4,8



Na podstawie 4 opinii
Epson Premium Glossy Photo Paper - 10x15cm - 40 Arkuszy, Premium błysk, 255 g/m², 10x15 cm, Biały, Broszura, Kalendarz, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo..., 40 ark.
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
71,45 zł
280,20 zł / 1kg
+ 15,90 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Papier fotograficzny i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Papier KODAK Foto Fotograficzny do Drukarki 25 szt A4 210x297mm 180g Błysk / 3510-812147,03 zł/1kg
49,99 zł
Sprzedawca: SystemBank

Epson Value Glossy Photo Paper - A4 - 20 Arkuszy, Połysk, 183 g/m², A4, Kalendarz, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage, Photo..., 20 ark., - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-820 - Expression...
246,12 zł/1kg
45,04 zł
Sprzedawca: VISO

Epson Photo Paper Glossy - A4 - 20 Arkuszy, Połysk, 200 g/m², A4, Biały, Kalendarz, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage, Photo..., 20 ark.
383,15 zł/1kg
76,63 zł
Sprzedawca: VISO

Epson Ultra Glossy Photo Paper - A4 - 15 Arkuszy, Ultra połysk, 300 g/m², A4, Broszura, Kalendarz, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo..., 15 ark., - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-630 - Expression Premium XP-610 - Expression...
278,07 zł/1kg
116,79 zł
Sprzedawca: VISO

Epson Value Glossy Photo Paper - 10x15cm - 2x 20 Arkuszy, Połysk, 183 g/m², A4, 10x15 cm, Kalendarz, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage, Photo..., 40 ark.
181,31 zł/1kg
33,18 zł
Sprzedawca: TisknuLevneCZ

Epson Self-Adhesive Photo Paper - A4 - 10 Arkuszy, Matowy, 167 g/m², Atramentowa, A4, Biały, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Seasonal decorations and gifts
383,00 zł/1kg
68,94 zł
Sprzedawca: Black-Dragon-Distribution

Epson Papier matowy A4, 167 g/m2, 50 arkuszy, Matowy, 167 g/m², A4, Biały, Broszura, Kalendarz, Cards and gift wraps, Office printing, Photo collage, Photo gifts, Seasonal..., 50 ark.
148,62 zł/1kg
96,60 zł
Sprzedawca: Warehouse

Epson Value Glossy Photo Paper - A4 - 50 Arkuszy, Połysk, 183 g/m², Atramentowa, A4, 21x29.7 cm, Wielobarwny
79,12 zł
Sprzedawca: VISO

Epson Archiwalny papier matowy A3, 50 arkuszy, 189 g/m2, Matowy, 192 g/m², A3, Biały, Paper, Kalendarz, Cards and gift wraps, Photo collage, Zdjęcie
1 025,03 zł/1kg
193,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Black-Dragon-Distribution

Epson Premium Semigloss Photo Paper
152,36 zł
Sprzedawca: Warehouse

Epson Premium Glossy Photo Paper, DIN A4, 255g/m², 40 Sheets, 255 g/m², 460 g, 1 szt., 236 mm, 350 mm, 12 mm
258,89 zł/1kg
119,09 zł
Sprzedawca: VISO

Epson SureLab Photo Paper Gloss-DS(225) 10cmx15cm 800sheets
1 030,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Epson Premium Semigloss Photo Paper Roll, Paper Roll (w: 329), 250g/m2, Papier półbłyszczący, 265 µm, 250 g/m²
536,67 zł/1kg
644,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Ilford Galerie Glossy Photo Paper 260g A3 25 arkuszy błyszczącego papieru fotograficznego
340,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Epson Premium Glossy Photo Paper, 100 x 150 mm, 255g/m², 20 Sheets, Połysk, 102 g, 1 szt., 158 mm, 108 mm, 17 mm
352,65 zł/1kg
35,97 zł
Sprzedawca: Black-Dragon-Distribution

COLORWAY, papier fotograficzny/premium, wysoki połysk, 255g/m², format 10x15 cm, 50 sztuk
46,80 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,65 zł
Sprzedawca: Warehouse

Epson Premium Semigloss Photo Paper, 100 x 150 mm, 251g/m2, 100 Sheets, 251 g/m², 1 szt., 115 mm, 163 mm, 32 mm, 495 g
328,21 zł/1kg
71,55 zł
Sprzedawca: Warehouse

Epson Traditional Photo Paper, DIN A4, 325g/m2, 25 Arkuszy, Połysk, 325 g/m², A4, cellulose fibre, 25 ark., L* =96.9 a* =1.6 b* =-6.4
231,01 zł
Sprzedawca: somnia24

Kodak Ultra Premium Photo RC Gloss (280g/m2) 13x18cm 20 arkuszy
27,56 zł
Sprzedawca: VISO

Papier fotograficzny Ilford Gallery Metallic Gloss 260g A4 25 arkuszy
411,95 zł
-13,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
398,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Wykończenie:
- Premium błysk
- Gramatura:
- 255 g/m²
- Rozmiar papieru:
- 10x15 cm
- Kolor produktu:
- Biały
- Najlepsze zastosowania:
- Broszura, Kalendarz, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage, Photo gifts, Seasonal decorations and gifts, Zdjęcie
- Arkusze w ryzie:
- 40 ark.
- Obsługiwane produkty:
- - SureColor SC-T7200D-PS - SureColor SC-T7200D - SureColor SC-T7200-PS - SureColor SC-T7200 - SureColor SC-T5400 - SureColor SC-T5200D-PS - SureColor SC-T5200D - SureColor SC-T5200-PS - SureColor SC-T5200 PS MFP - SureColor SC-T5200 MFP HDD - SureColor SC-T5200 - SureColor SC-T5100N - SureColor SC-T5100 Series - SureColor SC-T5100 - SureColor SC-T3400N - SureColor SC-T3400 - SureColor SC-T3200-PS - SureColor SC-T3200 w/o stand - SureColor SC-T3200 Series - SureColor SC-T3200 - SureColor SC-T3100N - SureColor SC-T3100 Series - SureColor SC-T3100 - SureColor SC-T3000 w/o stand - SureColor SC-P9000V - SureColor SC-P9000 Violet Spectro - SureColor SC-P9000 Series - SureColor SC-P9000 STD Spectro - SureColor SC-P9000 STD - SureColor SC-P8000 Series - SureColor SC-P8000 STD Spectro - SureColor SC-P8000 STD - SureColor SC-P800 Roll Unit Promo - SureColor SC-P800 - SureColor SC-P7000V - SureColor SC-P7000 Violet Spectro - SureColor SC-P7000 Series - SureColor SC-P7000 STD Spectro - SureColor SC-P7000 STD - SureColor SC-P6000 Series - SureColor SC-P6000 STD Spectro - SureColor SC-P6000 STD - SureColor SC-P600 - SureColor SC-P5000 Violet Spectro 240v - SureColor SC-P5000 Violet Spectro - SureColor SC-P5000 Violet 240V - SureColor SC-P5000 Violet - SureColor SC-P5000 STD Spectro 240v - SureColor SC-P5000 STD Spectro - SureColor SC-P5000 STD 240V - SureColor SC-P5000 STD - SureColor SC-P400 - SureColor SC-P20000 - SureColor SC-P10000 - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-820 - Expression Premium XP-810 - Expression Premium XP-720 - Expression Premium XP-710 - Expression Premium XP-645 - Expression Premium XP-640 - Expression Premium XP-635 - Expression Premium XP-630 - Expression Premium XP-625 - Expression Premium XP-620 - Expression Premium XP-615 - Expression Premium XP-610 - Expression Premium XP-6005 - Expression Premium XP-6000 - Expression Premium XP-540 - Expression Premium XP-530 - Expression Premium XP-520 - Expression Premium XP-510 - Expression Photo XP-960 - Expression Photo XP-950 - Expression Photo XP-860 - Expression Photo XP-850 - Expression Photo XP-760 - Expression Photo XP-750 - Expression Photo XP-55 - Expression Photo HD XP-15000 - Expression Home XP-455 - Expression Home XP-452 - Expression Home XP-445 - Expression Home XP-442 - Expression Home XP-435 - Expression Home XP-432 - Expression Home XP-425 - Expression Home XP-422 - Expression Home XP-415 - Expression Home XP-412 - Expression Home XP-355 - Expression Home XP-352 - Expression Home XP-345 - Expression Home XP-342 - Expression Home XP-335 - Expression Home XP-332 - Expression Home XP-325 - Expression Home XP-322 - Expression Home XP-315 - Expression Home XP-312 - Expression Home XP-257 - Expression Home XP-255 - Expression Home XP-247 - Expression Home XP-245 - Expression Home XP-235 - Expression Home XP-225 - Expression Home XP-215 - Expression Home XP-212 - Epson WorkForce WF-7525 - Epson WorkForce WF-7515 - Epson WorkForce WF-7015 - Epson SureColor SC-T7000 - Epson SureColor SC-T5000 - Epson SureColor SC-T3000 - Epson Stylus Pro WT7900 Designer Edition - Epson Stylus Pro WT7900 - Epson Stylus Pro 9900 Spectro Proofer UV - Epson Stylus Pro 9900 Spectro Proofer - Epson Stylus Pro 9900 - Epson Stylus Pro 9890 SpectroProofer - Epson Stylus Pro 9890 - Epson Stylus Pro 9880 - Epson Stylus Pro 9700 - Epson Stylus Pro 7900 Spectro Proofer UV - Epson Stylus Pro 7900 Spectro Proofer - Epson Stylus Pro 7900 - Epson Stylus Pro 7890 SpectroProofer - Epson Stylus Pro 7880 - Epson Stylus Pro 7700 - Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer - Epson Stylus Pro 4900 Spectro Proofer Designer Edition - Epson Stylus Pro 4900 Spectro M1 - Epson Stylus Pro 4900 Designer Edition - Epson Stylus Pro 4900 - Epson Stylus Pro 4880 - Epson Stylus Pro 4800 - Epson Stylus Pro 3880 - Epson Stylus Pro 3800 - Epson Stylus Pro 11880 - Epson Stylus Photo R3000 - Epson Stylus Photo R2880 NiK bundle - Epson Stylus Photo R2880 + X-Rite i1 Display - Epson Stylus Photo R2880 - Epson Stylus Photo R2400 - Epson Stylus Photo R2000 - Epson Stylus Photo R1900 - Epson Stylus Photo R1800 - Epson Stylus Photo PX730WD - Epson Stylus Photo 2100 - Epson Stylus Photo 1500W - Epson Stylus Photo 1400 - Epson Stylus Photo 1290S - Epson Stylus Photo 1290 - Epson Stylus Office B1100 - Epson Expression Premium XP-800 - Epson Expression Premium XP-700 - Epson Expression Premium XP-605 - Epson Expression Premium XP-600 - Epson Expression Home XP-405WH - Epson Expression Home XP-405 - Epson Expression Home XP-305 - Epson Expression Home XP-30 - Epson Expression Home XP-205 - Epson Expression Home XP-202 - Epson Expression Home XP-102 - EcoTank ET-7750 - EcoTank ET-7700 - EcoTank ET-4750 - EcoTank ET-4500 - EcoTank ET-3750 - EcoTank ET-3700 - EcoTank ET-2750 - EcoTank ET-2711 - EcoTank ET-2710 - EcoTank ET-2700 - EcoTank ET-2600 - EcoTank ET-16500 - EcoTank ET-14000 - ET-2650
- Szerokość produktu:
- 100 mm
- Wysokość produktu:
- 150 mm
- Wymiary opakowania (SxGxW):
- 107 x 156 x 15 mm
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
- Szerokość opakowania:
- 110 mm
- Głębokość opakowania:
- 155 mm
- Wysokość opakowania:
- 10 mm
- Waga wraz z opakowaniem:
- 200 g
- W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC):
- 8715946384733
- Kod zharmonizowanego systemu (HS):
- 37032000
- Produktów na palecie:
- 1960 szt.
- Produkty na warstwę palety:
- 280 szt.
- Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej):
- 20 szt.
- Minimalna wielkość zamówienia:
- 20 szt.
- Kraj pochodzenia:
- Japonia
Pełnia zalet
Nie ograniczaj się materiałami gorszej jakości. Dzięki papierowi Premium Glossy Photo Paper wydobędziesz ze zdjęć prawdziwe piękno. Ten znakomity, wysokiej jakości papier idealnie uwydatni charakter zdjęć, niezależnie od tego, czy uwieczniono na nich bajeczne krajobrazy czy miłe chwile spędzane z rodziną. Ten powleczony żywicą papier nie tylko świetnie wygląda, ale też jest przyjemny w dotyku dzięki gramaturze 255 g/m².
Najlepsze połączenie
Drukuj zdjęcia odporne na rozmazywanie i działanie wody, z żywymi kolorami, pięknymi odcieniami i niezwykłą wyrazistością szczegółów, wykorzystując papiery i atramenty firmy Epson. Ten papier został opracowany specjalnie pod kątem atramentów i drukarek firmy Epson w celu uzyskania najlepszej możliwej jakości. Oznacza to, że wszystko na zdjęciach będzie takie jak w rzeczywistości — z naturalnymi kolorami, płynnymi przejściami tonalnymi, realistycznymi odcieniami skóry i nie tylko.
Ciesz się zdjęciami przez wiele lat
Choć zdjęcia służą do uwieczniania ulotnych chwil, możesz mieć pewność, że ten papier opracowano i przetestowano pod kątem trwałości uzyskiwanej w wyniku stosowania naszych drukarek i atramentów.
Do każdej drukarki
Nasze papiery fotograficzne dają znakomite rezultaty we współpracy z drukarkami i atramentami innych producentów, więc każdy może korzystać ze specjalistycznej wiedzy firmy Epson.
Błyszczący papier fotograficzny Premium, 10 x 15 cm (4 x 6 cali), 255 g/m2 Wysokiej jakości papier fotograficzny firmy Epson ma błyszczącą powierzchnię, która idealnie nadaje się do drukowania ulubionych zdjęć - w celu uzyskania najlepszych rezultatów. Ten papier odpycha brud i wodę oraz ma miękką, przezroczystą, białą powierzchnię pokrytą żywicą. Liczba arkuszy: 40 Odpowiedni do następujących drukarek: Stylus Photo: R1200 / 1290/1270 / R1400 / R1800 / R1900 / 2000P / R2100 / R2400 Stylus: C20 Seires / C40 Series / C42 Series / C43 Series / C44 Series / C45 / C46 / C48 / C60 / C62 / C84 Series / C86 Series / C70 Series / C80 / C82 / CX3200 / CX3600 / 3650/3500 / CX5200 / CX5400 / CX6400 / CX6600 / CX5400 / CX6400 / CX6600 / D68 Series / C67 / C87 / C79 / D78 / D88 / D88 PE / CX3700 / DX3800 / CX4100 / CX4700 / DX4800 / DX4200 / DX3800 / 3850 / DX4000 / DX5000 / DX6000 / DX7000F / D92 / D120 / DX4400 / DX7400 / DX7400-Seria
- Profesjonalny papier fotograficzny dla fotografów hobbystów.
- Doskonałe wydruki o długotrwałej jakości
- Kolor: biały
- Format/rozmiar: 10x15 cm
- Zawartość: 40 arkuszy
- Gramatura papieru: 255 g/m kw
Opis produktu
Marka Epson. W pełni funkcjonalne produkty do użytku biurowego i domowego do usług. Wysoka jakość
Zawartość pudełka
Podstawka
EPSON Premium Glossy Photo Paper do drukarek atramentowych 255 g/m2 100 x 150 mm 40 arkuszy 1 opakowanie div.datasheet div.datasheet div.datasheet div.datasheet div.productName div.datasheet td div.datasheet td.value div.datasheet table.head td div.datasheet table.head td.image div.datasheet table.head td.name, div.datasheet table.head td.value div.datasheet table.properties div.datasheet table.properties td.name div.datasheet tr.sectionHead div.datasheet tr.sectionHead td div.datasheet tr.alt-1 div.datasheet tr.marketingText td div.datasheet tr.featuresText ul div.datasheet tr.featuresText li div.datasheet tr.marketingText.sectionHead div.datasheet td.name, div.datasheet td.value different disclaimers different disclaimers different disclaimers different disclaimers and different disclaimers and:hover span.kod Błyszczący papier fotograficzny EPSON Premium do drukarek atramentowych 255 g/m2 100 x 150 mm 40 arkuszy 1 opakowanie Producent EPSON Numer części C13S042153 Opis Błyszczący papier fotograficzny Epson Premium oferuje najwyższy poziom połysku spośród wszystkich papierów fotograficznych powlekanych żywicą firmy Epson. Wysoki połysk w połączeniu z wyjątkowo szeroką gamą kolorów zapewnia żywe, realistyczne obrazy, które konkurują z tradycyjnymi odbitkami halogenku srebra, co czyni ten papier ulubionym wśród wymagających fotografów. Jego natychmiastowe schnięcie i odporność na pleśń pozwalają na bezproblemowe użytkowanie, obsługę i prezentację gotowego produktu. Cechy produktu Jasnobiały papier fotograficzny powlekany żywicą o wysokim połysku Drukowanie wysokiej jakości zdjęć na szklanych ramach i albumach fotograficznych Szybkoschnąca powierzchnia, odporny na plamy i wodę Wygląda i w dotyku przypomina tradycyjne nośniki fotograficzne Typ nośnika Papier fotograficzny Wykończenie powierzchni Błyszczący Rozmiar nośnika 100 x 150 mm Technologia druku Atramentowy Ilość w zestawie 40 arkuszy Informacje o zgodności Zgodny z urządzeniami Epson L130, L220, L310, L355, L365, L555, L565, L655, L810, MUFCEpson EcoTank ET-14000, ET-16500, ET-1810, ET-2600,1 ET-267 Unlimited , ET-2710 Unlimited, ET-2711, ET-2712, ET-2714, ET-2715, ET-2720, ET-2720 All-in-One supertank printer, ET-2720 Unlimited, ET-2721, ET-271 , ET-2726, ET-2750, ET-2750U, ET-2751, ET-2756, ET-2810, ET-2811, ET-2812, ET-2814, ET-2815, ET-2820, ET-28 -2825, ET-2826, ET-2850, ET-2850U, ET-2851, ET-2856, ET-3750, ET-4500, ET-4700, ET-4700 Unlimited, ET-4750, ET-4750 Unlimited, ET-4750 -4750U, ET-4800, ET-4850, ET-4850U, ET-7700, ET-7750Epson Expression Home XP-102, XP-202, XP-205, XP-212, XP-215, XP-225, XP-235, XP-245, XP-247, XP-30, XP-305, XP-312, XP-315, XP-322, XP-325, XP-342, XP-345, XP-402, XP-405, XP-415, XP-422, XP-425, XP-432, XP-435, XP-442, XP-445, XP-530Epson Expression Home HD XP-15000Epson Expression Photo XP-55, XP-750, XP-760, XP-850, XP-860, XP-950, XP-960 Epson Expression Premium XP-530, XP-540, XP-540 media package, XP-6000, XP-6005, XP-605, XP-610, XP-615, XP-620, XP-630, XP-635, XP-640, XP-645, XP-810, XP-900, XP-900 Naklejka Epson Stylus C91, CX4300, Pro 3880, Pro 3880 Mirage Edition, S21 , SX110, SX115, SX130, SX210, SX215, SX235W, SX410, SX415, SX435W, SX515W, SX535WD, SX610FW, T26, T27, T59, TX2919, TX2919, TX219, TX4 09, TX410, PX650, PX660, PX710W , PX730WD, PX810FW, PX830FWD, R2000, R295, T50, TX650, TX710WEpson SureColor P400, P800 Designer Edition, SC-P400, SC-P800Epson WorkForce, WF-12W00 30WF, WF-2650DWF, WF-2660DWF, WF-2750DWF, WF-2630 2760DWF, WF-3620DWF, WF-3620DWF naklejka, WF-3640DTWF, WF-7110DWF, WF-7110DWFE, WF-6DFce.70WF7 6 40DTWF Dane techniczne dostarczone przez osoby trzecie. Nie ponosimy odpowiedzialności za błędy w tych danych.
Błyszczący papier fotograficzny Epson Premium - 10x15cm - 40 arkuszy. Rodzaj powierzchni: Premium połysk, Gramatura nośnika: 255 g/m², Kolor produktu: Biały. Szerokość: 100 mm, Wysokość: 150 mm. Ilość w opakowaniu: 1 sztuka, Szerokość opakowania: 110 mm, Głębokość opakowania: 155 mm. Produkty na palecie: 1960 sztuk, Produkty na warstwie palety: 280 sztuk, Liczba produktów w kartonie wysyłkowym: 20 sztuk. Kraj pochodzenia: Japonia Dopełnij obraz Nie idź na kompromis przy wyborze papieru fotograficznego. Dzięki błyszczącemu papierowi fotograficznemu Premium możesz pokazać swoje zdjęcia w ich prawdziwym pięknie. Od epickich krajobrazów po cenne wydarzenia rodzinne, ten doskonały, wysokiej jakości papier fotograficzny zapewnia idealne wykończenie. Papier powlekany żywicą nie tylko wygląda wyjątkowo, ale także jest wyjątkowy w dotyku dzięki gramaturze 255 g/m².Idealny zespółPołączenie tego papieru z oryginalnymi atramentami firmy Epson pozwala uzyskać odporne na rozmazywanie i wodę zdjęcia o żywych kolorach, pięknych odcieniach i niesamowitej szczegółowości. Ten papier został specjalnie opracowany do użytku z atramentami i drukarkami Epson, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość. Oznacza to, że chwile są uchwycone realistycznie, z naturalnymi kolorami, płynnymi gradacjami, realistycznymi odcieniami skóry i nie tylko.Twoje zdjęcia będą Ci służyć przez wiele latZdjęcia mają na celu uchwycenie wyjątkowych chwil - możesz więc mieć pewność, że ten papier został zaprojektowany i przetestowany pod kątem współpracy z naszymi drukarkami i atramentami, aby zapewnić długotrwałe rozwiązanie.Idealny do każdej drukarkiJakość błyszczącego papieru fotograficznego Premium gwarantuje doskonałe rezultaty za każdym razem. Każdy może więc skorzystać z doświadczenia firmy Epson.
Do drukowania wysokiej jakości zdjęć - papier fotograficzny EPSON S042153 10,0 x 15,0 o wysokim połysku 255 g/m² 40 arkuszyAby uzyskać interesujące informacje o produkcie Papier fotograficzny EPSON S042153 10,0 x 15,0 o wysokim połysku 255 g/m² 40 arkuszy, po prostu czytaj dalej! Wszystko o formacie i gramaturze papieruStrony są dostępne w formacie 10,0 x 15,0 cm. Oznacza to, że otrzymasz swoje ulubione zdjęcia w klasycznym formacie. Papier fotograficzny EPSON S042153 10,0 x 15,0 o wysokim połysku 255 g/m² 40 arkuszy można również sklasyfikować jako karton o gramaturze 255 g/m².Przeczytaj więcej o obszarach zastosowania produktuJeśli potrzebujesz materiałów eksploatacyjnych do drukarek, to ten artykuł jest właściwym wyborem. Produkt idealnie nadaje się do stosowania w urządzeniach atramentowych. Produkt może być przede wszystkim do częstego drukowania zdjęć o jakości laboratoryjnej.Co wyróżnia ten produkt:Wygląda i sprawia wrażenie zdjęcia z laboratoriumPowlekany żywicą papier fotograficzny o gładkiej, niefalistej powierzchni o wysokim połyskuDla wszystkich użytkowników, którzy cenią sobie optymalne rezultaty.Błyszczący produkt do błyszczących projektówProfesjonalne rezultaty drukowania są osiągane dzięki papierowi fotograficznemu EPSON S042153 10,0 x 15,0 o wysokim połysku 255 g/m kw. 40 arkuszy. Otrzymasz 1 opakowanie = 40 arkuszy papieru fotograficznego EPSON S042153 10,0 x 15,0 o wysokim połysku 255 g/sqm 40 arkuszy.Aby uzyskać interesujące Cię informacje o produkcie Papier fotograficzny EPSON S042153 10,0 x 15,0 o wysokim połysku 255 g/sqm 40 arkuszy, po prostu czytaj dalej.Strony są dostępne w formacie 10,0 x 15,0 cm. Zapewnia to ulubione zdjęcia w klasycznym formacie. Papier fotograficzny EPSON S042153 10,0 x 15,0 o wysokim połysku 255 g/m kw 40 arkuszy można również skategoryzować jako karton o gramaturze papieru 255 g/m kw.Jeśli potrzebujesz materiałów eksploatacyjnych do drukarek, to ten artykuł jest właściwym wyborem. Produkt idealnie nadaje się do stosowania w urządzeniach atramentowych. Produkt może być przede wszystkim do częstego drukowania zdjęć w jakości laboratoryjnej.Te specjalne cechy są zawarte w artykule:Możesz osiągnąć profesjonalne wyniki drukowania dzięki EPSON photo paper S042153 10.0 x 15.0 high gloss 255 g/sqm 40 sheets. Otrzymasz 1 opakowanie = 40 arkuszy papieru fotograficznego EPSON S042153 10.0 x 15.0 o wysokim połysku 255 g/sqm 40 arkuszy.
Epson Fotopapier glossy premium 10x15 40Blatt S042153
Balení obsahuje 40 listů (10x15cm, 255 g/m2)
Błyszczący papier fotograficzny Epson Premium - Papier fotograficzny, błyszczący - 100 x 150 mm - 40 arkuszy (C13S042153)
Do wydruków fotograficznych w bardzo dobrej jakości. Wysoka odporność na światło i bardzo dobra ostrość konturów.
EPSON Premium błyszczący papier fotograficzny do drukarek atramentowych 255g/m2 100x150mm 40 arkuszy 1-pak
Błyszczący papier fotograficzny Epson Premium - 10x15cm - 40 arkuszy. Wykończenie: Błyszczący Premium, Gramatura nośnika: 255 g/m², Kolor produktu: Biały. Szerokość: 100 mm, Wysokość: 150 mm. Ilość: 1 sztuka, Szerokość opakowania: 110 mm, Głębokość opakowania: 155 mm. Produkt na palecie: 1960 sztuk, Produkt na warstwie palety: 280 sztuk, Produkt na regale głównym (zewnętrznym): 20 sztuk. Kraj pochodzenia: Japonia
- Szerokość
- 10 cm
- Długość
- 15.5 cm
- Powierzchnia
- 0.015 m²
- Kolor
- Biały
- Gramatura (waga na m²)
- 255 g/m²
- Producent
- Liczba sztuk
- 40
- Waga
- 255 g
- EAN
- 8715946384337
- Numer producenta
- C13S042153
- Szerokość
- 10 cm
- Długość
- 15.5 cm
- Powierzchnia
- 0.015 m²
- Kolor
- Biały
- Gramatura (waga na m²)
- 255 g/m²
- Producent
- Liczba sztuk
- 40
- Waga
- 255 g
- EAN
- 8715946384337
- Numer producenta
- C13S042153
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

MEAN WELL LRS-150-15 Zasilacz 150 W metaliczny (LRS-150-15)
227,14 zł
Sprzedawca: Green_Country

Hama USB A-B, 1.80 m, 1,8 m, USB A, USB B, Męska/Męska, 0,48 Gbit/s, Czarny
18,91 zł/1m
34,03 zł
Sprzedawca: KOKA

Brother TZE-151, Czarny na przezroczystym, TZe, Czarny, Termotransferowy, Filipiny, 5 lat(a)
106,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Microsoft Xbox One Play & Charge Kit, Zestaw ładujący, Xbox One, Czarny, Matowy, Microsoft, Xbox One
96,39 zł
-4,65 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
91,74 zł
Sprzedawca: VISO

VALUE Adapter, USB 3.2 Gen 1, Type A - C, M/F, USB Type A, USB Type C, Czarny
1 643,00 zł/1m
32,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

LogiLink ID0117, Czarny, Monochromatyczny, Tkanina, Pianka, Guma, Podkładka antypoślizgowa, Podkładka dla graczy
34,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Brunnen 10-22 701 00, Biały, 100 szt.
7,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Der Kapitän
63,39 zł
Sprzedawca: M_plus_L

CyberPower PDU81005, Monitorowany, Przełączane, 1U, Jednofazowy, Pozioma, Stal, Czarny
2 081,10 zł
Sprzedawca: IT-Planet

vidaXL Fotel gamingowy z obrotową podstawą z czarnej i zielonej sztucznej skóry
382,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Brother MFC-J4540DWXL, Atramentowa, Drukowanie w kolorze, 4800 x 1200 DPI, A4, Bezpośrednie drukowanie, Biały
6 948,30 zł
Sprzedawca: Technology-Germany

Varta Ready2Use HR03 4pcs, Bateria do ponownego naładowania, AAA, Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH), 4 szt., 550 mAh, 80 mm
31,50 zł
Sprzedawca: AkkuShop

Philips P Line 329P1H/00, 80 cm (31.5"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, LED, 4 ms, Czarny
2 678,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: SuperTechPL

Varta V319, Siler-Oxid (S), 1,55 V, 16 mAh, 5,8 mm, 5,8 mm, 2,66 mm
13,00 zł
Sprzedawca: AkkuShop

be quiet! TFX POWER 3 300W Gold, 300 W, 100 - 240 V, 350 W, 50 - 60 Hz, 4/2 A, 4 A
287,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Sygonix SY-4891008 Gniazdo wielokrotne z przełącznikiem Biały Styk ochronny 1 szt
139,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Canon 2053C001, Foto niebieski, 8,3 ml, 1 szt., 505 stron(y), Jednopak
86,59 zł
Sprzedawca: VISO

Hama 00223002, 3 m, Wewnętrzna, Pleciony, Biały, 3 x gniazdo sieciowe, 1 szt.
48,64 zł
Sprzedawca: VISO

PLAION Shin Megami Tensei V: Vengeance, PlayStation 5, od 17 lat
328,51 zł
Sprzedawca: M_plus_L

TP-Link Omada ER605, Ethernet WAN, Gigabit Ethernet, Czarny
257,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

ASUS TUF Gaming 750W Gold, 750 W, 100 - 240 V, 130 W, 744 W, 130 W, 9,6 W
481,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

Hama Terra, Etui kieszeniowe, 39,6 cm (15.6"), 296 g
182,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

InLine 26675, 2 m, USB C, EIAJ-02 (4.0 mm, 1.7 mm), 18 - 20 V, 3.25 A
33,89 zł/1m
67,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

VIST GAMING Core i7 12700KF RTX 5070 32GB SSD 1TB WIFI W11 DLSS 4
8 822,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vist

SEGA Sonic Unleashed, PS3, PlayStation 3
104,88 zł
Sprzedawca: SQsubs

They Want Me Dead
81,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

VidaXL 3143687, 1 szt.
419,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL

Jabra Headset Evolve 30 II MS Mono USB schnurgebunden
241,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

Sharkoon 4044951033768 Sharkoon Tastatur Skiller SGK50S4 Gaming schwarz/braun
384,82 zł
Sprzedawca: conquestgmbh

D-Link EAGLE PRO AI, Wi-Fi 4 (802.11n), Jedna częstotliwości (2,4 GHz), Przewodowa sieć LAN, 4G, Biały, Router stacjonarny/polowy
332,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
75%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 25% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
25%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 9 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 8 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 11 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 7 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

50x papier brokatowy w formacie A4: kolorowy papier brokatowy o gramaturze 250 g/m² - idealny do rękodzieła i kreatywnego projektowania - karton fotograficzny i papier do drukarek
25,99 zł
Sprzedawca: tkgruppe

Papier fotograficzny Kodak Zinc 2x3 100 sztuk Przezroczysty Przezroczysty Jeden rozmiar



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
336,82 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE

Papier fotograficzny PD Media Premium A3, błyszczący – 230 g/m², 50 arkuszy, papier do drukarek atramentowych o wysokim połysku (29,7 x 42 cm)
77,43 zł
Sprzedawca: PDMedia

Tło fotograficzne INRUI Retro Brown Texture 1.8x2.4m Winylowy portret profesjonalny
312,24 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

INRUI Retro Abstrakcyjna brązowa tekstura Tło fotograficzne 1,5x2,1m
241,29 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Markery akrylowe z okrągłą końcówką, 60 kolorów + notes szkicowy A5, 60 stron, gramatura 180 g/m²
757,65 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
505,10 zł/1kg

Papier fotograficzny PD Media A4, błyszczący – 230 g/m², 50 arkuszy, papier premium do drukarek atramentowych
42,07 zł
Sprzedawca: PDMedia

Tło fotograficzne, "Dzień Zmarłych" (Dia de los Muertos), wymiary: 1,8 x 1,2 m
241,42 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
1 207,10 zł/1kg

Zdjęcie na ścianę: tropikalna plaża, lato, palmy, błękitne morze. Wymiary: 2,1 x 1,5 m
248,43 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
24 843,00 zł/1kg

Papier Fotograficzny Samoprzylepny 10x15 135g/m² Błyszczący 50szt Inkjet 4R
18,30 zł
Sprzedawca: PDMedia

Papier fotograficzny Cryfokt Matt, trwały materiał o wysokiej jasności w papierze fotograficznym używanym do drukowania dokumentów do zdjęć
82,80 zł
Sprzedawca: Zanjo24
331,20 zł/1kg

Papier fotograficzny PD Media Premium 10 x 15 cm, głęboko matowy – 250 g/m², 100 arkuszy, papier do drukarek atramentowych o zwiększonej grubości (4R)
27,13 zł
Sprzedawca: PDMedia

Kodak ZINK Photo Paper, 50 szt.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
149,99 zł
Sprzedawca: SystemBank
1 999,87 zł/1kg

Kodak 5740-513, Połysk, 180 g/m², A4, Żółty, 50 ark., 215 µm
114,77 zł
-35,75 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,02 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Kodak 3510553, A4, 21x29.7 cm, 5 ark., 5 szt.
64,98 zł
Sprzedawca: SystemBank

Papier KODAK Foto Fotograficzny do Drukarki 25 szt A4 210x297mm 180g Błysk / 3510-812
49,99 zł
Sprzedawca: SystemBank
147,03 zł/1kg

Zestaw kolorowego papieru fotograficznego, kolorowe wkłady atramentowe, papier fotograficzny, wkłady atramentowe, papier fotograficzny do drukarek, materiały eksploatacyjne do drukarek
293,90 zł
Sprzedawca: Zanjo24
433,48 zł/1kg

Klipsy do papieru z nutami, klipsy do papieru, urocze klipsy do papieru, kolorowe klipsy do papieru, klipsy biurowe, metalowe klipsy do papieru
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24
1 655,00 zł/1m

Spinacze do papieru, urocze spinacze do papieru, metalowe spinacze do papieru, biurowe spinacze do papieru, mini spinacze do papieru, zestaw spinaczy do papieru
70,30 zł
Sprzedawca: Zanjo24
696,04 zł/1kg

Taśma poliimidowa, taśma wysokotemperaturowa, taśma odporna na wysokie temperatury, taśma samoprzylepna poliimidowa, taśma z folii poliimidowej, taśma izolacyjna
74,50 zł
Sprzedawca: Zanjo24
596,00 zł/1kg