5,0



Na podstawie 1 opinii
Suchy szampon Redken Deep Clean 155ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
88,90 zł
573,55 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
9h 04m 15s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml216,90 zł/1l
216,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Moroccanoil Scalp Balancing Shampoo 250 ml678,00 zł/1l
169,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Kerasilk szampon przeciwłupieżowy 250ml368,60 zł/1l
92,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Wella EIMI Dry Me suchy szampon 180ml524,44 zł/1l
94,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Sachajuan Moisturizing Shampoo 990 ml
236,67 zł/1l
234,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kadus - Szampon Toneplex P.U.R.E. - 1000 ml
200,00 zł/1l
200,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Oolaboo Betwee Washes suchy szampon 250ml
732,00 zł/1l
183,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Pilexil Szampon przeciwłupieżowy do włosów suchych 300ml
358,60 zł/1l
107,58 zł
Sprzedawca: somnia24

Inebrya Shecare Glazed Shampoo 300 ml
86,97 zł/1l
29,32 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,09 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Szampon Loreal Inoa 1500 ml
108,67 zł/1l
375,00 zł
-212,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
163,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Syoss Keratin Szampon do włosów puszących się i suchych 440ml
26,00 zł/1l
11,44 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

KMS HeadRemedy Deep Cleanse Shampoo 750ml
270,60 zł/1l
202,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Inebrya Up To You Liss Smoothing Shampoo 300 ml
71,70 zł/1l
24,17 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,51 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Szampon Goldwell Dualsenses Scalp Specialist, oczyszczający, 250 ml
263,92 zł/1l
65,98 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Framesi Shampoo Framesi Morphosis Szampon wzmacniający 250ml
376,00 zł/1l
94,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

REF Intense Hydrate Shampoo 100 ml
462,10 zł/1l
46,21 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Szampon Schwarzkopf Gliss Hair Repair (370 ml)
36,51 zł/1l
13,51 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Szampon pielęgnujący Aveda Shampure
154,63 zł/1l
165,56 zł
-10,93 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
154,63 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Syoss Suchy szampon Anti Greas (200 ml)
660,80 zł/1l
170,59 zł
-38,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
132,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Kallos Caviar Restorative Hair Shampoo 1000 ml
14,11 zł/1l
14,11 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Suchy szampon Redken Deep Clean 155ml
- Model
- Deep Clean
- Waga
- 143 g
- Zawartość
- 155 ml
- Składniki
- IZOBUTAN, DENATUROWANY ALKOHOL, DIMETYLIMIDAZOLIDINON, SKROBIA RYŻOWA, ALUMINIUM OCTENYLSUKCYNAT, PARFUM, KOPOLIMER AKRYLANÓW, WĘGLAN MAGNEZU, KOPOLIMER VP/VA, ALFA-IZOMETYLIONON, LINALOL, HYDROKSYCITRONELLAL, HKSYL KANEL, T-BUTYL ALKOHOL, CITRONELLOL, GERANIOL, BENZOESAN DENATONIUM, LIMONEN, BENZYLACHOL, ASKORBINIAN TETRAHEKSYLDECYLU, PANTHENOL, WODA, ISOEUGENOL, ALKOHOL KANELOWY, GLIKOL PENTYLENOWY, EKSTRAKT Z KORZENIA RHODIOLA ROSEA
- Producent
- EAN
- 8844865368910884486536891
- Numer producenta
- P27980
- Model
- Deep Clean
- Waga
- 143 g
- Zawartość
- 155 ml
- Składniki
- IZOBUTAN, DENATUROWANY ALKOHOL, DIMETYLIMIDAZOLIDINON, SKROBIA RYŻOWA, ALUMINIUM OCTENYLSUKCYNAT, PARFUM, KOPOLIMER AKRYLANÓW, WĘGLAN MAGNEZU, KOPOLIMER VP/VA, ALFA-IZOMETYLIONON, LINALOL, HYDROKSYCITRONELLAL, HKSYL KANEL, T-BUTYL ALKOHOL, CITRONELLOL, GERANIOL, BENZOESAN DENATONIUM, LIMONEN, BENZYLACHOL, ASKORBINIAN TETRAHEKSYLDECYLU, PANTHENOL, WODA, ISOEUGENOL, ALKOHOL KANELOWY, GLIKOL PENTYLENOWY, EKSTRAKT Z KORZENIA RHODIOLA ROSEA
- Producent
- EAN
- 8844865368910884486536891
- Numer producenta
- P27980
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Redken - Volume Injection Shampoo 300ml
420,83 zł/1l
126,25 zł
Sprzedawca: somnia24

Redken - Amino Mint Shampoo 300ml
420,83 zł/1l
126,25 zł
Sprzedawca: somnia24

Redken Extreme Shampoo 1000 ml
213,90 zł/1l
213,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Redken One United Multi-Benefit Treatment
617,33 zł/1l
92,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Prada Paradoxe woda perfumowana dla kobiet 50 ml
7 399,00 zł/1l
369,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Batiste Hydrate Dry Shampoo 200 ml
144,10 zł/1l
28,82 zł
Sprzedawca: VISO

Suszarka bębnowa Suszarka z przednim załadunkiem Suszarka z przednim załadunkiem 2,5 kg, 1,6 stopy sześciennej
800,24 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Dtboom

Zestaw lokówkoków 5 w 1 z 3 wymiennymi końcówkami, idealny do tworzenia dużych loków. Lokówki z regulacją temperatury, w zestawie również prostownica. Posiadają powłokę ceramiczną i służą do kręcenia włosów
187,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BorlinGmbH

Łóżko tapicerowane Merax 140x200 cm z zagłówkiem o regulowanej wysokości i 4 szufladami, funkcjonalne łóżko podwójne z ramą z listew i aksamitnym pokryciem w kolorze szarym
1 082,99 zł
-96,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
986,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX

10 sztuk Uchwyty meblowe "KM" 128mm czarny/chrom Rozstaw otworów 128mm + wkręty
47,00 zł
Sprzedawca: Meblando

Transporter dla psa BRUNO, 70x54x51cm, srebrna/czarna
297,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Suchy szampon EIMI Dry Me, 180 ml
517,72 zł/1l
93,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - Balsam do Ciała, Intensywnie Nawilżający, Olejek do Ciała, z Masłem Kakaowym
27,50 zł/100ml
59,99 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Philips 3000 series Seria 3000 BHA301/00 Lokówko-suszarka, Zestaw do stylizacji włosów, Ciepły, Czarny, Kółko do wieszania, 1,8 m, 800 W
126,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Curver Kosz Na Śmieci Metalizowany z Pedałem 21 L
122,04 zł
Sprzedawca: potz-tech

ALIGHTUP, szafa garderobiana, szafa z półkami i drążkiem na wieszaki, 150 x 45 x 175 cm, kolor: czarny
171,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

SONGMICS Pojemnik na odpady 24L ze stali nierdzewnej Wewnętrzny pojemnik na odpady 3 x 8L z pedałem
249,00 zł
Sprzedawca: homerci

Szampon Redken do pielęgnacji włosów All Soft Shampoo
339,66 zł/1l
169,83 zł
Sprzedawca: somnia24

Swiffer Boden Starterset (Bodenstab + 8 Trockentücher + 3 Wet Wischtücher) (Hängevorrichtung)
149,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

EMKE Lustro stojące 160x60cm Pełnowymiarowe lustro Biała aluminiowa rama Lustro Lustro Krzywe lustro ubraniowe z przeciwwybuchową folią okienną
660,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EMKE

Fastryga z uniwersalną taśmą (300 x 145 cm, wzór: Felicitas) – zasłona z woalu żakardowego o przezroczystym, koronkowym wyglądzie, przepuszczająca światło, łatwa w pielęgnacji
41,61 zł/1m
60,33 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Kalendarz adwentowy - zestaw do stworzenia "drzwiczek elfów" | Kompletny zestaw składający się z 9 elementów, wraz z inspiracjami i pomysłami | Wykonany z drewna i tworzywa sztucznego | Opakowanie prezentowe
99,03 zł
-24,12 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
74,91 zł
Sprzedawca: artbook-service

Osłona okienna 345x105cm z magnesami
181,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Bezsiarczanowy szampon ACIDIC COLOR GLOSS zwiększa połysk koloru 1000ml
198,40 zł/1l
198,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

folia 2287 drewniane patyczki rzemieślnicze 50 szt.
282,37 zł/1m
32,19 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Ergonomiczny 7-strefowy odwracalny materac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
552,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TBFurnitureGmbH

XXL Drzewo oliwne, wiek 25–30 lat, Olea Europaea, wysoka odmiana, wysokość 160–200 cm, formowane. Obwód pnia ok. 20 cm. Drzewo oliwne pochodzące z regionu śródziemnomorskiego
732,86 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Masseno Narożnik POTARO z funkcją spania i pojemnikiem na pościel Kształt L, Rozkładana sofa, Rogówka - Kremowy, POSO 100
1 499,00 zł
Sprzedawca: masseno

Łóżko tapicerowane Flieks 160x200cm ze stelażem z listew, łóżko na sprężynach hydraulicznych z podstawą łóżka i schowkiem, aksamitne łóżko podwójne łóżko do przechowywania funkcjonalne łóżko, szare
1 158,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 5 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry szampon na sucho!
Świetny szampon na sucho, nie skleja włosów, wzmacnia je, nie pozostawia szarej warstwy, a po użyciu włosy są lśniące i puszyste, jakby były świeżo umyte! Najlepszy szampon na sucho, jaki kiedykolwiek miałam!
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ziołowy szampon przeciwłupieżowy Tresan 6 ziół i pirocton olaminy 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
188,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
63,00 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
207,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,28 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
177,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,00 zł/1l

Tresemmé | Szampon do włosów kręconych - z olejkiem kokosowym - nawilżający - pielęgnacja loków - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
41,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
50,71 zł/1l

Tresemmé | Szampon przeciw łamaniu się włosów - 828 ml - Wzmacniający - Szampon przeciw łamaniu się włosów - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Tresemmé | Szampon - Keratin Smooth - 828 ml - Wygładzający - Z ochroną termiczną - Bez parabenów - Pielęgnacja włosów
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(613)Liczba wystawionych ocen: 613
1 121,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
318,19 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Maska 250ml NOWOŚĆ
141,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
258,16 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
120,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
241,98 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,97 zł/1l

Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo szampon wzmacniający do włosów bardzo suchych i zniszczonych 1000 ml
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
86,99 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Szampon, Użytkownicy nieprofesjonalni, Kobiety, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
96,99 zł/1l

Fanola No Yellow szampon 3x350ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
101,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
282,83 zł/1l