4,9



Na podstawie 18 opinii
Sól kłodawska niejodowana 3 kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
12,97 zł
4,32 zł / 1l
+ 15,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
9h 35m 20s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Sole i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sól drobna 25kg4,95 zł/1kg
123,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Sól kłodawska niejodowana drobnoziarnista 300g - Schronisko Bukowina24,97 zł/1l
7,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Sól morska gruba Margherita 1 kg5,37 zł/1l
5,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Sól gruba jodowana Grosso 1 kg4,49 zł/1l
4,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sól Kłodawska Do Przetworów Niejodowana 1,1Kg Kopalnia Kłodawa
4,08 zł/1l
4,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sól kamienna jodowana Kłodawska 1 kg
5,77 zł/1l
5,77 zł
Sprzedawca: Katomix

Erntesegen Ur-Salz naturbelassen 1 Eimer 12kg
9,07 zł/1kg
108,79 zł
Sprzedawca: taleoo

Aquasale gruboziarnista sól morska 1000g
14,03 zł/1kg
14,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Niemiecka sól kamienna - drobna 500g
19,56 zł/1kg
9,78 zł
Sprzedawca: taleoo

Peklosól (sól peklowa) 1 kg
4,99 zł/1kg
4,99 zł
Sprzedawca: SklepAgnex

SÓL KŁODAWSKA GRUBO MIELONA 600 g - CRYSTALLINE PLANET
15,97 zł/1kg
9,58 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Alpensalz 500g
6,02 zł/1kg
3,01 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Sól kamienna niejodowana 1 kg
5,09 zł/1kg
5,09 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Bad Reichenhaller markowa sól jodowana czysta sól alpejska naturalna solanka 15000g
6,67 zł/1kg
99,98 zł
Sprzedawca: somnia24

Sól peklowa 1kg Brat.pl
4,91 zł/1kg
6,09 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Solec Sól Wielicka Jodowana 1Kg
5,25 zł/1kg
5,25 zł
Sprzedawca: Katomix
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Sól kłodawska, niejodowana 3kg - Kopalnia Soli Kłodawa
Sól kłodawska 3 kg niejodowana jest wyjątkowym produktem, który zapewnia najwyższą jakość i naturalność. Pochodzi prosto z pięknej, malowniczej miejscowości Kłodawa, znanej z bogactwa solnych złóż. Ta niejodowana sól jest doskonałym wyborem dla osób, które szukają zdrowego i czystego dodatku do swojego jadłospisu.
Sól niejodowana idealnie nadaje się do przetworów. Jest to sól kamienna, której naturalną cechą jest zbrylanie się. Jest to naturalna właściwość soli kamiennej, która wynika z braku w składzie jakichkolwiek przeciwzbrylaczy.
Nasz produkt zapewnia pełen smak i aromat twoich ulubionych potraw, dodając im delikatnego, naturalnego posmaku. Sól kłodawska 3 kg niejodowana jest idealna do używania w codziennym gotowaniu, pieczeniu, marynowaniu i przyprawianiu dań. Jej drobnoziarnista struktura sprawia, że jest wyjątkowo łatwa do rozpuszczenia.
Nie tylko zapewnia ona wyjątkowy smak potrawom, ale również zawiera wiele korzyści zdrowotnych. Sól kłodawska jest nie tylko źródłem naturalnych minerałów, ale również ma pozytywny wpływ na układ nerwowy i funkcje mięśni, przyczyniając się do utrzymania równowagi elektrolitowej organizmu.
Zapewniamy, że nasza sól kłodawska 3 kg niejodowana jest starannie wyprodukowana i pakowana, aby zapewnić jej najwyższą jakość. Mamy pełne zaufanie do tego produktu i jesteśmy przekonani, że także i Wy będziecie z niego zadowoleni.
Dodaj do swojej kuchni niezwykle wyjątkowy i zdrowy element - sól kłodawska 3 kg niejodowana.
- Zawartość
- 3 l
- Lista składników
- Skład: NaCl (chlorek sodu) - 97,0% min masa netto: 3000g Kraj pochodzenia: Polska Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Waga
- 3080 g
- Firma spożywcza
- Kłodawska
- Nazwa handlowa
- Sól kłodawska, niejodowana 3kg - Kopalnia Soli Kłodawa
- Producent
- Kłodawska
- EAN
- 5902587000198
- Zawartość
- 3 l
- Lista składników
- Skład: NaCl (chlorek sodu) - 97,0% min masa netto: 3000g Kraj pochodzenia: Polska Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych Data ważności:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Waga
- 3080 g
- Firma spożywcza
- Kłodawska
- Nazwa handlowa
- Sól kłodawska, niejodowana 3kg - Kopalnia Soli Kłodawa
- Producent
- Kłodawska
- EAN
- 5902587000198
Pasuje również do tego

Sól Kłodawska Do Przetworów Niejodowana 1,1Kg Kopalnia Kłodawa
4,08 zł/1l
4,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sól kamienna jodowana Kłodawska 1 kg
5,77 zł/1l
5,77 zł
Sprzedawca: Katomix

Sól drobna 25kg
4,95 zł/1kg
123,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Przyprawa kebab-gyros klasyczna 36g - Prymat
44,50 zł/1l
2,22 zł
-19%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1,78 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Swain Salt 400 g gruzińskiej przyprawy uniwersalnej
239,80 zł/1l
11,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal

Sól kłodawska niejodowana drobnoziarnista 300g - Schronisko Bukowina
24,97 zł/1l
7,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sól kłodawska 1 kg
6,09 zł/1kg
6,09 zł
Sprzedawca: SklepPromienie

Jopassy brama ogrodowa brama ogrodowa stal ocynkowana zamykana 100x 100 cm , zielona
449,96 zł/1m
449,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yuet-Chi

Maldon Sea Salt Flakes naturalnie łagodna sól morska w płatkach przyprawa 250g
110,44 zł/1kg
28,65 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
27,61 zł
Sprzedawca: Katomix
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 94% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
94%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
6%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 19 stycznia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wysyłka jest sonddlich
Sól jest dobra. Sposób pakowania był bardzo dziwny, owinięty folią spożywczą, jak "nieuczciwe narkotyki". , ale naprawdę zawierała sól. Niestety opakowanie dość mocno pachniało detergentem lub czymś podobnym.
Oceniono dnia 24 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najwyższa jakość.
Bardzo szybka dostawa. Najlepsza sól ze wszystkich.
Oceniono dnia 15 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Salzberg
Dobra jakość, szybka wysyłka, uczciwa cena. Dziękuję!!!!
Oceniono dnia 16 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Witaj
Idealnie
Oceniono dnia 14 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonały
Jestem bardzo zadowolony i kupię ponownie - dziękuję
Oceniono dnia 16 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Doskonały
Spełnia moje oczekiwania. Dziękuję.
Oceniono dnia 12 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko poszło naprawdę dobrze.
Zawsze używamy soli do marynowania.
Oceniono dnia 21 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Wędzona Sól Morska 200 G Prawdziwych Herbatników
14,99 zł
Sprzedawca: PHRoyal
299,80 zł/1l

Sól drobna 25kg
123,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
4,95 zł/1kg

Herbamare® sól ziołowa - oryginalne opakowanie uzupełniające 500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
28,61 zł
Sprzedawca: apohealth
57,22 zł/1kg

Sól do peklowania GiDeli 1 kg w wiaderku - najwyższej jakości sól do konserwowania mięsa, odpowiednia do wyrobu kiełbas, peklowania i marynowania (1 x 1 kg)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
38,79 zł
Sprzedawca: Posh
38,79 zł/1kg

SÓL WĘDZONA ZIOŁAMI W MŁYNKU 200 g - DARY NATURY
31,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
155,95 zł/1kg

Organic Le Saunier de Camargue Fleur de Sel Kräuter der Provonce 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
36,28 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
290,24 zł/1l

Sól peklująca GiDeli 500 g – najwyższej jakości sól konserwująca do przetwórstwa mięsnego



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
36,68 zł
Sprzedawca: Posh
73,36 zł/1kg

Sól kłodawska niejodowana 3 kg



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18
12,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,32 zł/1l

Sól drobnoziarnista 1 kg, różowa, wysoka jakość
8,46 zł
Sprzedawca: PHRoyal
169,20 zł/1l

Sól kłodawska niejodowana drobnoziarnista 300g - Schronisko Bukowina
7,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
24,97 zł/1l

Kotanyi chilli z solą morską jodowane Uwaga ostre 35g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
17,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
182,78 zł/1l

Kotanyi sól morska z chili i czosnkiem grubo i drobno mielona 70g
17,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
253,29 zł/1kg

Kotanyi cynamon mielony suszony ulubiony klasyk 25g
11,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
442,00 zł/1kg

Bad Reichenhaller Jodsalz 05201051 500g



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
6,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
12,82 zł/1kg

Sól ziołowa 500g - Dary Natury DARY NATURY
23,59 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
46,16 zł/1kg

SAIMarino Fino / Sól morska drobna 1 kg.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,29 zł/1kg

SAIMarino Grosso / Gruboziarnista sól morska 1 kg.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
4,45 zł/1kg

Sól morska gruba Margherita 1 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
5,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
5,37 zł/1l

Sól morska gruba jodowana 1 kg Gemma Di Mare



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
5,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
5,79 zł/1l

SÓL CZARNA KALA NAMAK DROBNO MIELONA 600 g - CRYSTALLINE PLANET



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,92 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
21,53 zł/1kg