4,6



Na podstawie 51 opinii
Marabu 171950091, Turkusowy, Farba w spraju, Płynny, 100 ml, 1 szt.
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
32,91 zł
329,10 zł / 1l
+ 24,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Farby do tkanin i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Marabu 1719000000085, Zielony, Różowy, Fioletowy, Farba w spraju, Płynny, 300 ml, 3 szt.232,90 zł/1l
69,87 zł
Sprzedawca: MATFEL

Więcej informacji o reklamie
Marabu 1305000000087, Czarny, Niebieski, Zielony, Czerwony, Przezroczysty, Żółty, Farba olejna mieszalna z wodą, Płynny, 90 ml, 6 szt.706,44 zł/1l
63,58 zł
Sprzedawca: MATFEL

Więcej informacji o reklamie
Textilspray Fashion Set 3tlg.232,90 zł/1l
69,87 zł
Sprzedawca: MATFEL

Więcej informacji o reklamie
Marabu 1715000000087, Czarny, Zielony, Czerwony, Ultramarine, Biały, Żółty, Farby do ubrań, Płynny, 90 ml, 6 szt.800,11 zł/1l
72,01 zł
Sprzedawca: MATFEL

Marabu 17190050158, Zielony, Farba w spraju, Płynny, 100 ml, 1 szt.
345,10 zł/1l
34,51 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

Marabu 171850524, Pomarańczowy, Farba w spraju, Płynny, 100 ml, 1 szt.
435,80 zł/1l
43,58 zł
Sprzedawca: VISO

Lena 42597, Zestaw artystyczny dla dzieci, 8 lat(a)
251,24 zł/1kg
62,81 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Marabu Textil 073, 50 ml, Czarny, Zmywalny, 1 szt.
553,00 zł/1l
27,65 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

Marabu 173522064, Limonka, 1 szt.
1 144,80 zł/1kg
28,62 zł
Sprzedawca: VISO

Marabu 18030009538, Czerwony, Różne kolory, Okrągły, GLITTER-RUBY, Atrament na bazie wody, 1 szt.
1 770,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Marabu 17160005051, Fioletowy, Farby do ubrań, Płynny, 50 ml, 1 szt.
553,00 zł/1l
27,65 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

Marabu do it, Fioletowy, Farba w spraju, Płynny, 150 ml, 1 szt.
333,53 zł/1l
50,03 zł
Sprzedawca: VISO

Marabu 17150005051, Fioletowy, Farby do ubrań, Płynny, 50 ml, 1 szt.
593,20 zł/1l
29,66 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

KREUL 91956, Niebieski, Farby do ubrań, Płynny, 50 ml, 1 szt.
665,80 zł/1l
33,29 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Marabu 17160075052, Niebieski, Farby do ubrań, Płynny, 500 ml, 1 szt.
494,40 zł/1l
247,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

KREUL 4000798913069, Fioletowy, Farba na bazie wody, Płynny, 250 ml, 1 szt.
147,60 zł/1l
36,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER

Marabu 171600096, Niebieski, Liliowy, Purpurowy, Różowy, Farby do ubrań, Płynny, 60 ml, 4 szt.
1 898,50 zł/1l
113,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Creall farba do tekstyliów turkusowa, 250 ml
64,10 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

KREUL 90599, Różowy, Niebieski, Zielony, Różowy, Żółty, Farba na bazie wody, Płynny, 20 ml, 6 szt.
6 024,50 zł/1l
120,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

KREUL 4000798913038, Pomarańczowy, Farba na bazie wody, Płynny, 250 ml, 1 szt.
191,60 zł/1l
47,90 zł
Sprzedawca: MUZIKER
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Spryskaj własną modę! Zabawa kolorami w sprayu na tekstyliach. Każdy może zastosować swój ulubiony styl na koszulkach, torbach, poduszkach i zasłonach. Tworzenie własnych kreacji tekstylnych jest bardzo szybkie i łatwe. Zróżnicowana, wspaniała gama kolorów oferuje coś na każdy gust, każdą porę roku i każdą okazję. Farba do tkanin w sprayu na bazie wody w praktycznej butelce z pompką jest odpowiednia do jasnych tkanin o maksymalnej zawartości włókien syntetycznych wynoszącej 20%. Przed malowaniem należy zmyć wykończenie i płyn do płukania tkanin. Obficie pokryj powierzchnię i odzież przed natryskiem, włóż karton między warstwy tkaniny i użyj jednorazowych rękawiczek, jeśli to konieczne. Rozpylić Marabu Fashion Spray na suchą tkaninę i pozostawić do wyschnięcia. Po utrwaleniu (żelazko: 30 x 30 cm, 3 min. w temperaturze bawełny/piekarnik: podgrzany, 150 °C/8 min.), tekstylia można prać w temperaturze do 40 °C (prać i prasować na lewą stronę). Bezzapachowa i odporna na światło farba umożliwia stosowanie niezliczonych technik, takich jak swobodne natryskiwanie gradientami kolorów, szablonowanie, maskowanie lub utrwalanie. Marzenia o modzie spełniają się dzięki Marabu Fashion Spray w połączeniu z Fashion Liner i szablonami Silhouette.
- Model:
- Farba w spraju
- Kolor farby:
- Turkusowy
- Materiał:
- Płynny
- Kolor produktu:
- Wielobarwny
- Kolory wyświetlacza:
- 1 kol.
- Odpowiednie do materiałów:
- Tkanina
- Zmywalny:
- Tak
- Maksymalna temperatura prania:
- 40 °C
- Pojemność:
- 100 ml
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
- Zawartość
- 100 ml
- Kolor
- Niebieski
- Producent
- Marabu
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 0.2 kg
- EAN
- 4007751568878
- Numer producenta
- 171950091
- Zawartość
- 100 ml
- Kolor
- Niebieski
- Producent
- Marabu
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 0.2 kg
- EAN
- 4007751568878
- Numer producenta
- 171950091
Uwaga!
Specyfikacja nie jest wymagana.
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
Specyfikacja nie jest wymagana.
Pasuje również do tego

Marabu 171950232, Czerwony, Farba w spraju, Płynny, 100 ml, 1 szt.
368,80 zł/1l
36,88 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Marabu 171950220, Żółty, Farba w spraju, Płynny, 100 ml, 1 szt.
359,30 zł/1l
35,93 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Marabu 171950033, Różowy, Farba w spraju, Płynny, 100 ml, 1 szt.
338,20 zł/1l
33,82 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Marabu 171950061, Limonka, Farba w spraju, Płynny, 100 ml, 1 szt.
368,80 zł/1l
36,88 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Marabu 171950005, Malina, Farba w spraju, Płynny, 100 ml, 1 szt.
332,10 zł/1l
33,21 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Textilspray Fashion Set 3tlg.
232,90 zł/1l
69,87 zł
Sprzedawca: MATFEL

Marabu 1719000000084, Niebieski, Zielony, Farba w spraju, Płynny, 300 ml, 3 szt.
232,90 zł/1l
69,87 zł
Sprzedawca: MATFEL

Marabu 171950037, Fioletowy, Farba w spraju, Płynny, 100 ml, 1 szt.
471,70 zł/1l
47,17 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Marabu 17190050020, Żółty, Farba w spraju, Płynny, 100 ml, 1 szt.
711,70 zł/1l
71,17 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Marabu 1719000000085, Zielony, Różowy, Fioletowy, Farba w spraju, Płynny, 300 ml, 3 szt.
232,90 zł/1l
69,87 zł
Sprzedawca: MATFEL

Marabu 171950258, Niebieski, Farba w spraju, Płynny, 100 ml, 1 szt.
502,00 zł/1l
50,20 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Marabu 1719 50 141 Fashion Spray Sky Blue 100 ml(P)
686,00 zł/1l
68,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Marabu 0314000000002, Beżowy, Czarny, Niebieski, Brązowy, Zielony, Pomarańczowy, Różowy, Fioletowy, Czerwony, Żółty, Farby do ubrań, 10 szt.
1 793,33 zł/1l
53,80 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Marabu 17190050225, Pomarańczowy, Farba w spraju, Płynny, 100 ml, 1 szt.
332,10 zł/1l
33,21 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Marabu 17150005090, Niebieski, Farby do ubrań, Płynny, 50 ml, 1 szt.
593,20 zł/1l
29,66 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

Marabu 1716000000087, Czarny, Niebieski, Zielony, Czerwony, Biały, Żółty, Farby do ubrań, Płynny, 90 ml, 6 szt.
800,11 zł/1l
72,01 zł
Sprzedawca: MATFEL

Marabu 171850524, Pomarańczowy, Farba w spraju, Płynny, 100 ml, 1 szt.
435,80 zł/1l
43,58 zł
Sprzedawca: VISO

Marabu 17150005023, Pomarańczowy, Farby do ubrań, Płynny, 50 ml, 1 szt.
593,20 zł/1l
29,66 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

Marabu 17160005232 Farba do tkanin Marabu "Textile", czerwona, 50 ml
1 170,00 zł/1l
58,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Marabu 17150005015, Zielony, Farby do ubrań, Płynny, 50 ml, 1 szt.
593,20 zł/1l
29,66 zł
Sprzedawca: Art-Paint-Shop

Epson Multipack 4-colours 604 Ink, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, 3,4 ml, 2,4 ml, 1 szt., Multipak
210,64 zł
Sprzedawca: SovaMax

Marabu 17160005236 Marabu textile color "Textile", jasnoróżowy, 50 ml
1 166,00 zł/1l
58,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Marabu 17160005013 Barwnik do tkanin Marabu "Textile", pomarańczowy, 50 ml
1 210,00 zł/1l
60,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

KREUL 90599, Różowy, Niebieski, Zielony, Różowy, Żółty, Farba na bazie wody, Płynny, 20 ml, 6 szt.
6 024,50 zł/1l
120,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Stół do jadalni VASAGLE, 80 x 75 cm (Ø x H), okrągły stół kuchenny, industrialny design, brąz vintage
302,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

2 x bateria litowa guzikowa CR2450 WILHELM, 3V, 600mAh, średnica 24x5,0mm, typ DL2450
124,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Barwniki spożywcze czerwony, żółty, niebieski 60 g
296,67 zł/1kg
17,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Star Trading 062-24, Biały, Uniwersalne, Wosk, 1 szt., LED, 0,066 W
32,48 zł
Sprzedawca: AmledPL

Marabu 17150005061 Marabu Textilfarbe "Textil Plus", reseda, 50 ml
1 315,00 zł/1l
65,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 76% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
76%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 18% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
18%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
2%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
4%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 23 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny produkt dostarczony szybko
Kolor Czarny
Nakładanie koloru w sprayu jest trochę trudne (używany do koloryzacji nocnej), a przejścia są trudne. Ale kolory jak cholera
Oceniono dnia 4 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kolor tekstylny
Kolor Czerwony
Super jakość, świeży, intensywny kolor. Użyliśmy go do urozmaicenia tkanin w kwiaty, świetny efekt. Gorąco polecam.
Oceniono dnia 31 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kolor tkaniny
Kolor Czarny
Dostawa była bardzo szybka. Przedmiot dokładnie zgodny z opisem. Z przyjemnością ponownie.
Oceniono dnia 1 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Farba w sprayu do tekstyliów
Kolor Szary
Kolor robi to, co obiecuje. Jest super.
Oceniono dnia 22 stycznia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zgodnie z opisem wszystko w porządku
Kolor Czarny
Zgodnie z opisem wszystko na topie Super cena Super produkt
Oceniono dnia 10 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Spray do farbowania tkanin
Kolor Czarny
Bardzo dobra aplikacja i efekt koloru
Oceniono dnia 25 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kolor
Kolor Czarny
Gladly again
Oceniono dnia 6 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry kolor
Kolor Czarny
Zgodnie z opisem.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw do tworzenia figurek "Squishy" z płynnego silikonu, banan, 3D, powolne odkształcanie, zestaw DIY z pastą do barwienia
301,90 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
30 190,00 zł/1kg

Markery akrylowe, 80 kolorów, farba w płynie, idealne do tkanin, płótna, szkła, drewna, papieru, do rękodzieła i projektów DIY
791,84 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
468,54 zł/1kg

GUANGNA Markery akrylowe 60 kolorów – Dual-Tip, cienki hrot & pędzel, DIY i prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
85,00 zł
Sprzedawca: Nordatech

Duża ilość wełny do ręcznego dziergania i robienia na drutach, 2 motki, 500g, kolor: biały (odcień: marshmallow)
261,14 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
522,28 zł/1kg

Zestaw 2 sztuk markerów do tkanin, kolor biały, odporne na pranie. Podwójna końcówka, idealne do malowania na tkaninach i innych materiałach
191,46 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Ciekła Farba Tekstylna, Czarna Simplicol



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(108)Liczba wystawionych ocen: 108
29,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
195,80 zł/1l

Simplicol 1701, Żółty, 1 szt., 150 g, Tkanina, Pudełko, Niemcy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(77)Liczba wystawionych ocen: 77
16,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
96 823,53 zł/1kg

Simplicol 1708, Niebieski, 1 szt., 150 g, Pudełko, Niemcy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(77)Liczba wystawionych ocen: 77
16,32 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
96 000,00 zł/1kg

Simplicol - Intensywny Barwnik Do Tkanin, Oliwkowa Zieleń, 559G



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
30,17 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
53,87 zł/1kg

Intensywny barwnik do tekstyliów Simplicol all in 1 w płynie w kolorze leśnej zieleni



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(108)Liczba wystawionych ocen: 108
33,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
222,00 zł/1l

Płynna Farba Do Bawelny, Lenu I Wiskozy, Szara



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(108)Liczba wystawionych ocen: 108
30,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
200,07 zł/1l

Simplicol intensywny barwnik do tekstyliów all in 1 w płynie w kolorze opal petrol



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(108)Liczba wystawionych ocen: 108
30,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
201,87 zł/1l

Simplicol 1716, Brązowy, 1 szt., 150 g, Pudełko, Niemcy



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(77)Liczba wystawionych ocen: 77
14,08 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
93,87 zł/1l

Kreul Javana Farba do tkanin Vanille 50 ml 1 szt.
14,89 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,89 zł
Sprzedawca: MUZIKER
277,80 zł/1l

Barwnik do tkanin Motylek (Wrzosowy)
13,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
1 399,00 zł/1kg

Barwnik do tkanin Motylek (Bordowy)
13,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
1 399,00 zł/1kg

Czarna farba plakatowa 250 ml (Artykuły szkolne i papiernicze, Kolory)
19,63 zł
Sprzedawca: MATFEL
78,52 zł/1l

Simplicol, Barwnik do tkanin czarny, 400g (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
24,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
60,07 zł/1kg

Farba do Ubrań Tkanin Jasnych i Ciemnych Phoenix 59 ml Gold 130
11,90 zł
Sprzedawca: Phoenix-arts
201,69 zł/1l

Farba do Ubrań Tkanin Jasnych i Ciemnych Phoenix 59 ml White 102
11,90 zł
Sprzedawca: Phoenix-arts
201,69 zł/1l