Sole
743 wyniki
Więcej informacji o reklamie

Wędzona Sól Morska 200 G Prawdziwych Herbatników
14,99 zł
+ 13,99 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – pon. 5 października
Sprzedawca: PHRoyal
299,80 zł/1l
Więcej informacji o reklamie

Sól drobna 25kg
123,79 zł
+ 11,99 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pt. 2 października
Sprzedawca: BRAT_PL
4,95 zł/1kg
Więcej informacji o reklamie

Herbamare® sól ziołowa - oryginalne opakowanie uzupełniające 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
28,61 zł
+ 19,99 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – śr. 7 października
Sprzedawca: apohealth
57,22 zł/1kg

Sól Kłodawska Do Przetworów Niejodowana 1,1Kg Kopalnia Kłodawa



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(39)Liczba wystawionych ocen: 39
4,49 zł
+ 9,99 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pt. 2 października
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,08 zł/1l

Sól kłodawska niejodowana 3 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
12,97 zł
+ 15,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pt. 2 października
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,32 zł/1l

PIRANSKE SOLINE. Tradycyjna sól morska FMS. Jodowana. Drobno zmielona, nierafinowana. 1 kg
34,57 zł
+ 22,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – wt. 6 października
Sprzedawca: Fine-experience
34,57 zł/1l
Bestseller

Fuchs Professional Gyros sól przyprawowa śródziemnomorska opakowanie 1000g



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
61,85 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
61,85 zł/1kg
Nasze najlepszeoferty
Sole i nie tylko
Zyskaj więcej
Sól peklująca GiDeli 20 kg w wiaderku - Wysokiej jakości sól peklująca do konserwowania mięsa, odpowiednia do wyrobu kiełbas, peklowania i marynowania (1 x 20 kg)
133,73 zł
Darmowa wysyłkaDostawa czw. 1 – pon. 5 października
Sprzedawca: Posh
6,69 zł/1kg

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(121)Liczba wystawionych ocen: 121
108,79 zł
+ 28,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pt. 2 października
Sprzedawca: taleoo
9,07 zł/1kg
Więcej informacji o reklamie

SÓL WĘDZONA ZIOŁAMI W MŁYNKU 200 g - DARY NATURY
31,19 zł
+ 11,99 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pt. 2 października
Sprzedawca: BRAT_PL
155,95 zł/1kg
Więcej informacji o reklamie

Sól peklująca GiDeli 500 g – najwyższej jakości sól konserwująca do przetwórstwa mięsnego



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
36,68 zł
Darmowa wysyłkaDostawa czw. 1 – pon. 5 października
Sprzedawca: Posh
73,36 zł/1kg

SAIMarino Fino / Sól morska drobna 1 kg.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,29 zł
+ 15,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pt. 2 października
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,29 zł/1kg

SAIMarino Grosso / Gruboziarnista sól morska 1 kg.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,45 zł
+ 15,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pt. 2 października
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,45 zł/1kg

Ursalz - Karton transportowy, 5 kg | ERNTESEGEN



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(121)Liczba wystawionych ocen: 121
100,13 zł
+ 28,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pt. 2 października
Sprzedawca: taleoo
1 001,30 zł/1l

Sól kamienna - Salt Range Pakistan drobna 400g
14,94 zł
+ 28,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: taleoo
37,35 zł/1kg

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1kg 1 Stück



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
19,16 zł
+ 28,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pon. 5 października
Sprzedawca: taleoo
19,16 zł/1kg

Sól pierwotna - gruboziarnista 300g



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
8,66 zł
+ 28,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pt. 2 października
Sprzedawca: taleoo
28,87 zł/1kg

Himalaya-Ursalz - Sól, opakowanie 300g | ERNTESEGEN
17,68 zł
+ 28,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: taleoo
58,93 zł/1kg

Fleur de Sel 75g
27,64 zł
+ 28,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pt. 2 października
Sprzedawca: taleoo
368,53 zł/1kg

Sól morska Atlantyku - drobna, 500g | NATURATA
7,54 zł
+ 28,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: taleoo
15,08 zł/1kg

Atlantik – drobny, jodek zawierający, organiczny wodorost morski, 500g | NATURATA
13,08 zł
+ 28,00 zł za wysyłkęDostawa pt. 13 – śr. 18 listopada
Sprzedawca: taleoo
26,16 zł/1kg

Sól atlantycka 500 g Byodo
7,54 zł
+ 28,00 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: taleoo
7 540,00 zł/1kg

Camargue Kwiat soli pudełko 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
46,10 zł
+ 13,99 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pt. 2 października
Sprzedawca: Megasam24PL
0,37 zł/1l

Sól morska Aquasale z jodem 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
6,46 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
12,92 zł/1kg

Bad Reichenhaller 217561006 Bad Reichenhaller Alpenjodsalz mit Fluorid + Folsäure Salz, 500,0 g
61,85 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
58,08 zł
Darmowa wysyłkaDostawa wt. 13 października
Sprzedawca: VaVaDo
116,16 zł/1kg

Aquasale gruboziarnista sól morska 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
14,03 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
14,03 zł/1kg

Alpensalz 500g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
3,01 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
6,02 zł/1kg

Alpen Jodsalz 500g



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
3,23 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
6,46 zł/1kg

Murray River Salt nietknięta, bogata w minerały, drobnoziarnista sól solankowa 250g



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
43,20 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
172,80 zł/1kg

Maldon Sól morska kryształki wędzona 125 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
34,49 zł
+ 21,60 zł za wysyłkęDostawa śr. 7 – pt. 9 października
Sprzedawca: LAVONIO
127,74 zł/1kg

Maldon Sea Salt Flakes naturalnie łagodna sól morska w płatkach przyprawa 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
31,21 zł
+ 21,60 zł za wysyłkęDostawa śr. 7 – pt. 9 października
Sprzedawca: LAVONIO
124,84 zł/1kg

Gewürz-Sticks - Salz



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
77,70 zł
+ 6,15 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – śr. 7 października
Sprzedawca: somnia24
103,60 zł/1kg

Bad Reichenhaller 711720000 Bad Reichenhaller Marken Jodsalz, 2000 St.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
124,04 zł
+ 6,15 zł za wysyłkęDostawa pt. 2 – śr. 7 października
Sprzedawca: somnia24
62,02 zł/1kg

Le Guerandiais Fleur de Sel Guerande biała sól morska w puszce 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
31,10 zł
+ 56,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
248,80 zł/1kg

Escates del Mediterrani Grobe Meersalzkristalle 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
56,00 zł
+ 55,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – wt. 6 października
Sprzedawca: SpanischeBodega
224,00 zł/1kg

Montosco Sea Salt King-Size Grinder 640g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
175,00 zł
Darmowa wysyłkaDostawa pt. 2 – wt. 6 października
Sprzedawca: Yellow-Webshop
273,44 zł/1kg

Sal de Ibiza Sal Marina Fina, drobno mielona 1000 gr.
105,60 zł
Darmowa wysyłkaDostawa czw. 8 – wt. 13 października
Sprzedawca: ELFEZONE
105,60 zł/1kg
Więcej informacji o reklamie

Sól do peklowania GiDeli 1 kg w wiaderku - najwyższej jakości sól do konserwowania mięsa, odpowiednia do wyrobu kiełbas, peklowania i marynowania (1 x 1 kg)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
38,79 zł
Darmowa wysyłkaDostawa czw. 1 – pon. 5 października
Sprzedawca: Posh
38,79 zł/1kg
Więcej informacji o reklamie

Sól morska w płatkach 500g
30,29 zł
+ 11,99 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pt. 2 października
Sprzedawca: BRAT_PL
60,58 zł/1kg
Korzyści z dostawy
- Szybka dostawa (1–3 dni)
- Darmowa dostawa
Cena
- poniżej 20 zł
- 20 – 30 zł
- 30 – 50 zł
- 50 – 80 zł
- powyżej 80 zł
–
- Wszystkie oferty
Recenzje klientów
& więcej
Marka
- Erntesegen
- Posh
- Piranske Soline
- A. Vogel
- Izrielar
- 5 elementum
- Ad Vitam
- Aman Prana
- ANDREASHOF
- Ankerkraut
- arche
- Bad Reichenhaller
- Beltane
- BIO VITA
- Biogo
- BONIC-DEL-SUD
- BRAT.PL
- Brecht
- Brezzo
- Browin
- Byodo
- Carmencita
- CARUNO
- Cornish Sea Salt Co
- Cosmoveda
- CRYSTALLINE PLANET
- Cuor di Mare
- Danival
- DARY NATURY
- Drogheria Siciliaans
- Emma Thee
- ErdmannHAUSER
- Eubiona
- FRÖLICH & KAUFMANN Verlag und Versand GmbH
- Fuchs
- Fuchs Professional
- Gemma Di Mare
- Gencer Seri
- Giuliano Tartufi
- Govinda Natur
- Gusto Mundial Balearides, SL
- Happy Life
- Heartforcards
- Heimatgut
- Hellma
- Hermann Fuchs OHG
- Importhaus Wilms/Impuls
- ITALKALI
- Jozo
- Kamelur
- Klene
- Kłodawska
- Kotanyi
- Küper Horst GmbH
- La Baleine
- Landkaufhaus Mayer
- Latteria Tre Cime
- Le Saunier de Camargue
- Lebensbaum
- LIMA FOOD
- LimaFood
- LoSalt
- Macara
- Maggi
- Maldon
- Maldon Crystal Salt
- Margherita & Arrigo Bidoli
- MARIMAX
- Mayi
- Montosco
- Natur Hurtig
- Naturata
- NaturAvena
- NaturGut
- Nestlé
- nutrisslim
- O'SOLE
- Ogrody Solne
- ökoland
- P.H. Royal sp. z.o.o.
- piazzolla
- Promienie Słońca
- raab vitalfood
- RAPUNZEL
- Sacchi Tartufi
- Sal de Ibiza
- Sali Alimentare SAI
- Salt Odyssey
- Salz aus aller Welt
- Santa Maria
- SANTE
- Sarntaler - L. Moser
- Selgros
- SONAM'S TSAMPA
- SONNENTOR
- Strickerchemie
- Südwestdeutsche Salzwerke
- Swojska Piwniczka
- TKorganics
- Turci