4,8



Na podstawie 156 opinii
Remmers HK-Lasur 5 L wiadro Kasztan
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
446,65 zł
89,33 zł / 1l
+ 31,57 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Bejca do drewna i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Remmers HK-Lasur dąb rustykalny 5 l
89,33 zł/1l
446,65 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers HK-Lasur 5 L wiadro palisander
94,03 zł/1l
470,16 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers HK-Lasur grey protect platingrau 5 l
69,09 zł/1l
345,44 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers HK-Lasur 2,5 L wiadro palisander
83,95 zł/1l
209,88 zł
Sprzedawca: Artisan
![Zdjęcie produktu dla Remmers HK-Lasur 3w1 [plus] kasztan 2,5 l](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/b1ca01b64bab4fbf94cb8cf6256171b8.webp)
Remmers HK-Lasur 3w1 [plus] kasztan 2,5 l
228,73 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers Lazura długotrwała UV uniwersalna do drewna na zewnątrz 2,5 litra wiadro sosna
0,09 zł/1l
231,18 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers – HK Lazura
262,60 zł/1l
26,26 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers HK-Lasur 3in1 (plus) 5 L Eimer Farblos
80,94 zł/1l
404,68 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers HK-Lasur grey protect graphitgrau 5 l
89,33 zł/1l
446,65 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers – HK Lazura Grey Protect
268,60 zł/1l
26,86 zł
Sprzedawca: Surtep
![Zdjęcie produktu dla Remmers HK-Lasur 3w1 [plus] biały 2,5 l](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/8ab6e19cfed5bdc7a499cc7624ad0364.webp)
Remmers HK-Lasur 3w1 [plus] biały 2,5 l
228,73 zł
Sprzedawca: Surtep
![Zdjęcie produktu dla Remmers HK-Lasur 3w1 [plus] platingrau 2,5 l](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/c6cb41b5e6d87c61b0baa193a3aaf84c.webp)
Remmers HK-Lasur 3w1 [plus] platingrau 2,5 l
91,66 zł/1l
229,16 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers Bejca do salonu Wiadro 2,5 L Biały
75,96 zł/1l
189,90 zł
Sprzedawca: Artisan
![Zdjęcie produktu dla Remmers HK-Lasur 3w1 [plus] mahoń 750 ml](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5eff92852f09e8c1516ecf8184dcda9e.webp)
Remmers HK-Lasur 3w1 [plus] mahoń 750 ml
88,06 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers Uszczelniacz bezbarwny 750 ml
149,15 zł/1l
111,86 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers Venti Lakier nawierzchniowy biały 2,5 l
100,96 zł/1l
270,86 zł
-18,45 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
252,41 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers Krem do konserwacji drewna 2716 Sosna 2,5 litra
95,96 zł/1l
239,90 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers HK-Lasur 3in1 (plus) 5 L Eimer Kiefer RC-270
80,94 zł/1l
404,68 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers HK-Lasur 3in1 Plus Kasztan 0,75 L - Zewnętrzna ochrona drewna
117,41 zł/1l
88,06 zł
Sprzedawca: Surtep

Belinka Toplasur Rosewood 2,5 l
224,94 zł
Sprzedawca: Surtep
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Remmers HK-Lasur
Dekoracyjna, rozpuszczalnikowa lazura ochronna premium do drewna na zewnątrz Obszar zastosowania:
- Drewno zewnętrzne
- Drewno bez kontaktu z podłożem zgodnie z EN 335-1, GK 2 i 3
- Elementy drewniane o ograniczonej stabilności wymiarowej: np. płoty, szkielety drewniane, wiaty, boazerie drewniane
- Elementy drewniane o ograniczonej stabilności wymiarowej: np. okiennice, deski profilowane
- Elementy drewniane stabilne wymiarowo (tylko jako podkład): np. okna i drzwi
- Podkład, warstwa pośrednia i nawierzchniowa
Właściwości:
- 3w1: impregnacja, podkład i lazura
- Chroni drewno przed wilgocią i skutecznie zapobiega powstawaniu sinizny
- Zmniejsza ryzyko gnicia w połączeniu z konstrukcyjną ochroną drewna
- Zwiększona zawartość substancji stałych zapewnia ochronę przed uszkodzeniami powodowanymi przez osy
- Ochrona przed pleśnią i glonami
- Oddychający
- Głęboko wnika
- Obróbka końcowa bez szlifowania
Zastosowanie:
- Temperatura materiału, otoczenia i podłoża: min. +5 °C do maks. +30 °C
- Dobrze wymieszać materiał.
Użytkownicy prywatni: Malować pędzlem do glazury. Wykwalifikowane firmy specjalistyczne: Pędzel, zanurzanie, zalewanie, natryskiwanie tylko w systemach zamkniętych.- Nakładać zgodnie z kierunkiem włókien.
- Nałożyć drugą warstwę po wyschnięciu.
- W przypadku drewna dębowego zaleca się nałożenie dodatkowej warstwy podkładu w kolorze bezbarwnym.
- Otwarte pojemniki szczelnie zamknąć i zużyć jak najszybciej.
- Sprawdzić kompatybilność, przyczepność i odcień koloru z podłożem, tworząc obszary testowe.
- W przypadku malowania innymi materiałami powłokowymi zalecamy sprawdzenie przyczepności farby.
- Lakieru bezbarwnego, białego i hemlock należy używać wyłącznie na powierzchniach zewnętrznych, które nie są bezpośrednio narażone na działanie czynników atmosferycznych, takich jak podbitki itp. lub jako podkładu.
- W przypadku drewna bogatego w substancje takie jak dąb, czerwony cedr, afzelia, sekwoja itp. opady atmosferyczne mogą powodować wypłukiwanie rozpuszczalnych w wodzie substancji drzewnych. Może to prowadzić do przebarwień na jasnym murze lub tynku.
- Uszczelnij powierzchnie z końcowymi słojami za pomocą trwałej lazury ochronnej UV lub lazury do okien i drzwi w odpowiednim kolorze (co najmniej 2 warstwy).
- Podciąć dolne powierzchnie słojów, aby utworzyć krawędź ociekową.
- Kolor staje się intensywniejszy, a połysk wzrasta z każdym nałożeniem lazury.
- Suszenie: ok. 12 godzin w temperaturze 20°C i wilgotności względnej 65%.
- Niskie temperatury, niska wymiana powietrza i wysoka wilgotność powodują opóźnienia w schnięciu.
- Pomimo tego, że powierzchnia jest sucha w dotyku, wysoce lotne rozpuszczalniki mogą sprawić, że powierzchnia będzie lepka w dotyku przez kilka dni!
- Ta właściwość nie jest wadą!
- Odparowanie tych rozpuszczalników jest przyspieszane przez możliwie największą wymianę powietrza.
Zużycie:
- Skuteczny jako środek zapobiegawczy przed sinizną przy 205-250 ml/m² Doświadczenie pokazuje, że w praktyce wymagane są co najmniej dwie aplikacje, aby osiągnąć tę wydajność
- Strugane lub bardzo gęste drewno jest mniej chłonne i może wymagać trzeciej warstwy
Numer koloru:
- 2250 sosna/modrzew
- 2251 teak
- 2252 heban
- 2253 kasztan
- 2254 jodła zielona
- 2255 mahoń
- 2256 palisander
- 2260 orzech włoski
- 2261 bezbarwny
- 2262 sosna
- 2263 dąb rustykalny
- 2264 jasny dąb
- 2266 cykuta
- 2268 biały
- 2292 słona zieleń
Karta charakterystyki | ||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Karta charakterystyki | Karta charakterystyki.pdf | |||||||||||||||||||||
| Zmieniona przez dostawcę w dniu | 23.05.2016 | |||||||||||||||||||||
Bezpieczeństwo pracy i przechowywanie | ||||||||||||||||||||||
| H | H302 Działa szkodliwie po połknięciu. H304 Połknięcie i dostanie się przez drogi oddechowe może grozić śmiercią. H312 Działa szkodliwie w kontakcie ze skórą. H314 Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu. H317 Może powodować reakcję alergiczną skóry. H318 Powoduje poważne uszkodzenie oczu. H319 Powoduje poważne podrażnienie oczu. H331 Działa toksycznie przez drogi oddechowe. H335 Może powodować podrażnienie dróg oddechowych. H351 Podejrzewa się, że powoduje raka. Podać drogę narażenia, jeśli ostatecznie udowodniono, że żadne inne drogi narażenia nie powodują tego zagrożenia. H361d H361f H400 Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne. H410 Działa bardzo toksycznie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. H412 Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. | |||||||||||||||||||||
| H-GHS | EUH066 Powtarzające się narażenie może powodować wysuszanie lub pękanie skóry. H304 Połknięcie i dostanie się przez drogi oddechowe może grozić śmiercią. H412 Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. | |||||||||||||||||||||
| P | Należy zapoznać się z sekcją 2.2 karty charakterystyki P101 W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy mieć pod ręką pojemnik lub etykietę produktu. P102 Przechowywać w miejscu niem dla dzieci. P103 Przed użyciem przeczytać etykietę. P270 Nie jeść, nie pić i nie palić podczas używania tego produktu. P273 Unikać uwolnienia do środowiska. P280 Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. P301+P310 W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem/... P302+P352 W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody/.... P305+P351+P338 W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Jeśli to możliwe, usunąć soczewki kontaktowe. Kontynuować płukanie. | |||||||||||||||||||||
| Klasy przechowywania | 10 Ciecze łatwopalne, temperatura zapłonu > 60°C | |||||||||||||||||||||
| Klasa szkodliwości dla wody | 2 - niebezpieczny dla wody | |||||||||||||||||||||
Zagrożenia | ||||||||||||||||||||||
| Hasło ostrzegawcze | Niebezpieczeństwo | |||||||||||||||||||||
| Pigtogramy GHS | GHS08 Szkodliwy | |||||||||||||||||||||
| dodatkowe informacje | EUH208 Zawiera: 3-jodo-2-propynylo-butylokarbaminian, bis(2-etyloheksanian) kobaltu, oksym 2-butanonu. Może powodować reakcje alergiczne. | |||||||||||||||||||||
Składniki | ||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||
Rozpuszczalnikowa lazura ochronna premium do drewna z wyraźną ochroną przed wilgocią do drewna na zewnątrz. Obszary zastosowania :
- Drewno zewnętrzne
- Drewno bez kontaktu z podłożem
- Elementy drewniane o ograniczonej stabilności wymiarowej: np. ogrodzenia, konstrukcje drewniane, wiaty, panele drewniane
- Elementy drewniane o ograniczonej stabilności wymiarowej: np. okiennice, deski profilowane, altany ogrodowe
- Elementy drewniane stabilne wymiarowo (tylko jako podkład): np. okna i drzwi
- Podkład, warstwa pośrednia i nawierzchniowa
- Nie nadaje się do malowania powierzchni podłogowych (tarasy, drewniane pokłady itp.)
- 3w1: impregnacja, podkład i lazura
- Ochrona drewna przed wilgocią i promieniowaniem UV
- Efekt impregnacji: nasycenie drewna wilgocią
- Otwarta dyfuzyjnie warstwa ochronna: wilgoć może wydostawać się na zewnątrz
- Hydrofobowość: mokre powierzchnie szybko wysychają
- Ochrona przed czynnikami atmosferycznymi (konstruktywna ochrona drewna i ochrona produktu przed wilgocią) zmniejsza ryzyko powstawania sinizny i zgnilizny
- Zwiększona zawartość substancji stałych zapewnia fizyczną ochronę przed uszkodzeniem przez osy
- Powłoka zabezpieczona przed pleśnią i glonami
- Obróbka końcowa bez szlifowania
- Cienka warstwa glazury
- Doskonałe kolory
- Nie łuszczy się
- Odcienie kolorów można ze sobą mieszać
HK-Lasur Ilustracja ähnlich Dekoracyjna, rozpuszczalnikowa lazura ochronna premium do drewna na zewnątrz Obszary zastosowania · Drewno na zewnątrz · Drewno bez kontaktu z podłożem wg EN 335-1, GK 2 i 3 · Elementy drewniane o ograniczonej stabilności wymiarowej: np. płoty, mur pruski, wiaty, boazerie drewniane elementy drewniane o ograniczonej stabilności wymiarowej: np. clapboardy, deski profilowane elementy drewniane o ograniczonej stabilności wymiarowej (tylko jako podkład): np. okna i drzwi · Podkład, warstwa pośrednia i nawierzchniowa Nie nadaje się do powlekania...
Remmers HK-Lasur 5 l - Kolor: Kasztan
- Zawartość
- 5 l
- Model
- HK-Lasur 3in1
- Kolor
- Brązowy
- Producent
- Remmers
- Miejsce użytkowania
- Na zewnątrz
- Waga
- 4.89 kg
- EAN
- 4004707018159
- Numer producenta
- 0000225305
- Zawartość
- 5 l
- Model
- HK-Lasur 3in1
- Kolor
- Brązowy
- Producent
- Remmers
- Miejsce użytkowania
- Na zewnątrz
- Waga
- 4.89 kg
- EAN
- 4004707018159
- Numer producenta
- 0000225305
Niebezpieczeństwo!
P101: W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.
P102: Chronić przed dziećmi.
P103: Przed użyciem przeczytać etykietę.
P273: Unikać uwolnienia do środowiska.
P301 + P310: W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem/.../.
P310: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem/... .
P501: Zawartość/pojemnik usuwać wyłącznie po całkowitym opróżnieniu zgodnie z przepisami krajowymi.
P405: Przechowywać pod zamknięciem.
P270: Nie jeść, nie pić i nie palić podczas używania produktu.
P280: Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.
P302 + P352: W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody/… .
P305 + P351 + P338: W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Karta charakterystyki (PDF)
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
EUH 208: Zawiera substancje uczulające. Może powodować reakcje alergiczne.
EUH 066: Powtarzające się narażenie może powodować wysuszanie lub pękanie skóry.
H304: Połknięcie i dostanie się przez drogi oddechowe może grozić śmiercią.H412: Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.
Pasuje również do tego

Remmers HK-Lasur hemlock 2,5 l
0,07 zł/1l
181,00 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers HK-Lasur 5 L wiadro Teak
67,00 zł/1l
335,00 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers HK-Lasur sosna 5 litrów
62,52 zł/1l
312,59 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers HK-Lasur dąb rustykalny 5 l
89,33 zł/1l
446,65 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers HK-Lasur 3w1 hemlock (RC-120) 5 l, bejca zewnętrzna do drewna
89,33 zł/1l
446,65 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers HK-Lasur bezbarwny 5 l
67,14 zł/1l
335,68 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers HK-Lasur mahoń 5 litrów
94,03 zł/1l
470,16 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers HK-Lasur jodła zielona 5 l
74,15 zł/1l
370,75 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers HK-Lasur 5 L wiadro palisander
94,03 zł/1l
470,16 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers HK-Lasur 3w1 heban, 5 litrów, zewnętrzna bejca do drewna, potrójna ochrona drewna z impregnatem + podkład + lazura, ochrona przed wilgocią i promieniowaniem UV
67,37 zł/1l
336,87 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers HK-Lasur grey protect platingrau 5 l
69,09 zł/1l
345,44 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers HK-Lasur sól zielona 5 l
94,03 zł/1l
470,16 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers HK-Lasur 3w1 heban, 2,5 litra, zewnętrzna bejca do drewna, potrójna ochrona drewna z impregnatem + podkład + lazura, ochrona przed wilgocią i promieniowaniem UV
72,40 zł/1l
181,00 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers HK-Lasur 2,5 L wiadro palisander
83,95 zł/1l
209,88 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers HK-Lasur grey protect szary antracyt 2,5 l
84,82 zł/1l
212,04 zł
Sprzedawca: Artisan

Wiadro Remmers HK-Lasur 5 L białe
89,33 zł/1l
446,65 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers HK-Lasur grey protect silbergrau 2,5 l
0,06 zł/1l
170,46 zł
-20,88 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
149,58 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers HK-Lasur grey protect silbergrau 5 l
67,00 zł/1l
335,00 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers HK-Lasur dąb rustykalny 2,5 l
84,82 zł/1l
212,04 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers HK-Lasur sól zielona 2,5 l
76,28 zł/1l
190,70 zł
Sprzedawca: Surtep

Remmers HK-Lasur 0,75 L wiadro zielone jodłowe
123,80 zł/1l
92,85 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers HK-Lasur grey protect szary antracyt 5 l
94,03 zł/1l
470,16 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers HK-Lasur grey protect grafitowo-szary 2,5 l
63,72 zł/1l
201,96 zł
-42,66 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
159,30 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers HK-Lasur grey protect graphitgrau 5 l
89,33 zł/1l
446,65 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers HK-Lasur 2,5 L wiadro jasny dąb
0,09 zł/1l
223,20 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers Bejca Ochronna UV bezbarwna 5 l
0,08 zł/1l
400,31 zł
Sprzedawca: Artisan

Remmers Wood Preservative Cream 2715 Light Oak 2,5 litra do ochrony i wykańczania drewna na zewnątrz budynków
95,96 zł/1l
239,90 zł
Sprzedawca: Surtep

Peszel 50mm 50m Ziemny Arot DVR QRK
4,20 zł/1m
209,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EBH

Remmers HK-Lasur grey protect graphitgrau 750 ml
83,04 zł/1l
79,56 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
62,28 zł
Sprzedawca: Artisan
![Zdjęcie produktu dla Remmers HK-Lasur 3w1 [plus] kasztan 2,5 l](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/b1ca01b64bab4fbf94cb8cf6256171b8.webp)
Remmers HK-Lasur 3w1 [plus] kasztan 2,5 l
228,73 zł
Sprzedawca: Surtep
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 85% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
85%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 12% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
12%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 1% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
1%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
2%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 6 października 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bejca do drewna
Bejcę HK-Lasur 3w1 (sosna) kupuję od Remmersa w 2,5 litrowym opakowaniu od wielu lat. Tym razem przez Kaufland i jestem bardzo zadowolony. Bezproblemowe, proste i szybkie zamówienie i dostawa. Używam go do malowania wiaty i wszystkich innych elementów drewnianych w naszym domu.
Oceniono dnia 2 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry produkt
Zawartość 20 l
Pomalowaliśmy nim całe drewno okładziny budynku gospodarczego. Farba doskonale się nakłada i zapewnia doskonałą ochronę.
Oceniono dnia 18 marca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super glazura do obróbki, zwróć uwagę na odcień koloru
Zawartość 5 l
Świetna glazura. Jednak kolor to jasna jodłowa zieleń, trzeba być tego świadomym. Dobry kolor sam w sobie, ale trzeba go chcieć. Aplikacja jest super, nawet przy kilku warstwach.
Oceniono dnia 7 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszyscy zadowoleni!
Zawartość 5 l
Jakość produktu jest imponująca i cieszę się, że zapłaciłem za niego trochę więcej. Używałem go już kilka razy.
Oceniono dnia 22 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepsza glazura
Świetna glazura, super krycie i pielęgnacja drewna. Bardzo ekonomiczna, jestem bardzo zadowolony. Zaoszczędziłem 10,00 € w Kaufland online w porównaniu do innych sklepów internetowych.
Oceniono dnia 5 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Remmers to świetna jakość
Dzięki lazurze Remmers (kolory sosny) drewno znów wygląda super błyszcząco, woda cudownie spływa, jesteśmy bardzo zadowoleni!
Oceniono dnia 25 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepsza bejca jaką kiedykolwiek kupiłem
Zawartość 5 l
Bejca dobrze wnika w drewno, nie łuszczy się i chroni drewno przez wiele lat, nie znam lepszej.
Oceniono dnia 7 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Lakier do drewna
Zawartość 2,5 l
Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego produktu. Szybka dostawa i dobre opakowanie. Bardzo dziękujemy!
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zwilżacz wodny maczałka gąbka do palców
90,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
3 033,00 zł/1kg