Sztangi
291 wyników

Więcej informacji o reklamie

515,00 zł
Darmowa wysyłkaDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: FDSGmbH
28,61 zł/1kg

Więcej informacji o reklamie
1 183,99 zł
-192,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
991,99 zł
Darmowa wysyłkaDostawa śr. 30 września – pt. 2 października
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU

Więcej informacji o reklamie
904,16 zł
Darmowa wysyłkaDostawa wt. 6 – pt. 9 października
Sprzedawca: FLBcommerce
6,03 zł/1kg
Nasze najlepszeoferty
Sztangi i nie tylko

VirtuFit Olympische Hex Bar 140 cm – trap bar do deadliftów i shrugów
655,00 zł
Darmowa wysyłkaDostawa czw. 1 – pt. 2 października
Sprzedawca: Fitwinkel
33,59 zł/1kg
Bestseller

Vevor Sztanga Do Ćwiczeń 2210 Mm Udźwig 315 Kg Stalowa Mocna Profesjonalna
383,99 zł
-19,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
364,99 zł
Darmowa wysyłkaDostawa śr. 30 września – pt. 2 października
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
1,16 zł/1kg
Bestseller


452,00 zł
Darmowa wysyłkaDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: FDSGmbH
28,25 zł/1kg

Sztanga Movit® SZ - 120 cm. średnica 30 mm, 7 kg, do 150 kg, - sztanga do loków, sztanga do loków, sztanga do loków, sztanga SZ, podnoszenie ciężarów, trening siłowy



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
168,00 zł
-50,40 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
117,60 zł
+ 59,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – wt. 6 października
Sprzedawca: Kokiska
17,55 zł/1kg

Gryf krótki z zaciskami bez obciążeń 2,25 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
78,00 zł
+ 35,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pon. 5 października
Sprzedawca: Kokiska
32,50 zł/1kg

MOVIT Profesjonalny chromowany wałek 120 cm, 7,9 kg



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
279,00 zł
+ 59,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – wt. 6 października
Sprzedawca: Kokiska
41,64 zł/1kg

Więcej informacji o reklamie
722,95 zł
+ 26,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pon. 5 października
Sprzedawca: Easybuy
Bestseller

Więcej informacji o reklamie

452,00 zł
Darmowa wysyłkaDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: FDSGmbH
28,25 zł/1kg

Regulowane hantle Rebel ACTIVE Chrome w walizce, 15 kg, z sztangą



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
591,00 zł
Darmowa wysyłkaDostawa pt. 16 – wt. 20 października
Sprzedawca: NovaMBSmart

Regulowane hantle Rebel ACTIVE Chrome w walizce, 30 kg, z sztangą



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
614,51 zł
+ 32,67 zł za wysyłkęDostawa wt. 20 – czw. 22 października
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

MOVIT gryf - 120 cm, chrom, zabezpieczenie sprężynowe



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
142,00 zł
+ 37,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pon. 5 października
Sprzedawca: Kokiska
21,95 zł/1kg

Rebel RBA-2315 Kettlebell Active 10 kg, czarny
86,99 zł
+ 14,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: QIKtech
8,28 zł/1kg

Hantla winylowa 2 kg vdb Enero Fit - 1 szt



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
38,83 zł
+ 17,00 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Enero
19,42 zł/1kg

Sztanga z hantlami o łącznej długości 2210 mm, stojak do przechowywania sztangi o udźwigu 315 kg, sztanga z hantlami, sztanga stalowa, zestaw sztang, hantle, trening siłowy
534,99 zł
Darmowa wysyłkaDostawa sob. 3 – śr. 7 października
Sprzedawca: Zerbaco
23,57 zł/1kg

Stojak na hantle 4 półki maks. 136,07 kg Domowa siłownia na hantle z kółkami Czarny
709,50 zł
+ 26,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pon. 5 października
Sprzedawca: Easybuy

Stojak na hantle do domowej siłowni czarny 3 półki maks. 136 kg na hantle i cały sprzęt treningowy
666,50 zł
+ 26,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pon. 5 października
Sprzedawca: Easybuy

VirtuFit Olympische Dumbbell Stang 50 mm - krótka sztanga olimpijska
198,00 zł
-18,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
180,00 zł
Darmowa wysyłkaDostawa czw. 1 – pt. 2 października
Sprzedawca: Fitwinkel
38,30 zł/1kg

VirtuFit Sztanga do hantli 30 mm ze sprężynowymi zaciskami, chromowana
89,99 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
81,99 zł
Darmowa wysyłkaDostawa czw. 1 – pt. 2 października
Sprzedawca: Fitwinkel
51,24 zł/1kg

Stojak na sztangę - THUNDER PRESA - Regulowana wysokość 101–156 cm - Podpory bezpieczeństwa - Udźwig 200 kg - Zestaw 2 szt.



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
364,00 zł
Darmowa wysyłkaDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: sellBEST

Drążek do hantli, sześciokątny, wyrafinowany design Drążek do hantli, żółty
265,52 zł
+ 27,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 8 – wt. 13 października
Sprzedawca: GreatDEshop2021
31,05 zł/1kg

Vevor Sztanga Do Ćwiczeń Siłowych 2210Mm Mocna 1500Lb Profesjonalna
1 045,99 zł
-52,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
993,99 zł
Darmowa wysyłkaDostawa śr. 30 września – pt. 2 października
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
45,18 zł/1kg

Hantla sześciokątna Hantla czerwona maks. 150 kg
310,65 zł
+ 26,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pon. 5 października
Sprzedawca: Easybuy

Wielofunkcyjny stojak na hantle Uchwyt na hantle maks. 150 kg
200,45 zł
+ 26,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pon. 5 października
Sprzedawca: Easybuy

Sztanga olimpijska prosta Zaciski do sztangi olimpijskiej 180cm 11,5kg 50mm Rebel
315,69 zł
+ 32,67 zł za wysyłkęDostawa wt. 20 – czw. 22 października
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
27,45 zł/1kg

Sztanga olimpijska prosta sztanga olimpijska 220cm 20kg zaciski REBEL
628,70 zł
+ 32,67 zł za wysyłkęDostawa wt. 20 – czw. 22 października
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
31,44 zł/1kg

Sztanga olimpijska prosta Zaciski do sztangi olimpijskiej 220cm 16kg 50mm Rebel
332,22 zł
+ 32,67 zł za wysyłkęDostawa wt. 20 – czw. 22 października
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
20,76 zł/1kg

Hantla winylowa 1 kg vdb Enero Fit - 1 szt



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
25,97 zł
+ 11,98 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 października
Sprzedawca: Sport-Home_pl
25,97 zł/1kg

Stojak na hantle Wielofunkcyjny czarny uchwyt na hantle max 150kg
200,15 zł
+ 26,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pon. 5 października
Sprzedawca: Easybuy
![Zdjęcie produktu dla Szybkozłączka do hantli [zestaw 4] | zapięcie do hantli 50 mm | zapięcia sprężynowe | zacisk do hantli do sztangi i hantli | blokady talerzy do hantli | zapięcia do hantli do wymiany talerzy](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/607ecbeefbf56ccc86fc95ac054480ec.webp)
Szybkozłączka do hantli [zestaw 4] | zapięcie do hantli 50 mm | zapięcia sprężynowe | zacisk do hantli do sztangi i hantli | blokady talerzy do hantli | zapięcia do hantli do wymiany talerzy



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
82,85 zł
Darmowa wysyłkaDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: Bayli-Online
![Zdjęcie produktu dla Szybkozłączka do hantli [zestaw 2 sztuk] | zapięcie do hantli 50 mm | zapięcia sprężynowe | zacisk do hantli do sztangi i hantli | blokady talerzy do hantli | zapięcia do hantli do wymiany talerzy](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/9890b8e6f5bcddba516aa9f8aa217431.webp)
Szybkozłączka do hantli [zestaw 2 sztuk] | zapięcie do hantli 50 mm | zapięcia sprężynowe | zacisk do hantli do sztangi i hantli | blokady talerzy do hantli | zapięcia do hantli do wymiany talerzy



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
60,99 zł
Darmowa wysyłkaDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: Bayli-Online

Sprężyna zaciskowa do wałów 30 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,00 zł
+ 25,00 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – pt. 2 października
Sprzedawca: KUBISPORT
19,44 zł/1kg

Sprężyna zaciskowa do wałów 25 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,00 zł
+ 25,00 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – pt. 2 października
Sprzedawca: KUBISPORT
19,44 zł/1kg

Stojak na hantle, maksymalne obciążenie 136 kg, uchwyty na obciążenia, miejsce do przechowywania hantli, kolor: czarny
340,00 zł
+ 26,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pon. 5 października
Sprzedawca: Easybuy

Zacisk klamki chrom kpl 2 sztuki enero fit fi25.4mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
26,52 zł
+ 17,00 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Enero
56,55 zł/1kg

Hantla winylowa 1,5 kg vdb Enero Fit - 1 szt



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
30,43 zł
+ 17,00 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Enero
20,29 zł/1kg

Więcej informacji o reklamie
516,00 zł
+ 26,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pon. 5 października
Sprzedawca: Easybuy

Więcej informacji o reklamie
265,52 zł
+ 27,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 8 – wt. 13 października
Sprzedawca: GreatDEshop2021
31,05 zł/1kg
Korzyści z dostawy
- Szybka dostawa (1–3 dni)
- Darmowa dostawa
Kategoria
- Sztangi
- Hantle
- Ławki do ćwiczeń
- Zestawy hantli
- Hantle krótkie
- Kettlebelle
- Sztangi
- Obciążniki do hantli
Cena
- poniżej 150 zł
- 150 – 300 zł
- 300 – 700 zł
- 700 – 1 000 zł
- powyżej 1 000 zł
–
- Wszystkie oferty
Marka
- Costway
- KOMFOTTEU
- sportnow
- OEM
- easybuy
- ACRA
- AKF Fahrzeugteile GmbH
- allforyou
- BAYLI
- Best Sporting
- Bestif
- Bodyline
- divero
- EB Fit
- Endurance
- Enero Fit
- Findicare
- Gistuch
- Goobay
- GreatDEshop2021
- HAMMER
- HMS
- HMS Premium
- INNY
- inSportline
- KUBIsport
- LIFEFIT®
- Lifemaxx
- LivePro
- Marba
- MARTES ESSENTIALS
- Master
- Merco
- Merkloos
- Movit
- Muscle Power
- Northix
- Oliver Sport & Squash GmbH
- PH Fitness
- PowerDot 2.0 Intelligent Electric Muscle Stimulator TENS DUO Red - Wireless App-Controlled Muscle Stimulator for Recovery, Strength, and Pain Relief
- Pretorians
- Rebel
- Rebel Active
- Robert Baraban
- SEDCO
- Selius
- SKF
- Softee
- StarTech
- SucceBuy
- SUGIFT
- Sweiko
- Thorn Fit
- Thun
- Thunder
- Tiguar
- Tunturi
- Victoria
- vidaXL
- VirtuFit
- Zerbaco
- Zipro
- ZT-TUNING GmbH
Kolor
- Srebrny
- Czarny
- Niebieski
- Czerwony
- Żółty
- Biały
- Zielony
- Pomarańczowy
- Szary
Recenzje klientów
& więcej