5,0



Na podstawie 1 opinii
Faber-Castell 152399, Czarny, Czarny, Plastik, 1 szt., 1 szt.
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
8,53 zł
+ 19,57 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Markery permanentne i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Edding 3300, Czarny, Czarny, Biały, Plastik, 5 mm, CE, 10 szt.9,16 zł
Sprzedawca: eu-bay_de

Więcej informacji o reklamie
Sharpie 2201181, 2 szt., Czarny, Biały, Końcówka pociskowa, Czarny, Biały, 2,5 mm, Blister36,29 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Więcej informacji o reklamie
Staedtler 8323-S BK332,31 zł
Sprzedawca: MATFEL

MediaRange MR701, 1 mm
33,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Staedtler 318-9, Czarny, Końcówka pociskowa, Czarny, Polipropylen (PP), Drobny, 0,6 mm
11,07 zł
Sprzedawca: Shan

Edding 8400, Czarny, Końcówka pociskowa, Czarny, Czerwony, Biały, 0,5 mm, 1 mm, Atrament na bazie wody
37,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Staedtler 60 BK, Czarny, Czarny, 4 szt.
37,58 zł
Sprzedawca: Shan

Sharpie Fine Point, Czarny, Końcówka cienka, Wielobarwny, Drobny, AP, Metal, Papier, Plastik
79,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

marker "edit" 10x CD/DVD - czarny
20,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Marker do płyt CD Faber-Castell 151304 MULTIMARK - permanentny, F, 4 kolory w etui
18,93 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Marker permanentny PILOT "Twin Marker", bardzo cienki, czarny
20,14 zł
Sprzedawca: VISO

Edding 141 F, Czarny, Czarny, 0,6 mm
5,55 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA

Faber-Castell 152599, Czarny, Czarny, 1 mm, 1 szt.
156,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop

Faber-Castell 151309, Wielobarwny, 8 szt.
57,99 zł
Sprzedawca: AllMarkers

Faber-Castell 152309, Wielobarwny, 8 szt.
57,99 zł
Sprzedawca: AllMarkers

Faber-Castell Multimark, Zielony, Czarny, Zielony, Plastik, Drobny, 1 szt.
35,84 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Faber-Castell 152504, Czarny, Niebieski, Złoto, Czerwony, Wielobarwny, Plastik, Polipropylen (PP), 1 mm, 4 szt.
79,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Staedtler 314-9, Czarny, Czarny, Polipropylen (PP), 2,5 mm, 1 szt.
10,19 zł
Sprzedawca: Shan

Staedtler Lumocolor 108 20-9, Czarny, 1 szt.
207,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Faber-Castell 4005402674220
131,51 zł
Sprzedawca: MATFEL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Pióro atramentowe Multimark ze specjalną gumką jest wszechstronnym narzędziem do rozwiązywania problemów związanych z etykietowaniem na niemal wszystkich powierzchniach. Kolory tuszu są niezwykle jasne i intensywne. Specjalna gumka na końcu długopisu gwarantuje wymazywanie na prawie wszystkich gładkich powierzchniach, takich jak płyty CD/DVD/Blu-ray lub folia.
możliwość wielokrotnego napełniania: Nie
- Kolory długopisu:
- Czarny
- Kolor produktu:
- Czarny
- Materiał obudowy:
- Plastik
- Anti-suffocation cap:
- Tak
- Produkt odporny na warunki atmosferyczne:
- Tak
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
- Ilość:
- 1 szt.
- MULITMARK permanent S czarny
- Rodzaj płynu do pisania: wodoodporny tusz na bazie alkoholu
- Konstrukcja końcówki: Twarda plastikowa końcówka w plastikowej oprawie
- Idealny do folii, płyt CD i wszystkich gładkich powierzchni
- Z wbudowaną specjalną gumką
- Jasny, intensywny kolor, ostre krawędzie i wysycha w kilka sekund.
- Materiał korpusu: polipropylen
- Konstrukcja strefy uchwytu: zaokrąglona strefa uchwytu o szorstkiej powierzchni
- Odwracalna nasadka
- klips
- Kolor korpusu: czarny
- Szerokość linii: 0.4
- Kolor przyborów do pisania: czarny
Marker permanentny MULTIMARK
- wyjątkowo odporny na światło i wodę
- z wbudowaną specjalną gumką
- wymazuje na prawie wszystkich gładkich powierzchniach
Przykłady zastosowań:
- do etykietowania na kamieniu, drewnie, metalu, szkle, nad głową, płytach CD, DVD itp.
- Ilość w opakowaniu: 1 sztuka
- Marker permanentny odpowiedni do pisania na wszystkich gładkich powierzchniach - CD, szkło, metal, plastik
- Zawiera gumkę do wymazywania permanentnego tuszu.
- Intensywne kolory wysychają w kilka sekund
- Szerokość śladu: 0,4 mm
- Ilość w oryginalnym opakowaniu: 10 szt
Prezentacja z rzutnikiem - ale nie bez markera FABER-CASTELL MULTIMARK 1513 permanentny czarny 0,4 mmMarker FABER-CASTELL MULTIMARK 1513 permanentny czarny 0,4 mm jest wszechstronny. Można go używać na wielu różnych gładkich powierzchniach.Wymazywalny i wodoodpornyTusz produktu jest trwały i wodoodporny. Oznacza to bardzo trwałe rezultaty. Można je wygodnie wymazywać, więc w razie potrzeby można wprowadzić poprawki.Szukasz czegoś wyjątkowego? Oto, co ten produkt ma do zaoferowania: zintegrowana specjalna gumka, ułatwiająca pisanieModel ten zapewnia dobre wyczucie pisania, ponieważ strefa uchwytu jest okrągła i wygodnie leży w dłoni. Dzięki czarnemu kolorowi pisania jesteś idealnie wyposażony, ponieważ możesz go używać w niezwykle wszechstronny sposób.Do szczególnie delikatnego pisania o bardzo cienkiej liniiPisanie jest płynne dzięki okrągłej końcówce. Końcówka pióra jest również niezwykle cienka, ma bardzo cienką linię (S), dzięki czemu zapewnia niezwykle precyzyjną linię o szerokości 0,4 mm. Długopis foliowy FABER-CASTELL MULTIMARK 1513 czarny 0,4 mm permanentny można u nas wygodnie online.Długopis foliowy FABER-CASTELL MULTIMARK 1513 czarny 0,4 mm permanentny jest wszechstronny. Można go używać na wielu różnych gładkich powierzchniach, a tusz produktu jest trwały i wodoodporny. Oznacza to bardzo trwałe rezultaty. Można go wygodnie wymazać, aby w razie potrzeby wprowadzić poprawki. Szukasz specjalnych funkcji? Oto, co oferuje ten produkt: zintegrowana specjalna gumka Model zapewnia dobre wyczucie pisania, ponieważ strefa uchwytu jest okrągła i wygodnie leży w dłoni. Dzięki czarnemu kolorowi pisania jesteś doskonale wyposażony, ponieważ możesz go używać w niezwykle wszechstronny sposób. Okrągła końcówka sprawia, że pisanie jest dziecinnie proste. Końcówka pióra jest również niezwykle cienka, ma bardzo cienką szerokość linii (S), dzięki czemu zapewnia niezwykle precyzyjną linię o szerokości 0,4 mm. Długopis foliowy FABER-CASTELL MULTIMARK 1513 czarny 0,4 mm permanentny można łatwo i czysto tutaj online.
Marker Multimark permanentny S czarny. Idealny do folii, płyt CD i wszystkich gładkich powierzchni. Z wbudowaną specjalną gumką. Jasny, intensywny kolor, ostre krawędzie i wysycha w kilka sekund. Konstrukcja markera: materiał korpusu: polipropylen, konstrukcja strefy uchwytu: chropowata okrągła strefa uchwytu, kolor korpusu: czarny, wymienna skuwka, klips. Konstrukcja końcówki: końcówka fibrowa (okrągła), szerokość linii: 0,4. Konstrukcja płynu do pisania: kolor przyborów do pisania: czarny, wodoodporny. Tusz na bazie alkoholu
Idealny do filmów, płyt CD i wszystkich gładkich powierzchni. Jasny, intensywny kolor i ostre krawędzie.
Marker permanentny FABER-CASTELL MULT IMARK S, czarny (5652693)
FABER-CASTELL marker Multimark permanentny S czarny 10szt
- Kolor
- Czarny
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 1 kg
- EAN
- 4005401523994
- Numer producenta
- 152399
- Kolor
- Czarny
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 1 kg
- EAN
- 4005401523994
- Numer producenta
- 152399
Pasuje również do tego

Staedtler 318-9, Czarny, Końcówka pociskowa, Czarny, Polipropylen (PP), Drobny, 0,6 mm
11,07 zł
Sprzedawca: Shan

Faber-Castell Multimark, Czarny, Czarny, Plastik, Drobny, 1 szt.
27,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Sharpie Fine Point, Czarny, Końcówka cienka, Wielobarwny, Drobny, AP, Metal, Papier, Plastik
79,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Edding 8400, Czarny, Końcówka pociskowa, Czarny, Czerwony, Biały, 0,5 mm, 1 mm, Atrament na bazie wody
37,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Edding 141 F, Czarny, Czarny, 0,6 mm
5,55 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA

Marker do płyt CD Faber-Castell 151304 MULTIMARK - permanentny, F, 4 kolory w etui
18,93 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Butelka uzupełniająca zapach do pomieszczeń pomarańcza mango, 500 ml
313,88 zł/1l
156,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Sharpie Permanent-Marker FINE, 2er Blister, schwarz
37,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Materac dmuchany Air Bed Ultra Plush Queen, z wbudowanym kompresorem, jednoosobowy 203x152x46 cm Intex 64428
346,21 zł
-74,72 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
271,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Niania elektroniczna ZELURXX z kamerą, 2,8", monitorowanie temperatury, funkcja interkomu, noktowizor IR, 18,4 x 14,8 x 7 cm, biała
198,23 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zelurxx

10x RNK Verlag 520 Umowa podnajmu lokalu mieszkalnego, 4 strony, złożona do formatu DIN A4
111,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Faber-Castell 152309, Wielobarwny, 8 szt.
57,99 zł
Sprzedawca: AllMarkers

Faber-Castell 152321, Czerwony, Czarny, Czerwony, Plastik, 1 szt., 1 szt.
27,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Edding 404, Czarny, Końcówka pociskowa, Czarny, Biały, Plastik, 0,75 mm, 0,75 mm
21,51 zł
Sprzedawca: VISO

NOVUS NV0250469 Dziurkacz podwójny B425 nowy lg/sw
158,09 zł
Sprzedawca: somnia24

Butelka na napoje Relaxdays ze stali nierdzewnej, szczelna, do napojów zimnych i gorących, butelka próżniowa 500 ml, na zewnątrz, różowa
75,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Relaxdays

Zestaw 12 świec zapachowych HS Candle w szklanych pojemnikach "Bakery Selection", czas palenia do 18 godzin na świecę, średnica 6x6 cm, słodkie i korzenne aromaty, idealny zestaw prezentowy na Adwent i zimę
60,51 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Bestlivings

Staedtler Textsurfer Dry, Żółty, 1 szt.
26,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Pajoma zestaw zapachów do pokoju Vanilla & Berries Vanilla & Berries z dodatkiem drewna 100ml
695,10 zł/1l
69,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Edding 3300, Czarny, Końcówka ścięta, Wielobarwny, 1 mm, 5 mm, Wielo
38,52 zł
Sprzedawca: eu-bay_de

durex 3306540 durex Kondome Love Mix, 40 St.
144,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Yankee Candle Świeca zapachowa duży słój Camellia Blossom 623g
220,83 zł/1kg
137,58 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Faber-Castell 152363 CD marker MULTIMARK - permanentny, S, zielony
29,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zakreślacz Metaliczny 1546 4Kol. 6405
20,55 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Pelikan 700047, Wielobarwny, 12 szt.
61,48 zł
Sprzedawca: M_plus_L

ORTHEX Aufbewahrungsbox "SmartStore Classic" 14 l, (LxBxH): 40x30x18 cm transparent – 10er Vorteilset
31,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Długopis permanentny edding 141 F 0,6mm czarny Opakowanie 10 szt
81,71 zł
Sprzedawca: Kleinkantoor

De’Longhi Magnifica S, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Kawa mielona, Wbudowany młynek, 1450 W, Czarny
1 425,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Faber-Castell 96091090 Farbstift Jumbo GRIP gold – 12er Vorteilset
23,65 zł
Sprzedawca: VISO
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 10 sierpnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

RAGI - markery alkoholowe 264 sztuk - zestaw dwustronnych pisaków z torbą - podstawką - etui - flamastry do szkicowania - cieniowania - rysunku



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
189,00 zł
Sprzedawca: RAGI

Markery Alkoholowe 168 Szt Flamastry Pisaki Dwustronne Zestaw + Torba



3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
113,99 zł
Sprzedawca: HomeMarkt24

Marker mini budowlany permanentny czarny 80szt Polax
112,63 zł
Sprzedawca: Polax_Euro_Group

Marker mini budowlany permanentny różne kolory 80szt Polax
112,63 zł
Sprzedawca: Polax_Euro_Group

Markery akrylowe dwustronne, 84 sztuki, 168 kolorów, wodoodporne
159,00 zł
Sprzedawca: RAGI

Markery z szeroką końcówką do wielokrotnego napełniania nawet jednym tuszem marker na bazie alkoholu do papieru plastiku drewna szkła 12 SZTUK standardowa seria kolorów
361,00 zł
Sprzedawca: Ladenza

Markery akrylowe Zandor, 60 kolorów, wodoodporne, o grubości 4 mm, do użytku na kamieniu, szkle, drewnie i ceramice
90,00 zł
Sprzedawca: Zandor

Markery akrylowe Zandor, 48 kolorów, wodoodporne, o grubości 4 mm, do użytku na kamieniu, szkle, drewnie i ceramice
78,61 zł
Sprzedawca: Zandor

Markery Alkoholowe Flamastry Pisaki Dwustronne Zestaw 48 Szt + Torba



3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
47,99 zł
Sprzedawca: HomeMarkt24

Zestaw 24 alkoholowych markerów do rysowania skóry
299,79 zł
Sprzedawca: FLBcommerce

RAGI Markery akrylowe Pisaki Mazaki Dwustronne Wodoodporne 36 sztuk + 3 Kamienie do Malowania
99,99 zł
Sprzedawca: RAGI

Markery alkoholowe z torbą 120 szt Nukido NK-913
131,84 zł
Sprzedawca: Ennyroom_SK

Markery akrylowe Zandor, 24 kolory, wodoodporne, o grubości 4 mm, do użytku na kamieniu, szkle, drewnie i ceramice
59,28 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
55,87 zł
Sprzedawca: Zandor

Pisaki akrylowe do kamieni wodoodporne 48 kolorów z podwójną końcówką Farba akrylowa Marker permanentny
255,44 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

85 markerów permanentnych czarny flamaster cienka końcówka wodoodporny
240,39 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Pisaki akrylowe 24 kolory wodoodporne kamienie drewniane pisaki z podwójną końcówką
219,86 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

262 kolorowe markery do graffiti, markery tłuste, markery Zestaw markerów dwustronnych, markery alkoholowe



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(52)Liczba wystawionych ocen: 52
129,99 zł
Sprzedawca: Home-and-Fashion

RAGI - markery alkoholowe 80 sztuk - zestaw dwustronnych pisaków z torbą - podstawką - etui - flamastry do szkicowania - cieniowania - rysunku



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
59,90 zł
Sprzedawca: RAGI