4,9



Na podstawie 9 opinii
Herlitz 246413, 40 g/m², 10 ark., Różne kolory, Niemcy
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
10,15 zł
+ 24,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Papier transparentny i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
URSUS 2661400, Papier artystyczny, 42 g/m², 1 ark.123,81 zł/1kg
5,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Folia 810 papier przezroczysty - teczka, 18,5 x 29,7 cm, 42 g/m², 10 różnych kolorów
17,68 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

Folia 888 Zeszyt kalki 20 x 30 cm 42 g/m² 10 arkuszy(S)
840,00 zł/1kg
35,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Folia 87409, Papier artystyczny, 115 g/m², 10 ark.
27,56 zł
Sprzedawca: M_plus_L

folia Transparentpapier-Faltbl„tter, 100 x 100 mm
33,14 zł
Sprzedawca: M_plus_L

folia 87400 Kalka kreślarska, DIN A4, 115 g/m², biała
260,40 zł/1kg
26,04 zł
Sprzedawca: M_plus_L

herlitz Transparentpapierblock DIN A4, 65 g/qm, weiá
15,34 zł
-13%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,32 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

20x Folia 88120-50 Papier przezroczysty - ciemnozielony, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
1 738,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Folia 8915 Faltblätter 15 x 15 cm 10 Farben sortiert 100 Blatt 70g/qm(P)
41,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Folia transparentna, papier specjalny, bardzo wytrzymały, format 50x70 cm, gramatura 115 g/m², wysokiej jakości papier do rękodzieła
36,29 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Folia 8000/25, 80 g/m², 297 mm, 210 mm, 25 ark.
32,97 zł
Sprzedawca: M_plus_L

OfficeTree 100 arkuszy kalki kreślarskiej białej DIN A4 - 90 g/m² (wp)
100,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Przezroczysta folia papierowa, 70 cm x 100 cm, 42 g/m², idealna do rękodzieła i dekoracji
34,49 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Folia 800 kalka kreślarska 14 x 20 cm 42 g/m² 10 arkuszy(T)
22,46 zł
Sprzedawca: M_plus_L

20x Folia 88120-00 Kalka kreślarska - biała, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
300,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Folia 800/1515 Bascetta star - biała, przezroczysta, Ø 20 cm
23,18 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Folia 785, Papier artystyczny, 10 ark.
29,82 zł
Sprzedawca: M_plus_L

URSUS 2661441, Papier artystyczny, 42 g/m²
6,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Teczka rzemieślnicza z przezroczystego papieru HEYDA, DIN A4, 42 g/m²
32,43 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Ulotki Folia 70g/m², 20x20cm, 100 arkuszy, 10 kolorów
28,53 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Gramatura:
- 40 g/m²
- Arkusze w ryzie:
- 10 ark.
- Kolor produktu:
- Różne kolory
- Kraj pochodzenia:
- Niemcy
kalka herlitz - 20 x 30 cm - kolorowa - 10 arkuszy - luzem
Kalka kreślarska herlitz to doskonały wybór do wszystkich kreatywnych projektów. Dzięki dużemu rozmiarowi 20 x 30 cm i łącznej liczbie 10 arkuszy, ta kolorowa kalka oferuje wszechstronność, której potrzebujesz, aby puścić wodze fantazji. Niezależnie od tego, czy zajmujesz się scrapbookingiem, pakowaniem prezentów, projektowaniem dekoracji okiennych, czy też chcesz zrealizować inne artystyczne pomysły, ta kalka jest dla Ciebie idealnym wsparciem.
Żywe kolory kalki kreślarskiej herlitz gwarantują, że Twoje projekty nabiorą wyjątkowego akcentu. Możesz wybierać spośród różnych kolorów i sprytnie je łączyć, aby stworzyć ciekawe efekty i wzbogacić swoje prace.
Dzięki rozmiarowi 20 x 30 cm, każdy arkusz ma wystarczająco dużo miejsca do różnych zastosowań. Możesz swobodnie ciąć, składać, wyrywać lub używać kalki jako nakładki, aby wyrazić swoje kreatywne pomysły.
Kalka herlitz charakteryzuje się nie tylko atrakcyjną różnorodnością kolorów, ale także wysoką jakością. Oferuje dobrą przezroczystość, dzięki czemu światło może przez nią prześwitywać, a jednocześnie jest wystarczająco stabilna, aby można ją było łatwo przetwarzać. Idealnie nadaje się do kolaży, dekoracji okien, kreatywnych efektów tła, sylwetek i wielu innych.
- Rozmiar: 20 x 30 cm - idealny do różnych projektów
- Zawartość: 10 arkuszy kolorowej kalki kreślarskiej
- Wszechstronne zastosowanie do scrapbookingu, prezentów, dekoracji i nie tylko
- Wysokiej jakości wykończenie i dobra przezroczystość
- Żywe kolory do kreatywnego projektowania
Kalkakreślarska
- dostępne w kolorach czerwonym, białym, żółtym, niebieskim, jasnozielonym, ciemnozielonym, brązowym, fioletowym, różowym i pomarańczowym
- w zestawie instrukcja wykonania latarni morskiej
- w torebce foliowej
Przykład zastosowania:
- idealne do prac rzemieślniczych, klejenia i cięcia
- Kalka kreślarska 20 x 30 cm
- 10 arkuszy
- 20 x 30 cm
- 10 kolorów
- z instrukcją
- w torebce foliowej
Ogólne
Waga nośnika
40 g/m²
Arkuszy w opakowaniu
10 arkuszy
Kolor produktu
Kolory mieszane
Kraj pochodzenia
Niemcy
Papier plakatowy, 60 g/m², różne kolory: 10 x czerwony, różowy, fioletowy, niebieski, jasnoniebieski, brązowy, ciemnozielony, jasnozielony, żółty i pomarańczowy Zawartość: 100 arkuszy
Przezroczysty papier Herlitz 20x30cm, 10 arkuszy - Przezroczysty papier do kreatywnego rękodzieła i projektowania.
Herlitz 246413 - 40 g/m² - 10 arkuszy - Mixed colours - Germany - kalka kreślarska 20 x 30 cm 10 arkuszy 10 kolorów
Papier przezroczysty milimetrowy - Wykończenie papieru: 70 g/m², papier przezroczysty, półbłyszczący - Kolor nadruku siatki: kolorowy - Liczba arkuszy: 10 arkuszy
Herlitz 246413, Gramatura: 40 g/m², Ilość arkuszy w opakowaniu: 10 arkuszy, Kolor produktu: Mieszane kolory. Kraj pochodzenia: Niemcy
Kalka kreślarska Herlitz 20x30cm 10 arkuszy
- Szerokość
- 20 cm
- Długość
- 30 cm
- Kolor
- Różowy
- Gramatura (waga na m²)
- 40 g/m²
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 40 g
- EAN
- 4008110246413
- Numer producenta
- 246413
- Szerokość
- 20 cm
- Długość
- 30 cm
- Kolor
- Różowy
- Gramatura (waga na m²)
- 40 g/m²
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 40 g
- EAN
- 4008110246413
- Numer producenta
- 246413
Pasuje również do tego

Folia 600, Papier artystyczny, 10 ark.
442,40 zł/1kg
44,24 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Star Trading 728-98, Lekki łańcuch do dekoracji, Czarny, Przezroczysty, IP44, 6 h, 18 h, Czarny
157,59 zł
Sprzedawca: Marketsupply

folia 87400 Kalka kreślarska, DIN A4, 115 g/m², biała
260,40 zł/1kg
26,04 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Olympia 1x100 DIN A4 80 micron, Przezroczysty, DIN A4, 100 szt.
76,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

HobbyFun Keraflott masa odlewnicza biały proszek odlewniczy na bazie gipsu 5000g
22,72 zł/1kg
113,60 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wodoodporny ochraniacz na materac 120 x 200 - bezpieczna ochrona materaca
184,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

20x Folia 88120-50 Papier przezroczysty - ciemnozielony, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
1 738,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Goki 15382, Chłopak, dziewczyna, 4 lat(a), Wielobarwny, 660 mm, 660 mm, 6 szt.
57,02 zł
Sprzedawca: MATFEL

Omnicube - N35 Okrągłe Neodymowe Mini Magnesy Extra Strong (100 sztuk) | 5x1mm Silne Małe Magnesy | Odpowiednie do tablic magnetycznych, lodówek, tablic i wielu innych zastosowań
161,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KLKCommerce

Varta 06032, Jednorazowa bateria, CR2032, Lit, 3 V, 5 szt., 230 mAh
14,74 zł
Sprzedawca: Katomix

Schwaiger UFB1000 533, DVD/Blu-ray, TV, Tuner telewizyjny, TV set-top box, Podczerwień, Naciśnij przyciski, Czarny
97,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Folia 607, 300 g/m², Wielobarwny, CE
157,70 zł/1kg
47,31 zł
Sprzedawca: M_plus_L

tonies 11003568, Zabawka grająca, 8 lat(a), Wielobarwny
125,81 zł
Sprzedawca: 132-Shop

Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
5,48 zł/1kg
136,97 zł
Sprzedawca: boni-shop

Staedtler Noris Junior, Dziecko, Proste cięcie, Pojedyńczy, Niebieski, Żółty, Metal, Praworęczny
25,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Folia 8000/25, 80 g/m², 297 mm, 210 mm, 25 ark.
32,97 zł
Sprzedawca: M_plus_L

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

25x Fluorecare BIO-TECH COVID-19 i zestaw testów na grypę A/B i antygen RSV Zestaw szybkiego testu na antygen | CE 2934 | 25 zestawów do samodzielnego wykonania testu na grypę
312,18 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Komfortec, wodoodporna ochrona na materac, 90x200 cm | Oddychająca, bezgłośna, O
105,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Zestaw elektrycznych szczoteczek do zębów na podróż z zaciskiem, uchwytem ściennym, 3 sztuki, przystosowany do podróży
146,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Varta Energy 20000, 20000 mAh, Litowo-polimerowy (LiPo), 3,7 V, Czarny, Biały
146,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Xiaomi Redmi 9AT 32 GB Dual-Sim Granite Grey
969,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Latarka LED, akumulatorowa, COB 3w1. Ręczna latarka, ładowalna, z portem USB. Kieszonkowa latarka, idealna na kemping i do pracy. Retoo
17,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Ogrodzenie z desek „Haselnuss”
57,10 zł/1m
285,52 zł
Sprzedawca: Trend-Laden_5

zestaw 22 aluminiowych szydełek z torbą Szydełka Mini igły do robienia na drutach Dziewiarstwo dla dzieci w wieku od 8 lat Kolorowe igły Ergonomiczne igły do robienia na drutach
24,89 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,29 zł
Sprzedawca: Retoo

Lampa Biurkowa Lampa Stołowa LED Z Dotykowym Ściemniaczem 3 Jasności Lampa Biurkowa Światło Biurowe Poziomy Jasności Lampka Nocna Do Czytania Biała Retoo
11,89 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Retoo

folia Transparentpapier-Faltbl„tter, 100 x 100 mm
33,14 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Inkubator W pełni automatyczny inkubator dla kurcząt Inkubator dla kurcząt Inkubator dla kurcząt 16 jaj Inkubatory
299,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Pulsoksymetr Pulsoksymetr palcowy z 1,5-calowym wyświetlaczem LED HD i modułem MCU Monitor nasycenia tlenem Tlenomierz krwi
71,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zabezpieczenie krawędzi łóżeczka dziecięcego 70 cm - Zabezpieczenie ramy łóżeczka dziecięcego Różowy Minky
41,97 zł
Sprzedawca: Amazinggirl
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 88% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
88%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 13% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
13%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 2 października 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko dotarło bezpiecznie, bardzo dziękuję!!!
Wszystko dotarło bezpiecznie, bardzo dziękuję!!! To już moja druga paczka, jestem bardzo zadowolony!!!!
Oceniono dnia 26 listopada 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kalka kreślarska
Wszystko w porządku i dużo taniej niż w sklepie.
Oceniono dnia 30 marca 2019 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nic do skrytykowania
Tylko dobre rzeczy do powiedzenia na temat produktu, jakości, wysyłki itp.
Oceniono dnia 25 stycznia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kalka kreślarska
Piękne kolory. Dobra jakość.
Oceniono dnia 14 maja 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dziękuję bardzo, bardzo dobre do craftingu.
Dziękuję bardzo
Oceniono dnia 7 stycznia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Piękny papier
Papier jest łatwy w obróbce. Można z niego tworzyć wspaniałe gwiazdy
Oceniono dnia 23 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 10 listopada 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw do flipbooka z mini podświetleniem LED, wzorem z otworami, 3-stopniową regulacją jasności, 300 arkuszami papieru do animacji oraz śrubami do oprawiania flipbooka, do rysowania, odrysowywania i szkicowania
158,00 zł
Sprzedawca: Ladenza
367,44 zł/1kg

Bibułka woskowana 1/32 wagi biała
118,65 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

3 rolki 57 x 30 mm papier termiczny do drukarek kieszonkowych papier fotograficzny do aparatów fotograficznych dla dzieci
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24

5 kawałków papieru transferowego, pięć kolorów, węgiel rozpuszczalny w wodzie, wzór haftu, śledzenie projektów rzemieślniczych DIY
78,00 zł
Sprzedawca: Ladenza
1 950,00 zł/1kg

Folie termokurczliwe, termokurczliwe folie z tworzyw sztucznych, termokurczliwe tworzywa sztuczne, papier termokurczliwy, papier termokurczliwy, arkusze folii termokurczliwej
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24
906,85 zł/1kg

100-częściowa jednorazowa papierowa, nieprzywierająca taca silikonowa do frytownicy do pieczenia
99,30 zł
Sprzedawca: Zanjo24
371,91 zł/1kg

URSUS 2661400, Papier artystyczny, 42 g/m², 1 ark.
5,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
123,81 zł/1kg

Karton fotograficzny ciemnozielony
5,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
7,61 zł/1m

Bibuła marszczona TYMOS tygrys 10 rolek 50x200 cm
28,96 zł
Sprzedawca: MATFEL