: SUM24

FunCakes Fondant Rosa Pastel Pink 250 g
707,60 zł/1kg
176,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Moritz & Moritz - Prostokątna Rama do Ciasta z Regulacją 51x33x5cm (maks.)
152,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Barwniki spożywcze czerwony, żółty, niebieski 60 g
296,67 zł/1kg
17,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Forma do pieczenia z dużymi cyframi, aluminiowa forma do pieczenia z cyframi, forma do pieczenia z literami, forma do pieczenia z cyframi, regulowana nieprzywierająca forma do pieczenia DIY, zestaw form do pieczenia, ślub, urodziny, chrzciny
97,11 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
95,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Relaxdays 10024092, 1 szt.
110,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Hisense H20MOWP1, Blat, Mikrofalówka Solo, 20 l, 700 W, Przyciski, Obrotowy, Biały
382,24 zł
Sprzedawca: egenta-shop

uniwersalny rozdrabniacz kuchenny o mocy 250 W, krajalnica do warzyw z misą ze stali nierdzewnej o pojemności 1,5 litra - MULTIMINCER PRO
65,00 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise

5five Simply Smart szpatułka do nadziewania pączków 21 cm
20,15 zł
Sprzedawca: Fernity

UISEBRT moskitiera drzwi moskitiera drzwi 120 X 240 cm rama aluminiowa moskitiera moskitiera siatka magnetyczne zamknięcie listwy drzwi balkonowe moskitiera drzwi balkonowe
249,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome

FunCakes Rollfondant Tiger Orange 250 g
777,00 zł/1kg
194,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Relaxdays 10027891, 1 szt.
101,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Dr. Oetker 2456, Biały, 30 szt.
83,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 88% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
88%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 13% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
13%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 6 października 2016 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonale konfigurowalny.
Typowa jakość Zenker. Kupiłem tę formę po raz drugi - tym razem dla mojej mamy - która wcześniej miała problemy z dużą formą, gdy chciała pracować z mniejszą ilością ciasta. Podobnie jak ja, jest zachwycona. Zbyt płaskie chleby należą już do przeszłości. Potrzebna jest szerokość typowej formy do chleba. Cena jest świetna - nie ma kosztów wysyłki za dostawę na rynek.
Oceniono dnia 26 maja 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
wszystko dobrze wszystko szybko
Znana forma do pieczenia chleba. Wada: brak temperatury pieczenia powyżej 230 stopni i brak możliwości wstępnego pieczenia w formie.
Oceniono dnia 12 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobra forma do pieczenia
Często pieczemy w niej chleb i muszę przyznać, że wychodzi naprawdę świetnie.
Oceniono dnia 29 czerwca 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonała forma do pieczenia chleba
Od lat piekę własny chleb i uważam, że jest to najlepsza forma do pieczenia chleba, którą kupuję wielokrotnie i chętnie polecam innym.
Oceniono dnia 20 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wysuwana forma do pieczenia
Artykuł jest super ładny i fantazyjny, będę w nim piec ciasta i chleby
Oceniono dnia 5 lutego 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Forma do pieczenia chleba
Wszystko idealnie, świetny artykuł, super szybka dostawa.
Oceniono dnia 8 kwietnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Forma do pieczenia chleba
świetna, świetna do pieczenia bochenków różnej wielkości !!!
Oceniono dnia 15 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super forma do pieczenia
Idealna forma do pieczenia, ponieważ jest wysuwana!
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw startowy do wypieku chleba na zakwasie z koszyczkiem do wyrastania o średnicy 23 cm, słoikiem do wyrastania o pojemności 650 ml i nożem do ciasta – DOUGHMASTER



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
142,44 zł
-7,12 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
135,32 zł
Sprzedawca: Mormark

Moulinex maszynka do chleba Uno Bread OW3101, OW311, OW3501, OW5501, OW551
94,81 zł
-6,54 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
88,27 zł
Sprzedawca: PG-Service

Orion | Brytfanka ŻELIWNA EMALIOWANA brytfanna forma do pieczenia chleba ciasta



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
259,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Zestaw form do pieczenia NutriChef - 8-częściowy zestaw nieprzywierających form do pieczenia - okrągła forma do ciasta, forma do bochenka, forma do muffinów i blacha do pieczenia, można myć w zmywarce



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
248,69 zł
Sprzedawca: GLOBALXPSA

Vilde Forma do pieczenia chleba Żeliwna forma do pieczenia chleba z pokrywką CAST LINE 35 cm 3 L



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
129,99 zł
-10,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Orion | Brytfanka ŻELIWNA EMALIOWANA patelnia forma do pieczenia chleba kurczaka



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
279,99 zł
Sprzedawca: Vilde

JSCORES Forma do pieczenia chleba tostowego 4PCS nieprzywierająca z pokrywką w kolorze różowego złota



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
288,93 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Ceramiczna forma do pieczenia chleba Orion z pokrywką



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
169,99 zł
Sprzedawca: Vilde

Silikonowa forma do pieczenia, idealna do bułeczek hamburgerowych, ciast, muffinek, z powłoką nieprzywierającą, wielokrotnego użytku, wymiary: 25,3 x 18 x 2,5 cm
218,63 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Silikonowa forma do bagietek, nieprzywierająca, 5 foremek, wymiary 45 x 33,5 cm
274,29 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Moulinex: kosz, miska, pojemnik, ekspres do pieczenia chleba. Modele: Pain Plaisir OW2101, OW2208, OW240E
94,81 zł
-6,54 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
88,27 zł
Sprzedawca: PG-Service

Forma do pieczenia chleba Rosmarino BakerPRO



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
68,02 zł
Sprzedawca: Vitapurliving

Exitoso Gärkörbchen rund 1kg aus Peddigrohr Ø25cm



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
109,04 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Forma do wieńców Frankfurter 26cm profesjonalna niebieska



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
173,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zestaw koszyków do wyrastania ciasta, owalny kształt, do pieczenia chleba, 25 cm, rattanowy, z pędzlem, widelcem i pokrowcem z lnu
255,44 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Forma do pieczenia chleba silikonowa, 3-w-1, okrągła, 25 cm, nieprzywierająca, odporna na temperaturę do 230°C
212,06 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Zestaw 5 silikonowych foremek do pieczenia, do pieczenia chleba, odpowiednich do piekarnika i frytkownicy, w kolorach: niebieskim, białym, fioletowym, czerwonym i czarnym, o wymiarach 19,5 x 9,5 x 5,5 cm
216,88 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Formy do bagietek, silikonowe, 3 sztuki, nieprzywierające, odporne na wysokie temperatury, oszczędzające miejsce
269,03 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Forma do pieczenia bagietek z silikonu, nieprzywierająca, z perforowanym dnem, na 4 bagietki
277,79 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Blacha do pieczenia bagietek z 3 wgłębieniami, powłoka nieprzywierająca, perforowana, kolor szary
244,93 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion