Szampony Redken
58 wyników
Więcej informacji o reklamie

Redken Extreme Shampoo 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(44)Liczba wystawionych ocen: 44
192,15 zł
+ 16,89 zł za wysyłkęDostawa sob. 10 – pon. 12 października
Sprzedawca: NetworkTechnologies
192,15 zł/1l
Więcej informacji o reklamie

Redken Acidig Color Gloss Gentle Shampoo 500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
153,53 zł
+ 12,00 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – wt. 6 października
Sprzedawca: PerfumTraders
274,16 zł/1kg
Więcej informacji o reklamie

Redken Acidic Bonding Concentrate Intensive Treatment kuracja przed szamponem do włosów bardzo zniszczonych 190 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
127,35 zł
+ 12,00 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – wt. 6 października
Sprzedawca: PerfumTraders
670,26 zł/1kg

Szampon Redken Szampon Redken Haircare Acidic Grow Full System 300 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
159,00 zł
+ 15,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 8 – pt. 9 października
Sprzedawca: Perfumeria_Polska
530,00 zł/1l

Redken Acidig Color Gloss Naked Gloss Lightweight Shine Oil 150 ml
130,95 zł
+ 16,89 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – wt. 6 października
Sprzedawca: NetworkTechnologies
1 309,50 zł/1l

Redken - All Soft Shampoo - Shampoo for dry hair 300ml
160,42 zł
Darmowa wysyłkaDostawa czw. 8 – wt. 13 października
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
534,73 zł/1l

Szampon Redken All Soft Mega Curls 300ml
156,08 zł
Darmowa wysyłkaDostawa pt. 9 – śr. 14 października
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
520,27 zł/1l
Nasze najlepszeoferty
Szampony i nie tylko
Zyskaj więcej
Redken Extreme Shampoo szampon odżywczy do włosów zniszczonych 300 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
119,21 zł
+ 20,82 zł za wysyłkęDostawa pt. 9 – wt. 13 października
Sprzedawca: EasoMagno
397,37 zł/1l

Redken Frizz Dismiss Szampon bez chlorku sodu 300ml
445,99 zł
Darmowa wysyłkaDostawa pt. 9 – pon. 12 października
Sprzedawca: Dealsupply
1 486,63 zł/1l
Więcej informacji o reklamie

Redken Extreme Shampoo szampon wzmacniający do włosów bardzo zniszczonych 500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
126,22 zł
+ 12,00 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – wt. 6 października
Sprzedawca: PerfumTraders
229,49 zł/1kg
Więcej informacji o reklamie

Redken Hair Cleansing Cream Shampoo szampon oczyszczający do wszystkich rodzajów włosów 250 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
80,90 zł
+ 16,89 zł za wysyłkęDostawa śr. 7 października
Sprzedawca: NetworkTechnologies
323,60 zł/1l

Redken Acidic Bonding Curls Shampoo 1000 ml



3,3Średnia ocena: 3,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
182,80 zł
+ 16,89 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – wt. 6 października
Sprzedawca: NetworkTechnologies
182,80 zł/1l

Redken Acidic Bonding Concentrate Intensive Treatment kuracja przed szamponem do włosów bardzo zniszczonych 190 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
127,35 zł
+ 12,00 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – wt. 6 października
Sprzedawca: PerfumTraders
670,26 zł/1kg

Redken Frizz Dismiss Shampoo odżywczy szampon przeciw puszeniu się włosów 1000 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
574,99 zł
Darmowa wysyłkaDostawa pt. 9 – pon. 12 października
Sprzedawca: Dealsupply
574,99 zł/1l

Redken Frizz Dismiss Shampoo odżywczy szampon przeciw puszeniu się włosów 300 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
94,68 zł
+ 12,00 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 października
Sprzedawca: BRASTYGroup
315,60 zł/1l

Redken Extreme Shampoo odżywczy szampon do włosów zniszczonych 1000 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
473,30 zł
Darmowa wysyłkaDostawa sob. 10 – czw. 15 października
Sprzedawca: Andriez
473,30 zł/1l

Redken Acidic Bonding Curls Shampoo 300 ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
152,54 zł
+ 6,15 zł za wysyłkęDostawa śr. 7 – pon. 12 października
Sprzedawca: somnia24
508,47 zł/1l

Redken Colour Extend Blondage Shampoo 300 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
115,82 zł
+ 12,00 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – wt. 6 października
Sprzedawca: PerfumTraders
386,07 zł/1l

Redken Extreme Shampoo szampon wzmacniający do włosów bardzo zniszczonych 500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
126,22 zł
+ 12,00 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – wt. 6 października
Sprzedawca: PerfumTraders
229,49 zł/1kg

Redken Szampon Redken Haircare Acidic Color Gloss Shampoo 1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
199,25 zł
+ 16,89 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – wt. 6 października
Sprzedawca: NetworkTechnologies
199,25 zł/1l

Redken Shampoo Redken Brews 3-in-1 Shampoo/Conditioner/Body Wash 300ml
144,65 zł
Darmowa wysyłkaDostawa czw. 8 – wt. 13 października
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
482,17 zł/1l

Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo 1000 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
238,10 zł
+ 6,15 zł za wysyłkęDostawa czw. 8 – wt. 13 października
Sprzedawca: somnia24
238,10 zł/1l

Redken - Amino Mint Shampoo 300ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
118,13 zł
+ 6,15 zł za wysyłkęDostawa śr. 7 – pon. 12 października
Sprzedawca: somnia24
393,77 zł/1l

Redken - All Soft Mega Curls Shampoo (dry curly and wavy hair) 300ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
114,40 zł
+ 11,99 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – wt. 6 października
Sprzedawca: MANADA
381,33 zł/1l

Redken Acidig Color Gloss Gentle Shampoo 500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
153,53 zł
+ 12,00 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – wt. 6 października
Sprzedawca: PerfumTraders
274,16 zł/1kg

Redken Acidic Color Gloss Gentle Color Shampoo szampon rozjaśniający dla połysku i ochrony farbowanych włosów 300 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
142,03 zł
+ 6,15 zł za wysyłkęDostawa śr. 7 – pon. 12 października
Sprzedawca: somnia24
473,43 zł/1l

Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo szampon wzmacniający do włosów farbowanych, rozjaśnianych i po innych zabiegach chemicznych 500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17
162,67 zł
+ 12,00 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 października
Sprzedawca: BRASTYGroup
288,93 zł/1kg

Redken Blondage High Bright Shampoo szampon rozjaśniający do włosów blond 300 ml
73,85 zł
+ 16,89 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – wt. 6 października
Sprzedawca: NetworkTechnologies
246,17 zł/1l

Redken Frizz Dismiss Shampoo 300 ml
128,21 zł
+ 6,15 zł za wysyłkęDostawa śr. 7 – pon. 12 października
Sprzedawca: somnia24
427,37 zł/1l

Szampon Redken All Soft 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
235,82 zł
+ 6,15 zł za wysyłkęDostawa czw. 8 – wt. 13 października
Sprzedawca: somnia24
235,82 zł/1l

Redken Extreme Length Shampoo odżywczy szampon nadający połysk długim włosom 300 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
132,75 zł
+ 6,15 zł za wysyłkęDostawa śr. 7 – pon. 12 października
Sprzedawca: somnia24
442,50 zł/1l

Redken Hair Cleansing Cream Shampoo szampon oczyszczający do wszystkich rodzajów włosów 1000 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
210,73 zł
Darmowa wysyłkaDostawa pt. 9 – śr. 14 października
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
210,73 zł/1l

Redken Hair Cleansing Cream Shampoo szampon oczyszczający do wszystkich rodzajów włosów 250 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
80,90 zł
+ 16,89 zł za wysyłkęDostawa śr. 7 października
Sprzedawca: NetworkTechnologies
323,60 zł/1l

Redken Extreme Wzmacniający szampon do włosów, 300 ml
125,75 zł
+ 6,15 zł za wysyłkęDostawa śr. 7 – pon. 12 października
Sprzedawca: somnia24
419,17 zł/1l

Redken Volume Injection Shampoo szampon wzmacniający do włosów cienkich bez objętości 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38
210,91 zł
+ 6,15 zł za wysyłkęDostawa czw. 8 – wt. 13 października
Sprzedawca: somnia24
210,91 zł/1l

Redken - Volume Injection Shampoo 300ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
125,75 zł
+ 6,15 zł za wysyłkęDostawa śr. 7 – pon. 12 października
Sprzedawca: somnia24
419,17 zł/1l

Redken Color Extend Blondage Shampoo 1000 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
591,99 zł
Darmowa wysyłkaDostawa pt. 9 – pon. 12 października
Sprzedawca: Dealsupply
591,99 zł/1l
Więcej informacji o reklamie

Redken Colour Extend Blondage Shampoo 300 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
115,82 zł
+ 12,00 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – wt. 6 października
Sprzedawca: PerfumTraders
386,07 zł/1l
Więcej informacji o reklamie

Redken Blondage High Bright Shampoo szampon rozjaśniający do włosów blond 300 ml
73,85 zł
+ 16,89 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – wt. 6 października
Sprzedawca: NetworkTechnologies
246,17 zł/1l
Wybrane filtry
Korzyści z dostawy
- Szybka dostawa (1–3 dni)
- Darmowa dostawa
Marka
- Redken
- Olaplex
- L'Oréal
- Kevin Murphy
- Vichy
- Alcina
- AlfaParf Milano
- Alma Secret
- Alterna
- Aromase
- Artègo
- Asil Group Kozmetik
- Aveda
- Balmain
- Bayer Vital GmbH
- Big Buy Cooking
- BIOBLAS
- Bioxcin
- Bumble and Bumble
- CHRISTOPHE ROBIN
- Davines
- DEPOT
- DR. KURT WOLFF GMBH & CO. KG
- Ducray
- Eucerin
- Fanola
- Farouk Systems
- Framesi
- Garnier
- Glynt
- Goldwell
- GUHL
- Haleon
- Head & Shoulders
- Hristina
- I.C.O.N.
- Inebrya
- Institut Claude Bell
- Isdin
- John Frieda
- Joico
- Just For Men
- K18
- K18 Hair
- Kerasilk
- Kerastase
- Kérastase Paris
- KEVIN.MURPHY
- Klorane
- KMS
- La Roche-Posay
- La'dor
- Lakmé
- Londa Professional
- Maria Nila
- MATRIX
- Matrix Werkzeug
- Mielle Organics
- milk_shake
- Milva
- Montibello
- Morgans
- Moroccanoil
- Mustela
- Naturaleza y Vida
- Natureza
- Neutrogena
- Nieznany producent
- Nioxin
- OLIVE ERA
- osmo
- PADU
- Philip B
- Pierre Fabre
- Plantur
- Rausch
- REF
- Rene Furterer
- REUZEL
- RevitaLash
- Revlon
- Salmax
- Schwarzkopf
- Sebamed
- Sebastian Professional
- Selsun Blue
- SHOW-FAD System Professional
- Sisley Paris
- SNS Commerce
- Soffto Plus
- Softto Plus
- Spa Ceylon
- Stapiz
- Sulsena-Store
- System Professional LipidCode
- Thymuskin
- Tigi
- Timotei
- Unilever
- Wella
Zawartość
- poniżej 200 ml
- 200 – 250 ml
- 250 – 300 ml
- 300 – 470 ml
- 470 – 1 000 ml
- powyżej 1 000 ml
Cena
- 60 – 100 zł
- 100 – 150 zł
- 150 – 200 zł
- powyżej 200 zł
–
Kategoria
- Szampony
- Odżywki do włosów
- Kuracje do włosów
- Maski do włosów
- Pozostałe produkty do pielęgnacji włosów
- Produkty do stylizacji włosów
- Balsamy do włosów
- Olejki do włosów
- Sera do włosów
- Wody do włosów
- Farby do włosów
Recenzje klientów
& więcej
Również często wyszukiwane