20x Folia 88120-50 Papier przezroczysty - ciemnozielony, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
1738,16 zł
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Papier transparentny i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
URSUS 2661400, Papier artystyczny, 42 g/m², 1 ark.123,81 zł/1kg
5,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Karton fotograficzny ciemnozielony7,61 zł/1m
5,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Herlitz 246413, 40 g/m², 10 ark., Różne kolory, Niemcy
10,13 zł
Sprzedawca: M_plus_L

folia Transparentpapier-Faltbl„tter, 100 x 100 mm
33,15 zł
Sprzedawca: M_plus_L

20x Folia 88120-00 Kalka kreślarska - biała, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
300,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Przezroczysta folia papierowa, 70 cm x 100 cm, 42 g/m², idealna do rękodzieła i dekoracji
34,49 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Folia transparentna, papier specjalny, bardzo wytrzymały, format 50x70 cm, gramatura 115 g/m², wysokiej jakości papier do rękodzieła
36,29 zł
Sprzedawca: M_plus_L

przezroczysty papier folia, (szer.) 505 x (dł.) 700 mm, wyświetlacz
291,95 zł/1kg
386,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Folia 87409, Papier artystyczny, 115 g/m², 10 ark.
27,50 zł
Sprzedawca: M_plus_L

folia 87400 Kalka kreślarska, DIN A4, 115 g/m², biała
260,40 zł/1kg
26,04 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Folia 888 Zeszyt kalki 20 x 30 cm 42 g/m² 10 arkuszy(S)
336,43 zł/1kg
14,13 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Folia 88120-14 Papier transparentny - stare złoto, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
20,84 zł/1m²
14,59 zł
Sprzedawca: M_plus_L

folia Faltbl„tter Bascetta-Stern, blau-transparent
40,15 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Folia 810 papier przezroczysty - teczka, 18,5 x 29,7 cm, 42 g/m², 10 różnych kolorów
17,68 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

Folia 87054 Papier przezroczysty - zielony, 50,5 cm x 70 cm, 115 g/m²
134,79 zł/1kg
38,28 zł
Sprzedawca: M_plus_L

folia 88120-30 folia Transparentpapier, (B)700 x (L)1 m, 42 g/qm, hellblau
257,66 zł/1m²
180,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy

URSUS 2661441, Papier artystyczny, 42 g/m²
6,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

OfficeTree 100 arkuszy kalki kreślarskiej białej DIN A4 - 90 g/m² (wp)
100,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

folia 899/0707 ulotki Bascetta star 75 x 75 mm przezroczyste
34,77 zł
Sprzedawca: M_plus_L

20x Folia 88120-30 Papier przezroczysty - jasnoniebieski, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
1 739,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Papier transparentny FOLIA (papier latawcowy) - 42 g/m². Arkusz 70 x 100 cm, zrolowany i spięty banderolą.
Przezroczysty papier jest idealny do rękodzieła, dekoracji i pakowania. Rolka zawierająca 100 arkuszy zapewnia wystarczającą ilość papieru do realizacji wszystkich kreatywnych projektów. Przezroczysty charakter papieru zapewnia wyjątkowy wygląd i oferuje wiele możliwości kreatywnych projektów.
Specyfikacje:
- Materiał: papier
- Liczba arkuszy: 100
- Nadaje się do: Rękodzieło, Dekorowanie, Pakowanie
- Przezroczystość: Tak
przezroczysty papier Folia, (szer.) 700 mm x (dł.) 1 m, ciemnozielony (57905446)
- Szerokość
- 1 cm
- Długość
- 700 cm
- Gramatura (waga na m²)
- 42 g/m²
- Producent
- Liczba sztuk
- 3800
- Waga
- 29 g
- EAN
- 4001868881509
- Numer producenta
- 88120-50
- Szerokość
- 1 cm
- Długość
- 700 cm
- Gramatura (waga na m²)
- 42 g/m²
- Producent
- Liczba sztuk
- 3800
- Waga
- 29 g
- EAN
- 4001868881509
- Numer producenta
- 88120-50
Pasuje również do tego

20x Folia 88120-00 Kalka kreślarska - biała, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
300,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

20x Folia 88120-34 Papier przezroczysty - ciemnoniebieski, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
1 744,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

20x Folia 88120-20 Papier przezroczysty - czerwony, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
1 744,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Herlitz 246413, 40 g/m², 10 ark., Różne kolory, Niemcy
10,13 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Przezroczysta folia papierowa, 70 cm x 100 cm, 42 g/m², idealna do rękodzieła i dekoracji
34,49 zł
Sprzedawca: M_plus_L

20x Folia 88120-51 Papier przezroczysty - jasnozielony, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
300,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
79,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP

folia Transparentpapier-Faltbl„tter, 100 x 100 mm
33,15 zł
Sprzedawca: M_plus_L

20x Folia 88120-12 Papier przezroczysty - cytrynowożółty, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
1 738,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

20x Folia 88120-70 Papier przezroczysty - brązowy, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
2 729,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Folia transparentna, papier specjalny, bardzo wytrzymały, format 50x70 cm, gramatura 115 g/m², wysokiej jakości papier do rękodzieła
36,29 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Folia 810 papier przezroczysty - teczka, 18,5 x 29,7 cm, 42 g/m², 10 różnych kolorów
17,68 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

HOME DELUXE Klimatyzator przenośny KIMO - 9000 BTU | klimatyzator przenośny, klimatyzator mobilny, klimatyzator przenośny
1 830,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics

przezroczysty papier folia, (szer.) 505 x (dł.) 700 mm, wyświetlacz
291,95 zł/1kg
386,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

20x Folia 88120-60 Papier przezroczysty - fioletowy, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
1 744,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Folia 87409, Papier artystyczny, 115 g/m², 10 ark.
27,50 zł
Sprzedawca: M_plus_L

folia 87400 Kalka kreślarska, DIN A4, 115 g/m², biała
260,40 zł/1kg
26,04 zł
Sprzedawca: M_plus_L

URSUS 2661441, Papier artystyczny, 42 g/m²
6,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Folia 88120-14 Papier transparentny - stare złoto, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
20,84 zł/1m²
14,59 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Folia 600, Papier artystyczny, 10 ark.
442,40 zł/1kg
44,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Folia 888 Zeszyt kalki 20 x 30 cm 42 g/m² 10 arkuszy(S)
336,43 zł/1kg
14,13 zł
Sprzedawca: M_plus_L

folia 88120-30 folia Transparentpapier, (B)700 x (L)1 m, 42 g/qm, hellblau
257,66 zł/1m²
180,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy

Robot planetarny kuchenny LEHMANN MASTIC, maszynka do mięsa, mikser, blender kielichowy 3w1, 1300 W, 6 prędkości, misa 5 l, 550x415x215, 7 kg, czarny
379,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

folia 87014 Kalka kreślarska żółta 115 g/m² 5 rolek
186,97 zł/1kg
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

URSUS 2661422, Papier artystyczny, 42 g/m²
6,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Samsung Galaxy SM-G991B, 15,8 cm (6.2"), 8 GB, 128 GB, 12 MP, Android 11, Szary
1 800,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

zewnętrzne lampki choinkowe 480 LED 36 m ciepły żółty - Home Styling Collection
67,93 zł
Sprzedawca: VISO

MINIO go for it, drzwi przesuwne "SALWADOR I", drzwi pokojowe, drzwi wewnętrzne, klamka srebrna, 90 cm, kolor dąb sonoma
751,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Minio

Remington H5600, Czarny, Różowy, Fioletowy, 20 szt., 600 s
235,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: pawroy
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw do flipbooka z mini podświetleniem LED, wzorem z otworami, 3-stopniową regulacją jasności, 300 arkuszami papieru do animacji oraz śrubami do oprawiania flipbooka, do rysowania, odrysowywania i szkicowania
158,00 zł
Sprzedawca: Ladenza
367,44 zł/1kg

Bibułka woskowana 1/32 wagi biała
118,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

3 rolki 57 x 30 mm papier termiczny do drukarek kieszonkowych papier fotograficzny do aparatów fotograficznych dla dzieci
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24

5 kawałków papieru transferowego, pięć kolorów, węgiel rozpuszczalny w wodzie, wzór haftu, śledzenie projektów rzemieślniczych DIY
78,00 zł
Sprzedawca: Ladenza
1 950,00 zł/1kg

Folie termokurczliwe, termokurczliwe folie z tworzyw sztucznych, termokurczliwe tworzywa sztuczne, papier termokurczliwy, papier termokurczliwy, arkusze folii termokurczliwej
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24
906,85 zł/1kg

100-częściowa jednorazowa papierowa, nieprzywierająca taca silikonowa do frytownicy do pieczenia
99,30 zł
Sprzedawca: Zanjo24
371,91 zł/1kg

URSUS 2661400, Papier artystyczny, 42 g/m², 1 ark.
5,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
123,81 zł/1kg

Karton fotograficzny ciemnozielony
5,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
7,61 zł/1m

Bibuła marszczona TYMOS tygrys 10 rolek 50x200 cm
28,96 zł
Sprzedawca: MATFEL