3,6



Na podstawie 16 opinii
Profesjonalna ściągaczka do szyb Vileda Window Cleaner z teleskopowym uchwytem
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
105,88 zł
Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Ściągaczki do wody i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Myjka elektryczna do okien LEHMANN SARGO Ściągaczka do okien ze spryskiwaczem, odurzacz do okien, myjka elektryczna do wysokich okien wydajna na 100m2139,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Więcej informacji o reklamie
Myjka do szyb i okien ze spryskiwaczem153,00 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl

Więcej informacji o reklamie
CLEANmaxx - Bezprzewodowy myjka okienna, żółta174,49 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Więcej informacji o reklamie
Zestaw do mycia okien z aluminiowym drążkiem teleskopowym, rozpylaczem i ściereczką z mikrofibry, Wysuwany zmywacz do okien, Wysuwany zmywacz do okien, Ściereczki – WINDCLEAN64,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
60,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Ściągaczka do szyb Leifheit Window & Frame Cleaner L micro duo Telescope 210
82,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PAFEN

Zestaw Leifheit Window Slider XL micro duo Telescope 415
127,54 zł
-9,95 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
117,59 zł
Sprzedawca: Lumarko

Vileda Window Cleaner (945609)
111,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Leifheit Szczotka do czyszczenia okien Teleskop 200
59,00 zł
Sprzedawca: Di-Life

Vileda Profi-Fensterabzieher (680753)
80,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Window Cleaner Window Cleaner 2.0
220,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Wycieraczka do okien Leifheit Środek do czyszczenia okien i ram L
60,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zestaw do mycia okien: myjka + ściągaczka, 95 cm
98,78 zł
Sprzedawca: PADU

Suszarka do prania Leifheit Professional 45 cm
151,74 zł
Sprzedawca: egenta-shop

Myjka do okien M
57,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Bradas ES2110
51,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kärcher WV 2, Czarny, Żółty, 0,1 l, 28 cm, 50 - 60 Hz, 220 - 240 V, Litowo-jonowa (Li-Ion)
260,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Black-Dragon-Distribution

Wymienny pad Window & Frame Cleaner L
45,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zestaw do mycia okien MSV zestaw do mycia okien ściągaczka do okien ściągaczka do okien drążek teleskopowy + 2 pokrowce z mikrofibry
106,38 zł
Sprzedawca: bath_ambiente24

HEYNER® Zestaw do czyszczenia szyb o szerokości 20 cm, składany, z trzonkiem, ściągaczem i gąbką
82,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: autoplus360

Bradas ES2111
27,23 zł
Sprzedawca: Preis-Zone
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
VILEDA SYSTEM DO CZYSZCZENIA OKIEN 2W1
VILEDA 2 w 1 CZYSZCZARKA DO OKIEN System do czyszczenia okien z teleskopową rączką. Dzięki niemu możesz bez wysiłku wyczyścić okna i inne powierzchnie szklane. Lekki system o ergonomicznym designie. Wypełniacz z mikrofibry nie pozostawia smug i usuwa nawet uporczywe zabrudzenia, nie pozostawiając śladów.Vileda 123389 - Mop do okien z drążkiem przedłużającym
Witamy w świecie Vileda: jesteśmy kompetentnym partnerem w zakresie odpowiednich produktów do pielęgnacji domu, które ułatwiają prace domowe. Dostarczamy narzędzia do sprzątania, takie jak mopy, miotły, rękawice, ścierki i środki do szorowania, a także produkty do prania, takie jak deski do prasowania, pokrowce na żelazko i suszarki do domu. Od momentu założenia naszej firmy w 1948 roku jesteśmy jedną z wiodących firm i jesteśmy reprezentowani w ponad 50 krajach.
Suszenie i prasowanie prania: Poznaj produkty Vileda do suszenia i prasowania ubrań. Zaprojektowane, aby ułatwić pranie. Deski do prasowania, pokrowce umożliwiające szybsze i wygodniejsze prasowanie oraz stojaki do suszenia to tylko niektóre z produktów, które Vileda oferuje, aby ułatwić czyszczenie i pielęgnację ubrań.
ViledaSteam - mop par owy: Vileda Steam to mop parowy, który czyści i dezynfekuje podłogę w domu przy użyciu samej wody.
Mopy : Uczyń mycie podłóg bardziej wydajnym i wygodnym dzięki mopom i nakładkom na mopy Vileda. Każdy z nich został specjalnie zaprojektowany, aby ułatwić czyszczenie podłóg w domu. Mopy paskowe lub z mikrofibry, wiadra bez wysiłku lub wiadra z kółkami. Znajdź mop Vileda, który najlepiej pasuje do Ciebie i podłóg w Twoim domu.
 /
Opis:
""Szybko, pewnie, jednym ruchem""
Połączone dwie powierzchnie czyszczące: nakładka z mikroaktywnych włókien oraz gumowa ściągaczka.
Wymiary ściągaczki :
szerokość: 30 cm
wysokość: 106cm - 160 cm
Window Squeegee with Pole Vileda
Nie czekaj, zamów już dziś i ciesz się lśniącymi oknami bez wysiłku! teraz!
Ściągaczka do okien, szyb i luster z kijem
Ściągaczka do okien z kijem od Viledy to funkcjonalne narzędzie, które ułatwia mycie i osuszanie okien oraz innych gładkich powierzchni, takich jak lustra czy kafelki.
Parametry:
- Marka: Vileda
- Użycie: Do czyszczenia okien, szyb i luster
- Szerokość: 30 cm
- Wysokość: 106 cm - 160 cm
Zalety:
Ściągaczka wyposażona jest w gumową ściągaczkę i pad z mikrofibry, które skutecznie usuwają wodę i pozostawiają powierzchnię wolną od smug i zacieków. Dzięki temu okna i inne powierzchnie są czyste i lśniące.
ergonomicznie ukształtowany uchwyt sprawia, że mycie okien jest bardziej wydajne i mniej uciążliwe.
drążek ściągaczki do okien jest regulowany, dzięki czemu można dostosować jego długość do własnych preferencji i potrzeb, co ułatwia czyszczenie różnych powierzchni.
Dane techniczne
- Minimalna wysokość: 106 cm
- Szerokość: 300 mm
- Kolor produktu: czerwony
- Maksymalna wysokość: 160 cm
- Materiał: mikrofibra, guma
Szczegóły opakowania
- Ilość w opakowaniu: 1 sztuka
Zestaw do mycia okien 2w1 VILEDA znacznie ułatwia mycie okien.
- Składana głowica
- Rączka teleskopowa
- Pad czyszczący z mikrofibry
- Zielona powierzchnia cierna
- Rączka antypoślizgowa
- Łagodna nakładka szorująca do usuwania uporczywych zabrudzeń
- Głowica trapezowa ułatwia czyszczenie narożników
Rączka teleskopowa, wielokierunkowy uchwyt z odchylaną głowicą, która pozwala dotrzeć do wszystkiego (szyberdachu, zewnętrznej strony stałych okien itp.).))
Długość rączki teleskopowej: 75-130 cm.
Powłoka z mikrofibry i powierzchnia cierna umożliwiają skuteczne, ale delikatne usuwanie brudu. Trapezowa głowica ułatwia również czyszczenie narożników. Posiada odchylaną głowicę i antypoślizgowy teleskopowy uchwyt do przenoszenia i maksymalnego komfortu, dzięki czemu idealnie nadaje się do czyszczenia świetlików lub stałych okien. Po wyczyszczeniu wbudowana krawędź skrobaka dba o połysk bez smug.
Ściągaczka do szyb Vileda Profi z uchwytem - Ściągaczka (okno) - Producent: Vileda GmbH, Im Technologiepark 19, 69469 Weinheim 1 opakowanie
Ściągaczka do mycia okien z teleskopową rączką firmy VILEDA. Dokładnie czyści okna, idealna do wysokich okien. Połączenie dwóch powierzchni czyszczących: nakładki z włókna mikroaktywnego i gumowej ściągaczki. Produkt jest wyposażony w obrotowy uchwyt. Dostępna z wymiennym wkładem. Ściągaczka Vileda to poręczne narzędzie, które umożliwia dokładne czyszczenie nawet najwyższych powierzchni okiennych bez konieczności korzystania z drabiny. Głowica czyszcząca składa się z nakładki z mikroaktywnego włókna, która dokładnie czyści szklane powierzchnie oraz gumowej ściągaczki, która zatrzymuje wodę. Dzięki temu zestawowi można czyścić okna bez smug i zacieków. Ponadto nasadkę można prać w pralce w temperaturze 60°C. Wymiary: - Szerokość: 30 cm - Długość: 106-160 cm - Drążek teleskopowy z ruchomym przegubem zapewnia wygodę użytkowania - Dołączony pad czyszczący z mikrofibry
Ściągaczka do okien składająca się ze spryskiwacza i ściągaczki nadaje się do szybkiego i łatwego czyszczenia okien. Ułatwia czyszczenie szyb, ram i odklejanie szkła. Strefa szorowania ułatwia usuwanie nawet zaschniętego brudu. Zawartość mikrofibry i czerwona strefa mocy w nakładce do mycia, a także wysokiej jakości krawędź ściągaczki zapewniają maksymalną wydajność czyszczenia i usuwanie smug. Podsumowując, idealne narzędzie ręczne zapewniające lśniące rezultaty. Główne cechy Szczegóły techniczne Materiały Mikrofibra Kolor produktu Czerwony
- Wymiary
- 30 cm
- Długość
- 130 cm
- Materiał
- MikrofibraPoliesterTworzywo sztuczne
- Kolor
- Czerwony
- Producent
- Waga
- 20 g
- EAN
- 5010121002390
- Numer producenta
- 123389
- Wymiary
- 30 cm
- Długość
- 130 cm
- Materiał
- MikrofibraPoliesterTworzywo sztuczne
- Kolor
- Czerwony
- Producent
- Waga
- 20 g
- EAN
- 5010121002390
- Numer producenta
- 123389
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Wkład do mopa Vileda UltraMax Power 2 w 1
31,21 zł
Sprzedawca: BrickBloom

Zestaw mopów Vileda Turbo Easy Wring & Clean z wirówką elektryczną i pedałem nożnym, kolor szary
144,99 zł
-14,36 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,63 zł
Sprzedawca: Lumarko

Vileda Ultramax Mop Set, Suchy i Mokry, Czarny, Czerwony, Pudełko, 1,8 kg
101,91 zł
Sprzedawca: Lumarko

Zestaw odkurzacza do okien Leifheit Dry & Clean z uchwytem, spryskiwaczem i wąską ssawką
297,43 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Vileda 4023103139022, Końcówka mopa, Niebieski, Biały, Bawełna, Mikrofibra, Poliamidowy, Poliester, 1 szt.
58,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Zestaw ochraniaczy sportowych Best HQ, dziecięce ochraniacze kolan, łokci i nadgarstków, rozmiar XS/S M
108,68 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Wkład Vileda UltraMax Power 2w1 XL
59,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
256,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nintendo The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Nintendo Switch, E10+ (powyżej 10 lat), Nośnik fizyczny
330,35 zł
Sprzedawca: somnia24

PUMA Buzz, Uni
181,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

BRAUN BFD104BE BRAUN Scan & Clean Luftreiniger 85 W
3 250,66 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Star Trading 728-98, Lekki łańcuch do dekoracji, Czarny, Przezroczysty, IP44, 6 h, 18 h, Czarny
157,59 zł
Sprzedawca: Marketsupply

VILEDA Ersatzkehrteil zu Superfeger Classic – 6er Vorteilset
60,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

mumbi zestaw 2 gniazd zewnętrznych sterowanych radiowo - 2 x gniazdo zewnętrzne sterowane radiowo + 1 x pilot - Plug & Play - 1100 Watt
77,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Dehner Premium, żwirek dla kotów, typu zbrylającego, Klumpend Ultra, 12 kg
12,35 zł/1kg
148,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Ściereczki z mikrofibry Vileda Colors, 4 sztuki
29,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Poduszka do spania boczna 40 x 145 cm - wygodna poduszka do spania poduszka do spania poduszka do spania do ciała poduszka do spania poduszka do spania boczna
45,35 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Blumtal prześcieradło 140x200 cm - Oddychające prześcieradło z mikrofibry w kolorze antracytowym - Prześcieradło 140x200 cm dla świeżego komfortu snu
44,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Everbrent

Ajax, Płyn uniwersalny, cytryna, 5l (PRODUKT Z NIEMIEC)
14,22 zł/1l
71,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Makita DEADML 815 / DML 815 Akumulatorowa latarka ręczna 14,4–18 V LED 160 lm Solo – bez akumulatora, bez ładowarki
168,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Taczka ogrodowa 21062, taczka, do 210 kg z oponami - z rękawicami, 100 l
287,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Bosch Serie 2 BBHF214R, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czerwony, Suchy, Cykloniczny, Goła podłoga, Dywan, Podłoga
496,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kerbl Katzenspielzeug 2in1 Catch the TailFeather (70x53x5cm) gelb/grau 81666
125,02 zł
Sprzedawca: TR8

3x1M 100LEDs LED wróżki kurtyny kolorowe z 8 trybów i timer wewnątrz party ogród okno ściany Boże Narodzenie dekoracji PVC kurtyny światła
109,74 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: DDP-Fashion

Vileda UltraMax XL Turbo Box
192,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Vileda 1.2 Spray Max, Mikrofibra, Plastik, Laminat, Drewno, Suchy i Mokry, Czerwony, Biały, Pudełko
88,49 zł
Sprzedawca: Metler

PUFAS Szpachlówka błyskawiczna 0,400 kg, biała, 400 g
195,62 zł/1kg
78,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Severin WA 2114, 12 gof., Okrągły, Czarny, Stal nierdzewna, 23 cm, Plastik, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna
209,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Vileda 163229, Pokrywa górna deski do prasowania, Bawełna, Pianka, Szary, Obraz, 1300 x 450 mm, 1 szt.
47,91 zł
Sprzedawca: Lumarko

Vileda Steam XXL Plus Tragbarer Dampfreiniger 0,4 l 1550 W Schwarz (168936)
762,47 zł/1l
304,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 38% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
38%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 31% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
31%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
6%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
6%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 19% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
19%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 grudnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo praktyczne
Świetna wycieraczka
Oceniono dnia 24 października 2016 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wygodny zakup
Dostawa szybka i bezproblemowa, produkt zgodny z opisem. Jestem w pełni zadowolony.
Oceniono dnia 4 sierpnia 2015 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jakość od Vileda
Jakość, funkcjonalność i cena wycieraczek Vileda są nienaganne.
Oceniono dnia 2 lutego 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ściągaczka do szyb Vileda z uchwytem teleskopowym
Bardzo praktyczne! Wszystko w porządku, jak zawsze najwyższa jakość od Vileda!
Oceniono dnia 23 sierpnia 2015 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Vileda. Wycieraczka do szyb
Cena dobra, drążek teleskopowy mógłby być większy
Oceniono dnia 25 sierpnia 2015 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wygląda lepiej niż działa.
Wypróbowałem wycieraczkę po wewnętrznej stronie naszego dachu ogrodu zimowego od wewnątrz, ale część zawsze ześlizguje się z pręta.
Oceniono dnia 11 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szorowarka / ściągaczka dobra; uchwyt z przegubem słabo wykonany
Moje wrażenia są ambiwalentne: - Ssawka i ściągaczka są w porządku; szczególnie gumowa warga jest łatwa w obsłudze również pod względem rozmiaru i pozwala na usunięcie wody bez pozostawiania śladów. - Z drugiej strony teleskopowy uchwyt jest rozczarowujący. Znajduje się tam przegub, który można wykorzystać do ustawienia ściągaczki pod kątem, co jest również reklamowane jako funkcja specjalna. "Mógłby", ponieważ regulacja ustępuje natychmiast, jeśli tylko wywrze się na nią niewielki nacisk (nawet podczas korzystania ze spryskiwacza, nie wspominając już o zdejmowaniu tarczy). Mam wrażenie, że części (w dużej mierze wykonane z plastiku) są tu wykonane niechlujnie. Praktycznie uniemożliwia to rozsądne korzystanie z uchwytu.
Oceniono dnia 27 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Tanie towary z Dalekiego Wschodu
Absolute No Go
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Myjka do okien Karcher WVP 10 1.633-550.0
695,89 zł
Sprzedawca: Karcher_PL

KOTARBAU® Ściągacz Silikonowy 59 CM Ściągaczka do Wody Guma do Ściągania Wody z Podłogi Posadzki Metalowa



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
150,40 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Myjka elektryczna do okien LEHMANN SARGO Ściągaczka do okien ze spryskiwaczem, odurzacz do okien, myjka elektryczna do wysokich okien wydajna na 100m2



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(240)Liczba wystawionych ocen: 240
139,00 zł
Sprzedawca: Lehmann

Odkurzacz do okien na akumulator Brandson, 28 cm, z końcówką ssącą, butelką z rozpylaczem i ściereczką z mikrofibry, bateria 2200 mAh, do 30 minut pracy, zbiornik 60 ml, do czyszczenia kabin prysznicowych i luster, kolor biały



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
223,95 zł
Sprzedawca: Ganz-Einfach

KOTARBAU® Ściągacz Piankowy 60 cm Ściągaczka do Wody Guma do Ściągania Wody z Podłogi Posadzki



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
112,39 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Myjka do okien WV 5 Ultra Care



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(40)Liczba wystawionych ocen: 40
402,99 zł
Sprzedawca: Karcher_PL

KOTARBAU® Ściągacz Piankowy 75 cm Ściągaczka do Wody Guma do Ściągania Wody z Podłogi Posadzki



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
84,24 zł
Sprzedawca: KOTARBAU

Odkurzacz do okien Kärcher WV 3 Comfort Precision+ Black 1.633-698.0
631,90 zł
-279,41 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
352,49 zł
Sprzedawca: Karcher_PL

Myjka do szyb i okien ze spryskiwaczem



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
153,00 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl

HEYNER® Ścierka do szyb o szerokości 25 cm, z teleskopowym trzonkiem o długości regulowanej w zakresie 70–125 cm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
100,35 zł
Sprzedawca: autoplus360

HEYNER® Wysuwany zmywacz do szyb z aluminium z 2 wkładami z mikrofibry



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
56,63 zł
Sprzedawca: autoplus360

Myjka do okien WV 2 Universal Precision+ Black



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
301,99 zł
Sprzedawca: Karcher_PL

Zestaw AquaBlade nr 1 | Zestaw wycieraczek z silikonową krawędzią, myjką i zbiornikiem na wodę



3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
154,83 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Ściągaczka prysznicowa Vacuum-Loc®
133,13 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl

CLEANmaxx - Bezprzewodowy myjka okienna, żółta



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(29)Liczba wystawionych ocen: 29
174,49 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Zestaw do czyszczenia okien CLEANmaxx | 7-elementowy zestaw do czyszczenia okien i powierzchni w domu



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
174,49 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Myjka do okien WV 3 Comfort Care
291,00 zł
-34,46 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
256,54 zł
Sprzedawca: Karcher_PL

Myjka do okien WV 2 Universal Care Karcher



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
241,15 zł
-20,57 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
220,58 zł
Sprzedawca: Karcher_PL

Gourmetmaxx 1720, 170 mm, 350 mm, 170 mm



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
174,49 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Elektryczna myjka do okien - bezprzewodowa MPM MDS-01
274,60 zł
-125,60 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
149,00 zł
Sprzedawca: MPM