Najważniejsze informacje w skrócie

  • Ciesz się dużą pojemnością 6 litrów, idealną do różnorodnych przedmiotów.
  • Zapewnij sobie profesjonalne czyszczenie ultradźwiękowe z trybem odgazowania dla maksymalnej skuteczności.
  • Skorzystaj z zaawansowanej technologii 40 kHz i 3 konwerterów, usuwających brud bez uszkodzeń.
  • Docenisz wysoką jakość wykonania ze stali nierdzewnej i wygodny, ulepszony uchwyt.
  • Łatwo ustawisz parametry dzięki intuicyjnej regulacji i cyfrowemu wyświetlaczowi.
  • Używaj jej wszechstronnie do biżuterii, zegarków, części i wielu innych!
Podsumowanie wygenerowane przez AI na podstawie danych produktu

Vevor Ultrasonic Cleaner 6L Profesjonalna Myjka Ultradźwiękowa Stal

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

387,99 zł

64,67 zł / 1l

Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu

Darmowa wysyłka

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Nasze najlepszeoferty
Myjki ultradźwiękowe i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Vevor Ultradźwiękowe Urządzenie Czyszczące 22L Stal Nierdzewna Cyfrowy
Vevor Ultradźwiękowe Urządzenie Czyszczące 22L Stal Nierdzewna Cyfrowy
23,18 zł/1l
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
703,99 zł
-194,00 zł
509,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Myjka Ultradzwiekowa 10L Stal Nierdzewna Podgrzewacz Timer Bizuteria
Myjka Ultradzwiekowa 10L Stal Nierdzewna Podgrzewacz Timer Bizuteria
35,30 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 113
437,99 zł
-85,00 zł
352,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla SucceBuy 6L ultradźwiękowa myjka do płyt, kompletny zestaw z suszarką do dokładnego i wydajnego czyszczenia
SucceBuy 6L ultradźwiękowa myjka do płyt, kompletny zestaw z suszarką do dokładnego i wydajnego czyszczenia
87,67 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
525,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa do płyt gramofonowych SucceBuy, 6 l, 40 kHz, sterowanie przyciskami, myjka ultradźwiękowa, myjka dźwiękowa, zbiornik ze stali nierdzewnej
Myjka ultradźwiękowa do płyt gramofonowych SucceBuy, 6 l, 40 kHz, sterowanie przyciskami, myjka ultradźwiękowa, myjka dźwiękowa, zbiornik ze stali nierdzewnej
69,67 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 56
417,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla SucceBuy Profesjonalna myjka ultradźwiękowa z pokrętłem 6 L, urządzenie czyszczące z koszem i kulką czyszczącą, odpowiednie do zegarków, maszynek do golenia, biżuterii i monet
SucceBuy Profesjonalna myjka ultradźwiękowa z pokrętłem 6 L, urządzenie czyszczące z koszem i kulką czyszczącą, odpowiednie do zegarków, maszynek do golenia, biżuterii i monet
80,33 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
494,99 zł
-13,00 zł
481,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla VEVOR 6L Ulepszona myjka ultradźwiękowa (ogrzewanie 200 W, ultradźwięki 180 W) Profesjonalna cyfrowa laboratoryjna myjka ultradźwiękowa do części z zegarem grzewczym do czyszczenia biżuterii, okularów i instrumentów
VEVOR 6L Ulepszona myjka ultradźwiękowa (ogrzewanie 200 W, ultradźwięki 180 W) Profesjonalna cyfrowa laboratoryjna myjka ultradźwiękowa do części z zegarem grzewczym do czyszczenia biżuterii, okularów i instrumentów
57,83 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
346,99 zł
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
A digital ultrasonic cleaner with its accessories.
Ulepszona myjka ultradźwiękowa SucceBuy, profesjonalna cyfrowa myjka laboratoryjna 6L z timerem, grzałką 400W, mocą ultradźwięków 180W, do dokładnego czyszczenia biżuterii i instrumentów
55,67 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
333,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla SucceBuy 1,7 l myjka ultradźwiękowa ze stali nierdzewnej Cyfrowy podgrzewacz Zegar Czyszczenie biżuterii Komercyjne Użytek osobisty Użytek domowy
SucceBuy 1,7 l myjka ultradźwiękowa ze stali nierdzewnej Cyfrowy podgrzewacz Zegar Czyszczenie biżuterii Komercyjne Użytek osobisty Użytek domowy
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
183,99 zł
10% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Vevor Ultrasonic Cleaner 6L Profesjonalne Urządzenie Do Czyszczenia
Vevor Ultrasonic Cleaner 6L Profesjonalne Urządzenie Do Czyszczenia
90,17 zł/1l
3,3Średnia ocena: 3,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
540,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Vevor 30L Myjka Ultradźwiękowa Profesjonalna 480W 40Khz Stal Nierdzewna
Vevor 30L Myjka Ultradźwiękowa Profesjonalna 480W 40Khz Stal Nierdzewna
27,70 zł/1l
830,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Myjka Ultradźwiękowa Vevor 6L Stal Nierdzewna 304 Profesjonalna Regulacja
Myjka Ultradźwiękowa Vevor 6L Stal Nierdzewna 304 Profesjonalna Regulacja
60,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
359,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Vevor Ultrasonic Cleaner 15L 360W Profesjonalny Cyfrowy Czyszczarka
Vevor Ultrasonic Cleaner 15L 360W Profesjonalny Cyfrowy Czyszczarka
36,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
539,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Profesjonalna Myjka Ultradźwiękowa Vevor 3L Stal Nierdzewna Z Timerem
Profesjonalna Myjka Ultradźwiękowa Vevor 3L Stal Nierdzewna Z Timerem
117,44 zł/1l
334,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ExtraShop
Zdjęcie produktu dla Vevor Ultrasonic Cleaner 600W Cyfrowy Myjka Ultradźwiękowa 30L
Vevor Ultrasonic Cleaner 600W Cyfrowy Myjka Ultradźwiękowa 30L
35,56 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
1 066,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ExtraShop
Zdjęcie produktu dla Vevor 3L Ultradźwiękowa Myjka Profesjonalna 120W Z Timerem I Koszem Stal
Vevor 3L Ultradźwiękowa Myjka Profesjonalna 120W Z Timerem I Koszem Stal
78,33 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
234,99 zł
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Vevor Myjka Ultradźwiękowa 3L 40Khz Stal Nierdzewna Pokrętło Timer Grzałka
Vevor Myjka Ultradźwiękowa 3L 40Khz Stal Nierdzewna Pokrętło Timer Grzałka
69,33 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
287,99 zł
-80,00 zł
207,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Myjka Ultradźwiękowa do czyszczenia 30L
Myjka Ultradźwiękowa do czyszczenia 30L
1 832,99 zł
-353,99 zł
1 479,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: InshopStore
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa, stal nierdzewna, wydajne czyszczenie ultradźwiękowe, 10L
Myjka ultradźwiękowa, stal nierdzewna, wydajne czyszczenie ultradźwiękowe, 10L
134,90 zł/1l
1 348,99 zł
Sprzedawca: BlissShopping
Zdjęcie produktu dla Vevor Ultradźwiękowa Myjka Cyfrowa 10L 40Khz Stal Nierdzewna Mocna
Vevor Ultradźwiękowa Myjka Cyfrowa 10L 40Khz Stal Nierdzewna Mocna
62,63 zł/1l
626,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ExtraShop
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa – 26–30 l – czyszczenie cyfrowe – stal nierdzewna
Myjka ultradźwiękowa – 26–30 l – czyszczenie cyfrowe – stal nierdzewna
1 330,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: KLKCommerce

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

VEVOR ULTRASONIC CLEANER 6L PROFESJONALNA MYJKA ULTRADŹWIĘKOWA STAL


ZAWARTOŚĆ ZESTAWU I PODSTAWOWE ELEMENTY
️ Myjka ultradźwiękowa o pojemności 6 litrów
️ Kosz do czyszczenia ze stali nierdzewnej SUS304
️ Pokrywka, kabel zasilający oraz wąż z złączem
️ Kulka jubilerska do precyzyjnego czyszczenia
️ Instrukcja obsługi ułatwiająca korzystanie z urządzenia

ZALETY URZĄDZENIA


️ Profesjonalne czyszczenie ultradźwiękowe z trybem odgazowania – redukuje pęcherzyki powietrza i zwiększa skuteczność czyszczenia o 30%
️ Zaawansowana technologia konwerterów 40 kHz – generuje miliony mikropęcherzyków usuwających brud z trudno ch miejsc bez uszkodzeń
️ Łatwość obsługi – regulacja częstotliwości, czasu i temperatury za pomocą pokrętła zapewnia precyzyjne ustawienia
️ Wysoka jakość wykonania – zbiornik i kosz ze stali nierdzewnej odpornej na korozję oraz ulepszony uchwyt dla wygody użytkowania
️ Szybkie usuwanie tłuszczu i uporczywych zabrudzeń – idealne do części przemysłowych i precyzyjnych elementów
️ Wszechstronne zastosowanie – nadaje się do czyszczenia biżuterii, zegarków, sprzętu stomatologicznego, płytek drukowanych, gaźników i innych

SPECYFIKACJA


️ Pojemność całkowita: 6 litrów (maksymalny poziom wody 5,6 l, zalecany 4,6 l)
️ Częstotliwość ultradźwięków: 40 kHz
️ Timer: regulowany od 0 do 90 minut
️ Zakres temperatur: 0-80 °C (32-176 °F)
️ Liczba konwerterów: 3 sztuki
️ Waga produktu: 6,5 kg (14,33 funta)
️ Wymiary: 365 x 195 x 320 mm (14,37 x 7,68 x 12,6 cala)

ZAAWANSOWANE FUNKCJE I KOMFORT UŻYTKOWANIA


️ Ulepszony uchwyt z pokrętłem – ułatwia przenoszenie nawet pełnego zbiornika
️ Panel sterowania z pokrętłem – intuicyjna i szybka regulacja parametrów czyszczenia
️ Uproszczony mechanizm opróżniania – wygodne usuwanie wody po zakończeniu pracy
️ Cyfrowy wyświetlacz – umożliwia łatwe monitorowanie ustawień i czasu pracy

ZASTOSOWANIE


️ Profesjonalne i domowe czyszczenie – sprawdza się w laboratoriach, warsztatach, salonach jubilerskich i gospodarstwach domowych
️ Czyszczenie delikatnych i trudnych do umycia przedmiotów – biżuteria, okulary, zegarki, sprzęt stomatologiczny, części elektroniczne i mechaniczne

ZAMÓW TERAZ I CIESZ SIĘ CZYSTOŚCIĄ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE


VEVOR ULTRASONIC CLEANER to solidne i łatwe w obsłudze urządzenie, które zapewni skuteczne i dokładne czyszczenie różnorodnych przedmiotów. Wybierz profesjonalną myjkę ultradźwiękową, która spełni oczekiwania nawet wymagających użytkowników.


Profesjonalne czyszczenie ultradźwiękowe

Nasza myjka ultradźwiękowa wykorzystuje zaawansowaną technologię ultradźwiękową z trybem odgazowywania, aby zredukować pęcherzyki powietrza i wniknąć głęboko w otwory i szczeliny, aby zapewnić dokładne czyszczenie. Zwiększa to wydajność o 30%.

Zaawansowana technologia przetworników

fale ultradźwiękowe o częstotliwości 40 kHz wytwarzają miliony drobnych pęcherzyków, które wnikają głęboko w powierzchnie i szczeliny, usuwając brud bez wpływu na wygląd lub jakość przedmiotu.

Lepsze wrażenia użytkownika

Ulepszony uchwyt myjki ultradźwiękowej z pokrętłem umożliwia łatwe podnoszenie, nawet gdy zbiornik jest pełny. Zbiornik ze stali nierdzewnej SUS304 jest odporny na korozję, a uproszczone opróżnianie i panel sterowania ułatwiają czyszczenie.

Szybkie usuwanie uporczywego smaru

Wyposażona w wiele przetworników i system grzewczy zapewniający równomierne przenoszenie ciepła, myjka ultradźwiękowa jest idealna do usuwania uporczywego smaru i brudu z części przemysłowych.

Wydajne czyszczenie

Ta myjka ultradźwiękowa umożliwia łatwą regulację częstotliwości, czasu i temperatury za pomocą pokrętła w celu precyzyjnego czyszczenia. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia z płytek drukowanych, czyści probówki bez pozostawiania śladów i zapewnia wyraźne wyniki przed i po czyszczeniu silnie zabrudzonych części, takich jak gaźniki i łańcuchy.

Szeroki zakres zastosowań

Nadaje się do użytku w obiektach komercyjnych, laboratoriach i do czyszczenia przedmiotów takich jak gaźniki, płytki drukowane, sprzęt dentystyczny, biżuteria, okulary, zegarki i naczynia.

Specyfikacja

  • Pojemność: 6 litrów (maks. 5,6 litra, poziom wody 4,6 litra)
  • Częstotliwość: 40 kHz
  • Timer: 0-90 min.
  • Zakres temperatury: 32-176 °F / 0-80 °C
  • Przetwornik: 3 szt.
  • Waga produktu: 14,33 lbs / 6,5 kg
  • Wymiary produktu: 14,37 x 7,68 x 12,6 cala / 365 x 195 x 320 mm

Zawartość opakowania

  • 1 x Instrukcja obsługi
  • 1 x kosz do czyszczenia
  • 1 x przewód zasilający
  • 1 x pokrywa
  • 1 x kulka jubilerska
  • 1 x złącze węża
  • 1 x wąż
Zawartość
6 l
Producent
Maksymalna temperatura
80 °C
Waga
6.5 kg
EAN
0197988172819
197988172819
Numer producenta
3299

Zawartość
6 l
Producent
Maksymalna temperatura
80 °C
Waga
6.5 kg
EAN
0197988172819
197988172819
Numer producenta
3299
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Vevor Ultrasonic Cleaner 3L Profesjonalna Myjka Ultradźwiękowa Stal
Vevor Ultrasonic Cleaner 3L Profesjonalna Myjka Ultradźwiękowa Stal
106,66 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
319,99 zł
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla VEVOR myjka ultradźwiękowa profesjonalna myjka ultradźwiękowa z pokrętłem 10 L, urządzenie czyszczące z koszem i kulką czyszczącą, urządzenie ultradźwiękowe do zegarków maszynki do golenia biżuteria monety
VEVOR myjka ultradźwiękowa profesjonalna myjka ultradźwiękowa z pokrętłem 10 L, urządzenie czyszczące z koszem i kulką czyszczącą, urządzenie ultradźwiękowe do zegarków maszynki do golenia biżuteria monety
54,70 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
546,99 zł
10% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla SucceBuy Profesjonalna myjka ultradźwiękowa z pokrętłem 6 L, urządzenie czyszczące z koszem i kulką czyszczącą, odpowiednie do zegarków, maszynek do golenia, biżuterii i monet
SucceBuy Profesjonalna myjka ultradźwiękowa z pokrętłem 6 L, urządzenie czyszczące z koszem i kulką czyszczącą, odpowiednie do zegarków, maszynek do golenia, biżuterii i monet
80,33 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
494,99 zł
-13,00 zł
481,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla VEVOR 6L Ulepszona myjka ultradźwiękowa (ogrzewanie 200 W, ultradźwięki 180 W) Profesjonalna cyfrowa laboratoryjna myjka ultradźwiękowa do części z zegarem grzewczym do czyszczenia biżuterii, okularów i instrumentów
VEVOR 6L Ulepszona myjka ultradźwiękowa (ogrzewanie 200 W, ultradźwięki 180 W) Profesjonalna cyfrowa laboratoryjna myjka ultradźwiękowa do części z zegarem grzewczym do czyszczenia biżuterii, okularów i instrumentów
57,83 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
346,99 zł
5% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Vevor Ultrasonic Cleaner 30L Profesjonalna Myjka Ultradźwiękowa Stal
Vevor Ultrasonic Cleaner 30L Profesjonalna Myjka Ultradźwiękowa Stal
39,73 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
966,99 zł
-77,00 zł
889,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
A digital ultrasonic cleaner with its accessories.
Ulepszona myjka ultradźwiękowa SucceBuy, profesjonalna cyfrowa myjka laboratoryjna 6L z timerem, grzałką 400W, mocą ultradźwięków 180W, do dokładnego czyszczenia biżuterii i instrumentów
55,67 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
333,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa do płyt gramofonowych SucceBuy, 6 l, 40 kHz, sterowanie przyciskami, myjka ultradźwiękowa, myjka dźwiękowa, zbiornik ze stali nierdzewnej
Myjka ultradźwiękowa do płyt gramofonowych SucceBuy, 6 l, 40 kHz, sterowanie przyciskami, myjka ultradźwiękowa, myjka dźwiękowa, zbiornik ze stali nierdzewnej
69,67 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 56
417,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
A digital ultrasonic cleaner with its accessories.
Ulepszona myjka ultradźwiękowa SucceBuy, profesjonalna cyfrowa myjka laboratoryjna o pojemności 3 litrów z timerem, ogrzewaniem 200 W, mocą ultradźwięków 120 W, do dokładnego czyszczenia biżuterii
80,35 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
228,99 zł
3% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla SucceBuy 1,7 l myjka ultradźwiękowa ze stali nierdzewnej Cyfrowy podgrzewacz Zegar Czyszczenie biżuterii Komercyjne Użytek osobisty Użytek domowy
SucceBuy 1,7 l myjka ultradźwiękowa ze stali nierdzewnej Cyfrowy podgrzewacz Zegar Czyszczenie biżuterii Komercyjne Użytek osobisty Użytek domowy
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
183,99 zł
10% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla SucceBuy Ulepszona myjka ultradźwiękowa 10L Profesjonalna cyfrowa myjka laboratoryjna z timerem do dokładnego czyszczenia części i instrumentów, grzałka 400W, moc ultradźwięków 240W
SucceBuy Ulepszona myjka ultradźwiękowa 10L Profesjonalna cyfrowa myjka laboratoryjna z timerem do dokładnego czyszczenia części i instrumentów, grzałka 400W, moc ultradźwięków 240W
38,80 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
387,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla 6l Cyfrowa myjka ultradźwiękowa Myjka ultradźwiękowa 0-80°C Z grzałką
6l Cyfrowa myjka ultradźwiękowa Myjka ultradźwiękowa 0-80°C Z grzałką
56,83 zł/1l
340,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zerbaco
Zdjęcie produktu dla SucceBuy 6L ultradźwiękowa myjka do płyt, kompletny zestaw z suszarką do dokładnego i wydajnego czyszczenia
SucceBuy 6L ultradźwiękowa myjka do płyt, kompletny zestaw z suszarką do dokładnego i wydajnego czyszczenia
87,67 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
525,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Vevor 3L Profesjonalna Myjka Ultradźwiękowa Cyfrowa Z Timerem I Grzałką
Vevor 3L Profesjonalna Myjka Ultradźwiękowa Cyfrowa Z Timerem I Grzałką
77,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 30
230,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla VEVOR Sterowanie pokrętłem Myjka ultradźwiękowa 6,5 l, Myjka ultradźwiękowa 220 V, Myjka ultradźwiękowa z ogrzewaniem, Myjka ultradźwiękowa do biżuterii 40 kHz, Cyfrowa myjka ultradźwiękowa 300 W
VEVOR Sterowanie pokrętłem Myjka ultradźwiękowa 6,5 l, Myjka ultradźwiękowa 220 V, Myjka ultradźwiękowa z ogrzewaniem, Myjka ultradźwiękowa do biżuterii 40 kHz, Cyfrowa myjka ultradźwiękowa 300 W
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
320,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa ze sterowaniem przyciskowym Myjka ultradźwiękowa 6,5 l Urządzenie do czyszczenia ultradźwiękowego 220 V Myjka ultradźwiękowa z grzałką Myjka do biżuterii
Myjka ultradźwiękowa ze sterowaniem przyciskowym Myjka ultradźwiękowa 6,5 l Urządzenie do czyszczenia ultradźwiękowego 220 V Myjka ultradźwiękowa z grzałką Myjka do biżuterii
52,31 zł/1l
339,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zerbaco
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa 10L, myjka ultradźwiękowa 260W, myjka ultradźwiękowa o podwójnej częstotliwości, myjka ultradźwiękowa do biżuterii myjka ultradźwiękowa myjka ultradźwiękowa myjka ultradźwiękowa z ekranem LED
Myjka ultradźwiękowa 10L, myjka ultradźwiękowa 260W, myjka ultradźwiękowa o podwójnej częstotliwości, myjka ultradźwiękowa do biżuterii myjka ultradźwiękowa myjka ultradźwiękowa myjka ultradźwiękowa z ekranem LED
41,60 zł/1l
415,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zerbaco
Zdjęcie produktu dla Vevor Ultradźwiękowy Środek Czyszczący 6L 300W Stal Nierdzewna Cyfrowy
Vevor Ultradźwiękowy Środek Czyszczący 6L 300W Stal Nierdzewna Cyfrowy
42,33 zł/1l
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
319,99 zł
-66,00 zł
253,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Vevor Ultrasonic Cleaner 600W Cyfrowy Myjka Ultradźwiękowa 30L
Vevor Ultrasonic Cleaner 600W Cyfrowy Myjka Ultradźwiękowa 30L
35,56 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
1 066,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ExtraShop
Zdjęcie produktu dla Grundig UC 5620, 220-240 V, 50 / 60 Hz, 1,05 kg, 170 mm, 235 mm, 165 mm
Grundig UC 5620, 220-240 V, 50 / 60 Hz, 1,05 kg, 170 mm, 235 mm, 165 mm
414,34 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 91
207,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Vevor 10L Myjka Ultradźwiękowa Profesjonalna Maszyna Do Czyszczenia 120W
Vevor 10L Myjka Ultradźwiękowa Profesjonalna Maszyna Do Czyszczenia 120W
33,20 zł/1l
407,99 zł
-76,00 zł
331,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa Myjka ultradźwiękowa 30 L Myjka ultradźwiękowa 40 kHz 600 W Cyfrowa myjka ultradźwiękowa Biżuteria
Myjka ultradźwiękowa Myjka ultradźwiękowa 30 L Myjka ultradźwiękowa 40 kHz 600 W Cyfrowa myjka ultradźwiękowa Biżuteria
26,70 zł/1l
800,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zerbaco
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa VEVOR 6 L, profesjonalna myjka ultradźwiękowa z koszem czyszczącym i wyświetlaczem cyfrowym, przemysłowa myjka 120 W ze stali nierdzewnej 40 kHz do zegarków i biżuterii
Myjka ultradźwiękowa VEVOR 6 L, profesjonalna myjka ultradźwiękowa z koszem czyszczącym i wyświetlaczem cyfrowym, przemysłowa myjka 120 W ze stali nierdzewnej 40 kHz do zegarków i biżuterii
47,17 zł/1l
328,99 zł
-46,00 zł
282,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Vevor Myjka Ultradźwiękowa 3L 40Khz Stal Nierdzewna Pokrętło Timer Grzałka
Vevor Myjka Ultradźwiękowa 3L 40Khz Stal Nierdzewna Pokrętło Timer Grzałka
69,33 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
287,99 zł
-80,00 zł
207,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla SucceBuy Profesjonalna myjka ultradźwiękowa z pokrętłem 30 L, urządzenie czyszczące z koszem i kulką czyszczącą, odpowiednie do zegarków, maszynek do golenia, biżuterii i monet
SucceBuy Profesjonalna myjka ultradźwiękowa z pokrętłem 30 L, urządzenie czyszczące z koszem i kulką czyszczącą, odpowiednie do zegarków, maszynek do golenia, biżuterii i monet
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
917,99 zł
-30,00 zł
887,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla SucceBuy 22L Myjka ultradźwiękowa ze stali nierdzewnej Cyfrowa grzałka Timer Maszyna do czyszczenia biżuterii do użytku komercyjnego w domu (22L)
SucceBuy 22L Myjka ultradźwiękowa ze stali nierdzewnej Cyfrowa grzałka Timer Maszyna do czyszczenia biżuterii do użytku komercyjnego w domu (22L)
43,05 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
946,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Vevor 6 L Cyfrowa Ultradźwiękowa Myjka Stal Nierdzewna Podgrzewanie
Vevor 6 L Cyfrowa Ultradźwiękowa Myjka Stal Nierdzewna Podgrzewanie
70,00 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
419,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Myjka Ultradźwiękowa Vevor 6L Stal Nierdzewna 304 Profesjonalna Regulacja
Myjka Ultradźwiękowa Vevor 6L Stal Nierdzewna 304 Profesjonalna Regulacja
60,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
359,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Aga Wiatrak podłogowy 30 cm Szary
Aga Wiatrak podłogowy 30 cm Szary
3,6Średnia ocena: 3,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 248
251,71 zł
Sprzedawca: Aga24
Zdjęcie produktu dla Profesjonalna Myjka Ultradźwiękowa Vevor 6L 300W Z Timerem I Koszem Stal
Profesjonalna Myjka Ultradźwiękowa Vevor 6L 300W Z Timerem I Koszem Stal
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
483,99 zł
3% zniżki
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Uniwersalna myjka ultradźwiękowa Emag Emmi-60HC z podgrzewaczem (60012)
Uniwersalna myjka ultradźwiękowa Emag Emmi-60HC z podgrzewaczem (60012)
754,06 zł/1l
4 524,33 zł
Sprzedawca: ClinicCare

Recenzje klientów

Na podstawie 1 opinii
Oceniono dnia 12 stycznia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Vevor Ultrasonic Cleaner 30L Profesjonalna Myjka Ultradźwiękowa Stal
Vevor Ultrasonic Cleaner 30L Profesjonalna Myjka Ultradźwiękowa Stal
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
966,99 zł
-77,00 zł
889,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
39,73 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa VEVOR 50 L, profesjonalna myjka ultradźwiękowa z koszem czyszczącym i wyświetlaczem cyfrowym, myjka 840 W ze stali nierdzewnej 40 kHz z kółkami do części przyrządów gaźnikowych
Myjka ultradźwiękowa VEVOR 50 L, profesjonalna myjka ultradźwiękowa z koszem czyszczącym i wyświetlaczem cyfrowym, myjka 840 W ze stali nierdzewnej 40 kHz z kółkami do części przyrządów gaźnikowych
2 062,99 zł
-138,00 zł
1 924,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
38,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Urządzenie do diagnostycznej czyszczenia wtryskiwaczy z 8 trybami czyszczenia impulsowego, urządzenie do testowania wtryskiwaczy 12V - INJECHECK
Urządzenie do diagnostycznej czyszczenia wtryskiwaczy z 8 trybami czyszczenia impulsowego, urządzenie do testowania wtryskiwaczy 12V - INJECHECK
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
119,00 zł
-5,95 zł
113,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa VEVOR Myjka ultradźwiękowa do stali nierdzewnej 351 W, 10 L Myjka ultradźwiękowa z cyfrowym wyświetlaczem 0-30 min, ultradźwiękowe czyszczenie biżuterii, okularów, zegarków itp.
Myjka ultradźwiękowa VEVOR Myjka ultradźwiękowa do stali nierdzewnej 351 W, 10 L Myjka ultradźwiękowa z cyfrowym wyświetlaczem 0-30 min, ultradźwiękowe czyszczenie biżuterii, okularów, zegarków itp.
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
425,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
42,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Vevor Ultrasonic Cleaner 6L Profesjonalna Myjka Ultradźwiękowa Stal
Vevor Ultrasonic Cleaner 6L Profesjonalna Myjka Ultradźwiękowa Stal
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
387,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
64,67 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa SucceBuy 50 L, profesjonalna maszyna czyszcząca z koszem i wyświetlaczem cyfrowym, urządzenie ze stali nierdzewnej o mocy 840 W i częstotliwości 40 kHz z kółkami do części, gaźników i instrumentów
Myjka ultradźwiękowa SucceBuy 50 L, profesjonalna maszyna czyszcząca z koszem i wyświetlaczem cyfrowym, urządzenie ze stali nierdzewnej o mocy 840 W i częstotliwości 40 kHz z kółkami do części, gaźników i instrumentów
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
2 032,99 zł
-110,00 zł
1 922,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
38,46 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa T-Mech - 30L
Myjka ultradźwiękowa T-Mech - 30L
1 376,48 zł
Sprzedawca: MonsterShop
45,88 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SucceBuy DC 12 V automatyczne urządzenie do płukania oleju przekładniowego, zmieniacz oleju przekładniowego 0-60 PSI, urządzenie płuczące do wymiany i czyszczenia oleju przekładniowego, odpowiednie do pojazdów z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi
SucceBuy DC 12 V automatyczne urządzenie do płukania oleju przekładniowego, zmieniacz oleju przekładniowego 0-60 PSI, urządzenie płuczące do wymiany i czyszczenia oleju przekładniowego, odpowiednie do pojazdów z silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi
1 789,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa EMMI 35 HCQ, 3500 ml, stal nierdzewna, prywatny warsztat laboratoryjny
Myjka ultradźwiękowa EMMI 35 HCQ, 3500 ml, stal nierdzewna, prywatny warsztat laboratoryjny
3 929,28 zł
Sprzedawca: ClinicCare
1 122,65 zł/1l
Zdjęcie produktu dla VEVOR Sterowanie pokrętłem Myjka ultradźwiękowa 6,5 l, Myjka ultradźwiękowa 220 V, Myjka ultradźwiękowa z ogrzewaniem, Myjka ultradźwiękowa do biżuterii 40 kHz, Cyfrowa myjka ultradźwiękowa 300 W
VEVOR Sterowanie pokrętłem Myjka ultradźwiękowa 6,5 l, Myjka ultradźwiękowa 220 V, Myjka ultradźwiękowa z ogrzewaniem, Myjka ultradźwiękowa do biżuterii 40 kHz, Cyfrowa myjka ultradźwiękowa 300 W
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
320,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla SucceBuy 6L ultradźwiękowa myjka do płyt, kompletny zestaw z suszarką do dokładnego i wydajnego czyszczenia
SucceBuy 6L ultradźwiękowa myjka do płyt, kompletny zestaw z suszarką do dokładnego i wydajnego czyszczenia
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
525,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
87,67 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa i myjka do płyt T-Mech 6L
Myjka ultradźwiękowa i myjka do płyt T-Mech 6L
917,64 zł
Sprzedawca: MonsterShop
152,94 zł/1l
Zdjęcie produktu dla SucceBuy Profesjonalna myjka ultradźwiękowa z pokrętłem 30 L, urządzenie czyszczące z koszem i kulką czyszczącą, odpowiednie do zegarków, maszynek do golenia, biżuterii i monet
SucceBuy Profesjonalna myjka ultradźwiękowa z pokrętłem 30 L, urządzenie czyszczące z koszem i kulką czyszczącą, odpowiednie do zegarków, maszynek do golenia, biżuterii i monet
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
917,99 zł
-30,00 zł
887,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa SucceBuy 30L, cyfrowa maszyna czyszcząca 600W, myjka ultradźwiękowa 40kHz z timerem, podgrzewaniem, odgazowywaniem i trybem delikatnym do biżuterii, narzędzi, uchwytów
Myjka ultradźwiękowa SucceBuy 30L, cyfrowa maszyna czyszcząca 600W, myjka ultradźwiękowa 40kHz z timerem, podgrzewaniem, odgazowywaniem i trybem delikatnym do biżuterii, narzędzi, uchwytów
1 177,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
39,27 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Myjka Ultradźwiękowa Vevor 30L 600W Timer Nagrzewania Kosz Stal 304
Myjka Ultradźwiękowa Vevor 30L 600W Timer Nagrzewania Kosz Stal 304
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
781,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
26,07 zł/1l
A digital ultrasonic cleaner with accessories on a white background.
Myjka ultradźwiękowa SucceBuy 30L, podwójna częstotliwość, z grzałką, do części, biżuterii, okularów, pierścionków, protez, płyt, płytek drukowanych, 28/40KHz, stal nierdzewna, srebro
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
883,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
29,47 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Myjka ultradźwiękowa SucceBuy, 30 l, wydajna myjka ultradźwiękowa do dokładnych części, biżuterii, okularów
Myjka ultradźwiękowa SucceBuy, 30 l, wydajna myjka ultradźwiękowa do dokładnych części, biżuterii, okularów
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
771,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
25,73 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Vevor 22L Myjka Ultradźwiękowa Profesjonalna 480W Timer Grzanie Kosz
Vevor 22L Myjka Ultradźwiękowa Profesjonalna 480W Timer Grzanie Kosz
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
667,99 zł
Darmowa wysyłka3% zniżki
Sprzedawca: VEVOR-Official-Store-EU
30,36 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla SucceBuy 2.85L Profesjonalna myjka ultradźwiękowa, cyfrowy timer i grzałka, stal nierdzewna, myjka soniczna 40kHz do biżuterii, okularów, zegarków, pierścionków, małych części, srebrna
SucceBuy 2.85L Profesjonalna myjka ultradźwiękowa, cyfrowy timer i grzałka, stal nierdzewna, myjka soniczna 40kHz do biżuterii, okularów, zegarków, pierścionków, małych części, srebrna
223,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SucceBuy-Official-Store-EU
78,59 zł/1l