5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 3 sztuki w tej cenie
Zawartość:
300 ml- 300 ml
- 500 ml
Redken Acidic Color Gloss Gentle Color Shampoo szampon rozjaśniający dla połysku i ochrony farbowanych włosów 300 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
142,03 zł
473,43 zł / 1l
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Redken Extreme Shampoo 1000 ml192,15 zł/1l
192,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Lakme Kuracja ochronna do włosów farbowanych, 250ml239,96 zł/1l
59,99 zł
Sprzedawca: ISEI

Więcej informacji o reklamie
Sebastian Hydre – szampon intensywnie nawilżający 1000 ml235,84 zł/1l
235,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Fanola No Yellow, 1000 ml, Szampon, Unisex, Rozjaśnione włosy, Włosy blond, Szare włosy, Blond, Przeciwdziałanie żółknięciu, Świecący64,99 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Redken Szampon Redken Haircare Acidic Color Gloss Shampoo 1000ml
199,25 zł/1l
199,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo 1000 ml
238,10 zł/1l
238,10 zł
Sprzedawca: somnia24

Redken - Volume Injection Shampoo 300ml
419,17 zł/1l
125,75 zł
Sprzedawca: somnia24

Szampon Redken All Soft 1000 ml
235,82 zł/1l
235,82 zł
Sprzedawca: somnia24

Redken Amino-Mint Shampoo szampon oczyszczający do skóry głowy 1000 ml
210,91 zł/1l
210,91 zł
Sprzedawca: somnia24

Redken Volume Injection Shampoo szampon wzmacniający do włosów cienkich bez objętości 1000 ml
210,91 zł/1l
210,91 zł
Sprzedawca: somnia24

Redken Acidig Color Gloss Gentle Shampoo Refill 500 ml
331,94 zł/1l
165,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Redken Colour Extend Blondage Shampoo 300 ml
386,07 zł/1l
115,82 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Redken - Amino Mint Shampoo 300ml
393,77 zł/1l
118,13 zł
Sprzedawca: somnia24

Redken Acidig Color Gloss Naked Gloss Lightweight Shine Oil 150 ml
1 309,50 zł/1l
130,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Redken Blondage High Bright Shampoo szampon rozjaśniający do włosów blond 300 ml
246,17 zł/1l
73,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Szampon przeciw puszeniu się włosów Frizz Dismiss Redken (1000 ml)
211,01 zł/1l
211,01 zł
Sprzedawca: somnia24

Szampon Redken do pielęgnacji włosów All Soft Shampoo
328,00 zł/1l
164,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Redken All Soft Szampon nawilżający do włosów suchych i łamliwych, 300 ml
390,00 zł/1l
117,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Szampon do włosów farbowanych Invigo Color Brilliance (Szampon chroniący kolor), 500 ml
202,16 zł/1l
101,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo 1000 ml
182,00 zł/1l
182,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Redken Acidic Colour Gloss Shampoo 300 ml
do oczyszczania, ochrony koloru i nabłyszczania włosów farbowanych
Acidic Color Gloss Shampoo delikatnie oczyszcza skórę głowy i włosy oraz chroni przed utratą koloru między farbowaniami. Formuła równoważąca pH, wzbogacona kompleksem nabłyszczającym, przywraca równowagę włosom po koloryzacji i zapewnia długotrwały blask koloru aż do 32 myć. Dla zdrowo wyglądających włosów z połyskiem jak nigdy dotąd!
Właściwości:
- delikatnie oczyszcza skórę głowy i włosy
- chroni przed utratą koloru między koloryzacjami
- formuła równoważąca pH
- Kompleks nabłyszczający
- zapewnia długotrwały blask koloru aż do 32 myć
- Wyjątkowo zadbane włosy
Stosowanie:
- Rozprowadzić szampon w dłoniach i nanieść na skórę głowy i linię włosów. Dokładnie wmasować w skórę głowy aż do uzyskania piany. Spłukać. Następnie nałożyć odżywkę Acidic Colour Gloss Conditioner lub kontynuować kurację raz w tygodniu.
Informacje o Redken Colour Extend Magnetics:
Rewolucyjna, inspirowana salonami fryzjerskimi linia nabłyszczaczy zapewniająca długotrwały blask koloru i wyjątkowy połysk.
Formuła o kwaśnym pH z aminokwasami i witaminą E zamyka łuskę włosa i nadaje połysk, chroniąc włosy farbowane przed blaknięciem i matowieniem pod wpływem wody i wysokiej temperatury. Uwolnij swój wewnętrzny blask.
AQUA / WODA - SODIUM C14-16 OLEFIN SULFONATE - GLYCERIN - COCAMIDOPROPYL BETAINE - GLYCOL DISTEARATE - PEG-150 DISTEARATE - SODIUM LAUROYL SARCOSINATE - PROPYLENE GLYCOL - COCAMIDE MIPA - HEXYLENE GLYCOL - PARFUM / FRAGRANCE - CITRIC ACID - SODIUM HYDROXIDE - SODIUM CHLORIDE - SODIUM BENZOATE - PEG-55 PROPYLENE GLYCOL OLEATE - COCO-BETAINE - HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE - PEG/PPG-4/12 DIMETIKON - KWAS SALICYLOWY - KARBOMER - AMODIMETIKON - LIMONEN - KWAS BENZOESOWY - POLYQUATERNIUM-7 - TOKOFEROL - LINALOL - SALICYLAN BENZYLU - ALKOHOL BENZYLOWY - JONON ALFA-IZOMETYLOWY - TRIDECETH-6 - OLEJ Z SOI GLICYNII / OLEJ SOJOWY - ARGININA - SERYNA - KWAS GLUTAMINOWY - CHLOREK CETRIMONIUM - HYDROKSYHYDROCYNAMONIAN PENTAERYTRYTYLU TETRA-DI-T-BUTYLU
Nadaje włosom długotrwały kolor i maksymalny połysk, który utrzymuje się przez wiele dni po wizycie w salonie fryzjerskim. Redken Acidic Color Gloss Shampoo to szampon bez siarczanów, który chroni i przedłuża intensywność koloru włosów farbowanych, zapewnia włosom zrównoważone pH i pomaga uszczelnić łuskę włosa, aby zachować połysk włosów na poziomie molekularnym. Profesjonalne rozwiązanie dla ożywienia włosów farbowanych i maksymalnego połysku!
Bezsiarczanowy szampon do włosów farbowanych przedłużający kolor i połysk.
Najnowsza innowacja w pielęgnacji koloru, Acidic Color Gloss Shampoo marki Redken to rewolucyjny szampon, który przedłuża kolor i zapewnia połysk jak w salonie. Ten niezawierający siarczanów szampon zapewnia długotrwałą żywotność koloru aż do 32 myć* i blokuje intensywny połysk na poziomie molekularnym, dzięki czemu włosy są do 76% bardziej lśniące**. Stosować w połączeniu z Acidic Color Gloss Activated Glass Gloss Treatment, odżywką i odżywką bez spłukiwania Heat Protection Leave-In Treatment.
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie pochodzą od najsławniejszych marek fryzjerskich. Szampony marki Redken z kolekcji zostały stworzone specjalnie dla kobiet mających włosy farbowane.
Doświadcz natychmiastowej rewitalizacji włosów dzięki szamponowi, który dokładnie oczyszcza bez wysuszania - dla zauważalnie bardziej miękkich, lśniących i łatwiejszych do rozczesania włosów już po pierwszym zastosowaniu. Idealny do codziennej pielęgnacji, wspiera zdrową skórę głowy i wzmacnia naturalną witalność i odporność włosów. Zrównoważona formuła jest odpowiednia dla wszystkich rodzajów włosów i sprawia, że rutynowa pielęgnacja jest prostym, niezawodnym krokiem w kierunku widocznie pięknych, zdrowych włosów.
Delikatny szampon koloryzujący Redken Acidic Color Gloss
Redken Acidic Color Gloss bezsiarczanowy szampon wzmacniający połysk koloru 300ml
- Model
- Acidic Color Gloss
- Waga
- 341 g
- Zawartość
- 300 ml
- Składniki
- AQUA / WODA • LAURYLSULFONIAN SODU • GLICERYNA • COCAMIDOPROPYL BETAINA • GLIKOL DISTEARYNIAN • PEG-150 DISTEARYNIAN • LAURYLOJ SARKOZYNAT SODU • GLIKOL PROPILENOWY • COCAMIDA MIPA • GLIKOL HEKSYLENOWY • PARFUM / KOMPOZYCJA WĄCHOWA • KWAS CYTRYNOWY • WODROKSID SODU • CHLORIDEK SODU • BENZOAN SODU • PEG-55 OLEAT GLIKOLU PROPILENOWEGO • COCO-BETAINA • HYDROKSYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE • PEG/PPG-4/12 DIMETYKON • KWAS SALICYLOWY • KARBOMER • AMODIMETYKON • LIMONEN • KWAS BENZOJOWY • POLYQUATERNIUM-7 • TOKOFEROL • LINALOOL • BENZYLSALICYLAT • BENZYLACHLORIDE • ALFA-IZOMETYL IONON • TRIDECETH-6 • OLEJ Z SOJI / OLEJ SOJOWY • ARGININA • SERYNA • KWAS GLUTAMINOWY • CHLORIDEK CETRIMONIUM • PENTAERYTRYTYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE
- Producent
- Zakres dostawy
- pakiet
- EAN
- 3474637173494
- Numer producenta
- E4068500
- Model
- Acidic Color Gloss
- Waga
- 341 g
- Zawartość
- 300 ml
- Składniki
- AQUA / WODA • LAURYLSULFONIAN SODU • GLICERYNA • COCAMIDOPROPYL BETAINA • GLIKOL DISTEARYNIAN • PEG-150 DISTEARYNIAN • LAURYLOJ SARKOZYNAT SODU • GLIKOL PROPILENOWY • COCAMIDA MIPA • GLIKOL HEKSYLENOWY • PARFUM / KOMPOZYCJA WĄCHOWA • KWAS CYTRYNOWY • WODROKSID SODU • CHLORIDEK SODU • BENZOAN SODU • PEG-55 OLEAT GLIKOLU PROPILENOWEGO • COCO-BETAINA • HYDROKSYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE • PEG/PPG-4/12 DIMETYKON • KWAS SALICYLOWY • KARBOMER • AMODIMETYKON • LIMONEN • KWAS BENZOJOWY • POLYQUATERNIUM-7 • TOKOFEROL • LINALOOL • BENZYLSALICYLAT • BENZYLACHLORIDE • ALFA-IZOMETYL IONON • TRIDECETH-6 • OLEJ Z SOJI / OLEJ SOJOWY • ARGININA • SERYNA • KWAS GLUTAMINOWY • CHLORIDEK CETRIMONIUM • PENTAERYTRYTYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE
- Producent
- Zakres dostawy
- pakiet
- EAN
- 3474637173494
- Numer producenta
- E4068500
Pasuje również do tego

Redken - Acidic Color Gloss Conditioner - Odżywka rozjaśniająca dla intensywnego odżywienia i długotrwałego koloru i połysku 300ml
511,30 zł/1l
153,39 zł
Sprzedawca: somnia24

Redken Acidic Color Gloss Heat Protection Treatment ochronny spray do termicznej stylizacji włosów 190 ml
560,00 zł/1l
106,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo 1000 ml
238,10 zł/1l
238,10 zł
Sprzedawca: somnia24

Redken Acid Bonding Concentrate 5-min Liquid Mask maska o działaniu regenerującym 250 ml
741,00 zł/1l
185,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kąpiel delikatnie nawilżająca Kérastase Curl Manifesto (250 ml)
755,72 zł/1l
188,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Silver, Hair Shampoo, Neutralizing & Brightening, 300 ml
199,97 zł/1l
67,53 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Kérastase Symbiose Masque Revitalisant Essentiel maska wzmacniająca do wszystkich rodzajów włosów 200 ml
1 220,00 zł/1l
244,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Redken Amino-Mint Shampoo szampon oczyszczający do skóry głowy 1000 ml
210,91 zł/1l
210,91 zł
Sprzedawca: somnia24

Przeciwłupieżowy krem do kąpieli Kérastase Symbiose (250 ml)
742,88 zł/1l
185,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Redken - Volume Injection Shampoo 300ml
419,17 zł/1l
125,75 zł
Sprzedawca: somnia24

Szampon Kerastase Specifique Bain Divalent
785,52 zł/1l
196,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner 1000 ml
242,20 zł/1l
242,20 zł
Sprzedawca: somnia24

L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal DX Profesjonalny szampon 300 ml
5 346,67 zł/1l
320,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Szampon Redken All Soft 1000 ml
235,82 zł/1l
235,82 zł
Sprzedawca: somnia24

KÉRASTASE Premiére Masque Réparateur 200 ml
1 487,85 zł/1l
297,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Kerastase Densifique Bain Densité, Szampon do włosów tracących gęstość, 250ml
743,32 zł/1l
185,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Redken Acidic Bonding Concentrate Kuracja do włosów bez spłukiwania, 150 ml
700,00 zł/1kg
140,00 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Szampon do włosów osłabionych i skłonnych do wypadania Genesis (Anti Hair-fall Fortifying Shampoo), 250 ml
739,36 zł/1l
184,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Redken Acidig Color Gloss Conditioner 500 ml
333,96 zł/1l
166,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Redken Szampon Redken Haircare Acidic Color Gloss Shampoo 1000ml
199,25 zł/1l
199,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
6 217,00 zł/1l
310,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Redken - Amino Mint Shampoo 300ml
393,77 zł/1l
118,13 zł
Sprzedawca: somnia24

Redken Extreme Conditioner odżywka do włosów zniszczonych 500 ml
227,80 zł/1l
113,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Redken - Volume Injection Conditioner 300ml
445,07 zł/1l
133,52 zł
Sprzedawca: somnia24

Redken Extreme Wzmacniający szampon do włosów, 300 ml
419,17 zł/1l
125,75 zł
Sprzedawca: somnia24

KERASTASE Genesis Bain Nutri-Fortifiant Szampon 250ML
720,68 zł/1l
180,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Loreal SE Vitamino Color Szampon koloryzujący 500 ml Expert Series Vitamino Co
243,58 zł/1l
121,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Kérastase - Résistance Bain Extentioniste Shampoo - Szampon wzmacniający do włosów wolno rosnących 250ml
537,28 zł/1l
134,32 zł
Sprzedawca: VISO

Redken Volume Injection Shampoo szampon wzmacniający do włosów cienkich bez objętości 1000 ml
210,91 zł/1l
210,91 zł
Sprzedawca: somnia24

Redken Frizz Dismiss Odżywka do włosów, 300ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
470,90 zł/1l
141,27 zł
Sprzedawca: somnia24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,3 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
258,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
275,52 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
194,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
65,00 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
199,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,27 zł/1l

Matrix Total Results Mega Sleek szampon 1000ml + odżywka 1000ml + 2x pompka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
179,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
90,00 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
182,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
243,99 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
184,99 zł
-5,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
179,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
260,86 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,50 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(616)Liczba wystawionych ocen: 616
1 120,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
317,99 zł/1l

Matrix TR High Amplify szampon 1000ml + odżywka 1000ml
142,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
139,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
70,00 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Maska 250ml NOWOŚĆ
138,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
252,71 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Loreal Vitamino Colour Szampon 300ml + Loreal Vitamino Colour Maska 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
130,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
238,16 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Loreal Vitamino Colour Szampon 300ml + Loreal Vitamino Colour Odżywka 200ml NOWOŚĆ
121,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
118,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
237,98 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
119,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
239,98 zł/1l

Loreal Pro Longer Szampon 300ml + Loreal Pro Longer Odżywka 200ml NOWOŚĆ
111,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
373,30 zł/1l