GOURMETmaxx Mikser stojący, 500 W, czarny, z 1,5-litrowym szklanym pojemnikiem, 2 stopniami prędkości, funkcją pulsacyjną i ostrzami ze stali nierdzewnej

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

87,22 zł

+ 19,99 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

śr. 30 września – pon. 5 października
Łap promocję, póki trwa!
Blendery kielichowe i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Magimix 11643, Blender stołowy, 2 l, Funkcja pulse, Rozgniatacz do lodu, 1 m, 1500 W
Magimix 11643, Blender stołowy, 2 l, Funkcja pulse, Rozgniatacz do lodu, 1 m, 1500 W
2 126,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Blender kielichowy Olvy 1000W, dzbanek szklany 1,5L, kubek Tritan 600ml, 9 prędkości, Pulse, kruszenie lodu Funkcja smoothie i koktajli mlecznych
Blender kielichowy Olvy 1000W, dzbanek szklany 1,5L, kubek Tritan 600ml, 9 prędkości, Pulse, kruszenie lodu Funkcja smoothie i koktajli mlecznych
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
254,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy
Zdjęcie produktu dla Smeg BLC01WHMEU, Blender stołowy, 1,5 l, Funkcja pulse, Rozgniatacz do lodu, 1 m, 1400 W
Smeg BLC01WHMEU, Blender stołowy, 1,5 l, Funkcja pulse, Rozgniatacz do lodu, 1 m, 1400 W
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
1 653,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Ninja DB351EUST, Przenośny mikser, 0,71 l, Funkcja pulse, Rozgniatacz do lodu, 0,9 m, 1100 W
Ninja DB351EUST, Przenośny mikser, 0,71 l, Funkcja pulse, Rozgniatacz do lodu, 0,9 m, 1100 W
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
603,02 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE
Zdjęcie produktu dla Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 471
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla Blender kielichowy TurboTronic electromix max 1200W kruszy lód poj. 1,5L
Blender kielichowy TurboTronic electromix max 1200W kruszy lód poj. 1,5L
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 296
179,99 zł
Sprzedawca: TurboTronic
Zdjęcie produktu dla Blender kielichowy TurboTronic szklany max 1400W kruszy lód poj. 1,5L Czarny
Blender kielichowy TurboTronic szklany max 1400W kruszy lód poj. 1,5L Czarny
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 309
179,99 zł
Sprzedawca: TurboTronic
Zdjęcie produktu dla Cecotec Power Black Titanium 1300 MAX, Blender stołowy, 1,5 l, Funkcja pulse, Rozgniatacz do lodu, 1300 W, Czarny, Szary
Cecotec Power Black Titanium 1300 MAX, Blender stołowy, 1,5 l, Funkcja pulse, Rozgniatacz do lodu, 1300 W, Czarny, Szary
3,5Średnia ocena: 3,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
191,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Cecotec_Official_Store
Zdjęcie produktu dla Bomann UM 6091 CB, Blender stołowy, 1,5 l, Funkcja pulse, Rozgniatacz do lodu, 500 W, Czarny
Bomann UM 6091 CB, Blender stołowy, 1,5 l, Funkcja pulse, Rozgniatacz do lodu, 500 W, Czarny
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
146,80 zł
-55,80 zł
91,00 zł
Sprzedawca: Clatronic_pl_KD
Zdjęcie produktu dla Tomado TTB1001B - Mikser stojący, pojemność 1 litr, 2 prędkości, kolor czarny
Tomado TTB1001B - Mikser stojący, pojemność 1 litr, 2 prędkości, kolor czarny
184,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PlanetHappy
Zdjęcie produktu dla Braun JB 1050, Blender stołowy, 1,25 l, Funkcja pulse, Rozgniatacz do lodu, 0,9 m, 600 W
Braun JB 1050, Blender stołowy, 1,25 l, Funkcja pulse, Rozgniatacz do lodu, 0,9 m, 600 W
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
261,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Mikser stojący GOURMETmaxx - proste przecieranie, miksowanie i siekanie
Mikser stojący GOURMETmaxx - proste przecieranie, miksowanie i siekanie
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 69
120,90 zł
Sprzedawca: Sotel
Zdjęcie produktu dla Blender stojący Arendo ze szklanym dzbankiem, 1400 W, blender ze stali nierdzewnej, dzbanek o pojemności 1,7 l, 20 000 obr./min, blender o dużej mocy, ostrza ze stali nierdzewnej, 10 stopni mocy, funkcja pulsacyjna, blender o dużej mocy
Blender stojący Arendo ze szklanym dzbankiem, 1400 W, blender ze stali nierdzewnej, dzbanek o pojemności 1,7 l, 20 000 obr./min, blender o dużej mocy, ostrza ze stali nierdzewnej, 10 stopni mocy, funkcja pulsacyjna, blender o dużej mocy
399,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach
Zdjęcie produktu dla Mikser DCG UM1375, szklany pojemnik 1,5L, 1300W, 4 ostrza ze stali nierdzewnej, 3 prędkości + funkcja kruszenia lodu, kolor czarny
Mikser DCG UM1375, szklany pojemnik 1,5L, 1300W, 4 ostrza ze stali nierdzewnej, 3 prędkości + funkcja kruszenia lodu, kolor czarny
539,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DigitalBayShop
Adler AD 4070 Standmixer, 600 W, 1,5-l-Glasbehälter, 5 Stufen, Eiscrusher
Mikser stojący Adler AD 4070, 600 W, pojemnik szklany 1,5 litra, 5 stopni, funkcja kruszenia lodu
277,15 zł
-8,07 zł
269,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: QualiFind
Zdjęcie produktu dla Berdsen Bd-751, blender stojący, 800 W, pojemność 1,5 L, 3 stopnie prędkości
Berdsen Bd-751, blender stojący, 800 W, pojemność 1,5 L, 3 stopnie prędkości
312,91 zł
-9,11 zł
303,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: QualiFind
Zdjęcie produktu dla Blendforce 2 Coppertinto – blender kielichowy, 800 W, pojemność 1,75 l, 5 stopni prędkości
Blendforce 2 Coppertinto – blender kielichowy, 800 W, pojemność 1,75 l, 5 stopni prędkości
706,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: QualiFind
Tefal PerfectMix+ BL811D38 Standmixer 1200 W mit 1,5-l-Glaskrug und 6 Klingen
Tefal PerfectMix+ BL811D38 – blender stojący, 1200 W, z 1,5-litrowym dzbankiem szklanym i 6 ostrzami
505,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: QualiFind
Zdjęcie produktu dla Blendery bezprzewodowe, pojemność 2 litry, moc 1800W, 5 stopni prędkości, funkcja pulsacyjna
Blendery bezprzewodowe, pojemność 2 litry, moc 1800W, 5 stopni prędkości, funkcja pulsacyjna
540,19 zł
-54,71 zł
485,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
NutriBullet NB907CP Standmixer, 900 W, 700-ml-Becher und 6 Klingen
NutriBullet NB907CP, blender stojący, 900 W, z pojemnikiem 700 ml i 6 ostrzami
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
469,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: QualiFind

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu


Blender stojący GOURMETmaxx wnosi do Twojej kuchni moc i wydajność. To wydajne urządzenie w matowym czarnym kolorze łączy nowoczesny design z przemyślaną konstrukcją, co czyni go idealnym towarzyszem w codziennym przygotowywaniu pysznych potraw. Dzięki antypoślizgowym nóżkom, blender stabilnie stoi na blacie, a wytrzymała, 4-ramienna, stalowa końcówka zapewnia precyzyjne i równomierne rezultaty miksowania. Niezależnie od tego, czy to owoce, warzywa, zioła, czy inne składniki – ten blender jest gotowy do realizacji Twoich kulinarnych pomysłów!

Dzięki prędkości około 23 000 obrotów na minutę, blender szybko i bez wysiłku miksuje, sieka i rozdrabnia produkty spożywcze. Dwa stopnie prędkości oraz praktyczna funkcja pulsowania dają Ci kontrolę nad pożądaną konsystencją. Dzięki temu, w zaledwie około 60 sekund, możesz przygotować pyszny smoothie. Blender nadaje się również do przygotowywania kremowych koktajli, zimnych sosów i zup, dipów oraz wielu innych potraw. Dzięki pokrywie z niezawodnym zamknięciem zatrzaskowym, praktyczną nasadką dozującą i otworem do wsypywania składników, możesz wygodnie dodawać składniki podczas pracy blendera, bez konieczności przerywania procesu.

Przezroczysty pojemnik o pojemności 1,5 litra, wykonany z tworzywa sztucznego, z uchwytem i skalą, umożliwia doskonałą kontrolę nad ilością wsypanych składników. Dodatkowo, pojemnik jest odporny na temperaturę do 70°C i można go myć w zmywarce, co sprawia, że jest wyjątkowo łatwy w czyszczeniu. Dzięki temu, zyskujesz więcej czasu na delektowanie się i eksperymentowanie z nowymi przepisami. Odkryj blender stojący GOURMETmaxx w nowoczesnym, matowym czarnym kolorze.

Pojemność
1500 ml
Model
30066/V1
Kolor
Czarny
Producent
Gourmet Maxx
Poziomy prędkości
2
Waga
1.5 kg
EAN
4067522105404
Numer producenta
1043383

Pojemność
1500 ml
Model
30066/V1
Kolor
Czarny
Producent
Gourmet Maxx
Poziomy prędkości
2
Waga
1.5 kg
EAN
4067522105404
Numer producenta
1043383
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 471
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla VASAGLE Półka stojąca, regał, półka drabinkowa, z 4 poziomami, półka drabinkowa, półka stojąca
VASAGLE Półka stojąca, regał, półka drabinkowa, z 4 poziomami, półka drabinkowa, półka stojąca
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 114
327,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Odkurzacz piorący do dywanów Olvy 17 000 PA - Wydajny odkurzacz na mokro do sof, samochodów i dywanów z akcesoriami i środkiem czyszczącym
Odkurzacz piorący do dywanów Olvy 17 000 PA - Wydajny odkurzacz na mokro do sof, samochodów i dywanów z akcesoriami i środkiem czyszczącym
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 378
269,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy
Zdjęcie produktu dla Xiaomi Redmi Note 11s 128 GB Dual-SIM, kolor grafitowy, stan
Xiaomi Redmi Note 11s 128 GB Dual-SIM, kolor grafitowy, stan
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 95
741,35 zł
Sprzedawca: schlueter-mobile
Zdjęcie produktu dla VASAGLE Regał kuchenny, regał stojący, 40 x 60 x 167 cm, szaro-czarny
VASAGLE Regał kuchenny, regał stojący, 40 x 60 x 167 cm, szaro-czarny
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 502
374,00 zł
-25,00 zł
349,00 zł
Sprzedawca: Kokiska
Zdjęcie produktu dla Przenośny elektroniczny ciśnieniomierz Domowy ciśnieniomierz na nadgarstek z wyświetlaczem LCD Dokładny pomiar
Przenośny elektroniczny ciśnieniomierz Domowy ciśnieniomierz na nadgarstek z wyświetlaczem LCD Dokładny pomiar
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 196
74,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone
Zdjęcie produktu dla Teleskopowa półka kuchenna Półka do szafki dolnej 2 poziomy Półka pod zlewozmywak Półka kuchenna Półka bez pleców
Teleskopowa półka kuchenna Półka do szafki dolnej 2 poziomy Półka pod zlewozmywak Półka kuchenna Półka bez pleców
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
159,60 zł
4% zniżki
Sprzedawca: GreatDEshop2021
Zdjęcie produktu dla ProfiCook PC-FR 1287 H, Frytkownica na gorące powietrze, 8 l, 50 °C, 200 °C, Podwójny, Czarny, Stal nierdzewna
ProfiCook PC-FR 1287 H, Frytkownica na gorące powietrze, 8 l, 50 °C, 200 °C, Podwójny, Czarny, Stal nierdzewna
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 205
430,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL
Zdjęcie produktu dla Czekolada Lindt Creation z kawałkami pistacji i migdałów 148 g
Czekolada Lindt Creation z kawałkami pistacji i migdałów 148 g
180,20 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch, Ekspres do espresso, 1,4 l, Kawa mielona, 1350 W, Stal nierdzewna, Biały
Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch, Ekspres do espresso, 1,4 l, Kawa mielona, 1350 W, Stal nierdzewna, Biały
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 154
569,60 zł
Sprzedawca: PolisElectro
Zdjęcie produktu dla Mini drukarka Drukarka fotograficzna do smartfonów Drukarka termiczna Bluetooth do zdjęć natychmiastowych z 11 papierami termicznymi Kompatybilna z iOS Android
Mini drukarka Drukarka fotograficzna do smartfonów Drukarka termiczna Bluetooth do zdjęć natychmiastowych z 11 papierami termicznymi Kompatybilna z iOS Android
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 179
170,43 zł
2% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone
Zdjęcie produktu dla Wieszak VASAGLE, z siedziskiem, z haczykami, 3 półki, wysokość 175 cm-41
Wieszak VASAGLE, z siedziskiem, z haczykami, 3 półki, wysokość 175 cm-41
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 188
186,65 zł
Sprzedawca: Lumarko
Zdjęcie produktu dla Blender ręczny TURBO 1200W LEHMANN CHOPSUI mikser, blender ze stali nierdzewnej trzepaczka,, trzepaczka zestaw 9w1, tarcze do ścierania ziemniaków
Blender ręczny TURBO 1200W LEHMANN CHOPSUI mikser, blender ze stali nierdzewnej trzepaczka,, trzepaczka zestaw 9w1, tarcze do ścierania ziemniaków
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 789
154,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla French Avenue Amber Empire czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
French Avenue Amber Empire czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
1 391,90 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 211
139,19 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie
Zdjęcie produktu dla Łóżko rozkładane Fortuna Lai 90x200cm/180x200cm, rozkładana sofa ze stelażem z listew i podłokietnikami, łóżko tapicerowane aksamitem, sofa dla dzieci, szara
Łóżko rozkładane Fortuna Lai 90x200cm/180x200cm, rozkładana sofa ze stelażem z listew i podłokietnikami, łóżko tapicerowane aksamitem, sofa dla dzieci, szara
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 42
1 669,70 zł
-275,10 zł
1 394,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Remzetta
Zdjęcie produktu dla Kapsułki Neradin active specjalnie dla mężczyzn, 70 kapsułek
Kapsułki Neradin active specjalnie dla mężczyzn, 70 kapsułek
4 186,48 zł/1kg
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
226,07 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Panasonic KX-TG6522, Telefon w systemie DECT, Głośnik, 2 wejścia, Nazwa i identyfikacja dzwoniącego, Czarny
Panasonic KX-TG6522, Telefon w systemie DECT, Głośnik, 2 wejścia, Nazwa i identyfikacja dzwoniącego, Czarny
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 134
863,66 zł
Sprzedawca: G-Electronics
Zdjęcie produktu dla Gruba, ciepła kołdra zimowa, kołdra z mikrofibry, flanelowa kołdra z wypełnieniem z puchu i pierza, średnio ciepła kołdra puchowa 370 g/m², czerwona, 180x200 cm
Gruba, ciepła kołdra zimowa, kołdra z mikrofibry, flanelowa kołdra z wypełnieniem z puchu i pierza, średnio ciepła kołdra puchowa 370 g/m², czerwona, 180x200 cm
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
320,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE
Zdjęcie produktu dla Z-LINE TT-EV35, 35 l, Czarny, Wolnostojący, obrotowy, 100 - 230 °C, Stal nierdzewna
Z-LINE TT-EV35, 35 l, Czarny, Wolnostojący, obrotowy, 100 - 230 °C, Stal nierdzewna
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 261
412,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: RetroStore24
Zdjęcie produktu dla Blender ręczny LEHMANN CHOWMEI Mikser ręczny ze stali nierdzewnej ,Trzepaczka do mieszania, hak do mieszania ZESTAW 6w1 wielofunkcyjny, złote ostrze
Blender ręczny LEHMANN CHOWMEI Mikser ręczny ze stali nierdzewnej ,Trzepaczka do mieszania, hak do mieszania ZESTAW 6w1 wielofunkcyjny, złote ostrze
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 789
124,90 zł
-5,90 zł
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
818,90 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
81,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Smartwatch z funkcją połączeń Bluetooth, wodoodporny zegarek fitness o stopniu ochrony IP68, z trybami sportowymi, monitorem tętna, monitorem snu dla systemów iOS i Android, czarny
Smartwatch z funkcją połączeń Bluetooth, wodoodporny zegarek fitness o stopniu ochrony IP68, z trybami sportowymi, monitorem tętna, monitorem snu dla systemów iOS i Android, czarny
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
180,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 1029
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla JBL Wave 200TWS, Bezprzewodowy, 20 - 20000 Hz, Połączenia/muzyka, 48 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny
JBL Wave 200TWS, Bezprzewodowy, 20 - 20000 Hz, Połączenia/muzyka, 48 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 554
129,00 zł
Sprzedawca: x-planet
Zdjęcie produktu dla Gorenje RK4182PS4, 269 l, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Komora Fresh zone, Szary, Metaliczny
Gorenje RK4182PS4, 269 l, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Komora Fresh zone, Szary, Metaliczny
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 507
1 499,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Wodoodporny ochraniacz na materac 90x200 firmy Mister Sandman
Wodoodporny ochraniacz na materac 90x200 firmy Mister Sandman
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 533
174,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Zdjęcie produktu dla Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 1216
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics
Zdjęcie produktu dla Ergonomiczna nakładka na materac o wymiarach 180x200, wyprodukowana w Niemczech, zapewniająca spokojny sen | Nakładka na materac
Ergonomiczna nakładka na materac o wymiarach 180x200, wyprodukowana w Niemczech, zapewniająca spokojny sen | Nakładka na materac
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1106
369,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Zdjęcie produktu dla Ergonomiczna nakładka na materac o wymiarach 140x200, produkowana w Niemczech, zapewniająca spokojny sen | Nakładka na materac
Ergonomiczna nakładka na materac o wymiarach 140x200, produkowana w Niemczech, zapewniająca spokojny sen | Nakładka na materac
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1106
339,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman
Zdjęcie produktu dla Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 724
1 347,00 zł
-348,00 zł
999,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Recenzje klientów

Na podstawie 3 opinii
Oceniono dnia 16 września 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Bardzo
Oceniono dnia 21 września 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Produkt jest uszkodzony!
Oceniono dnia 17 września 2026 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Blender kielichowy Olvy 1000W, dzbanek szklany 1,5L, kubek Tritan 600ml, 9 prędkości, Pulse, kruszenie lodu Funkcja smoothie i koktajli mlecznych
Blender kielichowy Olvy 1000W, dzbanek szklany 1,5L, kubek Tritan 600ml, 9 prędkości, Pulse, kruszenie lodu Funkcja smoothie i koktajli mlecznych
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 18
254,36 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy
Zdjęcie produktu dla Elektryczne mieszadło do ciasta ze stalową misą o pojemności 7 litrów, wolnostojąca mieszarka
Elektryczne mieszadło do ciasta ze stalową misą o pojemności 7 litrów, wolnostojąca mieszarka
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
676,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE
Zdjęcie produktu dla Mocny Blender Kielichowy Lehmann Senso 2000W Szklany 1,7L | Mikser Smoothie Koktajli Lodu | 2x Bidon Cup Młynek do Kawy | Stal Nierdzewna Złote ostrza
Mocny Blender Kielichowy Lehmann Senso 2000W Szklany 1,7L | Mikser Smoothie Koktajli Lodu | 2x Bidon Cup Młynek do Kawy | Stal Nierdzewna Złote ostrza
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
299,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla Blender NutriMax PRO, 1000, srebrny – 2 w 1: idealny również do przygotowywania napojów w podróży
Blender NutriMax PRO, 1000, srebrny – 2 w 1: idealny również do przygotowywania napojów w podróży
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
425,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vitapurliving
Zdjęcie produktu dla Bosch MMB6172S, Blender stołowy, 1,5 l, Funkcja pulse, Rozgniatacz do lodu, 1 m, 1200 W
Bosch MMB6172S, Blender stołowy, 1,5 l, Funkcja pulse, Rozgniatacz do lodu, 1 m, 1200 W
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
555,06 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE
Zdjęcie produktu dla Blender Arendo 2000 W, blender z dzbankiem o pojemności 2 l, panel dotykowy, 24 000 obr
Blender Arendo 2000 W, blender z dzbankiem o pojemności 2 l, panel dotykowy, 24 000 obr
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
489,95 zł
-42,00 zł
447,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach
Zdjęcie produktu dla Ninja DB351EUST, Przenośny mikser, 0,71 l, Funkcja pulse, Rozgniatacz do lodu, 0,9 m, 1100 W
Ninja DB351EUST, Przenośny mikser, 0,71 l, Funkcja pulse, Rozgniatacz do lodu, 0,9 m, 1100 W
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
603,02 zł
Sprzedawca: BalticVaris_DE
Zdjęcie produktu dla Blender Arendo 2000 W, blender z dzbankiem 2 l, smoothie maker, panel dotykowy, 24 000 obr/min, timer, 5 programów
Blender Arendo 2000 W, blender z dzbankiem 2 l, smoothie maker, panel dotykowy, 24 000 obr/min, timer, 5 programów
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
447,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach
Zdjęcie produktu dla GASTRONOMA 18180001 Profesjonalny blender o mocy 2000 W, pojemności 3,0 litrów i 32 000 obrotów na minutę - blenduj jak profesjonalista!
GASTRONOMA 18180001 Profesjonalny blender o mocy 2000 W, pojemności 3,0 litrów i 32 000 obrotów na minutę - blenduj jak profesjonalista!
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 19
645,82 zł
Sprzedawca: FANEO
Zdjęcie produktu dla Blender stojący Arendo 2000 W, blender o dużej mocy z panelem dotykowym, maks. 24 000 obr./min, pojemnik 2 l, 2000 W, blender z funkcją pulsacyjną, 5 programów, timer, blender z wyświetlaczem
Blender stojący Arendo 2000 W, blender o dużej mocy z panelem dotykowym, maks. 24 000 obr./min, pojemnik 2 l, 2000 W, blender z funkcją pulsacyjną, 5 programów, timer, blender z wyświetlaczem
399,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach
Zdjęcie produktu dla Mikser stojący Arendo, 1400 W, mikser ze stali nierdzewnej, mikser o wysokiej wydajności, szklany dzbanek 1,75 l, blender, srebrny
Mikser stojący Arendo, 1400 W, mikser ze stali nierdzewnej, mikser o wysokiej wydajności, szklany dzbanek 1,75 l, blender, srebrny
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
399,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach
Zdjęcie produktu dla Mikser stojący Arendo, stal nierdzewna, 1400 W, szklany blender / mikser do smoothie, funkcja kruszenia lodu, shaker do mleka, szklany pojemnik 1,75 l, srebrny/czarny
Mikser stojący Arendo, stal nierdzewna, 1400 W, szklany blender / mikser do smoothie, funkcja kruszenia lodu, shaker do mleka, szklany pojemnik 1,75 l, srebrny/czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
399,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach
Zdjęcie produktu dla Mikser stojący Arendo, szklany pojemnik 1,75 l, stal nierdzewna, 1400 W, szklany ekspres do smoothie / mikser z funkcją kruszenia lodu, shaker do mleka, szary/czarny
Mikser stojący Arendo, szklany pojemnik 1,75 l, stal nierdzewna, 1400 W, szklany ekspres do smoothie / mikser z funkcją kruszenia lodu, shaker do mleka, szary/czarny
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
399,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach
Zdjęcie produktu dla Xblitz iRon – Bezprzewodowy blender stacjonarny o pojemności 700 ml
Xblitz iRon – Bezprzewodowy blender stacjonarny o pojemności 700 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
249,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Neno_Official
Zdjęcie produktu dla Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 471
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla vidaXL Mikser do mięsa z przekładnią srebrny stal nierdzewna
vidaXL Mikser do mięsa z przekładnią srebrny stal nierdzewna
1 200,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: vidaXL
Zdjęcie produktu dla Blender Arendo 700 W, blender i rozdrabniacz ze stali nierdzewnej 1,2 l 2IN1, w tym 2x dzbanek do blendera 0,57 l każdy
Blender Arendo 700 W, blender i rozdrabniacz ze stali nierdzewnej 1,2 l 2IN1, w tym 2x dzbanek do blendera 0,57 l każdy
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
312,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Elektryczny mikser do napojów Arendo, 500 ml, 100 W, 2 ustawienia prędkości, do napojów proteinowych, koktajli z białek jaj, srebrny
Elektryczny mikser do napojów Arendo, 500 ml, 100 W, 2 ustawienia prędkości, do napojów proteinowych, koktajli z białek jaj, srebrny
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 38
222,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach
Zdjęcie produktu dla Elektryczne mieszadło do ciasta ze stalową misą o pojemności 5 litrów, wolnostojąca mieszarka
Elektryczne mieszadło do ciasta ze stalową misą o pojemności 5 litrów, wolnostojąca mieszarka
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
417,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE