3,2



Na podstawie 5 opinii
Wodorotlenek sodu 3 kg, NaOH 99%, do produkcji mydła, środek do czyszczenia rur kanalizacyjnych GiDeli
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
86,26 zł
28,75 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe środki czyszczące i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Płyn uniwersalny odtłuszczacz i dezynfekcja Sgrassatore 600ml - Chante Clair22,45 zł/1l
13,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
SODA KAUSTYCZNA wodorotlenek sodu do rur syfonu 5kg NUVIO67,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp

Więcej informacji o reklamie
Nuvio Nadwęglan Sodu 5 kg Aktywny Tlen Odplamiacz Tlenowy Do Prania13,99 zł/1kg
69,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp

Więcej informacji o reklamie
Kwas Octowy 4L Esencja Octowa 80% Nuvio13,12 zł/1l
52,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp

SODA KAUSTYCZNA wodorotlenek sodu do rur syfonu 2kg NUVIO
5,20 zł/1l
26,00 zł
Sprzedawca: FonderhillSp

Węglan potasu 15 kg potażu K2CO3 E501 do pieczenia, czyszczenia i buforowania pH
21,57 zł/1l
323,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Izopropanol 3L, czystość techniczna 99,9%, IPA. Środek czyszczący i odtłuszczający do zastosowań przemysłowych, GiDeli
25,88 zł/1l
77,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Dr.Beckmann Spray na plamy z mydła galasowego 250ml
42,94 zł/1kg
19,64 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Izopropanol 10L, czystość techniczna 99,9%, IPA. Środek czyszczący i odtłuszczający do zastosowań przemysłowych, GiDeli
15,96 zł/1l
159,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Dr.Beckmann 126812006 Dr.Beckmann FLECKENTEUFEL SCHMIERMITTEL & ÖLE Fleckenentferner flüssig, 0,05 ml
177,50 zł/1kg
10,65 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Heitmann kwas cytrynowy 1008288 płyn 500ml
101,26 zł/1l
50,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Środek do czyszczenia rur w wannach z hydromasażem (čistič trubiek whirlpool) 1 l
79,99 zł/1l
79,99 zł
Sprzedawca: Lacnepostreky

Frosch, Cytrynowe mleczko czyszczące, 500 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
16,38 zł/1l
8,19 zł
Sprzedawca: MANADA

Kwas kwasek cytrynowy E330 czysty Clario Chemical czyszczenie 5kg 5000g
10,80 zł/1kg
53,99 zł
Sprzedawca: MBKSklep

Clinex MaxDirt 1L do usuwania tłustych zabrudzeń
74,09 zł/1l
74,09 zł
Sprzedawca: evomag

Frosch® 5546561006 Frosch® Fleckenentferner 0,5 l
47,44 zł/1l
38,40 zł
-38%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,72 zł
Sprzedawca: Katomix

Chanteclair Sgrassatore Universale, Środek czyszczący i odtłuszczający, Uniwersalne, 0,6 l, Spray, Butelka, 1 szt.
22,48 zł/1l
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Węglan potasu 500g Potaż K2CO3 E501 Klasa spożywcza
86,22 zł/1l
43,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Chante Clair Odtłuszczacz Lavanda 600 ml
18,15 zł/1l
15,10 zł
-27%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Dr. Beckmann, Waschmaschinen Frische Reiniger Tabs
923,67 zł/1kg
27,71 zł
Sprzedawca: BIUROSFERA
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Wodorotlenek sodu w wiadrze 3 kg – płaty wodorotlenku sodu (NaOH) 99% do produkcji mydła – wysoka czystość, wszechstronne zastosowanie, łatwe dozowanie – opakowanie chroniące przed wilgocią
Wysokiej czystości wodorotlenek sodu (NaOH) w profesjonalnej jakości do użytku domowego, rzemiosła i przemysłu
Wodorotlenek sodu GiDeli (czystość 99%) w praktycznej postaci płatków jest niezbędnym surowcem do wymagających zastosowań. W tym kompaktowym opakowaniu o pojemności 3 kg jest to idealny wybór dla ambitnych hobbystów zajmujących się wyrobem mydła oraz do regularnego użytku w gospodarstwie domowym lub warsztacie. Białe granulki bardzo szybko rozpuszczają się w wodzie, wytwarzając ciepło, co znacznie wzmacnia działanie czyszczące. Idealny do dalszej obróbki chemicznej oraz do intensywnego czyszczenia.
Zalety i właściwości produktu
MOCNA SIŁA CZYSZCZĄCA: Wysoka reaktywność szybko rozpuszcza tłuszcz i osady organiczne. Znacznie ułatwia czyszczenie odpływów i powierzchni.
WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE: Idealny do produkcji mydła, a także w branży chemicznej, kosmetycznej, metalowej i tekstylnej.
PRECYZYJNA REGULACJA pH: Niezawodnie stabilizuje wartość pH i neutralizuje kwasy w procesie uzdatniania wody.
SZYBKA REAKCJA: Szybko rozpuszcza się w wodzie, przyspiesza procesy płukania i zapewnia skuteczne rezultaty.
WSPARCIE PROCESÓW TECHNICZNYCH: Odgrywa kluczową rolę w produkcji środków czyszczących, szkła i papieru.
MAKSYMALNA CZYSTOŚĆ: Czystość na poziomie 99% bez wypełniaczy gwarantuje bezpieczne stosowanie podczas warzenia mydła (kosmetyki DIY).
Zalety wiadra 3 kg
Optymalna wielkość opakowania: opakowanie 3 kg zapewnia idealną równowagę między wydajnością a poręcznością. Jest idealne dla użytkowników, którzy regularnie realizują projekty, ale nie mają miejsca na nieporęczne, duże pojemniki.
Oszczędność: skorzystaj z atrakcyjnego stosunku ceny do jakości w porównaniu z najmniejszymi opakowaniami.
Opakowanie odporne na wilgoć: Ponieważ NaOH jest niezwykle higroskopijny (pobiera wodę), solidne wiadro niezawodnie chroni zawartość przed wilgocią powietrza i zbrylaniem się.
Bezpieczne przechowywanie: szczelnie zamykana pokrywa zachowuje czystość chemiczną i skutecznie chroni produkt przed czynnikami zewnętrznymi.
Zastosowania w szczegółach
Czyszczenie i udrożnianie rur
Najwyższa skuteczność w usuwaniu zatorów (włosy, tłuszcz, resztki jedzenia) w systemach odpływowych. Silne działanie alkaliczne sprawia, że produkt idealnie nadaje się również do usuwania lakieru z powierzchni drewnianych.
Zastosowania przemysłowe i techniczne
Zastosowanie w produkcji mydeł, barwników i tekstyliów, a także do regulacji pH w oczyszczalniach ścieków i systemach technicznych.
Ważne informacje i bezpieczeństwo
Skład
Skład: 100% wodorotlenek sodu (NaOH) w postaci płatków.
Jakość: Bez dodatków. Idealny do zastosowań przemysłowych i domowych.
Instrukcja użytkowania (krok po kroku)
Sprzęt ochronny: Koniecznie należy nosić rękawice ochronne i okulary ochronne.
Wentylacja: Należy zapewnić odpowiednią wentylację pomieszczenia.
Stosowanie: Powoli wsyp płatki do zatkanego odpływu lub do wody.
Działanie: Pozostawić na kilka minut, aby rozpuścić osady.
Płukanie: Spłucz dużą ilością wody, aby całkowicie usunąć resztki chemikaliów.
Pierwsza pomoc: W przypadku kontaktu ze skórą lub oczami natychmiast przepłukać dużą ilością wody i skonsultować się z lekarzem.
Ostrzeżenia
ZAGROŻENIE: Powoduje poważne oparzenia skóry i poważne uszkodzenia oczu.
Reakcja: Podczas mieszania powstaje ciepło (reakcja egzotermiczna). WAŻNE: Zawsze dodawać sodę kaustyczną do wody, nigdy na odwrót!
Przechowywanie: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, szczelnie zamknięte w oryginalnym wiadrze. Trzymać z dala od dzieci.
GiDeli – surowce o wysokiej czystości zapewniające doskonałe wyniki w rzemiośle, gospodarstwie domowym i przemyśle.
- Zawartość
- 3 l
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 3000 g
- EAN
- 5906168807664
- Zawartość
- 3 l
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Waga
- 3000 g
- EAN
- 5906168807664
Niebezpieczeństwo!
P102: Chronić przed dziećmi.
P280: Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy.
P305 + P351 + P338: W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
P310: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem/... .
P405: Przechowywać pod zamknięciem.
P501: Zawartość/pojemnik usuwać wyłącznie po całkowitym opróżnieniu zgodnie z przepisami krajowymi.
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Ostrzeżenia o niebezpieczeństwie
H290: Może powodować korozję metali.
H314: Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu.Pasuje również do tego

SODA KAUSTYCZNA wodorotlenek sodu do rur syfonu 5x1kg NUVIO
69,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp

Wodorotlenek sodu 1 kg, NaOH 99%, do produkcji mydła, środek do czyszczenia rur, GiDeli
49,62 zł/1kg
49,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

SODA KAUSTYCZNA wodorotlenek sodu do rur syfonu 5kg NUVIO
67,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp

Soda kaustyczna 500 g Wodorotlenek sodu NaOH 99% Produkcja mydła Środek do czyszczenia rur GiDeli
86,22 zł/1kg
43,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

SODA KAUSTYCZNA wodorotlenek sodu do rur syfonu 2kg NUVIO
5,20 zł/1l
26,00 zł
Sprzedawca: FonderhillSp

Nuvio Nadwęglan Sodu 5 kg Aktywny Tlen Odplamiacz Tlenowy Do Prania
13,99 zł/1kg
69,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp

Soda kaustyczna 4x5kg - Wodorotlenek sodu NaOH 20kg Granulat techniczny
11,75 zł/1l
235,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FonderhillSp

Wodorotlenek sodu 5 kg, NaOH 99%, do produkcji mydła, środek do czyszczenia rur, GiDeli
24,16 zł/1kg
120,79 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Philips 2200 series Automatyczne ekspresy do kawy z serii 2200 EP2224/10, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1500 W
1 192,38 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

VEVOR Zestaw do robienia mydła 1301 ml, silikonowy zestaw do robienia mydła, zestaw do robienia mydła DIY, prostokątna silikonowa forma do mydła z bambusowym pudełkiem 278 x 142 x 93 mm
64,56 zł/1l
86,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
83,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU

Heitmann, Oxygen, Wybielacz, 350g (PRODUKT Z NIEMIEC)
38,54 zł/1kg
15,00 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,26 zł
Sprzedawca: Katomix

Elektrownia balkonowa 2000W Bifacial fotowoltaiczny szklany / szklany system słoneczny kompletny zestaw WIFI Inteligentny mini system PV 2000 watów
3 790,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Elektryczna akumulatorowa kosiarka do trawy, Akumulatorowa podkaszarka do trawy z 2 akumulatorami, Ręczna akumulatorowa kosiarka do trawy 21V
172,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: hatservice

De’Longhi PAC ES72 Classic, Przenośny klimatyzator powietrza, Chłodzenie, Osuszanie, Wentylator, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Używany
1 586,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: ScorpionElektro

Stepper Twister Komputerowy stepper obrotowy Stepper Up-Down Stepper do fitnessu i aerobiku Urządzenie fitness Wyświetlacz LCD 100 kg Licznik powtórzeń Retoo
134,89 zł
-15,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,89 zł
Sprzedawca: Retoo

De’Longhi Dedica Arte EC9155.MB, Ekspres do espresso, 2,5 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1400 W, Czarny, Stal nierdzewna
1 696,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Ninja AF400EU, Frytkownica na gorące powietrze, 9,5 l, Podwójny, Czarny, Obrotowy, Dotyk, Autonomiczny
1 073,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: md-premium-e-commerce

1 kg wodoodpornego uszczelniacza 1000 g – niewidoczne uszczelnienie, szybkoschnący i nadający się do pomalowania, do łazienki, kuchni, ogrodu i na zewnątrz, odporny na wysokie temperatury
106,03 zł/1l
106,03 zł
Sprzedawca: GrowExpert

12 x bluszcz 75-100 cm (Hedera hibernica): kup 12 / zapłać 7,5 | 12 zimozielonych prawdziwych roślin pnących na 2-metrowy żywopłot zapewniający 100% prywatności
205,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClematisOnline

DETEX® Osłona balkonowa, odporna na warunki atmosferyczne, 5 m, odporna na promieniowanie UV, okładzina ogrodowa i balkonowa, osłona przeciwwiatrowa o wysokości 90 cm, osłona balkonowa bez konieczności wiercenia, pasy osłonowe, ogrodzenie imitujące kamień
30,21 zł/1m
151,04 zł
Sprzedawca: CMC_Online_Mall

Zestaw 2 wsporników do paneli słonecznych NuaSol | PV & solar, dach pokryty dachówką, profil aluminiowy
420,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

AREBOS zestaw regałów do dużych obciążeń 2 180x90x30 cm | 875 kg | 5 półek MDF, ocynkowane
210,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Karnisz srebrny, rozciągalny, 115–200 cm, zestaw stylowy wraz z akcesoriami, 3 wsporniki, stal nierdzewna, karnisz z końcówkami
38,27 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Elektrownia balkonowa 2000W Bifacial z magazynem Anker Kompletny zestaw fotowoltaiczny szkło/szkło WIFI Inteligentny mini system PV 2000 watów
6 590,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Piec na pellet Anita 9,4 kW Sannover bordeaux
3 042,11 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A+.
Od A++ do GSprzedawca: Sun-Chauffage

Aga Tunel foliowy MR4003CH 3x2x2 m
233,71 zł
Sprzedawca: Aga24

Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
5,48 zł/1kg
136,97 zł
Sprzedawca: boni-shop

Scheppach BC-MP380-X - SET XL2, Kosiarka zwykła, 500 m², 38 cm, 2,5 cm, 7,5 cm, 45 l
978,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

DO STALI 2L kwas fosforowy profesjonalny NUVIO
14,44 zł/1kg
28,88 zł
Sprzedawca: FonderhillSp

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 40% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
40%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 20% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
20%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 40% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
40%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 12 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Produkt był uszkodzony, a ty nie masz możliwości jego zwrotu.
Produkt był uszkodzony, a nie masz możliwości jego zwrotu. W moim przypadku to nie pomogło.
Oceniono dnia 8 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nie pomogło
Po prostu zero wartości
Oceniono dnia 15 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 20 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 29 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Płyn uniwersalny odtłuszczacz i dezynfekcja Sgrassatore 600ml - Chante Clair



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
13,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,45 zł/1l

Szczotka do dywanów Glissimo do rozczesywania włókien odpowiednia dla zwierząt domowych do naprawy spłaszczonych dywanów ergonomiczna konstrukcja
116,60 zł
Sprzedawca: Glissimo
116,60 zł/1l

SODA KAUSTYCZNA wodorotlenek sodu do rur syfonu 5x1kg NUVIO



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(50)Liczba wystawionych ocen: 50
69,00 zł
Sprzedawca: FonderhillSp

Rowenta XD5310F0, Detergent, Odkurzacz kanałowy, Biały, 1000 ml, Rowenta, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
68,20 zł
Sprzedawca: PG-Service
68,20 zł/1l

SODA KAUSTYCZNA wodorotlenek sodu do rur syfonu 5kg NUVIO



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(50)Liczba wystawionych ocen: 50
67,00 zł
Sprzedawca: FonderhillSp

Zestaw do czyszczenia grilla Elbow Grease | - 500 ml - W zestawie rękawice i torba - Skuteczne głębokie czyszczenie
19,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
39,98 zł/1l

Astonish Odświeżacz do dywanów w proszku o zapachu cytrusowym 350G
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
37,47 zł/1l

3 x Stardrops The Pink Stuff Miracle Multi Purpose Cleaner 750ml każdy Cruelty Free



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
59,87 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
26,61 zł/1l

Kwas Octowy 4L Esencja Octowa 80% Nuvio



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
52,49 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
13,12 zł/1l

Pure Chemical | Witamina C - 1 Kg - Proszek - 100% Zawartości - Doypak
43,53 zł
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL
43,53 zł/1l

Glade Electric Oil Refill Sensual 20ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
31,09 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
1 452,50 zł/1l

Nuvio Nadwęglan Sodu 5 kg Aktywny Tlen Odplamiacz Tlenowy Do Prania



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
69,95 zł
Sprzedawca: FonderhillSp
13,99 zł/1kg

Chante Clair Sgrassatore Lawenda 600 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
23,32 zł/1l

Chante Clair Odtłuszczacz uniwersalny 600 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
21,48 zł/1l

Chante Clair Marsiglia odtłuszczacz 600 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
12,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
20,48 zł/1l

Chante Clair Odtłuszczacz Limone 600 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
11,15 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
18,58 zł/1l

Chante Clair Odtłuszczacz Lavanda 600 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,10 zł
-27%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
18,15 zł/1l

Odtłuszczacz Chante Clair Candeggina 625 ml
10,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
16,43 zł/1l

Duzzit | Środek do czyszczenia pralek - 250 ml - Zapach cytrynowy - Skuteczne czyszczenie i pielęgnacja



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,89 zł
Sprzedawca: Lemonbite
39,56 zł/1l

Mikrofibra Do Czyszczenia Lodówek Greenshine A70



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
8,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
89 900,00 zł/1kg