4,8



Na podstawie 440 opinii
De’Longhi Citiz EN167.B, Ekspres do kawy na kapsułki, 1 l, Kapsułka kawy, 1260 W, Czarny
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
559,98 zł
+ 10,90 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Ekspresy na kapsułki i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Lavazza Deséa, Ekspres do kawy na kapsułki, 1,1 l, Kapsułka kawy, 1500 W, Czarny992,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CasaDelRasoioSAS

Więcej informacji o reklamie
Lavazza Idola, Ekspres do kawy na kapsułki, 1,1 l, Kapsułka kawy, 1500 W, Szary759,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CasaDelRasoioSAS

Więcej informacji o reklamie
De’Longhi MiniMe EDG335.W, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,8 l, Kapsułka kawy, 1340 W, Biały393,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CasaDelRasoioSAS

Więcej informacji o reklamie
Ekspres do kawy De'Longhi z Cappuccinatore Nespresso Lattissima One EN510.W 19 bar biały811,92 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

De’Longhi Citiz EN267.BAE, Przelewowy ekspres do kawy, 1 l, Kapsułka kawy, 1710 W, Czarny
846,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

Krups Inissia XN1001, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,7 l, Kapsułka kawy, 1260 W, Biały
376,38 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Krups XN1108, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,6 l, Kapsułka kawy, 1310 W, Czarny
404,07 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

De’Longhi ENV90.BAE, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,56 l, Kapsułka kawy, 1260 W, Czarny
676,03 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop

De’Longhi Pixie EN127.S, Ekspres do kawy na kapsułki, 1 l, Kapsułka kawy, 1260 W, Czarny, Szary, Srebrny
503,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Krups Vertuo Next XN910B, Ekspres do kawy na kapsułki, 1,1 l, Kapsułka kawy, 1500 W, Szary
773,36 zł
Sprzedawca: GaladorEU

De’Longhi Essenza Mini EN85.L, Ekspres do espresso, 0,6 l, Kapsułka kawy, 1150 W, Czarny, Limonka
906,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Ekspres do kawy na kapsułki De'Longhi EN 640.W Nespresso Gran Lattissima
1 368,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

De’Longhi Citiz Platinum EN220.M, Ekspres do kawy na kapsułki, Kapsułka kawy, 1260 W, Platyna
936,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

Krups Nespresso XN1111, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,7 l, Kapsułka kawy, Biały
706,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Krups Nespresso XN7615, Ekspres do kawy na kapsułki, 1 l, Kapsułka kawy, 1710 W, Czerwony
1 357,57 zł
Sprzedawca: Sotel

De’Longhi Inissia EN 80.BAE, Ekspres do espresso, 0,7 l, Kapsułka kawy, 1260 W, Czarny
580,38 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Krups Nespresso XN761B.23, Ekspres do kawy na kapsułki, Kapsułka kawy, Srebrny
1 544,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Krups XN740B, Ekspres do kawy na kapsułki, 1 l, Kapsułka kawy, 1260 W, Srebrny
1 188,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Ekspres do kawy na kapsułki philips l'or barista/ czarny/ kompatybilny z kapsułkami nespresso.
890,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Krups Nespresso Inissia Rouge YY1531FD, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,7 l, Kapsułka kawy, 1200 W, Czarny, Czerwony
496,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Nowoczesny ekspres CitiZ łączy w sobie inspirację stylem retro z nowoczesną funkcjonalnością - zapewniając pyszną, idealnie zbalansowaną kawę i espresso. Kompaktowy, intuicyjny i przyjazny dla użytkownika ekspres ucieleśnia całą wiedzę Nespresso w zakresie każdego smaku kawy.
Charakterystyka działania- Ekspres do kawy solo
- Moc: 1260 W
- Czas nagrzewania: 25 sek.
- 1 filiżanka
- podłączenie do sieci 230 V
- Ciśnienie: 19 bar
System ciśnieniowy pompy wytwarza co najmniej 9 barów ciśnienia, aby przepchnąć wodę przez zmielone ziarna kawy pod wymaganym ciśnieniem.
W termoblokowym systemie grzewczym woda w rurze jest podgrzewana przez pręty grzewcze biegnące równolegle do niej. Elementy grzewcze, w tym rurka, są solidnie odlane w bloku aluminiowym.
- elektroniczna kontrola temperatury
- wyjmowana tacka ociekowa
- wyjmowana kratka ociekowa
- zawiasowa półka ociekowa
- programowalna funkcja wyłączania
- Funkcja oszczędzania energii
- System blokowania uchwytu
- Obsługa za pomocą przycisków
- Programowalna ilość napełniania kubka
- Pojemność pojemnika na wodę: 1 litr
- wyjmowany pojemnik na wodę
- przezroczysty zbiornik na wodę
- podświetlany włącznik/wyłącznik
- automatyczny wyrzut fusów
- Pojemnik na fusy
- Dozowanie za pomocą kapsułek
- Szerokość: 13 cm
- Wysokość: 27,7 cm
- Głębokość: 37,2 cm
- Waga: 3,5 kg
- czarny
- Położenie urządzenia:
- Blat
- Typ produktu:
- Ekspres do kawy na kapsułki
- Pojemność zbiornika na wodę:
- 1 l
- Typ wkładu kawy:
- Kapsułka kawy
- Typ ekspresu do kawy:
- Pełna automatyka
- Zbiornik na kawę:
- Filiżanka
- Wbudowany młynek:
- Nie
- System kapsułek/saszetek do kawy:
- Nespresso
- Maksymalne ciśnienie:
- 19 bar
- System grzejący:
- Termo blok
- Automatyczne zatrzymanie przepływu:
- Tak
- Programowalny:
- Tak
- Czas rozgrzewania:
- 25 s
- Wskaźnik świetlny odkamieniania:
- Tak
- Kraj pochodzenia:
- Chiny
- Wiele napojów:
- Nie
- Przyrządza espresso:
- Tak
- Kolor produktu:
- Czarny
- Typ kontroli:
- Przyciski
- Pojemność pojemnika na zużyte kapsułki:
- 10 szt.
- Moc:
- 1260 W
- Napięcie wejściowe AC:
- 220-240 V
- Częstotliwość wejściowa AC:
- 50-60 Hz
- Automatyczne wyłączanie zasilania:
- Tak
- Automatyczne wyłączanie po (max):
- 9 min
- Szerokość produktu:
- 113 mm
- Głębokość produktu:
- 372 mm
- Wysokość produktu:
- 277 mm
- Waga produktu:
- 3,4 kg
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
- Szerokość opakowania:
- 406 mm
- Głębokość opakowania:
- 338 mm
- Wysokość opakowania:
- 190 mm
- Waga wraz z opakowaniem:
- 4,32 kg
Przedstawiamy: DeLonghi Citiz PL 167, ekspres do kawy z systemem kapsułek Nespresso, mocą 1260 W i ciśnieniem 19 barów. Nespresso Citiz oferuje szeroką gamę kaw premium, które sprawiają, że delektowanie się nimi to czysta przyjemność. Każda kapsułka gwarantuje świeżość kawy i zachowuje jej pełny smak, od kapsułki do filiżanki.
Cechy:
- Automatyczne wyłączanie: Posiada funkcję automatycznego wyłączania. Aktywuje również "tryb oszczędzania energii" po 30 minutach bezczynności.
- Uchwyt na filiżankę: Składany uchwyt na filiżankę z dwoma pozycjami, jedną dla filiżanek do espresso i jedną dla filiżanek do latte.
- Ogranicznikwylewki: Podświetlane przyciski do programowania ilości kawy w filiżance.
- Szybkie nagrzewanie: System grzewczy "Thermoblock" gwarantuje idealną temperaturę kawy.
Dane techniczne DeLonghi Citiz EN 167:
- Waga i wymiary
- Szerokość: 372 mm
- Głębokość: 277 mm
- Wysokość: 113 mm
- Waga: 2,95 kg
- Regulacja mocy
- Moc: 1260 W
- Napięcie wejściowe AC: 220-240 V
- Częstotliwość wejściowa AC: 50-60 Hz
- Klasa efektywności energetycznej: A
- Automatyczne wyłączanie: Tak
- Automatyczne wyłączanie po (maks.): 30 min
- Ergonomia
- Kolor produktu: Czarny
- Rodzaj obsługi: Przyciski
- Wbudowany wyświetlacz: Nie
- Materiał obudowy: Tworzywo sztuczne
- Pojemność zastosowanego pojemnika na kapsułki: 10 kapsułek
- Wyjmowana tacka ociekowa: Tak
- Ustawienie skroplin: Pionowe
- Podświetlane przyciski: Tak
- Pojemność: Tak
- Konstrukcja: Blat roboczy
- Typ produktu: Ekspres do kawy na kapsułki
- Pojemność pojemnika na wodę: 1 litr
- Rodzaj dostarczanej kawy: Kawa w kapsułkach
- Ekspres do kawy: W pełni automatyczny
- Pojemnik na zaparzoną kawę: Filiżanka
- Zintegrowany młynek: Nie
- System gorącej wody: Tak
- Maksymalne ciśnienie robocze: 19 bar
- Liczba dysz: 1
- System grzewczy: Termoblok
- Przełącznik wyboru intensywności wody: Tak
- Możliwość programowania: Tak
- Funkcje i programy gotowania
- Przygotowanie espresso: Tak
- Przygotowanie cappuccino: Tak
- Przygotowanie latte macchiato: Tak
- Przygotowanie długiej kawy: Tak
- Przygotowanie gorącego mleka: Tak
Ekspres Nespresso Moc 1260 W Ciśnienie pompy 19 barów, aby wydobyć delikatny smak i aromat każdego Grand Cru System grzewczy Thermoblock Krótszy czas nagrzewania (ok.
25 s) Funkcja "Flow Stop": automatyczne wyłączanie, bez przelewania espresso Automatyczne wyrzucanie zużytych kapsułek po otwarciu, ok. 11 kapsułek Wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 1,0 l Programowanie filiżanki dla indywidualnej ilości napełnienia filiżanki - Automatyczne przechowywanie dwóch ilości napełnienia filiżanki:
Espresso 40 ml i Lungo 110 ml Elastyczna powierzchnia do przechowywania filiżanek dla różnych rozmiarów filiżanek i szklanek Funkcja automatycznego wyłączania zasilania (zakres czasu można wydłużyć z 9 - 30 min) Niskie zużycie energii (Ø 0,076 kWh dziennie) Kolor: Czarny w tym opakowanie powitalne z kapsułkami kawy Przedstawiona szklanka nie wchodzi w zakres dostawy!
JAK TO DZIAŁA ekspres Nespresso i kawę Nespresso w okresie promocyjnym od 1 października 2018 r. do 20 stycznia 2019 r. lub pocztą 1.
Wypełnij w całości załączoną kartę zamówienia. 2. Dołącz kopię dowodu zakupu ekspresu i naklejkę z numerem seryjnym (patrz tacka ociekowa na ekspresie lub opakowanie ekspresu). 3. Wyślij na następujący adres do 17 lutego 2019 r.: Nespresso- P.O. Box 3422 - 40684 Erkrath!
Nie zapomnij o wymaganym zakupie kawy! Płatność gotówką nie jest możliwa. W promocji Nespresso mogą wziąć udział maksymalnie trzy ekspresy na gospodarstwo domowe w ciągu roku.
Promocji nie można łączyć z innymi promocjami Nespresso advantage. Roszczenie wygasa, jeśli urządzenie zostanie zwrócone, kawa zostanie zwrócona - z wyjątkiem ustawowych roszczeń gwarancyjnych - a kawa nie zostanie opłacona. Uprawnieni są konsumenci, którzy ukończyli 18 lat i zakupili kawę Nespresso w Niemczech. Z promocji wyłączeni są pracownicy Nespresso i powiązanych spółek Nestlé.
Ekspres kapsułkowy Nespresso Citiz EN 167.BK
DeLonghi Nespresso Citiz PL 167.B o stylowym designie zachwyca elegancją i funkcjonalnością. Technologia zachwyca praktyczną łatwością obsługi i nieporównywalnymi doznaniami smakowymi, niezależnie od tego, czy jest to klasyczna kawa, espresso czy inny specjał kawowy. Citiz EN 167.B oferuje prostą perfekcję dla oka i dla przyjemności.
- Typ: ekspres na kapsułki
- Kolor: czarny
- EAN: 8004399331389
- Nr producenta: 0132191173
- Warianty kawy: Espresso, Cappuccino, Latte Macchiato, Cafè Latte
- Inne warianty napojów: Gorąca woda, Ciepłe mleko
- Pojemność zbiornika na wodę: 1 litr
- Ciśnienie pompy: 19 bar
- Funkcje: Blokada kapania, Wyjmowana tacka ociekowa, Funkcja gorącej wody, Regulowana wysokość wylewki kawy, Automatyczne wyłączanie, Kompatybilny z filtrem wody, Programowalna twardość wody, Programowalna ilość wody
- Uwagi: Programowalna twardość wody; wyjmowana tacka ociekowa
- Obsługa: Przyciski bezpośredniego wyboru dla espresso i lungo; funkcja oszczędzania energii (tryb gotowości po 9 min.); łatwe wkładanie kapsułek i mechaniczne wyrzucanie kapsułek; funkcja pamięci dla cappuccino, latte macchiato, espresso, długiej kawy, gorącego mleka i gorącej wody
- ZasilanieNapięcie wejściowe220 - 240 V
- ZużyciePraca1,260 watów
- System parzenia kawy: Nespresso
- Podgrzewanie wody: system podgrzewania Thermoblock
- Cechy: Przezroczysty zbiornik na wodę, pojemnik na kapsułki
- Pojemność pojemnika na kapsułki: 10 kapsułek
- Funkcja: Flow Stop (ustawienia domyślne: 40 ml dla espresso i 110 ml dla lungo); pojemnik na kapsułki na 9-11 zużytych kapsułek
- Dostępne akcesoriaPakiet powitalny
- Wymiary: Szerokość: 372 mm x wysokość: 113 mm x głębokość/długość: 277 mm
- Waga: 3 kg Nespresso Citiz EN 167.B, ekspres na kapsułki
Ekspres na kapsułki
DeLonghi Nespresso EN167.B CITIZ
Ekspres na kapsułki
Dzięki wysokowydajnej pompie o ciśnieniu 19 barów ten od kawy o szerokości zaledwie 13 cm wyczarowuje doskonałe espresso. Dzięki smukłej konstrukcji ekspres na kapsułki zmieści się nawet w najmniejszej kuchni. Oprócz innowacyjnego wzornictwa, koneser kawy szybko odkrywa pierwszorzędną jakość i różnorodność funkcji ekspresu do kawy.
Najważniejsze cechy:
- Przyciski bezpośredniego wyboru espresso i lungo
- Składana tacka ociekowa
- Automatyczny wyrzutnik kapsułek
- Element grzewczy Thermoblock
- Bardzo krótki czas nagrzewania
Dane techniczne:
Kolor
- czarny
Rodzaj obsługi
- Przyciski
Wskaźnik poziomu wody
- Monitorowanie poziomu wody
Funkcja zbiornika na wodę
- możliwość wyjęcia od góry
Pojemność zbiornika na wodę
- 1 l
Regulacja temperatury
- elektroniczna
Wysokość
- 27,7 cm
Szerokość
- 13 cm
Głębokość
- 37,2 cm
Waga
- 3,5 kg
Moc wyjściowa
- 1260 W
Zasilanie
- 220-240 V
Ciśnienie pompy
- 19 bar
Automatyczne wyłączanie
- po 9 min
Funkcje czasowe
- Automatyczne wyłączanie
Funkcje tacy ociekowej
- możliwość rozłożenia
Użyteczne kapsułki
- Kapsułki Nespresso
Pojemność pojemnika na kapsułki
- 11 szt.
Zakres dostawy:
- Nespresso EN167.B CITIZ
Moc
- Automatyczne wyłączanie po (maks.): 9 min
- Moc: 1260 W
- Napięcie wejściowe AC: 220-240 V
- Częstotliwość wejściowa AC: 50-60 Hz
- Automatyczne wyłączanie: Tak
Waga i wymiary
- Głębokość:372 mm
- Szerokość:113 mm
- Waga:3,4 kg
- Wysokość:277 mm
Zasilanie
- Wskaźnik odkamieniania:Tak
- Wbudowany młynek:Nie
- Lokalizacja urządzenia:Blat
- System ogrzewania:Termoblok
- Pojemność zbiornika na wodę:1 L
- Pojemnik na zaparzoną kawę:Filiżanka
- Typ produktu:Ekspres do kawy na kapsułki
- Typ ekspresu do kawy:W pełni automatyczny
- Rodzaj wprowadzanej kawy:Kawa w kapsułkach
- Maksymalne ciśnienie robocze: 19 barów
- System kapsułek / kapsułek z kawą:Nespresso
- Czas nagrzewania: 25 s
- Automatyczne zatrzymanie przepływu:Tak
- Możliwość programowania:Tak
Szczegóły dotyczące opakowania
- Ilość w opakowaniu: 1 sztuka
Ergonomia
- T
- yp sterowania:Przyciski
- Kolor
- produktu:Czarny
Funkcje i programy gotowania
- Wiele napojów:Nie
- Przygotowanie espresso:Tak
- Nespresso® opracowało unikalny system ekstrakcji, który może być z wysokiej jakości kapsułkami Nespresso
- Gwarantuje on wszystkie czynniki, które są absolutnie niezbędne do przygotowania doskonałego espresso
- Funkcja oszczędzania energii: ekspres automatycznie przełącza się na funkcję oszczędzania energii 9 minut lub 30 minut po zaparzeniu ostatniej kawy
- Szerokość x wysokość x głębokość: 13 x 27,7 x 37,2 cm
- Waga: 3,5 kg
- Kolor: czarny Limousine
Moc: 1,260 watów
Maks. Ciśnienie pompy: 19 bar
Ustawienie ilości napełnienia Automatyczna i programowalna ilość kawy
Półka na filiżanki z regulacją wysokości
Wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 1,0 litra
System grzewczy Thermoblock
De'Longhi
Ekspres kapsułkowy Nespresso
EN 167.B Citiz black
Klasyczne espresso i kreatywne kreacje kawowe z Nespresso Original
Nespresso CitiZ łączy stylowy wygląd z łatwym przygotowywaniem pysznych specjałów espresso2 2 opcje kawy do wyboru: Do wyboru espresso i lungo
Funkcja oszczędzania energii z automatycznym wyłączaniem po 9 minutach
Kapsułki nadające się do recyklingu wykonane w co najmniej 80% z aluminium pochodzącego z recyklingu
Łatwo wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 1,0 l
Utylizacja poprzez żółty kosz lub Nespresso Boutique
Tylko dla kapsułek Nespresso Original
Dzięki tacce ociekowej z dwustopniową regulacją wysokości, filiżanki do espresso lub szklanki do latte macchiato można idealnie umieścić pod wylewką. Żądaną ilość kawy można indywidualnie zaprogramować, a urządzenie zatrzymuje się automatycznie po jej przygotowaniu. 9 minut po zaparzeniu ostatniej kawy ekspres automatycznie przełącza się na funkcję oszczędzania energii. Czas trwania można ustawić na maksymalnie 30 minut. Dzięki ulepszonemu termoblokowemu elementowi grzewczemu ekspres jest gotowy do użycia w zaledwie 25 sekund.
| Długość | 37.50 cm |
| Szerokość | 11.szerokość 90 cm |
| Wysokość | 25.50 cm wysokości |
| Pojemność zbiornika | 1 l |
Ekspres do kawy DeLonghi Citiz EN 167 B jest idealnym towarzyszem dla wszystkich miłośników kawy. Dzięki temu ekspresowi do kawy w kapsułkach można w mgnieniu oka wyczarować pyszne gorące napoje, takie jak espresso, cappuccino lub latte macchiato. Elegancki design i prosta obsługa sprawiają, że Citiz przyciąga wzrok w każdej kuchni. Dzięki innowacyjnej technologii ulubiony napój jest zawsze przygotowywany w idealnej temperaturze i z perfekcyjną cremą. Szybki czas nagrzewania sprawia, że na kawę nie trzeba długo czekać. Ciesz się różnorodnością i jakością DeLonghi! Zestaw zawiera ekspres do kawy DeLonghi Citiz PL 167 B, instrukcję obsługi i ewentualnie akcesoria. Należy pamiętać, że kapsułki z kawą nie wchodzą w zakres dostawy.
Ekspres Nespresso, ciśnienie pompy 19 bar, system termoblokady, podstawka na filiżanki z regulacją wysokości, pojemnik na kapsułki, zbiornik na wodę o pojemności 1 l, wyjmowany, automatyczne wyłączanie, klasa efektywności energetycznej A+ Pakiet powitalny z 16 kapsułkami o różnych smakach
Ekspres kapsułkowy DELONGHI EN167.B Citiz Nespresso system 1260 W czarny
De`Longhi Nespresso CitiZ EN 167.B - Ekspres do kawy - 19 bar - Czarny
- Wysokość
- 27.7 cm
- Szerokość
- 11.3 cm
- Długość
- 40.5 cm
- Pojemność
- 1 l
- Kolor
- Czarny
- Producent
- De'Longhi
- Moc
- 1260 W
- Pojemność zbiornika na wodę
- 1 l
- Waga
- 3.4 kg
- EAN
- 8004399331389
- Numer producenta
- 0132192128
- Wysokość
- 27.7 cm
- Szerokość
- 11.3 cm
- Długość
- 40.5 cm
- Pojemność
- 1 l
- Kolor
- Czarny
- Producent
- De'Longhi
- Moc
- 1260 W
- Pojemność zbiornika na wodę
- 1 l
- Waga
- 3.4 kg
- EAN
- 8004399331389
- Numer producenta
- 0132192128
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Kawa Starbucks NESS Creamy Vanilla
897,86 zł/1kg
50,28 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

De’Longhi Citiz EN167.W, Ekspres do espresso, 1 l, Kapsułka kawy, 1260 W, Biały
588,54 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

SoBuy Organizer na kapsułki Zintegrowane łyżeczki Czarny Nowoczesny FRG280-SCH
212,95 zł
-19,67 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
193,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sobuy

Jacobs XXL-Pack 40 kapsułek Espresso 10 Intenso
488,37 zł/1kg
129,99 zł
-28,41 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
101,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Elektryczny spieniacz do mleka Tchibo, nieprzywierająca powłoka, ciepła i zimna pianka mleczna, do latte macchiato, cappuccino i kakao, obudowa ze stali nierdzewnej
173,08 zł
Sprzedawca: Metler

JACOBS Capsules Lungo Intenso 200 kapsułki do kawy kompatybilne z systemem Nespresso®*
383,64 zł/1kg
398,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestDealsPL

Tuban Hel Do Balonów Crazy Hel, Pompka do balonów, Wielobarwny, Obraz, Zabawka nieodpowiednia dla dzieci poniżej 36. miesiąca życia, Drobne części. Zagrożenie..., 1 szt., Polska
49,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

JACOBS Kawa w kapsułkach Lungo 6 Decaff 4028756 20 kapsułek / opakowanie.
837,31 zł/1kg
87,08 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Sztuczny Daktylowiec Z Doniczką, 310 Cm Lumarko!
32,98 zł/1kg
154,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: C.
Sprzedawca: vidaXL

De’Longhi EN 80.B, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,8 l, Kapsułka kawy, 1260 W, Czarny
318,24 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Jacobs Capsules Espresso 12 kapsułek 20 porcji w opakowaniu 104g
294,13 zł/1kg
35,48 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,59 zł
Sprzedawca: Katomix

Szafka RTV Selsey Veldio, biała, z frezowanym frontem, szerokość 175 cm
1 169,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

De’Longhi Citiz EN267.BAE, Przelewowy ekspres do kawy, 1 l, Kapsułka kawy, 1710 W, Czarny
846,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

Bioetanol bezwonny 96,6% 5 l do kominków uniwersalnych bez dymu i sadzy GiDeli
14,00 zł/1l
75,27 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
69,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Krups Mini Me KP123, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,8 l, Kapsułka kawy, 1500 W, Czarny, Stal nierdzewna
340,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Zestaw do depilacji woskiem NEOMANN Waxer II, podgrzewacz do wosku z elektrycznym podgrzewaczem | profesjonalny zestaw z kulkami 300g, 20 szpatułek
0,12 zł/1l
119,23 zł
Sprzedawca: neoruby

Kärcher RM 500 koncentrat do mycia szyb o zapachu białej lilii 750 ml, 6.296-170.0
28,00 zł/1l
29,63 zł
-29%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,00 zł
Sprzedawca: Karcher_PL

Samsung EP-TA800NWEGEU, Wewnętrzna, Prąd przemienny, 5 V, Biały
46,96 zł
Sprzedawca: Mobileking

Princess 182020, Frytkownica na gorące powietrze, 3,2 l, 0,8 kg, Rapid Air, 10 °C, 200 °C
676,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

HP DeskJet 2720e Bezprzewodowe All-in-One W kolorze Drukarka, Instant Ink; Kopiarka, skaner, Termiczny druk atramentowy, Drukowanie w kolorze, 4800 x 1200 DPI, Kopiowanie w kolorze, A4, Szary
2 555,28 zł
Sprzedawca: Technology-Germany

Remington MB 4700, Zmywalny, AC/Baterry, Czarny
180,68 zł
Sprzedawca: Sotel

Braun Series 9 81666380, Golarka foliowa, Grafitowy, LED, Bateria, Litowo-jonowa (Li-Ion), Wbudowana bateria
1 324,56 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Aga Wentylator domowy 41 cm Biały
269,69 zł
Sprzedawca: Aga24

Blender kielichowy TurboTronic electromix max 1200W kruszy lód poj. 1,5L
179,99 zł
Sprzedawca: TurboTronic

De’Longhi ECAM 22.110.SB, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Kawa mielona, Wbudowany młynek, 1450 W, Czarny, Srebrny
1 511,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Komplet sztućców 24 elementy Bari Domotti
42,33 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Odkurzacz automatyczny Roborock QV 35A z funkcją mopowania i mopem podnoszonym, 8000 Pa (aktualizacja z Qrevo/Qrevo S/Qrevo plus), szczotka zapobiegająca matowieniu, uniwersalna stacja dokująca
1 644,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder

Mucola privacy screen strips double picket fence 10x rigid PVC privacy screen fence film fence strips fence screen windbreak - anthracite
249,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mucola

Makita DCL180ZB, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czarny, Niebieski, 0,65 l, 1,3 m³/min, Suchy
267,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Yankee Candle 115504 Świeca zapachowa w dużym słoiku 11504E
392,26 zł/1kg
244,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 85% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
85%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 10% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
10%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
3%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
1%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
1%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa. Małe urządzenie, które spełnia swoje zadanie.
Kolor Czarny
Ta mała, niedroga maszyna w zupełności wystarcza do kapsułek Nespresso, a do zestawu dołączony jest kupon o wartości 25 €, przy minimalnej wartości zakupów w sklepie Nespresso wynoszącej 50 €. Za tę kwotę można np. kupić 100 oryginalnych kapsułek niemal za połowę ceny. Po zarejestrowaniu się w aplikacji można zaoszczędzić kolejne 20 €, zamawiając dodatkowe 100 kapsułek (10% zniżki plus kupon o wartości 15 €). Na tym jednak kończą się super promocje. Jedyne, co pozostaje, to 10% zniżki i bezpłatna wysyłka, o ile ponownie zamówi się co najmniej 100 kapsułek, ale wtedy płaci się już 45–52 centów za kawę, co oznacza cenę około 100 € za kilogram. Na szczęście dyskonty lub marki własne supermarketów oferują obecnie całkiem smaczne, kompatybilne kapsułki za około 20 centów, a także w różnych odmianach, co odpowiada wówczas około 40 euro za kilogram. Worek z ziarnami espresso o wadze jednego kilograma nadal kosztuje wprawdzie mniej więcej połowę tej kwoty, ale za to można tu za każdym razem wybrać inną odmianę, która prawdopodobnie ma już odpowiedni stopień zmielenia, a korzystanie z tych kapsułek jest po prostu niezwykle wygodne.
Oceniono dnia 27 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry wygląd
Kolor Czarny
Wcześniej miałem ekspres do kawy „Pixie”, który po 15 latach przestał działać. Ekspres Inissia został szybko dostarczony, rozpakowałem go i muszę przyznać, że działa bardzo dobrze. Urządzenie jest lekkie i kompaktowe, jestem bardzo zadowolony, a kawa smakuje wyśmienicie. Cena była prawdziwym argumentem przemawiającym za zakupem. Naprawdę polecam ten zakup!
Oceniono dnia 24 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Standardowy ekspres do kawy
Kolor Czarny
To już chyba trzeci raz, kiedy kupuję ten model Nadine, i byłem zaskoczony, jak bardzo zmieniły się ceny za ten produkt u innych sprzedawców. Niezależnie od tego, czy jest kolorowy, czy nie, efekt jest taki sam u wszystkich. A tutaj ten ekspres jest dostępny w rozsądnej cenie. Polecam.
Oceniono dnia 14 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Top
Kolor Czarny
Jestem bardzo zadowolony z dostawy i jakości produktu. Zamówienie w Kaufland poszło gładko, a dostawa była szybka i niezawodna. Produkt odpowiada dokładnie opisowi i jest bardzo dobrej jakości. Chętnie zamówię ponownie - wyraźna rekomendacja!
Oceniono dnia 20 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super ekspres
Kolor Czarny
Nespresso De Longhi to jeden z najlepszych ekspresów kapsułkowych. Kupiliśmy go do pracy na 3 zmiany. Nawet przy ciągłym użytkowaniu wiernie spełnia swoje zadanie. Przy 50 darmowych kapsułkach trzeba jednak powiedzieć, że trzeba dokupić kolejne 20, żeby dostać 50 gratis.
Oceniono dnia 7 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybko i dobrze parzy kawę, w zależności od rodzaju kapsułek – wszystko idzie gładko
Kolor Czarny
Stosunek ceny do jakości jest świetny. Jeśli ten ekspres wytrzyma kolejne 15 lat, tak jak mój poprzedni Nespresso De’Longhi, będę w pełni zadowolony. Bardzo dobrze nadaje się również dla początkujących – obsługa jest intuicyjna, nie da się nic zepsuć.
Oceniono dnia 23 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Naprawdę dobry
Kolor Czarny
Używam ekspresu Nepresso De'Longhi Inissia od 14 dni. Niezawodnie robi dobre espresso. Mały, bardzo stylowy i kompaktowy ekspres... Jesteśmy bardzo entuzjastycznie nastawieni. Jesteśmy również pod wrażeniem szerokiej gamy różnych kapsułek z kawą
Oceniono dnia 9 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Niezawodny ekspres, dobra kawa
Kolor Czarny
Wszystko jest w porządku. Ekspres działa niezawodnie i robi dobrą kawę. Oprócz 7 dostarczonych kapsułek był kupon na 50 darmowych kapsułek przy zamówieniu 60. Dostawa była szybka. Ogólnie jestem zadowolony.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

De’Longhi MiniMe EDG335.W, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,8 l, Kapsułka kawy, 1340 W, Biały



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
393,00 zł
Sprzedawca: CasaDelRasoioSAS

Lavazza Deséa, Ekspres do kawy na kapsułki, 1,1 l, Kapsułka kawy, 1500 W, Czarny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
992,00 zł
Sprzedawca: CasaDelRasoioSAS

Lavazza Deséa, Ekspres do kawy na kapsułki, 1,1 l, Kapsułka kawy, 1500 W, Biały



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
943,00 zł
Sprzedawca: CasaDelRasoioSAS

Ekspres do kawy HiBREW 5 w 1, 19 barów, mini ekspres do kawy na zimno i gorąco z wyjmowanym zbiornikiem na wodę o pojemności 800 ml/27 oz, ekspres do kawy espresso, działa z kapsułkami NES/DG/ESE, saszetkami K-Cup i kawą mieloną.
976,79 zł
Sprzedawca: PrimePick

Lavazza Idola, Ekspres do kawy na kapsułki, 1,1 l, Kapsułka kawy, 1500 W, Szary



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
759,00 zł
Sprzedawca: CasaDelRasoioSAS

Ekspres do kawy Illy Y3.3 na kapsułki Iperespresso w kolorze czerwonym



1,5Średnia ocena: 1,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
504,00 zł
Sprzedawca: CasaDelRasoioSAS

De’Longhi Lattissima One EN510.B, Ekspres do espresso, 1 l, Kapsułka kawy, 1450 W, Czarny, Stal nierdzewna



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(204)Liczba wystawionych ocen: 204
834,36 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Ekspres do kawy De'Longhi z Cappuccinatore Nespresso Lattissima One EN510.W 19 bar biały



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(204)Liczba wystawionych ocen: 204
811,92 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Melchioni Family AROMATICA PLUS 3w1 Nespresso Ekspres do kawy biały ze spieniaczem do mleka
404,00 zł
Sprzedawca: CasaDelRasoioSAS

De’Longhi Citiz EN267.WAE, Przelewowy ekspres do kawy, 1 l, Kapsułka kawy, 1710 W, Biały



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(108)Liczba wystawionych ocen: 108
732,36 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

De’Longhi Citiz EN167.W, Ekspres do espresso, 1 l, Kapsułka kawy, 1260 W, Biały



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(440)Liczba wystawionych ocen: 440
588,54 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Nespresso Aeroccino3 3694 Wyprodukowano na Ukrainie
517,89 zł
Sprzedawca: PG-Service

HiBREW H4A, Ekspres do espresso, 0,065 l, Kawa mielona, 80 W, Czarny
529,13 zł
Sprzedawca: Shopmobile

Przenośny ekspres do kawy 3 w 1 o ciśnieniu 20 barów, mini ekspres do kawy z ładowaniem USB-C – ESPRESSNA



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(54)Liczba wystawionych ocen: 54
165,30 zł
Sprzedawca: Mormark

Ekspres do kawy HiBREW H1B 6 w 1, zbiornik na wodę 600 ml, ciśnienie ekstrakcji 19 barów, tryb zimny/gorący, wyświetlacz LED, do kubków Kcup*/Nes*/DG*/espresso w proszku, czarny



3,6Średnia ocena: 3,6 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
1 357,47 zł
Sprzedawca: elezone

De’Longhi Essenza Mini EN 85.R, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,6 l, Kapsułka kawy, 1370 W, Czarny, Czerwony



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(40)Liczba wystawionych ocen: 40
334,56 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

De’Longhi EN 80.B, Ekspres do kawy na kapsułki, 0,8 l, Kapsułka kawy, 1260 W, Czarny



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(440)Liczba wystawionych ocen: 440
318,24 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Kapsułki Nespresso Vertuo Melozio, 10 sztuk
330,23 zł
Sprzedawca: FLBcommerce

DeLonghi 7313293445 Zbiornik na mleko do ekspresu EN640.W Gran Lattissima Nespresso
163,96 zł
-11,48 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
152,48 zł
Sprzedawca: PG-Service