Obciążniki do hantli
680 wyników

Więcej informacji o reklamie
193,90 zł
Darmowa wysyłkaDostawa śr. 30 września – pon. 5 października
Sprzedawca: AOSOM-DE
7,76 zł/1kg

Więcej informacji o reklamie
1 351,99 zł
+ 12,87 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – śr. 7 października
Sprzedawca: Netsilla
270,40 zł/1kg

Więcej informacji o reklamie
1 127,72 zł
+ 11,98 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 października
Sprzedawca: Sport-Home_pl
22,55 zł/1kg
Nasze najlepszeoferty
Obciążniki do hantli i nie tylko

THUNDER Olympic Plate 25 kg Obciążenie Olimpijskie 50 mm Gumowany Talerz Żeliwny z Pierścieniem Nierdzewnym do Gryfu
318,15 zł
Darmowa wysyłkaDostawa pt. 2 – śr. 7 października
Sprzedawca: sellBEST
12,73 zł/1kg

zestaw obciążeń do tiguar powergym butterfly V2
950,50 zł
Darmowa wysyłkaDostawa pt. 9 października
Sprzedawca: Morelenet
97,49 zł/1kg

Acra Koło 30 mm żeliwo 5 kg
93,78 zł
+ 15,90 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – śr. 7 października
Sprzedawca: VISO
18,76 zł/1kg

HMS Talerz Nakładka TSN25 2 x 0.25 kg
76,76 zł
Darmowa wysyłkaDostawa wt. 6 października
Sprzedawca: Morelenet
153,52 zł/1kg

Zestaw 4 hantli SPORTNOW, 2 x 5 kg/10 kg, zestaw talerzy, talerze do sztangi 2,5 cm, otwór Ø 25 mm, kolor czarny
234,90 zł
Darmowa wysyłkaDostawa śr. 30 września – pon. 5 października
Sprzedawca: AOSOM-DE
7,83 zł/1kg

ONK05 OBCIĄŻNIKI NA KOSTKI I NADGARSTKI REGULOWANE 2 x 2.5KG HMS



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
94,64 zł
Darmowa wysyłkaDostawa wt. 6 października
Sprzedawca: Morelenet
17,99 zł/1kg

Więcej informacji o reklamie
1 122,99 zł
+ 12,87 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – śr. 7 października
Sprzedawca: Netsilla
44,92 zł/1kg

Więcej informacji o reklamie
990,99 zł
+ 12,87 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – śr. 7 października
Sprzedawca: Netsilla
66,07 zł/1kg

ONK04 OBCIĄŻNIKI NA KOSTKI I NADGARSTKI REGULOWANE 2 x 2KG HMS



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
97,99 zł
Darmowa wysyłkaDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Fitwinkel
23,17 zł/1kg

ONK01 OBCIĄŻNIKI NA KOSTKI I NADGARSTKI REGULOWANE 2 x 0.5KG HMS



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
77,92 zł
Darmowa wysyłkaDostawa wt. 6 października
Sprzedawca: Morelenet
77,92 zł/1kg

ONK03 OBCIĄŻNIKI NA KOSTKI I NADGARSTKI REGULOWANE 2 x 1.5KG HMS



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
68,42 zł
Darmowa wysyłkaDostawa wt. 6 października
Sprzedawca: Morelenet
21,18 zł/1kg

ONK02 OBCIĄŻNIKI NA KOSTKI I NADGARSTKI REGULOWANE 2 x 1KG HMS



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
81,87 zł
Darmowa wysyłkaDostawa wt. 6 października
Sprzedawca: Morelenet
40,94 zł/1kg

Zestaw obciążników żeliwnych 2x10kg 20kg otwór 31mm tarcza REBEL



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
350,67 zł
+ 32,67 zł za wysyłkęDostawa sob. 17 – śr. 21 października
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
35,07 zł/1kg

Stojak na obciążniki Yaheetech Stojak na obciążniki z 2 stojakami na sztangi i 4 gniazdami Stojak na obciążniki na kółkach Stojak na obciążniki Stojak na obciążniki z możliwością obciążenia do 136 kg
257,08 zł
-8,08 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
249,00 zł
+ 59,00 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – pt. 2 października
Sprzedawca: Yaheetech
32,34 zł/1kg

Zestaw 4 hantli SPORTNOW, 2 x 5 kg/7,5 kg, zestaw talerzy, talerze do sztangi 2,5 cm, otwór Ø 25 mm, kolor czarny
193,90 zł
Darmowa wysyłkaDostawa śr. 30 września – pon. 5 października
Sprzedawca: AOSOM-DE
7,76 zł/1kg

Zestaw 4 hantli SPORTNOW, 2 x 2,5 kg/5 kg, zestaw talerzy, talerze do sztangi 2,5 cm, otwór Ø 25 mm, kolor czarny
122,90 zł
Darmowa wysyłkaDostawa śr. 30 września – pon. 5 października
Sprzedawca: AOSOM-DE
8,19 zł/1kg

Stalowy obciążnik do hantli Merco 5 kg



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
73,17 zł
+ 15,90 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – śr. 7 października
Sprzedawca: VISO
14,63 zł/1kg

Hantla stalowa 2 kg



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
34,59 zł
+ 15,90 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – śr. 7 października
Sprzedawca: VISO
17,30 zł/1kg

chrom 0,5kg - 25mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,00 zł
+ 25,00 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – pt. 2 października
Sprzedawca: KUBISPORT
18,00 zł/1kg

chrom 0,5kg - 30mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,00 zł
+ 25,00 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pt. 2 października
Sprzedawca: KUBISPORT
18,00 zł/1kg

Zestaw obciążeń żeliwnych gumowanych 30kg REBEL ACTIVE
405,56 zł
+ 32,67 zł za wysyłkęDostawa sob. 17 – śr. 21 października
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
13,52 zł/1kg

Zestaw OBCIĄŻEŃ 20KG talerze OBCIĄŻENIE 4x5kg nakład CIĘŻARY krążki
69,80 zł
+ 14,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września
Sprzedawca: Sapphire
3,49 zł/1kg

Zestaw OBCIĄŻEŃ 10KG talerze OBCIĄŻENIE 8x1,25kg nakład CIĘŻARY krążki
45,40 zł
+ 14,99 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września
Sprzedawca: Sapphire
4,54 zł/1kg

VirtuFit Olimpijska obciążenie żeliwne 20 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
227,00 zł
Darmowa wysyłkaDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Fitwinkel
11,35 zł/1kg

VirtuFit 10 kg gumowa tarcza olimpijska
179,00 zł
Darmowa wysyłkaDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Fitwinkel
17,90 zł/1kg

VirtuFit Olimpijska żeliwna tarcza 5 kg (otwór 50 mm)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
111,00 zł
Darmowa wysyłkaDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Fitwinkel
22,20 zł/1kg

VirtuFit Olympijski talerz żeliwny 2,5 kg 50 mm 3-chwytowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
82,99 zł
Darmowa wysyłkaDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Fitwinkel
33,20 zł/1kg

VirtuFit Talerz obciążeniowy 15 kg 30 mm Czarny
224,00 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
204,00 zł
Darmowa wysyłkaDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Fitwinkel
13,60 zł/1kg

Hantle PRO I Zestaw hantli od 1,25 kg do 10 kg 30/31 mm do hantli i sztangi I Zestaw hantli do skutecznego treningu z hantlami I Zestaw hantli do domu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
132,86 zł
+ 17,00 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Enero
13,03 zł/1kg

Hantle PRO I Zestaw hantli od 1,25 kg do 10 kg 30/31 mm do hantli i sztangi I Zestaw hantli do skutecznego treningu z hantlami I Zestaw hantli do domu



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
42,19 zł
+ 17,00 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – czw. 1 października
Sprzedawca: Enero
16,58 zł/1kg

Żeliwo czarne Waga 2 kg enero fit fi26.5



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
25,38 zł
+ 19,57 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – śr. 7 października
Sprzedawca: Katomix
12,69 zł/1kg

Hantla Merco z obciążeniem stalowym 10 kg



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
120,33 zł
+ 43,04 zł za wysyłkęDostawa czw. 1 – pt. 2 października
Sprzedawca: e-sportshop
12,03 zł/1kg

Hantla stalowa 1 kg



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
24,18 zł
+ 15,90 zł za wysyłkęDostawa sob. 3 – śr. 7 października
Sprzedawca: VISO
24,18 zł/1kg

chrom 2,5kg - 30mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
112,30 zł
Darmowa wysyłkaDostawa sob. 3 – czw. 8 października
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
44,92 zł/1kg

chrom 5kg - 25mm



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
85,00 zł
+ 25,00 zł za wysyłkęDostawa śr. 30 września – pt. 2 października
Sprzedawca: KUBISPORT
17,00 zł/1kg

Więcej informacji o reklamie
855,99 zł
+ 12,87 zł za wysyłkęDostawa wt. 6 – śr. 7 października
Sprzedawca: Netsilla
42,80 zł/1kg

Więcej informacji o reklamie
405,56 zł
+ 32,67 zł za wysyłkęDostawa sob. 17 – śr. 21 października
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
13,52 zł/1kg
Korzyści z dostawy
- Szybka dostawa (1–3 dni)
- Darmowa dostawa
Kategoria
- Obciążniki do hantli
- Hantle
- Ławki do ćwiczeń
- Zestawy hantli
- Hantle krótkie
- Kettlebelle
- Sztangi
- Sztangi
Cena
- poniżej 100 zł
- 100 – 300 zł
- 300 – 400 zł
- 400 – 900 zł
- powyżej 900 zł
–
- Wszystkie oferty
Recenzje klientów
& więcej
Marka
- KUBIsport
- HMS
- Master
- VEVOR
- Yaheetech
- #DoYourSports
- ACRA
- AKF Fahrzeugteile GmbH
- Best Sporting
- C.P. Sports
- COFI 1453
- Creativ-Discount & Party-Discount Rhein-Ruh
- DILEGO
- DrFit
- ENERGETICS
- Enero Fit
- Famanu
- Findicare
- Finnlo
- Fitberg
- Focus Fitness
- Fortuna Lai Gmbh
- Gymstick
- Hammer Sport
- happygetfit.com
- HMS Fitness
- inSportline
- IRON GYM
- IRONLIFE
- Kein Marken-/Fanartikel
- LIFEFIT®
- LivePro
- Lixada
- MARBO
- MAXXIVA
- Merco
- Merkloos
- Movit
- Muscle Power
- MUSCLEFORGE
- Nordcore
- Nordic Prostore
- Northio
- Northix
- oCreon
- OEM
- Outliner
- PH Fitness
- Physionics
- Pretorians
- Rebel
- Rebel Active
- ROSFIX
- Sapphire
- SEDCO
- Selius
- Softee
- sportnow
- SPORTPRISE
- StarTech
- SUGIFT
- sveltus
- Syfax
- Thunder
- THUNDER®
- Tiguar
- Viking Choice
- VirtuFit
- Vivo
- Zipro