5,0



Na podstawie 19 opinii
Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo 1000 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
222,75 zł
222,75 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Maria Nila Head & Hair Heal Shampoo wzmacniający szampon do włosów suchych i wrażliwych 1000 ml255,90 zł/1l
255,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment kuracja wygładzająca i odbudowująca do włosów zniszczonych No.0 155 ml1 500,00 zł/1kg
75,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Więcej informacji o reklamie
L´Oréal Professionnel Série Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein Shampoo odżywczy szampon do włosów bardzo zniszczonych 500 ml157,98 zł/1l
78,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Maria Nila True Soft Shampoo bezsiarczanowy szampon przeciw puszeniu się włosów 1000 ml259,21 zł/1l
259,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Szampon czosnkowy 500 ml Bioblas, bezzapachowy, przeciw wypadaniu włosów dla kobiet i mężczyzn
100,06 zł/1l
36,02 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Redken Extreme Shampoo 1000 ml
189,20 zł/1l
189,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Redken Hair Cleansing Cream Shampoo szampon oczyszczający do wszystkich rodzajów włosów 1000 ml
210,55 zł/1l
210,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Szampon Redken All Soft 1000 ml
235,62 zł/1l
235,62 zł
Sprzedawca: somnia24

Redken Amino-Mint Shampoo szampon oczyszczający do skóry głowy 1000 ml
207,21 zł/1l
207,21 zł
Sprzedawca: somnia24

Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo szampon wzmacniający do włosów farbowanych, rozjaśnianych i po innych zabiegach chemicznych 500 ml
289,86 zł/1kg
163,19 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Wella Fusion, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy zniszczone, Włosy suche, Wszystkie kolory
117,30 zł/1l
117,30 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Wella Professionals SP Repair Shampoo hydratační šampon pro poškozené vlasy 1000 ml
124,30 zł/1l
124,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Redken Extreme Wzmacniający szampon do włosów, 300 ml
420,83 zł/1l
126,25 zł
Sprzedawca: somnia24

Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo Refill 500 ml
382,00 zł/1l
191,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Redken Colour Extend Blondage Shampoo 300 ml
386,83 zł/1l
116,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Redken Volume Injection Shampoo szampon wzmacniający do włosów cienkich bez objętości 1000 ml
207,21 zł/1l
207,21 zł
Sprzedawca: somnia24

Redken - All Soft Mega Curls Shampoo (dry curly and wavy hair) 300ml
379,43 zł/1l
113,83 zł
Sprzedawca: MANADA

Redken Acidic Bonding Concentrate Intensive Treatment kuracja przed szamponem do włosów bardzo zniszczonych 190 ml
669,74 zł/1kg
127,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Redken Extreme Shampoo szampon wzmacniający do włosów bardzo zniszczonych 500 ml
233,65 zł/1kg
128,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Redken - Amino Mint Shampoo 300ml
420,83 zł/1l
126,25 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo 1000ml to doskonały wybór do naprawy i pielęgnacji zniszczonych włosów.
ACIDIC BONDING CONCENTRATE Profesjonalny bezsiarczanowy szampon do włosów zniszczonych 1000 ml
Skoncentrowany szampon wiążący kwasy 1000 ml
- Waga
- 1067 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- AQUA / WODA / EAU DECYL GLUCOSIDE SODIUM COCOYL ISETHIONATE COCAMIDOPROPYL BETAINE CITRIC ACID SODIUM HYDROXIDE PANTHENOL GLYCERIN DIMETHICONE PEG-150 DISTEARATE PPG-5-CETETH-20 SODIUM BENZOATE SODIUM CHLORIDE PEG-55 OLEINIAN GLIKOLU PROPYLENOWEGO GLIKOL PROPYLENOWY KARBOMER PARFUM / FRAGRANCE COCO-CAPRYLATE/CAPRATE POLYQUATERNIUM-67 KWAS SALICYLOWY AMODIMETHICONE SODIUM PHYTATE GLYCOL DISTEARATE COCO-BETAINE ACRYLATES/BEHENETH-25 METHACRYLATE COPOLYMER LIMONENE TRIDECETH-6
- Producent
- Zakres dostawy
- pakiet
- EAN
- 3474637089719
- Numer producenta
- E38453
- Waga
- 1067 g
- Zawartość
- 1000 ml
- Składniki
- AQUA / WODA / EAU DECYL GLUCOSIDE SODIUM COCOYL ISETHIONATE COCAMIDOPROPYL BETAINE CITRIC ACID SODIUM HYDROXIDE PANTHENOL GLYCERIN DIMETHICONE PEG-150 DISTEARATE PPG-5-CETETH-20 SODIUM BENZOATE SODIUM CHLORIDE PEG-55 OLEINIAN GLIKOLU PROPYLENOWEGO GLIKOL PROPYLENOWY KARBOMER PARFUM / FRAGRANCE COCO-CAPRYLATE/CAPRATE POLYQUATERNIUM-67 KWAS SALICYLOWY AMODIMETHICONE SODIUM PHYTATE GLYCOL DISTEARATE COCO-BETAINE ACRYLATES/BEHENETH-25 METHACRYLATE COPOLYMER LIMONENE TRIDECETH-6
- Producent
- Zakres dostawy
- pakiet
- EAN
- 3474637089719
- Numer producenta
- E38453
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
212,40 zł/1l
212,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Szampon Selsun - Pielęgnacja włosów i skóry głowy, 120 ml
1 122,25 zł/1l
134,67 zł
Sprzedawca: SIAM_MARKETPLACE

3x Szampon Czosnkowy 500 ml Bioblas, Bezzapachowy, Przeciw Wypadaniu Włosów Kobiety Mężczyźni
51,70 zł/1l
77,55 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Intensywny szampon Stieprox 100 ml
644,40 zł/1l
64,44 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Kevin.Murphy Hydrate-Me Wash (1000 ml)
288,65 zł/1l
288,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Vichy Dercos Anti-Dandruff 2w1 szampon odżywczy i odżywka przeciwłupieżowa 390 ml
95 680,00 zł/1kg
95,68 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Szampon Bioxcin Forte 3x 300 ml Oferta krótkoterminowa - Pielęgnacja przeciw wypadaniu włosów
106,52 zł/1l
95,87 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Szampon Softto Plus do włosów czarnych, 350 ml
298,51 zł/1l
104,48 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Isdin Nutradeica Szampon przeciwupieowy 200 ml
70 100,00 zł/1l
70,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Matrix | Zestaw pielęgnacyjny Food for Soft - Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml - Intensywnie nawilżający - Jedwabiście miękki
88,50 zł/1l
176,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Szampon pielęgnujący Aveda Shampure
154,63 zł/1l
165,56 zł
-10,93 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
154,63 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Moroccanoil Volume Extra Volume Shampoo szampon do włosów cienkich bez objętości 1000 ml
324,90 zł/1l
324,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Sebastian Professional Dark Oil Lightweight Shampoo olejkowy szampon do wlosow, 250ml
607,96 zł/1l
151,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Professionals SP Repair Shampoo hydratační šampon pro poškozené vlasy 1000 ml
124,30 zł/1l
124,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

gfl COSMETICS 92302 gfl COSMETICS PRIJA Duschgel & Shampoo 380 ml
163,47 zł/1l
62,12 zł
Sprzedawca: somnia24

Redken Extreme Shampoo 1000 ml
189,20 zł/1l
189,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Szampon, Unisex, Włosy normalne, Cienkie włosy, Wszystkie kolory, Wzmacniający, Leczenie
127,99 zł/1l
127,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Ducray Anapase+, Szampon uzupełnienie kuracji przeciw wypadaniu, 400 ml
272,50 zł/1l
109,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

L´Oréal Professionnel Curl Expression Professional Shampoo Anti-Buildup Cleansing Jelly System szampon oczyszczający do włosów falowanych i kręconych 1500 ml
183,53 zł/1l
275,29 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Garnier Botanic Szampon Zielona Herbata, 400 ml
47,98 zł/1kg
20,63 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

DS Laboratories - Revita High-Performance Hair Stimulating Shampoo 205ml
570,24 zł/1l
142,56 zł
Sprzedawca: VISO

Babaria Zwiebel Szampon 600ml
133,29 zł/1l
93,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Szampon do włosów brązowych Softto+Plus, pokrywa siwe i siwe włosy
298,51 zł/1l
104,48 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Szampon do włosów osłabionych i skłonnych do wypadania Genesis (Anti Hair-fall Fortifying Shampoo), 250 ml
739,36 zł/1l
184,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Szampon Andrelon Silver Care (250 ml)
2 643,20 zł/1l
166,32 zł
-34,16 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
132,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Maria Nila True Soft Shampoo bezsiarczanowy szampon przeciw puszeniu się włosów 1000 ml
259,21 zł/1l
259,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

RAUSCH 11235, 200 ml, Szampon, Naturalny, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy suche, Wszystkie kolory
327,10 zł/1l
65,42 zł
Sprzedawca: apohealth

Montibello Ultranaprawcza maska do włosów suchych i zniszczonych, 200 ml
193,00 zł/1kg
48,25 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 23 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jak u fryzjera
Zawartość 1 l
Ten szampon sprawia, że matowe włosy (po farbowaniu) stają się jedwabiście miękkie (już podczas mycia, efekt od razu zauważalny)! A ten pachnie tak bardzo dobrze!
Oceniono dnia 28 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy szampon do włosów zniszczonych
Zawartość 1 l
Razem z odżywką, zespół nie do pobicia. Moje włosy były bardzo suche. Teraz są tak gładkie, że gumka wypada mi z włosów.
Oceniono dnia 6 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko idealnie
Zawartość 1 l
Najlepszy artykuł, bardzo szybki proces. Szybka dostawa. Za każdym razem ponownie.
Oceniono dnia 28 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko jest super!
Zawartość 1 l
Bardzo dobrze
Oceniono dnia 2 grudnia 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super produkt do włosów
Zawartość 1 l
Super produkt do włosów
Oceniono dnia 24 września 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Redkenacidic
Zawartość 1 l
Wszystko jest w porządku, jeszcze raz bardzo się cieszę.
Oceniono dnia 29 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Oceniono dnia 19 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ziołowy szampon przeciwłupieżowy Tresan 6 ziół i pirocton olaminy 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Szampon Nabłyszczający Do Włosów Z Olejkami Szlachetnymi 300 Ml Numero



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
35,82 zł
Sprzedawca: EDANTI
119,40 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
63,00 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,50 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(614)Liczba wystawionych ocen: 614
1 119,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
317,72 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
41,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
50,71 zł/1l

Tresemmé | Szampon przeciw łamaniu się włosów - 828 ml - Wzmacniający - Szampon przeciw łamaniu się włosów - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Tresemmé | Szampon - Keratin Smooth - 828 ml - Wygładzający - Z ochroną termiczną - Bez parabenów - Pielęgnacja włosów
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 3x350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
101,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
282,83 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Shampoing:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Sodium Lauroyl Methyl..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
91,99 zł/1l

Loreal Pro Longer Szampon 300ml + Loreal Pro Longer Odżywka 200ml NOWOŚĆ
111,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
373,30 zł/1l

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo szampon wzmacniający do włosów bardzo suchych i zniszczonych 1000 ml
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
86,99 zł/1l