4,6



Na podstawie 39 opinii
Sól Kłodawska Do Przetworów Niejodowana 1,1Kg Kopalnia Kłodawa
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
4,49 zł
4,08 zł / 1l
+ 9,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Sole i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sól drobna 25kg4,95 zł/1kg
123,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Sól kłodawska niejodowana 3 kg4,32 zł/1l
12,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Murray River Salt nietknięta, bogata w minerały, drobnoziarnista sól solankowa 250g172,80 zł/1kg
43,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Sól do peklowania GiDeli 1 kg w wiaderku - najwyższej jakości sól do konserwowania mięsa, odpowiednia do wyrobu kiełbas, peklowania i marynowania (1 x 1 kg)38,79 zł/1kg
38,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
9,07 zł/1kg
108,79 zł
Sprzedawca: taleoo

Aquasale gruboziarnista sól morska 1000g
14,03 zł/1kg
14,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Niemiecka sól kamienna - drobna 500g
19,56 zł/1kg
9,78 zł
Sprzedawca: taleoo

Peklosól (sól peklowa) 1 kg
4,99 zł/1kg
4,99 zł
Sprzedawca: SklepAgnex

Alpensalz 500g
6,02 zł/1kg
3,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sól RÓŻOWA DROBNO MIELONA 600 g - CRYSTALLINE PLANET
19,25 zł/1kg
11,55 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Mieszanka soli potasowych, 200g | RAAB VITALFOOD
76 950,00 zł/1kg
15,39 zł
Sprzedawca: taleoo

Sól kamienna niejodowana 1 kg
5,09 zł/1kg
5,09 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

SÓL KŁODAWSKA DROBNO MIELONA BEZGLUTENOWA 600 g - CRYSTALLINE PLANET
12,67 zł/1kg
7,60 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Sól kłodawska 1 kg
6,09 zł/1kg
6,09 zł
Sprzedawca: SklepPromienie

Sól peklowa 1kg Brat.pl
4,91 zł/1kg
6,09 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Browin 410020 Sól peklująca Vit-C - 400 g
19,52 zł/1kg
7,81 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 400g
27,32 zł/1kg
10,93 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Zamów już dziś Kłodawską Sól Kamienną i ciesz się naturalnym smakiem! Idealna do przetworów i codziennego gotowania. teraz!
Witaj w świecie zdrowej żywności NATURINI
Oferujemy Państwu szeroką gamę zdrowych, naturalnych, produktów takich jak: zimnotłoczone oleje, aromatyczne przyprawy, słodkie miody oraz bakalie.
Jesteśmy producentem zimnotłoczonych olei marki Naturini, dlatego kupując u nas, otrzymają państwo produkt najwyższej jakości, w 100% naturalny bez GMO.
SÓL KŁODAWSKA NIEJODOWANA 1,1KG
Najlepsza jakość, 100% naturalna
Składniki: sól kłodawska niejodowana
Sól Kłodawska niejodowana to naturalny produkt pozyskiwany z głębi ziemi, wolny od sztucznych dodatków i konserwantów. Charakteryzuje się czystością i bogactwem naturalnych minerałów, dzięki czemu jest ceniona w kuchni oraz w zastosowaniach kosmetycznych.
Sposób przechowywania: Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w miejscu niem dla małych dzieci.
Kraj pochodzenia: Polska
Termin ważności: Wszystkie nasze produkty posiadają aktualny termin przydatności do spożycia i pochodzą z regularnych dostaw.
Każdy produkt posiada etykietę informującą o dacie przydatności do spożycia, kraju pochodzenia oraz jego składnikach.
Informacje o alergenach:
Na terenie zakładu wykorzystywane są: gorczyca, orzechy i nasiona sezamu.
Charakterystyka:
- 100% naturalna – bez dodatków chemicznych
- Nieprzetworzona – zachowuje naturalne minerały
- Wszechstronne zastosowanie – do gotowania, kosmetyki i domowych rytuałów pielęgnacyjnych
- Nie zawiera jodu – idealna dla osób preferujących sól niejodowaną
Zastosowanie w kuchni:
- Dzięki swoim właściwościom sól kamienna kłodawska to idealny wybór do codziennego gotowania. Nadaje potrawom głębi smaku i świetnie sprawdza się w tradycyjnej kuchni polskiej.
- Jest bogata w mikroelementy, co sprawia, że stanowi świetny wybór zarówno do gotowania, jak i domowych przetworów.
Nie zawiera alergenów oraz środków spożywczych GMO (genetycznie modfikowanych).
Jako jedna z niewielu soli ch na rynku nie zawierająca w swym składzie E 536 ( żelazocyjanek potasu K4Fe(CN)6), jak również jodku potasu KI.
Sól Cechsztyńska (Kłodawska, kamienna) jest minerałem o wysokim stopniu czystości 97% czystego chlorku sodowego ( NaCl) zawierającym najbogatsze źródło „pierwiastków życia”, czyli mikroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.
Dbamy o bezpieczny transport, aby otrzymali Państwo produkt najwyższej jakości jednocześnie propagując model ZERO WASTE.
Zakład produkcyjny NATURINI uzyskał wpis do rejestru zakładów podlegających urzędowej kontroli organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej.
Zapraszamy do odbioru osobistego w centrum Poznania lub w Kościanie.
Żyj pełnią życia razem z nami - Izabela
Sôl kłodawska niejodowana 1,1 kg
Polska sól kamienna z kopalni soli Kłodawa. Sól bez jakichkolwiek wybielaczy i substancji antyzbrylających. Czysta sól kamienna, niejodowana. Idealna szczególnie do przetworów.
cechą naturalną soli kłodawskiej tak jak i każdej soli kamiennej jest jej zbrylanie w miarę upływu czasu. Jest to zjawisko naturalne i pożądane. Sól nie ma bowiem dodanych substancji przeciwzbrylającychjak E536, czyli żelazocyjanek potasu. Jeżeli dojdzie do zbrylenia soli trzeba ją po prostu rozbić narzędziami mi w każdej kuchni.
Przyprawa naturalna SÓL KŁODAWSKA kamienna niejodowana 1,1kg
Odkryj z nami świat przypraw o doskonałym składzie i aromacie. Zajmują one wyjątkowe miejsce w każdej kuchni i czynią cuda zmieniając smak, aromat i charakter potraw. Szczypta odpowiednio skomponowanej mieszanki przypraw wzbogaci danie i podkreśli rolę głównych składników
Pieprz i sól to podstawowe przyprawy, które znajdują się niemalże w każdym domu.
Minerał o wysokim stopniu czystości,zawierający najbogatsze źródło „pierwiastków życia”, czyli mikroelementów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka.
Jako jedna z niewielu soli ch na rynku nie zawiera w swym składzie E 536 (żelazocyjanek potasu K4Fe(CN)6).
Produkt naturalny, bez dodatku konserwantów i sztucznych barwników.
Dodatkowe informacje o produkcie:
NaCl – 97% min.
Sortyment „1N”
Ziarna powyżej 1,00 mm – 20%max
Ziarna poniżej 1,00 mm – 80% min
Opakowanie:
Produkt jest pakowany w grube opakowania typu „doypack” posiadające zapięcie strunowe, zgrzewane w celu zachowania świeżości. Struna pozwala na wielokrotne otwieranie i zamykanie opakowania.
Pamiętaj, że dbałość o bezpieczeństwo dostawy to dla nas priorytet!
Każdą paczkę przygotowujemy z najwyższą dbałością, jednak mimo naszych starań, prosimy o sprawdzenie zawartości paczki przy odbiorze. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek niezgodności lub uszkodzeń, prosimy o sporządzenie protokołu szkody i zgłoszenie do nas problemu. Sporządzenie protokołu jest niezbędne do ewentualnego szybkiego rozpatrzenia reklamacji.
Sól Kłodawska niejodowana – idealna do kiszenia i domowych przetworów Sól Kłodawska niejodowana to wysokiej jakości sól kamienna, szczególnie polecana do przygotowywania domowych przetworów, kiszonek, marynat oraz zalew. Dzięki temu, że jest niejodowana, doskonale sprawdza się podczas tradycyjnego kiszenia warzyw. Sól posiada charakterystyczny, naturalny smak soli kamiennej i może być wykorzystywana zarówno w domowym przetwórstwie spożywczym, jak również w przetwórstwie przemysłowym. Produkt nie zawiera składników GMO. Dlaczego warto wybrać Sól Kłodawską do przetworów? Niejodowana – szczególnie przydatna do kiszenia i przygotowywania przetworów. Sól kamienna – tradycyjny produkt o charakterystycznych walorach smakowych. Idealna do kiszenia ogórków, kapusty oraz innych warzyw. Doskonała do przygotowywania solanek, zalew i marynat. Nadaje się do domowego i przemysłowego przetwórstwa spożywczego. Bez składników GMO. Sól niejodowana – szczególnie polecana do przetworów Sól Kłodawska niejodowana znajduje szerokie zastosowanie podczas przygotowywania tradycyjnych kiszonek. Może być używana między innymi do kiszenia ogórków, kapusty, buraków, papryki, cukinii oraz innych warzyw. Doskonale nadaje się również do przygotowywania solanek, marynat oraz innych domowych przetworów, w których sól jest jednym z podstawowych składników odpowiedzialnych za odpowiedni smak produktu. Ważna informacja: produkt jest solą niejodowaną. W Polsce jodowanie soli kuchennej jest jednym z elementów profilaktyki niedoboru jodu, dlatego sól niejodowana jest szczególnie przeznaczona do zastosowań takich jak przetwórstwo i kiszenie, a nie jako podstawowy zamiennik soli jodowanej w codziennej diecie. Zastosowanie Soli Kłodawskiej niejodowanej ogórki kiszone i małosolne kiszona kapusta kiszone buraki i zakwas buraczany kiszona papryka kiszone warzywa domowe marynaty solanki przetwory warzywne przetwórstwo spożywcze tradycyjne domowe receptury. Przepis na tradycyjne ogórki kiszone z Solą Kłodawską Sól kamienna kłodawska doskonale nadaje się do przygotowania tradycyjnych ogórków kiszonych. Poniżej przedstawiamy prosty przepis oparty na klasycznej zalewie solankowej. około 1 kg świeżych ogórków gruntowych 1 litr wody 35 g Soli Kłodawskiej niejodowanej 2–4 ząbki czosnku 1–2 baldachy kopru wraz z łodygą kawałek korzenia chrzanu opcjonalnie: kilka ziaren gorczycy opcjonalnie: liść chrzanu, dębu, wiśni lub czarnej porzeczki. Jak przygotować ogórki kiszone? Przygotuj ogórki. Wybierz świeże, jędrne ogórki gruntowe. Dokładnie je umyj. Przygotuj słoiki. Słoiki oraz zakrętki powinny być dokładnie umyte i czyste. Dodaj przyprawy. Na dnie słoika umieść część kopru, czosnek oraz kawałek korzenia chrzanu. Ułóż ogórki. Układaj je ciasno w słoiku, uważając jednak, aby ich nie uszkodzić. Przygotuj solankę. Na każdy 1 litr wody użyj około 35 g Soli Kłodawskiej niejodowanej. Dokładnie rozpuść sól w wodzie. Zalej ogórki. Ogórki powinny być całkowicie przykryte przygotowaną solanką. Zamknij słoiki i pozostaw je w temperaturze pokojowej, aby rozpoczął się naturalny proces fermentacji. Po rozpoczęciu fermentacji i uzyskaniu odpowiedniego stopnia ukiszenia słoiki można przenieść w chłodniejsze miejsce, aby spowolnić dalszy proces kiszenia. Proporcja solanki 35 g Soli Kłodawskiej niejodowanej na 1 litr wody. W czasie fermentacji zalewa może stać się mętna, a w słoiku mogą pojawić się pęcherzyki gazu. Są to typowe oznaki zachodzącej fermentacji. Co sprawia, że ogórki są chrupiące? Do kiszenia najlepiej wybierać świeże, niewielkie i jędrne ogórki gruntowe. Tradycyjnym dodatkiem jest również korzeń chrzanu. Do słoika można dodać także liść chrzanu, dębu, wiśni lub czarnej porzeczki. Kluczowe jest również to, aby ogórki podczas kiszenia pozostawały całkowicie zanurzone w solance. Skład chemiczny Soli Kłodawskiej NaCl 97,00% min. H2O 0,50% max. Części nierozpuszczalne w wodzie 1,5% max. 0,60% max. SO4 1,45% max. Sól Kłodawska – tradycyjny wybór do domowych kiszonek Sól Kłodawska niejodowana to produkt szczególnie przydatny w sezonie przygotowywania domowych przetworów. Możesz wykorzystać ją do przygotowania tradycyjnych ogórków kiszonych, ogórków małosolnych, kapusty kiszonej, zakwasu z buraków oraz wielu innych warzywnych przetworów. Jeśli przygotowujesz własne kiszonki, warto mieć ją zawsze pod ręką – jedna sól, wiele możliwości wykorzystania w domowej spiżarni.
- Zawartość
- 1.1 l
- Lista składników
- około 1 kg świeżych ogórków gruntowych, 1 litr wody, 35 g Soli Kłodawskiej niejodowanej, 2–4 ząbki czosnku, 1–2 baldachy kopru wraz z łodygą, kawałek korzenia chrzanu, opcjonalnie: kilka ziaren gorczycy, opcjonalnie: liść chrzanu, dębu, wiśni lub czarnej porzeczki. Jak przygotować ogórki kiszone? Przygotuj ogórki. Wybierz świeże, jędrne ogórki gruntowe. Dokładnie je umyj. Przygotuj słoiki. Słoiki oraz zakrętki powinny być dokładnie umyte i czyste. Dodaj przyprawy. Na dnie słoika umieść część kopru, czosnek oraz kawałek korzenia chrzanu. Ułóż ogórki. Układaj je ciasno w słoiku, uważając jednak, aby ich nie uszkodzić. Przygotuj solankę. Na każdy 1 litr wody użyj około 35 g Soli Kłodawskiej niejodowanej. Dokładnie rozpuść sól w wodzie. Zalej ogórki. Ogórki powinny być całkowicie przykryte przygotowaną solanką. Zamknij słoiki i pozostaw je w temperaturze pokojowej, aby rozpoczął się naturalny proces fermentacji. Po rozpoczęciu fermentacji i uzyskaniu odpowiedniego stopnia ukiszenia słoiki można przenieść w chłodniejsze miejsce, aby spowolnić dalszy proces kiszenia. Proporcja solanki: 35 g Soli Kłodawskiej niejodowanej na 1 litr wody. W czasie fermentacji zalewa może stać się mętna, a w słoiku mogą pojawić się pęcherzyki gazu. Są to typowe oznaki zachodzącej fermentacji. Co sprawia, że ogórki są chrupiące? Do kiszenia najlepiej wybierać świeże, niewielkie i jędrne ogórki gruntowe. Tradycyjnym dodatkiem jest również korzeń chrzanu. Do słoika można dodać także liść chrzanu, dębu, wiśni lub czarnej porzeczki. Kluczowe jest również to, aby ogórki podczas kiszenia pozostawały całkowicie zanurzone w solance. Skład chemiczny Soli Kłodawskiej NaCl 97,00% min. H2O 0,50% max. Części nierozpuszczalne w wodzie 1,5% max. Ca 0,60% max. SO4 1,45% max. Sól Kłodawska – tradycyjny wybór do domowych kiszonek Sól Kłodawska niejodowana to produkt szczególnie przydatny w sezonie przygotowywania domowych przetworów. Możesz wykorzystać ją do przygotowania tradycyjnych ogórków kiszonych, ogórków małosolnych, kapusty kiszonej, zakwasu z buraków oraz wielu innych warzywnych przetworów. Jeśli przygotowujesz własne kiszonki, warto mieć ją zawsze pod ręką – jedna sól, wiele możliwości wykorzystania w domowej spiżarni.
- Informacja o wartościach odżywczych
- b/d
- Waga
- 1100 g
- Firma spożywcza
- Prowend.com
- Nazwa handlowa
- SÓL KŁODAWSKA DO PRZETWORÓW NIEJODOWANA 1,1KG KOPALNIA KŁODAWA
- Producent
- Kłodawska
- EAN
- 5902587000952
- Zawartość
- 1.1 l
- Lista składników
- około 1 kg świeżych ogórków gruntowych, 1 litr wody, 35 g Soli Kłodawskiej niejodowanej, 2–4 ząbki czosnku, 1–2 baldachy kopru wraz z łodygą, kawałek korzenia chrzanu, opcjonalnie: kilka ziaren gorczycy, opcjonalnie: liść chrzanu, dębu, wiśni lub czarnej porzeczki. Jak przygotować ogórki kiszone? Przygotuj ogórki. Wybierz świeże, jędrne ogórki gruntowe. Dokładnie je umyj. Przygotuj słoiki. Słoiki oraz zakrętki powinny być dokładnie umyte i czyste. Dodaj przyprawy. Na dnie słoika umieść część kopru, czosnek oraz kawałek korzenia chrzanu. Ułóż ogórki. Układaj je ciasno w słoiku, uważając jednak, aby ich nie uszkodzić. Przygotuj solankę. Na każdy 1 litr wody użyj około 35 g Soli Kłodawskiej niejodowanej. Dokładnie rozpuść sól w wodzie. Zalej ogórki. Ogórki powinny być całkowicie przykryte przygotowaną solanką. Zamknij słoiki i pozostaw je w temperaturze pokojowej, aby rozpoczął się naturalny proces fermentacji. Po rozpoczęciu fermentacji i uzyskaniu odpowiedniego stopnia ukiszenia słoiki można przenieść w chłodniejsze miejsce, aby spowolnić dalszy proces kiszenia. Proporcja solanki: 35 g Soli Kłodawskiej niejodowanej na 1 litr wody. W czasie fermentacji zalewa może stać się mętna, a w słoiku mogą pojawić się pęcherzyki gazu. Są to typowe oznaki zachodzącej fermentacji. Co sprawia, że ogórki są chrupiące? Do kiszenia najlepiej wybierać świeże, niewielkie i jędrne ogórki gruntowe. Tradycyjnym dodatkiem jest również korzeń chrzanu. Do słoika można dodać także liść chrzanu, dębu, wiśni lub czarnej porzeczki. Kluczowe jest również to, aby ogórki podczas kiszenia pozostawały całkowicie zanurzone w solance. Skład chemiczny Soli Kłodawskiej NaCl 97,00% min. H2O 0,50% max. Części nierozpuszczalne w wodzie 1,5% max. Ca 0,60% max. SO4 1,45% max. Sól Kłodawska – tradycyjny wybór do domowych kiszonek Sól Kłodawska niejodowana to produkt szczególnie przydatny w sezonie przygotowywania domowych przetworów. Możesz wykorzystać ją do przygotowania tradycyjnych ogórków kiszonych, ogórków małosolnych, kapusty kiszonej, zakwasu z buraków oraz wielu innych warzywnych przetworów. Jeśli przygotowujesz własne kiszonki, warto mieć ją zawsze pod ręką – jedna sól, wiele możliwości wykorzystania w domowej spiżarni.
- Informacja o wartościach odżywczych
- b/d
- Waga
- 1100 g
- Firma spożywcza
- Prowend.com
- Nazwa handlowa
- SÓL KŁODAWSKA DO PRZETWORÓW NIEJODOWANA 1,1KG KOPALNIA KŁODAWA
- Producent
- Kłodawska
- EAN
- 5902587000952
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego
Bestseller




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(71)Liczba wystawionych ocen: 71




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(121)Liczba wystawionych ocen: 121




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(109)Liczba wystawionych ocen: 109




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25




2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(380)Liczba wystawionych ocen: 380




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(258)Liczba wystawionych ocen: 258




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(239)Liczba wystawionych ocen: 239




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(254)Liczba wystawionych ocen: 254




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(125)Liczba wystawionych ocen: 125




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(95)Liczba wystawionych ocen: 95




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(180)Liczba wystawionych ocen: 180




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(76)Liczba wystawionych ocen: 76




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15

Łój wołowy 1 kg - Schronisko Bukowina
24,99 zł/1kg
24,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
9,07 zł/1kg
108,79 zł
Sprzedawca: taleoo

To Ta! Mąka Żytnia Razowa Typ 2000 1 Kg
3,49 zł/1kg
3,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sól Epsom 3 kg Sól gorzka Siarczan magnezu Sól do kąpieli Kąpiel stóp Peeling Ogród GiDeli
18,68 zł/1kg
56,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

10 000 nasion rumianku pospolitego (Matricaria chamomilla) – delikatna roślina lecznicza i ulubienica pszczół | Aromatyczne nasiona ziół do ogrodu, na balkon i do ogrodu naturalnego
8 550,00 zł/1kg
8,55 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

Peklosól (sól peklowa) 1 kg
4,99 zł/1kg
4,99 zł
Sprzedawca: SklepAgnex

Berberyna Complex+ Bezglutenowa 60 Kapsułek - Biowen
347,74 zł/1kg
79,98 zł
Sprzedawca: 2soczewki_pl

Pyłek kwiatowy ImkerPur, 500 g, całkowicie bez pozostałości, słodko-łagodny
466,30 zł/1kg
233,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Parazytek 100ml
55 590,00 zł/1l
55,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Dafi Crystal dzbanek filtrujący 2 l z 1 filtrem
84,01 zł
Sprzedawca: DomoDomo

Fuchs Professional przyprawa do przetworów monastery mix opakowanie zbiorcze 1000g
44,24 zł/1kg
44,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Czysty smalec 1 kg - Bukovina Protection
15,44 zł/1kg
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Szafka nocna VASAGLE z oświetleniem LED, z 3 szufladami, biała
319,00 zł
Sprzedawca: homerci

Femibion 2, Ciąża, 56 tabletek + 56 kapsułek
1 079,90 zł/1l
107,99 zł
Sprzedawca: The-Fast-Order

Waga kieszonkowa 200 x 0,01g
25,99 zł
Sprzedawca: ZakupyTV

Wessper szklany dzbanek filtrujący do wody 3 l Kompatybilny z wkładami filtrującymi Brita, w tym 1 wkład filtrujący do wody, biały
111,23 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

1000 nasion lawendy wąskolistnej (Lavandula angustifolia) - Pachnący ogród i magnes dla pszczół | Bylina, odporna i aromatyczna
4 275,00 zł/1kg
8,55 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

To Ta! Mąka Pszenna Chlebowa Typ 750 1 Kg
3,49 zł/1kg
3,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Krople jodowe SinoPlaSan 150 µg | 50 ml | 1100 kropli | wegańskie | bez glutenu i laktozy
1 094,20 zł/1l
54,71 zł
Sprzedawca: apohealth

Cytrynian Magnezu + Witamina B6 Bezglutenowy 100 Kapsułek - Biowen
21 995,00 zł/1kg
43,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Stół do jadalni VASAGLE, 80 x 75 cm (Ø x H), okrągły stół kuchenny, industrialny design, brąz vintage
302,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Masażer wibracyjny InnovaGoods 5 w 1 z podczerwienią - zwalcza cellulit i ujędrnia skórę - 5 wymiennych nasadek
137,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Zestaw do depilacji woskiem NEOMANN Waxer II, podgrzewacz do wosku z elektrycznym podgrzewaczem | profesjonalny zestaw z kulkami 300g, 20 szpatułek
0,12 zł/1l
119,23 zł
Sprzedawca: neoruby

Kijki do nordic walking Kijki trekkingowe czerwone
44,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Euroelectronics

Pulsoksymetr Pulsoksymetr palcowy z 1,5-calowym wyświetlaczem LED HD i modułem MCU Monitor nasycenia tlenem Tlenomierz krwi
71,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Bloomique - Zestaw 3 szt. - Pelargonium Graveolens - Pelargonia cytrynowa - Przeciw komarom - Pachnąca - Rośliny ogrodowe - Wysokość 15-30 cm - Doniczka 10,5 cm
83,00 zł
Sprzedawca: Bloomique

Olej Castrol 5W30 5L Edge Ll Titanium / C3 / Ll04 / 229.31 229.51 / 504.00 507.00 / Porsche C30 / 505.00
49,00 zł/1l
244,99 zł
Sprzedawca: Metler
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 87% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
87%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 5% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
5%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 8% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
8%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 2 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
"Białe złoto"
To moje pierwsze zamówienie, nie mogę jeszcze nic napisać. Ale zrobię to, jeśli zamówię ponownie, to znaczy, że smakuje dobrze :-) pozdrawiam wszystkich miłośników soli
Oceniono dnia 15 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zdrowa żywność
Natknąłem się na ten produkt przypadkiem i natychmiast go kupiłem, ponieważ jest zdrowy i bez szkodliwych substancji Zwłaszcza bez plastiku I jest też tani
Oceniono dnia 26 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobra sól kamienna
Bardzo dobra sól kamienna w bardzo dobrej cenie. Bardzo szybka dostawa. Top! Z przyjemnością ponownie.
Oceniono dnia 7 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Gorąco polecam
Dobry, dobrze zapakowany i szybko dostarczony. Czego chcieć więcej?
Oceniono dnia 15 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Różowa sól
Świetna jakość, chętnie kupię ponownie.
Oceniono dnia 30 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Dobra jakość, mogę tylko polecić
Oceniono dnia 1 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko dla pełnej satysfakcji
Wszystko odpowiada pełnej satysfakcji
Oceniono dnia 26 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Wszystko w porządku
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Wędzona Sól Morska 200 G Prawdziwych Herbatników
14,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
299,80 zł/1l

Sól drobna 25kg
123,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
4,95 zł/1kg

Herbamare® sól ziołowa - oryginalne opakowanie uzupełniające 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
28,61 zł
Sprzedawca: apohealth
57,22 zł/1kg

SÓL WĘDZONA ZIOŁAMI W MŁYNKU 200 g - DARY NATURY
31,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
155,95 zł/1kg

Sól peklująca GiDeli 500 g – najwyższej jakości sól konserwująca do przetwórstwa mięsnego



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
36,68 zł
Sprzedawca: Posh
73,36 zł/1kg

Sól do peklowania GiDeli 1 kg w wiaderku - najwyższej jakości sól do konserwowania mięsa, odpowiednia do wyrobu kiełbas, peklowania i marynowania (1 x 1 kg)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
38,79 zł
Sprzedawca: Posh
38,79 zł/1kg

Sól morska w płatkach 500g
30,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
60,58 zł/1kg

Sól ziołowa 500g - Dary Natury DARY NATURY
23,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
46,16 zł/1kg

Kotanyi chilli z solą morską jodowane Uwaga ostre 35g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
182,78 zł/1l

Sól kłodawska niejodowana 3 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
12,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,32 zł/1l

Organic Le Saunier de Camargue Fleur de Sel Kräuter der Provonce 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
36,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
290,24 zł/1l

Fuchs Foodservice BBQ mieszanka przyprawowa do steków 1500g



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
97,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
65,15 zł/1kg

SAIMarino Fino / Sól morska drobna 1 kg.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,29 zł/1kg

SAIMarino Grosso / Gruboziarnista sól morska 1 kg.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,45 zł/1kg

Sól morska gruba Margherita 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
5,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
5,37 zł/1l

Sól morska gruba jodowana 1 kg Gemma Di Mare



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
5,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
5,79 zł/1l

SÓL CZARNA KALA NAMAK DROBNO MIELONA 600 g - CRYSTALLINE PLANET



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,92 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
21,53 zł/1kg

Sól gruba jodowana Grosso 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,49 zł/1l

Sól morska drobnoziarnista 1 kg Piazzolla



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
3,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
3,89 zł/1l

Bad Reichenhaller Jodsalz 05201051 500g



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
6,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
12,82 zł/1kg