4,9



Na podstawie 10 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Epson Value Glossy Photo Paper - 10x15cm - 100 Arkuszy, Połysk, 183 g/m², 10x15 cm, Kalendarz, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage, Photo..., 100 ark., - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-820 - Expression...
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
57,61 zł
151,61 zł / 1kg
+ 21,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Papier fotograficzny i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Epson Value Glossy Photo Paper - 10x15cm - 2x 20 Arkuszy, Połysk, 183 g/m², A4, 10x15 cm, Kalendarz, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage, Photo..., 40 ark.
181,31 zł/1kg
33,18 zł
Sprzedawca: TisknuLevneCZ

Błyszczący papier fotograficzny Epson Premium - 2 w cenie 1, 100 x 150 mm, 255 g/m², 80 arkuszy, 156 x 107 x 15 mm, 100 x 150 mm, 255 g
301,96 zł/1kg
77,00 zł
Sprzedawca: Warehouse

Epson Fotograficzny papier błyszczący Glossy Photo Paper firmy (130 × 180 mm), 200 g/m2, 50 arkuszy, Połysk, 200 g/m², 13x18 cm, Kalendarz, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage, Photo..., 50 ark., - WorkForce WF-7610DWF - WorkForce WF-7110DTW - WorkForce WF-3620DWF - WorkForce WF-2010W -...
389,90 zł/1kg
77,98 zł
Sprzedawca: Warehouse

Sigel InkJet Ultra Photo Paper IP656 - Błyszczący - Błyszczący biały - 10 x 15 mm - 260 g/m² - 72 arkusze papieru fotograficznego (IP656)
514,70 zł/1kg
170,88 zł
Sprzedawca: somnia24

Epson Value Glossy Photo Paper - A4 - 50 Arkuszy, Połysk, 183 g/m², Atramentowa, A4, 21x29.7 cm, Wielobarwny
79,12 zł
Sprzedawca: VISO

MediaRange MRINK104, Wysoki połysk, 220 g/m², Atramentowa, Biały, 50 ark., 100 mm
164,95 zł/1kg
36,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

HP Papier fotograficzny Everyday, błyszczący, 200 g/m2, 10 × 15 cm (101 × 152 mm), 100 arkuszy, 10x15 cm, 100 ark., Współpracuje z drukarkami atramentowymi zoptymalizowanymi pod kątem oryginalnych tuszów HP, 15 - 30 °C, 5 - 30 °C, 20 - 80%
221,84 zł/1kg
70,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Epson Premium Semigloss Photo Paper, 100 x 150 mm, 251g/m2, 100 Sheets, 251 g/m², 1 szt., 115 mm, 163 mm, 32 mm, 495 g
328,30 zł/1kg
71,57 zł
Sprzedawca: Warehouse

Epson Photo Paper Glossy - A4 - 20 Arkuszy, Połysk, 200 g/m², A4, Biały, Kalendarz, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage, Photo..., 20 ark.
383,15 zł/1kg
76,63 zł
Sprzedawca: VISO

Epson Self-Adhesive Photo Paper - A4 - 10 Arkuszy, Matowy, 167 g/m², Atramentowa, A4, Biały, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Seasonal decorations and gifts
383,00 zł/1kg
68,94 zł
Sprzedawca: Black-Dragon-Distribution

Epson Photo Paper Glossy - A3+ - 20 Arkuszy, Połysk, 200 g/m², A3+, Kalendarz, Office printing, Photo collage, Photo gifts, Seasonal decorations and gifts, Zdjęcie, 20 ark., - WorkForce WF-7620DTWF - WorkForce WF-7610DWF - WorkForce WF-7110DTW - WorkForce WF-3640DTWF -...
100,50 zł/1kg
142,21 zł
Sprzedawca: VISO

Epson Fotograficzny papier półbłyszczący Semigloss Photo Paper Premium A4 firmy , 251 g/m2, 20 arkuszy, Papier półbłyszczący, 251 g/m², Biały, Cards and gift wraps, Photo collage, Photo gifts, Seasonal decorations and gifts, Zdjęcie, 20 ark., Expression Premium XP-900 Expression Premium XP-830 Expression Premium XP-820 Expression Premium...
130,02 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Epson Archiwalny papier matowy A3, 50 arkuszy, 189 g/m2, Matowy, 192 g/m², A3, Biały, Paper, Kalendarz, Cards and gift wraps, Photo collage, Zdjęcie
1 025,03 zł/1kg
193,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Black-Dragon-Distribution

Epson Fotograficzny papier półbłyszczący Semigloss Photo Paper Premium A4 firmy , 251 g/m2, 20 arkuszy, Papier półbłyszczący, 251 g/m², Biały, Cards and gift wraps, Photo collage, Photo gifts, Seasonal decorations and gifts, Zdjęcie, 20 ark., Expression Premium XP-900 Expression Premium XP-830 Expression Premium XP-820 Expression Premium...
452,47 zł/1kg
113,57 zł
Sprzedawca: somnia24

Epson Traditional Photo Paper, DIN A4, 325g/m2, 25 Arkuszy, Połysk, 325 g/m², A4, cellulose fibre, 25 ark., L* =96.9 a* =1.6 b* =-6.4
231,08 zł
Sprzedawca: somnia24

Epson Premium Glossy Photo Paper, DIN A4, 255g/m², 40 Sheets, 255 g/m², 460 g, 1 szt., 236 mm, 350 mm, 12 mm
258,89 zł/1kg
119,09 zł
Sprzedawca: VISO

Kodak Ultra Premium Photo RC Gloss (280g/m2) 13x18cm 20 arkuszy
27,56 zł
Sprzedawca: VISO

Epson Premium Semigloss Photo Paper
152,36 zł
Sprzedawca: Warehouse

Epson Premium Glossy Photo Paper, 100 x 150 mm, 255g/m², 20 Sheets, Połysk, 102 g, 1 szt., 158 mm, 108 mm, 17 mm
352,65 zł/1kg
35,97 zł
Sprzedawca: Black-Dragon-Distribution

SIGEL T1154 InkJet-Everyday Photo Paper - 10x15 cm, wysoki połysk, 195 g/m², 50+50 arkuszy
298,00 zł/1kg
101,32 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Wykończenie:
- Połysk
- Gramatura:
- 183 g/m²
- Rozmiar papieru:
- 10x15 cm
- Najlepsze zastosowania:
- Kalendarz, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage, Photo gifts, Seasonal decorations and gifts, Zdjęcie
- Arkusze w ryzie:
- 100 ark.
- Obsługiwane produkty:
- - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-820 - Expression Premium XP-720 - Expression Premium XP-635 - Expression Photo XP-960 - Expression Photo XP-950 - Expression Photo XP-860 - Expression Photo XP-760 - Expression Photo HD XP-15000 - Expression Home XP-455 - Expression Home XP-452 - Expression Home XP-445 - Expression Home XP-442 - Expression Home XP-435 - Expression Home XP-432 - Expression Home XP-425 - Expression Home XP-422 - Expression Home XP-415 - Expression Home XP-412 - Expression Home XP-355 - Expression Home XP-352 - Expression Home XP-345 - Expression Home XP-342 - Expression Home XP-335 - Expression Home XP-332 - Expression Home XP-325 - Expression Home XP-322 - Expression Home XP-315 - Expression Home XP-312 - Expression Home XP-257 - Expression Home XP-255 - Expression Home XP-247 - Expression Home XP-245 - Expression Home XP-235 - Expression Home XP-225 - Expression Home XP-215 - Epson Stylus Photo 2100 - Epson Stylus Photo 1500W - Epson Stylus Photo 1400 - Epson Expression Premium XP-810 - Epson Expression Premium XP-800 - Epson Expression Premium XP-710 - Epson Expression Premium XP-700 - Epson Expression Premium XP-605 - Epson Expression Premium XP-600 - Epson Expression Photo XP-850 - Epson Expression Photo XP-750 - Epson Expression Home XP-405WH - Epson Expression Home XP-405 - Epson Expression Home XP-402 - Epson Expression Home XP-305 - Epson Expression Home XP-302 - Epson Expression Home XP-30 - Epson Expression Home XP-205 - Epson Expression Home XP-202 - Epson Expression Home XP-102
- Szerokość produktu:
- 100 mm
- Wysokość produktu:
- 150 mm
- Szerokość rolki:
- 10 cm
- Wymiary opakowania (SxGxW):
- 120 x 193 x 26 mm
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
- Szerokość opakowania:
- 134 mm
- Głębokość opakowania:
- 193 mm
- Wysokość opakowania:
- 27 mm
- Waga wraz z opakowaniem:
- 295 g
- W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC):
- 8715946612263
- Kod zharmonizowanego systemu (HS):
- 37032000
- Szerokość palety (UK):
- 100 cm
- Długość palety (UK):
- 120 cm
- Wysokość palety (UK):
- 15 cm
- Waga palety (UK):
- 0 g
- Szerokość brutto palety:
- 80 cm
- Długość brutto palety:
- 120 cm
- Wysokość brutto palety:
- 15 cm
- Waga brutto palety:
- 0 g
- Produktów na palecie:
- 1600 szt.
- Produkty na palecie (UK):
- 2400 szt.
- Produkty na warstwę palety:
- 160 szt.
- Produkty na warstwę na palecie (UK):
- 240 szt.
- Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej):
- 283 mm
- Długość skrzyni głównej (zewnętrznej):
- 327 mm
- Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej):
- 145 mm
- Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej):
- 0 g
- Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej):
- 20 szt.
- Minimalna wielkość zamówienia:
- 20 szt.
- 3*
- Kraj pochodzenia:
- Japonia
Codzienne drukowanie zdjęć
Fotka z wakacji na lodówkę, zdjęcia do projektu w szkole czy wycinki na tablicę inspiracji — papier fotograficzny firmy Epson gwarantuje doskonałą jakość zdjęć na co dzień.
W druku liczy się współpraca
Nowy papier fotograficzny doskonale nadaje się do wykorzystania wraz z atramentami Epson, co pozwala osiągnąć najlepszą możliwą jakość zdjęć. Może być także w drukarce atramentowej dowolnej marki wyposażonej w tylny podajnik.
Odpowiedni do różnych potrzeb
Firma Epson ma w ofercie wiele rodzajów papieru fotograficznego, by każdy użytkownik mógł znaleźć produkt dla siebie w odpowiedniej cenie. Nowy, trzygwiazdkowy fotograficzny papier błyszczący Glossy Photo Paper o gramaturze 183 g/m2 doskonale nadaje się do podstawowych zastosowań. Osobom, które chcą drukować zdjęcia w jakości profesjonalnej lub archiwalnej, oferujemy czterogwiazdkowy fotograficzny papier błyszczący Glossy Photo Paper o gramaturze 200 g/m2 z warstwą żywicy, pięciogwiazdkowy błyszczący papier fotograficzny Premium Glossy Photo Paper o gramaturze 255 g/m2 lub fotograficzny papier ultrabłyszczący Ultra Glossy Photo Paper o gramaturze 300 g/m2 należący do kategorii 5+ gwiazdek.
Wszechstronna
Aby każdy użytkownik mógł wybrać produkt odpowiedni do swoich potrzeb, fotograficzny papier błyszczący Glossy Photo Paper jest w rozmiarach A4 i 10 x 15 cm oraz w opakowaniach po 20, 50 i 100 arkuszy. Pakowany jest w zamykaną torebkę, by łatwo można było go chronić przed wilgocią i światłem.
TECHNOLOGIE
OPAKOWANIE
Liczba arkuszy: 100 arkuszy Typ opakowania: Pojedyncze opakowanie Wymiary opakowania papieru: 193 x 120 x 26 mm (szer. x gł. x wys.) Waga brutto opakowania papieru: 0,3 kg MEDIA
Nadruk w tle (z marką): Nie Dwustronne: Nie Zastosowanie: Zdjęcia, Dekoracje sezonowe i prezenty, Maski i imprezy, Codzienne użytkowanie Rodzaj powierzchni/papieru: Błyszczący
Epson C13S400039 Papier fotograficzny 10 x 15 cm 100 arkuszy. Informacje prawne Ten produkt pochodzi z Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG). Ten produkt jest oryginalny i pochodzi od autoryzowanego sprzedawcy.
Aby wydruki fotograficzne naprawdę robiły wrażenie, materiał musi być odpowiedni - dzięki papierowi fotograficznemu EPSON C13S400039 10,0 x 15,0 o wysokim połysku 183 g/m² 100 arkuszy uzyskasz wysokiej jakości wydruki, które robią wrażenieAby upewnić się, że papier fotograficzny EPSON C13S400039 10,0 x 15,0 o wysokim połysku 183 g/m² 100 arkuszy odpowiada Twoim potrzebom, dowiedz się wszystkich interesujących informacji tutaj.Ważne wartości dla właściwego wyboru: Format i gramatura papieruSzukasz stron w tym formacie: 10,0 x 15,0 cm? W takim razie jesteś we właściwym miejscu! Zacznij i drukuj swoje zdjęcia w klasycznym formacie. Gramatura papieru nadal wynosi 183 g/m kw. Ta wartość daje przybliżone oszacowanie grubości i stabilności. Papier fotograficzny EPSON C13S400039 10,0 x 15,0 wysoki połysk 183 g/m kw 100 arkuszy można zaklasyfikować do kategorii papier kartonowy, karton jasnyPoznaj wiele możliwych zastosowańProdukt może być wykorzystywany w drukarkach, a dokładniej w urządzeniach atramentowych. Aby móc odpowiednio wykorzystać przedmiot, poniżej podano cel, dla którego materiał został wyprodukowany: Zdjęcia, Dekoracje sezonowe i prezenty, Maski i imprezy, Codzienne użytkowanie.Specjalne cechy, które robią różnicęSzukasz specjalnych cech? Oto, co oferuje ten produkt: Doskonały do odbitek fotograficznych w codziennym użytkowaniu.Błyszcząca powierzchnia dla większego blaskuPapier fotograficzny EPSON C13S400039 10,0 x 15,0 o wysokim połysku 183 g/m kw 100 arkuszy z powierzchnią o wysokim połysku zamienia każdą odbitkę w wysokiej jakości obiekt wizualny. Otrzymasz 1 opakowanie = 100 arkuszy EPSON photo paper C13S400039 10.0 x 15.0 high gloss 183 g/sqm 100 sheets.Aby upewnić się, że EPSON photo paper C13S400039 10.0 x 15.0 high gloss 183 g/sqm 100 sheets odpowiada Twoim potrzebom, możesz znaleźć wszystkie interesujące informacje tutaj.Szukasz stron w tym formacie: 10.0 x 15.0 cm? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce! Rozpocznij pracę i drukuj zdjęcia w klasycznym formacie. Gramatura papieru nadal wynosi 183 g/m kw. Ta wartość daje przybliżone oszacowanie grubości i stabilności. Papier fotograficzny EPSON C13S400039 10,0 x 15,0 wysoki połysk 183 g/m kw. 100 arkuszy można sklasyfikować jako papier kartonowy, lekki karton i można go stosować w drukarkach, a dokładniej w urządzeniach atramentowych. Aby móc odpowiednio wykorzystać artykuł, poniżej podano cel, dla którego materiał został wyprodukowany: Zdjęcia, Dekoracje sezonowe i prezenty, Maski i imprezy, Codzienne użytkowanie.Szukasz specjalnych funkcji? Oto, co oferuje ten przedmiot: Doskonały do wydruków fotograficznych do codziennego użytku.EPSON Photo Paper C13S400039 10,0 x 15,0 wysoki połysk 183 g/m kw 100 arkuszy o powierzchni o wysokim połysku zamienia każdy wydruk w wysokiej jakości obiekt wizualny. Otrzymasz 1 opakowanie = 100 arkuszy papieru fotograficznego EPSON C13S400039 10.0 x 15.0 o wysokim połysku 183 g/sqm 100 arkuszy.
'Value Glossy Photo Paper' - balení obsahuje 100 listů (10x15cm, 183 g/m2)
Krótka informacja: Epson Value - Papier fotograficzny, błyszczący - 100 x 150 mm - 183 g/m² - 100 arkuszy - do materiałów eksploatacyjnych do drukarek EcoTank ET-3600 Group Producent Epson Nr art. Nr art. C13S400039 Model Wartość EAN/UPC 8715946611839 Opis produktu: Epson Value - Papier fotograficzny, błyszczący - 100 arkuszy Typ produktu Papier fotograficzny, błyszczący Rozmiar nośnika 100 x 150 mm Technologia druku Atramentowa Gramatura nośnika 183 g/m² Ilość w zestawie 100 arkuszy Kompatybilny z EcoTank ET-3600 Szczegóły produktu Typ nośnika Papier fotograficzny, błyszczący Rozmiar nośnika 100 x 150 mm Technologia druku Atramentowa Ilość w zestawie 100 arkuszy Gramatura nośnika 183 g/m² Różne Kategoria kolorów Biały Informacje o kompatybilności Kompatybilny z Epson EcoTank ET-3600
Błyszczący papier fotograficzny Epson Value - 10x15cm - 100 arkuszy. Rodzaj powierzchni: Błyszcząca, Gramatura nośnika: 183 g/m², Ilość arkuszy w opakowaniu: 100 arkuszy. Ilość w opakowaniu: 1 sztuka, Szerokość opakowania: 134 mm, Głębokość opakowania: 193 mm. Szerokość palety (UK): 100 cm, Długość palety (UK): 120 cm, Wysokość palety (UK): 15 cm. Szerokość: 100 mm, Wysokość: 150 mm. Kraj pochodzenia: Japonia
- Szerokość
- 10 cm
- Długość
- 19.3 cm
- Powierzchnia
- 0.015 m²
- Kolor
- Biały
- Gramatura (waga na m²)
- 183 g/m²
- Producent
- Liczba sztuk
- 100
- Waga
- 380 g
- EAN
- 8715946611839
- Numer producenta
- C13S400039
- Szerokość
- 10 cm
- Długość
- 19.3 cm
- Powierzchnia
- 0.015 m²
- Kolor
- Biały
- Gramatura (waga na m²)
- 183 g/m²
- Producent
- Liczba sztuk
- 100
- Waga
- 380 g
- EAN
- 8715946611839
- Numer producenta
- C13S400039
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Epson Value Glossy Photo Paper - A4 - 20 Arkuszy, Połysk, 183 g/m², A4, Kalendarz, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage, Photo..., 20 ark., - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-820 - Expression...
246,12 zł/1kg
45,04 zł
Sprzedawca: VISO

Epson Fotograficzny papier błyszczący Glossy Photo Paper firmy (100 × 150 mm), 200 g/m2, 100 arkuszy, Połysk, 200 g/m², 10x15 cm, Kalendarz, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage, Photo..., 100 ark., - WorkForce WF-7620DTWF - WorkForce WF-7610DWF - WorkForce WF-7110DTW - WorkForce WF-3640DTWF -...
372,40 zł/1kg
74,48 zł
Sprzedawca: VISO

Epson Value Glossy Photo Paper - 10x15cm - 2x 20 Arkuszy, Połysk, 183 g/m², A4, 10x15 cm, Kalendarz, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage, Photo..., 40 ark.
181,31 zł/1kg
33,18 zł
Sprzedawca: TisknuLevneCZ

Epson Fotograficzny papier błyszczący Glossy Photo Paper firmy (130 × 180 mm), 200 g/m2, 50 arkuszy, Połysk, 200 g/m², 13x18 cm, Kalendarz, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage, Photo..., 50 ark., - WorkForce WF-7610DWF - WorkForce WF-7110DTW - WorkForce WF-3620DWF - WorkForce WF-2010W -...
389,90 zł/1kg
77,98 zł
Sprzedawca: Warehouse

Błyszczący papier fotograficzny Epson Premium - 2 w cenie 1, 100 x 150 mm, 255 g/m², 80 arkuszy, 156 x 107 x 15 mm, 100 x 150 mm, 255 g
301,96 zł/1kg
77,00 zł
Sprzedawca: Warehouse

Epson Fotograficzny papier błyszczący Glossy Photo Paper Premium firmy (130 × 180 mm), 255 g/m2, 30 arkuszy, Premium błysk, 255 g/m², 13x18 cm, Biały, Broszura, Kalendarz, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo..., 30 ark.
290,39 zł/1kg
74,05 zł
Sprzedawca: VISO

Suszarka do paznokci Lampa LED UV do paznokci WYSOKA MOC Wyświetlacz LCD Urządzenie do utwardzania światłem Narzędzie do utwardzania paznokci Odpowiednie do wszystkich żelowych
17,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Fotel biurowy - ergonomiczne siedzisko Naspaluro - fotel ze składanym podłokietnikiem 90° - podparcie lędźwiowe - regulowana wysokość
299,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Urbanico-Stav

Topeshop M6 140 BIEL 2X3, Biały, 6 szuf., Płyta wiórowa, Monochromatyczny, Nowoczesny, Płyta wiórowa
450,99 zł
Sprzedawca: TOPESHOP

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
79,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP

MediaRange MRINK104, Wysoki połysk, 220 g/m², Atramentowa, Biały, 50 ark., 100 mm
164,95 zł/1kg
36,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

HP Papier fotograficzny Everyday, błyszczący, 200 g/m2, 10 × 15 cm (101 × 152 mm), 100 arkuszy, 10x15 cm, 100 ark., Współpracuje z drukarkami atramentowymi zoptymalizowanymi pod kątem oryginalnych tuszów HP, 15 - 30 °C, 5 - 30 °C, 20 - 80%
221,84 zł/1kg
70,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Epson Value Glossy Photo Paper - 10x15cm - 20 Arkuszy, Połysk, 183 g/m², 10x15 cm, Kalendarz, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage, Photo..., 20 ark., - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-820 - Expression...
45,58 zł
Sprzedawca: MegaMobileBe

Epson Photo Paper Glossy - 10x15cm - 50 Arkuszy, Połysk, 200 g/m², 10x15 cm, Kalendarz, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage, Photo..., 50 ark., - WorkForce WF-7620DTWF - WorkForce WF-7610DWF - WorkForce WF-7110DTW - WorkForce WF-3640DTWF -...
328,35 zł/1kg
65,67 zł
Sprzedawca: TisknuLevneCZ

Epson Fotograficzny papier błyszczący Glossy Photo Paper firmy (100 × 150 mm), 200 g/m2, 500 arkuszy, Połysk, 200 g/m², 10x15 cm, Kalendarz, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage, Photo..., 500 ark., - WorkForce WF-7610DWF - WorkForce WF-7110DTW - WorkForce WF-3620DWF - WorkForce WF-2750DWF -...
867,95 zł/1kg
173,59 zł
Sprzedawca: evomag

Epson Premium Semigloss Photo Paper, 100 x 150 mm, 251g/m2, 100 Sheets, 251 g/m², 1 szt., 115 mm, 163 mm, 32 mm, 495 g
328,30 zł/1kg
71,57 zł
Sprzedawca: Warehouse

MediaRange MRINK107, Połysk, 135 g/m², Atramentowa, A4, Biały, 100 ark.
426,07 zł/1kg
57,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Epson Value Glossy Photo Paper - A4 - 50 Arkuszy, Połysk, 183 g/m², Atramentowa, A4, 21x29.7 cm, Wielobarwny
79,12 zł
Sprzedawca: VISO

Epson Ultra Glossy Photo Paper - 13x18cm - 50 Arkuszy, Ultra połysk, 300 g/m², 13x18 cm, Broszura, Kalendarz, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo..., 50 ark., - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-820 - Expression...
102,52 zł
Sprzedawca: VISO

Epson Photo Paper Glossy - A4 - 20 Arkuszy, Połysk, 200 g/m², A4, Biały, Kalendarz, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage, Photo..., 20 ark.
383,15 zł/1kg
76,63 zł
Sprzedawca: VISO

Epson Expression Home XP-2150, Atramentowa, Drukowanie w kolorze, 5760 x 1440 DPI, A4, Bezpośrednie drukowanie, Czarny
5 723,16 zł
Sprzedawca: Technology-Germany

Lenovo V15 82QY00NDGE - 39,6cm/15,6" FHD, Intel Celeron N4500, 4GB RAM, 128GB
Używany
1 099,55 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Epson Value Glossy Photo Paper - 10x15cm - 50 Arkuszy, Połysk, 183 g/m², 10x15 cm, Kalendarz, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage, Photo..., 50 ark., - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-820 - Expression...
247,05 zł/1kg
45,21 zł
Sprzedawca: VISO

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Xiaomi Mi – Przenośna drukarka fotograficzna – Papier
442,27 zł/1m
48,65 zł
Sprzedawca: TechPunt

Canon 0775B003, Połysk, 210 g/m², 100 ark., 210 µm, 100 mm, 150 mm
58,06 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

RealPower PB-20k PD, 20000 mAh, 18 W, Czarny
184,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Samsung Galaxy Watch4 40 mm Bluetooth Czarny Neu
2 078,86 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Zestaw R5 5600Gt 32Gb Rx Vega7 Ssd 1Tb Wifi Win11 24"
3 904,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vist

Frezarka do Paznokci Manicure Pedicure Profesjonalna Zestaw Frezów 65W
117,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MALIS
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 90% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
90%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 10% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
10%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 maja 2022 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Papier fotograficzny do drukarek Epson
Wcześniej zamawiałem ten papier fotograficzny w innej firmie i byłem z niego bardzo zadowolony. Drukowałem na nim zdjęcia, a nawet zaproszenia. Kolory nie rozmazują się i można po nim pisać.
Oceniono dnia 29 grudnia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nieskomplikowane i szybkie!
Zamówiłem w Kaufland po raz pierwszy i jestem w pełni zadowolony! Produkty zostały dostarczone szybko i wszystkie są w porządku. Mój nowy zestaw garnków jest obecnie testowany i gotuje wspaniale! Jeszcze raz i jeszcze raz z przyjemnością
Oceniono dnia 2 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobrze i szybko
Dobra jakość i szybka dostawa. Dziękuję, chętnie jeszcze raz.
Oceniono dnia 29 listopada 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Znana jakość
Korzystne opakowanie zbiorcze Jak na możliwości jakościowe mojej drukarki wielofunkcyjnej Epson więcej niż wystarczające.
Oceniono dnia 21 maja 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko na wierzchu
Najlepszy papier do wszystkich drukarek atramentowych
Oceniono dnia 20 stycznia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobra cena
Można tylko polecić.
Oceniono dnia 17 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 6 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

50x papier brokatowy w formacie A4: kolorowy papier brokatowy o gramaturze 250 g/m² - idealny do rękodzieła i kreatywnego projektowania - karton fotograficzny i papier do drukarek
25,99 zł
Sprzedawca: tkgruppe

Papier fotograficzny Kodak Zinc 2x3 100 sztuk Przezroczysty Przezroczysty Jeden rozmiar



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
336,82 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE

Papier fotograficzny PD Media Premium A3, błyszczący – 230 g/m², 50 arkuszy, papier do drukarek atramentowych o wysokim połysku (29,7 x 42 cm)
77,43 zł
Sprzedawca: PDMedia

Tło fotograficzne INRUI Retro Brown Texture 1.8x2.4m Winylowy portret profesjonalny
312,24 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

INRUI Retro Abstrakcyjna brązowa tekstura Tło fotograficzne 1,5x2,1m
241,29 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Markery akrylowe z okrągłą końcówką, 60 kolorów + notes szkicowy A5, 60 stron, gramatura 180 g/m²
757,65 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
505,10 zł/1kg

Tło fotograficzne, "Dzień Zmarłych" (Dia de los Muertos), wymiary: 1,8 x 1,2 m
241,42 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
1 207,10 zł/1kg

Zdjęcie na ścianę: tropikalna plaża, lato, palmy, błękitne morze. Wymiary: 2,1 x 1,5 m
248,43 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
24 843,00 zł/1kg

Papier fotograficzny PD Media A4, błyszczący – 230 g/m², 50 arkuszy, papier premium do drukarek atramentowych
42,07 zł
Sprzedawca: PDMedia

Papier Fotograficzny Samoprzylepny 10x15 135g/m² Błyszczący 50szt Inkjet 4R
18,30 zł
Sprzedawca: PDMedia

Papier fotograficzny Cryfokt Matt, trwały materiał o wysokiej jasności w papierze fotograficznym używanym do drukowania dokumentów do zdjęć
82,80 zł
Sprzedawca: Zanjo24
331,20 zł/1kg

Papier fotograficzny PD Media Premium 10 x 15 cm, głęboko matowy – 250 g/m², 100 arkuszy, papier do drukarek atramentowych o zwiększonej grubości (4R)
27,13 zł
Sprzedawca: PDMedia

Kodak ZINK Photo Paper, 50 szt.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
149,99 zł
Sprzedawca: SystemBank
1 999,87 zł/1kg

Kodak 5740-513, Połysk, 180 g/m², A4, Żółty, 50 ark., 215 µm
114,77 zł
-35,75 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,02 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Kodak 3510553, A4, 21x29.7 cm, 5 ark., 5 szt.
64,98 zł
Sprzedawca: SystemBank

Papier KODAK Foto Fotograficzny do Drukarki 25 szt A4 210x297mm 180g Błysk / 3510-812
49,99 zł
Sprzedawca: SystemBank
147,03 zł/1kg

Zestaw kolorowego papieru fotograficznego, kolorowe wkłady atramentowe, papier fotograficzny, wkłady atramentowe, papier fotograficzny do drukarek, materiały eksploatacyjne do drukarek
293,90 zł
Sprzedawca: Zanjo24
433,48 zł/1kg

Kodak S8 Tri-X 200D/160T
353,03 zł
Sprzedawca: PolisElectro
23,15 zł/1m

Papier fotograficzny PD Media 10 x 15 cm, błyszczący – 180 g/m², 50 arkuszy, do drukarek atramentowych (Inkjet 4R)
15,54 zł
Sprzedawca: PDMedia

Papier fotograficzny PD Media 10 x 15 cm, wysoki połysk – 150 g/m², 100 arkuszy, do drukarek atramentowych (4R Extra Glanz)
18,08 zł
Sprzedawca: PDMedia